ناخن من

به نقل از خبرگزاریها در مورد ناخن من :

دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا


محلول محافظ ناخن (base coat)

این محلول با ایجاد لایه ای محافظ بین لاک و ناخن از خشک شدن , د شدن و نفوذ

رنگدانه های لاک به صفحه ناخن جلوگیری می کند. همچنین

باعث اتصال محکم لاک به صفحه

ناخن می گردد.

اثر محصول:

جلوگیری از خشک و زرد شدن ناخن ها و چند بر. سیگار نه تنها جریان خون زیر ناخن ها را کند می کند بلکه عامل زردی ناخن ها هم است. سیگار ناخن افراد سیگاری معمولا به دلیل کندی جریان خون رشد کمتری هم دارد. عادت های جایگزین: سعی کنید در درجه اول سیگار را ترک کنید. بعد از ترک سیگار جریان خون بهتر خواهدشد و ناخن […] اگر به ناخن ها دقت کنید می بینید که ریشه آن ها کمی سفیدتر است که به آن ها هلال روی ناخن می گویند. رنگ، شکل و اندازه این هلال سفید روی ناخن ها نشان دهنده مشکلات و بیماری هایی در بدن شما هستند. ناخن های ما از پروتئینی به نام کراتین (پروتئین سخت و غیرقابل حل که بخش اصلی مو و ناخن را تشکیل می دهد) تشکیل شده اند. این بخش های کوچک نه تنها از انگشتان ما محافظت می کنند بلکه می توانند نمایشگر بسیار مناسبی برای آشکار ساختن شرایط سلامتی و زیبایی مان باشند. اغلب مسئله رشد ناخن ها یکی از موضوعاتی است که بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. به . تعریف زیبایی از نظر هر متفاوت است. مثلا لی ردموند «از سال ۱۹۷۹ شروع به بلند ناخن هایش کرده و اکنون طول ناخن های او به ۸۶۸ متر می رسد! وقتی ناخن ها را مانیکور می کنید باید در انتخاب مدل ناخن دقت کنید اما آیا می دانید که بهترین مدل برای انگشتان شما کدام است. به همان اندازه که رنگ و طرح ناخن برایتان اهمیت دارد، فرم ناخن هایتان نیز باید متناسب با انگشتان تان باشد در غیر این صورت دستهایتان جذ ت خود را از دست خواهند داد. ‌
لاک پاک کن
‌ پاک لاک ناخن ها با جوش شیرین پس از اینکه لاک ناخن به مدت زیادی روی ناخن ها می ماند باعث می شود ناخن ها زرد به نظر برسند. با استفاده از مخلوط جوش شیرین و پرا ید (ا یدان) روی ناخن هایتان از شر این لکه های زرد خلاص شوید. لینک عضویت https://telegram.me/joinchat/a7lcpz72yy8vgrf05wmw3a عفونت قارچی ناخن همیشه دردناک نیست اما می تواند موجب تغییررنگ ناخوشایند ناخن ها شود که با خارش در اطراف انگشتان پا همراه است. همشهری آنلاین: عفونت قارچی ناخن همیشه آسیب زننده نیست، اما ممکن است باعث تغییر رنگ ناخوشایند ناخن و خارش اطراف آن شود.
اگر ناخن ها به خوبی رشد نکرده باشند مانیکور آن ها تا حدودی سخت میشود. مراقبت از ناخن ها خودش به…
اگر ناخن ها به خوبی رشد نکرده باشند مانیکور آن ها تا حدودی سخت میشود. مراقبت از ناخن ها خودش به… ناخن ها یک از اعضای بدن هستند که بسیاری افراد از رشدن یا شکننده بودن آن ها گلایه می کنند، اما با چند روش ساده می توان ناخن های زیبا و محکمی داشت. لاک ناخن ژلی، ظاهری شبیه به لاک های معمولی داره اما همین طور که از اسمش معلومه، جنس اون شبیه به ژل هستش و نمایی براق روی ناخن ایجاد می کنه. اما این تنها تفاوتش نیست، لاک ژلی، باید با دستگاه uv خشک بشه و به همین خاطر، ممکنه شبیه به کاشت ناخن به نظر برسه، اما این طور نیست! بیشتر دوندگان با ناخن سیاه پا آشنا هستند. مشکلی که شامل کبودی، تاول یا خونریزی زیر ناخن ناشی از ترومای تکراری است.

دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا


محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده ساینتی فیک (scientifique)

این محلول با نفوذ به داخل صفحه ناخن اتصالات لایه های آن را

باز سازی کرده، استحکام ساختار ناخن را به آن باز می گرداند.

