منبع تغذیه سوئیچینگ چیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد منبع تغذیه سوئیچینگ چیست : محصولات شرکت ما به طور خلاصه شامل: شارژر لپ تاپ کنترل شارژ اینورتر شارژر لپ تاپ با فندکی کنترل شارژ اینورتر،مبدل ولتاژ ماشین پنل های خورشیدی باطری ماشین به برق شهر کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ ولت متر و آمپرمتر منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ،۲۴ به ۱۲ ولت متر و آمپر متر ۱۲ ولت ۲.۵ آمپر ۴۸به ۲۴،۲۴ به ۶ و... با سون سگمنت کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید افزاینده ولتاژ برد ups افزاینده ولتاژ برد کنترل ups ۱۲ به ۲۴،۱۲ به ۴۸ برای نوع آفلاین کلیک کنید کلیک کنید منبع تغذیه فوق یک نمونه سوئیچینگ بوده و با توجه به ورودی آن که نهایتا تا 50 ولت می باشد میتواند 0 تا 50 ولت را در وجی با جریان دهی 3 آمپر تامین نماید.البته این نمونه طراحی شده دارای یک وجی 5 ولت ثابت جهت مدارات دیجیتال می باشد. جهت سفارش پروژه های گرافیکی با ایمیل ما یا شماره 09188185277 تماس بگیرید. گروه های آموزشی کامپیوتر فنی وحرفه ای وکاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود در نظر دارد کارگاه آموزشی با عنوان «آشنایی با منبع تغذیه و عیب ی آن» راروز پنج شنبه مورخ ۹۴/۸/۱۴ ساعت ۱۰ صبح ویژه ی هنرآموزان و س رستان بخش رشته ی کامپیوتر، درمحل هنرستان فنی ابوذر برگزارنماید.
فراگیران در صورت امکان یک منبع تغذیه مستعمل به . مقاله در مورد منبع تغذیه و یو پی اس 
فهرست مطالب
منبع تغذیه: 1
منبع تغذیه power supply : 3
فن خنک کننده منبع تغذیه 3
قطعی منبع تغذیه: 4
انواع منبع تغذیه 5
منبع تغذیه سیستم های at 5
منبع تغذیه  atx 6
ولتاژهای وجی منبع تغذیه کیس چه میزان است 6
اجزاء سازنده منبع تغذیه 8
هماهنگی منبع تغذیه و کیس کامپیوتر 8
switching power su. منبع تغذیه قلب کارکرد درست یک سیستم است که اگر نباشد، یا درست انتخاب نشود دردسر ساز می شود. آیا شما می خواهید یک منبع تغذیه خوب بدون وقفه داشته باشید؟ این راهنما برای شماست اختصاصی از فایل هلپ کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf با و پر سرعت .
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf 270 صفحه مطالب ناب و کاربردی در تعمیر منبع تغذیه سویچینگ و اصول کار منبع تغذیه سویچینگ و اساس کار منبع تغذیه سویچینگ به صورت pdf حاصل سالها تجربه تعمیرکاران منبع تغذیه سویچینگ .اگر شما تلویزیون lcd ، plasma ، led ،تعمیر منبع تغذیه   مانیتور ، dvd ، vcd ، دوربین مدار بسته ، چاپگر ، آداپتور لپ تاپ ، xbox ، دستگاه های صوتی ، پروژکتور ، منبع تغذیه کامپیوتر و غیره را تعمیر می کنید .حتما شما به این کتاب الکترونیکی کاربردی که  نشان می دهد چطور یک تعمیرکار حرفه ای در تعمیر منابع تغذیه شوید  نیاز دارید. شما با مطالعه  این کتاب تعمیر پاور کامپیوتر ,و تعمیر منبع تغذیه سویچینگ ال سی دی ومنبع تغذیه هر وسیله ای دیگری را  که از نوع منابع تغذیه سویچینگ باشد فرا می گیرید تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگبیشتر تعمیرکاران الکترونیک نمی خواهند شما این رازهای تعمیر منبع تغذیه سویچینگ را بدانید. آنها ترجیح می دهند فقط به شما بگویند " این یا آن قطعه را تعویض کن "  اما واقعا به شما نمی گویند که چطور می توانید قسمت های اب دستگاه منبع تغذیه سویچینگ را تشخیص دهید و می خواهند همیشه در ابهام باشید. و این موارد دلیل این شد که تصمیم بگیرم همه روش ها و استراتژی های تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ را در یک مجموعه آموزشی انفجاری جمع آوری کنم . همین حالا تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را شروع کنید. این فرصت را از دست ندهید چون همه ی رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را که به شدت حفاظت شده و پنهان شده اند را برای شما افشا و در این کتاب خلاصه خواهم کرد.   در کتاب راهنمای تعمیر منبع تغذیه سوئیچینگ pdfشما چه چیزی یاد می گیرید:
- یاد می گیرید منبع تغذیه سوئیچینگ چگونه کار می کند (تکنولوژی هاmosfet و منبع تغذیه سوئیچینگ  کامپیوترatx )نحوه تست قطعات الکترونیکی
- یاد می گیرید نقشه های ( schematic) را بخوانید و با وظیفه هر بخش آشنا شوید.
- یاد می گیرید چطور مشکل را درمنبع تغذیه smps تفکیک کنید تا با سرعت بیشتری ایراد را پیدا کنید.
- با ها و ولتاژ های حیاتی و مهم در بیشتر بخش های smps آشنا می شوید که باعث می شود به آسانی عیب منبع تغذیه را تشخیص دهید.
- همراه با آموزش از تصاویر بیشماری استفاده شده ( حدود 246 ع + نقشه ها ) که باعث می شود نیاز به حدس و گمان در زمان کار نداشته باشید و با اطمینان بیشتری کار کنید.
- با وظایف 11 مدار اصلی smps آشنا می شوید. مدار استندبای و رفع عیب آن
- با 5 روشی که  در زمان عیب ی و تعمیر هر نوع smps از آن استفاده می کنم آشنا می شوید.
- با 11 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منابع تغذیه ( smps) ، که می تواند به صورت عملی شما را در تعمیر smps یاری کند آشنا می شوید.
- با 13 مورد واقعی از تجربه من در تعمیر منبع تغذیه کامپیوتر که با دقت انتخاب شده آشنا می شوید.
- و چیزهای بیشمار دیگر ...
 در این کتاب به شما همه رازهای تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ را نشان خواهم داد و اینکه چگونه می توانید تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ smps را در خانه به راحتی انجام دهید. با روش ها و تکنیک های آزمایش شده .
 عیب ی و تعمیر منابع تغذیه سوئیچینگ  می تواند بینهایت گیج کننده باشد، اگر  ی را نداشته باشید که شما را در تمام مراحل کار راهنمایی کند. اگر می خواهید یک تعمیرکار خوب منابع تغذیه سوئیچینگ ( smps) شوید به این کتاب نیاز دارید که می تواند به شما کمک کند.
این جادو و سحر نیست . تنها چیزی که لازم دارید به کار بستن اطلاعات موجود در کتاب است. تصاویری از کت که دریافت خواهید مونه ای از کتاب را قبل از ید و مشاهده فرمایید 

      لطفا شماره یا  ایمیل معتبر وارد کنید تا فایل در صورت نیاز به حساب  شما فرستاده شود 
با
کتاب آموزش تعمیرمنبع تغذیه سوئیچینگ واساس کار منبع تغذیه سویچینگ ( smps )pdf
ایسوس خنک کننده مایع و منبع تغذیه rog مخصوص کامپیوترهای گیمینگ را معرفی کرد
ایسوس در جریان کامپیوت ۲۰۱۸ از اولین خنک‌کننده‌های مایع پردازنده و منبع تغذیه برند rog به همراه کیس کامپیوتر شخصی رونمایی کرد. اختصاصی از نیک فایل پکیج طراحی، شبیه سازی، کدنویسی و ساخت منبع تغذیه دیجیتال با و پر سرعت .
پکیج طراحی، شبیه سازی، کدنویسی و ساخت منبع تغذیه دیجیتال
پکیج طراحی، شبیه سازی، کدنویسی و ساخت منبع تغذیه دیجیتال این پکیج حاوی موارد زیر است:1-سورس کدهای تمامی مراحل تست و نهایی شدن سیستم2-مدار شبیه سازی شده با نرم افزار پروتیوس3-مقالات توضیحات کامل در قالب word و powerpoint
با
پکیج طراحی، شبیه سازی، کدنویسی و ساخت منبع تغذیه دیجیتال
همچنان شاهد عرضه سخت افزارهای مخصوص ماینینگ هستیم؛ از کارت گرافیک گرفته تا مادربرد و منبع تغذیه. در همین راستا، شرکت xigmatek نیز یک منبع تغذیه جدید و البته پر قدرت را رونمایی کرده است. پاور x-miner 1800w… اختصاصی از فایل هلپ تحقیق منبع تغذیه با و پر سرعت .
 تحقیق منبع تغذیه
 تحقیق منبع تغذیه دسته بندی : برق،الکترونیک و مخابرات،
نوع فایل:  ورد ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ )   قسمتی از محتوای متن ...
تعداد صفحات : 30 صفحهفهرست مقدمه 1: مروری بر منابع تغذیه 1-1: دلیل انتخاب smps و مقایسه آن با منابع تغذیه خطی 2-1: چگونگی تنظیم وجی در smps 3-1: یک نمونه smps دارای چه مشخصاتی است؟
4-1: کاربرد دیگر smps ها به عنوان اینورتر یا ups 5-1: انواع مختلف منبع تغذیه سوئیچینگ 2: روشهای کنترل در منابع تغذیه 1-2: کنترل شده ح ولتاژ 2-2: کنترل شده ح جریان 3: قطعات یک منبع تغذیه سوئیچینگ 1-3: هسته و سیم پیچ 2-3: ترانزیستور 3-3: mosfet های قدرت 4-3: ی وکننده ها 5-3: خازنها منابع منابع تغذیه مقدمه بعضی از تجهیزات الکترونیکی نیاز به منابع تغذیه با ولتاژ و جریان بالا دارند.
بدین منظور باید ولتاژ ac شهر توسط ترانسفورماتور کاهنده به ولتاژ پایینتر تبدیل و سپس ی وسازی شده و به وسیله خازن و سلف صاف و dc شود.
تا سال 1972 ، منابع تغذیه خطی برای بیشتر دستگاههای الکترونیکی مناسب بودند.
اما با توسعه کاربرد مدارهای مجتمع ، لازم شد که وجی این مدارها در برابر تغییرات جریان و یا ولتاژ شبکه برق بیشتر تثبیت گردد.
