مقیاس مشکلات رفتاری ک ن کانرز فرم والدین

به نقل از خبرگزاریها در مورد مقیاس مشکلات رفتاری ک ن کانرز فرم والدین : مشکلاترفتاری ک ن و درمان آنها درشرایط فعلی درصد بالایی ازوالدین فاقد آموزش های سازمان یافته صلاحیت تخصصی برای برخورد با معضلات وناهنجاری رفتاری ک ن اعم ازپرخاشگری، بی قراری، تنبلی، کمرویی، ی و... هستند.
لکن قدرت بسیارزیاد آنان ازوالد بودن ووابستگی های عاطفی، روانی، فرهنگی وقانونی شان با کودک ناشی می شود. ازسوی دیگرتردیدی نیست.

تحقیق مقایسه مشکلات روان شناختی والدین ک ن ناتوان هوشی و والدین ک ن عادی شهر اراک
تحقیق-مقایسه-مشکلات-روان-شناختی-والدین-ک ن-ناتوان-هوشی-و-والدین-ک ن-عادی-شهر-اراک تحقیق با موضوع مقایسه مشکلات روان شناختی والدین ک ن ناتوان هوشی و والدین ک ن عادی شهر اراک، در قالب word و در 150 صفحه، قابل ویرایش، شامل فصل اول: مقدمه، بیان مساله، اهمیت و ضرروت تحقیق، فصل دوم: پیشینه پژوهش، اه پژوهش فایل

مشکلات رفتاری ک ن در سنین مدرسه که گاهی نتیجه اجتناب ناپذیر فقر، جهل، نابسامانی های خانوادگی و کاستی های فرهنگی است، بی تردید مانع رشد و بالندگی آنان است و به همین دلیل پیشگیری و درمان این مشکلات بی اندازه اهمیت دارد. این مقاله به برخی مشکلات رفتاری شایع ک ن و راههای مقابله با آن توجه دارد:
بقیه درادامه مطلب فصل دوم پایان نامه مشکلات رفتاری برونی‌ سازی شده فصل دوم پایان نامه مشکلات رفتاری-هیجانی نوجوانان روز 18بهمن ساعت 14/30 کمیته کودک ونوجوان وبانوان دهه فجر،درسالن کانون پرورش فکری نشست تخصصی با موضوع خشونت رابرگزارکرد . دراین نشست شریفی مدرس وکارمند شبکه بهداشت ودرمان شهرستان ،درخصوص خشونت والدین وبچه ها مطالب خوبی را ارائه دادند و والدین هم درخصوص مشکلات رفتاری فرزندانشان سوالاتی رامطرح د . (خانواده خشک و سخت گیر) 1 - پدر و مادر ها با بچه ها همان طور رفتار می کنند که والدین خودشان رفتار کرده اند. 2 - تصمیم گیری با یکی از والدین خصوصاً پدر انجام می گیرد. معمولاً پدر خانواده حاکم بر رفتار و اعمال فرزندان است و هیچ یک ..... تعارض نیازهای گوناگون و پیدایش حالات جدید برای نوجوان مشکلاتی را ایجاد می کند که علاوه بر والدین، خود نوجوان نیز گاهی از آنها ناراحت است. برخی از این مشکلات به شرح زیر می باشند: - پیدایش اختلالات شخصیتی مانند احساس حقارت به دلایل گوناگون - عصبی بودن، بدبینی، زودرنجی - چگونگی ء نیازهای جدید - عدم کنترل بر رفتارها و هیجانات - تعارض بین . فصل سیزدهم 555- وسایل سنجش نگرش ها باید چیزی را اندازه گیری کنند که برای آن ساخته شده اند. این ویژگی را چه می نامند؟ الف) پایایی ب) حساسیت ج) عینیت د) اعتبار 556- اینکه نتایج اندازه گیری باید دقت داشته باشد گواه کدام ویژگی تست است؟ الف) پایایی ب) اعتبار ج) عینیت د) حساسیت 557- مقیاس فاصله های ی ان نما توسط چه ی ارائه شد؟ الف) لیکرت ب) مارفی ج) ت. مقدمه: والدین و مربیان به منظور شناخت مسائل نوجوانان و حل مشکلات آنان باید نیازهای این دوره را بشناسند زیرا عدم شناخت نیازها موجب ایجاد مشکلات بسیاری در نوجوانان می شود. آنها باید بتوانند در صورت وم، علت مشکلات به وجود آمده در نوجوانان را شناسایی کنند. مسائل نوجوانان را می توان به چند دسته تقسیم نمود : 1-مشکلات جسمی: نقایص عضوی، مشک. مشکلات خواب ک ن یکی از مسائلی است که این روزها اکثر والدین درگیر آن هستند. بچه ها شب ها دیر می خوابند و این شب بیداری گاهی آن قدر طولانی است که والدین به خواب می روند در حالی که بچه ها همچنان بیدارند. همه ی ما می دانیم که خواب شبانه ی کافی برای سلامت بدن و بازسازی و انرژی گرفتن برای روز […] نوشته مشکلات خواب ک ن ؛ علائم و را ارهای پیش گ. کتابخانه پازواری بابلسر در نظر دارد در ایام تابستان و قبل از ماه مبارک رمضان کارگاهی آموزشی با عنوان مدیریت رفتاری والدین برگزار نماید. این کارگاه که در سه روز پشت سرهم از 3 الی 5 تیر از ساعت 18 الی 20 در محل کتابخانه پازواری بابلسر برگزار می شود، قصد دارد تا به والدین ک ن 3 الی 9 سال،تکنیک های رفتاری را برای افزایش رفتارهای مثبت و کاهش رفتارهای منفی در کودک آموزش دهد. مراجعین محترم برای اطلاع بیشتر می توانند به کتابخانه پازواری بابلسر مراجعه کنند. کارگاه آموزشی مدیریت رفتاری والدین چکیده:
هدف: این مطالعه با هدف بررسی متون مربوط به ویژگیهای ک ن اوتیستیک، مشکلات جسمانی، شناختی و محیط آنها و روش های بررسی شده بر کاهش اثر مشکلات موجود انجام شده است. روش: بررسی به شکل مروری بر متون موجود صورت گرفت.
یافته های و نتیجه گیری : احتمال ابتلا به آسیب های روانی و رفتاری در ک ن اوتیسم نسبت به ک ن عقب مانده ذهنی کمتر، ام. اختصاصی از فایل هلپ اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکلات رفتاری در سرویس مدارس را بهبود بخشم با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکلات رفتاری در سرویس مدارس را بهبود بخشم
 اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکلات رفتاری در سرویس مدارس را بهبود بخشم در این بخش اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکلات رفتاری در سرویس مدارس را بهبود بخشم برای قرار داده شده است. این اقدام پژوهی در 25 صفحه، با فرمت word، قابل ویرایش و کاملاً فهرست و صفحه بندی می باشد.  لازم به ذکر است در این اقدام پژوهی رعایت تمامی فرمت های استاندارد رعایت فاکتورها و چارت های مورد تایید آموزش و پرورش صورت گرفته و همچنین توسط معلمین مجرب طراحی و تدوین گردیده است. در ذیل فهرست مطالب آن آورده شده است.
