معجزه خاموش

به نقل از خبرگزاریها در مورد معجزه خاموش : امشب عزیزم بهم یه ترانه داد که خیلی دوسش دارم طعم خیس اندوه و اتفاق افتاده
یه آه خداحافظ ، یه فاجعه ی ساده
خالی شدم از رویا ، حسی من و از من برد
یه سایه شبیه من پشت پنجره پژمرد

ای معجزه ی خاموش ، یه حادثه روشن شو
یه لحظه ، فقط یه آه ، هم جنس شکفتن شو
از روزن این کنج خا تری پ ر
مشغول تماشای ویرون شدن من شو

برگرد (برگرد) به برگشتن ، از فاصله دورم کن
یه خاطره با من باش ، یه گریه مرورم کن
از گرگر بی رحمه این تجربه ی من سوز
پرواز رهایی باش به ضیافته دیروز
به کوچه که پیوستی ، شهر از تو لبالب شد
لحظه آ لحظه ، شب عاقبت شب شد
آغوش جهان رو به دلشوره شتابان بود
راهی شدنت حرفه نقطه چینه پایان بود

ای معجزه ی خاموش ، یه حادثه روشن شو
یه لحظه ، فقط یه آه ، هم جنس شکفتن شو
از روزن این کنج خا تریه پ ر
مشغول تماشای ویرون شدن من شو خاموشم... خاموش خاموش... نه ص نه حرکتی... نه رنگی... باز هم صدای قدم های یار مشخص نیست در این سکوت پر درد... آری هنوز هم با ما فاصله دارد... و بین این همه سکوت صدای پایش را نمی توان شنید... آری... به راستی که چه گوش های ضعیفی داریم... (عبدالمهدی منتظرالمهدی) معجزه به عملی گفته می شود که ان برای اثبات ادعای نبوت خود انجام می دهند و دیگران از انجام مثل آن عاجزند. به مناسبت مبعث حضرت رسول(ص) به چند معجزه رسول الله(ص) اشاره می کنیم. معجزه درست در موعد مقرر اتفاق می افتد، در آستانه تاریکی مطلق، برای معجزه تنها ایمان کافیست، ایمان به اتفاق معجزه در لحظه آغاز تاریکی، زمانی که درها همه بسته شده و تاریکی سرتاسر را فرا می گیرد، قاطعانه منتظر بمان...معجزه نور آغاز خواهد شد!
درست به مانند سالن سینما، لحظه ای که درها همه بسته شده و سالن غرق در تاریکی می شود، قاطعانه ب. اگر می خواهی در زندگی ات معجزه شود
اگر می خواهی روی زیبای زندگی را ببینی
و طعم رسیدن به رویاهایت را بچشی….
معجزه زندگی دیگران باش
بیقرار باش برای شادی ساختن در زندگی انسان ها..
دست های خدا باش برای برآوردن رویای انسان دیگری جز خودت…
خنثی نباش!
بی تفاوت نباش!
اگر دیدی ی گره ای دارد و تو راهش را می دانی سکوت نکن!