آی سی های خانواده ttl به ولتاژ کاملا تثبیت شده 5v احتیاج دارند.
به منظور بدست آوردن ولتاژ ثابت تر، یک سیستم کنترل فیدبک در آی سی ها ی تثبیت کننده به کار برده می شود.
تا سال 1975 ، آی سی های موجود مثل 723 و ca3085 قادر به تثبیت ولتاژ ثابت مورد نظر نمونه برداری می د.
این منابع، منابع تغذیه تثبیت شده خطی نامیده می شد.
امروزه تراشه های یکپارچه تنظیم ولتاژ برای جریانهای تا 5a در دسترس می باشد.
این تراشه ها مناسب می باشند.
اما راندمانی زیر 50% دارند و تلفات حرارتی آنها در بار کامل زیاد است.
منابع تغذیه سوئیچینگ دارای راندمان بالایی می باشند.
این منابع در سال 1970 هنگامی که ترانزیستورهای سوئیچینگ سرعت بالا با ظرفیت زیاد در دسترس قرار گرفت، ابداع شدند.
ولتاژ وجی منابع تغذیه سوئیچینگ به وسیله تغییر چرخه کار (duty cycle) یا سیگنال ترانزیستورهای کلید زنی کنترل می شود.
البته می توان با تغییر هم زمان هر دوی آنها نیز ولتاژ وجی را کنترل نمود.
یک منبع تغذیه سوئیچینگ (smps) شامل منطق کنترل (control logic) و نوسان ساز می باشد.  متن بالا فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا نماییدبعد از پرداخت ، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد.( برای پیگیری مراحل پشتیبانی حتما ایمیل یا شماره خود را به صورت صحیح وارد نمایید )«پشتیبانی فایل به شما این امکان را فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده دریافت نمایید »
با
تحقیق منبع تغذیه
ولتاژ هدف: هنگامی شارژ باتری کامل شده که هنگام اتصال شارژر به حدود ولتاژ 14.4 ولت برسد (گرچه با قطع شارژر دوباره به 12 ولت بر می گردد). تنظیم آمپر شارژ: جریانی که هنگام اتصال شارژر به باتری عبور می کند را در حالات مختلف (باتری پر یا خالی) اندازه گیری کنید. مثلاً یک باتری 4 آمپر ساعتی که قرار است در عرض 6 ساعت شارژ شود به طور میانگین باید با ج. اختصاصی از هایدی تحقیق در مورد power کامپیوتر 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیه رایانه ...... ( قسمتهای اصلی پاور کامپیوتر ) دراین مبحث قصدداریم که به صورت مختصر و با زبان ساده، شما رابا اجزاء داخلی منبع تغذیه و وظایف آنها آشنا نماییم . بد. محصولات شرکت ما به طور خلاصه شامل: شارژر لپ تاپ کنترل شارژ اینورتر شارژر لپ تاپ با فندکی کنترل شارژ اینورتر،مبدل ولتاژ ماشین پنل های خورشیدی باطری ماشین به برق شهر کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ ولت متر و آمپرمتر منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ،۲۴ به ۱۲ ولت متر و آمپر متر ۱۲ ولت ۲.۵ آمپر ۴۸به ۲۴،۲۴ به ۶ و... با سون سگمنت کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید افزاینده ولتاژ برد ups افزاینده ولتاژ برد کنترل ups ۱۲ به ۲۴،۱۲ به ۴۸ برای نوع آفلاین کلیک کنید کلیک کنید اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درمورد power کامپیوتر 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیه رایانه ...... ( قسمتهای اصلی پاور کامپیوتر ) دراین مبحث قصدداریم که به صورت مختصر و با زبان ساده، شما رابا اجزاء داخلی منبع تغذیه و وظایف آنها آشنا نماییم . . اختصاصی از یارا فایل تحقیق منابع و تغذیه در برق و الکترونیک , word با و پر سرعت .
 تحقیق منابع و تغذیه در برق و الکترونیک , word
 تحقیق منابع و تغذیه در برق و الکترونیک , word لینک پرداخت و *پایین مطلب*  فرمت فایل:word  قابل ویرایش و آماده پرینت. تعداد صفحه 15
فهرست مطالبمقدمه1: مروری بر منابع تغذیه1-1: دلیل انتخاب  smps و مقایسه آن با منابع تغذیه خطی2-1: چگونگی تنظیم وجی در smps3-1: یک نمونه smps دارای چه مشخصاتی است؟4-1: کاربرد دیگر smps ها به عنوان اینورتر یا ups5-1: انواع مختلف منبع تغذیه سوئیچینگ2: روشهای کنترل در منابع تغذیه1-2: کنترل شده ح ولتاژ2-2: کنترل شده ح جریان3: قطعات یک منبع تغذیه سوئیچینگ1-3: هسته و سیم پیچ2-3: ترانزیستور
3-3: mosfet های قدرت4-3: ی وکننده ها5-3: خازنهامنابعتحقیق منابع و تغذیه در برق و الکترونیک  فایل word. شامل 15 صفحه. مناسب جهت انجام تحقیقات، پروژه ها و پایان نامه های دانشجویی و مقالات درسی
با
تحقیق منابع و تغذیه در برق و الکترونیک , word
اختصاصی از هایدی تحقیق درباره سوئیچینگ رگولاتور با و پر سرعت .
تحقیق درباره سوئیچینگ رگولاتور
تحقیق درباره سوئیچینگ رگولاتور فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 35 صفحه     بخشی از متنیک رگلاتور  ولتاژ مودری است که یک ولتاژ تقریبا” ثابت را به عنوان ورودی دریافت می کند و به عنوان وجی ولتاژی پایین تر از ولتاژ اولیه تحویل می دهد که این ولتاژ وجی در برابر محدوده مسیعی از تغییرات بار وجی و یا ولتاژ ورودی ثابت می ماند و ب اصطلاح گوله شده است – البته در بعضی از انواع منابع تغذیه suntching ولتاژ وجی حتی بالاتر از ولتاژ ورودی نیز هست . یک منبع تغذیه ولتاژ ac را از منبع تحویل می گیرد و آن را کویی کند و سپس با استفاده از متغیر مناسب ورودی ic رگو لاتور فراهم می شود و در وجی ولتاژ گوله شده را خواهیم داشت .ic  های رگولاتور ولتاژ در محدوده وسیعی از ولتاژهای وجی موجود هستند . این icها همچنین می توان برای هر ولتاژ وجی دلخواه با انتخاب مقاومتهای وجی مناسب بکار برد .بلاگ دیاگرام یک منبع تغذیه معمولی در شکل نشان داده شده است . ولتاژ متناوب موجود (معمولا” 120v) به یک ترانسفورماتور متصل شده است که سطح ولتاژ را بالا یا پایین می آورد ( معمولا” در مدارها  ولتاژهای پایین مورد نیاز است ) ولتاژ وجی ترانسفورماتور به یک ی و ساز نیم موج یا تمام موج ( عموما” تمام موج ) دیودی متصل است . وجی ی و ساز به یک مناسب متصل است تا تغییرات و متاژاین ناجیه نرمتر شود . این ولتاژ که با ripple  یا اعد جاج همراه است به عنان ورودی یک ic   رگولاتور ولتاژ مورد استفاده قرار می گیرد وجی این ic ها در برابر تغببرات وسیع جریان با اعد جاج معیار کم همراه است.  *   ها وجود مدار  در ی و ساز برای تبدیل ولتاژ متناوب ورودی با میانگین صفر به سیگنال و تعارضی که میانگین غیر صفر داشته باشد ضروری است . اما وجی مدار ی و ساز به هیچ وجه یک سیگنال dc خاص نیست البته برای مداری مانند شارژ کننده باطری ماهیت نوسانی سیگنال تا زمانی که سطح dc  آن به شارژ معقول باطری بیان جامد اهمیت چندانی نخواهد داشت اما برای مداری مانند ضبط یک 1 رادیو های غیر صفر موجود در ورودی در کار مدار اختلال ایجاد خواند کرد برای همین منظور ولتاژ تولید شده باید سپار نوح ترو دارای تغییرات کم تو نسبت به وجی مدار مدار ی و ساز باشد.
با
تحقیق درباره سوئیچینگ رگولاتور

بررسی انواع منابع تغذیه سوئیچینگبررسی-انواع-منابع-تغذیه-سوئیچینگتحقیق و پروژه رشته برق و الکترونیک،پروژه مقدمه پروژه : منابع تغذیه سوئیچینگ امروزه و بخصوص از سال 1990 به این طرف جای خود را در تمامی دستگاه های الکتریکی و در صنایع الکترونیک، مخابرات، کنترل، قدرت، ها، کشتی ها، کامپیوترها، موبایل، تلفن و ... به دلیل ارزانی قیمت و کم حجم بودن و راندمان بالا باز ...پروژه  فایل
محصولات شرکت ما به طور خلاصه شامل: شارژر لپ تاپ کنترل شارژ اینورتر شارژر لپتاپ با فندکی کنترل شارژ اینورتر،مبدل ولتاژ ماشین پنل های خورشیدی باطری ماشین به برق شهر کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ ولت متر و آمپرمتر منبع تغذیه سوئیچینگ کاهنده ولتاژ،۲۴ به ۱۲ ولت متر و آمپر متر ۱۲ ولت ۲.۵ آمپر ۴۸به ۲۴،۲۴ به ۶ و... با سون سگمنت کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید افزاینده ولتاژ برد ups روبات تعقیب خط افزاینده ولتاژ برد کنترل ups کیت ربات ۱۲ به ۲۴،۱۲ به ۴۸ برای نوع آفلاین تعقیب خط کلیک کنید کلیک کنید کلیک کنید فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی منابع تغذیه سوییچینگ تکی 5 تا 10 تا و بالاتر 12v 10a چینی 41000 36000 34000 12v 10a ایرانی 55000 53000 52000 12v 20a چینی 65000 57000 55000 12v 20a ایرانی 85000 75000 73000 12v 30a چینی 83000 67000 65000 12v 30a ایرانی 105000 98000 96000 5v 30a چینی 56000 44000 41000 5v 40a چینی 58000 46000 43000 24v 10a چینی 62000 49000 47000 قیمت ها به تومان و دارای نوسان میباشن. اختصاصی از هایدی سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه 12 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 15 سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیهپدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آن مبدلهای قد. اختصاصی از فایلکو کارآموزی درباره شرکت مهروز صنعت با و پر سرعت .
