نازی صادقیان خشوییه

به نقل از خبرگزاریها در مورد نازی صادقیان خشوییه : شهر نورنبرگ در دروان حکومت نازی ها از اهمیت زیادی برخوردار بود. به دلیل ارتباط این شهر با امپراتوری مقدس روم و نیز به دلیل قرارگیری اش در مرکز آلمان، حزب نازی نورنبرگ را به منظور برگزاری کردهمایی بزرگ نازی ها انتخاب کرد. پیام صادقیان پس از حمله به سمت داور و ا اج از بازی مقابل فولاد خوزستان با کارت قرمز مستقیم این بار شیشه رختکن را ش ت. این کار باعث اعتراض مسئولان هیأت فوتبال خوزستان شد.

به گزارش فارس، گفتنی است قبل از این نیز پیام صادقیان با محمدرضا خلعتبری و رضا حقیقی در پرسپولیس درگیری های شدیدی داشت و حالا این بار به سمت داور رفت و شیشه رخت. : هافبک تیم نفت در آستانه بازی با تراکتورسازی بر سر مزار پدرش حضور یافت. پیام صادقیان که همراه با تیم نفت به تبریز سفر کرده است،بعد از ظهر امروز بر سر مزار حسن صادقیان،پدرش حاضر شد. حسن صادقیان از بازیکنان پیشین تراکتورسازی محسوب می شود که در سال 79 جان به جان آفرین تسلیم کرد. رکنا: پیام صادقیان در آستانه پیوستن به نفت تهران قرار دارد. صادقیان قبل از آغاز بازی با پرسپولیس در جمع بازیکنان این تیم ایستاد و ع یادگاری گرفت.پیام صادقیان در نیمه اول بازی با پرسپولیس عملکرد بدی نداشت اما نیمه دوم کمی افت کرد تا در دقیقه 71 توسط علیرضا منصوریان تعویض شود. حسین ماهینی با توجه به مشکل سربازی اش امروز از پرسپولیس رسما جدا شد. به گزارش "ورزش سه"، م ع راست پرسپولیس با توجه به مشکل در کارت پایان خدمتش باید بار دیگر دوران سربازی را پشت سر بگذارد. به همین منظور او باید در ادامه لیگ تیم دیگری را برای ادامه فوتبال انتخاب کند که نظامی باشد. حرف و حدیث های زیادی در مورد تیم آینده ماهینی به وجود آمده بود و از ملوان و تراکتور در این ارتباط نام برده می شد. ماهینی که امروز برای آ ین بار و برای خداحافظی با هم بازیانش به محل تمرین سرخ پوشان رفته بود رسما از این تیم جدا شد. پیام صادقیان با قرار دادن این ع در صفحه اجتماعی اش تیم بعدی ماهینی را هم لو داد. صادقیان تبریز و تیم تراکتورسازی را مقصد بعدی ماهینی اعلام کرد. صادقیان در بازی با استقلال نتوانست کار چندان خاصی را برای تیمش انجام بدهد. پیام صادقیان در یکی از بهترین روزهای فوتبالی خود در لیگ امسال عامل برد پرگل ماشین سازی مقابل ان شد. نازی چت چتروم فارسی نازی چت یکی از چترومهای شلوغ ایرانی میباشد که ثبت شده در ساماندهی کل کشور میباشد و طبق قوانین مصادیق مجرمانه فعالیت خود را ادامه میدهد چت روم شلوغ نازی دارای امکانات زیادی از قبیل پروفایل ی، ید و فروش امتیاز کاربری،اتاق کنفرانس،ارسال تصاویر در خصوصی و عمومی و...... چت نازی با انلاین ۷۰۰نفری میزبان لحظات خوب شما م. ه گزارش خبرلایو، او وقتی با درخواست عکاسان رو به رو شد برای اینکه نشان دهد در حال گفت و گو با موبایل است به سمت عکاس ها برگشت. هر چند صادقیان اصلا با تلفن صحبت نمی کرد. این را بعد از ظاهر شدن ع ها می توان فهمید. به «آیفون» او دقت کنید! (صادقیان گوشی را برع گرفته است.)