اگر دستت به جایی می رسد دریغ نکن…
معجزه زندگی دیگران باش
تا زندگی معجزه اش را به تو نیز نشان دهد… پرسپولیس مقابل الهلال اگر پیروز هم شوداتفاق ویژه ای رخ داده اما جبران نتیجه ؟ معجزه است. البته که معجزه کم رخ نداده و حتی در این سطح هم می شود انتظار معجزه داشت اما به هر حال شانس زیادی برای این اتفاق وجود ندارد. برایم تار بزن آری نوازش انگشتانت بر سیمهای تار "هم " معجزه می کند دستانت زنده می کند سیم های بی روح تار را و آرامش می دهد دریای پرتلاطم دل عاشق مرا معجزه کن ای عشق باری دیگر، معجزه کن می خواهم در سکوت شبهای بی قراری، تا سحرگاه به این فریادِ پر از آرامش سیم های تار گوش دهم می خواهم تماشاگر زیباترین و شادترین موسیقی همایونی باشم من تو ما. دل معجزه در باب معجزه این موضوع مطرح است که معجزه به چه چیزی دل می کند: در بین متکلمان مسلمان و شمندان غربی در این زمینه اختلاف نظر وجود دارد، که در ادامه به تبیین آن می پردازیم.  دل معجزه بر وجود خدا برخی از شمندان غربی بر اساس تعریفی که از معجزه ارائه داده اند[1] مدعی شده اند که...ادامه مطلب
خانواده پسری که در ز له به دنیا آمد اسم او را معجزه گذاشتند. خبرنگاران به طرز معجزه آسایی از این انفجار جان سالم به در بردند. پس از ش ت 4-0 مقابل پاری سن ژرمن، حال بارسلونا برای صعود به دور بعد به یک معجزه نیاز دارد. زبان الکن سیاستمداران در عذرخواهی، رشد ۵ درصدی بورس در ۵۶ ساعت، جهان علیه ترامپ، چراغ خاموش های اطراف ، بودجه ۹۷ و استرس های گرانی بنزین، تحلیل هایی درباره مدیران آویزان، متن و حواشی اجلاس فوق العاده استانبول با موضوع فلسطین، آمادگی برای دفاع از فلسطین بدون پیش شرط و ترس از تکرار تجربه تلخ سد گتوند از محور های گزارش های خبری و تحل. رمان چراغها را من خاموش میکنم رمان چراغها را من خاموش میکنم رمان چراغها را من خاموش میکنم رمان چراغها را من خاموش میکنم رمان چراغها را من خاموش میکنم رمان چراغها را من خاموش میکنم ادامه مطلب یکی از دوستان شهید آوینی در دوره گفت: من معتقدم که اگر انقلاب ایران چند معجزه داشته باشد، من آوینی را یک معجزه تمام عیار این انقلاب می دانم و تحول شگفت انگیزی که فکر می کنم بی نظیر است. من به معجزه چندان اعتقاد نداشتم. ولی به این اعتقاد داشتم که هیچ اتفاقی، اتفاقی و شانسی نیست. اتفاقی افتاد که به معجزه هم امیدوار باشم. تو دل روزای جهنمی و سوزنده ام یه معجزه شد که آرام آرام گلستان کرد این آتش سوزنده رو. همون آتشی که بعضا هیزمش از سر اشتباهات خودم بود. یه نفر بی نام بی نشان وارد ویرونه ام شد و بی آنکه قضاوتی کنه سعی کرد . یک دختر کوچک به داروخانه رفت و گفت: معجزه دارید؟ مﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ ! ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ ! ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ . ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ . اینکه معجزه بزرگ در نوکمپ شکل می گیرد یا نه به عملکرد لیونل مسی، تنها مرد برای ممکن ناممکن ها، بستگی دارد. آبی های تهرانی با ب تساوی برابر گسترش فولاد شانس های خود برای وقوع معجزه را از بین بردند. ﯾﮏ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﮏ ﺑﻪ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺭﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺩﺍﺭﯾﺪ؟ ﻡﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ ! ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ ! ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ . ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ. رویا پردازی حد و مرزی ندارد و هواداران بارسا نیز در روزهای اخیر بارها رویای خلق معجزه برای پاری سن ژرمن را مرور کرده اند. دختری که در هنگام انداختن ع سلفی سقوط کرد به طور معجزه آسایی جان سالم به در برد. سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر می گوید که صعود این تیم به لیگ برتر یک معجزه نبوده است. داوطلبان طرح ترمیم دیوارهای حرم حسین(ع)، هنگام کار با معجزه جدیدی روبه رو شدند که قابل توجه است. داوطلبان طرح ترمیم دیوارهای حرم حسین(ع)، هنگام کار با معجزه جدیدی روبه رو شدند. سایت پیپل چین در تحلیل بازی ایران و چین نوشت: چین می تواند با لیپی در ورزشگاه تهران معجزه دیگری خلق کند. آ شبا که میرم آشپزخونه ، موقع بیرون اومدن چراغای آشپزخونه رو خاموش میکنم یاحتی راهرو های جلو اتاق تی وی ، اگه گذرم بیفته ، اوناروهم خاموش میکنم ، دوسدارم آ شب که تقریبا خوابگاه به سکوت وآرامش میرسه و وقت خوابه ، چراغای سالن تاحدی خاموش بشه...مثِّ خونه :-) حسِّ بودن تو خونه روبهم میده این خاموش چراغا :
آنچه بارسا در دیدار امشب برابر پی اس جی ارائه داد، چیزی شبیه یک معجزه بود. ای بی رحم، جذاب و دراماتیک از فوتبال. ولی فقیه در استان و اصفهان گفت: یی ها پیش بینی کرده بودند که حداقل 30 سال دیگر هم متوقف نخواهد شد و ش ت آن توسط نیروهای مقاومت یک معجزه بود. هافبک کروات بارسلونا تاکید کرد او و هم تیمی هایش امیدوار به رقم زدن معجزه در دیدار برابر پاری سن ژرمن هستند. یک دختربچه انگلیسی که در باغ پشتی خانه شان در «سودن» در حال بازی بود پس از برخورد صاعقه با چترش به شکل معجزه آسایی از مرگ نجات یافت. ته معتقد است تیمش با قهرمانی در فصل قبل، دست به معجزه زده است. سرمربی پورتو صعود تیمش را چیزی فراتر از معجزه می داند.
رو مه قانون در ضمیمه طنز خود - «بی قانون» - با طرح زیر از معجزه رئیس ت های نهم و دهم رونمایی… برای سرجی روبرتو، م ع راست بارسا که با گل دقیقه 96 خود به پی اس جی باعث خلق معجزه ای تاریخی شد، پیشنهادی 35 میلیون یورویی رسیده است. 15 فروردین: معجزات همیشه وجود دارد، فقط باید آن را جستجو کنی. در یک روز پر تنش، لحظه ای مکث و کشیدن نفسی عمیق سبب کاهش تنش و یادآور حضور پروردگار است. یک نفس عمیق مانند بسیاری چیزهای دیگر مثل: یک گل، یک زنبور و یا یک درخت یک معجزه است. فقط کافی است لحظه ای تأمل کنیم و یا چشم معجزه بین معجزات اطرافمان را ببینیم تا به درک معجزه یک نفس عمیق . عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مردم توقع معجزه و حل مشکلات به صورت یک شبه را ندارند اما تبعیض و فساد را تحمل نمی کنند. سرمربی ترکمنستانی تیم روستوف روسیه گفت: به معجزه در بازی برگشت در ورزشگاه اولدترافورد امیدوار هستیم، زیرا در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست. سناتوری که برای جانشینی دادگستری انتخاب شده است، پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را معجزه دانست.