کارآموزی درباره شرکت مهروز صنعت
کارآموزی درباره شرکت مهروز صنعت فرمت فایل : word (لینک پایین صفحه) تعداد صفحات 64 صفحه      فهرست مطالبعنوان:                                                                                صفحه             1ـ آشنایی کلی با مکان کارآموزی......... 11ـ1ـ تاریخچه سازمان.................... 11ـ2ـ نمودار سازمانی وتشکیلات واحد صنعتی وامکانات 21ـ3ـ نوع محصلات تولیدی خدماتی واحد صنعتی 61ـ4ـ شرح فرآیند تولید وخدمات........... 8 2ـ1ـ سلسله مراتب دیسپاچینگ وفلسفه بهره برداری   152ـ2ـ استاندارد اینترفیس پستها ونیروگاهها با سیستم های دیسپاچینگ............................. 202ـ3ـ لینک بین مراکز دیسپاچینگ......... 282ـ4ـ مشخصات فنی ارتباط انسان وماشین... 31 2ـ5ـ ی سیستم اسکادا.............. 332ـ6ـ پروتکل های انتقال داده در سیستم های دیسپاچینگ  37      3ـ آزمون آموخته ها ونتایج                             433ـ1ـ چرا منابع تغذیه سوئیچینگ......... 433ـ2ـ چگونه یک منبع تغذیه سوئیچینگ کار می کند 463ـ3ـ مروری بر یک منبع تغذیه سوئیچینگ نمونه  503ـ4ـ انواع آرایشهای منابع تغذیه سوئیچینگ.......... 534- نتیجه گیری از دو ماه دوره کارآموزی و پیشنهادات………………………………54
با
کارآموزی درباره شرکت مهروز صنعت

سیستم کنفرانس دیجیتال ساخت کمپانی jtr ( جی تی آر ) سری jcu-700 jtr jcu-700 series
digital conference system with 5 key vote
مشخصات عمومی :
• این سری تشکیل شده از :
• میکروفن رئیس جلسه مدل jcu-701c
• میکروفن رئیس جلسه مدل jcu-701d
• دستگاه منبع تغذیه مدل jcu-700a
• قابلیت ضبط صدای جلسات بر روی فلش مموری با فرمت mp3
• امکان پذیرش ۶۰ شرکت کننده برای منبع تغذیه و قابل افزایش به تعداد 120 کنسول با بکارگیری دستگاه پاور جانبی
• دارای صفحه نمایش lcd بر روی منبع تغذیه و کنسول میکروفن ها
• قابل اتصال به خط تلفن شهری جهت کنفرانس تلفنی
• دارای سوکت 8 پین برای اتصالات کنسول شرکت کنندگان
قیمت کالا : تماس بگیرید
سیستم کنفرانس دیجیتال ساخت کمپانی jtr ( جی تی آر ) سری jcu-900 jtr jcu-900 series
digital conference system with 5 key vote
مشخصات عمومی :
• این سری تشکیل شده از :
• میکروفن رئیس جلسه مدل jcu-901c
• میکروفن رئیس جلسه مدل jcu-901d
• دستگاه منبع تغذیه مدل jcu-900a
• قابلیت ضبط صدای جلسات بر روی فلش مموری با فرمت mp3
• امکان پذیرش ۶۰ شرکت کننده برای منبع تغذیه و قابل افزایش به تعداد 120 کنسول با بکارگیری دستگاه پاور جانبی
• دارای صفحه نمایش lcd بر روی منبع تغذیه و کنسول میکروفن ها
• قابل اتصال به خط تلفن شهری جهت کنفرانس تلفنی
• دارای سوکت 8 پین برای اتصالات کنسول شرکت کنندگان
قیمت کالا : تماس بگیرید اختصاصی از یاری فایل سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه 12 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 15 سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیهپدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آن مبدلهای قدرت سوئیچینگ بدلیل مزیتهای زیادی که دارند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به عنوان جزء اصلی هر نوع دستگاهی که نیاز به تغذیه دارد، بکار می روند. اما با وجود این همه مزیت، یک عیب اساسی نیز در این منابع تغذیه سوئیچینگ وجود دارد و آن تولید نویز با بالا است که بدلیل کلیدزنی سریع رگولاتورهای مبدل قدرت با توانهای فوق العاده زیاد، بوجود می آید. در بیشتر کاربردها، ضروری است که نویز را در خارج از منبع تغدیه کنند و از انتشار آن با استفاده از های ف ی محافظی که روی دستگاه کشیده می شود، جلوگیری کنند.منبع تولید امواج الکترومغناطیسی، تغییرات سریع میدانهای الکتریکی یا مغناطیسی است. منابع مهم تولید تداخل امواج الکترومغناطیسی، موتورهای الکتریکی (خصوصاً موتورهای با جاروبک و همچنین تکفاز)، رله ها و کلیدهایی که با سرعت زیاد جریان الکتریکی را قطع و وصل می کنند، می باشند. منابع تغذیه سوئیچینگ نیز بدلیل عملکرد کلیدزنی آنها، یکی از منابع مهم بوجود آورندة تداخل امواج الکترومغناطیسی محسوب می شوند. در این منابع تغذیه سوئیچینگ، امواج الکترومغناطیسی بر اثر کلیدزنی سریع ترانزیستور و قطع و وصل سریع جریان ایجاد می شود. همچنین تلفات کلید زنی در زمان روشن و یا خاموش ترانزیستور ها نیز یکی از دلایل ایجاد امواج الکترومغناطیسی است، که در هوا منتشر شده و از آنجایی که دارای هارمونیک های با بالایی هستند، بعنوان امواج الکترومغناطیسی م ب عمل می کنند و روی سیستمهای مخابراتی اثرات نامطلوب می گذارند.به همین دلیل منابع تغذیه سوئیچینگ را می بایست توسط جعبه های ف ی پوشاند تا از انتشار امواج الکترومغناطیسی در محیط، توسط منابع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری شود. به عنوان نمونه می توان به منابع تغذیه سوئیچینگ در کامپیوترهای شخصی اشاره کرد که در یک جعبة ف ی از آن محافظت می شود، تا بتوان تا حد ممکن از تداخل الکترومغناطیسی توسط منبع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری نمود. همچنین در طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ تا حد ممکن باید دقت شود که با بکار گرفتن روشهای مناسب، امواج الکترومغناطیسی را که در فضای اطراف منتشر می شود کاهش داد.برای درک چگونگی ایجاد تداخل امواج الکترومغناطیسی به یک مثال ساده اشاره می کنم.در مداری متشکل از یک منبع dc، یک کلید و یک مقاومت که بطور سری با هم بسته شده باشند، با باز بودن کلید فقط یک میدان ثابت الکتریکی بین سیم رفت و سیم برگشت ایجاد می شود.با بستن کلید علاوه بر میدان الکتریکی بین دو سیم، یک میدان حلقوی مغناطیسی ناشی از عبور جریان از درون سیم نیز بوجود می آید.حال اگر عمل قطع و وصل کلید با سرعت زیاد انجام شود یک موج الکترومغناطیسی که متغیر با زمان نیز می باشد ایجاد می شود و می تواند براحتی در فضای اطراف سیمها منتشر شود. هر چه سرعت کلیدزنی بیشتر باشد، امواج الکترومغناطیسی تولیدی دارای بیشتری می شود و براحتی و با انرژی کمتری می تواند در شعاع بیشتری در فضا انتشار یابد. در یک مدار سادة منبع تغذیه سوئیچینگ نیز با قطع و وصل جریان، یک مولد امواج الکترومغناطیسی است.در بین پیوند کلکتور- امیتر ترانزیستور، بر اثر قطع و وصل شدن با سرعت زیاد، میزان خیلی زیاد dv/dt وجود دارد که ناشی از شیب خط منحنی ولتاژ در زمان قطع و وصل است. و نیز در خازن di/dt زیادی وجود دارد که آن هم ناشی از شیب خط منحنی جریان در زمان قطع و وصل است. که این مقادیر بالای dv/dt و di/dt می توانند یک موج الکترومغناطیسی شدید را با توان بالا تولید کند.منبع ایجاد نویز دیگر در منابع تغذیه سوئیچینگ، سیستم ی وسازی آن می باشد. از آنجایی که ی وسازها موج ورودی را بصورت گسسته قطع و وصل می کنند، دارای مقدار di/dt زیادی می باشند.امواج الکترومغناطیسی می توانند توسط هدایت کننده های الکتریکی در فضا منتشر می شوند. کوپلاژهای الکتریکی که توسط خازن، سلف و یا ترانسفورماتور ایجاد می شوند نیز می توانند از طریق فاصلة هوایی، امواج الکترومغناطیسی را در فضای اطراف منتشر کنند.امواج الکترومغناطیسی که در فضا منتشر می شوند عبارتند از:-۱. نویز منتشر شده از اتصال وجی سیستم ایزولاسیون به بار.-۲. نویز منتشر شده از اتصال ورودی قدرت به سیستم ایزولاسیون.-۳ امواج الکترومغناطیسی منتشر شده از فاصلة هوایی در فضا.-۴. ایزولاسیون منبع قدرت اولیه و بار باعث می شود نویز ورودی به وجی انتقال یابد و بالع .اثرات م ب پدیدة تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیة سویچینگ و روشهای کاهش آنمسأله تداخل الکترومغناطیسی یا emi در سیستمهای خطی در طیف ی کوچکتر از 20khz در منابع تغذیه سوئیچینگ قابل چشم پوشی می باشد. اما با بالا رفتن ، هارمونیکهای با بیشتر از اصلی، ایجاد تداخل در باندهای رادیویی و مخابراتی می کنند. از آنجایی که منابع تغذیة سوئیچینگ امروزه در توانهای بالا هم کاربرد های وسیع پیدا کرده اند، این گونه از منابع تغذیه سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید نویز شدید و قوی برای مدارات مخابراتی شناخته می شوند. بنابراین با روشهایی مانند ورودی و وجی و … باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد.2- پدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آنمبدلهای قدرت سوئیچینگ بدلیل مزیت¬های زیادی که دارند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به عنوان جزء اصلی هر نوع دستگاهی که نیاز به تغذیه دارد، بکار می روند. اما با وجود این همه مزیت، یک عیب اساسی نیز در این منابع تغذیه سوئیچینگ وجود دارد و آن
با
سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه 12 ص
