مطالب دینی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مطالب دینی : نقش هنر دینی در قدسی و ربوبی نمودن معارف دین بسیار بالاست. هنری که بتواند اذهان مختلف را به نور هدایت کند و خاصیتی مقدس از دین را ارائه نماید در قالب هنر دینی نمود پیدا خواهد کرد. هنر دینی مهم ترین نقش را در تعالی انسان و رشد و تربیت او برعهده دارد. به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) نشست «بررسی وضعیت نشر کتب دینی در ایران» با حضور حجت ال محمدعلی مهدوی راد، حجت ال رضا مختاری، حجت ال کاظم شمس، عبدالحسین طالعی و مالک شجاعی جشوقانی در سرای اهل قلم بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران برگزار شد.

تولید فکر در نشر کتاب دینی نداریم
مهدوی راد در ابتدای این نشست با بیان این که به وضعیت نشر و پژوهش دین خوشبین است گفت: وضعیت فعلی اگرچه مقبول است ولی مطلوب نیست و فاصله زیادی تا حد مطلوب داریم.

وی ادامه داد: بیش از 70درصد نشر دینی ما بدون توجه به مخاطب است و این یکی از اصلی ترین آسیب هایی است که این حوزه به آن مبتلاست. نویسندگان حوزه عمومی نیز که در بخش دینی می نویسند نامستند و نا استوار نگارش می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنانش درباره نسبت میان تولید فکر دینی http://ibna.ir/vdcdfn0fxyt0no6.2a2y با توجه به اینکه برخی از سایت های اقدام به باز نشر (کپی) خ ر مطالب مندرج در این وبلاگ می نمایند و یا صفحاتی به این نام در سایت های خود راه اندازی کرده اند به اطلاع می رساند این وبلاگ فعلاً تنها صفحه رسمی انتشار مطالب " دفتر نشر معارف تشیع " می باشد و علاوه بر این کانال های اشتراک و ع هم به همین اسم در دسترس و قابل استفاده است لذا مطالب من. سلام من همانم که به قول موج رادیویی دوست دارم به خودم بگم بی خیال! راستش نمیتونستم بی خیال مطالبی بشم که تو وبلاگ قبلی ام نوشتم نسخه ی پشتیبان رو قرار میدم و بقیه مطالب ادامه ی مطالب قبلی خواهد بود! نسخه پشتیبان مطالب قبلی با سلام و احترام به کلیه جامعه تحصیل کرده و افراد عادی بر خود دانستم پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت و حلول سال 1394را به همه عزیزان تبریک گفته و آرزوی سلامت و سعادت و عزت و بزرگی برای هم وشفا برای بیماران را دارم . گله از این دارم با این همه تلاش در پربار نمودن مطالب وبلاگ متاسفانه چرا از این مطالب استفاده نشد آیا اگر برای این مطالب پول پ. با عرض سلام با توجه درخواست عده ای از کاربران برای نمایش مطالب مشابه هر مطلب این امکان را اضافه کردیم و معیار نمایش مطالب، همان موضوعاتی هست که مطلب در انها منتشر شده است. برای تعیین تعداد نمایش مطالب به قسمت تنظیمات عمومی رفته و جلوی فیلد آ ین مطالب مشابه یک عدد از 1 تا 20 وارد کنید