خـواننده : رهافامموزیک و تنظیم : سعید رضاییمی و مستر : مهیار رحیمی

دانلـــود بــی معجـــزهقدیس بی معجزه ای خورشید سرمست تو نیستگم در شب حادثه ای فانوس در دست تو نیست
تعبیر مرگ آینه در شب مه گرفته ایاز یاد من ، از یاد او ، از یاد عالم رفته ای
معجزه ات مرگ من است تا بی صدا پ ر شومرویای ققنوسم اگر صد بار خا تر شوم
من پر فریادم هنوز در لحظه های سنگسارمعجزه کن بی معجزه ، معجزه کن قدیس وار
معجزه کن بی معجزه معجزه کن تا مرگ منتو آ ین ِ سنگ را بر این من ِ مـُـرده بزن
لرزش دستان تو را می بینم و جان می دهماما به قلب خسته ام جرات عصیان می دهم
قدیس بی معجزه ای در شب بی نور و چراغدر شب هم خوابگی مترسک باغ و کلاغ
من پر فریادم هنوز در لحظه های سنگسارمعجزه کن بی معجزه ، معجزه کن قدیس وار
بسم الله بارها آمده ام اینجا و گفته ام عصر معجزه گذشته است ، اشتباه کرده ام ، حرفم را پس می گیرم . هنوز معجزه ها وجود دارند . آدم هایی وجود دارند که عین معجزه می مانند، شاید کوتاه باشند مثلا چهار روز بیشتر طول نکشند ، ولی درخشش و روشنیشان ، آن نوری که در قلبهایمان ایجاد می کنند ابدی است، ایمانی که در ما بوجود می آورند بیشتر از حضورشان ط. مغازه دار پرسید: ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟
دحترک گفت: ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ! ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮم. مغازه دار گفت: ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻢ، ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻧﻤﯽ ﻓﺮﻭﺷﯿﻢ. ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺷﮏ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻩ، ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﯾﺪ.
ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﺳﺘﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺻﺪﺍیی ﮔﻔﺖ: ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭﯼ؟
و بعد ﭘﻮﻝ ﻫﺎی دخترک ﺭﻭ ﺷﻤﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﻋﺎﻟﯿﻪ، ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﺮﯾﺪن ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺕ!
ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺮ ﺧﻮﻧﻪ ﺗﻮﻥ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﺖ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻬﯿﻪﮐﻨﻢ؟
ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺩ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻐﺰ ﺑﻮﺩ، ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻋﻤﻞ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﯿﭻ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪ.
ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ. ﻣﺪﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﮎ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ. ارنست گروپ رئیس سابق بیمارستان هانوفر المان چندی پیش این خاطره رو در یک کنفرانس علمی مطرح کرد ... و اون مرد جراح ی نبود جز . . .
