من بیست و یک سالگی

به نقل از خبرگزاریها در مورد من بیست و یک سالگی : دعای روز بیست و یکم و بیست و دوم ماه مبارک رمضان دعای روز بیست و یکم و بیست و دوم ماه مبارک رمضان دعاى روز بیست و یکم ماه مبارک رمضان
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ اجْعَلْ لی فیهِ الى مَرْضاتِکَ دلیلاً ولا تَجْعَل للشّیْطان فیهِ علیّ سَبیلاً واجْعَلِ الجَنّةِ لی منْزِلاً ومَقیلاً یا قاضی حَوائِجَ الطّالِبین.
خدایا قرار بده برایم در آن به سوى خوشنودىهایت راهنمایى و قرار مده را در آن بر من راهى وقرار بده بهشت را برایم منزل وآسایـشگاه اى برآورنده حاجتهاى جویندگان

دعاى روز بیست و دوم ماه مبارک رمضان
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ افْتَحْ لی فیهِ أبوابَ فَضْلَکَ وأنـْزِل علیّ فیهِ بَرَکاتِکَ وَوَفّقْنی فیهِ لِموجِباتِ مَرْضاتِکَ واسْکِنّی فیهِ بُحْبوحاتِ جَنّاتِکَ یا مُجیبَ دَعْوَةِ المُضْطَرّین.
خدایا بگشا به رویم در این ماه درهاى فضلت وفرود آر برایم در آن برکاتت را وتوفیقم ده در آن براى موجبات خوشنودیت ومسکنم ده در آن وسطهاى بهشت اى اجابت کننده خواسته ها ودعاهاى بیچارگان.
خجسته میلاد فرخنده تولد خودم به خودم و بازم خودم مبارک :* البته تولدم فرداست ینی دهم ولی از بس ذوق داشتم امشب گفتم :) فردا عقد دعوتیم شاید وقت نکنم پست بزارم الان گذاشتم دیگه اینکه ورود خودم به دوران بیست و یک سالگی و خورده ای تبریک میگم امیدوارم خز بازی و عقده ای بازی های بیست سالگی رو در نیارم عاقل باشم و خودمو کنترل کنم. .. و موفق و شا. بیست سالم شد!
بیست سالم شده اما انگار فقط همین چند لحظه ی اخیر را زندگی کرده ام. همه چیز قبل از آن برایم مبهم و است و مه آلود. همه ی گذشته هایم بی رنگند و من نمیدانم کدامشان واقعیت است و کدامشان خیال! دوست دارم برگردم عقب و مثل وقت هایی که شب امتحان کتابم را دوره میکنم ٬ قدم به قدم دوباره خودم را برسانم اینجا ! اما میدانم که خیال خام ا. آشنایی با کارآفرینان خارجی زندگینامه بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان+ع کد مطلب: 22918 تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۵۱ بیل گیتس ثروتمندترین مرد جهان است که 11 سال متوالی برنده این عنوان بوده و دارایی او در حدود 51 میلیارد دلار تخمین زده می شود. گیتس در سن 43 سالگی ثروتمندترین مرد جهان بود. او از سن بیست سالگی تاکنون رییس شرکت م. در این ویدیو را ارهای لازم برای میلیونر شدن (میلیاردر شدن) آموزش داده میشود که اگر از بیست سالگی شروع کنید تا سی سالگی بشوید. در 15 سالگی آموختم که مادران از همه بهتر می دانند و گاهی اوقات پدران هم .
در 20 سالگی یاد گرفتم که کار خلاف فایده ای ندارد ، حتی اگر با مهارت انجام شود .
در 25 سالگی دانستم که یک نوزاد ، مادر را از داشتن یک روز هشت ساعته و پدر را از داشتن یک شب هشت ساعته ، محروم می کند .
در 30 سالگی پی بردم که قدرت ، جاذبه مرد است و جاذبه ، قدرت زن .
