مطالب علمی و جالب

به نقل از خبرگزاریها در مورد مطالب علمی و جالب : استراحتگاهی زیبا در دل غار در شهر worcestershire انگلستان و در دل غار سنگی‌ با قدمت هفتصد سال ، استراحتگاه زیبایی ساخته شده است که دیدن تصاویر آن ، خالی از لطف نیست. برای دیدن تصاویر این استراحتگاه رویایی ، با ما همراه باشید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
خانه ای زیبا و خلاقانه در زیر زمین ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

برگزاری نمایشگاه هنر در برلین با نخ های درهم پیچیده ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
همانطور که می دانید واژه ی هنر به معنی ساخت مجموعه ای از آثار توسط بشر است که برای انتقال و ارائه مفهومی خلق می شوند. نمایشگاه فوق در برلین، توسط هنرمند ژاپنی طراحی شده که در سال گذشته نیز با نمایشگاه نخ و کلید در دوسالانه ونیز 2015 شرکت نمود. این گالری به یاد ماندنی با ظاهری پیچیده از نخ های قرمز رنگ، پذیرای عموم مردم واقع شده است. به طوری که رشته های نخ انه در هم بافته شده و حرکت آنها از اسکلت قایق ها آغاز و به سمت دیوار و سقف رشد می کنند. در واقع ایده ی این طراحی از رنگ خون در بدن و  شبکه پیچیده ای از ارتباطات عصبی در مغز برگرفته شده است. 
در این نمایشگاه، طبقه ی اشکوبی نیز در نظر گرفته شده تا بازدیدکنندگان امکان تماشای این هنر شگفت انگیز را از بالا داشته باشند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.


مجموعه: خواندنیهای دیدنی

  مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری   مطالب جالب و دیدنی, جملات تصویری interesting scientific مطالب علمی جالب - در هر ۵ ثانیه یک کامپیوتر در سطح جهان به ویروس آلوده میگردد. - ظروف پلاستیکی ۵۰ هزار سال طول میکشد تا در طبیعت شروع به تجزیه شدن کنند. - اغلب مارها دارای ۶ ردیف دندان میباشند. - ۹۰% سم مارها از پروتئین تشکیل یافته است. - ۱۰ درصد وزن بدن انسان (بدون آب) را باکتریها تشکیل میدهند. خانه را «خال خالی» کنیم
شما می توانید با استفاده از نقش دوست داشتنی و بدون تاریخ مصرف «خال خال» شادی را به خانه خود بیاورید.
 قاشق های آشپزی نقطه نقطه ای ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
بالش و ن های خال خالی تک رنگ ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
کلا خال خالی چراغ: نور را خال خالی به خانه بیاورید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید ایده هایی خلاقانه برای استفاده بهینه از زیر پله! برای هر خانه ای، مکانی به عنوان ذخیره سازی کتاب و اشیاء زینتی کوچک لازم است؛ اما چه بهتر که برای ایجاد چنین مکانی از فضاهای پرت و بلا استفاده مانند زیر پله و دیوار اطراف راه پله استفاده کنیم تا در طراحی فضاها صرفه جویی کرده باشیم. طبقه زدن و قفسه‌بندی زی له، روش مناسبی برای ایجاد چنین فضایی می باشد. حتی در شرایطی می توانید از فضای داخل پله ها به عنوان کشو یا حتی قفسه کتاب استفاده نمایید. این ایده علاوه بر افزایش جا باعث ایجاد جلوه ی زیبا و متفاوتی درمنزل می شود. حتی شما اگر زیر پله پهن و به اندازی کافی جاداری در اختیار دارید، می توانید با زدن قفسه و گذاشتن یک میز، از آن به عنوان محل کار نیز استفاده نمایید. تصاویر زیر نشان می دهد که با کمی هوش و ذکاوت میتوان بیشترین بهره را از این فضای خالی برد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
آپارتمان رنگارنگ و شاد با یک طراحی غیر معمول / امریکا آپارتمانی رنگارنگ و شاد که با یک طراحی غیر معمول در شهر “نیویورک” امریکا واقع شده است و در سال 2010 توسط گروه طراحی”اینکو وریتد” طراحی داخلی شده است…
طراحی بر اساس تنوع در طرح، بافت و رنگ در فضاهای مختلف آپارتمان صورت گرفته است و تقریبا تلفیقی از سبک های مختلف است و به نوعی یک طراحی غیر متعارف و منحصر به فرد است…
توجه به فضاهای استراحت و بازی ک ن جزو اولویت های طراحی بوده است و با ایجاد فضاهای بسته و محصور سعی شده است محیطی جذاب برای ک ن به وجود آورد، اغلب ک ن به این چنین فضاهایی که به نوعی حریم خصوصی برای بازی و استراحت آنها ایجاد میکند علاقه زیادی دارند و طراح به خوبی این مورد را در مبلمان اتاق بازی و اتاق خواب رعایت کرده است…
بخش های دیگر آپارتمان نیز با یک طراحی رنگارنگ، جذاب و شاد شکل گرفته است و به طور مثال در مبلمان نشیمن همان طور که در تصاویر مشخص است یک کاناپه با تنوع زیاد در طرح و بافت انتخاب شده است که با اینکه طرحی شلوغ و غیر معمول دارد ولی در نوع خود جالب است ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
زیباترین پارک های ملی اروپا اروپا،سالهاست که نام قاره سبز را یدک می کشد و برای داشتن نقاط تاریخی ،فرهنگی و پیشرفت چشمگیر در تکنولوژی رویای مهاجرت مردمان زیادی از سرتاسر دنیاست.

بر اساس اعتقاد یونانی ها ، اروپا یک قاره نیست و تکه جدا شده از آسیا است.

