مطالب علمی و درسی

به نقل از خبرگزاریها در مورد مطالب علمی و درسی :
کتاب درسی رسمیترین رسانه در زمینه ارتباط علمی است که به رغم گسترش استفاده از وسایل جدید اطلاع رسانی، نقش اساسی و مهمی در یادگیری برای همه سطوح دارد. برخورداری از بهره وری در تالیف کتابهای درسی نیازمند ارزی و نقد مستمر آنها و تلاش برای از بین بردن کاستی هاست.
هر رسانه، فارغ از نوع و هدف آن، به طور قطع به خواننده خود اطلاعاتی می دهد و یا تجربه ای می آموزد. کتاب نیز از این قاعده مستثنا نیست. هر کت که به بازار می آید، بی تردید پیامی آموزشی – چه مثبت و چه منفی، چه کم و چه زیاد – در بر دارد. با این تعریف وسیع و گسترده، تمام کتاب ها " آموزشی" هستند. اما اگر بخواهیم این تعریف کلی را تخصصی تر کنیم، می توانیم کتاب های آموزشی ادبیات را به صورت زیر تعریف کنیم:
" کتاب های آموزشی ادبیات، کتاب هایی هستند که به منظور فراهم زمینه های ایجاد انگیزه آموزش جبرانی، افزایش دانش و سواد علمی، پرورش مهارت ها، ارتقای یادگیرنده و تسهیل، تقویت، تکمیل و تعمیق یادگیری، چه براساس برنامه رسمی مصوب درسی و چه در کنار برنامه درسی، به منظور گسترده و یا تکمیل برنامه درسی تولید می شوند."
بنابر این، کت آموزشی است که یا به تأیید و تقویت برنامه درسی می پردازد یا با توجه به زمینه های آموزشی که برنامه درسی فرصت پرداختن به آن ها را نداشته است، یا درنظر گرفتن هدف های آموزشی خاص برای مخاطبان ویژه و بر حسب علاقه آن ها تهیه می شود. در ادامه کتاب های فارسی و مهارت های نوشتاری
سال اول و دوم متوسطه اول (راهنمایی )
در قالب pdf برای قرار داده شده است.
اختصاصی از نیک فایل جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور با و پر سرعت .
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
 جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نورمولف : سید محمد تقی رانکوهیفایل : pdfتعداد صفحات : 318
با
جزوه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پیام نور
یکی از نکته های کلیدی موفقیت در کنکور مرور می باشد . مرور یعنی چه؟ مرور یعنی عبور و توجه به این معنی بسیار راهگشاست. دلیل آن را با یک مثال بهتر متوجه خواهید شد . شما مسیر خانه تا مدرسه رابهتر به خاطر دارید یا مثلاً مسیر یک فروشگاه را که سالی یکبار به آن جا سر می زنید؟ مسلماً مسیر خانه تا مدرسه را و خیلی ها این توانایی را دارند که حتی این. اختصاصی از یاری فایل پروژه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی دوربین مداربسته با و پر سرعت .
پروژه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی دوربین مداربسته
پروژه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی دوربین مداربسته به صورت فایل پاور پوینت و ورد
با
پروژه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی دوربین مداربسته
برنامه درسی تربیت بدنی مدارس ابت آلمان محمد رضا اسمعیلی ، عضو هیئت علمی
برنامه درسی تربیت بدنی از آنجایی که نظام آموزشی آلمان بر طبق نظام فدرال اداره می شود و تدوین برنامه درسی در آن به عهدة مراکز ای ی است، تحقیق حاضر بر روی برنامه درسی تربیت بدنی یکی از استانهای این کشور یعنی استان هسن متمرکز است. استان هسن از استانهای مرکزی آل. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت شیوه ارائه مطالب علمی و فنی با و پر سرعت .