مثال :
<relatedentryblock>
<h3>مطالب مشابه</. امروز قابلیتی را اضافه کردیم که به شما این امکان را می دهد تا محبوب ترین(پربازدیدترین) مطالب منتشر شده در وبلاگ خود را نمایش دهید تعداد نمایش لینک این مطالب دروبلاگتان همان تعدادی است که در قسمت تنظیمات برای آ ین مطالب ارسالی تعیین کردید یعنی اگر تعیین کردید 5 تا از آ ین مطالب شما نمایش داده شود 5 تا از پربازدیدترین مطالب شما هم نمای. این گلدان های مینیاتوریِ باکلاس... گیاهان خانگی می توانند به عنوان عنصری سرگرم کننده و دوست داشتنی، کانون توجه و طراوت خانه را از آن خود کنند. در این نمونه ها، گیاهان کوچک و مینیاتوری در پیش زمینه ای از نور و رنگ های سرد و روشن می درخشند. بسیاری از گیاهان به کار رفته در داخل این گلدان های کوچک، کاکتوس هایی با گونه های مختلف هستند که در مواردی پذیرفتن اینکه گیاه مقابل شما یک کاکتوس است سخت به نظر می رسد، برای دیدن این گیاهان متنوع و انرژی بخش در ادامه ع ها همراه ما باشید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
هنر مجسمه سازی با نهال درخت مجسمه‌سازی به‌نام پاتریک دورتی با تلفیق مه در نجاری و علاقه‌اش به طبیعت،این مجسمه‌های تماشایی را پدید آورده.
او با پیچ و تاب دادن نهال درختان،این سازه‌های زیبا که ح ی بزرگ و چرخشی دارند و شبیه به لانه‌ی پرندگان می‌باشد را ساخته است.
او به سرعت کار خود را از حوزه‌ی شخصی،به آثار زیست‌محیطی ارتقا داد. در طول ۳۰ سال،او بیش از ۲۳۰ عدد از این مجسمه‌ها ساخت و مورد تحسین جهانی قرار گرفت ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
تألیف آن است که مولف فقط مطالبی را ازمواضع متفرقه در آن جمع کرده و بین آنها الفت ایجاد می کند بی آنکه در آن،مولف از خود تحقیقات و مطالب علمی داشته باشد ، اما تصنیف آن است که فراهم کننده آن مطالب ، مطالب علمی و تحقیقات و نتایج افکار و معلومات خود را بیاورد رفتارها بر حسب اجبار یا عادت و بخشی از سر انتخاب است. انتخاب ها نیز به باور ها و سلیقه ها بستگی دارد؛ زندگی ایمانی سبکی است که رفتارهای آن از انتخاب های دینی پدید آمده و ما می توانیم درون فرهنگِ مبتنی بر دین آن ها را دنبال نماییم . اعتقاد ما این است که همه ی حوزه های زندگی را پوشش داده و لذا است اج یک نسخه ی خوب برای یک زندگی متعالی، از . شهر یک مطالب مختلف از ع ها و های گوناگون و مطالب تلگرام و موسیقی و طنز و سرگرمی مفتی قاسمی به نقل از علامه سیدابولحسن ندوی می گوید: علامه در کراچی در جمع دانشجویان گفتند: من اعتقادی به تقسیم دانش دینی و غیر دینی ندارم بلکه دانش دانش است. وقتی که ما از جانب الله به یادگیری علم هستیم پس تمام علوم آسمانی شدند. وقتی ما موظفیم هر علم را با نام الله آغاز کنیم پس تمام علوم الهی شدند. دسترسی به مطالب دوستان تمامی مطالب که در فهرست موضوعات آمده است بطور کامل در صفحه وجود دارد؛ ولی:برای جستن مطالب موجود در فهرست موضوعات ازقسمت مطالب قدیمی تر در انتهای صفحات استفاده کنید(متاسفانه با کلیک بر روی موضوعات صفحه باز نمی گردد) و برای مشاهده کلیه مطالب موضوع مورد نظرتان از قسمت درج موضوع در بالا و یا ادامه مطالب در پاییی. ضمن تشکر از اینکه مطالب این وبلاگ رو مطالعه می کنید،لازم است به عرضتان برسانم که بزودی مطالب این وبلاگ بروز رسانی می شوند و با مطالب جدید تر در خدمت شما خواهیم بود. اکثر خوانندگان وبلاگ شعرهای جدید مربوط به ورزش را درخواست کرده اند که به زودی شعرهای جدیدتری را در این وبلاگ قرار خواهم داد. آپارتمان کوچک 18 متر مربعی این آپارتمان با وجود کوچک بودن بسیار اصولی طراحی شده است و اکثر نیازهای فرد نش را در نظر گرفته است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

از مدرسه تا مطالب انگیزشی و برنامه ریزی درسی در طول سال تحصیلی بی تردید آدمی با شه هایش، کلید اوضاع و شرایط را می چرخاند. (جیمز آلن) اگر شما فکر کنید که درس خاصی را خوب نمی فهمید، نا خود آگاه به ذهن خویش این پیام را می فرستید که « مطالب ارایه شده را یاد نگیر». ایجاد آمادگی ذهنی برای یادگیری مطالب درسی بسیار مهم است هیچ وقت به خودتان نگو.
سلام
در این صفحه به مرور زمان ، لیست مطالب وبلاگ به صورت موضوع بندی شده برای قرار داده میشه ؛

