م سیدعلی

به نقل از خبرگزاریها در مورد م سیدعلی : همشهری آنلاین: حجت ال والمسلمین سیدعلی تاکید کرد: همه باید بدانیم که نقد ساختارشکنانه به نفع هیچ نیست. حجت ال والمسلمین سیدعلی اکبر حسینی، تهران و اخلاق که مردم او را با برنامه تلویزیونی «اخلاق در خانواده» می شناختند، عصر امروز در 79 سالگی به علت عارضه قلبی در بیمارستان مهر دار فانی را وداع گفت. سیدعلی با بیان اینکه مسؤولان در برنامه های خود رضایت، در سخنان کرامت و در رفتار خود عزت مردم را لحاظ کنند، به بیان تحلیلی از ناآرامی های اخیر کشور پرداخت. آیت الله سیدعلی اکبر سجادی نوری از علمای برجسته شمال کشور و مازندران دعوت حق را لبیک گفت. در دقایق اولیه رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها حجت ال سیدعلی نوه راحل و محمدرضا عارف با حضور در حسینیه جماران رای خود را به صندوق انداختند. نشست «جایگاه نقد در توسعه کتاب کودک و نوجوان» ساعت 14 امروز (27 آبانماه 93) با حضور سیدعلی کاشفی خوانساری، سیدعلیرضا حافظی، سیدعلی محمد رفیعی، مهدی کاموس و تعدادی از نویسندگان و منقدان ادبیات کودک و نوجوان در سرای اهل قلم خانه کتاب برگزار شد. اختصاصی از ژیکو مولانا کمال الدین سیدعلی محتشم کاشانی 12ص با و پر سرعت .

با
مولانا کمال الدین سیدعلی محتشم کاشانی 12ص
سؤالات خودمان را پیرامون چرایی این موضوع با سیدعلی کاشفی خوانساری نویسنده و پژوهشگر حوزه ادبیات کودک و نوجوان که در کارنامه فعالیت ها ی فرهنگی خود بیش از دهها عنوان کتاب برای ک ن و نوجوانان به چاپ رسانده است، در میان گذاشتیم تا برای آنها پاسخی بی م. سیدعلی کاشفی خوانساری، دبیرعلمی بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن، نمایشگاه بیست و چهارم را نسبت به سال های قبل بهتر ارزی کرد و گفت که حضور ناشران کودک در این نمایشگاه نسبت به گذشته چشمگیر تر بوده است. سیدعلی کاشفی خوانساری سیدعلی کاشفی خوانساری سیدعلی کاشفی خوانساری، دبیرعلمی بخش کودک و نوجوان نمایشگاه قرآن در گفت وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)درباره بخش کودک و نوجوان بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اظهار کرد: بخش کودک و نوجوان از دوره سوم نمایشگاه که 21 سال پیش بود به نمایشگاه قرآن اضافه شد و در این سال ها با افت و خیزهایی به کارش ادامه داد.
ی از مزار سیدعلی قاضی (ره) در قبرستان وادی السلام شهر نجف اشرف را مشاهده می نمایید. سیدعلی سیستانی در کویت با اشاره به فتوای جهاد از سوی مرجعیت آن را به مثابه ش ت و بعثی ها دانست. به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه المسله، محمد المهری سیدعلی سیستانی در کویت گفت: فتوای سیدعلی سیستانی درباره ضرورت جهاد و حمل سلاح به شکل کفایی برای شهروندان عراقی کمر و توطئه کنندگان ضد عراق و گروه عزت ابراهیم الدوری و همه بعثی ها را ش ت. وی افزود: با این فتوی جهادی بزرگ، سیدعلی سیستانی فرمانده انقلاب ی عراق و تاجی بر سر همه عراقی ها لقب گرفت. این فتاوی ملت عراق را از نجات داد، روحیه را بالا برد و توطئه علیه اصیل را خنثی کرد. المهری بیان کرد: ما در کویت از بابت گروه به ویژه با توجه به حمایت طرفداران آنها احساس خطر می کنیم و اگر خدای ناکرده به کویت هجوم بیاورند من اولین ی خواهم بود که سلاح در دست خواهم گرفت و از دفاع خواهم کرد. حجه ال والمسلمین بهنام عطائی نیا عبدالحسین جانبازا هرادوعاملی که امروزه باعث غفلت شده است گفت یکی ازعوامل عدم شناخت صحیح دین ودیگری عدم اعتمادبه فرموده های دین دانست واین مطالبی راکه دشمنان درفضای مجازی میخواهندجوانان ماهمیشه درغفلت باشندگفت،المومن کیز) مومن بایدزرنگ باشدوزوددشمنش رابشناسدتمامی مطالبی که درمورداختیاری بودن. سیدعلی کاشفی خوانساری، از نویسندگان و منتقدان ادبیات کودک معتقد است بهار در ادبیات کودک، نماد امید، تغییر و آینده است و بر این اساس در همه آثار ارزشمند ک ن و نوجوانان به نوعی از بهار سخن به میان می آید. سیدعلی کاشفی خوانساری سیدعلی کاشفی خوانساری سیدعلی کاشفی خوانساری، در گفت وگو باخبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، درباره پرداختن به فصل بهار در ادبیات کودک و نوجوان اظهار کرد: ادبیات کودک و نوجوان، ادبیات بهار است. مفهوم بهار در ادبیات کودک نوجوان فراتر از تغییر فصل یا یک اتفاق در حوزه جغرافیایی و زمین شناسی است. در واقع بهار در ادبیات کودک، نماد امید، تغییر و آینده است و به این ترتیب در همه آثار ارزشمند ک ن و نوجوانان به نوعی از آن سخن به میان می آید.