پروفسور مجید سمیعی محققان استنفورد باتری جدیدی حاوی ماده آتش خاموش کن طراحی کرده اند که در صورت داغ شدن باتری، فعال می شود. ادامه: باتری موبایل مجهز به آتش خاموش کن ساخته می شود دادستان کل کشور ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز را به زاده بدون معجزه توصیف کرد و گفت: از این ستاد، معجزه که ندیدیم هیچ، ناکارآمدی را هم شاهد هستیم. به گفته مارک تارنوپولسکی، متخصص اعصاب در مک مستر در اُنتاریو، اگر دارویی همانند ورزش وجود داشته باشد که برای سلامت انسان هر کاری انجام دهد، احتمالا ارزشمندترین دارویی نام خواهد گرفت که تاکنون معرفی شده است. فواید دارویی معجزه آسا به نام ورزش! تارنوپولسکی و دیگر پژوهشگران، ورزش را به عنوان […] نوشته فواید دارویی معجزه آسا به نام. سحر معجزه یکی از نشانه هایی است که از سوی خداوند متعال به ان الهی داده شده است، تا حقانیت ایشان برای مردم آشکار شود. متکلمان و شمندان مسلمان معجزه را این گونه گفته اند: «معجزه، امر خارق العاده اى است که با اراده خداى متعال از شخص مدّعى نبوت، ظاهر می شود و نشانه صدق ادّعاى وى است و با تحدی...ادامه مطلب حجت ال والمسلمین شامگاه شنبه و در این مراسم ، کتاب آسمانی قرآن و ‏آیات آن را معجزه جاوید و گرامی (ص) و خاندان بزرگوار ایشان را معجزه تربیت همین قرآن و ‏مکتب معرفی کرد و… فینالیست دوم فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا یا از دل یک معجزه بزرگ در ورزشگاه ویسنته کالدرون بیرون می آید یا از طریق یک اتفاق قابل پیش بینی به نام برتری مجموع سفیدهای مادرید. پول هایش را برداشت و رفت مغازه ی سر کوچه آقا ببخشید معجزه دارید؟ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﻭﺍﺳﻪ ﭼﯽ ﻋﺰﯾﺰﻡ؟ ! ﯾﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﺳﺮ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﻡ ﮔﻨﺪﻩ ﺗﺮ ﻣﯽ ﺷﻪ !ﺑﺎﺑﺎﻡ ﻣﯽ ﮔﻪ ﻓﻘﻂ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻧﺠﺎﺗﺶ ﺑﺪﻩ ، ﻣﻨﻢ ﻫﻤﻪ ﭘﻮﻝ ﻫﺎﻡ ﺭﻭ ﺁﻭﺭﺩﻡ ﺗﺎ ﺍﻭﻧﻮ ﺑﺮﺍﺵ ﺑﺨﺮﻡ . ﻋﺰﯾﺰﻡ ﺑﺒﺨﺶ ﮐﻪ ﻧﻤﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﮐﻤﮑﺖ ﮐﻨﻢ ، ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﻧﻤﯽ ﻓﺮﻭﺷﯿﻢ. ﭼﺸﻢ ﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮﮎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺍﺷﮏ ﺷﺪ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﻭﻟﯽ ﺍﻭﻥ ﺩﺍﺭﻩ ﻣﯽ ﻣﯿﺮﻩ ، ﺗﻮﺭﻭ ﺧﺪﺍ ﯾﻪ ﻣﻌﺠﺰﻩ به من ﺑﺪﯾﺪ . ﻧﺎﮔﻬﺎﻥ ﺩﺳﺘﯽ ﻣﻮﻫﺎﯼ ﺩﺧﺘﺮ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮ ﺭﻭ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺻﺪﺍﺋﯽ ﮔﻔﺖ : ﺑﺒﯿﻨﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﭘﻮﻝ ﺩﺍﺭﯼ؟ ﭘﻮﻝ ﻫﺎ ﺭﻭ ﺷﻤﺮﺩ ﻭ ﮔﻔﺖ : ﺧﺪﺍﯼ ﻣﻦ ﻋﺎﻟﯿﻪ ، ﺩﺭﺳﺖ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﻮﭼﻮﻟﻮﺕ ! ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﮔﺮﻡ ﻭ ﺻﻤﯿﻤﯽ ﺩﺳﺖ ﺩﺧﺘﺮ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ ﻣﻨﻮ ﺑﺒﺮ ﺧﻮﻧﻪ اﺗﻮﻥ ﺗﺎ ﺑﺒﯿﻨﻢ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻢ ﻭﺍﺳﻪ ﺩﺍﺩﺍﺷﺖ ﻣﻌﺠﺰﻩ ﺗﻬﯿﻪ ﮐﻨﻢ؟ ! ﺍﻭﻥ ﻣﺮﺩ ﻓﻮﻕ ﺗﺨﺼﺺ ﺟﺮﺍﺣﯽ ﻣﻐﺰ ﺑﻮﺩ ﺩﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﻋﻤﻞ ﺑﺪﻭﻥ ﭘﺮﺩﺍﺧﺖ ﻫﯿﭻ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﺍﯼ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺷﺪ. ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻋﻤﻞ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﭘﻮﻝ ﺧﺮﺩ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﯾﮏ ﮐﻮﺩﮎ . ﻣﺪﺗﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺴﺮﮎ ﺻﺤﯿﺢ ﻭ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻪ ﺑﺮﮔﺸﺖ. ارنست گروپ رئیس سابق بیمارستان هانوفر آلمان ....... چندی پیش این خاطره رو در یک کنفرانس علمی مطرح کرد .... و اون مرد جراح ی نبود جز .............. پروفسور مجید سمیعی معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر لرستان ازنجات معجزه آسای پسر ۴ساله ا یی ازکانال آب خبر داد نوشینی فراهم شده از آب سیب، چغندرقند، و هویج، به دلیل فواید فراوانی که برای مغز و بدن دارد، نوشیدنی معجزه گر نام گرفته است.