موسسه خیریه رضوی

به نقل از خبرگزاریها در مورد موسسه خیریه رضوی :

موسسه خیریه خادمین کتیج اقدامی متفاوت از موسسه خیریه آلمانی این موسسه در کشور پرو به خانواده های رسیدگی و در فلیپین به وضعیت ک ن رسیدگی می کند و آن
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p بیش از ۹۰ نفر از بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی رس شهرستان ا از موسسه خیریه مهر کوثر و موسسه خیریه طاها الیگودرز بازدید د. موسسه خیریه مهرآفرین مشهد به یک مددجوی زیر پوشش بهزیستی نهبندان 5 میلیون تومان کمک بلاعوض کرد. در آستانه سال نو 80 سبد کالا به ارزش چهار میلیون تومان در میان مددجویان خیریه حضرت جواد الائمه(ع) قمیشلو توزیع می شود. مدیر عامل موسسه خیریه حضرت جواد الائمه(ع) با اعلام این خبر گفت: این سبدهای کالا تا بیستم اسفند در میان مددجویان این موسسه توزیع می شود. حاج عبدالغفار ذاکر(و شتی) از خیرینی که می خواهند شادی هایشان را در بین نیازمندان ت. نیگنانیهای مقیم سراسر کشور با کمک شش میلیونی خود به خیریه جواد الائمه گل کاشتند در پی تقاضای این موسسه مبنی برتجمیع در پرداخت فطریه کفاره نذورات سهم سادات و کمک های مردمی در روز عید سعید فطر همشهریان نیگنانی از ا و روستاهی مختلف بیش از شش میلیون کمک های خود را دراختیار این خیریه قرار دادند و با اینکار برگ زرین دیگری د رونده ایثار گ. موسسه مالی و اعتباری کاسپین tehran
شعب موسسه کاسپین
موسسه اعتباری فرشتگان
شعبات موسسه اعتباری کاسپین
موسسه اعتباری فردوسی
موسسه آرمان امید جلین
استخدام موسسه اعتباری کاسپین
موسسه مالی و اعتباری کاسپین استان تهران، تهران
ادامه مطلب معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اسان رضوی، از پرداختی های ۳ موسسه مشکل دار اسان رضوی تا پایان امسال خبر داد. معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی ناجا از دستگیری کلاهبرداران موسسه خیریه ای که به بهانه ید و فروش فیش های حج از شهروندان اخاذی می کرد، خبرداد و به شهروندان توصیه کرد: برای ثبت نام حج تمتع و عمره به دفاتر مورد تایید سازمان حج و زیادت مراجعه کنند. با حضور مردم اردکان در مجلس شورای ی جلسه هیئت مدیره موسسه خیریه دراردکان برگزار شد. «پنی لارنس» معاون موسسه خیریه آ فام روز دوشنبه ضمن پذیرش مسئولیت پنهان کاری رسوایی اخلاقی کارکنان این موسسه در هائیتی و چاد از مقام خود کناره گیری کرد. موسسه خیریه "محکم" یکی از موسسات خیریه در سطح استان است که در بخش بهداشت و سلامت فعالیت دارد و هدفش درمان ک ن دارای ناهنجاری های مادرزادی است. همزمان با شبهای پر فظیلت قدر ضیافت افطاری در موسسه خیریه قمر بنی هاشم (ع) برگزار گردید،در این مراسم سالمندان،تعدادی از ایتام و خانواده های نیازمند حضور داشتند.هزینه های این افطاری توسط خیر و رابط محترم موسسه حاج باقر ناصری و به همت جناب سرهنگ جواد سروری خسرو شاهی و خانم پریخانی تامین گردید.در پایان این مراسم سالمندان و ایتام حاضر . مدیرعامل موسسه شجره طیبه اصفهان به مناسبت روز درختکاری نهالی بنام این موسسه در پارک کوهستان صفه اصفهان کاشت. کلنک احداث ساختمان موسسه خیریه حسن مجتبی(ع) به زمین زده شد. طی مراسمی با حضور جمعی از مردم گزار و روزه دار محل و ت معزز جناب حجت ال محمدزاده و مسئولین این موسسه کلنک احداث ساختمان موسسه خیریه حسن مجتبی(ع) به زمین زده شد. این زمین که در مقابل ساختمان پست بانک و کوچه معروف به کوچه قرار داردبه مساحت ۶۰ متر مربع بوده که ۴۰ متر از آن یداری و ۲۰متر نیز از طرف خیر حاج گداعلی گلبرا ور اهدا گردیده است. شکلک