مورین گا

به نقل از خبرگزاریها در مورد مورین گا : اختصاصی از اینو دیدی تحقیق پنی سیلین با و پر سرعت .
دسته بندی : پزشکی فرمت فایل :  doc ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) word قسمتی از محتوی متن ...   تعداد صفحات : 7 صفحه بسم الله الرحمن الرحیم موضوع : پنی سیلین.
پنی سیلین.
پنی سیلین ها و سفالوسپورین ها موجب مهار ترانس پپتیداز ها می شوند، آنزیم هایی که جهت آ ین مرحله اتصال متقاطع در ساخت پپتیدو گلیکان مورد استفاده قرار میگیرند.
به عنوان مثال در گونهٔ استافیلو کو اورئوس، ترانس پپتیداسیون بین گروه آمینی که در انتهای پنتا گلیسین قرار دارد و گروه کربو یل انتهایی د-آلانین در زنجیره تتراپپتیدی صورت میگیرد.
از آنجایی که پنی سیلین از لحاظ شیمی فضایی مشابه دی پپتید دی آلانین- دی آلانین می باشد، می تواند به قسمت فعّال ترانس پپتیداز متصل شده و فعّالیت آن را مهار نماید.
از عوامل دیگری که در فعّالیت پنی سیلین موثّر هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد: اولاً پنی سیلین به گیرنده های گوناگونی متصّل می شود که بر روی دیوارهٔ سلولی و غشاء سلولی باکتری قرار دارند.
این گیرنده ها به پروتئین های متصل شونده به پنی سیلین(pbp`s) موسوم هستند.
بعضی از pbp ها ترانس پپتیداز می باشند ولی عملکرد ما بقی آنها نامشخص است.
تغییر در pbpهای یک باکتری یکی از دلایلی است که موجب مقاومت باکتری نسبت به پنی سیلین می شود.
دومین عامل آنزیم های اتولیتیک می باشند که هیدرولازهای مورین نام داشته، (مورین متر پپتیدو گلیکان می باشد) و در باکتری هایی که در معرض پنی سیلین قرار گرفته اند فعّال شده و موجب ت یب پپتیدو گلیکان می شوند.
در بعضی از باکتری ها مانند سویه هایی از استافیلو کو ارئوس به دلیل فعّال نشدن آنزیم های اتو لیتیک، نسبت به اثر پنی سیلین تحمّل ایجاد می شود.
(واژهٔ تحمّل زمانی به کار می رود که دارویی که معمولاً باکتریوسید است، مانند پنی سیلین تنها موجب مهار رشد باکتری شده و نتواند آن را از بین ببرد.
با
تحقیق پنی سیلین
http://s5.picofile.com/file/8111549600/dash_paleki_9s.jpg http://s5.picofile.com/file/8111555542/dash_paleki_10s.jpg داش پالکی نام یک مجموعه تلویزیونی ایرانی است که در سال ۱۳۴۹ و به کارگردانی «سهراب اخوان» ساخته شد و از تلویزیون ملی ایران پخش گردید. این مجموعه تلویزیونی، درباره یکی از جوانمردان و لوطی های قدیمی به نام «داش پالکی» و آدم های معمولی دیگری درعصر قاجاریه است که در هر قسمت، گوشه ای از وقایع زندگی آنها در مواجهه با یکدیگر به تصویر کشیده می شود و بدین ترتیب در خلال این داستان ها، بخشی از مسائل اجتماعی دوران قاجاریه نیز مطرح می گردد. بازیگران : جهانگیر صمیمی فرد - منوچهر حامدی - ناصر گیتی جاه - نعمت الله گرجی - اسماعیل محمدی - محمد سادات ابهری - مورین - حسین واعظی - فریده اخوان - عذرا ابهری - علی اکبر مهدوی فر - ف ی پازوکی
عوامل تولید: کارگردان: سهراب اخوان نویسنده: شجاع الدین مصطفی زاده فرمت: ۱۶ میلیمتری، سیاه و سفید ۳۹ قسمت محصول: «گروه هنری پارت» وتلویزیون ملی ایران سال تولید: 1349 personal shopper 2016 با کیفیت bluray 1080p اضافه شد اطلاعات کامل : imdb ژانر : درام رازآلود هیجان انگیز امتیاز : ۶٫۸ از ۱۰ – میانگین رای ۳,۶۳۱ نفر منتشر کننده : ترک موویز کیفیت : bluray 1080p فرمت : mkv حجم : ۷۵۰ ۱۸۰۰ مگابایت محصول : فرانسه آلمان زبان : فرانسوی کارگردان : olivier ayas بازیگران : kristen stewart, lars eidinger, sigrid bouaziz خلاصه داستان : “مورین کارترایت” (کریستن استوارت) دختر جوان یی است که در شهر پاریس کار میکند. شغل او انجام یدهای یک شخصیت مشهور است. بنظر می آید “مورین” توانایی ارتباط برقرار با ارواح را دارد و میخواهد با برادر دوقلویش که اخیراً همانجا فوت کرده، ارتباط برقرار کند. اما زندگی وی زمانی پیچیده تر میشود که… storyline personal shopper 2016 a personal shopper in paris refuses to leave the city until she makes contact with her twin brother who previously died there. her life becomes more complicated when a mysterious person contacts her via text message. __________________________________________________________ با کیفیت bluray 1080p
با اسکرین شات با کیفیت bluray
با اسکرین شات __________________________________________________________ می دانی چیست ؟در دنیایی مردانه زندگی میکنیم !دنیایی که قوانین و الفبای زندگی در آن توسط مردان تنظیم شده !این بد نیست ،به هر حال آن ها تصور میکنند جسم قوی تری دارند و منطق بیشتر!اما یادت باشد تو نباید به روش مردان قهرمان شوی !