با
اقدام پژوهی با موضوع چگونه توانستم مشکلات رفتاری در سرویس مدارس را بهبود بخشم
گزارش های جدید ت در ارتباط با مشکلات رفتاری شهروندانش نشان می دهد، حداقل 10 میلیون نفر در این کشور به مشکلات روانی جدی مبتلا هستند که تمام آنها را نیز بزرگسالان تشکیل می دهند. چه نوع خمیردندان هایی برای اطفال منابتر هستند و چه رنج سنی نباید از خمیردندان استفاده کنند و چگونه می توان از بروز مشکلات دهان و دندان اطفال پیشگیری کرد. مشکلات دهان و دندان اطفال همتی متخصص دندان پزشکی ک ن با اشاره به اهمیت تمیز دندان ها در سنین کودکی گفت: والدین باید از […] که اخیراً وعده ۱۰۰ روزه حل مشکلات را انکار کرد و گفت، مشکلات اقتصادی ۱۰۰ ساله هم حل نمی شود، سال ۹۲گفته بود: "والله العلی العظیم اگر مشکلات کشور راه حل نداشت من ک دا نمی شدم." بررسی مشکلات روانی در والدین با کودک عقب مانده ذهنی بررسی-مشکلات-روانی-در-والدین-با-کودک-عقب-مانده-ذهنیپایان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی، چکیده: از آنجا که والدین نقش اساسی در تعلیم و تربیت کودک دارند و می توانند در خانواده با ایجاد جو عاطفی مناسب، زمینه را برای تعلیم و تربیت موفق را فراهم کنند. ب.یژه در سالهای اولیه زندگی کودک که فقط والدین و اعضای دیگر خانواده با کودک بسر می برند. تلاش و ... فایل ادامه مطلب اطلاع خانواده ها از مشکلات زوجین؛ چه موقع؟ چرا؟ و چگونه؟ به والدین توصیه اکید داریم که از قضاوت در حضور فرزند با وجود تمام شواهد به ظاهر محکم علیه همسرش پرهیز کنند. اطلاع خانواده ها از مشکلات زوجین؛ چه موقع؟ چرا؟ و چگونه؟ 1- حدود یک سال از آغاز زندگی مشترکم می گذرد، مدتی است با مشکلی مواجه شده ام، همسرم کمی بداخلاق شده و دائم از من ایراد می گیرد، نمی دانم برای حل این موضوع چه کار کنم؟ آیا باید والدینم را در جریان قرار دهم؟ لطفا راهنمایی ام کنید. اگر انتظارات والدین از ک ن منطقی باشد و وظایف ساده و آسانی برای آنان تعیین کنند، آنها نیز همکاری می کنند و رفتاری مطلوب نشان می دهند. ک ن برای کنارآمدن با دیگران به قوانین ساده و روشن نیازمند هستند .

نباید از ک ن بخواهیم که هر آنچه می گوییم انجام دهند. ک ن در سنین پیش دبستانی دوست دارند خودشان تصمیم بگیرند، انتخاب کنند و درکارها. چرا والدین در ازدواج جوانان دخ می کنند؟ دخ درازدواج جوانان ، دخ درزندگی جوانان یکی از عوامل مهم در بروز مشکلات در زندگی زوج های جوان دخ والدین در مسائل و مشکلات خانوادگی آنهاست.

ادامه مطلب اختصاصی از رزفایل گزارش تخصصی مدیر و معاون :حل مشکلات رفتاری دانش اموزان در سرویس مدرسه با و پر سرعت .
گزارش تخصصی مدیر و معاون :حل مشکلات رفتاری دانش اموزان در سرویس مدرسه
گزارش تخصصی مدیر و معاون :حل مشکلات رفتاری دانش اموزان در سرویس مدرسه معرفی :   گزارش تخصصی مدیر و معاون :حل مشکلات رفتاری دانش اموزان در سرویس مدرسه -  بصورت ورد و قابل ویرایش - تعداد صفحات بیست و چهار   صفحه   فهرست مطالب در زیر آمده است :     فهرست مطالب   مقدمه   ارزی از وضع موجود :   اه گزارش :   هدف اصلی :   اه جزئی :   مقایسه با شاخص :   جمع آوری اطلاعات   ادبیات و پیشینه   تجزیه و تحلیل و تفسیر داده ها   مهمترین اشکالات مربوط به راننده عبارتند از :   مهمترین اشکالات مربوط به دانش آموزان در موارد زیر قرار دارند :   مهمترین اشکالات مربوط به والدین موارد زیر را شا مل می شود :   انتخاب راه حل موقت   اجرای طرح جدید و نظارت بر آن (پیشنهادات )   ارزی بعد از اجرای طرح   نتیجه گیری :   الف – ارزی   ب – اعتبار سنجی   نقاط قوت   نقاط ضعف :   فهرست منابع    