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان طی حکمی سیدعلی تقوی را بعنوان معاون توسعه مدیریت و منابع این سازمان منصوب کرد. همسر شهید سیدعلی اندرزگو میگوید: چند ماه قبل از شهادتش در خانه نشسته بودیم. سید علی یک ذغال گداخته را از روی قلیان برداشت و کف دستش گرفت. من شگفت زده پرسیدم سید دستت نمی سوزد؟ سید لبخندی زد و گفت: «این که هیچ، بدن من به آتش جهنم هم حرام است. بعد سید علی گفت بزودی پهلوی می رود و انقلاب پیروز خواهد شد. دو سال بعد از پیروزی شخصی رئیس جمهور خواهد شد که نامش «سید علی» است. از آنروز به بعد منتظر ظهور حضرت ولی عصر عج باشید.» بعد گفت دینداری در آن دوران مثل نگه داشتن این ذغال گداخته در دست است. همسر شهید گفت من پرسیدم: سیدعلی! منظورتان این است که خودتان رئیس جمهور می شوید؟ سید پاسخ داد خیر، من آن روز نیستم. بعد ذغال را آرام برگرداند و روی قلیان گذاشت… همسر شهید گفت: دست از سیدعلی نکشید. بسم الله الرحمن الرحیم محضر عاشورایی و مقتدای عاشوراییان که بیعت سرخ ما با او در امتداد افق خونین کربلا جاودانه خواهد شد ان شاء الله. تنها تداعی ، حضرت سیدعلی! هر هدیه ای که از دست کف العباسی و زخم خورده شما تقدیم گردد، فی نفسه نفیس است لیکن این هدیه اگر قرآن کلام الله مجید باشد می شود حکایت نور علی نور. آقا جان! به فضل الهی این حنجره . تأکید آیت الله سیدعلی آقا قاضی بر واجب در اول وقت وتضمین عجیب ایشان مرحوم علامه طباطبایی و آیت الله بهجت از ایشان نقل می کنند که می فرمودند: « اگر ی واجبش را اول وقت بخواند و به مقامات عالیه نرسد مرا لعن کند. » مطالب زیر گزیده ای از توصیه ها و وصایای آیت الله سید علی اقا قاضی طباطبایی(ره) است که به شاگردان و اطرافیان خود فرموده اند و ما. سیدعلی : به معظم انقلاب افتخار می کنیمسیدعلی : به معظم انقلاب افتخار می کنیم سید علی   حجت ال سیدعلی نوه (ره) صبح امروز در سی و نهمین سالگرد ورود بنیانگذار کبیر انقلاب ی به کشور که در حرم مطهر برگزار شد با بیان اینکه دهه فجر دهه بازخوانی آرمانهای انقلاب و بزرگداشت آرمانهای اصیل مرم ایران است گفت: لازم است هر سال در دهه فجر به مرور آرمانهای انقلاب بپردازیم.  http://javaninews.ir  حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان امشب مهمان "بعضیا" می شود. به گزارش حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی، "بعضیا" با تهیه کنندگی و اجرای سیدعلی ضیاء که پخش خود را از شنبه 12 مهر همزمان با عید قربان با حضور اکبر عبدی آغاز کرده است، امشب 15 مهر میزبان حمید سوریان نابغه کشتی فرنگی ایران و جهان خواهد بود. دار. آیت اله سیدعلی اصغر دستغیب اقدامات رسانه ملی را در انجام یت های محوله موثر و کارآمد توصیف کرد. سیدعلی کاشفی خوانساری با تاکید بر این که سرای اهل قلم باید بتواند اهالی فرهنگ و هنر را از دایره بسته درون صنفی به میان آحاد جامعه بیاورد و زمینه های تعامل با مخاطب و گفت و شنود را در سطح جامعه فراهم کند، اظهار کرد: مهم ترین آرمان کتاب گفت وگوست، پس مهم ترین کارکرد نمایشگاه کتاب هم می تواند فراهم همین فضاهای گفت وگو باشد. سیدعلی صالحی ع ی از نوری روی تخت بیمارستان منتشر کرد. حجج سیدحسن و سیدعلی امروز با حضور در حسینیه جماران رای دادند. اجرای نمایش « های ساده» به کارگردانی سیدعلی هاشمی تا 2 تیرماه در تماشاخانه باران ادامه دارد.