اگر بی خیال ایفل و باجه های قرمز تلفن لندن، قدم زدن در سنگفرش های رم شوید ،منتخبی از پارک های ملی سر سبزی را در اروپا به شما معرفی می کنیم که نشان میدهد لیاقت نام "قاره سبز" را دارد.
پارک ملی "دریاچه های پلیتوک" در کرواسی یک سبزی بی انتها همراه با آبهای چند رنگ است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  پارک ملی "اوردسا" در اسپانیا پارکی قدیمی است که به دلیل هم مرز بودن با فرانسه، خانه حیات وحش متفاوت ترین جانوران است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در پارک ملی "تریگلاو" در اسلوونی بالارفتن از کوه 2 هزار و 864 متری و انجام ورزشهای آبی پیشنهاد می شود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا پارک ملی "بلونو ومیت" در ایتالیا پربازدیدترین پارک ملی در ایتالیاست و 90 دقیقه تا ونیز فاصله دارد.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا پارک ملی "سا ون سوئیس" بر خلاف نامش در آلمان قرار گرفته و شکل گیری متفاوت ص ه ها و سنگ های آن عامل شهرتش است.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
کوههای رنگی یا آلاداغ لار آلاداغ لار» یا کوههای رنگی یکی از شفتگی آفرینش که در ۲۵ کیلومتری شمال شرقی تبریز و در مسیر شهرستان خواجه و اتوبان میانه - زنجان قرار دارد. آلا داغ لار، نام محلی کوه ها و تپه های رنگارنگی است، که در بخشهایی از آذربایجان قرار گرفته اند. اگر مسیرتان به شهرستان های نامبرده خورده باشد حتماً کوههای رنگی یا آلاداغ لار را مشاهده کرده اید. در نگاه اول کوههای رنگی را شاید یک دفنر نقاشی فرض کنید ، اما وقتی با دقت به مناظر و کوهها و تپه ها می نگرید جز زیبایی که خداوند خلق کرده نخواهید دید. کوههای رنگی یا آلاداغ لار یکی از مناظر زیبا روی زمین به شمار می آید. این مناظر آنقدر نادر و عجیب‌ اند که گاهی ما تصور می‌کنیم در حال دیدن مناظره ی از یک سیاره دیگر هستیم. وجود رنگهایی همچون قرمز، زرد، سفید و نارنجی چشم های انسان خیره می کند. در این کوهها چندین روستا قرار دارد که در بین کوههای رنگی قرار گرفته اند، خاک به کار رفته در کاهگلی که برای ساختن خانه استفاده می شود قرمز رنگ است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
معرفی چند مورد از جالب‌ترین ساختما‌ن‌های جهان دین: کلیسای “la ascensión del señor” توسط معماران agi، اسپانیا. شاید درک این فضا به عنوان یک کلیسا کمی دشوار باشد، اما این مکان برای خدمت به مؤمنان ساخته شده است. دو در اصلی برای فضای داخلی کلیسا، و هم‌چنین سه حیاط برای برگزاری برنامه‌ها و گردهمایی‌های اجتماعی برای آن در نظر گرفته شده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بازرگانی: مرکز تجاری “شهر رویاهای” اصفهان، توسط فرشاد مهدی‌زاده، ایران. در این طرح، فرشاد مهدی‌زاده پارکینگ را که به منطقه تجاری و پارک می‌پیوندد، به یک میدان عابر پیاده تبدیل می‌کند، در حالی که بقیه منطقه را به رستوران‌ها، گالری‌ها، کافه‌ها اختصاص داده است. ماژول‌های قوسی این بنا چیزی است که آن را بیشتر شبیه به یک سرزمین خواب وخیال درخشان تبدیل می‌سازد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا فرهنگ: موزه دانمارکی توسط big – bjarke ingels گروه، دانمارک. این موزه بسیار نزدیک به قلعه کرونبورگ واقع شده است، اما bjarke ingels تصمیم می‌گیرد تا به جای ساختاری تاریخی، بنا را شبیه به کشتی بسازد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   حمل و نقل: “scale lane bridge” توسط mcdowell+benedetti، انگلستان. مردم می‌توانند کمی بر روی پل فولادی قدم بزنند تا هنگامی که برای عبور قایق های بزرگ باز شود. این پل در 2013 افتتاح شده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا    برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

تصاویری از زیباترین مدارس جهان مدارس علاوه براینکه باید مکانی برای تقویت و تعامل با دانش آموزان باشد، میتواند برای آنان الهام بخش نیز باشد. در این مطلب با هم نگاهی میاندازیم به زیباترین مدارس در سراسر جهان. بعضی از آنها علاوه بر طراحی زیبایی که دارند، در برابر بلایای طبیعی نیز مقاومند. با ما همراه باشید. فضای داخلی این دانشکده. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا دبستان shunde در گوانگدونگ چین، توسط گروه معماری k2ld ساخته شده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید گیاهان زنده بخشی از دکوراسیون خانه یکی از جذاب‌ترین و لذت‌بخش‌ترین شیوه‌های استفاده از گل‌ها و گیاهان، به کارگیری آنها در چیدمان داخلی و خارجی خانه است؛ به عنوان مثال برای مرزبندی بین دو حیاط کنار هم، مشخص مسیر حرکت، ایجاد سایه‌بان، پوشاندن گوشه دیوارها یا نماهای تیز و خشن، ایجاد محیطی آرامش‌بخش و زیبا، زیباسازی محیط داخلی خانه‌ها و… گیاهان نقش عمده‌ای دارند. اما گاهی کاربرد نابجای گیاهان می‌تواند هارمونی چیدمان را به هم زده و از زیبایی آن بکاهد. بنابراین برای ایجاد هارمونی مناسب، با استفاده از اطلاعات ج رنگ‌ها، سردی و گرمی و تاثیر آن‌‌ها بر روحیه افراد می‌توانیم دکوراسیون را تغییر دهیم. علاوه بر بافت و شکل گیاه، از  رنگ نیز غافل نشوید. برگ گیاهان، تنوع رنگی بسیاری دارند، حتی حضور یا عدم حضور نور هم روی رنگ آن‌ها تاثیر می‌گذارد. گیاهان در صورتی بر زیبایی خانه می‌افزایند که شرایط نگهداری درست گیاهان را بدانیم. در مقاله بعد چند گیاه با شرایط نگهداری آسان را برایتان معرفی می‌کنیم، توجه به این اصول می‌تواند هماهنگی لازم را برای طراحی‌های منحصربه‌فرد و خلاقانه ایجاد کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

