مفتاح رهنورد

به نقل از خبرگزاریها در مورد مفتاح رهنورد : من چنین چیزی را نشنیدم و بعید است چون خانم رهنورد قبول نمی کند که به تنهایی رفع حصر برای او اتفاق بیفتد. مقایسه سراتو نیو فیس فول و سراتو میدل آپشن 2017 واردات مفتاح رهنورد :

هر دو سراتو از لحاظ نمای ظاهری هیچ گونه تفاوتی ندارند و تنها فرقشان در فضای داخلی خودرو میباشد که سراتو میدل آپشن با آپشن های متوسطی نسبت به سراتو فول ظاهر شده است . مقایسه سراتو میدل آپشن و سراتو فول 2017 1- سراتو فول با دارا بودن 5 گرم کن و 2 سرد کن صندلی
سراتو میدل آپشن فاقد گرم کن و سرد کن صندلی
2- سراتو فول دارای 6 ایربگ
سراتو میدل آپشن با 2 ایربگ
3- سراتو فول دارای memory صندلی راننده، صندلیهای تمام چرم،
صندلی برقی راننده، آیینه های وسط الکتروکرومیک،
سراتو میدل آپشن فاقد این ویژگیها میباشد .

مقایسه سراتو میدل آپشن و سراتو فول #مفتاح رهنورد #سراتو میدل آپشن #سراتو #مقایسه سراتو فول با میدل آپشن #کیا سراتو #تصاویری از سراتو #تصویر کیا سراتو 2017 من صرفاً تاکید که امکان تردد و رفت و آمد برای خانم رهنورد فراهم شده است. نهادهای نظارتی اتاق اصناف تهران، تاکنون هیچ گونه شکایت در خصوص تخلف و یا خلف وعده ای از شرکت مفتاح رهنورد در امر واردات و فروش خودرو طبق ضوابط موجود و تعریف شده خود، دریافت نکرده است که این مهم عملکرد و فعالیت قانونمند این شرکت را می رساند.
ضمنا به اطلاع می رساند، این نوع خبرسازی های کذب از نظر اتاق اصناف ت. دختر میرحسین و رهنورد گفت: ان اعلام د بدون هماهنگی قبلی می توانیم به دیدار پدر و مادر برویم. مردم تهران از خارج شدن زهرا رهنورد از حصر خبر داد. در عین حال فرزند زهرا رهنورد رفع حصر را تکذیب کرد. ایلنا نوشت: مردم تهران از خارج شدن زهرا رهنورد از حصر خبر داد. یک عضو فرا یون امید مجلس شورای ی در توییتی اعلام کرد زهرا رهنورد به دلیل بیماری مادرش و برای ملاقات با او چند روزی را در خارج از حصر به سر برده است. ایلنا نوشت: مراسم ترحیم احترام السادات نواب صفوی، مادر زهرا رهنورد عصر امروز (4 اسفند ماه) در مسجد حسن مجتبی (ع) با حضور فعالان اصلاح طلب برگزار شد. ایلنا نوشت: مردم تهران از خارج شدن زهرا رهنورد از حصر خبر داد. به گزارش کارشناسان شرکت مفتاح رهنورد، اشتباهاتی که ممکن است در رانندگی ایجاد شود شاید در همان لحظه باعث بروز مشکلی نشود اما مطمئناً در دراز مدت عمر سیستم های مربوطه را کاهش داده و خساراتی را به خودرو وارد خواهد آورد و برای شما جز اتلاف وقت برای تعمیر خودرو و صرف هزینه چیز دیگری نخواهد داشت.