اثر محلول :

محکم کننده نوک ناخن ها و جلوگیری از ش تن و لایه لایه شدن آن.

ر. در این مطلب می خواهیم علت و منشا جویدن ناخن را پیدا کنیم!به نظر شما علت گرایش به جویدن ناخن چیست؟ همشهری آنلاین: لو یشیا نام علمی مشکلی است که با بروز نقاط سفید روی ناخن ها خود را نشان می دهد. معمولا این نقاط سفید روی ناخن ها در اثر وارد شدن ضربه به ناخن بروز می کنند. در این مطلب به عوامل متعددی که در بروز این مشکل نقش دارند، اشاره می کنیم. همه چیز درباره عفونت و قارچ ناخن قارچ ناخن عفونت مزمنی است که در ناخن انگشتان دست یا پا بروز می کند و موجب ت یب تدریجی ناخن می شود. این عفونت مزمن قارچی بیشتر در ناخن انگشتان پا بروز می کند و بعد به انگشت های دست نیز منتقل می شود. آمار پزشکی نشان می دهد که حدود نیمی از افراد تا رسیدن به سن 70 سالگی به عفونت قارچی ناخن مبتلا می شوند. روی ناخن مبتلا به قارچ اغلب لکه های سفید - زرد یا نارنجی - قهوه ای ظاهر می شود. همچنین در برخی موارد از ناخن مبتلا به این عفونت بوی نامطبوعی استشمام می شود. معرفی قسمت ھای مختلف ناخن : matrix: ماتری قسمت پنھان ناخن می باشد. در واقع ریشه ناخن بوده که در آن رشد ناخن انجام میگیرد. nail plate: قسمت قابل رؤیت ناخن است. ھمان چیزی که ما از آن بنام ناخن یاد می کنیم. از کراتین مرده تشکیل یافته و کمی محدب می باشد. اساسا بی رنگ است اما بواسطه شبکه مویرگھای خونی که.... (به ادامه مطلب مراجعه کنید)

برنامه اندروید آموزش طراحی ناخن، لاک زدن و تزئین ناخن
برنامه-اندروید-آموزش-طراحی-ناخن-لاک-زدن-و-تزئین-ناخن برنامه اندروید آموزش طراحی ناخن، لاک زدن و تزئین ناخن، برخی از مطالب موجود در این برنامه: آموزش آرایش ناخن بسیار زیبا، طراحی ناخن برای میهمانی های فوری!!، مدل طراحی ناخن عروس، برای ناخن های کوتاه، طرح های ناخن زیبا برای مناسبت های خاص فایل

ژلیش برای خانم هایی که ناخن های ضعیف و حساسی دارند اصلا توصیه نمی شود چون به صورت 4 لایه روی ناخن می خورد و مانع از رسیدن ا یژن کافی به ناخن می شود.
طراحی ناخن یکی از کارهایی است که خانم ها برای زیباتر ناخن های شان انجام می دهند و هزینه های… زیبایی دستانتان را در فضایی آرام به ما بسپارید آموزش و کاشت ناخن ماریا کاشت ناخن ww.instagram.com/marya_nail
www.facebook.com/marya.nailart
طراحی ناخن کاشت ناخن آموزش کاشت ناخن ع کاشت ناخن مواد کاشت ناخن قیمت کاشت ناخن هزینه کاشت ناخن طراحی ناخن2015 مواد خارجی کاشت ناخن دیزاین ناخن کاشت پودر و کاشت ژل کاشت فرمر اموزش کاشت ناخن با متد جدید hl,ca ;haj khok طراحی با آب هزینه کلاسهای کاشت ناخن قیمت مناسب کاشت ناخن ناخن کار تهران ناخن کار خوب کاشت ناخن خوب کاشت ناخن را چطوری می شود یا گرفت؟ آیا می شود از طریق کاشت ناخن در کرج به درآمد رسید؟ ایا کار سختی است؟ آیا من هم می توانم آنرا یاد بگیرم ؟ من هم می توانم آموزش کاشت ناخن داشته باشم؟ همه اینها سوالاتی بود که جندین سال قبل وقتی در آرایشگاه نشسته بودم در دهن خود از خودم می پرسیدم. با توجه به علاقه فروانی که داشتم بعد از دیدن دوره های مختلف و تمرین و ممارست فروان توانستم مشتریان زیادی را از کار خود راضی کنم . مشتریانی که باعث شدن من آموزش کاشت ناخن را گسترش بدهم و شروع به وبلگنویسی کنم. در اینجا سعی می کنم تجربیات خود را با شما عزیزان به اشتراک بگزارم. آموزش کاشت ناخن tell: 09124660363 مرکز کاشت ناخن کرج پیشرو در ارایه بهترین خدمات ناخن در کرج کاشت ناخن در کرج ، آموزش کاشت ناخن ، آموزش کاشت ناخن در کرج ، مرکز کاشت ناخن کرج ، بهترین مرکز کاشت ناخن در کرج ، خدمات ناخن کرچ
دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا


محلول از بین برنده پوست های زائد روی سطح ناخن

کوتیکول ریموور (cuticle remover)

اگر پوستهای زائد روی صفحه ناخن کنده و یا بریده شود، ضخیم گشته،

رشد آن افزایش می یابد

و ظاهری نامطلوب به ناخن ها می دهد. این محلول با ملایمت آنها را نرم کرده و اتصالشان را به

سطح نا. احتمالا شما هم تابه حال دچار کبودی ناخن شست پا شده اید. سیاه شدن ناخن پا ممکن است ناخوشایند و توأم با درد باشد. فکر می کنید علت تغییر رنگ ناخن شست پا چیست؟ دلایل متعددی در به وجود آمدن این مشکل نقش دارند و بسیاری از آنها به راحتی درمان می شوند یا حتی به خودیِ خود بهبود می یابند. همراه ما باشید، […] نوشته علت سیاه شدن ناخن پا و روش های .

دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا


محلول استحکام بخش نوک ناخن های شکننده, ساینتی فیک (scientifique)

این محلول با نفوذ به داخل صفحه ناخن, اتصالات لایه های آن را

باز سازی کرده,استحکام ساختار ناخن

را به آن باز می گرداند.

اثر محلول :

محکم کننده نوک ناخن ها و جلوگیری از ش تن و لایه لایه شدن آن.<. یکی از بدترین و مضر ترین عاداتی که ک ن ممکن است به آن دچار شوند ناخن جویدن است. عادت به ناخن جویدن به علل مختلف در کودک ایجاد می شود که از جمله می توان به وجود افسردگی یا استرس اشاره کرد. یک متخصص پوست گفت: ناخن ها بهترین سرنخ برای تشخیص بیماری ها هستند و پزشکان می توانند بسیاری از بیماری ها را از روی ناخن افراد تشخیص دهند.
● برای مراقبت از پاها چه باید کرد ؟
نظافت پاها
۱) شستشوی پاها : هر روز پاها بخصوص لای انگشتان پا را با آب ولرم بشویید.
۲) کوتاه ناخن ها :وقتی ناخن ها نرم باشند ،کوتاه آنها آسان تر است.برای این کار می توانید قبل از کوتاه ناخن ها ، بمدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه پاها را در یک ظرف آب گرم قرار دهید و یا بعد از ناخن ها را کوتاه کنید.
هنگام کوتاه ناخن های پا دقت کنید :
ـ لبه ناخن ها را گرد نکنید و بگذارید بشکل صاف بمانند .
ـ ناخن ها را خیلی از ته کوتاه نکنید ، زیرا باعث زخم شدن ناخن می شود.
۳ ) چرب پاها: بعد از شستشوی پاها بهتر است با استفاده از وازلین یا سایر کرمهای نرم کننده ، پوست پا و بخصوص پاشنه پا را چرب کنید. ناخن های رنگ پریده گاهی وقت ها ، ناخن ها بسیار رنگ پریده ( کم رنگ ) نشانه ای از بیماریهای کم خونی ، نارسایی قلب ، بیماریهای کبدی و سوء تغذیه هستند. ناخن های قاشقی شکل در این ح ، ناخن ها نرم ، فرو رفته و قاشقی شکل می شوند . این مشکل ، کمبود آهن شدید را نشان می دهد. ناخن های ترک خورده و یا دو نیم شده ناخن های خشک و شکننده که دو نیم می شوند ، بی. بعضی از اشخاص در اغلب اوقات به جویدن ناخن های دست خود مشغول هستند، این افراد وقتی عصبانی، مضطرب، هیجان زده یا غرق فکر می شوند، به صورت ناخودآگاه شروع به جویدن ناخن می کنند. ناخن های خود را مرتب سوهان بزنید. برای اینکه از ش تن ناخن هایتان جلوگیری کنید قبل از لاک زدن یکی از لوسیون های محافظ ناخن را به اطراف ناخن ها بمالید و سپس لاک بزنید.
۱. برای داشتن دست های نرم و لطیف می توانید آب لیمو ترش را با گلیسیرین مخلوط کنید و هر روز دست های خود را با آنها ماساژ دهید. ۲. برای استحکام ناخن های خود مقداری نمک را در . وقتی سخن از زیبایی دست به میان می آید بیشتر افراد به یاد لطیف بودن پوست دست و تمیزی آن می افتند.در حالی که ناخن ها نقش به سزایی در زیبایی دست ها دارند و البته بهداشت آنها در جلوگیری از انواع بیماری بسیار مؤثر است.برای نگهداری از ناخن های خود و زیبایی هرچه بیش تر آنها باید نوع ناخن هایتان را بشناسید.پس این مطلب را بخوانید./ناخن های خشک:.
دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا


محلول جلوگیری از جویدن ناخن ها (stop)

استاپ ، در عین بی ضرر بودن ، بسیار تلخ است و در صورت استفاده از این محلول

روی ناخن ، موجب انصراف از بردن ناخن ها به دهان می گردد.

اثرمحلول: باعث از بین رفتن عادت به دهان بردن انگشتان و جویدن ناخن ها می شود.

روش مصرف: یک لایه ا. برای ناخن طرح های متنوع و زیبایی وجود دارند اما اگر عاشق سادگی هستید و رنگ های ملایم را به رنگ های جیغ ترجیح می دهید، ما طرح های مینیمال ناخن را به شما پیشنهاد می دهیم. امیدواریم طرح هایی که در اینجا برایتان آورده ایم، ایده های خوب و خلاقانه ای به شما دهند. جام جم آنلاین: هرگونه عوارض غیرطبیعی و بیماری در بدن می تواند با تغییر در ظاهر ناخن ها خود را نشان دهد.به گزارش واحد مرکزی خبر، ناخن ها می توانند آینه ای از سلامت فرد باشند و برخی عفونتها مانند عفونت در قلب می تواند به صورت لکه های سیاه در ناخن فرد نمایان شود که در صورت رسیدگی ن به غده ای سرطانی تبدیل شود.همچنین لکه های روی ناخن ممکن ا. استفاده از کفش نامناسب، تنگ، باریک و پاشنه بلند به خصوص در مدت زمان طولانی سبب فرورفتن ناخن در گوشت پا می شود، همچنین وجود ضربه به پا یا ناخن ها نیز سبب به وجود آمدن این مشکل خواهد شد.
** دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا

محلول صاف کننده ناخن های شیاردار، ریج فیلر ridge filler حتما می دانید که

چسبندگی و جلوه لاک روی ناخن صاف، به مراتب بیشتر از ناخن شیاردار است .

ریج فیلر، یک محلول کاملا بی رنگ است که شیارهای موجود در

صفحه ناخن را به خوبی می پوشاند.

اثر محلول ریج فیلر : صاف و یکدست ش.
** دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا

محلول صاف کننده ناخن های شیاردار، ریج فیلر ridge filler حتما می دانید که

چسبندگی و جلوه لاک روی ناخن صاف، به مراتب بیشتر از ناخن شیاردار است .

ریج فیلر، یک محلول کاملا بی رنگ است که شیارهای موجود در

صفحه ناخن را به خوبی می پوشاند.

اثر محلول ریج فیلر : صاف و یکدست ش. پاها و مخصوصا ناخن ها بخش های بسیار مهمی از بدن می باشند که می توانید از طریق آن بیماری های مختلفی را تشخیص دهید. در این مقاله از سلام به هشدارهای بسیار مهمی که ناخن های پا درباره سلامتی به ما می… خدمات زیبایی ناخن ماریا طراحی ناخن برای کریسمس با ما همراه باشید در
اینستاگرام کاشت ناخن ماریا www.instagram.com/marya_nail کاشت ناخن ،طراحی ناخن ، طرح کریسمس برای ناخن ،طراحی ناخن برای کریسمس،طراحی برف روی ناخن ،طراحی ناخن 2015،ع طاحی ناخن و کاشت ناخن ،اموزش کاشت ناخن ،قیمت مناسب
جویدن ناخن   اختلال ناخن جویدن چیست؟  
ناخن جویدن یکی از اختلالاتی است که اغلب در ک ن و گاهی بزرگسالان دیده می شود این عمل مانند انگشت مکیدن به طور ناخودآگاه صورت می گیرد یعنی افراد مبتلا به این اختلال هنگام جویدن ناخن متوجه عمل خود نیستند . بعضی از افراد به جویدن ناخن و بعضی دیگر به جویدن اطراف ناخن می پردازند و عده ای هم هر دو عمل را انجام می دهند .  شروع این اختلال
نکات مهم برای کاشت ناخن : 1-به سلامتی ناخن اهمیت دهید.استفاده از مواد و ضد قارچها و روغن های تقویت کننده مرغوب به اینکار کمک می کند. از سوهان کشیدن بی دلیل ناخن ها بپر د. 2-گذاشتن تیپ به صورت صحیح پایه کار کاشت اشت اگر تیپ را کج یا با فاصله بگذارید در مراحل بعدی دچار مشکل خواهید شد. 3-پرایمر را به تمام سطح ناخن بزنید. 4-قلمتان را به طور کامل به لیکوئید آغشته نمایید. 5-بعد از مواد گذاری سوهان کشی را با دقت کامل انجام دهید.دقت کنید هیچ نقطه ای مواد به گوشت کنار ناخن نمانده باشد.
** دانستنیهای زیبایی آموزش کاشت ناخن مایا