تصاویری از زیباترین مدارس جهان مدارس علاوه براینکه باید مکانی برای تقویت و تعامل با دانش آموزان باشد، میتواند برای آنان الهام بخش نیز باشد. در این مطلب با هم نگاهی میاندازیم به زیباترین مدارس در سراسر جهان. بعضی از آنها علاوه بر طراحی زیبایی که دارند، در برابر بلایای طبیعی نیز مقاومند. با ما همراه باشید.   رنگ های پر جنب و جوش یک حس غنی بصری را به بیننده القا میکند و بطور قطع دانش آموزان از آن لذت خواهند برد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا مدرسه kollaskolan در کانگزباکا سوئد در سال 2016 توسط معماری به نام کامینسکی ساخته شد. نمای خارجی آن بسیار ساده است، اما در داخل...    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید

خانه‌ای کوچک که قوانین دکوراسیون را در هم ش ته!
طراحان و صاحبان خانه اغلب همه چیز را سفید انتخاب می کنند مخصوصا برای فضاهای کوچک، زیرا به نظر می رسد سفید فضاهای تنگ و کوچک را بزرگتر نشان می دهد. این خانه 26 مترمربعی اینجاست تا ثابت کند هر ی ادعا می کند که نباید از رنگ های تیره در فضاهای کوچک استفاده کرد، اشتباه می کند   اخیرا رنگ های روشن طرفداران زیادی پیدا کرده اند، طراحان و صاحبان خانه اغلب همه چیز را سفید انتخاب می کنند مخصوصا برای فضاهای کوچک، زیرا به نظر می رسد سفید فضاهای تنگ و کوچک را بزرگتر نشان می دهد. این خانه 26 مترمربعی اینجاست تا ثابت کند هر ی ادعا می کند که نباید از رنگ های تیره در فضاهای کوچک استفاده کرد، اشتباه می کند. در طراحی این خانه به جای استفاده از رنگ های شاد و روشن از رنگ های عبوس و تیره استفاده شده است.    کلید اصلی برای چنین اثر طراحی جسورانه ای در فضاهای کوچک تعادل است. بعضی قسمت های فضا به رنگ سفید روشن هستند تا تیرگی نیلی تضاد و تعادل خوبی قرار کنند. اما احتمالا فضای منتخب و محبوب ما در این خانه، آشپزخانه باشد که ک نت های آبی به جای کاشی با چوب های روستیک جفت شده اند.    اما اگر این ها به اندازه کافی برای شما جذاب نیست باید چیزهای دیگری هم درباره این خانه بدانید، مثل این که سقف آن به اندازه ای بلند هست که بتوانید از آن لوستر آویزان کنید. آشپزخانه پر از وسایل پخت و پز است. حتی اتاق کافی برای شما و یک مهمان هم وجود دارد. طبقه اول یک تختخواب کوئین سایز دارد که به میز تبدیل می شود. تصاویر این خانه کوچک که به زیبایی از فضاها استفاده کرده را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
  رمان من پیش از تو جالب لینک رمان من پیش از تو جالب بهترین رمان من پیش از تو جالب جالبترین رمان من پیش از تو جالب خاصترین رمان من پیش از تو جالب زیباترین رمان من پیش از تو جالب نازترین رمان من پیش از تو جالب
ادامه مطلب پیشنهادی جالب برای تغییر دکوراسیون اتاق کودک

زمانی که قصد تغییر دکوراسیون اتاق کودک‌تان را دارید، نیازی نیست حتما سراغ بروشورهای شرکت‌های بزرگ بروید و زیر و بم اتاق فرزند دلبندتان را تغییر دهید، کافی است کمی خلاقیت به ج داده و به سادگی و با جزیی‌ترین وسایل خالق طرح‌های دکوراتیو و بامزه برای اتاق کودک‌تان باشید. اگر به دنبال یکی از این ایده‌های خلاقانه هستید با این مطلب همراه باشید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا وسایل مورد نیاز پارچه سفید پنبه نخ بی‌رنگ نخ‌های رنگی مقوا قیچی مداد   1. در مرحله اول طرح یک تکه ابر را روی مقوا بکشید و دور آن را ببرید. حالا از این مقوا به عنوان شابلون استفاده کنید. پارچه را تا کنید و مقوا را روی پارچه قرار دهید و با مداد طرح ابر را روی پارچه بکشید و  با کمک قیچی ببرید.

ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
2. حالا شما دو تکه ابر پارچه‌ای دارید. روی تکه اول همانند تصویر با مداد شکل چشم‌ها را بکشید و با نخ مشکی روی آن را کوک بزنید تا چشم‌های آویز شما نمایان شود.
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

3. در این مرحله با نخ آبی دو تکه ابر را با کوک  ساده به هم بدوزید. توجه داشته باشید   قسمت کوچکی را باز نگه دارید و داخل ابر را با پنبه پر کنید و دوباره با کوک‌های ساده آن را بدوزید. حالا ابر شما آماده است.
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

4. برای ساخت منگوله‌های رنگی همانند تصویر نخ‌ها را چندین بار به دور دست خود بپیچید و با یک نخ هم‌رنگ یک طرف آن را ببندید و طرف دیگر را قیچی کنید.

ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

5. پس از ساخت منگوله‌ها آنها را از نخ‌های بی‌رنگ به سلیقه خود به‌وسیله سوزن رد کنید و به قسمت پایین ابر بدوزید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا

6. حالا آویز اتاق کودک شما آماده است!
ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   طراحی غرفه چین در نمایشگاه feeding the planet 2015 ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
پیش از افتتاح نمایشگاه expo milan 2015 ، سایت designboom پاویون چین را مورد بررسی قرار داده است. اما انتشار این خبر به بعد از افتتاح نمایشگاه موکول یافت. طرح پاویون چین بر اساس موضوع سرزمین امید (the land of hope) طراحی شده و موقعیت قرارگیری آن از میدان اصلی نمایشگاه شروع شده و تا داخل غرفه ادامه پیدا کرده است. این پاویون توسط tsinghua چین و با همکاری شرکت طراحی link-art طراحی شده است. با توجه به موضوع اصلی نمایشگاه با عنوان تغذیه سیاره (feeding the planet)، این پاویون به وسیله تعدادی از تأسیسات، غذاهای سنتی و محلی چینی را به نمایش گذاشته است. فرم متمایز ساختمان با ادغام خط آسمانه شهر میلان و چشم انداز ضلع شمالی شهر شکل گرفته است. هارمونی طراحی این پاویون، دو عنصر را سنتی را به هم پیوند زده است. با استفاده از یک قاب چوبی و استفاده از تکنولوژی و الکترونیک مدرن، در ادغام با معماری سنتی چین ارائه شده است. با تلفیق سازه و پنل های چادری در ادغان با چوب های بامبو، یک منطقه سایه دار برای مراجعین در طول غرفه به وجود آمده است.
برنامه فرهنگی نمایشگاه به مانند یک تجربه و سفری شگفت انگیز از سالن انتظار بیرونی آغاز می شود و با متصل شدن به یک ساختمان انتظار بیرونی، منجر به تعامل با 40 استان بزرگ چین می شود. بازدیدکنندگان پس از گذر از ساختمان انتظار بیرونی به به یک سالن مزین شده از لامپ های led گسترده وارد می شوند که به صورت ماتریس بزرگ از خصوصیت های چین طراحی شده است. یا آمفی تئاتر بزرگ در سطح بالا واقع شده است که به وسیله سقف تاجدار بیرونی پوشش داده شده است.تقابل سازه سقف بیرونی با آمفی تئاتر منحصربه فرد و بی نشیر است.    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