های محدثه شکلک های محدثه خانم اکرم السادات احمد پناهی مدیر موسسه خیریه رهروان احسان سمنان : از کافرمایان و مدیران شرکت ها و کارخانه های شهرستان سمنان درخواست دارم در طول سال سهمیه مشخصی جهت تامین نیروی انسانی از موسسه خیریه رهروان احسان داشته باشند تا ضمن تامین نیروی مورد نیاز خود زمینه اشتغال پایدار برای همشهریان به خصوص خانواده های مددجویان داشته باشن. موسسه ریحانه در اردبیل هزینه های درمان بیمارانی را که توانایی مالی کافی ندارند، پرداخت می کند. هیئت امنا و هیئت مدیره موسسه خیریه محکم با معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد دیدار د و اه و اقدامات این موسسه را توضیح دادند. 300 خانواده به ویژه ک ن نیازمند زی وشش موسسه خیریه مهرک مازندران هستند.
فرمانده انتظامی اسان رضوی گفت: یک فرد مسلح حدود ظهر شنبه با ورود به یک موسسه قرض الحسنه در بلوار… موسسه خیریه وغیر انتفاعی جامعه معلولین شهرستان مه ولات در سایت رسمی (پایگاه اطلاع رسانی خیریه های وسمن های کشور) http://khairieh.com/index.php/%d8%ae%db%8c%d8%b1%db%8c%d9%87-%d9%87%d8%a7/162-%d9%85%d9%87-%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa/10905-%d8%ac%d8%a7%d9%85%d8%b9%d9%87-%d9%85%d8%b9%d9%84%d9%88%d9%84%db%8c%d9%86-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%d9%85%d9%87-%d9%88%d9%84%d8%a7%d8%aa جمعی از س گذاران موسسه مالی کاسپین در لحظه سال تحویل بنری را با عنوان 7 سین س گذاران موسسه مجاز کاسپین در مقابل شعبه مرکزی این موسسه نصب و اعتراضی برگزار د. تقی کرمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با شرکت در جلسه هیات امناء موسسه خیریه جواد الائمه و صندوق المهدی (عج) به بررسی مسائل و مشکلات این موسسه و نحوه مساعدت و را ار های لازم در جهت کمک به مستمندان پرداخت.معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از زحمات کارکنان این موسسه برگزاری چنین جلساتی را گام مهم در جهت پیشبرد اه موسسه عنوان کرد .کرمی گفت: وجود چنین موسساتی در شهرستان منشاء خیرات زیادی است و این موسسه با کمکهای نقدی و غیر نقدی برای مستمندان که از طرف خیرین جمع آوری می شود باری از مشکلات آنها برداشته برمی دارد .معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تشکر از نیات خیر خواهانه خیرین تصریح کرد : خدمت رسانی و رفع مشکلات نیازمندان یک ظرفیت و نعمت بزرگی است که به یقین هر ی توفیق این خدمت رسانی را ندارد .کرمی افزود : نگاه زیبای مردم به مسائل خیریه بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است که ضرورت دارد از این حرکت خیر خواهانه افراد خیر به بهترین شکل استفاده شود .وی با بیان اینکه موسسات خیریه باید در رفع مشکلات قدم بردارند افزود : ت به تنهایی نمی تواند مشکلات مردم را حل کند بنابراین چنین موسساتی باید آمادگی و روحیه خدمت رسانی را در خود تقویت کنند . مدیر عامل مؤسسه خادمین حضرت رضا(ع) در کاشان گفت: اعضای این موسسه مفت به دریافت احکام طرح خادم یاری آستان قدس رضوی شدند. در روز پنجشنبه ؛ تاریخ 26/10/92 جلسه ای با حضور مسئول خیریه آبشار عاطفه ها خانم بیرانوند با مدیر کل جدید امور اجتماعی جناب آقای نادر قربانی و کارشناس امور اجتماعی استانداری برگزار شد. در این جلسه مسئول نمایندگی با معرفی شرح عملکرد خیریه و فعالیت های آن از آقای قربانی درخواست همکاری با موسسه خیریه را خواستار شدند ، و در نتیجه صحبت های . بروجرد و اشترینان در مجلس شورای ی گفت: مطالبات مالی موسسه آرمان توسط موسسه ملل پرداخت خواهد شد.