تو نباید با الفبای خلق شده توسط مردان زندگی کنی ! اگر هر روز در آینه خودت را نگاه می کنی و ظاهرت را مرتب میکنی ،ف. نام کتاب: محیط های پاسخده (کتاب راهنمای طراحان) نویسنده: این ین بنتلی، آلن الکک، پال مورین، سو مک گلین و گراهام اسمیت ترجمه مصطفی بهزادفر انتشارات علم و صنعت ایران محیط های پاسخده مضمون نوشتاری است که با هدف یاری به شهرسازان و معماران در طی فرآیند طراحی و دستی به سامانه بهینه ای از فضاها و مکان های شهری و همگانی تهیه شده است. بزعم نویسندگان این کتاب مکان های شهری و همگانی می توانند از طریق افزایش گزینه های قابل عرضه به مردم، یک محیط دمکراتیک برای آنان فراهم نمایند. این گونه مکان ها را «محیط های پاسخده» می نامند. طراحی یک مکان می تواند از جنبه های مختلفی بر گزینه های قابل عرضه و قدرت انتخاب مردم تاثیر بگذارد. می تواند بر امکان رفتن و نرفتن مردم به مکانی تاثیر بگذارد؛ کیفیتی که «گوناگونی» نامیده می شود. می تواند بر چگونگی و سهولت درک مردم از فرصت ها و موقعیت هایی که محیط به آنان عرضه می دارد تاثیر بگذارد؛ کیفیتی که «خوانایی» نامیده می شود. می تواند بر ابعاد توانمندی محیطی معلوم جهت پاسخگویی به استفاده های مختلفی که با اه مختلف مردم سازگار باشد تاثیر بگذارد؛ کیفیتی که «انعطاف پذیری» نامیده می شود. می تواند بر جزئیات ظاهری یک مکان، آن گونه که مردم را از گزینه های قابل عرضه به خودشان آگاه کند، تاثیر بگذارد؛ کیقیتی که «غنای حسی» نامیده می شود. می تواند بر حد و اندازه ای که مردم امکان زدن مهر و نشان خویش را بر مکان پیدا می کنند، تاثیر بگذارد؛ کیفیتی که «تعلق رنگ» نامیده می شود. هر چند فهرست مذکور جامع و مانع نیست اما، موضوعات کلیدی ساختن مکان های مطلوب را فرا می گیرد. هدف ما این است که نشان دهیم چگونه می توان این کیفیات را در طراحی ساختمان ها و مکان های بیرونی و همگانی تامین نمود. در همین راستا کتاب «محیط های پاسخده» در پوشش مثال های ملموس هم مبانی نظری طراحی شهری را تبیین می کند و هم تکنیک های طراحی را توضیح می دهد. هر چند جوهره کتاب با حرفه- دانش جوان طراحی شهری درآمیخته است. اما برای کلیه حرفه مندان و دانش پژوهانی که با موضوعات مربوط به کیفیت محیط زیست، اقتصاددانان، جامعه شناسان، جغرافی دانان و روانشناسی محیطی می باشد. لبخند مهناز افشار در آغوش ملکه زیبایی لی نین
لبخند مهناز افشار در آغوش ملکه زیبایی لی نین (ع )
خنده مهناز افشار در بغل ملکه زیبایی لی نین لبخند مهناز افشار در آغوش ملکه زیبایی لی نین مهناز افشار در تئاتر « ملکه زیبایی لی نین » حاضر شد و در پشت صحنه این تئاتر با ویشکا آسایش ع ی به یادگار گذاشت. لبخند مهناز افشار در آغوش ملکه زیبایی لی نین (ع ) مهناز افشار در پشت صحنه تئاتر ملکه زیبایی لی نین در کنار ویشکا آسایش مهناز افشار در تئاتر « ملکه زیبایی لی نین » حاضر شد و در پشت صحنه این تئاتر با ویشکا آسایش ع ی به یادگار گذاشت. در این نمایش ویشکا آسایش با گریمی متفاوت ایفای نقش میکند. نمایش « ملکه زیبایی لی نین » به کارگردانی همایون غنی زاده با بازی ویشکا آسایش و سعید چنگیزیان داستان پیر دختری به نام مورین را روایت می کند که سالیان سال به خاطر پرستاری از مادرش از ازدواج محروم مانده است ولی حالا توانسته با دوست دیرینه خود یعنی پاتو ارتباط دوباره ای برقرار کند. این نمایش اولین تجربه ویشکا آسایش به عنوان بازیگر در تئاتر است. وی پیش از این طراحی صحنه و لباس را در تئاتر تجربه کرده است. لبخند مهناز افشار در آغوش ملکه زیبایی لی نین (ع ) ویشکا آسایش در ملکه زیبایی لنین با معرفی 3 اثر از 32 کتاب راه یافته به مرحله اولیه، فینالیست های 2014 «جایزه ادبی رمان فناک»/prix du roman fnac فرانسه مشخص شدند. «ژان ماری بلادوروبله»/ jean-marie blas de roblès برنده جایزه 2008 مدیسی (médicis) یکی از راه یافتگان به مرحله نهایی برای دریافت این جایزه است. هیئت داوران در ماه می از بین 600 اثر ارسالی، 32 اثر را برگزیدند و بعد در اواسط ماه ژوئیه این 32. اختصاصی از فایل هلپ پاو وینت کلیه فصول کتاب محیط های پاسخده شامل 337 اسلاید قابل ویرایش با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا با و پر سرعت .
 پاو وینت کلیه فصول کتاب محیط های پاسخده شامل 337 اسلاید قابل ویرایش با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا
 پاو وینت کلیه فصول کتاب محیط های پاسخده شامل 337 اسلاید قابل ویرایش با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا             پاو وینت کلیه فصول کتاب محیط های پاسخده بنتلی شامل 337 اسلاید قابل ویرایش با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا فرمت : powerpoint(قابل ویرایش) تعداد اسلاید: 337 اسلاید با فرمت ppt با طراحی فوق العاده هدیه ویژه اورمیابا : خلاصه محیطهای پاسخده برای درس شناخت فضای شهری   این محصول شامل پاو وینت های کامل(شامل مجموع 337 اسلاید) از کتاب محیط های پاسخده که نویسندگان آن ای بنتلی، آلن الکک، پال مورین، سو مک گلین و گراهام اسمیت می باشند. این پاو وینت ها شامل هشت فصل می باشند که در فصل اول به نفوذ پذیری، فصل دوم به گوناگونی، فصل سوم به خوانایی، فصل چهارم به انعطاف پذیری، فصل پنجم تناسبات بصری،فصل ششم غنای حسی، فصل هفتم رنگ،فصل هشتم جمع بندی تعلق می پردازد. هر فصل در فایل پاو وینت جداگانه تهیه گردیده است که این محصول بی نظیر در هیچ سایت و فروشگاهی موجود نمی باشد.   توجه : با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا
پس از انجام مراحل ید حتما روی دکمه تکمیل ید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود تمامی مراحل را تا دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ اگر نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و دوباره اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک به طور خ ر در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال می شود.