د. مدتیِ که همه ی فکر و ذهن من شده 24 سالگی !!!بیست و چهار سالگی هم کم کم داره تموم میشه ، چی فکر می چی شد !؟! میگم 24 سالگی چون همیشه فکر می تو این سن همه چی تموم خواهم بود و این همه چی که میگم شامل چند مورد هست که اگه حتی یک موردش محقق بشه عالی میشه :)اص دوست ندارم در مورد اینکه از خودم راضی م یا نه حرفی بزنم ! ولی اگه بخوام این 24 سالگی رویاهام ر. بزرگ می شویم. این پروسه طبیعی زندگی است. نمی توانیم این مسیر را متوقف کنیم. وقتی 20 ساله بودیم، 30 سالگی برایمان سن زیاد و عجیب و غریبی به نظر می رسید. اینقدر عجیب که شاید کمتر به این موضوع فکر می کردیم بالا ه با عبور زمان عدد 30 خودش را به ما تحمیل می کند. حالا دوران بیست سالگی تمام شده و سی سالگی خودش را نشان می دهد. بلی خوب است! زندگی در ابتدای بیست و هفت سالگی را میگویم! راستش هنوز مثل هیجده سالگی ام میترسم اما حقیقا جایی که ایستاده ام خیلی بالاتر از جایی ست که منتظرش بودم. یک چیز را به خودم قول داده ام امشب، هرچقدر دور که باشم، هرچقدر خسته و پریشان و بد، هر کجا و هر گونه، من باید همیشه همینقدر شاد و رنگارنگ و دیوانه باشم و عاشق دخترک داخل آینه! در تاریخ آمده است که یکى از صحابه حضرت رسول (صلى الله علیه وآله) که در بیرون مدینه به کار چوپانى مشغول است خدمت ایشان آمد و پرسید که در چه ى به مدینه
بیایم تا شب قدر را درک کنم؟ حضرت براى او شب هاى نوزدهم و بیست و یکم و بیست و سوم را بر شمرد، ولى او اعلام کرد که نمى تواند هر سه شب را به مدینه بیاید.
بار دیگر (صلى الله علیه وآله) دو شب بی. نشسته ام با خودم حساب چند وقت است درست و حس ننوشته ام.چند وقت است زندگی ام را س ام به هرچه باداباد.چند وقت گذشته است از روزی که فریبا برایم نوشت: "قدر سنت رو بدون" و من دلم مچاله شد و بعد فراموش . من که مدام یادم هست فقط یکبار بیست و دو ساله هستم،پس چه مرگم شده که کاری نمیکنم که لذت داشتن خیلی چیزها را در بیست و دو سالگی تجربه کنم؟چرا به س. تو یکی از همین شبای بیست و یک سالگی که یهو حس کرده بودم بزرگ شدم ،حس کرده بودم باید واقعیت ها رو همونجوری که هست بپذیرم توی دلم چنگ میزدم به روزگار که آخه لعنتی کجا سرناسازگاری باهات داشتم که الان م کردی؟کجا بهت غر زده بودم که ولم کنی حالا اما اینجوری سفت وسخت چسبیدی بهم، تو یکی از همین شبای بیست و یک سالگی که حس کرده بودم بسته شدم به . پنج نکته از بیست چهارده / صداقت ممنوع، قضاوت ممنوع! دو روز تعطیلی مسابقات جام جهانی برزیل قبل از انجام بازی های یک چهارم نهایی، فرصت مناسبی بود تا مسوولان برنامه بیست چهارده از برخی عوامل تیم ملی کشورمان برای گفت وگو دعوت به عمل بیاورند. جواد ن ام، مهرداد پولادی و آندرانیک تیموریان سه بازیکنی بودند که چهارشنبه شب راهی استودیوی بیست چهارده شدند. پنجشنبه شب نیز نوبت به کارلوس کرش، مجید جلالی و حاج رضایی رسید تا روی آنتن شبکه سوم ظاهر شوند و به بحث و تبادل نظر در مورد تیم کشورمان بپردازند. برنامه های این دو آمادگی برای ازدواج همانطور که میدانید در طول تاریخ آن چیزی که اسمش آمادگی برای ازدواج بوده برای دختر سن بوده و برای پسر دارایی. اما در دنیای امروز آمادگی برای ازدواج نکاتی را دارد که به آن اشاره می