پاو وینت شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
پاو وینت شیوه ارائه مطالب علمی و فنی این فایل حاوی مطالعه شیوه ارائه مطالب علمی و فنی می باشد که به صورت فرمت powerpoint در 24 اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است، در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه یداری و نمایید.   فهرست
تعریف ارائه
سیستم ارائه
انواع ارائه از نظر نوع رسانه
عوامل موثر در ارائه تصویر محیط برنامه
با
پاو وینت شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
مدیرکل دفتر تالیف کتابهای درسی ابت و متوسطه نظری با اشاره به انتقادها از محتواهای آموزشی گفت: وجود نظام تغذیه کننده علمی کتب های درسی در خارج از آموزش وپرورش ضروری است. رئیس ستاد اقامه کشور با بیان اینکه بسیاری از مطالب طرح شده در کتب درسی فایده ای برای دانش آموزان ندارد، گفت: خاک آموزش و پرورش را باید عوض کرد. قبل از رفتن به کلاس مطالب را بخوانید. این کار در درک بهتر مطالب به شما کمک می کند. به موقع در کلاس درس حاضر شوید؛ چون بیش تر مطالب مهم و خلاصه ی موضوع درسی، در اول کلاس ارائه می شود. سعی کنید مشکلات و مسائل شخصی خود را در طول کلاس از ذهن دور کنید. اگر می توانید در ردیف اول کلاس بنشینید؛ در این صورت گوش آسان تر می شود. آغاز و پایان صحبت های. حجت ال و المسلمین بهرام محمدیان افزود: اگر معلمی دانش آموزان را اجبار به ید کتاب های کمک درسی کند این عمل تخلف است و با مدیر مدرسه برخورد می شود.

وی گفت: برخی ناشران کتاب های کمک درسی از مطالب کتاب های درسی کپی برداری کرده و آن را به عنوان کتاب کمک درسی با ۱۰ برابر قیمت کتاب درسی در بازار به فروش می رسانند.

محمدیان افزود: ام. این وبلاگ بیشتر برای گذاشتن مطالب علمی برای شما ساخته شده. امّا برای سرگرم شدن شما چند بازی هم تو وبلاگ گذاشتم. شما از این به بعد می تونین که با ارسال نظر هاتون هر مطلب علمی ای که خواستین رو براتون تو وبلاگ بذارم. البتّه این به معنای اون نیست که دیگه براتون بازی توی وبلاگ نمی ذارم بلکه کلّی بازی منتظر شما هست! بدینوسیله به اطلاع کلیه اعضای حقیقی و حقوقی انجمن تونل ایران، همچنین دیگر دست اندرکاران و فعالان عرصه تونل سازی می رساند؛ دوره جدید نشریه انجمن تونل ایران در دست تهیه و نشر است. لذا از کلیه علاقمندانی که مایل به ارسال مقاله، تصاویر و مطالب مرتبط با اه این نشریه می باشند، دعوت می شود تصاویر و مطالب خود را با توجه به نکات زیر به آدرس . سلام... اگه خدا بخواد میخوام از این به بعد کلیپهای درسی و علمی مفیدی که به یادگیری و فهم مطالب کمک میکنه رو تو وبلاگ بذارم.