موضع موشکی ایران عاقلانه است تهران موافق تغییر غروب خورشید نیست

به نقل از خبرگزاریها در مورد موضع موشکی ایران عاقلانه است تهران موافق تغییر غروب خورشید نیست : در پی تماس های مکرر از نقاط مختلف کشور مبنی بر ادعاهای رویت هلال؛ ج وضعیت هلال در غروب یکشنبه در برخی نقاط برای غروب یکشنبه درج می گردد: غروب آفتاب غروب ماه بیجار 20:29 20:26 س ل ذهاب 20:33 20:31 سنندج 20:30 20:28 قصر شیرین 20:34 20:32 کنگان 19:55 19:58 کن ر 20:24 20:23 گنبد کاوس 20:01 19:21 لار 19:45 19:48 مهاباد 20:38 20:35 براساس این اطلاعات ، هلال در بسیاری از نقاط کشور زودتر . کاخ کرملین اعلام کرد که با رئیس جمهور در توصیف ایران به عنوان ت شماره یک حامی تروریسم موافق نیست. تسنیم نوشت: خارجه سعودی گفت که کشورش با نظر در خصوص مقابله با ایران و پایان دادن به تروریسم موافق است. شهردار تهران با اشاره به اینکه ارتباط دادن مسایلی همچون میزان جمعیت و بلندمرتبه سازی به بحث آلودگی هوا علمی نیست، گفت: مرتبط بحث آلودگی هوا به میزان جمعیت و بلندمرتبه سازی علمی نیست. ما هم با کاهش جمعیت تهران به ده ها دلیل متفاوت موافق هستیم، در حال حاضر بیش از 23 درصد جمعیت کشور در تهران متمرکز شده که این رویکرد غلطی است. الهام فخاری، عضو شورای شهر تهران که با استعفای محمدعلی ، شهردار پایتخت موافق بود گفت که تصمیم امروز شورای شهر بوده و تصمیمات در مدیریت کلان ا مرسوم است و چیز بدی نیست. هنرمندان در روزهای نزدیک به انتخابات ریاست جمهوری موضع خود را در مورد این رویداد مطرح می کنند٬ آیا با موضع گیری هنرمندان در مورد انتخابات ریاست جمهوری موافق هستید؟ دوباره غروب شد و خاطره های تو و این غروب تا انتها مبهم دوباره غروب شد و آنهم غروب تلخ و من و سکوت بی تو دوباره غروب شد و بهانه های دلتنگی و سکوت لبریز از غم بارانی دوباره غروب شد و این دل بیچاره و آرزوهای محال داشتنت دوباره غروب شد و کویر فاصله و هوای ابری دقیقه های بی تو دوباره غروب شد و سکوتی تلخ با نگاهی به روزهای آبی با تو بودن دوبا. سخنگوی وزارت خارجه می گوید تمدید تعلیق برخی تحریم های ایران، به هیچ وجه نشان دهنده موضع ترامپ در برابر و دادن چک سفید به تهران برای ادامه اقدامات خود نیست. تنها خواسته ی من از امروز دیدن غروب خورشید بود! و من چه غروب هایی را در چهاردیواریِ محلِ کارم از دست دادم! چه غروب هایی را که حتی از پشت پنجره هم ندیدم. خارجه قطر تأکید کرد که دوحه با همه همکاری می کند و افزود: تنها مسیر هوایی ما از طریق ایران است، موضع ما در خصوص رابطه با ایران روشن است ایران همسایه ماست به همین دلیل باید رابطه مثبتی با تهران داشته باشیم. سخنگوی وزارت خارجه فرانسه روز پنج شنبه بار دیگر از برنامه موشکی و فعالیت های منطقه ای ایران ابراز نگرانی کرد و گفت خارجه فرانسه در سفر به تهران در مورد این مسائل صحبت می کند. شبکه رادیویی تهران، در ماه مبارک رمضان برنامه‌ای با عنوان «خورشید بی‌غروب» را- دقایقی بعد از اذان صبح- پخش می‌کند، این برنامه -که با گویندگی  رضا خزایی تولید شده است- بازخوانی بخش‌هایی از کتاب علی(ع) خورشید بی‌غروب نوشته محمد حسن ارجمندی است که آنچه پیرامون حضرت علی علیه السلام بوده را به سخن واداشته و از زبان ایشان به توصیف آن حضرت پرداخته است. این برنامه هر بامداد(ساعت ۴:۵۰ دقیقه) از شبکه رادیویی تهران(موج fm ردیف ۹۴)  پخش می‌شود.
