مهر پارسیان

به نقل از خبرگزاریها در مورد مهر پارسیان :
نشان عالی کیفیت اجلاس پیشتازان کیفیت ایران به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ براساس ارزی ها و مدارک ارائه شده و بررسی سطح کیفیت شرکت ها توسط دبیرخانه اجلاس متخصصان کیفیت ایران، نشان عالی این اجلاس به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
اجلاس پیشتازان کیفیت ایران، به همت مجمع متخصصین ایران، و با حمایت سازمان مدیریت صنعتی، انجمن بهره وری ایران، انجمن کیفیت ایران و ... توسط گروه بین الملل پیشگامان صنعت، در تاریخ 25 آذر 93 در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای ایران و با حضور حضور نزدیک به 800 نفر از نخبگان مدیریت کشور، صاحبان بنگاه های اقتصادی بزرگ از بخش های تی و خصوصی و همچنین مقامات عالی رتبه کشوری برگزار شد و در پایان برندگان درسطوح مختلف از جمله عالی، سه ستاره، دو ستاره و یک ستاره معرفی شدند که بیمه پارسیان بعنوان تنها شرکت بیمه ای درمیان تمام برندگان سطوح مختلف برنده نشان سطح عالی این اجلاس شد و لوح تقدیر و تندیس مربوطه تقدیم آقای هادی اویارحسین مدیرعامل و عضوهیأت مدیره شرکت گردید.

چالوس-خیابان ایوب معادی-بیمه پارسیان نمایندگی مجید علیزاده 09111931989 ----------- 09374479185
بیمه پارسیان به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی معرفی شد. به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان ؛ اولین اجلاس سراسری یکصد برند برتر ایرانی ، باموضوعیت"برند ایرانی- افتخارجهانی" در تاریخ25شهریورماه سالجاری در مرکز همایش های بین المللی صداوسیمای ایران با حضورمدیران برگزیده بخش های تی و خصوصی سراسر کشور در حوزه صنعت و ت. اعطای گواهینامه تعهد به سرآمدی روابط عمومی به بیمه پارسیان در سومین همایش تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ایران، روابط عمومی بیمه پارسیان با نظر هیأت داوران سومین دوره آیین تقدیر از سرآمدان روابط عمومی ها با اهدای گواهینامه تعهد به سرآمدی مورد تقدیرقرارگرفت.
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ سومین دوره همایش س. محمد رادمهر فرماندار پارسیان گفت: در بارندگی امروز شهرستان پارسیان 450 میلیون تومان به زیر ساختهای شهری، برق و کشاورزی شهرستان خسارت وارد شد. شرکت تجارت الکترونیک پارسیان اعلام کرد فعالیت شرکت پارسیان همراه لوتوس در سال جاری منجر به سود نخواهد شد و پیش بینی این شرکت برای سال96 مطابق پیش بینی قبلی است.   در رابطه با درصد مالکیت سهامداران، حداقل میزان سهام شرکت تجارت الکترونیک پارسیان در پارسیان همراه لوتوس 30% خواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که علاوه بر شرکت پارسیان هم. تندیس سطح اول شرکتهای پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ در مراسم اختتامیه چهارمین دوره جایزه مدیریت سلامت اداری که 26 آذر ماه 1393 در سازمان ایرانی مجامع بین المللی برگزار شد تندیس سطح یک پیشرو در مدیریت سلامت اداری به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد. در این . ساخت 2 طرح بهداشتی و درمانی درشهرستان پارسیان آغاز شد. پارسیان - ایرنا-مدیرکمیته امداد (ره )پارسیان هرمزگان گفت:3 واحد مس ی به ارزش110میلیون تومان با مشارکت یک خیر درکوشکنار این شهرستان به مدجویان واگذارشد. صورت های مالی سال مالی منتهی به 30 اسفند 1395 بانک پارسیان نشان می دهد که یک شخص به بانک پارسیان بدهی بسیار زیادی داشته است. بدهی این فرد به بانک 1700 میلیارد تومان بوده و بانک توانسته است از تملک کارخانه… مدیرعامل بانک پارسیان از بازگشایی نماد این بانک در بورس در روز چهارشنبه ۲۳ اسفند و همچنین از افزایش سرمایه بانک پارسیان در سال آینده خبر داد. عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: حضور بخش خصوصی و به خصوص بانک پارسیان درعرصه طرح های صنعتی نظیرطرح گندله سازی اپال سنگان پارسیان و طرح پارس فولاد سبزوار، توانسته است اشتغال پایدار و مولد در راستای شعارسال مبنی برحمایت از کالای ایرانی را تحقق بخشد. اهدای تندیس بلورین و لوح تقدیر چهارمین جشنواره تلاشگران کیفیت به مدیرعامل بیمه پارسیان