با
گزارش تخصصی مدیر و معاون :حل مشکلات رفتاری دانش اموزان در سرویس مدرسه
‌مشکل داشتن کجایش ایراد دارد؟ تنها انی مشکل ندارند که در گورستان آرمیده اند. مشکلات نشانه زندگی هستند. مشکلات نشانه این هست که تو داری تلاش می کنی. مشکلات یعنی دنبال تغییر زندگی ات هستی. ما در سایه مشکلات رشد میکنیم. و قویتر میشویم. مشکل داشتن نشانه زنده بودن توست. یادت باشد مشکلات همیشگی نیستند. تاریخ انقضا دارند. همه حل میشوند! ... موقعیت ها و حوادث تنش زا همانند تنش های مالی و یا مشکلات خانوادگی اغلب به عنوان عوامل شروع بی خو به شمار می آیند که می تواند به مشکلات بلندمدت تبدیل گردد. یکی از گناهان کبیره عقوق والدین است چنانچه حضرت رسول (ص) و حضرت (ع) و حضرت صادق و حضرت رضا و حضرت جواد علیهم السلام در روایتیکه در شماره کبائر از ایشان رسیده بکبیره بودنش تصریح فرموده اند بلکه از پیغمبر اکرم صلی الله علیه و اله چندین رسیده است که از هر گناه کبیره بزرگتر شرک بخدا و عقوق والدین است و نیز از گناهانی است که در قرآن مجید و ا. رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مشکلات اقتصادی و سایر مشکلات هم به امید خدا و همت و تلاش مسئولان حل خواهد شد. سید کاظم هاشمی سید کاظم هاشمی » دانشجوی علوم تربیتی حدس می زنم این جمله را بارها شنیده باشید که ک ن آیینه رفتاری پدر و مادرشان هستند. آنها از ریزترین جزئیات رفتاری والدین شان الگوبرداری می کنند. فرزندانمان حتی از مواردی که فکرش هم نمی کنیم از رفتارهای ما الگو میگیریند. از این لحاظ، بحث رفتار والدین با فرزندان،… اختصاصی از ژیکو چگونه توانستم مشکلات رفتاری و انضباطی دانش آموزان را کاهش دهم؟ با و پر سرعت .
چگونه توانستم مشکلات رفتاری و انضباطی دانش آموزان را کاهش دهم؟
چگونه توانستم مشکلات رفتاری و انضباطی دانش آموزان را کاهش دهم؟ این پروژه 23 صفحه  شامل (چکیده ، مقدمه ، فهرست ، منابع ) با فرمت ورد 2010 آماده پرینت می باشد . فهرست  چکیده 1 مقدمه. 2 توصیف وضعیت موجود: 3 چگونه می توانم مشکلات رفتاری و انضباطی دانش آموزان کلاس سوم را کاهش دهم؟. 4 گردآوری شواهد1. 4 پرسشنامه. 8 پیشینه نظری.. 9 مهارتهایی که در یک کلاس درس باید دانش آموزان از آن بهره ببرند : 10 علل بی نظمی های دانش آموزان در کلاس درس.. 12 پیشینه عملی.. 14 تجزیه و تحلیل تفسیرهای اولیه. 14 شرح تجزیه و تحلیل حاصل از یافته های.. 15 را ار. 17 اجرای طرح جدید و نظارت بر آن. 18 گرد آوری اطلاعات(شواهد2) 21 منابع. 23  
با
چگونه توانستم مشکلات رفتاری و انضباطی دانش آموزان را کاهش دهم؟
اختصاصی از نیک فایل اقدام پژوهی با موضوع: بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و را ارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی با و پر سرعت .