فعالیت این موسسه تا اطلاع ثانوی ممنوع است و محل این موسسه نیز از امروز پلمب شده است. مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: موسسه خیریه عترت فاطمی تهران ۱۱۰ میلیون تومان به مددجویان سادات استان کمک کرد. بر پایه ویرایش ۲۰۱۸ «موسسه آموزش عالی تایمز» هفت موسسه ایرانی توانسته اند در فهرست ۵۰۰ موسسه برتر جهان در حوزه ی و فناوری جای گیرند. سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس کیک تولد خود را به یک موسسه خیریه اهدا د. جوان،رئیس اداره بهزیستی خوسف از توزیع 60 کیلو گوشت (اهدائی از سوی موسسه خیریه انصار الحجه مشهد)همزمان با سی و ششمین بهار و سالگرد پیروزی انقلاب ی، بین اقشار نیازمند و مددجویان تحت حمایت بهزیستی خوسف خبر داد.وی این اقدام خداپسندانه خیرین را ارج نهاد. مشاور استاندار بوشهر گفت: خیران در این استان ۲۸ میلیارد ریال به موسسه از طریق موسسه خیریه آبشار عاظفه ها به نیازمندان کمک کرده اند. قال المومنین : پرداخت زکات عامل نزدیک شدن مسلمانان به خداست.(نهج البلاغه.خ199)موسسه خیریه ی رضا زکات شما را جمع آوری میکند.

از کلیه کشاورزان عزیز در خواست داریم که زکات محصولاتشان را در صورت تمایل در اختیار این موسسه قرار دهند .

سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه ها نمایندگی م آباد در اطلاعیه قبلی به مهرجویان از طریق پیامک در روز دوشنبه 5/3/93 مراسم جشنی به مناسبت مبعث اکرم (ص) را در مکان موسسه خیریه برگزار کرد. در مراسم مولودی خوانی و دعا انجام گرفت . و از مهرجویان پذیرایی شیرینی و شربت نیز به عمل آمد . ایرنا نوشت: مدیرکل امور اقتصادی استانداری اسان رضوی اعلام کرد: تمامی س های مردم در موسسه منحله میزان تا سقف 5 میلیارد ریال تعیین تکلیف شد. قائم مقام موسسه ملی مرهم گفت: تیم پزشکی این موسسه خیریه تاکنون یک هزار و 450 مورد عمل رایگان در استان های مختلف کشور انجام داده است. فعالیت این موسسه تا اطلاع ثانوی ممنوع است و محل این موسسه نیز از امروز پلمب شده است. به دنبال شایعه ورش تگی موسسه اعتباری توسعه (آرمان) هر روز در بسیاری از ای لرستان س گذاران این موسسه با در مقابل شعب این بانک خواستار بازپس گیری س های خود هستند . خبر خوش بنابراعلام رئیس اداره بهزیستی شهرستان بشرویه مجوز فعالیت موئسسه خیریه جوادالائمه نیگنانی های مقیم سراسر کشور ازسوی این سازمان صادر شد یکی ازدست اندرکاران این موسسه گفت با اینکار فصل جدیدی درفعالیت های این موسسه اغاز می گردد و این خیریه قادرخواهد بود علاوه بر جذب کمکهای مردمی از حمایت های نهادهای حمایتی بهره مند گردد. ان. فرمانده انتظامی اسان رضوی گفت: مسلح موسسه قرض الحسنه ثامن در مشهد دستگیر شد.
رئیس موسسه اعتباری ثامن شعبه نامجو رشت گفت: ورش تگی موسسه اعتباری ثامن کذب محض است ما در پرداخت وجوه س گذاران هیچگونه مشکلی نداریم.