با
پاو وینت کلیه فصول کتاب محیط های پاسخده شامل 337 اسلاید قابل ویرایش با تخفیف و هدیه ویژه اورمیابا
سگ های نگهبان – watch dogs pc game بازی سگ های نگهبان – watch dogs برای کامپیوتر با نسخه delux edition برای watch dogs سگ های نگهبان – watch dogs » توضیحات بازی: سگ های نگهبان (به انگلیسی: watch dogs)‏ (به تلطیف سگ های_نگهبان (به انگلیسی: watch_dogs)‏) یک بازی جهان-باز اکشن-ماجرایی مخفی کاری ویدیویی درحال تولید است که توسط یوبی سافت مونترآل توسعه یافته و بوسیلهٔ یوبی سافت برای ویندوز، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی یو، ای با ۳۶۰ و ای با وان منتشر می شود. مراکز سگ های نگهبان به بازیکن این قابلیت را می دهد تا برای بدست گرفتن سیستم های مختلفت الکترونیکی، بدست آودن و کنترل اطلاعات و یا از بین بردن آن ها به آن نفوذ کند. این بازی برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت در e3 2012 معرفی شد.
در بازی ای به سبک سگ های نگهبان، بازیکنان کنترل مردی به نام آیدن پیرس «aiden pearce» (با صدای نوام جنکینز) را بدست می گیرند که می تواند به دستگاه های الکترونیکی مختلف محافظت شده به سیستم عامل مرکزی شهر (ctos) نفوذ کند؛ و به بازی باز این اجازه داده می شود تا راه های مختلفی را برای رد مراحل بازی بپیماید. به طور مثال تلفن های همراه مردم به منظور بازی داده های بانکی و سرقت منابع مالی، ایجاد اختلال در عملکرد تجهیزات برای منحرف دیگر کاراکترها و چراغ های راهنمایی و رانندگی جهت بوجود آوردن تصادف. بازیکنان همچنین می توانند اطلاعات غیرنظامیان (افراد معمولی) را از طریق افزودن فیدهای اصل بدست آوردند که منجر به فراهم آمدن اطلاعات مربوط به شخصیت، سلامت و رفتار افراد می شود. هدف ها در نمایشگاه ها و مراسم ها به نمایش درمی آیند که مشمول پیدا اه خاص و به قتل رساندن آنها، گریز از دست پلیس و دنبال قربانیان، به منظور متوقف قاتلان آنها می باشد. مبارزه از مخفی کاری و پارکور، همراه با مکانسیم تیراندازی سوم شخص مبتنی بر پوشش (cover-based) تشکیل شده است. از ویژگی های سخت بازی، ویژگی چندنفره بودن آنلاین آن است که در آن بازیکن دیگر می تواند دوربین های مداربسته را کنترل کند و در تلاش است تا بازیکن اصلی را کند. یوبی سافت مونترآل کار توسعهٔ سگ های نگهبان را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. جاناتان مورین مدیر خلاق یوبی سافت مونترآل اشاره کرد بازی سگ های نگهبان طراحی شده تا «فراتز از بازی های جهان-باز امروزی» عمل کند، همهٔ اینها به استفاده از اطلاعات به عنوان طراحی یک هدف و اجازه به بازیکنان جهت کنترل تمام نقاط شهر از طریق مکانیک های آن برمی گردد.
طراحی مدل ها و شخصیت های اصلی و حتی فرعی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. نو ردازی و سایه زنی از جنس نسل بعد است و وجود جزئیات در صحنه ها بیداد می کند. اما ضعف بزرگی که در این زمینه وجود داشت، برش صفحه (screen tearing) در بسیاری از صحنه ها بود که اصلاً از چنین عنوانی انتظار نمی رود. امیدواریم مشکلاتی از این قبیل در نسخه نهایی بازی وجود نداشته باشد، به خصوص وقتی که قرار است ابتدا این عنوان را روی کنسول های ضعیف تر نسل حاضر تجربه کنیم. شاید نشست خبری sony با عدم رونمایی ps4 نتوانست انتظارات را آن طور که باید و شاید برآورده کند، اما نمایش خیره کننده بازی هایی همچون watch dogs و برخی عناوین فوق العاده دیگر س وشی بر این کم کاری sony گذاشته و باعث شد تا این کمبود زیاد هم احساس نشود. قطعاً با انتشار این بازی در سبک ماجرایی یک گام به جلوتر حرکت خواهیم کرد. سگ های نگهبان – watch dogs » سگ های نگهبان – watch dogsشما می توانید بازیwatch dogs را در به صورت اوریجینال و بسته بندی شکیل با قیمت مناسب سفارش دهید و در درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید. برای سفارش اینجا را کلیک کنید. توضیحات بازی: سگ های نگهبان (به انگلیسی: watch dogs)‏ (به تلطیف سگ های_نگهبان (به انگلیسی: watch_dogs)‏) یک بازی جهان-باز اکشن-ماجرایی مخفی کاری ویدیویی درحال تولید است که توسط یوبی سافت مونترآل توسعه یافته و بوسیلهٔ یوبی سافت برای ویندوز، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، وی یو، ای با ۳۶۰ و ای با وان منتشر می شود. مراکز سگ های نگهبان به بازیکن این قابلیت را می دهد تا برای بدست گرفتن سیستم های مختلفت الکترونیکی، بدست آودن و کنترل اطلاعات و یا از بین بردن آن ها به آن نفوذ کند. این بازی برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت در e3 2012 معرفی شد.
در بازی ای به سبک سگ های نگهبان، بازیکنان کنترل مردی به نام آیدن پیرس «aiden pearce» (با صدای نوام جنکینز) را بدست می گیرند که می تواند به دستگاه های الکترونیکی مختلف محافظت شده به سیستم عامل مرکزی شهر (ctos) نفوذ کند؛ و به بازی باز این اجازه داده می شود تا راه های مختلفی را برای رد مراحل بازی بپیماید. به طور مثال تلفن های همراه مردم به منظور بازی داده های بانکی و سرقت منابع مالی، ایجاد اختلال در عملکرد تجهیزات برای منحرف دیگر کاراکترها و چراغ های راهنمایی و رانندگی جهت بوجود آوردن تصادف. بازیکنان همچنین می توانند اطلاعات غیرنظامیان (افراد معمولی) را از طریق افزودن فیدهای اصل بدست آوردند که منجر به فراهم آمدن اطلاعات مربوط به شخصیت، سلامت و رفتار افراد می شود. هدف ها در نمایشگاه ها و مراسم ها به نمایش درمی آیند که مشمول پیدا اه خاص و به قتل رساندن آنها، گریز از دست پلیس و دنبال قربانیان، به منظور متوقف قاتلان آنها می باشد. مبارزه از مخفی کاری و پارکور، همراه با مکانسیم تیراندازی سوم شخص مبتنی بر پوشش (cover-based) تشکیل شده است. از ویژگی های سخت بازی، ویژگی چندنفره بودن آنلاین آن است که در آن بازیکن دیگر می تواند دوربین های مداربسته را کنترل کند و در تلاش است تا بازیکن اصلی را کند. یوبی سافت مونترآل کار توسعهٔ سگ های نگهبان را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد. جاناتان مورین مدیر خلاق یوبی سافت مونترآل اشاره کرد بازی سگ های نگهبان طراحی شده تا «فراتز از بازی های جهان-باز امروزی» عمل کند، همهٔ اینها به استفاده از اطلاعات به عنوان طراحی یک هدف و اجازه به بازیکنان جهت کنترل تمام نقاط شهر از طریق مکانیک های آن برمی گردد.