اختصاصی از اینو دیدی مقاله کامل درباره power کامپیوتر 14 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 14 آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیه رایانه ...... ( قسمتهای اصلی پاور کامپیوتر ) دراین مبحث قصدداریم که به صورت مختصر و با زبان ساده، شما رابا اجزاء داخلی منبع تغذیه و وظایف آنها آشنا نماییم . بدیهی است که این ساختار، همگانی وعمومی نمی باشد بلکه حدود 75% ساختار داخلی منابع تغذیه استاندارد کنونی را در بر می گیرد .جهت توضیح فنی و دقیق در مورد کارکرد یک منبع تغذیه، ابتدا باید نقشه برد را ترسیم نماییم. البته این کار را قبلا و به صورت نمونه برای یک پاور 250 واتی ویرایش 1.3 انجام دادم، ولی دیدم اگر بخواهم از روی آن برای شما صحبت کنم ، نه تنها شما را خسته خواهم کرد ، بلکه خودم هم نمی توانم حق مطلب را درست ادا کنم. آشنایی با اجزای داخلی منبع تغذیه:به همین منظور سعی می کنم فهرست وار به موضوع بپردازم. لذا ابتدا توجه شما را شکل داخلی پاور و قطعات داخلی تشکیل دهنده آن ، جلب می نمایم :================================================== ========1- (line filter (emi با توجه به اینکه منابع تغذیة سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید کننده نویز برای مدارات مخابراتی می باشند، با ورودی و وجی ،باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد. چرا که با بالا رفتن در مدار داخلی پاور، هارمونیکهایی با بالاتر از اصلی منبع ایجاد می گردند وموجب تداخل درباندهای رادیویی و مخابراتی می گردد. معمولا این بخش از دو عنصر القاگرو خازن تشکیل شده است ، که وظیفه ممانعت از وج نویز حاصل از سیستم سوئیچینگ منبع تغذیه به بیرون وهمچنین ممانعت از ورود های اضافی حاصل ازدوران موتورهای الکتریکی ویاسیستم های تولید کننده حرارت به داخل منبع تغذیه رابرعهده دارد.امروزه علاوه بر تقویت لاین ، با تعبیه pfc در بخش ورودی ، پیشرفتهای بیشتری صورت گرفته است.================================================== ========
با
مقاله کامل درباره power کامپیوتر 14 ص
فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی منابع تغذیه سوییچینگ ید تکی ید پنج عدد
10 تا و بالاتر 12v 10a چینی مرغوب 41000 36000 34000 12v 10a ایرانی 55000 53000 52000 12v 20a چینی مرغوب 65000 57000 55000 12v 20a ایرانی 85000 75000 73000 12v 30a چینی مرغوب 83000 67000 65000 12v 30a ایرانی 105000 98000 96000 5v 30a چینی مرغوب 56000 44000 41000 5v 40a چینی مرغوب 58000 46000 43000 24v 10a چینی مرغوب 62000 49000 47000 قیمت برای مصرف کننده در تاریخ 94/09/29 قیمت ها به تومان و دارای نوسان میباشند تماس بگیرید
شماره حساب و نحوه ید فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی منابع تغذیه سوییچینگ ید تکی ید پنج عدد
10 تا و بالاتر 12v 10a چینی مرغوب 41000 36000 34000 12v 10a ایرانی 55000 53000 52000 12v 20a چینی مرغوب 65000 57000 55000 12v 20a ایرانی 85000 75000 73000 12v 30a چینی مرغوب 83000 67000 65000 12v 30a ایرانی 105000 98000 96000 5v 30a چینی مرغوب 56000 44000 41000 5v 40a چینی مرغوب 58000 46000 43000 24v 10a چینی مرغوب 62000 49000 47000 قیمت برای مصرف کننده در تاریخ 94/08/20 قیمت ها به تومان و دارای نوسان میباشند تماس بگیرید
شماره حساب و نحوه ید اختصاصی از هایدی تحقیق درباره الکتریسته با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 47 منابع تغذیه :از بدو اختراع الکتریسته و تولید وسائل برقی اولین نیاز منبع تغذیه وسائل برقی بود که این وظیفه را ژنراتورها یا پیل های الکتریکی انجام می دادند .با شروع عمر الکترونیک نیاز به منابع تغذیه تفاوتهای بسیاری را به وجود آورد اولا جریان مصرفی در دستگاههای الکترونیک بر خلاف دستگاهای برقی dc می باشدو دما این دستگاهها برای کار به ولتاژ بیشتری به نسبت دستگاههای برقی نیاز دارند و سوم اینکه به علت دقت حساسیت این دستگاهها رگوله بودن و نبود هر توع فریزر بار اذیت در منبع تغزیه بسیار بسیار مهم است. پس در ابتدا به تبدیل ولتاژ به ولتاژ دلخواه را داریم در مرحله دوم تبدیل جریان ac به dc (در صورت استفاده از جریان ac در وردی ) و در نهایت رگوله و ینگ جریان وجی برای ما اهمیت دارد. در ساده ترین روشها که هنوز هم در منابع تغذیه ساده و ارزان قیمت بسیار رایج است روش منابع تغذیه خطی می باشد در این روش در اولین مرحله جریان ورودی وارد ترانسفورماتور می شود تا به ولتاژ مورد نظر تبدیل میشود بعد از ترانسفورماتور مرحله ی و سازی جریان ac مطرح می شود و در پایان با توجه به نوع و مصرف منبع تغذیه یه عملیات اغییر ولتاژ ، ینگ ، رگولاتورها و ... قرار می گیرند. این منابع تغذیه سالهاست که وظیفه تولید توان کلیه دستگاههای الکترونیکی را بر عهده دارند اما معایب بسیاری نیز دارند که می توان از این معایب به بزرگی و سنگینی، هزینه نسبتاً بالا و فریزوراپیل زیاد آنها اشاره کرد. مشکل فریزراپیل را با اضافه های مختلف و بهینه سازی تولید منبع تغذیه می توان تا حد بسیاری مرتفع و وزن و حجم زیاد (90% از وزن و حجم زیاد به علت ترانس بزرگ و سنگین در این نوع منابع می باشد) این منابع زیاد قابل رفع نیست تا اینکه نظریه منابع تغذیه سوئیچینگ در سال 1930 مطرح می شود و در سال 1970 رسما تولید انبوه آن شروع و مورد استفاده قرار گرفت.بررسی منابع سوئیچینگ :اولین مزیت این منابع حجم کم آنها می باشد که به دلیل استفاده از ترانسفورماتور با سلف کوچک این امر صورت می گیرد.چرا که در منابع تغذیه سوئیچینگ ترانس کوچک می شود؟در شار و فلوی تولیدی در هسته و سیم پیچ های ترانس فورماتور نوسانات جریان مهمترین نقش را در طراحی دارد به این شکل که هر چه بالاتر برود اثر مغانیس شوندگی هسته و در نتیجه تاثیرات متقابل سیم پیچ ها افزایش پیدا می کند که به همین منظور می توان از هسته بسیار کوچکتری در های بالاتر (در یک توان ثابت) استفاده کرد. دوم میدانیم که با توجه به روابط حاکم بر محاسبات الکتریکی با بالا رفتن مقاومت سیم پیچ بالا می رود و در صورت نیاز به مقاومت ثابت در مدار منبع تغذیه باید از ظرفیت سیم پیچ و در نتیجه از تعداد دور آن کاست که این مسئله خود باعث کوچکی سلف تا ترانس مورد نظر می شود.همانطور که از مباحث فوق مشخص است اولین هدف در مباحث منبع تغذیه بالا بردن می باشد. با توجه به اینکه مصرف و ورودی د مدار تولید (نوسانساز) جریان مستقیم می باشد در ابتدای کار باید جریان ورودی به جریان dc تبدیل شود و وارد مدار نوسانساز با بالا شود در پایان این مرحله جریان برای ارسال به ترانس کوچک آماده است و بعد از وج از ترانسفورماتور با توجه به قیمت و مورد استفاده منبع تغذیه سوئیچینگ می توان از یک مبدل dc و یک خازنی ساده تا مدارات پیچیده تر برای تولید جریان بسیار با کیفیت تری را استفاده کرد.همانطور که مشخص است بیشتر بافت منبع تغذیه سوئیچینگ را مدارات الکترونیکی می کند که این مسئله باعث ارزانتر شدن سبک شدن و کوچکتر شدن منابع تغذیه سوئیچینگ می شود (در منابع تغذیه خطی بخش زیادی از حجم روزن به ترانسفورماتور مربوط می شود)اکنون با توضیحات مختصری که درباره تغذیه خطی و سوئیچینگ داده شد مزایا و معایب این دو را بررسی می کنیم.مزایای منابع تغذیه خطی:1- سادگی مدار: ساخت و تولید منابع تغذیه خطی با حداقل قطعات در زمان ناچیز ممکن است2- تحمل بار زیاد نویز ناچیز و وجی و زمان پاسخدهی بسیار کوتاه3- برای توانهای کمتر از 107 ارزانتر از مدارهای سوئیچینگ تمام می شوند.معایب منابع تغذیه خطی:معایب این منابع به طور کامل قابل رفع نیست ولی همانطور که قبلا گفته شد با طراحی مناسب دقت در ساخت قابل کاهش می باشد1- رگولاتورهای این منابع صرفا کاهنده هستند و وجی حداقل 2 تا3 ولت کمتر از ورودی است.2- انعطاف پذیری کم به طوری که برای هر وجی جدا سخت افزاری اضافه می شود.3- بهره پایین حد 30 تا 40 درصد که این مسئله باعث بالا رفتن حرارت در قطعات و اصراف انرژی می شود.4- حجم و وزن زیادتمام این معایب در تغذیه های سوئیچینگ رفع شده است
با
تحقیق درباره الکتریسته
تعمیرات تمامی بردهای الکترونیک ومخابراتی: موبایل وتبلت دستگاه جوش (اینورتر) دوربین های عکاسی و برداری پخش وامپلی فایر ماشین کامیوترولپ تاب مانیتور وتلویزیون انواع منبع تغذیه (سوئیچینگ ،اینورتر) گیرنده دیجیتال و................. لطفا برای ب اطلاع بیشتر با تلفن 32210600-026 تماس حاصل فرمایید. فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی منابع تغذیه سوییچینگ ید تکی ید پنج عدد
10 تا و بالاتر 12v 10a چینی مرغوب 41000 36000 34000 12v 10a ایرانی 55000 53000 52000 12v 20a چینی مرغوب 65000 57000 55000 12v 20a ایرانی 85000 75000 73000 12v 30a چینی مرغوب 83000 67000 65000 12v 30a ایرانی 105000 98000 96000 5v 30a چینی مرغوب 56000 44000 41000 5v 40a چینی مرغوب 58000 46000 43000 24v 10a چینی مرغوب 62000 49000 47000 قیمت برای مصرف کننده در تاریخ 94/05/22 قیمت ها به تومان و دارای نوسان میباشند تماس بگیرید
شماره حساب و نحوه ید کد: 460
عنوان پروژه: فروش پروژه جاسازی خازن بهینه در منبع تغذیه توزیع شده با الگوریتم pso با نرم افزار matlab قالب بندی: m
دسته: الکترونیک - matlab
قیمت: 25.000 تومان قابلیت اجرا در نرم افزار: matlab
شرح مختصر: فروش پروژه جاسازی خازن بهینه در منبع تغذیه توزیع شده با الگوریتم pso با نرم افزار matlab
ع وجی برنامه ع 1 ع 2 برای ید این پروژه با شماره 09907213897 یا آدرس ایمیل [email protected] در تماس باشید. n:2150 رییس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت ضمن اعلام بهبود قابل توجه شاخص های سوء تغذیه در کشور، وضعیت کنونی سوء تغذیه در ایران را تشریح کرد. زهرا عبداللهی در گفت وگو با ایسنا در توضیح وضعیت کنونی سوء تغذیه در کشور گفت: اصولا «سوء تغذیه» در ک ن زیر پنج سال خود را نشان می دهد که البته مشکل تغذیه ای شایعی است. سوء تغذیه به صورت «کم وزنی»،. شرکت کیان کنترل به عنوان مرکز رسمی عرضه و فروش محصولات امرن omron در ایران ارائه کننده کلیه تجهیزات امرن از جمله منابع تغذیه این شرکت می باشد.