کنم: بدون تردید سن هست. امروز می دانیم که قبل از بیست و دو سالگی شما بهتر است که فکر ازدواج نکنید و احتمالا بیست و شش سالگی هست که به نظر م. پخش مجدد سریال رخنه از شبکه دوم سیما هر شب ساعت بیست و یک سریال رثنه داستان مردی است که خداوند در سن پنجاه سالگی اولین فرزندش را به او عطا می کند اما باخبر می شود که به سرطان خون مبتلا شده . بیم سلامتی همسر باردار شرایط شغلی همراه می شود با ورود رفیق سابق و رقیب جدید ش در محل با کوله باری از کینه ... بازیگران : علیرضا جلالی تبار زیبا برو. تو ۱۰ سالگی : ” مامان ، بابا عاشقتونم ”
تو ۱۵ سالگی : ” ولم کنین ”
تو ۲۰ سالگی : ” مامان و بابا همیشه میرن رو اعصابم ”
تو ۲۵ سالگی : ” باید از این خونه بزنم بیرون ”
تو ۳۰ سالگی : ” حق با شما بود ”
تو ۳۵ سالگی : “ میخوام برم خونه پدر و مادرم ”
تو ۴۰ سالگی : ” نمیخوام پدر و مادرم رو از دست بدم ! ”
تو هفتاد سالگی : ” من. امروز بیست و چهار سال گذشت و وارد بیست و پنج سالگی شدم. ..شدیدا به خاطر تولد امسالم غمزده ام....و دچار بحران شدم...اینکه این همه سال گذشت و من هیچ کاری ن ..... تعداد دندان های شیری در کل بیست عدد می باشد که از سن ۶ تا ۸ ماهگی شروع به رویش کرده و تا سن حداکثر ۳ سالگی رویش آن ها تکمیل می گردد. افتادن دندان های شیری از سن ۶ تا ۷ سالگی شروع می شود. دندان شیری را بشناسیم ۴ دندان دائمی آسیاب اول در سن ۶ سالگی در […] بدبیاری تو زندگی همه هست و زندگی اصل اصلش و کل کلش اصلا بدبیاری و مز فاته. هم علی تو نامه ش به حسن و هم حافظ تو اشعارش میگن که ما تو دنیا مثل یه اسب سواریم که داریم به تاخت میریم و تیرها به سمت ما میان و باید دید بالا ه کدوم یکی از این تیرها به ما اصابت میکنن و از اسب پرتمون میکنن زمین. حالا اگه ما تو این مسیر تیرها بهمون نمیخورن و گاهی یه. بزرگ می شویم. این پروسه طبیعی زندگی است. نمی توانیم این مسیر را متوقف کنیم. وقتی 20 ساله بودیم، 30 سالگی برایمان سن زیاد و عجیب و غریبی به نظر می رسید. اینقدر عجیب که شاید کمتر به این موضوع فکر می کردیم بالا ه با عبور زمان عدد 30 خودش را به ما تحمیل می کند. حالا دوران بیست سالگی تمام شده و سی سالگی خودش را نشان می دهد. سن 14 سالگی : تازه توی این سن، هر رو از بر تشخیص میدن . اول بدبختی
سن 15 سالگی : یاد می گیرن که توی خیابون به مردم نگاه کنن ... از قیافه خودشون بدشون می یاد سن 16 سالگی : توی این سن اصولا راه نمیرن، تکنو می زنن ... حرف هم نمی زنن ، داد می زنن ... با راکت تنیس هم گیتار می زنن
سن 17 سالگی : یه کمی مثلا آدم میشن ... فقط شعرهاشون و بلند بلند می خونن ... جشن 68 سالگی کیومرث پوراحمد کارگردان مجموعه تلویزیونی «قصه های مجید» در بیست و هشتمین ویژه برنامه «تولد ماه» با حضور رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای دینی علی(ع) برگزار شد. عادل فردوسی پور، مجری و تهیه کننده مشهور تلویزیون روز گذشته در جمع دوستانش 40 سالگی اش را جشن گرفت. به گزارش "ورزش سه"، فردوسی پور که مهمترین چهره رسانه ای ورزش ایران است، سال هاست به اجرا و تهیه کنندگی برنامه 90 و در عین حال به گزارش مسابقات فوتبال مشغول است. فردوسی پور در 40 سالگی جوانتر از همیشه به نظر می رسد.