طراحی مدل ها و شخصیت های اصلی و حتی فرعی در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. نو ردازی و سایه زنی از جنس نسل بعد است و وجود جزئیات در صحنه ها بیداد می کند. اما ضعف بزرگی که در این زمینه وجود داشت، برش صفحه (screen tearing) در بسیاری از صحنه ها بود که اصلاً از چنین عنوانی انتظار نمی رود. امیدواریم مشکلاتی از این قبیل در نسخه نهایی بازی وجود نداشته باشد، به خصوص وقتی که قرار است ابتدا این عنوان را روی کنسول های ضعیف تر نسل حاضر تجربه کنیم. شاید نشست خبری sony با عدم رونمایی ps4 نتوانست انتظارات را آن طور که باید و شاید برآورده کند، اما نمایش خیره کننده بازی هایی همچون watch dogs و برخی عناوین فوق العاده دیگر س وشی بر این کم کاری sony گذاشته و باعث شد تا این کمبود زیاد هم احساس نشود. قطعاً با انتشار این بازی در سبک ماجرایی یک گام به جلوتر حرکت خواهیم کرد. عناوین کتابهای فهرست شده جدید کتابخانه مرکزی (سری جدید) شماره کنگره عنوان - پدیدآور - وضعیت نشر gn‎ ۳۳‎ /م‎۸‎ ز‎۹ ۱۳۸۹ زندگی و شه بزرگان انسان‌شناسی/ جری‌د. مور؛ [مترجمان] هاشم آق گ‌پوری، جعفر احمدی.- تهران: جامعه‌شناسان، ‎۱۳۸۹. pir‎ ۸۲۰۳‎ /الف‎۸۸‎ ر‎۹ ریحانه دختر نرگس/ جواد ماه‌زاده.- تهران: بنگاه ترجمه و نش. تریلر جدید بازی منتشر شدسرانجام سیستم مورد نیاز بازی watch dogs توسط کمپانی ubisoft یوبی سافت منتشر شد . watch dogs سگ های نگهبان , یکی دیگر از سری بازی های اکشن , ماجرایی و مخفی کاری است که توسط کمپانی ubisoft montreal یوبی سافت مونترآل طراحی شده و قرار است در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۲۰۱۳ منتشر شود . این بازی از معدود بازی هایی است که برای تمام کنسول ها از جمله pc , xbox360 و ps3 طراحی و ساخته شده است . این بازی بیشترین تمرکز خود را بر روی به دست گرفتن اطلاعات الکترونیکی , کنترل اطلاعات و یا از بین بردن آنها معطوف کرده است . این بازی برای اولین بار در کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت در ای ۳ سال ۲۰۱۳ معرفی شد .داستان سگ‎های نگهبان سراسر حول اطلاعات و اسرار جنگی می چرخد. داده هایی که به هم می پیوندند و افزایش تکنولوژی جهانی که اجرای آنها به کامپیوترها بستگی دارد . این بازی واقعیت های شهر شیکاگو را به تصویر می کشد که یکی از ایی است که ویژگی یک ابررایانه را دارد و به عنوان سیستم عامل مرکزی شناخته می شود . سیستم های کنترل تقریباً هر نقطه از شهر را زیر نظر دارد که شامل اطلاعاتی درمورد همهٔ نان و فعالیت های شهر است که می تواند برای اه گوناگون مورد استفاده قرار گیرد . در جهان موجود در بازی ، خاموشی ای در شمال شرقی یافت می شود که مربوط به فعالیت های یک ر می باشد . بازی یک ضدقهرمان به نام aiden pearce آیدن پیرس را دارد که یک ر بسیار ماهر می باشد . گیم پلی دموی رونمایی شده در ای۳ ، تلاش آیدِن برای ترور یک غول رسانه ای به نام جوزف دمیکو که به اشتباه , از اتهام قتل تبرئه شده بود را به تصویر می کشد .یوبی سافت مونترآل کار توسعهٔ سگ های نگهبان را در سال ۲۰۱۰ آغاز کرد . جاناتان مورین مدیر خلاق یوبی سافت مونترآل اشاره کرد بازی سگ های نگهبان طراحی شده تا فراتر از بازی های جهان-باز امروزی عمل کند ، همهٔ اینها به استفاده از اطلاعات به عنوان یک طراحی هدف و اجازه دادن به بازیکنان به کنترل تمام نقاط شهر از طریق مکانیک های آن برمی گردد . این بازی به طور رسمی در کنفرانس مطبوعاتی یوبی سافت در ای۳ ۲۰۱۲ رونمایی شد . اگر چه یک کپی از تریلر به طور زودهنگام توسط کانال یوتیوب یوبی سافت ارسال شد ، اما اندکی پس از آن ، قبل از اینکه تریلر رسمی اش منتشر شود ، برداشته شد . در ۱۵ فوریه ۲۰۱۳، یک تصویر تبلیغاتی آپکامینگ از بازی همراه با جزئیات بیشتر داستان ، توسط یکی از کارمندان گیم استاپ به کوتاکو فرستاده شد . ع های روی فلایر نشان دهندهٔ آن بود که پیشنهاد می شود سگ های نگهبان همهٔ کنسول های خانگی در کریسمس ۲۰۱۳ روانه بازار شود . سگ های نگهبان از یک موتور جدید به نام disrupt استفاده کرده است که به صورت اختصاصی توسط یوبی سافت مونترآل برای سگ های نگهبان طراحی شده است . یوبی سافت کنسول های pc و نسل های بعد را برای نسخهٔ سگ های نگهبان در اولویت قرار داد . مدیر عامل یوبی سافت اظهار داشت که یوبی سافت قصد دارد سگ های نگهبان با بازی های سبک باز مانند سری اتومبیل ی بزرگ رقابت داشته باشد . سازندگان بازی با شرکت کاسپراسکای لابراتوار همکاری داشتند تا عمل در بازی را واقعی تر جلوه دهند .ما به هویت شما آگاهیم , می دانیم به چه چیزی علاقه مند هستید و چه چیزهایی برای شما مهم هستند . ما می دانیم مبلغ ماهیانه ای که به دست می آورید چه مقدار است و از همه مهمتر تمامی رمزهای شما را می دانیم . به راحتی خواهیم توانست محل شما را پیدا کرده و از همان برعلیه خودتان استفاده کنیم . به تازگی تریلری از بازی جذاب و پرهییجان watch dogs منتشر شده است که قدرت بازی را به نمایش می گذارد . در قسمت پایین می توانید این تریلر را مشاهده کنید . مشخصات بازی watch dogs :نام بازی : watch dogsنام بازی (فارسی) : سگ های نگهبانزبان : انگلیسیپلتفرم : pcسال انتشار : ۲۰۱۴شرکت سازنده : ubisoft montrealمنتشر کننده : ubisoftسبک بازی : اکشن و ماجرایی تصاویری از محیط بازی watch dogswatch.dogs.1.www. .irwatch.dogs.2.www. .irwatch.dogs.3.www. .irwatch.dogs.4.www. .irwatch.dogs.5.www. .irwatch.dogs.6.www. .ir جدیدترین تریلر بازی با نام watch dogs digital shadow حداقل سیستم مورد نیاز :os: windows vista (sp2), windows 7 (sp1) or windows 8 please note that we only support 64 bit oss