 اقدام پژوهی با موضوع: بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و را ارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی
 اقدام پژوهی با موضوع: بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و را ارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی موضوع اقدام پژوهی : بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و را ارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی                   فرمت فایل word تعداد صفحات30 بیان مسئله (توصیف وضع موجود) چکیده در دوران خدمتم با دانش آموزی مواجه شدم که دارای اختلالات رفتاری از قبیل  شلوغی غیر نرمال ، مس ه دیگران، اذیت دادن به دیگر دانش آموزان ،حسادت ، بی حوصلگی ، دادن به دیگران ، لجبازی ، تنبلی ، سردرد مزمن بود. برای گرد آوری اطلاعات روشهای متعددی وجود دارد ؛ با توجه به موضوع پژوهش ، به نظر می رسد که ما مجبور باشیم از چند روش به صورت ترکیبی برای جمع آوری اطلاعات استفاده نماییم . در این پژوهش روشهای مشاهده ، مشاهده مشارکتی و مصاحبه را انتجاب نمودیم. برای کاهش حسادت ، شرکت دادن فرد در گروه  و احساس مسئولیت فرد نسبت  به گروه ایجاد می گردد و از والدین فرد خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض قائل نشوند و رفتارشان نسبت به فرد ملایم گردد. برای کاهش پرخاشگری و لج بازی ؛ از والدین رزیتا خواسته می شود که بین فرزندان تبعیض نشود و با فرزندان خود با ملایمت ومهربانی رفتار کنند و ویژگی های مثبت فرزند خود را با تشویق تقویت نمایند. تا فرزند دچار کمبود محبت نگردد .  به نظر می رسد یکی از علتهای  اساسی پرخاشگری و لج بازی تبعیض و کمبود محبت است . و به فرزند خود بر چسب های مثبت بزنند  تا کودک باور کند که واقعاً دارای  ویژگی های مثبت است . برای کاهش ضعف تحصیلی ، از بین بردن مشکلات عاطفی توسط والدین ومعلم مربوطه ، ایجاد انگیزه ، تقویت ویژگی های مثبت ، شکوفایی اعتمادبه نفس کودک ، توجه لازم به کودک ، تغییر نگرش کودک نسبت به خود از جمله عواملی هستندکه می توانند ضعف تحصیلی دانش آموزرا کاهش دهند. به نظر می رسد سردرد رزیتا با رفع مشکلات عاطفی ودرسی کودک رفع خواهد شد.
با
اقدام پژوهی با موضوع: بررسی مشکلات رفتاری و اخلاقـــی دانش آموزان و را ارهای برطـــرف نمودن آنها در قالب یک پژوهش عملــی
بررسی رابطه کمال گرایی والدین با عزت نفس ، جرأت ورزی و خ ر آمدی فرزندانبررسی-رابطه-کمال -گرایی-والدین-با-عزت -نفس--جرأت -ورزی-و-خ ر-آمدی-فرزندانهدف از این تحقیق بررسی رابطه کمال گرایی والدین با عزت نفس، جرأت ورزی و خ رآمدی فرزندان آنها در بین دانش آموزان دختر دبیرستان های منطقه ۷ آموزش و پرورش شهر تهران در سال تحصیلی ۸۶- ۸۵ است. فایل رییس جمهور تصریح کرد : اگر همه دست به دست هم دهیم تا پایان قرن می توانیم تا حد زیادی مشکلات را حل و فصل کنیم،حل برخی مشکلات کشور مورد خواست بدخواهان و دشمنان نیست. محلات شمالی تهران از جمله اختیاریه و زرگنده دارای مشکلات زیادی هستند که کیفیت زندگی را در این محلات به شدت کم می کند. ترافیک، ناامنی و مشکلات محیط زیستی از جمله مشکلات اصلی این محلات است.
بررسی مشکلات روانی در والدین با کودک عقب مانده ذهنیبررسی-مشکلات-روانی-در-والدین-با-کودک-عقب-مانده-ذهنیپایان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی، چکیده پایان نامه: از آنجا که والدین نقش اساسی در تعلیم و تربیت کودک دارند و می توانند در خانواده با ایجاد جو عاطفی مناسب، زمینه را برای تعلیم و تربیت موفق را فراهم کنند. ب.یژه در سالهای اولیه زندگی کودک که فقط والدین و اعضای دیگر خانواده با کودک بسر می برند. تلاش و ... فایل
اختصاصی از اینو دیدی پاو ونت درباره فرزند پروری با و پر سرعت .