من این اشتباهم را دوست دارم ما داریم از هم جدا میشیم ولی اگه از اول همدیگر رو نداشتیم تصمیم درست کدوم بود؟ من اگه تو بیست سالگی انتخابت نمی ، الان تو سی سالگی نمیدونستم که واسه هم ساخته نشدیم. از الان میرم سراغ زندگیم تا ۶۰ سالگی زندگی میکنم. اما اگه ۲۰ سالگی از هم جدامون می چی؟ من تا ۶۰ سالگی با یاد تو میمردم! من فکر میکنم اون دوچرخه که بابام تو ۱۰ سالگی ن ید چون به صلاحم نبود، حالا تو ۳۰ سالگی خیلی نیازش دارم! اشتباهای شیرین خیلی وقت ها بهتر از تصمیم های درستِ تلخ هستن.
شاهین شیخ ال ی امروز،نوزدهم داد تولد نوزده سالگیمه. یعنی یک سال دیگه با بیست ساله شدن فاصله دارم.بیست ساله شدن از اون جهت مهمه که بالا ه دهگان سنم "دو" خواهد شد!کلا نوزده سالگی منو یاد استقلال و اینجور چیزا میندازه. هجده سالگی عالی بود. هم اسمش هم خودش :) خب قراره تولدم رو بعد از امتحانات بگیریم و من هنوز مطمئن نیستم یه تولد مفصل بگیرم با دوستان یا اق. نوشته بود مرد اونه که تو سی سالگی عاشق بشه وگرنه تو هیفده هیجده سالگی که همه عاشقن...
بهش گفتم اشتباه نکن! مرد واقعی اونه که از هیجده سالگی تا سی سالگی، تا چهل سالگی، تا آ عمر، عاشق "بمونه"... پرویز، آ ین‏ بار در هفدهم دادماه ۱۳۶۰ش عازم جبهه های نبرد شد و در تاریخ بیست و یکم دادماه سال ۱۳۶۰ هجری شمسی در سن بیست و نُه سالگی بر اثر سقوط هواپیما از آسمان زیبای ایران به عرش اعلا پر گشود. دندان درآوردن در همه ک ن در زمان ی انی رخ نمی دهد.
دندان های شیری معمولاً از جلو به سمت عقب و از پایین به بالا شروع به رشد کرده و آشکار می‏شوند.
این پدیده به طور مداوم از شش ماهگی شروع شده و دندان ها تا سه سالگی کامل می شوند. غالبا تا پایان 27 ماهگی تعداد دندان های شیری به 20 عدد می‏رسند.

کودک بین 12-6 سالگی دندان های شیری خود را از دست می دهد و دندان های دایمی جای آنها را می گیرد.
تعداد دندانهای دائمی 32 عدد است که 28 عدد آنها بین 6 سالگی تا 12 سالگی رشد می‏کنند و تعداد 4 عدد آنها که به دندانهای عقل موسومند، پس از 18 سالگی رشد می‏کنند. ممکن است نوزادی هنگام تولد دارای 1 یا 2 دندان پیشین مرکزی تحتانی باشد یا اینکه در ماه اول تولد دندان او ظاهر شود که معمولاً جنبۀ ارثی دارد و دلیل هیچگونه بیماری نیست. میزان بروز آن 1 در 3000 تولد زنده می باشد و البته در دخترها بیشتر دیده می شود. از نظر تاریخی گفته می شود که ناپلئون و سزار هنگام تولد دندان داشته اند و در هندوستان و چین افه پرستان از نوزادی که با دندان به دنیا می آمد می ترسیدند و در آفریقا آنرا نشانۀ بدبختی دانسته و سریعاً دندان را می کشیدند. این دندان اگر دندان شیری باشد نباید کشید ولی اگر دندان اضافی باشد و مشکلاتی بوجود آوردیا لق شده باشد باید آن را خارج کرد.