س رست حجاج ایرانی عصر روز یک شنبه به حسینیه شیعیان مدینه رفت و با فرزند مرحوم آیت الله محمدعلی العمری دیدار و گفت وگو کرد.به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج، در این دیدار که رئیس سازمان حج و زیارت نیز حضور داشت، حجت ال والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر از حجره مرحوم العمری بازدید کرد.حجت ال والمسلمین شیخ کاظم العمری نیز در این دیدار. پدرم سیدعلی حاجی فرزند سیدعلی جان درسال ۱۲۹۲ درمنطقه سچک ولسوالی یکاولنگ ولایت بامیان دریک خانواده متدین چشم به جهان هستی گشود وی درایام جوانی به فراگرفتن علوم دینی پرداخته ودربین مردم وجامعه به صفت یک انسان خیرخواه ویک مبلغ دین زندگی کرده ودراین ایام سفر های زیارتی کربلا معلی مشهدمقدس وبیت الله شریف انجام دادند بعد ادای فریضه .  سید علی حجت ال سیدعلی سخنران پیش از خطبه های این هفته تهران است. به گزارش گروه خبرگزاری تسنیم، عبادی این هفته تهران (28 مهر) به ت حجت ال صدیقی در تهران برگزار می شود.همچنین حجت ال سیدعلی به مناسبت چهلمین سالروز شهادت آیت الله سیدمصطفی (ره) پیش از خطبه ها سخنرانی خواهد کرد. جشن تولد زنده یاد علی معلم در «فرمول یک» «فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیا که چهارشنبه مختص جشن تولد برای چهره ها است، این هفته با یادی از زنده یاد علی معلم روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی «فرمول یک»، سیدعلی ضیا تا به حال در این برنامه میزبان چهره هایی چون فریبا کوثری، فرهاد آییش، آرش برهانی، باربد بابایی، اکبر عبدی، ف الدین صدیق. ایسنا نوشت: نمایش « های ساده» به کارگردانی سیدعلی هاشمی، فردا ( ) میزبان رای اولی ها خواهد بود. حجت ال و المسلمین سیدعلی نوه ی راحل(ره) امروز خاطره ی جالبی از پدرش مرحوم حاج احمد آقا تعریف کرد. سیدعلی کاظمی - حقوق دان و : شاید برای شما هم پیش آمده باشد؛ اگر نیامده هم تصور کنید که در یکی از روزهای بهاری، کودک دلبندتان را بر کالسکه ای نشانده اید و قصد گردش در شهر یا ید دارید. کتاب تصویری «باغ وحش» اثر «سوزی لی» تصویرگر مشهور کره ای با مقدمه سیدعلی کاشفی خوانساری برای گروه سنی دسال منتشر شد. سیدعلی کاشفی خوانساری، نویسنده، شاعر و مترجم ادبیات کودک و نوجوان در گفت وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس از انتشار کتاب تصویری «باغ وحش » برای گروه سنی دسال و کودک خبر داد و گفت: این کتاب توسط «سوزی لی» یک. سیدعلی ضیا 29 اسفند در برنامه ویژه تحویل سال خود میزبان برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بود. علی اکبر حاج مومنی، مدیر روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور در پی انتشار خبری مبنی بر پایان یت سیدعلی حسینی، بر برکناری ایشان در دوره مدیریتی ملک احمدی دبیرکل پیشین نهاد تاکید نمودند