پاو ونت درباره فرزند پروری
پاو ونت درباره فرزند پروری پاو ونت درباره فرزند پروریزندگی خانواده نقش اساسی در حفظ سلامت روانی، اجتماعی و جسمانی ک ن و والدین دارد. خانواده اولین و مهم ترین بافت اجتماعی را برای رشد انسان فراهم می سازد. در جریان رشد طبیعی هر کودک یک رشته تغییرات شناختی، عاطفی و اجتماعی را شاهد هستیم. تقریبا همه ک ن در طول رشد و در جریان سازگاری با این تغییرات دچار مشکلاتی می شوند و استرس و تعارضی را که به دنبال می آید، می تواند به مشکلات رفتاری-عاطفی و یادگیری در آن ها بینجامد. اکثر مشکلات رفتاری ک ن منع کننده شرایط پیچیده بین فردی اعضای خانواده به ویژه والدین می باشد. به عبارت دیگر وجود مشکلات رفتاری کودک به منزله روابط معیوب اعضای خانواده با یکدیگر است و با روش های تربیتی نادرست والدین و تعاملات معیوب آن ها با فرزندان ارتباط دارد. و ...
در 23 اسلاید
قابل ویرایش
با
پاو ونت درباره فرزند پروری
بررسی مشکلات روانی در والدین با کودک عقب مانده ذهنی بررسی-مشکلات-روانی-در-والدین-با-کودک-عقب-مانده-ذهنیپایان نامه رشته روانشناسی و علوم تربیتی، چکیده پایان نامه: از آنجا که والدین نقش اساسی در تعلیم و تربیت کودک دارند و می توانند در خانواده با ایجاد جو عاطفی مناسب، زمینه را برای تعلیم و تربیت موفق را فراهم کنند. ب.یژه در سالهای اولیه زندگی کودک که فقط والدین و اعضای دیگر خانواده با کودک بسر می برند. تلاش و ... فایل معاون صنعت، معدن و تجارت با اشاره به گلایه صادرکنندگان در خصوص موانع بانکی و مشکلات مربوط به جابجایی پول، گفت: مشکلات بانکی در دوران پسا برطرف نشد. ماهیّت مشکلات نوجوانان هر جامعه ای برای دستی به هدف های خویش مرزهائی برای عقاید و رفتارهای پسندیده و ناپسند انتخاب یا تعیین می کند و به وسیله قوانین جاری، آئین های دینی و اخلاقی و قواعد گروهی و سازمانی بر آنها نظارت می کند این مرزها که از ارزش ها برمی خیزد هنجارها را نشان می دهند و در نهایت به تفکّر و رفتار آدمی نظم می دهند و آن را هد. محسن رضایی، امریکا را یکی از سرمنشأهای مشکلات کنونی کشور دانست و با اشاره به تلاش برخی برای مع وانمود این واقعیت گفت: عده ای سعی دارند علت مشکلات را عدم ارتباط با امریکا معرفی کنند، در حالی که بیشترین فشارهای اقتصادی و مشکلات موجود زیر سر امریکاست. مسأله مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در یکی از سطوح، از آرمان های نظام ی است و انقلاب همواره اقدام مسئولین را درباره حل این مشکلات مطالبه کرده اند. با توجه به اهمیت این موضوع پایگاه اطلاع رسانی… موقت بوشهرخواستار تلاش برای رفع مشکلات مردم در کوتاه مدت شد و اظهار داشت: ادامه این مشکلات ن یتی ها را افزایش می دهد که باید مطالبات به حق مردم محقق شود. مسأله مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم در یکی از سطوح، از آرمان های نظام ی است و انقلاب همواره اقدام مسئولین را درباره حل این مشکلات مطالبه کرده اند. با توجه به اهمیت این موضوع پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir براساس بیانات حضرت آیت الله برخی علتها و راه حلهای مشکلات معیشتی مردم را در این اطلاع نگاشت مرور می کند. بهداشت همچنین تسلط ویژه ای نیز به مشکلات سراسر خوزستان دارند و به همین دلیل فکر می کنم این زمان خوبی برای حل مشکلات است. از هر 10 دانش آموز اروپایی، 4 نفر از آن ها دچار مشکلات اخلاقی و رفتاری هستند که در این بین هم انگلیس در رتبه اول است. پژوهشگران بریستل انگلیس در آ ین تحقیقات خود آماری را ارائه داده اند که موجب نگرانی جامعه مدنی و آموزشی در اروپا شده است.