لیست مطالب موضوع مسائل شویی خانم ها ( تا تاریخ 18 دی ماه 95 ) جدید
لیست مطالب موضوع م در شوهرداری ( تا 15 دی 95 )
لیست مطالب موضوع م در زن داری ( تا 15 دی 95 )
لیست مطالب موضوع مسائل دوران عقد ( تا 15 دی 95 )
لیست مطالب موضوع مسائل اجتماعی ر.
سلام
در این صفحه به مرور زمان ، لیست مطالب وبلاگ به صورت موضوع بندی شده برای قرار داده میشه ؛

لیست مطالب موضوع مسائل شویی خانم ها ( بروز شده تا 21 فروردین 96 )
لیست مطالب موضوع مسائل شویی آقایان ( تا 21 فروردین 96 )
لیست مطالب موضوع م در شوهرداری
لیست مطالب موضوع م در زن داری
لیست مطالب موضوع مسائل دوران عقد
لیست مطالب .  مطالب علمی جالب و خواندنی

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دکوراسیون داخلی کافه کتاب دکوراسیون داخلی کافه کتاب توسط شرکت plasma nodo انجام شده و در شهر مدلین، کلمبیا قرار دارد. برای قسمت کتاب خواندن فضاهای سر پوشیده ی شش ضلعی طراحی کرده اند، دکوراسیون داخلی با چوب، به عنوان متریال اصلی این کافه کتاب را شاخص کرده، از تایل های چوبی روشن استفاده شده تا نور کافی برای کتاب خواندن وجود داشته باشد. یکی از دیوار های این کافه، دیوار سبز است و بدین گونه با تلفیق فضای سبز و متریال چوب در دکوراسیون داخلی کافه کتاب، سازگار با شرایط طبیعی منطقه  شده است. استفاده از رنگ های شاد در بعضی اشیاها، طراحی و دکوراسیون داخلی کافی شاپ، پویا و زنده شده و فضای مناسبی برای مخاطبان این گونه فضا ها به وجود آمده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

با سلام خدمت یکایک خوانندگان این وبلاگ. خلاش این وب متعلق به اینجانب بوده و تمامی مطالب مندرج در آن صرفا نظرات وتحلیلهای شخصی اینجانب می باشد و قصد دارم تا هر از گاهی که این امکان برایم مهیا باشد که مطلبی یا تحلیلی به ذهنم رسید در این فضا به سمع و نظر شما برسانم. اشتراک گذاری مطالب دوره ی زمانی مشخصی ندارد، همچنین موضوعات مطالب غالبا عمومی می باشد. سعی میشود مطالب علمی اینجانب در گوشه ای از همین وبسایت نمایش داده شود. از تمامی انی که این وب را می خوانند ود نبال خواهند کرد صمیمانه سپاسگذارم.
نکته : تمامی مطالب وبلاگ قدیمی ایم به اینجا انتقال داده خواهد شد.
اجرای ساختمان ف ی گزارش کارآموزی چکیده: در تنظیم مطالب، کوشش شده است که مطالب یک ترتیب منطقی داشته باشد و هر مطالب مقدمه ای برای مطالب بعد و مکمل مطالب قبلی می باشد.پروژه اصلی که مورد توجه بوده است از یک ساختمان اسکلت ف ی تشکیل شده است که مباحث عملی و اجرائی هر کدام را مرحله به مرحله و به بیان دیگر، گام به گام اجرا شده است.


ید. تصاویری از دکوراسیون فوق العاده زیبا خانه ای در انگلستان ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
پاسخ پیشنهاد دینی نهم
پاسخ پیشنهاد درس 3 دینی نهم
پاسخ پیشنهاد درس دوم دینی نهم
جواب پیشنهاد درس اول دینی نهم
چرا از اکرم ابتدا با لقب عبد و بعد با لقب رسول الله یاد می شود ؟
پاسخ پیشنهاد درس پنجم دینی نهم
پاسخ پیشنهاد درس 1 دینی نهم
گام به گام دینی نهم ادامه مطلب متاسفانه به علت مشکل ایجاد شده در سرورهای سایت بلاگ فا وبلاگ من حذف شده و زحمات دو سال گذشته من دراین رمینه به باد رفته...مشغول جمع اوری مطالب قبلی از طریق سایت های دیگه هستم و امیدوارم بتونم همه مطالب رو پیدا کنم.اگر برداشتی از مطالب قبلی رو دارید لطفا برام بفرستید. خانه ای زیبا و خلاقانه در زیر زمین ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