processor: intel core 2 quad q8400 @ 2.66ghz or amd phenom ii x4 940 @ 3.0ghz
memory: 6 gb ram
g hics: directx 11 g hics card with 1 gb video ram – nvidia geforce gtx 460 or amd radeon hd 5770
directx: version 11
hard drive: 25 gb available space
sound card: directx 9.0c compatible sound card with latest drivers
additional notes: broadband connection and service required for multiplayer mode. supported video cards at time of release: nvidia geforce gtx460 or better, gt500, gt600, gt700 series; amd radeon hd5850 or better, hd6000, hd7000, r7 and r9 series intel iris pro hd 5200 سیستم پیشنهادی :os: windows vista (sp2), windows 7 (sp1) or windows 8 please note that we only support 64 bit oss
processor: eight core – intel core i7-3770 @3.5 ghz or amd fx-8350 x8 @ 4 ghz
memory: 8 gb ram
g hics: directx 11 g hics card with 2 gb video ram – nvidia geforce gtx 560 ti or amd radeon hd 7850
directx: version 11
hard drive: 25 gb available space
sound card: directx 9.0c compatible sound card with latest drivers
additional notes: broadband connection and service required for multiplayer mode. supported video cards at time of release: nvidia geforce gtx460 or better, gt500, gt600, gt700 series; amd radeon hd5850 or better, hd6000, hd7000, r7 and r9 series intel iris pro hd 5200 watch dogs release date set between april and june 2014 بازی watch dogs سگ های نگهبان به زودی از سایت فارسیسایت اصلی بازی : watch dogsthe post بازی watch dogs سگ های نگهبان appeared first on فارسی.
اختصاصی از فایلکو پروژه بررسی نقش ت در توسعه ی آموزش رایگان. doc با و پر سرعت .
پروژه بررسی نقش ت در توسعه ی آموزش رایگان. doc
پروژه بررسی نقش ت در توسعه ی آموزش رایگان. doc      نوع فایل: wordقابل ویرایش 180 صفحه مقدمه: امروزه در میان تمامی جوامع ، بهره گیری از آموزش و پرورش عمومی و آموزش عالی از اهمیت خاصی برخوردار است . علت اصلی این اهمیت را باید در نقشی که آموزش به عنوان ابزاری برای ایجاد یا حفظ وحدت ملی و ارتقای سطح زندگی مردم ایفا می کند، جستجو کرد. در دهه های اخیر جهان شاهد گسترش سریع آموزش عمومی و عالی در کشورهای مختلف بوده است . یکی از پدیده های مشخص قرن حاضر گرایش عمومی به آموزش و پرورش رسمی و بهره گیری از آموزش عالی برای ارتقای سطح معلومات است . این توجه در مرحله ی اول از دگرگونی نظام طبقاتی جامعه ناشی شده است . در دنیای امروز خانواده به این واقعیت پی برده است که همه امکانات رشد، خاص یک طبقه ی معین نیست و از طریق مدرسه می توان آنچه را که در گذشته به طبقات ممتاز جامعه تعلق داشت برای فرزند خویش نیز تأمین کند. در جامعه ی امروز مهارت و تخصص از وسایل مؤثر تأمین زندگی بهتر و رفاه بیشتر است و برداشت عمومی ، مهارت و تخصص را در تحصیلات رسمی جستجو می کند. امروزه نگرش به آموزش از نگاه حق مدارانه ریشه می گیرد و در بحث «حقوق ملت » سخن از انسان است ، انسانی که حق دارد از اساسی ترین لازمه ی زندگی خویش یعنی حق آموزش و پرورش بهره مند گردد. توجه ی ت ها به آموزش همگانی و تأکید قانونی جامعه بر وجوب اشتغال به تحصیل گروه واجب علیم از دیگر شاخص های توسعه ی آموزش است . شه ی این که ت باید مسایل آموزش و پرورش را به دست گیرد، از خواست های همگان بوده و امر بدیهی است ، زیرا عد و دموکراسی اجتماعی با گسترش آموزش و پرورش پیوند تنگاتنگ دارد. اگر مفهوم دموکراسی و عد اجتماعی دربردارنده ی شه ی برابری بخت و امکان موفقیت شهروندان در یک جامعه ی ملی در همه ی زمینه هاست ، آموزش و پرورش نخستین عامل گسترش برابری و دموکراسی اجتماعی است . چون اگر ت فرایند توسعه ی آموزش را به دست نگیرد و اجرا و انجام این کار فقط تحت کنترل بخش خصوصی قرار گیرد، خواه ناخواه ثروتمندان می توانند از آموزش بهره گیرند و مستمندان از آن به دور می مانند، دیر یا زود اختلاف و ناهماهنگی های اجتماعی در سطح جامعه بروز می یابد.  