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح گفت: ممکن است فرد یا افرادی هم باشند که از روی جهل به موضوع و یا هر مسئله دیگری موافق تقویت بنیه دفاعی کشور از جمله ارتقا سیستم های موشکی نباشند که حساب آنها از ملت جداست. تهران - ایرنا - دبیرکل حزب موتلفه ی با قدردانی از رییس جمهوری در پاسخ به موقع به اظهارات اخیر ترامپ علیه ایران گفت: موضع در یک فرصت برای ایران به منظور جهش های بزرگ است. ع روز نشنال جئوگرافیک لحظه غروب خورشید در ساحل کانن در ای اورگن و مردمی را نشان می دهد که در لحظه غروب در کنار ساحل و ص ه بزرگ آن جمع شده اند و به موجودات دریایی که در ح معمول نمی توان آن ها را دید نگاه می کنند. رو مه رسمی کره شمالی در یک یادداشت با اشاره به روابط 45 ساله این کشور با ایران، از موضع تهران در توافق هسته ای با گروه 1+5 حمایت کرد. همانطور که پیشتر ذکر کردیم هگل مدعی خوانشی از مطلق است که نه به مثابه وحدت یا ی انی ذهن و عین بلکه به معنای وحدت ی ذهن و عین در عین نا ی آنها است.هگل با موضع شلینگ موافق است که مطلق ی ذهن و عین میباشند و آن را دقیقه بسیار مهمی میداند و حتی سعی میکند تا از موضع شلینگ در برابر کانت و مخصوصا فیخته دفاع کند. محمدجواد حق شناس عضو شورای شهر تهران که موافق استعفای بود، امروز در جلسه بررسی استعفای او گفت: موافق استعفای هستم چون حق شناس هستم! او گفت که که اگرچه از تصمیم استعفای دلخور است اما نباید شهر را حتی برای یک ساعت بدون مدیر رها کرد و باید تکلیف شهر را همین امروز مشخص کنیم. صحبت های او را در ویدئوی زیر بشنوید. روزى رسول خدا صلّى اللَّه علیه و آله و سلّم به دخترش فرمود: در روز ساعتى وجود دارد که هر در آن ساعت چیزى را از خداوند بخواهد، عطایش مینماید. حضرت فاطمه از پدرش درباره این ساعت پرسید و فرمود: آن هنگامى است که نصف خورشید غروب کرده و نیمه دیگر آن نمایان است. هنگامى که فاطمه علیها السّلام این سخن را شنید به یکى از خدمتکاران خود فرمود که به. رئیس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه موافق افزایش نرخ ارز نیستیم، گفت: ارز چند نرخی رانت به وجود می آورد. حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز در دیدار جمعی از بانوان، شاعران و ذاکران اهل بیتعلیهم السلام ضمن تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، مطالب بسیار مهمی را درخصوص مذاکرات هسته ای و همچنین تحولات یمن بیان د. http://s4.picofile.com/file/8181692518/13940120171748388.jpg ایشان سخنان خود را با این مقدمه شروع د که «برخی سؤال می کنند چرا ی درباره مذاکرات اخیر هسته ای موضع گیری نکرده است؟» انقلاب ی تأکید د: علت موضع گیری ن ی این است که جایی برای موضع گیری وجود ندارد زیرا مسئولان کشور و مسئولان هسته ای می گویند هنوز کاری انجام نگرفته و هیچ موضوع ا ام آوری میان دو طرف بوجود نیامده است. حضرت آیت الله خاطرنشان د: چنین وضعیتی نیاز به موضع گیری ندارد.