شما هم اگه ویدئویی دارید که فکر میکنید مفیده اطلاع بدید تا بذاریم تو وبلاگ... الانم دوتا کلیپ خوب از mi و thoracic epiduralبراتون گذاشتم امیدوارم مفید باشه... در قوانین آموزشی کشور ما ی، قانونی به منظور مجبور نمودن افراد بی سواد جهت شرکت در کلاس های سواد آموزی کاربردی وجود ندارد. تعداد شرکت کنندگان به ارتباط مطالب درسی با مشکلات روزمره افراد بستگی دارد. اگر چه درمناطقی چون "سابا" و "ساراواک" موقعیت خاص جغرافیایی منطقه، فاصله زیاد و کمبود وسائط نقلیه برخی از افراد را از شرکت در کلاس ها باز . کانال علمی " حیات" به منظور ارائه مطالب علمی در زمینه زیست شناسی، جانورشناسی، ژنتیک، فیزیولوژی ، سلولی و مولکولی و کنکور سراسری با پشتیبانی علمی مهدی آل بویه راه اندازی گردیده است. http://telegram.me/life1980 برای بیان نظرات، انتقادات، پیشنهادات و پرسش های خود و همچنین ارسال مطالب علمی مرتبط، می توانید از طریق لینک زیر با بنده در ارتباط باشید.. کارگاه آشنایی با اصول نگارش و انتشار مقالات علمی پزشکی (با 6 امتیاز با آموزی در 2 روز) سرفصل ها: اصول نگارش و انتشار مقالات علمی - آشنایی با مفاهیم اساسی، ساختار و انواع مقاله علمی - نگارش و انتشار مقاله های ترویجی و علمی پژوهشی، pubmed و isi - روش شناسی مواد و روشها در مقاله علمی و نحوه نگارش نتایج - نحوه نگارش چکیده انواع مقالات - معرفی شیوه های استناددهی در مقالات - جستجوی تخصصی مجلات و مقالات معتبر - آشنایی با روش های ارسال و پذیرش و داوری مقالات علمی - آشنایی با سرقت ادبی و علمی و راه های جلوگیری از آن - دانستنی های پیش از ازسال مقاله و ارسال مجدد آن نمونه سوالات درس اصول بازرگانی، ویژه دانشجویان علمی کاربردی: با سلام. سوالات درس اصول بازرگانی طبق قولی که دهده بودم قرار داده شده. سوالات امتحانی از بین همین سوالات خواهد بود. امیدوارم این کار موجب بدخوانی و کج فهمی مطالب درسی شما نشه. به مهر. با سلام خدمت یکایک خوانندگان این وبلاگ. خلاش این وب متعلق به اینجانب بوده و تمامی مطالب مندرج در آن صرفا نظرات وتحلیلهای شخصی اینجانب می باشد و قصد دارم تا هر از گاهی که این امکان برایم مهیا باشد که مطلبی یا تحلیلی به ذهنم رسید در این فضا به سمع و نظر شما برسانم. اشتراک گذاری مطالب دوره ی زمانی مشخصی ندارد، همچنین موضوعات مطالب غالبا عمومی می باشد. سعی میشود مطالب علمی اینجانب در گوشه ای از همین وبسایت نمایش داده شود. از تمامی انی که این وب را می خوانند ود نبال خواهند کرد صمیمانه سپاسگذارم.
نکته : تمامی مطالب وبلاگ قدیمی ایم به اینجا انتقال داده خواهد شد.
interesting scientific مطالب علمی جالب - در هر ۵ ثانیه یک کامپیوتر در سطح جهان به ویروس آلوده میگردد. - ظروف پلاستیکی ۵۰ هزار سال طول میکشد تا در طبیعت شروع به تجزیه شدن کنند. - اغلب مارها دارای ۶ ردیف دندان میباشند. - ۹۰% سم مارها از پروتئین تشکیل یافته است. - ۱۰ درصد وزن بدن انسان (بدون آب) را باکتریها تشکیل میدهند. عنوان کتاب: کلیات و مبانی برنامه ریزی درسی
مولف: سید عباس رضوی‏، عضو هیات علمی شهید چمران اهواز