قانون اساسی جمهوری ی ایران ، بعنوان مبین نهادهای فرهنگی ، اجتماعی ، و اقتصادی جامعه ایران براساس اصول و ضوابط ی ، در اصول خود بهره مندی مردم از آموزش رایگان را در سطوح آموزش عمومی و عالی به صراحت بیان داشته است . اما در جامعه چه در سطح آموزش عمومی و آموزش عالی ، به خاطر افزایش رشد جمعیت و محدودیت منابع ، امکانات تی به اندازه نیازهای جامعه نبوده و این امر موجب بی توجهی به حقوق مردم شده است . بنابراین در جامعه ای مبتنی بر شه های ی ، رفتارهای غیرعادلانه روح و روان هر انسان آزاده ای را جریحه دار می سازد. آنچه موجب شد تا موضوع «نقش ت در توسعه ی حق آموزش رایگان » بعنوان کار تحقیقی یا پایان نامه بدان پرداخته شود، اشتغال در وت دبیری آموزش و پرورش و تعامل با اقشار مختلف مردم و ملاحظه ی تع ت موجود در سطح مراکز آموزشی در زمینه ی تصریح آموزش رایگان در اصول قانون اساسی و رویه ای خلاف قوانین و مقررات در جامعه می باشد. یکی دیگر از دغدغه های اصلی مردم رشد فزاینده ی جوانان متقاضی آموزش عالی و توسعه ی مراکز آموزش عالی غیر تی با اخذ شهریه های کلان است که به نوعی نقش ت را نسبت به گسترش آموزش رایگان تحت شعاع قرار می دهد. در این کار تحقیقی در پی پاسخ به این پرسش ها که ؛  ت در نظام جمهوری ی ایران در جهت توسعه ی حق آموزش رایگان چه وظایفی دارد؟  آیا اخذ وجه در سطح مدارس آموزش و پرورش به عناوین مختلف خلاف مقررات است ؟ را ار مقابله با این معضل چیست ؟ آیا گسترش موسسات خصوصی آموزشی چه در سطح آموزش عمومی و آموزش عالی خلاف قوانین و مقررات اساسی کشور است ؟  آیا ت بر تکلیف خویش در قبال اصل 30 قانون اساسی عمل کرده است ؟  چالش های فراروی آموزش رایگان چیست ؟ آیا هنوز می توان از رایگان بودن آموزش و پرورش و آموزش عالی برای همه ، سخن گفت ؟ بنابراین تحقیق فوق در دو فصل ؛ 1) حق آموزش و ت  2) تحلیل نظام آموزشی ایران و آموزش رایگان ، تقسیم شده است . در فصل اول به مفهوم حق و حوزه ی حق آموزش و دیدگاه و اسناد در قبال آموزش ، همچنین مفهوم کارکردی توسعه ی آموزش و ماهیت ت و کارکرد آن در تحقق حق آموزش پرداخته شده است .  در فصل دوم چالش های فراروی آموزش رایگان و تحلیل حقوقی نظام آموزش رایگان در جمهوری ی ایران ارائه گردیده است . امید است با بیان موارد نقض قوانین و مقررات و ارائه را ار صحیح ، حقوق ملت در چارچوب ضوابط و مقررات حاکم بر جامعه رعایت گردد. فهرست مطالب:مقدمه  فصل اول : حق آموزش و تئوری ت   بخش اول . مفهوم حق و حوزه ی حق آموزش   مبحث اول : تحلیل هوفلد از مفهوم حق   بند اول : چهار قلمرو مفهوم حق   1- حق - ادعا (مطالبه ) (claim-right)   2- حق - /اختیار (liberty/privilage-right)   3- حق - قدرت  (power-right)   4- حق - مصونیت (immunity-right)  بند دوم : آثار حقوقی مفهوم حق (تحلیل مفهوم وظیفه یا تعهد) تعهد به وسیله و تعهد به نتیجه ماهیت تعهدات ت در قبال حق آموزش مبحث : حق آموزش از دیدگاه اسناد بین المللی و بند اول : حق آموزش از نگاه اسناد بین المللی   اعلامیه ی جهانی میثاق حقوق اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی سایر اسناد بین المللی  بند دوم : دیدگاه نسبت به حق آموزش   قرآن و تعلیم و تربیت سیره ی معصوم و آموزش  بخش دوم : توسعه ی آموزش و تئوری ت   مبحث اول : توسعه ی آموزش گامی در جهت توسعه ی انسانی   بند اول : سرمایه گذاری آموزشی شاخصی از فرایند توسعه   بند دوم : ضرورت توسعه ی آموزش   بند سوم : رویکرد ت ها در توسعه ی آموزش  بند چهارم : عدم تعادل توسعه ی آموزشی در ایران   مبحث دوم : ماهیت ت و کارکرد آن در تحقق حق آموزش   بند اول : ت محدود یا مشروطه   الف ) ویژگی ت مشروطه   ب ) کارکرد ت مشروطه در توسعه ی حق آموزش   بند دوم : ت رفاه   الف ) بررسی ابعاد اقتصادی و اجتماعی ت رفاه   ب ) ت رفاه و حق آموزش   بند سوم : ت طبقاتی   الف ) ویژگی ت طبقاتی   ب ) رویکرد ت طبقاتی و حق آموزش رایگان   بند چهارم : مفاهیم ت در نظام جمهوری ی ایران   الف ) مفهوم ت ی   1- تئوری ت ی   2- بینش ت ی در زمینه ی حق آموزش   ب ) مفاهیم حقوقی ت در قانون اساسی جمهوری ی ایران و حق  آموزش   1- ت در مفهوم حاکمیت   2- ت در مقام تصدی   فصل دوم : تحلیل نظام آموزشی جمهوری ی ایران و آموزش رایگان   بخش اول : چالش های فراروی آموزش رایگان   مبحث اول : فرایند خصوصی سازی آموزش   بند اول : اه و مزایای خصوصی سازی آموزشی   الف ) اه خصوصی سازی :   ب ) مزایای خصوصی سازی محور استدلال م عان   ج ) پاسخ به دلایل موافقان خصوصی سازی   بند دوم : شکل های خصوصی سازی   بند سوم : خصوصی سازی آموزشی در ایران   الف ) خصوصی سازی در آموزش و پرورش   ب ) خصوصی سازی در آموزش عالی   مبحث دوم : تأمین هزینه های آموزش   بند اول : چه انی باید هزینه های آموزشی را بپردازند؟   بند دوم : تأمین منابع مالی آموزش و پرورش   بند سوم : آموزش عالی و تأمین منابع مالی   الف ) وضعیت آموزش عالی از لحاظ کمیت   ب ) راه های تدارک منابع مالی جدید آموزش عالی   بخش دوم : تحلیل حقوقی نظام آموزش رایگان در جمهوری ی ایران   مبحث اول : آموزش رایگان در قانون اساسی   بند اول : بررسی صورت مشروح مذاکرات مجلس بررسی نهایی قانون اساسی جمهوری ی ایران   بند دوم : اصول قانون اساسی و آموزش رایگان   مبحث دوم : نظام حقوقی آموزش و پرورش (عمومی ) و آموزش رایگان  بند اول : آموزش و پرورش تی و آموزش رایگان   الف ) آیا سرانه ی دانش آموزی کفاف آموزش رایگان را می دهد؟   