فروش منبع تغذیه ارزان امرن

فروش منبع تغذبه امرن فروش s8vk-c06024 s8vk-c12024 s8vk-c24024 s8vk-c48024 s8vk-g01505 s8vk-g03005 s8vk-g03012 s8vk-g06012 s8vk-g06024 s8jc-zs05005cd-ac2 s8jc-zs05012cd-ac2 s8jc-zs05024cd-ac2 s8jc-zs10012cd-ac2 s8jc-zs10024cd-ac2 s8jc-zs15024cd-ac2 s8jc-zs3. ترانس الکتروپیک 386 view-source:http://www.dcakala.com/134-thickbox_default/power-saplly-386.jpg ترانس آیفون تصویری چیست ؟ توضیحات: ترانس آیفون تصویری از دوعدد ترمینال برای برق ورودی220 ولت متناوب و چهار ترمینال وجی که دوعدد از آنها برق 12 ولت مستقیم جهت مدار مکالمه تصویر است تشکیل شده است. و دوتای دیگر آن برق 12 ولت جریان متناوب است که برای قفل درب بازکن تصویری مورد استفاده قرار می گیرد.ولتاژ برق شهری توسط ترانسفورمر پل دیود و خازن مربوطه به ولتاژ دی سی تبدیل میگردد. آی سی سوئیچینگ پالسهایی تولید میکند که توسط ترانزیستور ماس فت تقویت شده و پس از آن توسط ترانسفورمر ولتاژ آن کاهش می یابد نمونه ولتاژ وجی توسط آی سی اپتو کوپلر به آی سی سوئیچینگ داده می شود تا متناسب با آنها پالس ها را طوری تولید نماید که ولتاژ وجی در مقدار 14 ولت باقی می ماند اگر در نوسان برق ولتاژ ورودی افزایش یابد به ترتیب فیوز وریستور دیود های خازن و در نهایت ممکن است باعث سوختن ترانزیستور و آی سی سوئیچینگ شود. نکته : برای نصب و راه اندازی سیستم آیفون تصویری الکتروپیک باید از ترانس تک نما استفاده نمایید. منبع تغذیه الکتروپیک مدل 386 ۱ کلید چیست؟
کلید مجموعه ای از تجهیزات است که بصورت یک واحد درآمده باشد.این تجهیزات باید با عملکردی منظم و یکپارچه، اتصال بین بار و منبع تغذیه را برقرار و قطع کنند. با توجه به ولتاژ ، جریان، نوع بار، نحوه ی عملکرد و... کلیدهای بسیار متنوعی ساخته شده است. صرف نظر از مدل کلیدها، تمام آنها دارای چهار بخش کلی پلاتین ها، ترمینال ها، مکان. تغذیه سالم باید متنوع باشد.در کشورهاى پیشرفته هر پنج سال راهنماى تغذیه را بررسى مى کنند. جودى پوسنام، اقتصاددان کشاورزى در واشنگتن دى سى مى گوید: «ما مقدار زیادى چربى اضافه و شکر را از بالاى ج تغذیه و بشقاب هاى پر از پاستا و دیگر دانه هاى خالص را از پایین و متأسفانه سبزیجات، میوه، محصولات لبنى کم چرب ودیگر مواد مغذى را از وسط لیست غذ. فروش ویژه سوئیچینگ با جریان ها و ولتاژهای مختلف در دو نوع چینی و ایرانی 12 ولت 10 آمپر ایرانی چینی
12 ولت 20 آمپر ایرانی چینی 12ولت 30 آمپر ایرانی چینی
5ولت 30 آمپر 5ولت 40 آمپر
24 ولت 10 آمپر قیمت ها دارای نوسان میباشند تماس بگیرید
شماره حساب و نحوه ید عرفانی سبوس منبع خوبی از ویتامین های گروه b به ویژه ویتامین b2 و نیاسین است که به عملکرد بهتر مغز کمک می کند. مسئول گروه بهبود تغذیه جامعه علوم پزشکی شیراز با بیان این مطلب گفت: مصرف منابع غذایی فیبردار از جمله نان های سبوس دار بر کاهش چربی و کلسترول خون نیز تأثیر بسزایی دارد به گونه ای که فیبرهای غذایی نامحلول با اتصال به اسیدهای صفر. #filesell_pps_div1{margin:5px auto;padding:5px;min-width:300px;max-width:500px;border:1px solid #a9a9a9 !important;background-color:#ffffff !important;color:#000000 !important;font-family:tahoma !important;font-size:13px !important;line-height:140% !important;border-radius:5px;} پاو وینت آماده منبع تغذیه(power) این تحقیق بصورت powerpoint و با موضوع منبع تغذیه(power)  می باشد. برای رشته ی کامپیوتر و it مناسب است و در 83 اسلاید کامل می باشد. در ادامه سر تیتر های تحقیق آمده است . این پاو وینت را می توانید بصورت کامل و آماده تحویل از پایین همین صفحه نمایید. لازم به توضیح است که فونت های بکار رفته را نیز به همراه فایل خواهید کرد. فهرست اسلایدها وظیفه اصلی منبع تغذیه emi filterinput capacitorpower switchingoutput diodestransformerheat sinkpcb(pfc(power factor correctionfanic controllerتوجه به برچسب روی پاورشاخه های وجی از برد منبع تغذیهانواع کانکتورها در منبع تغذیه connectorsنکتهتعبیه پروتکشنهای ایمنی در ورودی و وجی پاورمعرفی دو برند معروف در زمینه تولید منبع تغذیهتستر منبع تغذیه (power tester)برخی از مشکلاتی که می توان به منبع تغذیه شک کنید ...
دریافت فایل


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مقاله آشنایی با آیفون تصویری
آیفونهای تصویری (video door phone) سیستمهای ارتباطی هستند که مانند آیفونهای معمولی ارتباط صوتی بین فرد مراجعه کننده و افراد داخل یک ساختمان را برقرار می کند.
علاوه بر آن قادرند تصویر فرد مراجعه کننده را نیز بر روی مانیتور گوشی داخل ساختمان نمایش دهند در صورت وم حتی می توانند تصاویر افراد مراجعه کننده را . اختصاصی از نیک فایل مقاله آشنایی با منبع تغذیه(پاورکامپیوتر) (پایانی) با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 19 آشنایی با منبع تغذیه (پاور/psu) کامپیوتر و اصطلاحات مربوط به آناکثر افراد به دلیل عدم آگاهی از توان،کیفیت و نقش کلیدی منبع تغذیه در هنگام ید و یا ارتقای سیستم خود، همواره بودجه کمتری را صرف تهیه آن نسبت به سایر قطعات سخت افزاری می نمایند، که این مسئله در دراز مدت موجب بروز مشکلات بسیاری برای کاربران می گردد. به همین دلیل شرکت آینده سیما از سال گذشته اقدام به عرضه جداگانه کیس و پاور نمود تا فرهنگ انتخاب پاور مناسب جهت سیستم را در بازار سخت افزار معرفی نماید. هدف از این کار آگاهی دادن غیر مستقیم به مشتری و توجه به اهمیت منبع تغذیه می باشد چرا که با این روش مشتری در هنگام ید منبع تغذیه، مجبور به تعیین حدود توان مصرفی سیستم خود سپس انتخاب پاور با توان و کیفیت مناسب می گردد.در این کنفرانس قصد داریم تا شما را با قلب تپنده سیستم خود آشنا نماییم.//منبع تغذیه چیست ؟همانطور که می دانید هر وسیله الکترونیکی بنا به طراحی خاص خود ، به ولتاژ و آمپراژ مشخصی جهت راه اندازی و کارکرد نیاز دارد . منبع تغذیه دستگاهی است که قادر است از یک ورودی با ولتاژ وآمپراژ ثابت ( بنا به طراحی داخلی خود ) ، ولتاژ وآمپراژ مختلفی را تولید نماید . منبع تغذیه کامپیوتر چیست ؟کامپیوتر های شخصی نیز مانند هر وسیله الکترونیکی جهت کار به منبع تغذیه خاص خود نیاز دارند، منبع تغذیه ای که بتواند ولتاژ های مورد نیاز بخش های داخلی یک کامپیوتر را تامین نماید.همانطوریکه می دانید ولتاژهای مورد نیاز یک pc ، ثابت و شامل +12v , +5v , +3.3v , +5v/sb , -12v , -5v می باشد . اما در منبع تغذیه کامپیوتر پارامتر متغیر ی مانند آمپراژ و بالانس توان وجی نیز وجود دارد. در مورد آمپراژ وجی منبع تغذیه ( که متناسب با توان آن می باشد ) می توان گفت که منبع تغذیه های کامپیوتر بنا به موارد مصرف و سخت افزار های متصل به آن دارای توان های مختلفی می باشند به طور مثال در گذشته ای نه چندان دور یک سیستم پنتیوم 4 معمولی جهت کارکرد به منبع تغذیه ای با قدرت 200 وات نیازداشت ولی اکنون یک سیستم پنتیوم 4 معمولی به منبع تغذیه ای با قدرت حداقل 300 وات نیاز دارد و این به دلیل آن است که مصرف کلیه قطعات سخت افزاری جدیدبه طرز چشمگیری افزایش یافته است .متغیر دیگری که درمنابع تغذیه کامپیوتری وجود دارد ، بالانس توان وجی برروی شاخه های وجی می باشد. ساختارداخلی منابع تغذیه کامپیوتری دارای چند ویرایش یا ورژن مختلف می باشند . ویرایش 1.3 که هم اکنون نیز به اشتباه ، کاربرد دارد در بالانس وجی خود +5 vپر قدرت تری به نسبت +12 v دارد حال آنکه اکثر قطعات سخت افزاری جدید ، توان مصرفی اصلی خود را ازشاخه +12 v تامین می نمایند که تامین آمپراژ موردنیازشاخه +12 v این قطعات تنها از عهده منابع تغذیه جدید با ویرایش 2.0 به بالا تر برمی آید چرا که در بالانس وجی این مدل ها ، +12 vپرقدرت تری به نسبت +5 v وجود دارد و گاها دارای دو یا سه شاخه مجزا در وجی +12 v خود می باشند ( dual line +12v ).آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیهدر ابتدا و بدون هیچ مقدمه ای فهرست وار به اصل موضوع می پردازم. بنابراین برای داشتن یک دید کلی به شکل 1 که اجزاء داخلی پاور و قطعات داخلی تشکیل دهنده آن را نشان می دهد دقت کنید:/شکل1: نمای کلی از اجزای داخلی منبع تغذیهline filterبا توجه به اینکه منابع تغذیه سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید کننده نویز برای مدارات مخابراتی می باشند، با ورودی و وجی، باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد. چرا که با بالا رفتن در مدار داخلی پاور، هارمونیک هایی با بالاتر از اصلی منبع ایجاد می گردند و موجب تداخل در باندهای رادیویی و مخابراتی می گردد. معمولا این بخش از دو عنصر القاگر و خازن تشکیل شده است، که وظیفه ممانعت از وج نویز حاصل از سیستم سوئیچینگ منبع تغذیه به بیرون و همچنین ممانعت از ورود های اضافی حاصل از دوران موتورهای الکتریکی و یا سیستم های تولید کننده حرارت به داخل منبع تغذیه را بر عهده دارد. امروزه علاوه بر تقویت لاین ، با تعبیه pfc در بخش ورودی، پیشرفت های بیشتری صورت گرفته است./شکل2: بخش line filter را نشان می دهد.input capacitorبه طور معمول در منابع تغذیه امروزی ابتدا ولتاژ ac ورودی، توسط چند ی و کننده یا یک پل دیود تبدیل به ولتاژ dc می گردد. سپس این ولتاژ dc در اختیار خازن های الکترلیت ورودی با تحمل ولتاژ بالاتر از 200 ولت قرار داده می شود تا انرژی مورد نظر برای کارکرد ترانزیستور های سوئیچ را فراهم آورند. این قسمت معمولا از دو خازن الکترولیت با ظرفیت های متناسب با توان منبع تغذیه تشکیل شده است، که وظیفه کنترل سطح ولتاژ ورودی در هنگام کارکرد وهمچنین ذخیره انرژی مورد نیاز مدار سوئیچینگ به هنگام وقفه های کوتاه انرژی، را برعهده دارد.