۱-نگه داشتن کلاچ در طول مدت زمان حرکت با خودرو
۲-نگه داشتن پدال ترمز در هنگام عبور از دست اندازها
۳-مع کشیدن در سرعت های بالا
۴-گرم خودرو به صورت درجا قبل از آغاز حرکت
۵-خنک موتور خودرو پس ار استفاده های طولانی یا پرفشار
۶-نگه داشتن دور موتور خودرو در محدوده قرمز (red line)
۷-انجام حرکات نمایشی
۸-استفاده از بنزین تا آ ین قطره موجود در باک
۹-نگه داشتن کلاچ و ترمز در توقفات طولانی
۱۰-گاز دادن قبل از روشن یا خاموش خودروimage result for ‫مفتاح رهنورد‬‎ ای دل فرورو در غمش کالصبر مفتاح الفرج تا رو نماید مرهمش کالصبر مفتاح الفرج چندان فروخور آن دهان تا پیشت آید ناگهان کرسی و عرش اعظمش کالصبر مفتاح الفرج خندان شو از نور جهان تا تو شوی سور جهان ایمن شوی از ماتمش کالصبر مفتاح الفرج باری دلم از مرد و زن برکند مهر خویشتن تا عشق شد خال و عمش کالصبر مفتاح الفرج گر آیینه کنی بی کبر و بی کینه ک. مراسم تشییع پیکر احترام السادات نواب صفوی مادر زهرا رهنورد دقایقی پیش در منزل وی برگزار شد. اعتمادآنلاین با انتشار تصویری از زهرا رهنورد در منزل مادری‎اش، نوشت که او در پیامی از مردم و همراهان برای حضور در مراسم ها و ارسال پیام های تسلیت مادر خود تشکر و قدردانی کرد. در پی درگذشت خانم احترم السادات نواب صفوی،مادر خانم زهرا رهنورد، محمدرضا عارف در پیامی این ضایعه را به او تسلیت گفت. زهرا رهنورد، همسر میرحسین صبح امروز در بیمارستان نور تهران عمل شد. پس از میرحسین، چشم رهنورد هم عمل شد به گزارش تدبیر، چشم زهرا رهنورد در ماه های اخیر دچار مشکلاتی شده بود و امروز عمل چشم او با موفقیت انجام شده است. میرحسین در زمان انتقال به بیمارستان، همسرش را همراهی می کرده است اما فرزندان و رهنورد در این عمل نیز همراه پدر و مادرشان نبوده اند. پیش تر در روز 29 شهریور، چشم میرحسین نیز در بیمارستان نور توسط شخص بهداشت عمل شد. گفته شده بود از حضور دختران میرحسین و رهنورد در زمان عمل پدرشان ممانعت به عمل آمده است.

پیش تر یکی از دختران میرحسین درباره بی خبری از عمل پدرش نوشته بود: "مساله عمل نیست، مساله بی خبر بردن ماست، … مساله تنهایی آنهاست، مساله قایم موشک بازی های شک برانگیز آنهاست. هاشمی درد جسم رو کم می کند و دل را آرام، اما این کارها را چه؟ می دانید برای همین عمل چندین هفته ما حرف زدیم و آ سر هم اینطور، اینکه هر لحظه یک شایعه بسازند، اینکه تنها بی کمک ببرند به خونه ای که هیچ چیزش معلوم نیست." منبع : پایگاه خبری بهار نیوز
ایسنا نوشت: دختر زهرا رهنورد به نقل از مادرش اعلام کرد که به وی اعلام شده که شما می توانید به خانه فرزندان، فامیل و به مشهد بروید. هیوندای توسان نیوفیس مفتاح رهنورد شرکت مفتاح رهنورد به عنوان کمپانی برگزیده در کنگره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده در سال ۹۵ معرفی شد.
طی سال های اخیر و با گسترش حجم و تنوع واردات خودروهای خارجی به کشورمان، علاقه و رغبت مردم کشورمان به استفاده از این خودروها نیز افزایش چشمگیری یافته است به گونه ای که پیش بینی می شود، طی سال ۹۵، حدود ۵۰ هزار دستگاه انواع خودروهای آسیایی و اروپایی، در ایران عرضه و فروخته شود. ما یکی از سوالات مهمی که همواره برای مشاوره و ید این خودروها توسط مردم مطرح می شود، انتخاب شرکت فروشنده است که با دلایل زیر، شرکت «مفتاح رهنورد» به عنوان یکی از اجزاء