محلول محافظ ناخن دهای حساس , ظریف و آسیب دیده ,

باریربیس barririere - base این محلول علاوه بر آن که ناخن را در برابر نفوذ

رنگ دانه های لاک محافظت می کند حاوی کلسییم , کراتین و آمینو اسید است و

خاصیت مرطوب کنندگی نیز دارد .

اثر محلول : جلوگیری از خشکی و لایه لایه شدن نا. فرورفتگی ناخن در گوشت فقط برای انگشتان پا اتفاق نمی افتد. انگشتان دست نیز ممکن است دچار این مشکل بشوند. علت شایع تر بودن فرورفتگی ناخن در گوشت پا تنگی کفش و جوراب است که این ناحیه را معمولا تحت تأثیر قرار می دهد. شکل ناخن های دست هم به گونه ای است که کمتر در معرض این مشکل قرار می گیرند. […] نوشته علت در گوشت فرو رفتن ناخن و درمان آن او. روانشناسان معتقدند جویدن ناخن به خاطر اختلالی است که بدن تمرکزش را از دست می دهد و مدام یک کار را تکرار می‎کند اما جویدن ناخن می‏ تواند چیزی فراتر از استرس شما را نشان دهد. این کار می تواند نشان ‎دهد که شما کمال گرا هستید. *
** آموزش کاشت ناخن (( مراحل کاشت با قالب های گیره ای former ))

1 : انجام مانیکور خشک ( بدون استفاده از آب )

2 : از بین بردن چربی روی ناخن ها

3 : رعایت تمام نکات بهداشتی کاشت ناخن

4 : زدن چسب بین مواد و ناخن ها

5 : قالب های گیره ای را روی ناخن فی می کنیم .

6 : به وسیله قلم کاشت پودر ، مواد را برداشته و مانند لاک . با توجه به رشد ناخن طبیعی، نیاز است که ناخن کاشته شده در دوره های زمانی معین ترمیم شود. در این فرآیند بخش هایی از ناخن که رشد کرده اند استانداد زمان ترمیم ناخن مطابق با استاندارد nsa هر21 روز می باشد.
فاکتورهای زیر در زمان ترمیم موثر است:
1. سرعت رشد ناخن (که در افراد مختلف متفاوت است)
2. روش و نوع کاشت
3. مرغوبیت مواد مصرفی در کاشت نظیر پودرها و لیکوئیدهای برند و باکیفیت
4. مهارت ناخن کار؛ (کاشت هایی که توسط ناخن کار بی تجربه و با مواد نامرغوب اجرا می شود) که در این مواقع علاوه بر اینکه سررسید زمان ترمیم کوتاه تر می شود، ترمیم آن نیز زمان بر تر، سخت تر و پرهزینه تر خواهد بود.
5. بلندی و ح ناخن (بدیهی است ناخن های بلند و نوک تیز در معرض آسیب های بیشتری هستند)
6. میزان فعالیت های روزانه به گونه ای که ناخن در معرض آب، مواد شوینده، ضربه، و... قرار داشته باشد. لو یشیا یا لکه سفید روی ناخن به ح ی گفته می شود که خطوط یا لکه های سفید روی ناخن انگشتان دست یا پا ظاهر می شوند. این ح بسیار رایج و البته بدون ضرر و خطر برای سلامتی بدن است. حتی گاهی اوقات بسیاری از افراد سالم نیز در بزرگسالی این مورد را تجربه می کنند. در این مقاله […] نوشته علت لکه سفید روی ناخن و روش های از بین بردن آن اولین بار در چطو.