ایشان گفتند: اگر از من سؤال شود که «شما موافق مذاکرات اخیر هسته ای هستید یا مخالف»، می گویم نه موافق هستم و نه مخالف، چون هنوز اتفاقی نیفتاده است. ی از غروب زیبای خورشید در شهرستان اشتهارد استان البرز را مشاهده می نمایید. مجموعه ای از نمایشنامه های علی مؤذنی با نام «خورشید از سمت غروب» با طرح جلدی تازه به چاپ دوم رسید. روانشناسی توافق(مذاکره اصولی)
راجر فیشر موضع گیری نکنید: درمذاکرات معمولی خواه بر سر عقد قرارداد مذاکرات خانوادگی یا امضاء پیمان صلح میان کشورها هرکدام برای رسیدن به خواسته خود چک و چانه زده و امتیاز گرفته تا توافق حاصل گردد و شاید به توافق برسند شاید هم نرسند. برای مذاکره باید به سه روش توجه کرد توافق بایدعاقلانه باشد و موثر بو. رسانه یی وابسته به دموکرات ها در یادداشتی با هشدار درباره تشدید تنش ها با ایران به ویژه بر سر نوشت: «کار با ایرانی ها، گزینه بسیار عاقلانه تری از قلدری علیه آنها است». ازدواج خیالی- و عاقلانه ای فریبا نازنینا عشوه ات مقبول نیست این چنین عشقی به جمع عاشقان معمول نیست گفتمت از عشق بازی هر چه می دانی بگو گفتی این غرتی گری در نزد ما معقول نیست فکر می که زیبایی چو حورالعین ولی ناگهان دیدم که تصویری به جز یک غول نیست فکر می حساب بانکی بابایتان گنج قارون است اما یک قران هم پول نیست فکرمی که در هر پنجه داری . تصاویری از لحظه زیبا و دوست داشتنی غروب خورشید در ساحل بندرگز استان گلستان را مشاهده می کنید. حیدر العبادی تأکید کرد که عراق که با محاصره هر کشوری در حوزه خلیج فارس، حتی اگر موافق آن کشور هم نباشد، مخالف است. رئیس اتاق بازرگانی تهران با تاکید بر اینکه موافق افزایش نرخ ارز نیستیم، گفت: ارز چند نرخی رانت به وجود می آورد. ی از لحظات زیبای غروب خورشید در ساحل بندر صیادی پزم شهرستان کنارک را مشاهده می نمایید. رؤیت هلال زکات فطره مصرف زکات فطره عید فطر رؤیت هلال (اجوبه الاستفتائات) س 834: همانطور که می دانید، وضعیت هلال در آ یا اول ماه به یکی از ح های زیر است: 1- غروب هلال قبل از غروب خورشید باشد. 2- غروب هلال مقارن با غروب خورشید باشد. 3- غروب هلال بعد از غروب خورشید باشد. ادامه مطلب رئیس مجلس شورای ی گفت: ایران به عنوان یک کشور مهم در منطقه باید به مشی عاقلانه و مجاهدانه خود ادامه دهد، بنابراین نیاز است در مسائل مختلف با فتانت دنبال شود. غروب و باران، غروب و باد! غروب و خو که می رود از یاد! غروب و سرمای دست های هنوز و یک ترانه پر از دردها و ناله و سوز غروب و و لبخندهای پژمرده و ع های قدیمی؛ غمی که تا خورده غروب و چایی که روبروی من است و داستان بلندی که در گلوی من است دوباره مساله ها، فرضیات و دایره ها معلمی که نیاموخت، درس فاصله ها هزار قصه شیرین برایمان سر داد ولی نگفت ا. ع امروز نشنال جئوگرافیک به غروب خورشید در ساحل کانن اختصاص یافت. روزِ مرا خیالِ دبستان کُند غروب
شاگردی ام به مکتبِ اَحزان کند غروب