این تحقیقات نشان می دهد که میزان انحرافات اخلاقی دانش آموزان در پنج کشور انگلیس، بلغارستان، قبرس، ایتالیا و نروژ از آمار بالاتری نسبت به سایر کشورهای اروپایی برخوردار است و در این میان انگلیس رتبه اول را داراست. بر همین اساس، 40 درصد دانش آموزان یعنی تقریبا از هر 10 دانش آموز اروپایی، 4 نفر از آن ها دچار مشکلات اخلاقی و رفتاری هستند. نتیجه این پژوهش از میان 4 هزار و 600 دانش آموز از سراسر این پنج کشور به دست آمده است.

روانشناسان علوم رفتاری وجود چنین آمار وحشتناکی را حاکی از عدم آموزش و حمایت درست و کافی از دانش آموزان اروپایی دانسته اند و بی توجهی به این آمارها را زمینه ساز بروز فاجعه های بعدی برشمردند. رئیس جمهور در نشست با خبرنگاران ضمن تکذیب اظهارات انتخاباتی خود در سال 92 پیرامون حل مشکلات در 100 روز، این پرسش را مطرح کرد که من کی گفتم 100 روزه مشکلات را حل می کنم!؟ رشت با بیان اینکه در حال حاضر حداقل تا 97 درصد مشکلات برف اخیر شهرستان حل شده گفت: سال هاست پیگیر مشکلات برق شهرستان هستیم. 80 درصد مشکلات فعلی اقتصاد به نبود مدیریت صحیح و فساد و مشکلات نظام اقتصادی بازمی گردد. حل مشکلات اجتماعی تنها با نگاه سخت گیرانه امکان پذیر نیست و باید به این مشکلات نگاهی اجتماعی داشت و از طریق مشارکت نظام مند مردم این مشکلات رفع شود. رئیس جمهور روز با خبرنگاران داخلی و خارجی نشست مطبوعاتی داشت، اما برخلاف انتظار در این نشست، خبری از مشکلات اصلی مردم یعنی مشکلات اقتصادی نبود! 24 بهمن
امروز می دانم که مشکلات به هر شکل توانایی دارند، تا مرا دچار دردسر کنند. آیا مشکلات قدرت به هم زدن آرامش من را دارند؟ آیا من خودم اجازه رُشد به آنها را می دهم؟ امروز اصول برنامه ی خودیاری قدرت و توانایی آن را دارد، که مرا به مرور در مقابل مشکلات و اتفاقات قدرتمند کند. امروز مشکلات می توانند با یک موضوع ساده مانند. قبض تلفن یا . اختلال سلوک
افسردگی و اضطراب علت عمده مراجعه بزرگسالان به متخصصان بهداشت روانی به شمار می رود. اما در مورد ک ن اینطور نیست. اکثریت مسائل کودکی که موجب ارجاع آنها به متخصصین بهداشت روانی و روانشناس می شود، به مشکلات رفتارهای کنترل نشده بیرونی مربوط می شود. یکی از این مشکلات رفتاری ، مساله است به نام اختلال سلوک ، که از لحاظ روان شناسی فردی و اجتماعی بسیار حایز اهمیت بوده و باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

اختلال سلوک ، عبارت است از رفتاری که حقوق اساسی دیگران و هنجارهای اجتماعی متناسب با سن را نقض می کند، پرخاشگری ، ویرانی و ت یب اموال ، سرقت و تقلب ، دروغگویی و... در میان ک ن مبتلا به اختلال سلوک مشاهده می شود. این اختلال در میان پسران ، رایج تر است و در سطح جهانی دیده می شود. این مشکل اختصاص به موقعیت ندارد. بلکه مشکلات سلوک در مدرسه ، در خانه ، در جامعه و با همسالان مشاهده می شود.