پل خلاقانه در چین با الهام از نوار موبیوس
پل عابر پیاده جدید منحنی الهام گرفته از نوار موبیوس در چانگشای چین قرار دارد که به عابران مسیرهای متنوعی در رودخانه بندری دارگون کینگ ارائه می دهد. پل «لاکی نات» یا گره خوش شانسی 185 متر طول و 24 متر ارتفاع دارد و با بالا و پایین رفتن در مسیر خود، مناظر تماشایی و جالبی از رودخانه، دریاچه meixi و شهر چانگشا و رشته کوه های اطراف آن را برای عابران فراهم می کند، طراح پل «next architects» حدود سه سال پیش دعوت شده بود در یک رقابت بین المللی برای طراحی یک پل جدید در چانگشا شرکت کند. طرح برنده گره خوش شانسی از نوار موبیوس الهام گرفته شده که چینی های باستان هم در گره های تزئینی از آن استفاده می د.   در هنر مردمی چین، گره نماد شانس و موفقیت است. این پل که سطوح مختلف: ساحل رودخانه، جاده و پارک، با ارتفاع های متفاوت را به هم متصل می کند به معنای واقعی و استعاری همه این مسیرها را به هم گره می زند. لاکی نات چیزی بیش از یک پل و ارتباط بین دو سوی رودخانه است. این پل با موفقیت فرهنگ، تاریخ، تکنولوژی، هنر، نوآوری، معماری و منظره را گرد هم آورده است ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتاع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   نمای ساختمان با ورقه های موج دار فضایی 4 هزار و 339 مترمربعی به نمای خارجی پروژه سازه ای در ژاپن اختصاص یافته که معماران  این کشور توانسته اند با استفاده از الگوی رشته‌ ای عمودی، نمای خارجی آن را به خوبی نمایش دهند. در واقع هر یک از قالب‌ های رشته‌ ای این سازه در اندازه ، زاویه ، شیب و قوس‌ های مختلف طراحی شده‌ اند که در نهایت در کنار یکدیگر جای گرفته و معماری سطح خارجی آن را تشکیل داده‌اند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این ورقه‌ های رشته‌ ای در اندازه متری ساخته شده‌ که همچون موج آب در نوسان و حرکتند. البته این حرکت موج‌ دار بسیار نامحسوس بوده و به سبب ایجاد طرح‌ های سایه روشن در بدنه به صورت حرکت‌ های متوالی و تند به‌ نظر می‌ رسند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بخش مجزایی از نمای خارجی این ساختمان با استفاده از انبوه فشرده چوب‌ های بامبو (چوب نی) پوشانده شده که این چوب‌ ها در جذب انرژی گرمایی و افزایش مقاومت اسکلت ساختمان بسیار مؤثر و مفید عمل می کنند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

سلام
دوباره یه مطلب جالب دیگه از همه چیزستان.... لینکش این بغل هست... یه سر به اونجابزنید ضررنمی کنید!! خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره (ع ) ایران مطلب : هنرمندی به نام pejac حدود 3 سال پیش در خانه ای پر از پنجره اقامت کرد تا با استفاده از مناظر شهری والنسیا در اسپانیا آثاری جالب و زیبا خلق کند. او با نقاشی کشیدن بر روی پنجره و عکاسی از آن در زاویه مناسب آثاری بسیار جالب و خلاقانه خلق کرد. این نقاشی های ساده که با رنگ سیاه کشیده شده اند وقتی در زاویه مناسبی قرار بگیرند شبیه به منظره هایی هستند که انگار نور خورشید از پشت به آنها می تابد و موقع ع برداری تیره دیده می شوند.

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

تصاویر خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی برترین موزه‌های جهان این روزها همه چیز رو به پیشرفت و مدرنیزه شدن می‌رود. در این بین معماری بی‌نصیب نمانده و دوره‌ای درخشان را طی می‌کند. عجایب معماری دوران ما به کل با عجایب معماری دوران باستان متفاوت شده‌اند. اگر آن روزها بشر دست خالی اهرام را ساخت، این روزها همه چیز دست به دست هم داده تا شگفتی‌های متفاوتی در این زمینه خلق شود. معماران و طراحان این روزها همه عناصر را به کمک طلبیده‌اند تا اشکال و فرم‌های عجیب‌تری را در ساخت بناها به کار برند. این بار اما به سراغ موزه‌ها و هنر معماری مدرن رفته‌ایم تا ببینیم طراحی چه کمکی به انتقال بهتر مفاهیم ذهنی هنرمندان به مخاطبان‌شان کرده است. در ادامه شما را با تعدادی از این موزه‌های جالب توجه آشنا می‌کنیم موزه هنر دنور،  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این موزه در شهر دنور در ای کلرادو قرار گرفته است و به دلیل مجموعه‌های هنری متعلق به بومیان شهرت دارد. همچنین 68 هزار اثر هنری از گوشه و کنار جهان در آن گردآوری شده است. موزه هنر علمی، سنگاپور ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این اولین موزه از نوع خود در جهان است که در خلیج ماسه‌ای ماریانا واقع شده است. معمار این بنای خاص موشه سفدای(moshe safdie) ، معمار کانا بوده که در طراحی این بنا از گل نیلوفر الهام گرفته است. موزه سالوادور دالی، سن پترزبورگ، فلوریدا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بزرگ‌ترین مجموعه آثار این هنرمند سورئالیست اسپانیایی در خارج از اروپا در این موزه گردآوری شده است. طراحی این موزه برعهده hok یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های طراحی و معماری در سطح جهانی بوده است. گالری هنر آلبرتا، کانادا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این گالری در شهر ادمونتون قرار گرفته و در حدود 6 هزار نقاشی مدرن و قدیمی را به معرض نمایش گذاشته است. طراح این بنا معمار یی رندال استوت (randall stout) می‌باشد. موسسه جهان عرب، پاریس ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این موسسه توسط 18 کشور عربی با همراهی کشور فرانسه تاسیس شده و هدف آن شناساندن فرهنگ و تاریخ ملل عربی به دیگر نقاط جهان است. این بنا توسط معمار، هنرمند و طراح صنعتی رون آراد (ron arad) طراحی شده است. برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.