ظرفیت و کیفیت خازن ها در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. چرا که ظرفیت انباره انرژی و پارامترهای کیفی این خازن ها در کارکرد بدون وقفه مدار وکاهش ریپل وجی تاثیر گذار می باشد.شکل3 : خازن های الکترولیت وظیفه کنترل سطح ولتاژ ورودی و همچنین ذخیره انرژی مورد نیاز مدار سوئیچینگ به هنگام وقفه های کوتاه انرژی، را برعهده داردpower switchingبه طور معمول ولتاژdc عرضه شده توسط خازن های ورودی در این قسمت تبدیل به ولتاژ ac با بالا جهت کنترل سطح ولتاژ می گردد. با این کار عملا یک محیط کنترلی انعطاف پذیر توسط duty cycle ، برای کاهش و افزایش میزان ولتاژ و جریان ایجاد نموده ایم و از طرفی ریپل وجی را با تعبیه خازن ها و سلف های محدودتری می توانیم کنترل نماییم. همچنین با بالا بردن جریان ac ، نیاز به ترانسفورماتور با ابعاد خیلی بزرگ نخواهیم داشت و از اتلاف انرژی بیشتر، جلوگیری نموده ایم. این بخش معمولا از دو ترانزیستور قدرت ( mosfet ) تشکیل شده است که وظیفه کنترل سطح ولتاژ وجی از طریق زمان روشن و خاموش شدن ( سوئیچ ) را بر عهده دارد . همچنین ترانزیستور سوئیچ دیگری نیز برای عملیات راه اندازی مدار استندبای پاور، در این قسمت وجود دارد، که عموما تا زمان قطع کامل ولتاژ ورودی، درگیر می باشد./شکل4: power switching: ولتاژdc عرضه شده توسط خازن های ورودی را تبدیل به ولتاژ ac می کند
با
مقاله آشنایی با منبع تغذیه(پاورکامپیوتر) (پایانی)
اختصاصی از فایلکو تحقیق در مورد آشنایی با منبع تغذیه(پاورکامپیوتر) (پایانی) با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 19 آشنایی با منبع تغذیه (پاور/psu) کامپیوتر و اصطلاحات مربوط به آناکثر افراد به دلیل عدم آگاهی از توان،کیفیت و نقش کلیدی منبع تغذیه در هنگام ید و یا ارتقای سیستم خود، همواره بودجه کمتری را صرف تهیه آن نسبت به سایر قطعات سخت افزاری می نمایند، که این مسئله در دراز مدت موجب بروز مشکلات بسیاری برای کاربران می گردد. به همین دلیل شرکت آینده سیما از سال گذشته اقدام به عرضه جداگانه کیس و پاور نمود تا فرهنگ انتخاب پاور مناسب جهت سیستم را در بازار سخت افزار معرفی نماید. هدف از این کار آگاهی دادن غیر مستقیم به مشتری و توجه به اهمیت منبع تغذیه می باشد چرا که با این روش مشتری در هنگام ید منبع تغذیه، مجبور به تعیین حدود توان مصرفی سیستم خود سپس انتخاب پاور با توان و کیفیت مناسب می گردد.در این کنفرانس قصد داریم تا شما را با قلب تپنده سیستم خود آشنا نماییم.//منبع تغذیه چیست ؟همانطور که می دانید هر وسیله الکترونیکی بنا به طراحی خاص خود ، به ولتاژ و آمپراژ مشخصی جهت راه اندازی و کارکرد نیاز دارد . منبع تغذیه دستگاهی است که قادر است از یک ورودی با ولتاژ وآمپراژ ثابت ( بنا به طراحی داخلی خود ) ، ولتاژ وآمپراژ مختلفی را تولید نماید . منبع تغذیه کامپیوتر چیست ؟کامپیوتر های شخصی نیز مانند هر وسیله الکترونیکی جهت کار به منبع تغذیه خاص خود نیاز دارند، منبع تغذیه ای که بتواند ولتاژ های مورد نیاز بخش های داخلی یک کامپیوتر را تامین نماید.همانطوریکه می دانید ولتاژهای مورد نیاز یک pc ، ثابت و شامل +12v , +5v , +3.3v , +5v/sb , -12v , -5v می باشد . اما در منبع تغذیه کامپیوتر پارامتر متغیر ی مانند آمپراژ و بالانس توان وجی نیز وجود دارد. در مورد آمپراژ وجی منبع تغذیه ( که متناسب با توان آن می باشد ) می توان گفت که منبع تغذیه های کامپیوتر بنا به موارد مصرف و سخت افزار های متصل به آن دارای توان های مختلفی می باشند به طور مثال در گذشته ای نه چندان دور یک سیستم پنتیوم 4 معمولی جهت کارکرد به منبع تغذیه ای با قدرت 200 وات نیازداشت ولی اکنون یک سیستم پنتیوم 4 معمولی به منبع تغذیه ای با قدرت حداقل 300 وات نیاز دارد و این به دلیل آن است که مصرف کلیه قطعات سخت افزاری جدیدبه طرز چشمگیری افزایش یافته است .متغیر دیگری که درمنابع تغذیه کامپیوتری وجود دارد ، بالانس توان وجی برروی شاخه های وجی می باشد. ساختارداخلی منابع تغذیه کامپیوتری دارای چند ویرایش یا ورژن مختلف می باشند . ویرایش 1.3 که هم اکنون نیز به اشتباه ، کاربرد دارد در بالانس وجی خود +5 vپر قدرت تری به نسبت +12 v دارد حال آنکه اکثر قطعات سخت افزاری جدید ، توان مصرفی اصلی خود را ازشاخه +12 v تامین می نمایند که تامین آمپراژ موردنیازشاخه +12 v این قطعات تنها از عهده منابع تغذیه جدید با ویرایش 2.0 به بالا تر برمی آید چرا که در بالانس وجی این مدل ها ، +12 vپرقدرت تری به نسبت +5 v وجود دارد و گاها دارای دو یا سه شاخه مجزا در وجی +12 v خود می باشند ( dual line +12v ).آشنایی با ساختار داخلی منبع تغذیهدر ابتدا و بدون هیچ مقدمه ای فهرست وار به اصل موضوع می پردازم. بنابراین برای داشتن یک دید کلی به شکل 1 که اجزاء داخلی پاور و قطعات داخلی تشکیل دهنده آن را نشان می دهد دقت کنید:/شکل1: نمای کلی از اجزای داخلی منبع تغذیهline filterبا توجه به اینکه منابع تغذیه سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید کننده نویز برای مدارات مخابراتی می باشند، با ورودی و وجی، باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد. چرا که با بالا رفتن در مدار داخلی پاور، هارمونیک هایی با بالاتر از اصلی منبع ایجاد می گردند و موجب تداخل در باندهای رادیویی و مخابراتی می گردد. معمولا این بخش از دو عنصر القاگر و خازن تشکیل شده است، که وظیفه ممانعت از وج نویز حاصل از سیستم سوئیچینگ منبع تغذیه به بیرون و همچنین ممانعت از ورود های اضافی حاصل از دوران موتورهای الکتریکی و یا سیستم های تولید کننده حرارت به داخل منبع تغذیه را بر عهده دارد. امروزه علاوه بر تقویت لاین ، با تعبیه pfc در بخش ورودی، پیشرفت های بیشتری صورت گرفته است./شکل2: بخش line filter را نشان می دهد.input capacitorبه طور معمول در منابع تغذیه امروزی ابتدا ولتاژ ac ورودی، توسط چند ی و کننده یا یک پل دیود تبدیل به ولتاژ dc می گردد. سپس این ولتاژ dc در اختیار خازن های الکترلیت ورودی با تحمل ولتاژ بالاتر از 200 ولت قرار داده می شود تا انرژی مورد نظر برای کارکرد ترانزیستور های سوئیچ را فراهم آورند. این قسمت معمولا از دو خازن الکترولیت با ظرفیت های متناسب با توان منبع تغذیه تشکیل شده است، که وظیفه کنترل سطح ولتاژ ورودی در هنگام کارکرد وهمچنین ذخیره انرژی مورد نیاز مدار سوئیچینگ به هنگام وقفه های کوتاه انرژی، را برعهده دارد.ظرفیت و کیفیت خازن ها در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشند. چرا که ظرفیت انباره انرژی و پارامترهای کیفی این خازن ها در کارکرد بدون وقفه مدار وکاهش ریپل وجی تاثیر گذار می باشد.شکل3 : خازن های الکترولیت وظیفه کنترل سطح ولتاژ ورودی و همچنین ذخیره انرژی مورد نیاز مدار سوئیچینگ به هنگام وقفه های کوتاه انرژی، را برعهده داردpower switchingبه طور معمول ولتاژdc عرضه شده توسط خازن های ورودی در این قسمت تبدیل به ولتاژ ac با بالا جهت کنترل سطح ولتاژ می گردد. با این کار عملا یک محیط کنترلی انعطاف پذیر توسط duty cycle ، برای کاهش و افزایش میزان ولتاژ و جریان ایجاد نموده ایم و از طرفی ریپل وجی را با تعبیه خازن ها و سلف های محدودتری می توانیم کنترل نماییم. همچنین با بالا بردن جریان ac ، نیاز به ترانسفورماتور با ابعاد خیلی بزرگ نخواهیم داشت و از اتلاف انرژی بیشتر، جلوگیری نموده ایم. این بخش معمولا از دو ترانزیستور قدرت ( mosfet ) تشکیل شده است که وظیفه کنترل سطح ولتاژ وجی از طریق زمان روشن و خاموش شدن ( سوئیچ ) را بر عهده دارد . همچنین ترانزیستور سوئیچ دیگری نیز برای عملیات راه اندازی مدار استندبای پاور، در این قسمت وجود دارد، که عموما تا زمان قطع کامل ولتاژ ورودی، درگیر می باشد./شکل4: power switching: ولتاژdc عرضه شده توسط خازن های ورودی را تبدیل به ولتاژ ac می کند
با
تحقیق در مورد آشنایی با منبع تغذیه(پاورکامپیوتر) (پایانی)
اختصاصی از ژیکو مقاله درباره سخت افزار با و پر سرعت .