ناشر: بهتا پژوهشمخاطبان کتابمخاطبان این کتاب متنوع هستند. کارشناسان و دست اندرکاران تعلیم و تربیت، مربیان و معلمان، دانشجویان رشته علوم تربیتی، کارشناسان مراکز تربیت نیروی انسانی در صنایع و سازمانها، و همه انی که قصد دارند دیدگاهی کلی نسبت به برنامه ریزی درسی پیدا کنند می توانند از این کتاب استفاده نمایند. لازم به ذکر است که این کتاب مباحث پیشرفته در برنامه ریزی درسی را شامل نمی شود؛ بلکه به طور عمده در تالیف آن سعی شده است مباحث کلی و مقدماتی مطرح شود تا انی که از برنامه ریزی درسی اطلاع اندکی دارند به خوبی مطالب کتاب را درک کنند. ساختار کتابدر این کتاب سعی شده است موضوعات و مباحث مختلف علمی و آموزشی به گونه ای مطلوب سازماندهی شود. کتاب حاضر از نه فصل تشکیل شده که عبارت است از: فصل اول) مفاهیم برنامه ریزی درسی: شامل فواید برنامه ریزی، مراحل برنامه ریزی، مفاهیم برنامه ریزی، برنامه درسی و برنامه ریزی درسی، دیدگاه ها و مراحل برنامه ریزی درسی فصل دوم) مبانی برنامه ریزی درسی: شامل مبانی فلسفی برنامه ریزی درسی، مبانی اجتماعی برنامه ریزی درسی، و مبانی روانشناختی برنامه ریزی درسیفصل سوم) نیازسنجی در برنامه ریزی درسی: شامل مفهوم نیاز و نیاز سنجی، اهمیت و اصول نیازسنجی، الگوها و روشهای نیازسنجی فصل چهارم) هدف در برنامه ریزی درسی: شامل مفهوم هدف، الگوی تعیین هدف در برنامه ریزی درسی، سطوح هدفها و نگارش آن، طبقه بندی هدفهای آموزشیفصل پنجم) محتوای برنامه درسی: شامل مفهوم محتوا، معیارهای انتخاب محتوا، ضرورت سازماندهی محتوا، انواع و روشهای سازماندهی محتوای برنامه درسی فصل ششم) روشهای آموزش و تدریس: شامل اصول انتخاب روشهای تدریس؛ و تعدادی از روشهای تدریس و آموزش از جمله سخنرانی، بحث گروهی، روش اکتشافی، نمایش عملی، ایفای نقش، پرسش و پاسخ، و یادگیری از طریق همیاری فصل هفتم) فناوری، رسانه و برنامه درسی: شامل مفهوم رسانه و فناوری آموزشی، روشهای ارائه برنامه، ضرورت و فواید بهره گیری از رسانه ها، طبقه بندی رسانه های آموزشی، انتخاب رسانه و برنامه درسیفصل هشتم) اجرای برنامه درسی: شامل رویکردها و روشهای اجرای برنامه درسی؛ عوامل، افراد و گروه های موثر در اجرای برنامه درسی؛ و را ارهای اجرای موفق برنامه درسی فصل نهم) ارزشی برنامه درسی: شامل مفهوم ارزشی و ارزشی برنامه درسی، کارکردهای ارزشی ، انواع و ابعاد ارزشی ، رهنمودهای ارزشی اثربخش برنامه درسی در سراسر این کتاب سعی شده است ضمن ساده نویسی، حتی الامکان محتوا به شکلهای متنوعی ارائه شود تا علاوه بر جذاب تر شدن مطالب، به درک و فهم آن نیز کمک کند. استفاده از مواد دیداری نظیر شکل، تصویر، ج ، چارت؛ و همچنین در نظر گرفتن بخشهای متنوعی مثل هدفهای آموزشی، بررسی موردی، نکته، فعالیت یادگیری، فرصتی برای تفکر، خلاصه فصل، و پرسشهایی برای یادگیری بهتر؛ از جمله ویژگیهای محتوای کتاب حاضر است. قیمت کتاب: 9000 تومان
نحوه تهیه کتاب: تماس با 03112666635 یا 09130002502 امتحان ترم نخست دانش آموزان دوره های تحصیلی ابت ، راهنمایی و متوسطه آغاز شد و با توجه به اینکه نمرات این ترم در مجموع نمرات ترم های بعد تاثیر زیادی دارد بنابر این، اهمیت این ترم کمتر از ترم پایانی نخواهد بود. برای موفقیت در امتحانات راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که بکارگیری اصول درست در مطالعه مطالب درسی از جمله عوامل موفقیت در . امتحان ترم نخست دانش آموزان دوره های تحصیلی ابت ، راهنمایی و