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ درچهارمین جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت تندیس بلورین و لوح تقدیر جشنواره بعنوان سطح عالی این جشنواره به مدیرعامل بیمه پارسیان اهداشد.
درچهارمین جشنواره ملی تجلیل از تلاشگران کیفیت کشور که با حضور مقامات و مسئولان عالیرتبه کشوری و جمع کثیری از صنعتگران و تولید کنندگان برتر کشور روز پنجشنبه چهارم دی ماه در محل سالن همایش های صداوسیما و برگزار شد از 12 مدیر و کارشناس برتر در حوزه های مختلف در بخش تی و غیر تی در سطح تندیس و 17 نفر در سطح نشان و 26 نفر دز سطح لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد که آقای هادی اویارحسین عضو هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه پارسیان حائز رتبه برتر جشنواره و در میان جمع برترین ها شایسته دریافت تندیس بلورین و لوح تقدیر قرارگرفت. دراین مراسم که با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه پارسیان، مدیران، بیمه گذاران و نمایندگان این شرکت برگزار شد از ۲۰ بیمه گذار بزرگ و وفادار بیمه پارسیان و همچنین از ۳۰ برتر کشوری و ۳ … پارسیان از خود خطی نداشتند
هخا ان (بخش313)
" ... پارسیان در زمان کمبوجیه (حدود سال 525) خطی از خود نداشتند . "
و ر هینتس ، داریوش و ایرانیان ، ترجمه پرویز رجبی ، نشر ماهی، چاپ دوم ، ص 123
تذکر : از زمان داریوش ، پارسیان دارای خط میخی شدند .
اطلاعات بیشتر :
خط میخی کار ایلامی ها و آرامی ها بود : https://goo.gl/wiixhe خط میخی (فارسی باستان) تو. مرزبانان شهرستان پارسیان انواع کالاهای خارجی قاچاق به ارزش 21 میلیارد ریال کشف د . دیدار دو تیم پارسیان شهر قدس و شهروند ساری از هفته نخست لیگ برتر فوتسال لغو شد. فرمانده پلیس راه هرمزگان گفت:تصادف خودروی سواری پژو با کامیون در شهرستان پارسیان، جان راننده پژو را گرفت. در طرح ضیافت از ابتدای ماه رمضان تاکنون بیش از 5تن مرغ منجمد و 15تن شکر در شهرستان پارسیان توزیع شده است. مدیر جهاد کشاورزی شهرستان پارسیان از کشف 300 کیلو گرم سیر قاچاق خبر داد. فرماندار شهرستان پارسیان از اختصاص اعتبار برای توسعه اشتغال جوانان و بانوان روستایی خبر داد. پارسیان با داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی فراوان، هر ساله گردشگران فراوانی را از نقاط مختلف کشور به سوی خود می کشاند و سواحل بی نظیرش خاطرات به یادماندنی را به جا می گذارد. صورت های مالی سال مالی منتهی به 30 اسفند 1395 بانک پارسیان نشان می دهد که یک شخص به بانک پارسیان بدهی بسیار زیادی داشته است. بدهی این فرد به بانک 1700 میلیارد تومان بوده و بانک توانسته است از تملک کارخانه ای که در اختیار این شخص بوده است حدود 430 میلیارد تومان را برگرداند. این ابر بد ار بانکی کیست؟ در شش ماه نخست سال یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان وام اشتغال زایی به مددجویان زیر پوشش کمیته امداد (ره) شهرستان پارسیان پرداخت شده است. امتیاز لیگ برتری تیم فوتسال دبیری تبریز پس از کش و قوس های فراوان به پارسیان شهر قدس انتقال یافت. این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس به پرداخت مطالبات س گذاران ثامن الحجج (ع) توسط بانک پارسیان اشاره و اظهار کرد: دغدغه های س گذاران در این موسسه با ورود بانک پارسیان برای پرداخت مطالبات بسیار کم شد و این بانک با قبول چنین کار بزرگی نشان داد که مشتری مداری برای این بانک بسیار مهم و با هدف صیانت از منافع س گذاران است. ان انتظامی انواع کالای قاچاق به ارزش پنج میلیارد و 500 میلیون ریال در پارسیان کشف د. سیستم دسترسی آسان تلفن همراه (ussd) بیمه پارسیان راه اندازی شد. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، بیمه پارسیان اعلام کرد: با هدف دسترسی آسان تر بیمه گذاران به خدمات این شرکت، سیستم ussd بیمه پارسیان با همکاری بانک پارسیان و اپراتورهای تلفن همراه کشور راه اندازی شده است. بیمه گذاران می توانند با استفاده از این سیستم و با شماره گ. پارسیان هندوستان جشن نوروزراهرسال در19اگوست براربا28امرداد جشن می گیرند.این روز ازسوی ت هند تعطیل رسمی اعلام شده و مقام های بلندپایه کشور ان رابه پارسیان شادباش می گویند.نوروز د ی فراموش کبیسه به این تاریخ منتقل شده است اما بسیاری ازایین های نوروزی باانچه درایران و کشورهای دیگ اس داشته می شوذ. ند.ب ایی سفره های نوروزی،خانه تکانی،و.
سوالات استخدام بانک پارسیان سال 95 سوالات-استخدام-بانک-پارسیان-سال-95نمونه سوالات عمومی و تخصصی استخدام بانک پارسیان در قالب فایل pdf با بهترین کیفیت همراه با پاسخنامه ، مناسب متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک پارسیان فایل بیمه پارسیان، افزایش سرمایه جدید را در بیست و دوم ماه جاری به تصمیم گیری هیات مدیره می سپارد.
به گزارش ایران و جهان، بیمه پارسیان که در اردیبهشت ماه سال جاری افزایش سرمایه را از یک هزار و 100میلیارد ریال به مبلغ یک هزار و 562 میلیارد ریال به ثبت رسانده بود، قرار است که سرمایه را از این مبلغ به 2هزار میلیارد ریال افزایش دهد. این افزایش سرمایه نیز قرار است که از محل مطالبات و آورده نقدی تامین شود.