سلام
دوباره یه مطلب جالب دیگه از همه چیزستان.... لینکش این بغل هست... یه سر به اونجابزنید ضررنمی کنید!! خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره (ع ) ایران مطلب : هنرمندی به نام pejac حدود 3 سال پیش در خانه ای پر از پنجره اقامت کرد تا با استفاده از مناظر شهری والنسیا در اسپانیا آثاری جالب و زیبا خلق کند. او با نقاشی کشیدن بر روی پنجره و عکاسی از آن در زاویه مناسب آثاری بسیار جالب و خلاقانه خلق کرد. این نقاشی های ساده که با رنگ سیاه کشیده شده اند وقتی در زاویه مناسبی قرار بگیرند شبیه به منظره هایی هستند که انگار نور خورشید از پشت به آنها می تابد و موقع ع برداری تیره دیده می شوند.

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی روی پنجره

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع خلاقیت جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

تصاویر خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی

خلاقیت جالب

خلاقیت جالب و دیدنی, خلاقیت جالب, جالب و دیدنی , ع های جالب و دیدنی تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب تبریک روز زن جالب ادامه مطلب ساخت پادری با کامواهای پارچه ای شاید برای شما هم پیش آمده است که بخواهید برای بخش کوچکی از دکوراسیون منزلتان مانند فضای آشپزخانه و یا حتی مقابل درب ها از فرش کوچکی به عنوان پادری استفاده کنید و دوست دارید به جای فرش های آماده از خلاقیت خودتان برای این منظور استفاده کنید و پادری دلخواه تان را خودتان بسازید، برای این منظور امروز در اینجا می خواهیم ساخت پادری با کامواهای پارچه ای را به شما آموزش دهیم پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای ساخت پادری     کاموا پارچه ای در رنگ دلخواه     سوزن و نخ هم رنگ با کاموا     قیچی     چسب ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   در مرحله اول ساخت پادری ابعاد پادری را در نظر بگیرید و مطابق با ابعاد مورد نظر همانند تصویر به صورت طولی و هم اندازه ببرید. و سپس هر کدام از برش ها را به صورت ۳ تایی دسته بندی کنید و  به هم گره بزنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا نکته: علت دسته بندی سه تایی کامواهای در ساخت پادری با کاموا پارچه ای، بافتی است که در ادامه مفصل در باره آن توضیح خواهیم داد.

در مرحله ی بعدی هر کدام از دسته های سه تایی را همانند تصویر با چسب روی سطحی مانند دیوار فی کنید سپس شروع به بافت زدن کنید. این کار را برای هر کدام از دسته ها انجام دهید تا به اتمام برسد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در این مرحله بافت ها را کنار هم بچینید با توجه به سبک و سیاق دکوراسیون تان و رنگ های موجود در فضای داخلی تان می توانید رنگ کاموا پادری تان انتخاب کنید تا ظاهر هماهنگی با دکوراسیون تان داشته باشد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا با کمک نخ و سوزن بافت های فی شده را از پشت به هم بدوزید. در هنگام دوختن بافت ها دقت کنید که کوک ها هم اندازه، منظم و محکم باشند تا در زمان استفاده ظاهر خود را از دست ندهد، حتی اگر مهارت کافی دارید می توانید برای ساخت پادری کاموایی از چرخ خیاطی هم استفاده کنید تا فرش شما مقاوم تر باشد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا پادری تان را پشت و رو کنید و رشته های اطراف آن را مرتب کنید، اگر نیاز به کوتاهی دارند با کمک قیچی آن ها را مرتب کنید. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا حالا ساخت پادری کاموایی شما به پایان رسیده است و پادری شما آماده است.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

با خانه بدون پنجره چه کنیم طراحی و چیدمان خانه های بدون پنجره شاید در نگاه اول مشکل بزرگی به نظر برسد اما گاهی با چند ترفند می توانید این مشکل را به نقطه ی عطف طراحی و دکوراسیون داخلی خود تبدیل کنید. در این مطلب با ایده های دیگری برای دکوراسیون خانه های بدون پنجره آشنا می شوید که ممکن است به کارتان بیاید.

گام اول: انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون خانه بدون پنجره حتما از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای شما را بزرگ تر و روشن تر نشان دهد همچنین از انتخاب کاغذ دیواری هایی با طرح و رنگ های شلوغ پرهیز کنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا گام دوم : انتخاب نور پردازی مناسب
 در دکوراسیون خانه بدون پنجره انتخاب نور مناسب اهمیت دارد. قرار دادن  چند منبع نوری در جایی که در دید دیگران نیست باعث می‌شود تا نور به صورت غیرمستقیم وارد اتاق شود، پس منبع نور نقطه ای و نو ردازی مخفی را فراموش نکنید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا گام سوم : استفاده از پنجره های مجازی از ساده ترین ترفندها برای دکوراسیون خانه بدون پنجره ، ایجاد پنجره ی مجازی و القای حس پنجره به فضای داخلی تان است ، حتی می توانید برای پشت این پنجره ی مجازی تصویری از طبیعت در نظر بگیرید.   گام چهارم : استفاده از پنجره های داخلی  در دکوراسیون خانه بدون پنجره از دیوارهای شفاف استفاده کنید و یا با ایجاد یک پنجره ی داخلی به سادگی نور را از سایر فضاها به فضای داخلی خود بیاورید.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