بهترین روش درمان کمردرد راه رفتن در آب است‼️ دانشجویانی که در کلاس حضور آگاهانه داشته اند، متوجه هستند که مطالبی از جزوه که در وب لاگ ارائه می شود. بخشی از مباحثی است که در کلاس مطرح می شوند.( نمی توان به صورت دقیقا ی ان و شبیه یک ربات درس داد) پس این مطالب قسمتی از درس هستند که برای آموزش مکمل در نظر گرفته شده است. اگر تمام مطالب کلاس جزوه برداری می شود، شاید نیازی به خواندن این ب. حجت ال و المسلمین محسنی اژه ای، در واکنش به برخی مطالب مطرح شده در مناظره ها گفت: در برخی مناظره های انتخاباتی مطالب و اتهاماتی را علیه قوه قضاییه و ارزش های نظام مطرح د که آدم شرمنده می شود. 77488925377837993047.jpg روش ها و شیوه های آموزش در ک ن و نوجوانان بر اصولی استوار است، که به ذکر مهمترین آنها در این نوشتار پرداخته شده است:
1ـ اصل فطری بودن مسائل دینی.
2ـ اصل اختیاری بودن مسائل دینی.
3ـ اصل تدریجی بودن آموزش مسائل دینی.
4ـ اصل اعتدال و میانه روی در آموزش مسائل دینی
5ـ اصل تکرار و مداومت در آموزش مسائل دینی
6ـ اصل آسانگیری در آموزش مسائل دینی.... سلام به همه ی همشهری های عزیز امیدوارم که حال همتون خوب بوده باشه و عبادتهاتون تو این ماه عزیز مورد قبول خداوند متعال باشه، چند وقتی بود که مشکل پیدا کرده بود و دسترسی به مدیریت وبلاگ وجود نداشت، خدا رو شکر این مشکل هم بعد دو ماه بیشتر یا کمتر حل شد، اما مطالب سال 92 تا 94 و پاک کرد و از بین برد، به امید خدا با مطالب جدید در خدمت شما خواه. با سلام ادامه تقریرات مباحث اصولی درایتی جهت استفاده گذاشته می شودلازم به تذکر است که این نوشته ها برداشت بنده از فرمایشات گرامی بوده و گرچه در مباحثه تصحیحاتی صورت گرفته اما ممکن است بنده درست متوجه نشده باشملذا مطالب نا صحیح به بنده انتساب پیدا می کند نه محترممطالب را در ادامه مطالب ببینید: با عرض سلام و عذر خواهی از وقفه ای که در تقدیم مطالب جدید داشتیم و با تشکر از همه عزیزانی که با ارسال پیامهای محبت آمیز شان خواستار قرار دادن مطالب جدید در وبلاگ شده بودند ، به اطلاع می رساند به حول و قوه الهی و دعای خیر شما عزیزان به زودی مطالب جدید به خدمتتان تقدیم خواهد شد . ماس دعا ، رئیس جمهوری کشورمان به مطالب مطرح شده در نخستین مناظره انتخابات ریاست جمهوری از سوی یکی از نامزدها که از آن به عنوان مطالب کذب یاد کرد، واکنش نشان داد.
شیوه ارائه مطالب علمی و فنیشیوه-ارائه-مطالب-علمی-و-فنیشیوه ارائه مطالب علمی و فنی فایل خانه را «خال خالی» کنیم شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
 