ب ) آئین نامه ها و مصوبات اداره ی مدارس تی در رابطه با کمک های مردمی   ج ) تحلیل حقوقی آئین نامه ها و تصویب نامه های مطروحه   بند دوم : ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی ت و خودگردانی آموزش و پرورش   الف ) ماده 88 و آئین نامه و تصویبنامه مربوط به آن   ب ) بررسی حقوقی ماده 88 و آیین نامه های مربوط به آن   بند سوم : مدارس غیر تی (غیرانتفاعی )   الف ) قوانین ، مقررات و دستورالعمل های مدارس غیرانتفاعی   ب ) آموزش رایگان و مدارس غیرانتفاعی   بند چهارم : آموزش و پرورش خاص (مدارس تی با شرایط خاص ) الف ) آموزشگاههای علمی آزاد   ب ) مدارس تی با شرایط خاص   مبحث سوم : بررسی حقوقی نظام آموزش عالی در جمهوری ی ایران و آموزش رایگان   بند اول : قوانین برنامه پنجساله توسعه و آموزش عالی   الف ) مواد قانونی برنامه های پنج ساله توسعه و توسعه ی آموزش رایگان   ب ) نقد قانون برنامه پنج ساله ی توسعه در زمینه ی آموزش عالی   بند دوم : دوره ها و مؤسسات آموزش عالی زیرنظر وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری   الف ) دوره های نوبت دوم (شبانه )   ب ) ها و مؤسسات غیر تی زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فن آوری   1- پیام نور   2- موسسات آموزش عالی غیر تی غیرانتفاعی   بند سوم : آزاد ی   نتیجه گیری  فهرست منابع   منابع ومأخذ:الف ) کتب  1- آقایی ، بهمن ، «فرهنگ »، انتشارات گنج دانش ، چاپ اول ، 1376. 2- ابوالحمد، عبدالحمید، «مبانی سیاست »، انتشارات توس ، 1370. 3- الماسی ، محمد، «تاریخ آموزش و پرورش و ایران »، شرکت نشر دانش امروز، چاپ اول ، 1370. 4- اینگهارت ، رونالد، «تحول فرهنگی در جامعه ی پیشرفته صنعتی ، ترجمه مریم وتر، انتشارات کویر، چاپ دوم ، 1382. 5- بارنز، جک ، «چشم انداز دگردیسی در آموزش »، ترجمه ایزدی ، نشر طلایه پرسو، چاپ دوم ، 1382. 6- بشیریه ، حسین ، «جامعه شناسی »، نشرنی ، چاپ هشتم ، 1381. 7- بشیریه ، حسین ، «آموزش دانش »، موسسه نگاه معاصر، 1382. 8- پتریک ، فیتس ، «نظریه رفاه »، ترجمه هرمز همایون پور، نشر گام نو، 1381. 9- حجتی ، سید محمد باقر، « و تعلیم و تربیت »، چاپ و نشر فرهنگ ی ، 1363. 10- راجرز، دانیل سی و راچلین ، هرش اس ، «اقتصاد آموزش و پرورش »، ترجمه ابوالقاسم حسینیون ، ناشر معاونت فرهنگی آستان قدس رضوی ، 1370. 11- راسخ ، محمد، «حق و مصلحت »، انتشارات طرح نو، چاپ اول ، 1381. 12- رادمرزی ، سیدمهدی ، «نظام آموزش عالی در نگاه قوانین و مقررات »، انتشارات مشرقین ، 1380. 13- رضوی ، حسین ، «بازده اقتصادی سرمایه گذاری آموزش در سطوح مختلف تهران »، سازمان برنامه بودجه ، 1357. 14- زاهدی اصل ، محمد، «مبانی رفاه اجتماعی »، انتشارات علامه طباطبایی ، چاپ اول ، 1381. 15- ساخاروپولوس ، جرج و وودهال ، مورین ، «آموزش برای توسعه »، ترجمه پریدخت وحیدی و حمید سهر ، سازمان برنامه و بودجه ، 1371. 16- شعبانی ، قاسم ، «حقوق اساسی »، انتشارات اطلاعات ، تهران ، چاپ هشتم 1379. 17- شیخ زاده ، مصطفی و رضازاده ، بهرام ، «بررسی شیوه های تأمین و جذب کمک های مالی در آموزش و پرورش ، شورای تحقیقات اداره ی کل آموزش و پرورش استان آذربایجان ، 80-1379. 18-طباطبایی مؤتمنی ، منوچهر، « های عمومی و »، مؤسسه انتشارات و چاپ تهران ، 1375. 19- عظیمی ، حسین ، «نقش آموزش و پرورش در توسعه »، پژوهشکده تعلیم و تربیت ، 1382. 20- عمادزاده ، مصطفی ، «مباحثی از اقتصاد آموزش و پرورش »، انتشارات جهاد ی اصفهان ، چاپ ششم ، 1374. 21- فاجرلیند.ا، «تعلیم و تربیت و توسعه ی ملی »، ترجمه سید مهدی سجادی ، انتشارات تربیت ، 1371. 22- قاری سید فاطمی ، سید محمد، « در جهان معاصر»، انتشارات شهید بهشتی ، 1382. 23- کاتوزیان ، ناصر، «مبانی حقوق عمومی »، نشر دادگستر، چاپ اول ، 1377. 24- مدنی ، سید جلال الدین ، «حقوق اساسی و نهادهای »، ناشر مؤلف ، چاپ چهارم ، 1375. 25- معین ، محمد، «فرهنگ فارسی »، موسسه انتشارات کبیر، چاپ دهم ، 1375. 26- معیری ، محمد طاهر، «مسایل آموزش و پرورش »، انتشارات کبیر، 1380. 27- موحد، محمدعلی ، «در هوای حق و عد »، نشر کارنامه ، چاپ اول ، 1381. 28- وینسنت ، اندرو، «نظریه های ت »، ترجمه حسین بشیریه ، نشرنی ، چاپ سوم ، 1381. 29- هاشمی ، سید محمد، «حقوق اساسی جمهوری ی ایران »، جلد اول ، شهید بهشتی ، چاپ اول ، 1374. 30- هلک ، ژاک ، «سرمایه گذاری برای آینده »، ترجمه عبدالحسین نفیسی ، انتشارات مدرسه ، چاپ اول ، 1371. 31-ـــــــــــــــــــ، «جنبه های کاربردی خصوصی سازی »، گروه پژوهش سازمان ملل متحد، ترجمه رضا پاکدامن ، انتشارات مجد، چاپ اول . ب ) مقالات و جزوات  32- امیدی ، یزدان ، «بررسی بودجه آموزش عالی در سال 1383، نامه ی آموزش عالی ، سال اول شماره (3)، تیرماه 1383. 