مهم هولدینگ مفتاح، انتخاب نخست مشتریان خواهد بود: ۱- تحویل به موقع و قیمت قطعی: با توجه به نوسانات ارزی و تلاش برخی شرکت های متفرقه برای سودجویی از تلاطمات ارزی در بخش فروش خودروهای خارجی، مفتاح رهنورد با تضمین دو وعده فوق، تلاش می کند رضایت کامل مشتریان را ب کرده و هر زمان توانایی تحقق تعهدات را در بازه زمانی مقرری نداشته باشد، به انعقاد قرارداد اقدام نخواهد کرد. ۲- پاسخگویی شبانه روزی: مشتریان و علاقمندان به ید خودرو از طریق مفتاح رهنورد می توانند از طریق مجاری متنوعی چون سایت شرکت و شبکه های اجتماعی همچون تلگرام، نسبت به درج سوالات خود در هر ساعت از شبانه روز و دریافت پاسخ های مربوطه از کارشناسان شرکت اقدام کنند. ۳- مانیتورینگ نیازها و خدمات: شرکت مفتاح رهنورد در خدمتی نوین مجهز به نرم افزار crm شده و در این نرم افزار، شرکت می تواند رفتار تمامی مخاطبان اعم از مشتریان و غیر مشتریان را به صورت کامل مانیتور و تاریخچه ای از درخواست ها، تعداد تماسها، خدمات ارائه شده و ... را جمع آوری کند که در مراجعات بعدی، سرعت و دقت پاسخگویی را افزایش می دهد. همچنین دسته بندی کامل مشتریان براساس میزان ید، نوع خودرو یداری شده و نحوه آشنایی با شرکت نیز وجود دارد. crm مفتاح رهنورد ۴- باشگاه مشتریان: علاوه بر پیگیری دقیق و کامل سفارشات و قراردادها، مفتاح رهنورد از طریق باشگاه مشتریان نسبت به افزایش سطوح پاسخگویی به مشتریان اقدام می کند. ۵- خدمات ویژه به یداران: علاوه بر خدمات مشاوره ای حرفه ای، تخصصی و فنی به مشتریان، حمل رایگان خودرو تا محل شماره گذاری و پرداخت ۸۰ درصد از هزینه بیمه بدنه خودروهای فروخته شده از سایر تعهدات مفتاح رهنورد به مشتریان خود است. ۶- رضایت ۹۸ درصدی یداران: دسته بندی مشتریان براساس نرم افزار crm ضمن آنکه حکایت از رضایت چشمگیر یداران و مشتریان شرکت دارد، موجب انتخاب شرکت مفتاح رهنورد به عنوان کمپانی برگزیده در کنگره تجلیل از حامیان حقوق مصرف کننده در سال ۹۵ شده است. ۷- تنوع محصولات: علاوه بر خودروهای پرفروشی همچون شامل کیا سراتو و اسپورتیج، هیوندای سانتافه، توسان و النترا، سایر محصولات و خودروهای خارجی مورد نیاز مشتریان با برندهایی چون تویوتا، ل وس و مرسدس بنز نیز آماده تحویل به یداران است. نمایشگاه مفتاح رهنورد شایان ذکر است میثم رضایی مدیرعامل مفتاح رهنورد علاوه بر آنکه در مجمع عمومی انجمن صنفی وارد کنندگان خودرو به ریاست این انجمن برگزیده شده، به عنوان رسمی رئیس اتاق اصناف ایران در کمیسیون تخصصی خودروی کشور نیز منصوب شده است.
علاقمندان به ب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ۸۴۲۶۲ تماس یا به دفتر مرکزی شرکت واقع در خیابان فاطمی روبروی سازمان آب پلاک ۲۲۳ مراجعه کنند.
باران کوثری با انتشار ع ی در اینستاگرام خود، نسبت به حضور ترانه علیدوستی در مراسم ختم مادر زهرا رهنورد واکنش نشان داد. «فاجعه آرام نمی گیرد»، نام نمایشگاهی از نقاشی های فریبا رهنورد است که 18 داد در گالری چهار افتتاح می شود. به گزارش کارشناسان شرکت مفتاح رهنورد، اشتباهاتی که ممکن است در رانندگی ایجاد شود شاید در همان لحظه باعث بروز مشکلی نشود اما مطمئناً در دراز مدت عمر سیستم های مربوطه را کاهش داده و خساراتی را به خودرو وارد خواهد آورد و برای شما جز اتلاف وقت برای تعمیر خودرو و صرف هزینه چیز دیگری نخواهد داشت.