این مقام مسوول با اشاره به روحیه و رویکرد ساختارگرایانه مختا ور دبیر کل جدید نهاد خاطرنشان د: سیدعلی حسینی در تاریخ ششم اردیبهشت ماه و با صد. اسم و فامیل خوش ترکیبی داشت و توی دهن، قشنگ می چرخید. هم اسمش بزرگ بود و هم فامیلی اش که علاوه بر زیبایی، اشاره ای هم به هویتش داشت. «سیدعلی» حدود چهل سال پیش، بچه محل و همبازی کوچه بود. گرچه تقریباً همسن بودیم ولی هرگز توی یک مدرسه درس نخوندیم چون اون مدرسه ی ی می رفت و من مدرسه ملی(غیرانتفاعی). پدرش وقت بود. اینکه می گم وقت به خاطر این بود که از صبح تا 2 بعد از ظهر کارمند بیمارستان فیروزآبادی بود و بعد از ظهرها عمامه مشکی کوچکی رو به سرش می پیچید و معمم می شد و با اجرای چند تا روضه ی گریه دار و پرحرارت، تو چند تا خونه که قبلاً وقت گرفته بودند و خود ما هم در زمره ی همین خونه ها بودیم، امور زندگی پرعائله اش رو می چرخوند. ماشالله حاج آقا یکی دوتا و سه تا و چهارتا بچه هم که نداشت. هزارماشالله هفتا بچه شبیه نمودار رشد توی ا ل. اسم کوچیک حاج اقا، سید منیرالدین بود، اما همه بهش می گفتند حاج آقا پیغمبرزاده. علی رغم قیافه نحیف و تکیده ای که داشت جذاب و نورانی هم بود. با عینک معروف به ته استکانی و ریشی کوتاه و مرتب که توی اون دوران که من یادم هست کمی هم جوگندمی بود. اهل تویسرکان بودند و یکی از ژست ها و پزهاشون بکاربردن اصطلاحات و واژه های اون حوالی بود. پنج تا دختر و دوتا پسر (سیدهاشم و سیدعلی) حاصل زندگی مشترک سیدمنیرالدین و زن آقا، متعلقه ی حاج آقا بود که ما بهش می گفتیم زن آقا. ولی سیدعلی یه چیز دیگه بود. سیدعلی بچه ی زحمتکشی بود. انرژی، مثل چاه نفت ازش فوران می کرد. نمیتونست آروم بشینه. مرض تعمیر و و رفع اشکال داشت. خوش مشرب بود و ساده. اجتماعی بود و اهل و عبادت. مؤدب بود و حرف گوش کن. درس نخوند ولی باهوش بود. خصوصاً تو کارای فنی. تو کوچه ای که ما زندگی می کردیم پنجاه و سه تا خونه بود که واسه یک کوچه تعداد زیادیه اما تا جاییه که یادمه تقریبا همگی از نظر معیشتی، یکدست بودند. البته انگشت شمار بودند اونایی که یه سروگردن وضع بهتری داشتند و همچنین معدود خونواده هایی که دیگه خیلی وضعشون از نظر سطح زندگی داغون باشه. اما تمام این پنجاه و سه پلاک علاوه بر اینکه خیلی خوب همدیگر رو می شناختند، در کمال صلح و صفا و شادی، پهلو به پهلوی هم روزهای زندگی رو سپری می د. هیچ از اون پولداره نفرت نداشت و تصور نمی کرد که فرش زی ای اون آدم توانگر، حق اونه و اون مایه داره هم به نگاه تحقیر به ی نگاه نمی کرد. تابستون عده ای روی پشت بام و برخی توی حیاط می خو دند و هیچ ابایی از اینکه همسایه ای از اوضاع داخلی همسایه ی دیگه سردربیاره نداشتند. گویی همه با هم فامیلند. یه جورایی شبیه بهشت. دیگه ما حتی مهمونای همسایه هامونم می شناختیم. مثلن یادمه وقتی سرکوچه نشسته بودیم یا مشغول بازی بودیم و می دیدیم ماشین مهمونای آقای پورداد (معروف به بانکی) میومدند می پریدیم جلوشون و از اونجایی که خبر هم داشتیم که نیستند. بهشون میگفتیم بیخود پیاده نشین آقای بانکی نیست، رفتند مسافرت. در هر صورت من و سیدعلی توی این کوچه ی صلح و صفا و تقریبن ایده ال تر از جاهای دیگه، زندگی کودکی مان رو می گذروندیم و پاتوق مون بیشتر تو پارک سر کوچه بود که اونروز بیابون بود و معروف به گارد ماشین. برای دیدن مطلبم راجع به گارد ماشین و ماشین دودی، اینجا را کلیک کنید. مطمئناً سرگرمی ما اون روزا هیچ شباهتی به نوع سرگرمی بچه های