در بزمِ روز و بختِ منِ زندگی سیاه
کارِ چراغِ شامِ غریبان کند غروب

تا طبعِ خود ز جوهرِ اَحزان کُند روان
از شعرِ من رُباید و دیوان کند غروب...

غم آبِ زندگانی اگر نیست،پس چرا
پیوسته سَر به چاکِ گریبان کند غروب؟!

از ریشه کنده است مرا غم،که کوه را
اوّل اثر به پستیِ دامان کند غروب

عشقِ گرانبهای مرا مشتری نبود
این اختر از فروغِ فراوان کند غروب

کالای پُر بهایَم و کاسد فتاده ام
شمعِ وفا به مجلسِ نسیان کند غروب

از من و سرشکِ تو یادی دگر نکرد
از چشمِ تو فتاده چه آسان کند غروب

غم را زوالِ عشق،کمال است«عاطفی»
کز مرگِ مهر،توشه ی سامان کند غروباز : زنده یاد ، اسد الله عاطفی کرمانشاهی وزارت خارجه ایران باید عزتمندانه اعلام کند چه تهران آرام باشد یا نباشد، تا زمانی که الیزه موضع خود را در قبال تهران اصلاح نکند اجازه ورود یا رییس جمهور فرانسه را نخواهد داد. معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: بیش از ۶۰ درصد مردم با افزایش قیمت بلیت مترو موافق هستند. این مریخ نورد جدیدترین تصاویر از سطح مریخ را به زمین مخابره کرده است. مریخ نورد کنجکاوی curiosity پیچیده ترین کاوشگری است که سازمان فضایی امریکا (ناسا) به سطح سیاره مریخ فرستاده است. سایت تکناز : این کاوشگر دارای شش چرخ و طول 2.9 متر و ارتفاعی به اندازه قد یک انسان معمولی و دارای وزنی حدودا 900 کیلوگرم است. کنجکاوی برای شناخت و بررسی سطح سیاره سرخ به فضا فرستاده شده است. کنجکاوی تصویری از غروب خورشید به زمین ارسال کرده که خورشید در حال غروب است اما به دلیل شدت گرد و غبار در سطح مریخ، تابش قرمز رنگ خورشید به رنگ آبی درآمده است. ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ خورشید در حال محو شدن در غروب است. این ع در ساعت 18 و 47 دقیقه به وقت مریخ گرفته شده است. نور بسیار کم و ضعیفی از پشت کوه ها دیده می شود. ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ کنجکاوی برای گرفتن این ع دچار مشقت های بسیاری شده است. این مریخ نورد دائما فراز و نشیب های بسیاری را روی تپه های شنی متحمل شده تا بتواند این ع را به زمین ارسال کند. ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ مریخ نورد کنجکاو به پشت سر خود برگشته تا تصاویری از رد پاهایش را به زمین ارسال کند. ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ کنجکاوی با کمک دوربینی که روی بازوی روباتیکش نصب شده، یک تصویر سلفی از خود به زمین ارسال کرده است. ع هایی از غروب خورشید در کره مریخ منبع : مهر نیوز ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت که این کمیسیون با توجه به ارجاع موضوع سپنتا نیکنام از سوی رئیس مجلس به این کمیسیون در اولین فرصت به این موضوع ورود خواهد کرد. تصویری از غروب خورشید در قله وستراهورن سوژه نشنال جئوگرافیک شد. یک سابق و یک فعلی مجلس نمایندگان به سفر کرده اند. آنها بعد از این سفر به شدت موضع شان تغییر کرده و در فا نیوز عملاً تاکید می کنند که مخالفان اسد «تروریست» هستند. این واقعیت میدانی ، باعث چنین تغییر شگرفی شده است. در پی موضع گیری ترامپ درباره قدس خارجه عربستان مدعی شد که رئیس جمهوری همچنان به راه حل دو کشوری برای فلسطین و پایبند است. او با تکیه بر ادعاهای بی اساس غرب و علیه سیاست های منطقه ای گفت: تهران باید رویکردی کمتر ستیزه جویانه در منطقه اتخاذ و همچنین راهبرد خود را در خصوص برنامه موشکی بالستیک مشخص کند. با وجود احتمال جذب 3 مهاجم جدید و حضور کاوه رضایی سرمربی استقلال موافق ج مهاجم جوان تیمش نیست. تهران - ایرنا - معاون اروپا و وزارت امور خارجه تاکید کرد: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد پرونده دوباره باز شود و این نه تنها موضع ما بلکه موضع همه اعضای 1+5 است. رئیس پیشین پارلمان اروپا ضمن مخالفت با برگزاری نشست گروه 20 در عربستان گفت که چنین اقدامی عاقلانه نیست. انتظار می رود نخست رژیم صهیونیستی در دیدار با ترامپ وی را به اعمال تغییر در بند «غروب آفتاب» شامل بازه زمانی انقضای محدودیت ها بر برنامه هسته ای ایران، ترغیب کند. خبرگزاری اسپوتنیک در مطلبی به بررسی علل تغییر موضع ت پیونگ یانگ در قبال کره جنوبی پرداخت. سخنگوی ت گفت: موضع ت در قبال جریان سازی های اخیر برای تحمیل مذاکرات ثانویه پیرامون توان موشکی و نفوذ منطقه ای ایران فردا اعلام می شود. غروب آفتاب این بار در مریخ! تصاویری از غروب آبی خورشید در مریخ مریخ نورد کنجکاوی که اکنون در سومین سال مریخی خود قرار دارد، این تصاویر را با استفاده از دوربین پرقدرت رنگی mast ثبت کرده است. هر روز مریخی موسوم به سول، 24 ساعت و 39 دقیقه است. تصاویر غروب خورشید که در روز 956 مریخی (15 آوریل برابر با 26 فروردین) ثبت شده اند، با غروب زمینی بسیار متفاوت بوده و به رنگ آبی است. این تفاوت رنگ به دلیل جو نازکتر مریخ و غبار درون آن است. این تصاویر در میان توفانهای غبار گرفته شده اند که مقادیر زیادی از ذرات غبار درون جو منتشر بوده است. این امر به محققان اجازه داد تا توزیع عمودی گرد و غبار را در جو مریخ بررسی کنند.