حتی گل میخ های ! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
سرویس غذا خوری خال خالی ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مبل خال خالی! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ادامه مطلب     برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید گروه مطالب آموزشی صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی در تلگرام
مطالب شامل : پایپینگ ، برق و ابزار دقیق ، کنترل کیفی ، تجهیزات ثابت و دوار ، پیش راه اندازی و راه اندازی ، ایمنی فنی ، نرم افزارهای طراحی پایپینگ (pdms ، auto cad ) و ...........
لینک عضویت : https://t.me/joinchat/g3wecxgit39s9rd3sfxuja همه مطالب گذشته رو حذف کرد. از بی مسئولیتی مدیریت این سایت همین بس که هر چه ایمیل و گزارش دادم ، خبری نشد که نشد! البته جالب اینجاست که وبلاگ های دیگری از این میزبان، مطالب شان برگشته و ارشیبو گذشته رو دارند، ولی واس ما رفت که رفت! بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای حقیقی و حقوقی انجمن تونل ایران، همچنین دیگر دست اندرکاران و فعالان عرصه تونل سازی می رساند؛ دوره جدید نشریه انجمن تونل ایران در دست تهیه و نشر است. لذا از کلیه علاقمندانی که مایل به ارسال مقاله، تصاویر و مطالب مرتبط با اه این نشریه می باشند، دعوت می شود تصاویر و مطالب خود را با توجه به نکات زیر به آدرس . تجربه و علم نشان داده است که تمام چیزهایی که انسان یاد می گیرد ابتدا به حافظه ی کوتاه مدت منتقل می شود. برای انتقال این اطلاعات به حافظه ی بلندمدت، قبل از خارج شدن آن ها از حافظه ی کوتاه مدت باید مطالعه ی کافی برای تکمیل یادگیری و تثبیت آن اطلاعات داشته باشیم. هرچه مدت زمانی که از زمان یادگیری می گذرد بیش تر شود، به دلیل فرّار بودن مط. انصاف اقتضا میکند که یکی از مطالب دارای اشکالم را اصلاح کنم. از شمس تبریزی جمله ای نقل نموده بودیم مبنی بر این که او حضرت زهرا سلام الله علیها را عارفه و زاهده نمی دانست. ممکن است که جمله مذکور استفهام انکاری باشد نه خبرمنفی. مشروح این مطلب را از سایت زیر بخوانید: http://www.shamsrumi.com/index.php?m=blog&id=15&blogid=757 خواستیم نقدهایمان منصفانه باشد. و. خانه را «خال خالی» کنیم
شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
 قاشق های آشپزی نقطه نقطه ای ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
بالش و ن های خال خالی تک رنگ ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
کلا خال خالی چراغ: نور را خال خالی به خانه بیاورید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید از عزیزانی که با خوندن مطالب وبلاگ و نظر گذاشتن ما رو به ادامه وبلاک نویسی تشویق بسیار تشکر می کنم راستش خود من هم دیگه اشتیاقی به ارائه مطالب نداشتم ولی به خاطر دو نظر جدید علاقه مند شدم تا مطلب جدید بگذارم باز هم متشکرم دسترسی به مطالبشرح تمامی مطالب که در فهرست موضوعات آمده است بطور کامل در صفحهات مختلف وجود دارد :برای جستن مطالب موجود در فهرست موضوعات ازقسمت مطالب قدیمی تر در انتهای صفحات استفاده کنید(متاسفانه با کلیک بر روی موضوعات صفحه باز نمی گردد) و برای مشاهده کلیه مطالب موضوع مورد نظرتان از قسمت درج موضوع در بالا و یا ادامه مطالب در پاییی. کار از و عصبانیت گذشته فقط در حد چند جمله عرض کنم با این که اطلاعات زیادی از دست ندادم ولی جدن احترام به کاربرا در حد ی اطلاع رسانی ساده هم نبود که قبل از جابه جایی سرور سایت از اطلاعاتمون ی بک آپ بگیریم و من در تعجبم اینکه چطور مطالب سال 93 و 94 من پاک شده ولی مطالب جنابعالی هنوز سر جاشه... اختصاصی از نیک فایل جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور با و پر سرعت .
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نورمولف : سید محمد تقی رانکوهیفایل : pdfتعداد صفحات : 318
با
جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
گزارش اعلام وصول مطالب به دبیرخانه و گزارش مقایسه ایی استان های کشور پیوست در حالیکه بخشی از مطالب به اشتراک گذاری شده در شبکه های اجتماعی در خصوص بهداشت و سلامت است، انتشار مطالب غیر کارشناسانه در این خصوص این سؤال را ایجاد کرده است که آیا این شبکه ها می توانند به درستی سواد… هرچند مطالب در صفحۀ اول و آرشیو صفحۀ اول دیده نمی شن، ولی در واقع وجود دارند. نمی دونم کجا. دست کم برای من که وجود داشتند. یعنی وقتی می زدم sindaaal. /post/194 پستم می اومد (شما با فرمتی که خودتون تعیین کرده ید برای آدرس پستاتون امتحان کنید قاعدتاً.)
لذا پیشنهاد می کنم هرچه زودتر به تنظیمات برید و از کلّ مطالب پشتیبان بگیرید؛ گرفتم و کلّ مطا.