همه مطالب گذشته رو حذف کرد. از بی مسئولیتی مدیریت این سایت همین بس که هر چه ایمیل و گزارش دادم ، خبری نشد که نشد! البته جالب اینجاست که وبلاگ های دیگری از این میزبان، مطالب شان برگشته و ارشیبو گذشته رو دارند، ولی واس ما رفت که رفت! تنگه چا وه، یکی از عجایب هفتگانه قشم تنگه چا وه در یکی از زیباترین جزایر ایران قرار دارد و در این سفر از دیدن جاذبه های بسیاری بهره مند خواهید شد. این جاذبه طبیعی یکی از عجایب هفتگانه در جزیره زیبای قشم است. هر تکه ای از طبیعت نشان از هنرمندی دست نقاش آن دارد که با صبر و حوصله میلیون ها رنگ را به آن پاشیده و طرح ها و نقش های بسیاری را خلق کرده است. اما به برخی نقاط که می رسیم تابلویی از هزاران نقش پیش رویمان قرار می گیرد که حکایت از میلیون ها سال گذر زمان دارد. دره ها و تنگه های فرسایش یافته یکی از دیدنی ترین آنها هستند که در جای جای جهان و کشورهایی همچون ، آلمان و انگلیس به چشم می خورند. در این میان کشورمان ایران نیز از آنها بی نصیب نمانده و چند نمونه از زیباترین آنها را در خود جای داده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
می خواهیم شما را به آشنایی با یکی از عجایب هفتگانه این جزیره ی دیدنی آشنا کنیم… چرا تنگه چا وه؟

– تنگه چا وه در یکی از زیباترین جزایر ایران قرار دارد و در این سفر از دیدن جاذبه های بسیاری بهره مند خواهید شد.

– این جاذبه طبیعی یکی از عجایب هفتگانه در جزیره زیبای قشم است.

– این تنگه دارای ص ه و ها و تندیس هایی است که به صورت طبیعی و بر اثر گذر زمان شکل گرفته اند و هر یک می توانند ساعت ها شما را به تماشای خود وا دارند.

– اگر به شمارش ستارگان در شب علاقه دارید، تنگه چا وه می تواند چهره ی دیگری از آسمان شب را برایتان به نمایش بگذارد. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا ع مطالب جالب و دیدنی دلتا تنگه چا وه دره ای مقدس

قسمت شرقی جزیره قشم میزبان دره ای شگفت انگیز است که با نام تنگه چا وه شهرت دارد و با جلوه های خاص خود موجب حیرت بسیاری از بازدیدکنندگان خود می شود. همه ی عناصر طبیعی دست به دست هم داده اند تا ......    ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید
شکار لحظه های خنده دار و دیدنی در این مجموعه از ع های خنده دار و جالب که از شکار لحظه ها در این نوع ع گرفتن ها ثانیه و صدم ثانیه تاثیرگذار را گرد آوری کرده ایم با ما همراه باشید. شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده دار و جالب شکار لحظه های خنده د. ویلایی رویایی و زیبا در یونان این ویلای رویایی را معماران  در سواحل رودز، یونان طراحی و ساخته اندکه  چشم انداز جلوی این ویلا رو به سمت اقیانوس است. .... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید ید آپارتمان مس ی، تهران منطقه 1، زعفرانیه ع مطالب جالب و دیدنی دلتا توضیحات دیزاین شده به سبک مدرن.بالکن به سمت جنوب.متریال دیزاین از چوب.شخصی ساز.کم واحد.است فعال برای مشاهده جزئیات بیشتر از این ملک اینجا را کلیک کنید.
خانه مدرن تصاویری ازخانه ای مدرن و شا ارهنری معاصر را در بیورلی هی ای کالیفرنیا دراین گزارش می بینید. ....... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید ب خدمت شما دوستان عزیز می خوام امروز یه وبلاگ جالب رو به شما معرفی کنم که می تو نین مطالب و دانستنیهای جالبی رو پیدا کنین مدیرش خودمم و مدیریتش با منه حتما به این وبلاگ سر بزنید.... 100danestani.persianblog.com امید وارم مطالب خوبی رو مشاهده کنید کلبه چوبی با سقف شیبدار در کنار پیست اسکی whistler معماران patkau  کلبه چوبی با سقف شیبدار در کنار پیست اسکی whistler   طراحی د. این کلبه اسکی چوبی مزین دارای شکل کریستالی است که   طوری طراحی شده تا برف را از سقف و بالای اتاق نشیمن به زمین ریخته تا دید سراسر روستای  whistler     کانادا به خوبی دیده شود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا استودیو معماران patkau  خانه 460 متر مربعی را برای مارتین و سو هادوی واقع در 80 مایلی شمال ونکور و بریتیش کلمبیا طراحی د. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در پی آن معماران نام بروژه را خانه هادوی ( به اسم مشتری ) گذاشتند.شکل غیر معمول وجه ساختمان نتیجه ی شکل بی لطافت ( ناشینه ) سایت شیبدار واقع شده بین تخته سنگهای نا هموار است به گفته معماران : سایت شکل خیلی سختی دارد که فقط امکان  جانمایی اتاق برای گاراژ و وررودی باریک در کنار خیابان در بالای شیب را عرضه می کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا شیب خمیده شده سقف طراحی شده اجازه می دهد برف جمع شده سرازیر شود و از برف جلوگیری می کند. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا معماران اظهار داشتند :فرم بیرونی خانه از تقاطع دو موضوع اصلی شکل گرفته است : اولی ساختمان خانه با جاپا و مرتفع و دومی احتیاج به نیاز برفگیر از سقف انبارها . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا بتن متصل به طبقه همکف عایق کاری شده در برابر اقلیم سرد کانادا ، در حالی که طبقات بالاتر از قاب فولادی و چوب ساخته شده .   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا کل ساختمان پوشیده شده از تخته آی پی ای، تنوع تخته جنگلی سخت hardwoodبه طور معمول در قسمت جنوب و مرکز وجود دارد .گاراژ در پشت خانه قرار گرفته که فضایی را برای نگهداری تجهیزات اسکی ، خشک و شست و شو لباس خیس ارائه داده.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در گاراژ با تخته چوبی همان چوب پوشیده شده .ورودی اصلی در بخش باریک و بلند در ساختار یک سمت گاراژ قرار گرفته .ناحیه نشیمن روباز کل طبقه اول را با صندلی کرده .سقف زاویه دار  نتیجه شکل غیر معمول دیوارها و سقف (داخلی ) که توسط برش شیشه نشانه گذاری شده. ( قسمتهایی با شیشه جدا شده (. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   وسعت زیاد شیشه دید کل روستا رو میسر ساخته و در کشویی به سمت بالکن وارد میشود که بالکن با برآمدگی سقف پوشیده شده ( برآمدگی سقف سایه بان بالکن شده  ،باعث مسقف شدن بالکن شده است (.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا این تاج شیبدار  توسط ستون های اریب و  با  نرده شیشه ای رو به رو ی هم قرار گرفته شده پشتیبانی میشه تا بلوک از سالن دیده نشود . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا در داخل ، راه پله ( پاگرد) از یک طرف اتاق نشمین به سمت اتاق  اصلی بر کوچکترین و بالاترین سطح بالا میرود ،  در راس سقف این راه چوبی که در شکاف عبور اتاق نشیمن قرار دارد ، اتاق خواب را به یک اطاق مطالعه کوچک ارتیاط می دهد.
اتاق مهمان و  دومین اتاق نشیمن در طبقه همکف قرار دارد ، که متصل به اولین اتاق نشیمن با یک راه پله ای که در پشت دیوار گاراژ قرار دارد.نشیمن طبقه همکف بلافاصله به پیست که با  برآمدگی سقف طبقه اول پوشیده شده توسط پله هدایت می شود. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.