بیمه پارسیان در اولین پیش بینی سود هر سهم در سال مالی 93 با سرمایه یک هزار و 562 میلیارد ریالی، مبلغ 471ریال سود برای هر سهم پیش بینی کرده است. همچنین این شرکت پیش بینی کرده که مبلغ 250هزار میلیون ریال سود حاصل از فروش دارایی های ثابت در 93داشته باشد.

این شرکت در اطلاعیه منتشر شده هاز سوی بورس اوراق بهادار تهران در میان 300 شرکت بورسی توانسته رتبه 125 را به دست آورد، بیمه پارسیان توانسته در بین 300 شرکت امتیاز 91 را از نظر به موقع بودن و امتیاز 72 را از نظر قابلیت اتکا و در نهایت امتیاز 84 را از آن خود کند .

اما بیمه پارسیان که به عنوان یکی از صد برند برتر ایرانی نیز به تازگی معرفی شده درآمد سرمایه گذاری برای سال مالی 93 را مبلغ 334هزار و 766میلیارد ریال پیش بینی کرده بود که در شش ماه نخست،این شرکت توانست مبلغ 160هزار و 773میلیارد ریال از سرمایه گذاری ها درآمد داشته باشد و معادل46 درصد پیش بینی را پوشش دهد.در این بین این شرکت در نیمه نخست سال مبلغ 2هزار و 823میلیارد ریال از سرمایه گذاری در اوراق مشارکت و مبلغ 109هزار و 96میلیارد ریال از س های ثابت بانکی سود ب کرده است.

بیمه پارسیان با سرمایه یک هزار و 562 میلیارد ریال در بازار اول بورس فعالیت می کند،در رتبه بندی منتشر شده از نظر کیفیت افشا و اطلاع رسانی مناسب در بین شرکت های بازار اول رتبه 57 را ب کرده است و بنابر جدیدترین اطلاعات در نیمه نخست سال مبلغ 211ریال سود برای هر سهم شناسایی کرد. این شرکت مبلغ 189ریال سود برای هر سهم از محل فعالیت های بیمه ای در شش ماهه محقق کرده و تنها 22 ریال از سود خالص هر سهم در این مدت، سود عملیاتی نبوده است. این در حالی است که شرکت پیش بینی سود هر سهم را برای سال مالی جاری را مبلغ 471 ریال عنوان کرده بود.