۱-نگه داشتن کلاچ در طول مدت زمان حرکت با خودرو
۲-نگه داشتن پدال ترمز در هنگام عبور از دست اندازها
۳-مع کشیدن در سرعت های بالا
۴-گرم خودرو به صورت درجا قبل از آغاز حرکت
۵-خنک موتور خودرو پس ار استفاده های طولانی یا پرفشار
۶-نگه داشتن دور موتور خودرو در محدوده قرمز (red line)
۷-انجام حرکات نمایشی
۸-استفاده از بنزین تا آ ین قطره موجود در باک
۹-نگه داشتن کلاچ و ترمز در توقفات طولانی
۱۰-گاز دادن قبل از روشن یا خاموش خودرو image result for ‫مفتاح رهنورد‬‎ کد آهنگ پیشواز همراه اول عباس مفتاح
پیشواز دشتی همراه اول
کد پیشواز همراه اول فایز دشتی
آهنگ دشتی سو ک
کد پیشواز شروه همراه اول
کد پیشواز دشتی ایرانسل
کد پیشواز ایرانسل عباس مفتاح
کد پیشواز همراه اول شروه بوشهری ادامه مطلب اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم): الدّعاء مفتاح الرّحمة و الوضوء مفتاح الصّلاة و الصّلاة مفتاح الجنّة دعا کلید رحمت و وضو کلید و کلید بهشت است. نهج الفصاحه ص 485 ، ح1588 بُن بست اختر، خانۀ میرحسین ، زهرا رهنورد بُن بست اَختر، خانۀ میرحسین ، زهرا رهنورد 5218 : متن نقلی. «میرحسین نخست دوران دفاع مقدس که اختلاف نظر او در سال ۸۸ حاشیه ساز شده بود، در انتخابات ریاست جمهوری [29 اردیبهشت 1396] شرکت کرد. به گزارش انصاف نیوز، نرگس ، دختر میرحسین با انتشار این خبر که «میرحسین  و زهرا رهنورد در آ ین دقایق مهلت اخذ رأی، رأی خود را در صندوق سیّاری که به کوچۀ اختر فرستاده شده بود، انداختند»، نوشت: «مادر و پدر بالا ه توانستند رای بدهند». این دو در انتخابات سال ۹۲ شرکت نکرده بودند اما از چند روز پیش خبرها حکایت از حمایت آنها از انتخاب داشت.[پست 5217 اینجا]» (منبع: اینجا) آرزوی خاتمی برای و و رهنورد خاتمی : علی (ع) را مبنای تعیین راه خود قرار دهیم چه خوب بود امروز و در روز عید ولایت مولا علی (ع) شاهد حضور بسیاری از زندانیان و به ویژه عزیزانمان آقایان و و خانم رهنورد می بودیم. کار خوب هر وقت که انجام شود دیر نیست چطور آقای خاتمی شما مگر علی(ع)رامبنای خود قرار داده اید؟؟؟مگر در سال۸۸سکوت کردید؟اگر هم به فر. تو مبین اندر درختی یا به چاه تو مرا بین که منم مفتاح راه طرح مفتاح الجنه در خلخال برگزار شد رئیس کمیته امداد شهرستان خلخال گفت: همزمان با ماه مبارک رمضان طرح مفتاح الجنه در خلخال برگزار شد. به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بهرام علی قلی زاده عصر امروز همزمان با ماه مبارک رمضان به اتفاق مردم خلخال و کوثر از منازل ایتام و مستمندان در خلخال بازدید و اظهار کرد: طرح مفتاح الجنه در خلخال در حا. مراسم ختم احترام السادات نواب صفوی عصر روز (۴ اسفند ماه ۹۶) با حضور شخصیت های و جمعی از مردم برگزار شد. میرحسین این بار رأی می‌دهد میرحسین و زهرا رهنورد
5217: «یکی از دختران میرحسین می گوید که پدر و مادرش –زهرا رهنورد– در انتخابات شرکت می کنند و به رأی می دهند. این در حالی است که آنها در سال ۹۲ رای نداده بودند.به گزارش انصاف نیوز، نرگس در اینستاگرام نوشته است که پدر و مادرش در ابتدای ملاقات این هفته با خانواده از ان حصر خانگی خواسته‌اند تا برای شرکت در هر دو انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر صندوق سیار به محل حصر در بُن بست اَختر برده شود. بنا بر نوشته‌ی وی، در این دیدار میرحسین ضمن تحلیل شرایط جاری و جریانات کشور گفته است که تبلیغات صداوسیما مسجّل کرد که باید به آقای رأی داد. در شرایط حساس مردم هم انند و هم رسانه و صدای آنان قوی تر از صدا و سیماست. همچنین مادر او تاکید کرده است که برای سربلندی و عزت ایران و نگرانی درباره آینده کشور رای خواهیم داد.» همشهری آنلاین: عضو فرا یون امید خبر داد که «شورای عالی امنیت ملی حکم رفع حصر زهرا رهنور را صادر کرده است.» در همین حال ایسنا هم در این باره نکاتی را مطرح کرده است اکرم (صلی الله علیه و آله وسلم): الدّعاء مفتاح الرّحمة و الوضوء مفتاح الصّلاة و الصّلاة مفتاح الجنّة دعا کلید رحمت و وضو کلید و کلید بهشت است. نهج الفصاحه ص 485 ، ح1588 على علیه السلام : یَبلُغُ الصّادِقَ بِصِدقِهِ ما یَبلُغُهُ الکاذِبَ بِاحتیالِهِ؛