33- تسنیمی ، عباسعلی و سجادی ، سیدمهدی ، «نقدی بر مبانی خصوصی سازی مراکز آموزش عالی »، فصلنامه ی پژوهش و برنامه ریزی در آموزش عالی ، شماره 20، سال 1380. 34- تقی پور ظهیر، علی ، «نظام برنامه ریزی توسعه آموزش عالی »، فصلنامه پژوهش و برنامه ریزی در آموزش عالی ، سال اول ، شماره 3، 1372 35- تونز، د.ر، «خصوصی سازی در بخش آموزش عالی »، ترجمه هادی بهشتی ، فصلنامه ی پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی ، سال اول ، شماره چهار، زمستان 72. 36- جانسون ، د.ب ، «شهریه »، ترجمه عبدالحسین نفیسی ، گزیده مقالات دایرة المعارف آموزش عالی ، موسسه ی پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی ، 1376، تهران . 37- چترچی ، نوشین ، «آموزش عالی و قانون اساسی »، مجموعه مقالات نخستین سمینار آموزش عالی - علامه طباطبایی - تهران - 1376. 38- حاضری ، علی محمد، «تأملی در پشتوانه های نظری خصوصی سازی آموزش عالی ، مجموعه مقالات نخستین سمینار آموزش عالی در ایران ، علامه طباطبایی ، تهران ، چاپ اول . 39- حج فروش ، احمد، «ضرورت و فلسفه ی مشارکت های مردمی در آموزش و پرورش »، فصلنامه ی فرهنگ مشارکت ، شماره دوم ، 1373. 40- روشن ، احمدرضا، «یک دهه با آموزش عالی »، نامه ی آموزش عالی ، سال اول شماره یک ، اردیبهشت 1383. 41- زارعی ، محمد حسین ، «درآمدی بر مبانی نظری تحول اداری »، فصلنامه ی مدیریت تی ، شماره 33، 1378. 42- زارعی ، محمد حسین ، «مسئولیت ت »، تقررات درسی دوره ی ای حقوق عمومی ، شهید بهشتی ، نیمسال اول 84-1383. 43- سپهری ، حسین ، «واژگان شناسی یا ترمینولوژی مشارکت »، فرهنگ مشارکت ، شماره ی دوم ، زمستان 1373. 44- سجادی ، سیدمهدی ، «آیا خصوصی (غیرانتفاعی ) شدن مدارس به بهبود آموزشی کمک می کند.»، خلاصه مقالات بهبود کیفیت آموزشی ، اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ، 1374. 45- سلجوقی ، خسرو، «مشارکت در آموزش و پرورش از نگاهی دیگر»، فصلنامه ی فرهنگ مشارکت ، شماره هفتم ، بهار 1375. 46- شادی طلب ، ژاله ، «مشارکت مردم در مدیریت »، ماهنامه ی جهاد، تهران ، 1372. 47- ظهور، حسن ، «طرح توسعه پیشنهادی آموزش عالی در جمهوری ی ایران ، فصلنامه ی پژوهش و برنامه ریزی در آموزش عالی ، شماره 16 و 15، سال 77. 48- عمادزاده ، مصطفی ، «تأمین مالی ها»، نامه ی آموزش عالی ، شماره یک ، اردیبهشت 1383. 49- علوی ، ی ، «دین و ت »، ماهنامه ی آفتاب ، شماره ی سی و چهارم ، فروردین و اردیبهشت 1383. 50- فاضلی ، عصمت ، «ضرورت گسترش آموزش فراگیر»، نامه ی آموزش عالی 5، سال اول ، شهریور 1383. 51- قارون ، معصومه ، «مروری بر نحوه ی تأمین منابع مالی آموزش عالی »، فصلنامه پژوهش برنامه ریزی آموزش عالی ، شماره 20 سال 1380. 52- قرا لو، محمد، « ت و توسعه »، فصلنامه اطلاعات - اقتصادی ، شماره 168-167، مرداد و شهریور 1380. 53- لارونس ، ساها، « ها و توسعه ی ملی » ترجمه ی محمدرضا افضلی ، نشریه نگاه نو 1374. 54- ناصری ، محمدباقر، «حکومت ی در ایران »، مجموعه مقالات حکومت در ، سازمان تبلیغات ی ، 1366. 55- نوری نائینی ، محمد سعید و دژپسند، فرهاد، «بررسی اقتصادی شهریه در آموزش عالی »، فصلنامه ی پژوهش و برنامه ریزی در آموزش عالی ، شماره یک ، سال دوم ، 1373. 56- هاتان ، نی ، «تبیین چارچوبی از حق انسانی برای توسعه پایدار عادلانه »، ترجمه ی محمد حسین زارعی ، فصلنامه ی مدیریت تی ، شماره 44، 1378. 57- هاربیس ، فردریک و مایرز، جا ا، «نیروی انسانی و رشد اقتصادی »، ترجمه حسین مؤتمن ، تهران ، 1350. 58- یمنی دوزی سرخ ، محمد، «تحلیل نظام آموزش از دیدگاه توسعه »، فصلنامه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی ، شماره یک ، سال اول ، 1372. 59-ــــــــــــــــ، توسعه ی مبتنی بر دانایی ، نامه ی آموزش عالی ، سال اول ، شماره 3، تیر 1383. ج ) قوانین ، اسناد و مدارک  60- صورت مشروح مذاکرات مجلس بررسی نهایی قانون اساسی جمهوری ی ایران . 61- قانون اساسی جمهوری ی ایران . 62- قوانین برنامه ی پنج ساله ی توسعه ی اول ، دوم ، سوم ، چهارم  63- قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش و آیین نامه های اجرایی آن ، مصوب 1372، انتشارات مدرسه ، چاپ اول ، 1380. 64- مجموعه مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ، دبیرخانه شورای عالی آموزش و پرورش ، انتشارات مدرسه ، چاپ چهارم ، 1382. 65- مجموعه قوانین ، بخشنامه ها و مقررات مدارس غیرانتفاعی کشور، وزارت آموزش و پرورش ، معاونت مشارکت های مردمی مدارس غیرانتفاعی ، چاپ دوم . 66- مجموعه قوانین آموزش عالی (تا پایان 1372) وزارت فرهنگ و آموزش عالی ، جلد اول 1372 - جلد دوم 1374. 67- ماده 88 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی ت ، مصوب 1380، ناشر آذر برزین ، چاپ اول 1381. د) منابع اینترنتی  68- http://www.spk-gov.ir 69- http://www.iranculture.org 70- http://www.sci.org 71- http://www.iernet.org 72- http://www.irphe.ir 73- http://www.irandoc.com 74- http
با
پروژه بررسی نقش ت در توسعه ی آموزش رایگان. doc