دندان داشتن نوزاد هنگام تولد. زیباساز هفتاد روز دیگه تولد بیست و هشت سالگیمه اما من اصلاً دلم نمیخواهد که اون روز رو ببینم، دلم میخواهد قبل از روز تولدم بمیرم مگر فرقی میکند برای یک ی مثل من ۲۷ سالگی با ۲۸ سالگی؟ نه هیچ فرقی نمیکند. هر روز و هرلحظه که همراهم درد است و اینکه به کدام از آرزوهام نرسیده ام و هر روز ۲۷ ساله گذشته رو با حسرت و درد و تنهایی گذروندم قرار است ۲۸ سال. جوانی که با انگیزه سرقت و در سن 16 سالگی مرتکب جنایت شده بود ، پس از گذشت 30 سال و در سن 46 سالگی دستگیر شد . می ایستم روبه روی آینه . به بیست وسه سالگی اش نگاه می کنم . خوب براندازش می کنم وَ روی چشم هایش می مانم . دو تا تیله ی قهوه ای ِ روشن . از همان جا دخترک ِ چها نج ساله ای را می بینم با چشم های سیاه ، موهای سیاه و چهره ی سبزه ی بداخلاق ِ همیشه . دخترک ، روسری س کوچولو سَر می کند و بی پروا تمام ِ کوچه های سربالایی س ایینی را هم بسته با باد می دوَد. در 15 سالگی آموختم که مادران از همه بهتر می دانند ، و گاهی اوقات پدران هم در 20 سالگی یاد گرفتم که کار خلاف فایده ای ندارد ، حتی اگر با مهارت انجام شود در 25 سالگی دانستم که یک نوزاد ، مادر را از داشتن یک روز هشت ساعته و پدر را از داشتن یک شب هشت ساعته ، محروم می کند در 30 سالگی پی بردم که قدرت ، جاذبه مرد است و جاذبه ، قدرت زن در 35 سالگی متوجه شدم که آینده چیزی نیست که انسان به ارث ببرد ؛ بلکه چیزی است که خود می سازد در 40 سالگی آموختم که رمز خوشبخت زیستن ، در آن نیست که کاری را که دوست داریم انجام دهیم ؛ بلکه در این است که کاری را که انجام می دهیم دوست داشته باشیم وبلاگ جملات حکیمانه بیست و سه – چهار ساله بودم تاز از دهات مان آمده بودم به تهران – شهری که هیچ وقت نتوانتسم دوستش بدارم، مگر زمانی کوتاه که بماند- سراسیمه ی سی سالگی بودم و پاییزی دیگر رسید و من در آستانه ی سی و سه سالگی ام. آذرماه می آید و می رود و من اما ناگزیر به زودی از سال های سی سالگی هم خداحافظی می کنم روز های سختی در پیش دارم خیلی سخت و خیلی خوب می. ۴ سالگی: مامانم همه چیز را می داند.
۸ سالگی: مامان تقریبا به اندازه معلم می داند!
۱۰ سالگی: مامانم شاید بداند. از او خواهم پرسید.
۱۲ سالگی: مادرم در مورد خیلی از چیز ها اشتباه می کند.
۱۴ سالگی: او زن مسنی است که خیلی از چیز ها را نمی داند.
۱۶ سالگی: او زنی است که نمی داند چطور مشکلات را حل کند!