به هر حال بیمه پارسیان که بنابر آ ین آمارهای بیمه مرکزی در زمینه ظرفیت مجاز نگهداری ریسک بر مبنای اطلاعات آ ین صورتهای مالی مصوب شرکتهای بیمه می تواند ۱,۰۹۴,۰۸۵ میلیون ریال ریسک نگه داری کند در نیمه اول امسال مبلغ 333هزار و 764میلیارد ریال سود عملیاتی داشته و معادل 62درصد از بودجه را پوشش داده است. در روز پایانی هفته سوم لیگ برتر فوتسال تیم ارژن شیراز در یک دیدار پر گل مقابل پارسیان شهر قدس به پیروزی رسید. طرح مطالعات و مناقصه ساخت بزرگترین بندرصنعتی و معدنی کشور در پارسیان اجراشده است. کافی نت پارسیان با افتخار اعلام می نماید که:١٠٪‏ از سود خالص روزهای پنج شنبه هر هفته اختصاص به امور خیریه به ویژه ک ن سرطانی دارد. کانال تلگرام ترویج فرهنگ نیکوکاری https://telegram.me/tfn95
ارتباط مستقیم با کافی نت پارسیان https://telegram.me/parsian9748 هتل پارسیان تهران (هتل هایت) در منطقه ای خوش آب و هوا در شهر تهران قرار دارد، هتل پارسیان در کنار بزرگراه چمران و یادگار از مدرن ترین و مجلل ترین هتلهای 5 ستاره کشور می باشد. هتل پارسیان با فاصله اندکی از نمایشگاه بین المللی تهران، مرکز اجتماعات سازمان صدا و سیمای ، سالن اجلاس سران ی، مجموعه بزرگ ورزشی انقلاب و شاهراه های اصلی پایتخت در برجی مرتفع در شمال تهران قرار گرفته است. رزرو با تخفیف هتل پارسیان تهران مسئول نمایندگی میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان پارسیان گفت:امسال دو میلیارد ریال اعتبار برای اشتغال در حوزه صنایع دستی پارسیان اختصاص یافته است. مراسم افتتاح سومین شعبه بانک پارسیان درارومیه با حضورآقایان قاضی ماینده شهرستان ارومیه در مجلس، حجه ال بیگی نهاد نمایندگی ی در علوم پزشکی استان، مسئولین کشوری و مدیران… بارش باران پائیزی در شهرستان پارسیان موجب تلطیف هوا و خوشحالی مردم و کشاورزان شد. اختصاصی از نیک فایل حل المسائل کتاب مبانی آمار ریاضی پارسیان با و پر سرعت .
حل المسائل کتاب مبانی آمار ریاضی پارسیاننسخه پی دی اف با کیفیت بالا391 صفحه
با
حل المسائل کتاب مبانی آمار ریاضی پارسیان
نشان عالی کیفیت به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل بیمه پارسیان؛ براساس ارزی ها و مدارک ارائه شده و بررسی سطح کیفیت شرکت ها توسط دبیرخانه اجلاس متخصصان کیفیت ایران، نشان عالی این اجلاس به بیمه پارسیان تعلق گرفت.
اجلاس پیشتازان کیفیت ایران، به همت مجمع متخصصین ایران، و با حمایت سازمان مدیریت صنعتی، انجمن بهره وری ایران، انجمن کیفیت ایران و ... توسط گروه بین الملل پیشگامان صنعت، در تاریخ 25 آذر 93 در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای ایران و با حضور حضور نزدیک به 800 نفر از نخبگان مدیریت کشور، صاحبان بنگاه های اقتصادی بزرگ از بخش های تی و خصوصی و همچنین مقامات عالی رتبه کشوری برگزار شد و در پایان برندگان درسطوح مختلف از جمله عالی، سه ستاره، دو ستاره و یک ستاره معرفی شدند که بیمه پارسیان بعنوان تنها شرکت بیمه ای درمیان تمام برندگان سطوح مختلف برنده نشان سطح عالی این اجلاس شد و لوح تقدیر و تندیس مربوطه تقدیم آقای هادی اویارحسین مدیرعامل و عضوهیأت مدیره شرکت گردید. کارت ویزیت لایه باز بیمه پارسیان با آرم و لوگو با کیفیت بیمه پارسیان به صورت افقی

۲ طرح کارت ویزیت لایه باز با موضوع بیمه پارسیان که به صورت افقی و دو رو میباشند. در همه ی طرح ها سعی شده است از آرم و لوگو با کیفیت بیمه پارسیان و رنگ لوگو آبی و زرد که نماد بیمه پارسیان می باشد استفاده شود.همه ی طرح ها در اندازه های استاندارد کارت ویزیت طراحی شده اند و قابلیت ویرایش مجدد با نرم افزار قدرتمند فتوشاپ را دارند. وجی فایلها به صورت پی اس دی و تیف می باشد.