ع های جالب و خنده دار برای ع های جالب و خنده دار برای ع های جالب و خنده دار برای ع های جالب و خنده دار برای ع های جالب و خنده دار برای ادامه مطلب بنا ها یی در مکان های هیجان آور البوم  تصاویر بناهایی را که درمکان های خطرناک و هیجان آورساخته شده اند انتخاب کرده ایم که با هم می بینیم . ...... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   ع های جالب و خنده دار جدید ع های جالب و خنده دار جدید ع های جالب و خنده دار جدید ع های جالب و خنده دار جدید ع های جالب و خنده دار جدید ادامه مطلب تزیین دکوراسیون منزل با «سی دی»های بازیافتی تزیین دکوراسیون خانه با استفاده از لوازم کهنه و دور ریختنی یکی از کارهای جذاب در طراحی داخلی است که هر شخصی می تواند با اندکی زحمت و حوصله به بهترین شکل ممکن این کار را انجام دهد. امروزه تقریبا در هر خانه ای تعدادی سی دی و دی وی دی کهنه در گوشه و کنار خانه پیدا می شود، از آنجایی که دیگر محصولات دیجیتالی به سمت دنیای مجازی و برخط حرکت کرده اند، کمتر استفاده ای از سی دی و دی وی دی ها در بازار می شود.  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا       کالکشن های و آهنگ بروی سی دی جای خود را به فایل های دیجیتالی ذخیره شده در تبلت ها، موبایل ها و کامپیوترها داده اند. در چنین شرایطی که تمامی فایل های مورد نیاز شما در اینترنت و دنیای مجازی وجود دارند دیگر نیازی به نگهداری یا ید سی دی ها وجود ندارد، سی دی ها هم مانند نوار کاست ها به کالایی قدیمی و از رده خارج تبدیل شده اند اما در مقابل وقتی می شود با کمی خلاقیت و حوصله آنها را به یک وسیله دکوراتیور در منزل تبدیل کرد بطوریکه فضایی هم از خانه نکنند، دیگر دلیلی برای دور انداختن این کالاهای خاطره انگیز وجود ندارد.    ع مطالب جالب و دیدنی دلتا با کمی قدرت تصور و خلاقیت می تواند دوباره استفاده مفیدی از سی دی ها کنید، در این مطلب با نمونه هایی .....
 ادامه مطلب   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.   خانه های افسانه ای در این گزارش تصاویری دیدنی از خانه های افسانه ای را برایتان برگزیده ایم که دیدنشان خالی از لطف نیست . ...... برای مشاهده جزئیات بیشتر این ملک اینجا را کلیک کنید. سازه ای به شکل کلاه آفتابگیر بناهای موجود در جمهوری آذربایجان با الهام ازمعماری دوران اتحاد جماهیر شوروی سابق ساخته شده اند. این کشور پس ازاستقلال در سال 1991 تا کنون همواره در پی مدرنیزه معماری پایتخت خود باکو بوده است. ......... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   مطالب جالب بازی آنلاین اگرچه اطلاعاتی در مورد ریشه اصلی و حقیقی این ورزش در دست نیست ولی از مطالب جالب وشخصی در مورد تاریخچه آن اطلاع داریم . فوتبال امروزی به تدریج رشد کرده است ولی گفته می شود که نوعی از آن قبل از حضرت علیه السلام بازی می شد . در چین نیز نوعی بازی شبیه به فوتبال در ۲۵۰۰ سال قبل از میلاد وجود داشت .
3 ایده برای انی که کمبود کُمد دارند

نیمه دوم سال یعنی چند لایه لباس روی هم پوشیدن ! لباسهای سبک و خنک تابستونی جاشون رو با پ وها و پلیورها عوض میکنن و خوب واضحه که حجم بیشتری رو هم میکنن. اگر شما هم کمبود جا برای لباسها دارید این مطلب رو از دست ندین! ع مطالب جالب و دیدنی دلتا هوا سرد شده و وقت خداحافظی با لباسهای رنگی و خنک تابستونیه! برای اینکه حجم بیشتری از کمدتون رو در اختیار داشته باشید می تونید لباس های تابستونی رو موقتا از کمدهای در دسترس خارج کنید و به قفسه های داخلی تر منتقل کنین . اما اگر هنوز هم کمبود جا برای لباس های گرم دارید چند ایده شیک براتون داریم تا راحت تر و منظم تر به لباسهاتون دسترسی داشته باشد . اگر اهل ساخت کاردستی هستید می تونید این قفسه ها رو خودتون به راحتی بسازید . تو این مطلب یک مدل ساخت قفسه رو آموزش دادیم .