متوسطه آغاز شد و با توجه به اینکه نمرات این ترم در مجموع نمرات ترم های بعد تاثیر زیادی دارد بنابر این، اهمیت این ترم کمتر از ترم پایانی نخواهد بود. برای موفقیت در امتحانات راه ها و روش های مختلفی وجود دارد که بکارگیری اصول درست در مطالعه مطالب درسی از جمله عوامل موفقیت در . بنام خدا صفحه پیش رو شما در مباحث علمی حسابداری مالی و مدیریت ریسک فعال گردیده است امیدواریم مطالب علمی ثبت شده ، مورد توجه و بهره برداری شما بزرگواران قرار بگیرد ارسال نظرات ارزشمند شما عزیزان ، موجب پویایی و ارتقا سطح علمی وبلاگ خواهد شد. با این ۱۰ پرسش ادعاهای دروغین علمی را تشخیص دهید مطالب شبه علمی، یعنی مجموعه فرضیه ها، ادعاها و روش هایی که به غلط علمی قلمداد می شوند، معمولاً تبدیل به پایه و بنیاد برخی عادت های ما (اغلب درمانی یا مربوط به سبک زندگی) می گردند حال آنکه اسناد علمی واقعی برای آنها وجود ندارد. این مطالب علمی دروغین گاهی چنان با دقت بزک می شوند که فکر می. برنامه ی درسی ملی چیست؟ برنامة درسی ملی معادل اصطلاح انگلیسی national curriculum است که در ادبیات برنامه ریزی درسی مورد استفاده است و در اغلب کشورهایی که دارای برنامة درسی ملی هستند، منظور از آن، برنامه های درسی ای است که در کل کشور و در سطح ملی اجرا می گردد و جنبة استانی یا محلی ندارد. تعریف برنامه درسی ملی برنامة درسی ملی سندی است که نقشة . جایگاه و نقش فعالیت های عملی ( کارآموزی) در برنامه های درسی رشته های علوم انسانی عبدالله پارسا[1] چکیده به تبع تحولات بین المللی اجتماعی ، اقتصادی، و…، برنامه های درسی رشته های مختلف از جمله علوم انسانی باید مطابق نیازها و انتظارات، به روز شده و متحول گردند. یکی از عملکردهای آموزش و پرورش که به ویژه در علوم انسانی تجلی و نمود بیشتری . چگونه یک مقاله علمی بنویسیم؟(قسمت دوم) گردآورنده: محمد اژدری (از آرشیو موضوعی وبلاگ استفاده کنید) آیین نگارش چنان‏که بیان شد، محقق باید ابعاد سه گانه محتوایی، ساختاری و نگارشی مقاله را مورد توجه قرار دهد. آنچه تاکنون بیان شد، خلاصه‏ای از اصول محتوایی و ساختاری یک مقاله علمی بود. اکنون به بررسی اصول کلی آیین نگارش که رعایت آن در تح. اشتباهات فاحشی که اخیرا در کتاب های درسی مشاهده می شود، می تواند به مرجعیت کتاب ها لطمه بزند و مشخص نیست این همه بی دقتی که گاه اشتباهات علمی را رقم می زند، از کجا ریشه می گیرد؟ اختصاصی از یاری فایل پاو وینت در مورد شیوه ارائه مطالب علمی و فنی با و پر سرعت .
 پاو وینت در مورد شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
 پاو وینت در مورد شیوه ارائه مطالب علمی و فنی پاو وینت در مورد شیوه ارائه مطالب علمی و فنیفرمت فایل: پاو وینتتعداد اسلاید: 317    در این درس با مفهوم ارائه و عوامل موثر آن آشنا می شویم. در بخش ارائه کتبی مراحل آماده سازی ارائه را خواهیم آموخت. ارائه های ی و غیر ی و گونه های مختلف هریک، اجزاء آنها و موارد کاربردشان را می آموزیم. در پایان در مورد ارائه شفاهی، خصوصیات و انواع آن مطالبی خواهید آموخت.