راستگو، با راستگویى خود به همان مى رسد که دروغگو با حیله گرى خود. غررالحکم، ج6، ص471، ح11006 صادق علیه السلام : تَسبیحُ فاطِمَةَ علیهاالسلام فى کُلِّ یَومٍ فى دُبُرِ کُلِّ صَلاةٍ اَحَبُّ اِلَىَّ مِن صَلاةِ اَلفِ رَکعَةٍ فى کُلِّ یَومٍ؛ تسبیحات فاطمه زهرا علیهاالسلام در هر روز پس از هر نزد من محبوب تر از هزار رکعت در هر روز است. کافى، ج 3، ص 343، ح 15 ترانه علیدوستی و حبیب رضایی در مراسم ختم مادر زهرا رهنورد شرکت د طی ی اعت گذشته خبری در فضای توییتر دست به دست می‎شود که گویای کاهش محدودیت‎های میرحسین و زهرا رهنورد در حصر خانگی است. یکی از دختران کشف حجاب کننده در صفحه مجازی خود نوشت؛ زهرا رهنورد (همسر میرحسین ) پاکتی را به عنوان هدیه برای او فرستاده که حاوی چک پول های پنجاه هزار تومانی است، او تصویر پاکت را نیز منتشر کرد. دوستی که هفته گذشته دیداری سه ساعته با داشته است از گشایش در خصوص وضعیت محصورین خبر داده بود؛ گشایشی که با اعلام خبر دیدار خواهران و فرزندان میرحسین با او و زهرا رهنورد در روز رنگ واقعیت به خود گرفت.
در ماجرای دختران خیابان انقلاب در یک هماهنگی پنهان برخی تلاش د تاجزاده را مسوول اقدام پرداخت… سرمربی الجزایری تیم لخویای قطر گفت: پیروزی در بازی فردا صعود لخویا را قطعی نمی کند اما نقش مهمی در ۲ دیدار پس از آن خواهد داشت. طرح مفتاح الجنه در تفرش اجرا شد قاسم مقدم در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در تفرش، با بیان اینکه کمیته امداد (ره) طبق سنوات گذشته همزمان با فرا رسیدن ماه رمضان برنامه های متعددی در دستور کار خود دارد اظهار کرد: دیدار مسئولین و خیرین با تعدادی از خانواده های تحت پوشش این کمیته در قالب طرح مفتاح الجنه یکی از مهمترین برنامه های این اداره اس. سلحشوری: ، رهنورد و اصلاح طلب نیستند بلکه اصولگرا هستند. روز گاری در کشور کار می د که اصلاح طلبی نبود. بیاید در کنار هم قرار بگیریم. جمعی از اعضای فرا یون امید مجلس امروز(۵شنبه) به مناسبت سال جدید با دختران میرحسین و زهرا رهنورد دیدار د. به نام آن خ که نام او راحت روح است و پیغام او مفتاح فتوح است و سلام او در وقت صباح مؤمنان را صبوح است و ذکر او مرهم دل مجروح است و مهر او بلا نشینان را کشتی نوح است. ای جوانمرد درین راه مرد باش و در مردی فرد باش و با دل پردرد باش. انسان متقی هرگز به بن بست نمی رسد، چرا که رزق او از طُرقی لایحتسب نازل می شود. دنیا علی الظاهر در کف شیاطین است. آنها به سرچشمه ی قدرت های مادی جهان دست یافته اند و در سایه ی وحشت بار تکنولوژی، حاکمیت ستم بار خود را بر جهان گسترده اند. اما عصر جاهلیت کنونی هم به تمامیت رسیده است و جهان آینده جهان است، اگرچه کفار و مشرکین خوش نداشته باش. زمان تعویض باطری به گفته ی مفتاح رهنورد: باتری خودرو یکی از قطعات کلیدی آن است که در صورت ، مشکلات زیادی برای راننده ایجاد می کند. اطلاع از شرایط باتری و زمان تعویض آن یکی از موارد مهمی است که مالکان خودرو باید از آن ها اطلاع داشته باشند. در ادامه به بررسی این مساله خواهیم پرداخت که چه زمانی باید نسبت به تعویض باتری خودرو مبادرت کرد. . عقل به ماندن می خواند و عشق به رفتن...