با هم چند تا از این قفسه های دست ساز رو ببینیم :   کمد همه کاره

اگر از کمدهای شیشه ای یا کمدهایی که فضای باز دارن خوشتون میاد ، کمد همه کاره میتونه یه گزینه برای شما باشه . مزیت این کمد این هست که هر جور پوشیدنی مثل لباس ، کیف ، کفش و حتی زیورآلات میتونن جای مخصوص خودشون رو داشته باشن .  ع مطالب جالب و دیدنی دلتا  اتاق پرو شخصی

اگر از دکوراسیون های ساده خوشتون میاد ، به این ع خوب توجه کنید . با اضافه آیتم های تزئینی مثل یک چراغ خواب یا فرش بافت قدیمی ظاهر به روز تری به دکورتون بدین . ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
  کمد نردبانی خودمون ساز

با استفاده از دو نردبان قدیمی و کمی مهارت نجاری میتونید این قفسه زیبا رو بسازید . ظاهر طبیعی و زیبایی به دکور اتاقتون میده . حتی میتونید به عنوان جا گلدونی هم ازش استفاده کنید .   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
    آموزش ساخت میزِ جلوی مبلِ دست ساز در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. وسایل مورد نیاز: چهار عدد جعبه چوبی (خودتان هم می‌توانید این جعبه‌ها را بسازید.) چهار عدد پیچ سه سانتی‌متری (اگر چوب جعبه‌ها نازک است از پیچ ۱۶ میلی‌متری استفاده کنید.) کاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰ پرایمر چوب روغن پرداخت (می‌توانید از هر نوع روغنی استفاده کنید.) قلم‌مو دریل مته مخصوص سوراخ مسطح   در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. اگر از جعبه آماده استفاده نمی‌کنید و خودتان چوب‌ها را برش می‌دهید با دقت قطعات آن را اندازه‌گیری کنید. حال تصمیم‌گیری کنید جعبه‌ها چگونه کنار هم قرار بگیرند و چه مدل میز عسلی ای را بیشتر می‌پسندید.
بهتر است قبل از شروع به این فکر کنید که دوست دارید جعبه‌ها را روغن بزنید یا به رنگ دیگری برای میز عسلی خود فکر می‌کنید؛ زیرا اگر روغن یا رنگ را در ابتدا به تمام قسمت‌های جعبه بزنید، مطمئن می‌شوید تمام قسمت‌های میز شما به طور یک‌دست کاور شده است.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا پس از رنگ‌آمیزی و خشک شدن جعبه‌ها، آنها را به صورت دلخواه در کنار هم قرار دهید. جاهایی که قرار است  به هم متصل شود را با دریل سوراخ کرده و سپس با میخ مناسب به هم متصل کنید.     ع مطالب جالب و دیدنی دلتا
اگر تمایل دارید میز عسلی خود را راحت جابه‌جا کنید، می‌توانید با متصل یک صفحه چوبی یکدست به پایین جعبه‌ها و اتصال پایه‌های چرخدار به کف به‌راحتی آن را جابه‌جا کنید. این پایه‌ها را هم می‌توانید از ابزار‌آلات‌فروشی‌ها تهیه کنید.   ع مطالب جالب و دیدنی دلتا   اکنون میز عسلی شما آماده است. ع مطالب جالب و دیدنی دلتا برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.
    مناطق زیبا و رویایی در فرانسه در این گزارش تصاوی ری زیبا از مناطقی زیبا و رویایی در فرانسه را با هم می بینیم . ..... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   معماری های متفاوت معماری ساختمان های چینی بسیار عجیب و متفاوت است اما ، با قانونی که به اجرا گذاشته شده  معماران اجازه ساخت ساختمان به هرشکلی را ندارند.زیرا این گونه ساختمان ها به فرهنگ و میراث گذشته چین آسیب می‌رساند.
پکن پایتخت چین هم که ساخت این گونه ساختمان‌ ها در آن رایج است هم ازاین قانون مستثنا نیست ، به ویژه اگر ساخت آن ساختمان به صرفه نبوده و با محیط زیست سازگارنباشد. ......... ادامه مطلب برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   ایده های مدرن برای طراحی حیاط خانه در این مطلب با ایده های مدرن برای طراحی حیاط خانه آشنا می شوید.   برای دیدن ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید.   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید.  برای دیدن ادامه این مطلب اینجا را کلیک کنید.   برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید. بهترین نمونه های کاشی آشپزخانه کاشی کاری آشپزخانه بعد ازک نت ها  درجلوه بخشیدن به ظاهردکوراسیون داخلی تاثیرزیادی دارد.کاشی آشپزخانه معمولا ازجنس های مختلف سنگ، سرامیک، چینی ، استیل و... است که تنوع بسیارطرح و رنگ آن ها معمولا انتخاب را دشوار می کند.در این گزارش با مدل های جدید کاشی آشپزخانه آشنا می شویم  با ما همراه باشید. .... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید تازه ترین آشپزخانه های اوپن ایرانی ظاهر آشپزخانه های امروزی به سبب همجواری با فضای نشیمن ،تاثیری بسیاردرجلوه ی کلی دکوراسیون خواهد داشت. دراین مطلب با چند مدل اپن آشپزخانه تازه ایرانی  آشنا می شوید.   ....... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید   ویلای برادر کوچکتر در لواسان تهران همیشه طراحی هایی حائز اهمیت و تقدیرند که یک چالش بزرگ را با خود به همراه داشته باشند، چالشی که از دلش بتوان بنایی خلق کرد پر کاربرد و منحصر به فرد که مثلش را نتوانی در جایی بی ،ویلای برادر کوچکتر ساخته ی دست علیرضا تغابنی ازدفتر معماری "دیگر"همان یکی از همان بناهای منحصر فرد در لواسان است که علیرضاتغابنی اینمعمار برجسته به خوبی از پس آن برآمده است و توانسته رتبه سوم مشترک جایزه معمار در بخش مس ی تک واحدی، سال ۱۳۹۴را از آن خود کند.  
  ....   ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید ترفند هائی برای افزایش فضای خانه در خانه هائی که مساحت کمی دارند، کمبود فضای مورد نیاز به خوبی حس می شود. با به کارگیری ترفندهایی ساده می شود بخشی از این مشکل را برطرف کرد.
دراین مطلب با را ارهائی  موثر برای داشتن فضایی نسبتا" مناسب در خانه خود آشنا می شوید.   نصب خارج نصب لوستر بیرون از فضای اتاق ...... ادامه مطلب
برای دیدن مطالب مشابه اینجا را کلیک کنید