با
پاو وینت در مورد شیوه ارائه مطالب علمی و فنی
1- خواندن بدون نوشتن: این روش، روشی نادرست برای مطالعه است. مطالعه فرایندی فعال و پویاست و برای نیل به این هدف باید از تمام حواس خود برای درک صحیح مطالب استفاده کرد. باید با چشمان خود مطالب را خواند، در زمان مورد نیاز مطالب را بلند بلند ادا کرد و نکات مهم را یادداشت کرد تا هم با مطلب مورد مطالعه درگیر شد و حضوری فعال و همه جانبه در یادگ. عضویت در انجمن مطالعات برنامه درسی ایران انجمن برنامه ریزی درسی ایران، با مشارکت تعدادی از متخصصان و خبرگان علمی به منظور گسترش ، پیشبرد و ارتقای علم برنامه درسی، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص مربوط در عرصه های نظر و عمل، بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه برنامه ریزی درسی در سطح کشور تشکیل گردیده است. انجمن، موسسه ای غیر انتفاعی است و در زمینه های علمی و پژوهشی فعالیت می کند. مرکز انجمن در شهر تهران به نشانی نشانی خیابان کریم خان- نبش خیابان عضدی- ساختمان علامه طباطبایی- طبقه دوم- اتاق 202 میباشد. جهت عضویت در این انجمن علمی کلیک نمایید با عرض گرمترین سلام ها خدمت کاربران گرانقدر این وبلاگ بدینوسیله از اینکه مدت زمان زیادی بود که بدلیل مشغله های کاری خیلی زیاد فرصت نداشته ام مطالب جدیدی برای شما در وبلاگم قرار دهم از صمیم قلب عذر خواهی کرده و امیدوارم از این پس بتوانم با مطالب علمی و آموزشی مرتبط با ریاضیات در خدمت شما عزیزان باشم.انشاالله معلم خوب ی است که مطالعه را به روزهای تدریس متصل می کند. - معلم علاوه بر سایر وسایل آموزشی ،حتما از تابلو استفاده کند. - معلم هرگاه مطالبی را روی تابلو می نویسد ،آن مطالب را بلند بخواند.همراه با نوشتن،از کلام خود نیز استفاده کند. -مطالبی که می نویسد،درست بنویسد.مثلا«به نام خدا »را بنام خدا ننویسد. -عصاره وچکیده مطالب را روی تابلو بنوی. با عرض سلام با توجه درخواست عده ای از کاربران برای نمایش مطالب مشابه هر مطلب این امکان را اضافه کردیم و معیار نمایش مطالب، همان موضوعاتی هست که مطلب در انها منتشر شده است. برای تعیین تعداد نمایش مطالب به قسمت تنظیمات عمومی رفته و جلوی فیلد آ ین مطالب مشابه یک عدد از 1 تا 20 وارد کنید

مثال :
<relatedentryblock>
<h3>مطالب مشابه</. سایت رسانه محله به انتشار موضوعات مهمی می پردازد که در زندگی روزمره ما در حال روی دادن است . بخشی از این مطالب که دیگران ارسال می کنند ، علمی و فرهنگی است که ارزش خواندن دارد. مطالب مناسبی نیز توسط خودم بارگذاری می شود که علاقمندان می توانند به این سایت www.rasamahale.ir مراجعه نمایند. کتاب کار علوم هفتم منتشر شد: کتاب کار مجموعه ای از فعالیت های متنوع و برگرفته از اه آموزشی کتاب درسی است که برای تکمیل فرآیند یادگیری و تعمیق مطالب آموزشی دانش آموزان در منزل مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه به تفاوت های فردی آن ها و متناسب با طرح درس دبیر تدوین شده است. کتاب درسی، ابزار اصلی آموزش به شمار می رود اما نمی تواند، بار توجه به تفاوت های فردی، آموزش کامل به همه ی سطوح دانش آموزان را به دوش بکشد.  رایگان بخشی از کتاب کار علوم اول متوسطه 1 کتاب کار ابزاری مناسب است تا به تعمیق، بسط و تعمیم مطالب درسی در منزل به صورت گام به گام باشد. کتاب کار ابزار فعال دانش آموزان در جهت تثبیت و تکمیل یادگیری متناسب با زمان است. کتاب کار با استفاده از مثال های کاربردی متنوع میان مفاهیم کتاب درسی به تحکیم یادگیری و تقویت آموخته ها در ذهن دانش آموزان کمک خواهد کرد.