۱۸ سالگی: آن زن پیر؟ او چه می دا. جشنواره موسیقی «غناوی» در شهر الصویرة مراکش امسال در چهار روز با حضور و اجرای گروه های مختلف از سراسر جهان بیست سالگی خود را جشن گرفت. این جشنواره ریشه در آفریقای سیاه دارد و با موسیقی سنتی اشاعه دهنده پیام برادری است و شاید بتوان آن را موسیقی صوفی آفریقایی نیز نامید. بیست سالگی چند روزه شروع شده بدون هیچ شمع فوت ی بدون هیچ آرزو ی بدون هیچ کیک ب ی بدون هیچ کادویی بدون هیچ ایزی حتی بدون هیچ بوسیدن و بغل ی البته با چندتا پیام تلگرام و عزیزم قربونت بشم های مجازی و طبق عادت :)) شروع زیاد غیرقابل پیش بینی نبود اما بالا ه هرجوری بود شروع شد امیدوارم حداقل پایان خوبی داشته باشه و راضی باشم ازش به امید خودت . قابل توجه دانشجویان ترم ٢ و ٣ که دارای معدل بالای ١٧ می باشند و میخواهند بیش از بیست واحد اخذ نمایند و دانشجویان ترم چهار که با اخذ ٢٤ واحد فارغ حصیل خواهند شد، لطفاً جهت ثبت نام برای گرفتن مجوز اخذ واحد، روز دوشنبه به اینجانب مراجعه نمایید. برای من ٢٦ ساله شدن یکی از بزرگترین تابوهای زندگی ام بود.. فرشته ٢٦ ساله برایم حکم قهرمان را داشت ، قهرمان خیالی روزهای کودکی ام. فرشته ٢٦ ساله آن روزها به جودی ابُت و آن شرلی خلاصه می شد.. بزرگتر که شدم آرمان هایم عوض شد، خلاصه میشدم به قهرمان رمان هایی که خوانده میشد و مدال هایی که بر گردن می آمیخت و معشوقه ای که همیشه برنده بود.. خاتون قصه ها و شاه بیت فال های حافظ و مثنوی خانی و هفت شهر عشق.. فرشته ٢٦ ساله ١٨ سالگی فارغ از دنیای همسن هایش، خانمی با لباس وک نشسته در کنار ترازوی عد بود و کتابخانه ای پر از قانون و کتاب .. فرشته ٢٦ ساله قهرمان ٢٣ ساله قدم که در این شهر گذاشت آرمان هایش هنوز داغ بود هنوز تب و تاب کرسی حقوق بین الملل داشت و قهوه های داغی که می نوشید و قدم هایی که محکم بر میداشت.. فرشته ٢٦ ساله قهرمانی که نمی خواست دوم هیچ ماجرایی باشد و سلفی هایش پشت هیچ لبخند محوی تکراری نباشد.. این لحظات سایه ٢٦ سالگی رسیده است به درونم و انگار دارد می جود ، دارد می جود روح ٢٦ سالگی قهرمان بچگی هایم, انگار وحشتی که پشت پلک های اولین شب سکوت این شهر برایم داشت دارد تکرار می شود، انگار همان جرقه کافی برای به آتش کشیدن انبار باروت و آشوب دلم کافی بود ٩٠ دقیقه است که دارد می خشکند و می سوزاندم، خسته ام به اندازه ٢٦ سالگی ام خسته ام. نگرانم برای نامه های جودی ابُت ٨ ساله ای که برای ٢٦ سالگی اش می نوشت.. برای آرمان هایش برای قهرمان قصه هایش... آنچه به آغاز می نامیم، اغلب پایان است/ و پایان بخشیدن همان آغاز است/ پایان جایی است که از آنجا آغاز می کنیم/ تی . اس . الیوت ... رنگ سال گذشته را دارد همه ی لحظه های امسالم سیصد و شصت و پنج حسرت را همچنان می کشم به دنبالم

قهوه ات را بنوش و باور کن من به فنجان تو نمی گنجم
دیده ام در جهان نما چشمی که به تکرار می کشد فالم ....
درگذشت حسن جوهرچی در ۴۸ سالگی بهانه ای شد تا مرگ بازیگرانی را که زیر ۵۰ سالگی دارفانی را وداع گفتند را مرور کنیم. کج دار و مریض پنجه در پنجه با زندگی رو به روم یه شام سرد پشت سرم قاب ع خالی سرفه میکنم و دود میکنم به پایانم مانده اندک نفسی هنوز نرسیده ام به بیست سالگی خانه اب شوی بیماری کودکی منتظرم نفس بکشد انسانیت آدمی کاش رضایت بدهد عزیز مرگ مغزی بیست و یک سالگی سنی است ک آدم هیچ ذوقی برای تولدش ندارد! دختر ایرانی: . . 2 سالگی نفس بابا,که با کفشای قیژ قیژیش راه میره. 3 سالگی بَلای بابا,که ماتیک زده و خوشگل شده!!! 4 سالگی جیگر بابا,وقتی بابا از در خسته میاد میگه بابا خشته نباشی شی شی یدی؟ 9 سالگی مونس بابا,وقتی بابا خستس برای بابا اولین چایو میریزه. 12 سالگی شیطون بابا!که وقتی بابارو بوس میکنه همه خستگی های بابا یه جا از تنش در میاد! 15 سالگ.