مقاله درباره سخت افزار
مقاله درباره سخت افزار فرمت فایل :word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 48 صفحه  منبع تغذیه power supply : منبع تغذیه، یک دستگاه الکتریکی است که مسئول تأمین و تنظیم جریان الکتریکی در رایانه می باشد. این قطعه به صورت جعبه ای بزرگ و مستقل در جعبه رایانه قرار دارد و بیشتر ها را در رایانه به وجود می آورد. کار منبع تغذیه این است که ولتاژ متناوب (ای سی، alternate current) را تبدیل به ولتاژ مستقیم (دی سی، direct current) می کند. انواع منبع تغذیه منبع تغذیه دارای ابعاد و شکل های مختلفی می باشند، که باید با جعبه و مادربرد نصب شده در داخل جعبه رایانه همخوانی و سازگاری داشته باشد. بنابراین، این سه قطعه باید از یک نوع باشند. انواع این اجزاء عبارتند از: ۱- xt۲- at desk خو ده یا رومیزی ۳-at tower برجی یا ایستاده ۴- baby at۵- rectifierباریک، نقلی ۶- atxزمانی که رایانه xt توسط شرکت آی بی ام به بازار عرضه شد منبع تغذیه آن شبیه منبع تغذیه های قبلی بود، درصورتی که توان وجی آنها دو برابر قبلی ها بود. پس از آن زمانی که آی بی ام رایانه at را ساخت از یک منبع تغذیه بزرگتر برای آن استفاده نمود که دارای اشکال مختلفی بود. از این نوع منبع تغذیه استقبال زیادی شد تا جایی که هنوز نیز در سیستم های امروزی از آن استفاده می شود.
با
مقاله درباره سخت افزار
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان یزد با اشاره به اینکه در مجموع ۴۰۴ منبع، آب روستاهای استان یزد را تامین می کند، گفت: ۱۰۰ منبع به دلیل خش الی های پی در پی به طور کامل خشک شده است. هزینه فرصت بدان معناست که هرگاه ما تصمیم به استفاده از یک منبع می گیریم، در واقع ما از فرصت استفاده از آن منبع در جایی دیگر و به شکلی دیگر، چشم پوشی کرده ایم و هدف اصلی از طرح آن بررسی تخصیص بهینه منابع موجود است. وظیفه اصلی منبع تغذیه کامپیوتر این است که ولتاژ ورودی خود را از برق شهر که در ایران 220 ولت ac است به ولتاژ dc با ولتاژ های مناسب تبدیل می کند. درحقیقت این ولتاژ ها برای یک کامپیوتر معمولی عبارتند از: (به ادامه مطلب بروید...) اختصاصی از فایل هلپ تحقیق درباره منبع تغذیه سوییچینگ با و پر سرعت .
تحقیق درباره منبع تغذیه سوییچینگ
تحقیق درباره منبع تغذیه سوییچینگ دسته بندی : فنی و ی _ برق، الکترونیک، مخابرات
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...منبع تغذیه سوییچینگ شرح کلی مدار امروز می خواهم به ذکر یک نمونه عملی از منابع تغذیه سوئیچینگ بپردازم تا با بررسی مدار آن، عملکرد این سیستم برای شما بیشتر روشن شود. حال با توجه به مدار به شرح اجزاء مختلف آن خواهم پرداخت.مداری را که به عنوان یک مثال عملی مشاهده می نمایید، مدار یک منبع تغذیه سوئیچینگ 200 وات atx متعلق به کامپیوتر شخصی است که توسط شرکت tdk طراحی و ساخته شده است. برای دیدن نقشه فوق در اندازه بزرگتر (اصلی) اینجا را کلیک کنید. در این منبع تغذیه سوئیچینگ از یک آی سی با شماره tl494 استفاده شده و همچنین از یک مبدل که ترانزیستور های آن با آرایش پوش- پول عمل رگولاسیون وجی را انجام می دهند استفاده شده است. ولتاژ خط برق شهر پس از عبور از مدار ورودی متشکل از (c1, r1, t1, c4, t5) به بلوک ی وساز هدایت می شود. مدار ی وکننده از نوع پل دیودی تمام موج می باشد که نسبت به سایر ی و کننده های دیگر از هر لحاظ مقرون به صرفه تر است. هنگامی که کلید تبدیل از ح 230 ولت بر روی 115 ولت قرار گیرد، در نتیجه مدار سیستم دو برابر کننده وارد عمل می شود. مقاومت های واریستور (مقاومت متغیر با ولتاژ) z1 و z2 دارای عملکرد محافظت از اضافه ولتاژ در ورودی می باشند. مقاومت ترمیستور (مقاومت متغیر با دما) ntcr1 جهت محافظت در برابر جریان هجومی در هنگام شارژ c5 و c6 مورد استفاده قرار گرفته است.مقاومت های r2 و r3 فقط برای تخلیه نمودن بار الکتریکی داخل خازن ها و جلوگیری از خطر برق گرفتگی در هنگام قطع بودن (خاموش بودن) منبع تغذیه به کار می روند. در هنگام اتصال منبع تغذیه به برق شهر، c5 و c6 با هم در ابتدا تا حد بالا تر از 300 ولت شارژ می شوند. قسمت ثانویه منبع تغذیه به صورت کنترل شده توسط q12 راه اندازی شده و سپس ولتاژ در وجی قسمت ثانویه ظاهر می شود. در پی آن ic3 که یک رگولاتور ولتاژ 5 ولت می باشد، ولتاژ 5 ولتی مورد نیاز مادر برد را برای راه اندازی گیت های منطقی و سایر موارد دیگر تأمین می نماید.سپس ولتاژ تثبیت نشده از طریق d30 به چیپ کنترلی اصلی یعنی ic1 و همچنین ترانزیستورهای q3 و q4 هدایت می شود. وقتی منبع تغذیه اصلی در حال کار بود، ولتاژ 12 ولت وجی از طریق دیود d به سمت ic1 هدایت می شود.  ح کم¬مصرف stand by در ح کم¬مصرف stand by توسط ولتاژ مثبت در پایه ps-on که از طریق مقاومت r23 از مدار ثانویه منبع تغذیه تأمین شده مانع از کار قسمت اصلی منبع تغذیه میشویم. چون ترانزیستور q10 باز شده و در نتیجه ترانزیستور q1 نیز در ح باز قرار گرفته و در پی آن ولتاژ مبنای 5 ولت پایه شماره 14 io1 برای پایه شماره 4 io1 تأمین میشود. و مدار در نهایت به ح مسدود شده کلیدزنی خواهد شد. ترانزیستورهای q3 و q4 هدایت خواهند کرد و سیم پیچ ترانسفورماتور کمکی t2 را اتصال کوتاه خواهند نمود. توسط پایه شماره 4 io1 ما قادریم که پهنای پالس وجی را تعیین نماییم. صفر بیانگر بیشترین پهنای تعداد صفحات : 14 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
تحقیق درباره منبع تغذیه سوییچینگ
اختصاصی از هایدی رگلاتور 28 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 28 ::تعاریف عمومی::امروز هم یک مطلب تازه برای شما در وبلاگ قرار می دهم. این مطلب در مورد تعاریف عمومی و متداول در منابع تغذیه و بخصوص منابع تغذیه سوئیچینگ است.1.1. مقدم لیه مدارات الکترونیکی نیاز به منبع تغذیه دارند. . kagura نام جدید ترین آمپلی فایر آئودیونت ژاپن هست براساس ۲۱۱ پارالل آئودیونت از آموخته ها وتجارب خود تا کنون هرچه داشته در ارتقاء سطح کیفی این امپ حداکثر استفاده رو نموده . در مورد اهمیت منبع تغذیه نیازی به توضیح اضافی نیست چرا که صدای آنالوگی که در بلندگوها میشنویم حاصل ولتاژ dc تغذیه هست !! بیشترین تفاوت این محصول آئودیونت مربوط هست به تغییرات ومودیفای در منبع تغذیه !! لامپهای استفاده شده : ۲۱۱–۶sn7–12au7 هست . میدونیم که که ۱۲au7 از نظر مشخصات و دیتا شیت تقریبا همون ۶sn7 هست ولی چرا آئودیونت از هر دونوع این لامپ استفاده کرده ؟ اگر روی ساختار لامپها مطالعه کنید دلیلش رو پیدا میکنید
اختصاصی از فایلکو مقاله درباره سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه با و پر سرعت .