فصل اول فایل یکی از دغدغه های همه دانشجویان و محققین، تامین مطالب علمی مورد نیاز برای مقاله، رساله، پایان نامه، کتاب، سمینار، همایش و امثال آن است که گاهی وقت بسیار زیادی را از بین برده و نتیجه مناسبی از آن گرفته نمی شود. فناوری اطلاعات نخبگان نیز با سابقه طولانی در این زمینه آمادگی دارد کلیه خدمات زیر را به متقاضیان گرامی ارایه نماید: - جستجوی تخصصی - جستجوی تخصصی مطالب انگلیسی توسط مترجم حرفه ای - تهیه اصل مقالات ی از پایگاه های داخلی و خارجی - تهیه و آماده سازی مطلب مطابق فرمت پایان نامه، مقاله، مجلات تخصصی، فصلنامه های تخصصی، ژورنال های خارجی و کنفرانس های داخلی و خارجی به اطلاع همکاران محترم می رساند که فرم فراخوان و شیوه نامه ارسال مطالب علمی جهت درج در گاهنامه الکترونیکی دبیرخانه کشوری در لینک "گاهنامه الکترونیکی" قرار داده شده است.از همکاران علاقه مند خواهشمند است ضمن رعایت شیوه نامه اقدام به ارسال مطالب خود نمایند . لازم به ذکر است که به مقاله های منتخب که در گاهنامه درج گردد تقدیرنامه کتبی ا. نه حافظه خود را برای امتحان تقویت کنیم : مطالب حفظ ی واحدهای اطلاعاتی هستند که مغز باید بتواند به موقع آنها را بیرون بکشد و بر زبان یا بر صفحات کاغذ جاری سازد . چگونگی تقویت حافظه برای مطالب درسی دشوارتر از حفظ یک شماره تلفن نیست ، شما یک تلفن را می شنوید یا آن را می نویسید و آنقدر اعدادش را تکرار می کنید تا از حفظ شوید . و بتوانید هرگا. مقدمه یکی از دغدغه های مهم علمی برای دانشجویان در آغازین دهه های قرن بیست ویکم، چگونگی مطالعه و بررسی منابع علمی و استفاده از اینترنت به مثابه ابزاری علمی است. اینکه چگونه می توان با توجه به حجم انبوه منابع علمی، سره را از ناسره شناخت و امکان یادگیری خلاقانه و بهره گیری علمی را افزایش داد؟ شیوه های مطالعه و یادگیری خلاقانه کدام ان. amir.naeim demo.jpg
سلام خدمت دوستان عزیز مسیر کامنت های این وبلاگ به جهت فعال بودن دائمی و درج مطالب جدید به ترکیبی از آموزش تعمیرات پلی استیشن و دوربین های مداربسته تحت شبکه و شبکه های کامپیوتری ,
به روزرسانی خواهد شد (مطالب علمی خدمت هواداران fixbox)
لازم بذکر میباشد جمع آوری و افزودن مطالب در خصوص کامنت های شبکه با بنده است و مطالب تلفیقی از چندین منبع میباشد که تا آنجایی که یادم باشد منابع آن ها را ذکر خواهم نمود.....شاد باشید نعیم انواع سبک های یادگیری : هر فردی برای یاد گرفتن از سبکی خاص یا تلفیقی از چند سبک استفاده می کند . ما هم باید بدانیم سبک یادگیری مان کدام است. براین اساس افرادی که : · سبک دیداری دارند مطالب ر شترازطریق نمودار ،شکل وعمدتاً ازراه خواندن یاد می گیرند. · سبک شنیداری دارند اطلاعات و نکات مطالب ر ش تر از طریق شنیدن به دست می آورند . · سبک متوال. انواع سبک های یادگیری : هر