مردی که با انگیزه سرقت در سن ۱۶ سالگی مرتکب قتل پیرزنی شده بود، پس از گذشت ۳۰ سال و در سن ۴۶… رکنا: جوانی که با انگیزه سرقت و در سن 16 سالگی مرتکب جنایت شده بود، پس از گذشت 30 سال و در سن 46 سالگی دستگیر شد. یه پست گذاشته نوشته:
"بیاد روز های گذشت ه همه چی خوب بود و شاد۱۳۸۵"
ینی می خوام بگم، این روحیه ی امروز یه که از بیست سالگی ش تا الآن، صرفا کار کودک کرده و دور و برش پر بوده از بچّه و دنیای نورانی بچّه ها! حداقل به نظرم این بچّه ها مثل یه سپر محافظ حفظش مقابل لجنی های دنیا. وقتی عمو گ دیدگاهش این شکلی شده، تو جمله ش می نویسه &qu.
, یک کیلو و بیست و یک گرم , رحیم توفان , لیلا زارع , روشنک گرامی , , ایرانی , جدید , ایرانی جدید , یک کیلو و بیست و یک گرم , یک کیلو و بیست و یک گرم , رایگان یک کیلو و بیست و یک گرم , کامل یک کیلو و بیست و یک گرم , ع یک کیلو و بیست و یک گرم , تیزر یک کیلو و بیست و یک گرم , یک کیلو و بیست و یک گرم با , 1 کیلو و 21 گرم ,
 یک کیلو و بیست و یک گرمادامه مطلب بنا به قول های معتبر، حسن(ع) روز بیست و هشتم ماه صفر سال 49 هجری در سن 47 سالگی به خاطر خوردن زهر و مسمومیت ناشی از آن به شهادت رسید و در قبرستان بقیع به خاک س شد. «شیخ کلینی» از دانشمندان بزرگ شیعی که کتاب هایی در باب معرفی ان دوازده‎گانه شیعه دارد، از «ابوبکر حضرمی» نقل می کند که؛ «جعده» دختر «اشعث‎بن قیس کندی»، حسن(ع) را با زهر مسموم کرد. و نیز یکی از کنیزان آن حضرت را زهر داد و مسموم کرد، زهر را برگردانید، ولی آن زهر در درون جان حسن(ع) جای گرفت و مجروح کرد و آن حضرت بر اثر آن، شهید شد.» سلام. نمایشگاه بین المللی فرش تهران در بیست و سومین سال متوالی برگزار می گردد. از اول تا هفتم شهریور ماه نود و سه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، همزمان با نمایش فرشهای ایرانی، جشنواره فرش برتر هم برگزار می شود. این تبلیغ نیست، واقعیت است! تشکل "دست ریس ایران" اولین فعالیت رسمی خود را در سالن بیست و پنج آ ----- و در غرفه دست ر. یَک دو سه چار پنج ششت هفت هشت نه ده یازِه دووُزِه سیزِه چاردِه پومزِه شومزِه اَودِه اَژدِه نومزِه بیس بقیه هم همون فارسی معیاره. بعضی وقت ها من خودم دیدم که اعداد بعد از بیست وارونه شمرده می شد یعنی به جای بیست و یک می گفتند یک بیست دو بیست سه بیست بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comچطور بگم که دلتنگ توام تویی که مونس دل بی قراری ام بودیبهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comچطور بگم که باغ دلم به غم نشسته واز دوری تو دلتنگ شده؟بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comچطور بگم که وجود تو... گرمای صدای دلنشین توبه من آشفتهبهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comزندگی می بخشه؟بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comچطور بگم که این دل بی طاقت بهانه تو را می گیرد؟بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comچطور بگم که دستانم گرمی دستانت را می خواهد؟بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comای تنهاترین ستاره زندگی منبهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comپشت پنجره دل تنگم به انتظار لحظه با تو بودن می مانمبهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com
بهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.comتا با آمدنت دل بی قرارم را آرام کنیبهار-بیست دات کام تصاویر زیبا سازی وبلاگ www.bahar-20.com