سید رضا قاسمی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا در خصوص هجوم یکباره مردم به موسسه ثامن جهت دریافت س گفت: برخی شبکه های ای که وابسته به شبکه منافین هستند، با پخش کلیپی مبنی بر اینکه موسسه ثامن ورش ت شده ا. زکات فطریه خود را به این دختربچه یتیم در شوشتر بدهید . این دختربچه یتیم به همراه مادر خود به سختی در شوشتر گذران زندگی می نمایند . با دادن زکات فطریه خود به این دختربچه یتیم لبخند را بر لبان وی و مادرش خواهید آورد . آدرس : شوشتر – خیابان سادات – نبش بازار ماهی فروشان – موسسه خیریه یاعلی – ساندویچ فروشی محمد ارده چی . موبایل موسسه خیر. موسسه ثامن بهترین هست امروز هم مثل روزهای  قبل خدمات ارایه میداد مردم به حرفهای این و ان گوش نکنند این موسسه با موسسه های  دیگه فرق می کنه بهترین خدمات را می  دهد تازه  سودش هم انقدر زیاد نیست که بعضی از  موسسات  می  ددادند  و  نمی  توانستند ادامه  بدهند  این  موسسه تا حد و  اندازه های  یک  بانک&nb. http://sangariha.com/i/attachments/1/1409207305167288_large.jpgبه گزارش کانون گفتمان رضوی از روابط عمومی آستان قدس رضوی،دبیر شورای عالی فرهنگی آستان قدس رضوی در نشستی خبری با حضور مسئولان و اصحاب رسانه ویژه برنام ههای دهه کرامت رضوی را تشریح کرد. به گفت هی حج تال والمسلمین حسینی هزاران برنامه ازمؤسسات فرهنگی آستان قدس رضوی، به دبی رخانه ستاد دائمی جشنهای میلاد رضا)ع( رسیده است. در ادامه نگاهی داریم به برنام ههای اعلام شده در این نشست خبری.جشنهای میاد رضوی، در روز اول ذی القعده، با حرکت دست جمعی هزاران خدمتگذار آستان مقدس رضوی از چهار راه به سمت حرم مطهر رضوی، و انجام مراسم گلباران آغاز میشود. معاون دادستان مرکز اسان رضوی از برخورد با موسسه و پیمانکار برگزار کننده برنامه در برج سلمان خبر داد و گفت: برج سلمان دیگر حق برگزاری فوق برنامه ندارد. در پی ورش تگی این موسسه، دو نفر از مشتریان این موسسه که دارای س بودند شبانه به منزل رئیس شعبه مراجعه و درخواست استرداد وجوه و س های خود را می کنند. موسسه نور در  حال  حاضر  بهترین  موسسه مالی  و  اعتباری هست  با  شعبات  بسیار  زیاد  در  ایران  این  موسسه  با  مدیریت بسیار  خوب هم  از  لحاظ  ظاهری  شیک  هست  هم  کارمندانش  منظم  و  مرتب  در  حد  استانداردهای  جهانی  گام  بر  می دارند خیلی  سریع  . جمعی از س گذاران موسسه کاسپین در مشهد با ی دیگر در مقابل این موسسه خواستار بازگرداندن پول هایشان شدند. از سوی سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه های استان لرستان شهرستان م آباد در ماه آذر ودی با لطف و عنایت خداوند منان اقداماتی انجام گرفته شد خدا را شاکریم که در اوایل ماه آذر یکی از خیرین مبلغ 12000000ریال اه به موسسه داشتند برای ساخت سرویس بهداشتی یکی از مهر جویان موسسه هزینه شد. همجنین در اوا ماه آذر وسایل گرمایشی را که مرکز به شهرستان. ترس و دلهره س گذران موسسه توسعه آرمان در لرستان را فراگرفته است. به نام خالق زیبایی ها
نمی خواهیم ار یتیمان برایتان بگوییم
نمی خواهیم از نیازها و آرزوهای آنها بنویسیم
و نمی خواهیم خاطر شاد شما را آزرده سازیم
بلکه می خواهیم شما را به یک فراخوان بخوانیم
فراخوانی برای شاد شدن خاطر شما
فراخوانی برای آرامش روح شما
فراخوانی با طرحی به نام باقیات الصالحات پولی که می ماند، وتلاش شما .