فردی برای یاد گرفتن از سبکی خاص یا تلفیقی از چند سبک استفاده می کند . ما هم باید بدانیم سبک یادگیری مان کدام است. براین اساس افرادی که : · سبک دیداری دارند مطالب ر شترازطریق نمودار ،شکل وعمدتاً ازراه خواندن یاد می گیرند. · سبک شنیداری دارند اطلاعات و نکات مطالب ر ش تر از طریق شنیدن به دست می آورند . · سبک متوال. با سلام و احترام به کلیه جامعه تحصیل کرده و افراد عادی بر خود دانستم پیشاپیش فرا رسیدن بهار طبیعت و حلول سال 1394را به همه عزیزان تبریک گفته و آرزوی سلامت و سعادت و عزت و بزرگی برای هم وشفا برای بیماران را دارم . گله از این دارم با این همه تلاش در پربار نمودن مطالب وبلاگ متاسفانه چرا از این مطالب استفاده نشد آیا اگر برای این مطالب پول پ. با عرض سلام با توجه درخواست عده ای از کاربران برای نمایش مطالب مشابه هر مطلب این امکان را اضافه کردیم و معیار نمایش مطالب، همان موضوعاتی هست که مطلب در انها منتشر شده است. برای تعیین تعداد نمایش مطالب به قسمت تنظیمات عمومی رفته و جلوی فیلد آ ین مطالب مشابه یک عدد از 1 تا 20 وارد کنید

مثال :
<relatedentryblock>
<h3>مطالب مشابه</. : در جایی مطالعه کنید که قادر به تمرکز باشید یا برای امکان تکرار مطالب فراگرفته برگه های خلاصه نویسی تهیه کنید و زیر مطالب مهم نیز خط بکشید موفقیت در امتحانات نباید خود را با دیگران مقایسه کنند زیرا هر فردی با داشتن امکانات مختلف، استعدادهای متفاوتی نیز دارد. در طول تحصیل بویژه در روزهای امتحان، تغذیه مناسب، سبک و پرانرژی و خواب ک. فصل 1 و 2 حذف فصل 3 - جبر منطقی یا جبر بول (همه مطالب تدریس شده در کلاس ) فصل 4 - ج کارنو (همه مطالب تدریس شده در کلاس ) فصل 5 - گیت های منطقی(همه مطالب تدریس شده در کلاس ) فصل 6 - مدارات ترکیبی قسمت اول (همه مطالب تدریس شده در کلاس ) فصل 7 - مدارات ترکیبی قسمت دوم(همه مطالب تدریس شده در کلاس ) موفق باشید. بازدید علمی دانشجویان مرکز علمی کاربردی جهاد ی بیرجند
مدیر پژوهش مرکز علمی کاربردی بیرجند گفت: 300 دانشجوی مرکز علمی کاربردی جهاد ی بیرجند از 7 مرکز تی و خصوصی بازدید د. به گزارش روابط عمومی جهاد ی اسان جنوبی، مجتبی ابراهیمی رومنجان گفت: 180 دانشجوی رشته حسابداری و 120 دانشجوی رشته کامپیوتر از مجموعه شرکت­ها و مراکز تی و خصوصی استان . افت دو درجه علمی ایران در شأن ت نیست وامیدوارم ی انتخاب شود که رونق علمی راتقویت کند. این سخنان این هفته تهران و بعضی از منتقدان ت بوده است. اگر کمی به مصاحبه مطبوعاتی رئیس جمهور محترم در روز شنبه در این خصوص توجه کنیم باید تاسف خورد که چه انی راه گشای ما هستند و بدون هیچ گونه مطالعه ای فقط برای دلخوش بعضی ها لب به انتقاد ت می گشایند. ج. یک معلم کرمانشاهی با وجود شرایط سخت جسمانی سعی در تدریس و آموزش مطالب درسی به دانش آموزان دارد.