و این هر دو را خداوند آفریده است تا وجود انسان در آوارگی و حیرت,میان عقل و عشق,معنا شود.
رنج,مفتاح الخزائن غیب است و نه عجب اگر راه حق محفوف در بلایا و دشواری ها است.
سر مبارک عشق بر بالای نی,رمزی است بین خدا و عشاق...
یعنی این است بهای دیدار... قاسم میرزایی نیکو، دماوند در نطق امروز خود در صحن علنی به حذف اصلاح طلبان و نظارت استصو شورای نگهبان، تفتیش دانشجویان، شطرنجی سید محمد خاتمی و برخورد گزینشی با اقلیت ها و البته حصر رهنورد… یک عضو فرا یون امید مجلس با بیان این که تصمیم گیری در زمینه حصر با اذن مقامات عالی کشور به شورای عالی امنیت ملی واگذار شده است، از رییس جمهور به عنوان رییس شورای عالی امنیت ملی خواست به وظیفه قانونی خود در قبال رفع حصر از ، و رهنورد عمل کند. اعتمادآنلاین نوشت: قاسم میرزایی نیکو، دماوند در نطق امروز خود در صحن علنی به حذف اصلاح طلبان و نظارت استصو شورای نگهبان، تفتیش دانشجویان، شطرنجی سید محمد خاتمی و برخورد گزینشی با اقلیت ها و البته حصر رهنورد و میر حسین و مهدی اعتراض کرد. در عرفان ی، اوج عرفان معرفت را در ابن عربی و نهایت عرفان محبت و عشق را در مولانا جلال الدین رومی می ی م. یکی از غرب جهان یعنی اندلس برخاسته و دیگری از شرق جهان یعنی بلخ طلوع کرده است. اما مکتب ابن عربی، بدون دیدگاه های ربیب و شاگرد برازنده و خلیفة وی یعنی شیخ صدرالدین قونوی هیچ جا شناخته نیست. به قول جامی فهم درست مقصود ابن عربی از وحدت وجود که اصل اصیل و رکن رکین عرفان وی است جز به تتبع تحقیقات صدرالدین امکان نمی یابد. صدرالدین ابن عربی را “مجدد المله الحنفیه” یعنی احیا کنندة دین حنیف می داند.

وی کتاب هایی از قبیل تأویل سوره الفاتحه، مفتاح الغیب، نصوص، فکوک و شرح الحدیث را به زبان عربی و نیز تبصره المبتدی و المفاوضات را به زبان فارسی تألیف کرد که همه در شرح و بیان و تقریر و تحقیق تصوف و عرفان ش ابن عربی است. به این جهت است که کتاب نصوصش را مفتاح مفاتیح النصوص نامیده که در پایانش آورده است: “تمت النصوص مفتاح مفاتیح الفصوص” و کتاب فکوکش را فک ختوم و مبین اسرار فصوص خوانده که در خاتمه اش نوشته است: “و اذ قد یسر الله ما مس بیانه من اسرار مستندات حکم الفصوص و فک خواتمها”. عقل به ماندن می خواند و عشق به رفتن...
و این هر دو را خداوند آفریده است تا وجود انسان در آوارگی و حیرت,میان عقل و عشق,معنا شود.
رنج,مفتاح الخزائن غیب است و نه عجب اگر راه حق محفوف در بلایا و دشواری ها است.
سر مبارک عشق بر بالای نی,رمزی است بین خدا و عشاق...
یعنی این است بهای دیدار... "شهید سید مرتضی آوینی" پیام تسلیت فضل الله صلواتی به سرکار خانم زهرا رهنورد و میرحسین
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَدر گذشت مادر رنج دیده و فراق کشیده مرحومه مغفوره سرکار خانم  احترام السادات نواب صفوی
که از نسل شایستگان قهرمانان اصفهانی بودند به دختر فداکار ایشان، زهرا رهنورد و داماد گرامیشان میرحسین و دیگر بازماندگان آن شادروان تسل.