توجه : محصولات گرافیکی سایت به دلیل حجم بالا ، در آپلود سنتر دیگری آپلود شده که به محض پرداخت و فایل متنی که حاوی لینک است میتوانید اقدام به آن محصول نمایید. با تشکر جهت به ادامه مطلب مراجعه نمایید ادامه مطلب تیم فوتسال شهروند ساری به مصاف پارسیان شهر قدس می رود. روستاییان و عشایر شهرستان پارسیان خدمات رایگان دامپزشکی دریافت د. هتل پارسیان کیش
هتل پارسیان یکی از هتل های 3 ستاره جزیره کیش است که در دریا و در میدان ساحل جزیره قرار دارد. این هتل هم چنین با داشتن فاصله کم از مراکز ید و تفریحی از موقعیت مکانی ویژه ای برخوردار است. هتل پارسیان کیش در سال  1374 ساخته شده و ساختمان آن دارای 3 طبقه است. اتاق هاتی هتل دارای منظره زیبای خلیج فارس هستند و امکانات دیگری هم چون مینی بار، صبحانه، سیستم تهویه مطبوع و تلویزیون را به مسافران تور کیش ارائه می دهند. رستوران پارسیان واقع در هتل انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، دریایی و فست فود را برای شما مهمانان گرامی تور کیش سرو می کند.در فضای سبز اطراف هتل  یک چایخانه سنتی قرار دارد که می توانید انواع نوشیدنی های گرم و سرد را در آن میل کنید. هم چنین می توانید از مسیر مخصوص دوچرخه سواری استفاده کنید.
دیگر امکانات هتل پارسیان کیش :
سالن همایش، کافی شاپ، امکانات برای معلولین، روم سرویس، پذیرش شبانه روزی،‌ اینترنت رایگان، پارکینگ، خدمات برای معلولین، خدمات راهنمای تور
هتل پارسیان کیش
هتل پارسیان کیش
هتل پارسیان کیش
 

تور کیش بهار 96
تور کیش فروردین 96
تور کیش اردیبهشت 96
تور کیش داد 96
بانک پارسیان با توجه به نظر ی و ت محترم و هنچنین در راستای همکاری با ت دوست و برادر کشور عراق ، تمهیدات ویژه ای را برای زائرین و عزاداران اربعین حسینی در. نظر گرفته و با خدماتی گسترده تر از سال های گذشته اقدام به نوآوری هایی در این حوزه کرده است. "سامانه پارس"یکی از منحصر به فردترین سامانه های طراحی شده در بانک پارسیان است. این سامانه بر روی فعالیت مشتریان ویژه تمرکز کرده و بر پایه مدیریت وجوه مشتریان طراحی شده است . در ششمین روز از دهه فجر انقلاب ی 9 طرح عمرانی در شهرستان پارسیان به بهره برداری رسید . حق اشتراک در دنیای آرامش پارسیان، سالیانه فقط 680/000 ریال می باشد. با تهیه این اشتراک، شما دارای یک کارت بانکی می شوید که در هنگام مراجعه به مرکز درمانی طرف قرارداد با دنیای آرامش پارسیان، از این کارت برای اخذ تخفیف استفاده می نمایید. حتی امکان استفاده از کارت بانکی خود را نیز به عنوان کارت بانکی دنیای آرامش پارسیان دارید! ادامه مطلب اختلاف در تعداد تراکنش های صادر شده از پذیرش شده هر بانک در دی ماه امسال نشان می دهد که در بانک پارسیان ورود منابع مالی بیشتر از میزان وج آن از بانک بوده است. همشهری آنلاین: مسابقات شنای مسافت بلند قهرمانی کشور جام فجر پارسیان با معرفی نفرات و تیم های برتر در شیراز به کار خود پایان داد. مسابقات احکام و انشاء دانش آموزی درباره در شهرستان پارسیان برگزار شد.