 مقاله درباره سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه
 مقاله درباره سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه       لینک پرداخت و *پایین مطلب*فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت)تعداد صفحه :12 بخشی از متن مقالهسویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیهپدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آن مبدلهای قدرت سوئیچینگ بدلیل مزیتهای زیادی که دارند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به عنوان جزء اصلی هر نوع دستگاهی که نیاز به تغذیه دارد، بکار می روند. اما با وجود این همه مزیت، یک عیب اساسی نیز در این منابع تغذیه سوئیچینگ وجود دارد و آن تولید نویز با بالا است که بدلیل کلیدزنی سریع رگولاتورهای مبدل قدرت با توانهای فوق العاده زیاد، بوجود می آید. در بیشتر کاربردها، ضروری است که نویز را در خارج از منبع تغدیه کنند و از انتشار آن با استفاده از های ف ی محافظی که روی دستگاه کشیده می شود، جلوگیری کنند.منبع تولید امواج الکترومغناطیسی، تغییرات سریع میدانهای الکتریکی یا مغناطیسی است. منابع مهم تولید تداخل امواج الکترومغناطیسی، موتورهای الکتریکی (خصوصاً موتورهای با جاروبک و همچنین تکفاز)، رله ها و کلیدهایی که با سرعت زیاد جریان الکتریکی را قطع و وصل می کنند، می باشند. منابع تغذیه سوئیچینگ نیز بدلیل عملکرد کلیدزنی آنها، یکی از منابع مهم بوجود آورندة تداخل امواج الکترومغناطیسی محسوب می شوند. در این منابع تغذیه سوئیچینگ، امواج الکترومغناطیسی بر اثر کلیدزنی سریع ترانزیستور و قطع و وصل سریع جریان ایجاد می شود. همچنین تلفات کلید زنی در زمان روشن و یا خاموش ترانزیستور ها نیز یکی از دلایل ایجاد امواج الکترومغناطیسی است، که در هوا منتشر شده و از آنجایی که دارای هارمونیک های با بالایی هستند، بعنوان امواج الکترومغناطیسی م ب عمل می کنند و روی سیستمهای مخابراتی اثرات نامطلوب می گذارند.به همین دلیل منابع تغذیه سوئیچینگ را می بایست توسط جعبه های ف ی پوشاند تا از انتشار امواج الکترومغناطیسی در محیط، توسط منابع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری شود. به عنوان نمونه می توان به منابع تغذیه سوئیچینگ در کامپیوترهای شخصی اشاره کرد که در یک جعبة ف ی از آن محافظت می شود، تا بتوان تا حد ممکن از تداخل الکترومغناطیسی توسط منبع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری نمود. همچنین در طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ تا حد ممکن باید دقت شود که با بکار گرفتن روشهای مناسب، امواج الکترومغناطیسی را که در فضای اطراف منتشر می شود کاهش داد.برای درک چگونگی ایجاد تداخل امواج الکترومغناطیسی به یک مثال ساده اشاره می کنم.در مداری متشکل از یک منبع dc، یک کلید و یک مقاومت که بطور سری با هم بسته شده باشند، با باز بودن کلید فقط یک میدان ثابت الکتریکی بین سیم رفت و سیم برگشت ایجاد می شود.با بستن کلید علاوه بر میدان الکتریکی بین دو سیم، یک میدان حلقوی مغناطیسی ناشی از عبور جریان از درون سیم نیز بوجود می آید.حال اگر عمل قطع و وصل کلید با سرعت زیاد انجام شود یک موج الکترومغناطیسی که متغیر با زمان نیز می باشد ایجاد می شود و می تواند براحتی در فضای اطراف سیمها منتشر شود. هر چه سرعت کلیدزنی بیشتر باشد، امواج الکترومغناطیسی تولیدی دارای بیشتری می شود و براحتی و با انرژی کمتری می تواند در شعاع بیشتری در فضا انتشار یابد. در یک مدار سادة منبع تغذیه سوئیچینگ نیز با قطع و وصل جریان، یک مولد امواج الکترومغناطیسی است.در بین پیوند کلکتور- امیتر ترانزیستور، بر اثر قطع و وصل شدن با سرعت زیاد، میزان خیلی زیاد dv/dt وجود دارد که ناشی از شیب خط منحنی ولتاژ در زمان قطع و وصل است. و نیز در خازن di/dt زیادی وجود دارد که آن هم ناشی از شیب خط منحنی جریان در زمان قطع و وصل است. که این مقادیر بالای dv/dt و di/dt می توانند یک موج الکترومغناطیسی شدید را با توان بالا تولید کند.منبع ایجاد نویز دیگر در منابع تغذیه سوئیچینگ، سیستم ی وسازی آن می باشد. از آنجایی که ی وسازها موج ورودی را بصورت گسسته قطع و وصل می کنند، دارای مقدار di/dt زیادی می باشند.امواج الکترومغناطیسی می توانند توسط هدایت کننده های الکتریکی در فضا منتشر می شوند. کوپلاژهای الکتریکی که توسط خازن، سلف و یا ترانسفورماتور ایجاد می شوند نیز می توانند از طریق فاصلة هوایی، امواج الکترومغناطیسی را در فضای اطراف منتشر کنند.امواج الکترومغناطیسی که در فضا منتشر می شوند عبارتند از:-۱. نویز منتشر شده از اتصال وجی سیستم ایزولاسیون به بار.-۲. نویز منتشر شده از اتصال ورودی قدرت به سیستم ایزولاسیون.-۳ امواج الکترومغناطیسی منتشر شده از فاصلة هوایی در فضا.-۴. ایزولاسیون منبع قدرت اولیه و بار باعث می شود نویز ورودی به وجی انتقال یابد و بالع .اثرات م ب پدیدة تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیة سویچینگ و روشهای کاهش آنمسأله تداخل الکترومغناطیسی یا emi در سیستمهای خطی در طیف ی کوچکتر از 20khz در منابع تغذیه سوئیچینگ قابل چشم پوشی می باشد. اما با بالا رفتن ، هارمونیکهای با بیشتر از اصلی، ایجاد تداخل در باندهای رادیویی و مخابراتی می کنند. از آنجایی که منابع تغذیة سوئیچینگ امروزه در توانهای بالا هم کاربرد های وسیع پیدا کرده اند، این گونه از منابع تغذیه سوئیچینگ به عنوان یک منبع تولید نویز شدید و قوی برای مدارات مخابراتی شناخته می شوند. بنابراین با روشهایی مانند ورودی و وجی و … باید میزان اثر تداخل الکترومغناطیسی را تا حد امکان کاهش داد.2- پدیده انتشار امواج الکترو مغناطیسی و منابع تولید آنمبدلهای قدرت سوئیچینگ بدلیل مزیت¬های زیادی که دارند، محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و به عنوان جزء اصلی هر نوع دستگاهی که نیاز به تغذیه دارد، بکار می روند. اما با وجود این همه مزیت، یک عیب اساسی نیز در این منابع تغذیه سوئیچینگ وجود دارد و آن تولید نویز با بالا است که بدلیل کلیدزنی سریع رگولاتورهای مبدل قدرت با توانهای فوق العاده زیاد، بوجود می آید. در بیشتر کاربردها، ضروری است که نویز را در خارج از منبع تغدیه کنند و از انتشار آن با استفاده از های ف ی محافظی که روی دستگاه کشیده می شود، جلوگیری کنند.منبع تولید امواج الکترومغناطیسی، تغییرات سریع میدانهای الکتریکی یا مغناطیسی است. منابع مهم تولید تداخل امواج الکترومغناطیسی، موتورهای الکتریکی (خصوصاً موتورهای با جاروبک و همچنین تکفاز)، رله ها و کلید¬هایی که با سرعت زیاد جریان الکتریکی را قطع و وصل می کنند، می باشند. منابع تغذیه سوئیچینگ نیز بدلیل عملکرد کلیدزنی آنها، یکی از منابع مهم بوجود آورندة تداخل امواج الکترومغناطیسی محسوب می شوند. در این منابع تغذیه سوئیچینگ، امواج الکترومغناطیسی بر اثر کلیدزنی سریع ترانزیستور و قطع و وصل سریع جریان ایجاد می شود. همچنین تلفات کلید زنی در زمان روشن و یا خاموش ترانزیستور ها نیز یکی از دلایل ایجاد امواج الکترومغناطیسی است، که در هوا منتشر شده و از آنجایی که دارای هارمونیک¬های با بالایی هستند، بعنوان امواج الکترومغناطیسی م ب عمل می کنند و روی سیستمهای مخابراتی اثرات نامطلوب می گذارند.به همین دلیل منابع تغذیه سوئیچینگ را می بایست توسط جعبه های ف ی پوشاند تا از انتشار امواج الکترومغناطیسی در محیط، توسط منابع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری شود. به عنوان نمونه می توان به منابع تغذیه سوئیچینگ در کامپیوتر¬های شخصی اشاره کرد که در یک جعبة ف ی از آن محافظت می شود، تا بتوان تا حد ممکن از تداخل الکترومغناطیسی توسط منبع تغذیه سوئیچینگ جلوگیری نمود. همچنین در طراحی منابع تغذیه سوئیچینگ تا حد ممکن باید دقت شود که با بکار گرفتن روشهای مناسب، امواج الکترومغناطیسی را که در فضای اطراف منتشر می شود کاهش داد.برای درک چگونگی ایجاد تداخل امواج الکترومغناطیسی به یک مثال ساده اشاره می کنم. در مداری متشکل از یک منبع dc، یک کلید و یک مقاومت که بطور سری با هم بسته شده باشند، با باز بودن کلید فقط یک میدان ثابت الکتریکی بین سیم رفت و سیم برگشت ایجاد می شود.با بستن کلید علاوه بر میدان الکتریکی بین دو سیم، یک میدان حلقوی مغناطیسی ناشی از عبور جریان از درون سیم نیز بوجود می آید.*** متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است ***
با
مقاله درباره سویچینگ و روشهای کاهش آن اثرات م ب تداخل امواج الکترومغناطیسی در منابع تغذیه