امروزی نداشت ما بیشتر داستان می خوندیم مخصوصاً مجموعه ی کتاب های طلایی که اون روزا برای بچه های همسن و سال ما واقعاً طلا بود. شا ارهای ادبیات مثل آرزوهای بزرگ، تام سایر، ایندیانا جونز و سه تفنگدار رو بصورتی جذاب تر تألیف می د و دونه ای پنج زار بدست ما می رسید. و شطرنج و منچ و بازی های دسته جمعی مثل هفت سنگ و الک ک و پلیس و علی میگه زووووو. یک روز سیدعلی رو بردم خونه و شطرنجی که تازه یده بودم نشونش دادم. تا حالا شطرنج از نزدیک ندیده بود و خود من هم اولین بار بود که توی خونه شطرنج داشتم ازم خواست که یادش بدم. دست و پا ش ته چیزایی که بلد بودم بهش گفتم و چند روز بعد دیدم اون از من جلو زده. خیلی به این بازی علاقمند شده بود طوری که رفت یه بسته واسه خودش ید. گر چه پدرش سیدمنیرالدین اون شب، دونه دونه ی مهره های شطرنج رو براش د کرد ولی سیدعلی از رو نرفت. یکی دیگه و بازم یکی دیگه. تا تونست حرفش رو به کرسی بشونه. دیگه به جایی رسیده بود که داشت روی خود ما رو هم کم می کرد. هر وقت در خونه رو می زدند و من می رفتم ببینم کی پشت دره می دیدم سیدعلی با یه بسته شطرنج اومده می گه بازی می کنی؟ طولی نکشید که وزش باد انقلاب شروع شد و ما بزرگتر شدیم دیگه دست از بچگی های قدیم کشیده بودیم اما سیدعلی هنوز سری پرشور و بازی گوش داشت. ارتباطم با سیدعلی کم کم قطع شد و اون دوستی که عصرهای تابستون ساعت ها با هم بودیم به دیداری 2 یا 3 دقیقه ای که تصادفاً توی کوچه انجام می شد، بدل شد. تا اینکه همین دیدارهای کوتاه هم تبدیل به بی خبری کامل شد و یک روز پس از ماهها بی خبری اعلامیه ی شهادت سیدعلی رو دیدم که تو جبهه شهید شده بود و حتی جنازه اش نیامد. شیطنت های سیدعلی و گیردادناش و حق طلبی هاش کار دستش داده بود. انتخ بود که خودش کرده بود و منم میگم خوش به سعادتش و از اینکه سالهای کودکی ام رو با سیدعلی پر خوشحالم. روحش شاد.
حجج سیدحسن و سیدعلی امروز با حضور در حسینیه جماران رای دادند. بازماندگانی از قافله شهیدان که ماندند تا مفهوم شجاعت و ایستادگی از یادها فراموش نشود و نشانی باشند از شیردلانی که راه شهادت بی رهرو و مهجور نماند. در این بین بزرگمردی از تبار مجاهدان راه حق و سید آزادگان حجت ال و المسلمین سید ˈعلی اکبر ابوتر فردˈ با مجاهدتهای دلیرانه خود خدمات بسیار ارزنده به و انقلاب ی ایران کرد که در تاریخ کشورمان ماندگار شد. یک خاطره کوچک هم از ماههای آ اسارت حجت ال و المسلمین سیدعلی اکبر ابوتر : چهار ماه قبل از اینکه بنده از اسارت آزاد شوم و به ایران بیایم، خـواب دیـدم که همراه خانوادهام به مکه مشرف شدهایم؛ ولی او با هواپیما و مـن از طریـق زمینی. از همان جا نامه نوشتم که مطمئن باشید اجر و پاداش شما در طول ده سال اسارت، از ما بیشتر است.پس از اینکه آزاد شدیم و به ایران آمدیم، همان سال اول بنده و خانوادهمان از طریق بعثه ی، به مکه مشرف شدیم. آنهـا بـه مـن گفتنـد کـه پرواز شما جا ندارد و خانوادهتان باید یک هفته زودتر با هواپیما برود. به هر حال، ایشان یک هفته زودتر از بنده مشرف شد. به نظرم رسید که ایـن، همان خو بود که دیده بودم. البته این نـشانه ارزش و آبرومنـدی بیـشتر او بود. الحمداالله، ایشان زودتر از من به مکه مشرف شد./برگرفته از کتاب خستگی ناپذیر سیدعلی ضیاء یکشنبه 18 تیر، میزبان منوچهر محمدی،تهیه کننده مطرح سینمای ایران و امید متقی بازیگری بود که در دو سال گذشته فراموش شده است. جماران نوشت:نوه گرامی طی سفر به استان خوزستان با مسئولین و گروههای مختلف مردم دیدار کرد. افسران - پیش گویی عجیب شهید اندرزگویکی از خاطرات همسر شهید که خیلی عجیب بود ازاین قرار است؛ همسر شهید:
چند ماه قبل از شهادتش در خانه نشسته بودیم. سید علی یک ذغال گداخته را از روی قلیان برداشت و کف دستش گرفت. من شگفت زده پرسیدم سید دستت نمی سوزد؟ سید لبخندی زد و گفت: «این که هیچ، بدن من به آتش جهنم هم حرام است. بعد سید علی گفت بزودی پهلوی می رود و انقلاب پیروز خواهد شد. دو سال بعد از پیروزی شخصی رئیس جمهور خواهد شد که نامش «سید علی» است. از آنروز به بعد منتظر ظهور حضرت ولی عصر عج باشید.» بعد گفت دینداری در آن دوران مثل نگه داشتن این ذغال گداخته در دست است. همسر شهید گفت من پرسیدم: سیدعلی! منظورتان این است که خودتان رئیس جمهور می شوید؟ سید پاسخ داد خیر، من آن روز نیستم.
بعد ذغال را آرام برگرداند و روی قلیان گذاشت… همسر شهید گفت: دست از سیدعلی نکشید...www.sreslam.mihanblog.com اجرای نمایش « های ساده» به کارگردانی سیدعلی هاشمی ۱۲ دادماه به پایان می رسد. کتاب «هیچ طوفانی راهش را عوض نمی کند» دومین جلد از سه گانه مهارت های زندگی برای ک ن به قلم سیدعلی شجاعی منتشر شد. اجرای نمایش « های ساده» به کارگردانی سیدعلی هاشمی تا دوم تیر تمدید شد. حجج سیدحسن و سیدعلی امروز با حضور در حسینیه جماران رای دادند. سیدعلی ضیا با اجرای ویژه برنامه «یکِ یک» برای چهارمین بار تحویل سال نو را مهمان خانه های مردم خواهد بود. سیدعلی ضیا مجری تلویزیون اعلام کرد برنامه «فرمول یک» فعلا تا شب یلدا روی آنتن است. پیش وتان پرسپولیس و بازیکنان جوان این تیم امروز با حضور در مسجد جامع شهرک غرب در مراسم ترحیم مرحوم کاظم سیدعلی خانی حضور یافتند. رو مه آرمان در گفت وگو با کمال سیدعلی نوشت: با توجه به اینکه مدتی پیش اختصاص ارز مبادله ای به برخی کالاها حذف شده بود، حذف ارز مسافرتی نیز می تواند گامی در راستای سیاست ی ان سازی نرخ ارز محسوب شود. اجرای نمایش " های ساده" به کارگردانی سیدعلی هاشمی به زودی آغاز می شود. نقد "حاء سین نون" با حضور وجیهه سامانی، رضا رسولی و اجرای احمد شاکری جلسه نقد و بررسی کتاب "حاء سین نون" نوشته سیدعلی شجاعی در کافه کتاب قرار یادمان ی هفتم تیر مجموعه فرهنگی سرچشمه برگزار شد. به گزارش روابط عمومی سرچشمه، در ادامه سلسله نشست های نقد و بررسی ادبی مجموعه یادمان ی هفتم تیر، کتاب «حاء سین نون» نوشته سیدعلی شجاعی با حضور وجیهه سامانی، رضا رسولی و اجرای احمد شاکری نقد و بررسی شد. این رمان که روایتی ویژه و بدیع از زندگی حسن مجتبی (ع) در فاصله سال های پس از شهادت علی (ع) تا شهادت حسن و حول محور مساله صلح آن حضرت با معاویه است؛ سعی کرده با خلق زاویه دید تازه، به بیان جدیدی از زندگی این معصوم دست پیدا کند. ادامه این خبر را در سایت سرچشمه بخوانید... یا به ادامه مطلب بروید...