بازیکن خارجی نفت تهران این حرف را در روزهایی که صادقیان تازه به این تیم رفته بود زده است.در روزی که انتقال پیام صادقیان به نفت تهران قطعی شد، علیرضا منصوریان بازیکنان تیمش را جمع کرد و رو به آنها گفت: «من بازیکنی به تیمم می آورم که یک استعداد به تمام معناست. منتهی اذیت شده است و ما باید کمک کنیم تا برگردد.  آرام باش، آدام باش! عثمانلی اسپور در روز نیمکت نشینی پیام صادقیان در خانه گالاتاسرای ش ت خورد. روز گذشته پیام صادقیان در حضور ۳ دقیقه ای توانست در گل تساوی تیمش تاثیر گذار باشد. پیام صادقیان هافبک تکنیکی نفت تهران امیدوار است که هر چه زودتر مشکلات مالی این باشگاه برطرف شود. سرمربی پرسپولیس در واکنش به پرسپولیسی شدن پیام صادقیان اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد. ظاهرا پیام صادقیان در لیگ برترهفدهم شاگرد علی کریمی خواهد شد. پیام صادقیان هنوز دلش با پرسپولیس است اما او فرصت حضور در جمع ستاره های برانکو را از دست داده و بعید است دوباره شانس به او رو کند . در میان تمام تلخی های مراسم ختم هادی نوروزی چند اتفاق قشنگ هم افتاد. یکی از آنها آشتی کنان پیام صادقیان و کریم باقری بود که بعد از درگیری پایانی در پرسپولیس و ج صادقیان با هم روبرو شدند.

صادقیان از آقا کریم عذرخواهی کرد و کریم باقری هم که از قیافه اش مشخص است که عذرخواهی او را پذیرفته. مثل این که بعد از مرگ کاپیتان پرسپولیس آدم ها با هم مهربان تر شده اند.

شادی خارج از عرف بنگر و صادقیان بعد از دربی/ هیس واژه مناسبی است؟ ورزش > لیگ برتر - محسن بنگر و پیان صادقیان بعد از پایان دربی شکلی از خوشحالی را در اینستاگرام های شان نشان دادند که می تواند تا ابد آنها را برای هواداران تیم رقیب منفور کند. در روزی که ماشین سازی حرفی برای گفتن مقابل استقلال نداشت و سه بر صفر مغلوب آبی پوشان پایتخت شد پیام صادقیان پستی در صفحه شخصی اش گذاشت که سر و صدای زیادی کرد. شعر نو از اشکان جمشیدی (نازیو ناز)جانا همه رفتند پی بازی، تو میبازی!کوچه و بازار ،دٓدٓر بازی میخای نسازی!ساز و دُهل و سُرسُرِ بازی تو میبازیهمه با پای پیاده ،تو یکه تازی ،چقد مینازی؟!راه درازی، باید بسازی چون نیازی!سر قول و قرارات با خودِ نازی توی بازیسر جاه و مکان ،قهره باهات خودِ نازیعشق و تاجِ سٓرِته ، ناری ناری، ناری ناریهمسر که. پیام صادقیان هافبک سابق پرسپولیس می گوید برانکو می تواند در آسیا هم موفق شود پیش تر تقابل خسرو حیدری و پیام صادقیان را با پیراهن سرخ تماشا کرده بودیم؛ اما این دو بازیکن امروز در قالب دو تیم استقلال و ماشین سازی برابر هم قرار گرفته اند و در زمین برفی یادگار در تلاش برای کمک به تیم خود هستند. به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر /ورزش نیوز، به نقل از ورزش3:پیام صادقیان از18مهر می تواند برایپرسپولیس در مسابقات رسمی بازی کند... به گزارش ورزش نیوز شهر :مرداد کمیته انضباطی حکمی را علیه پیام صاقیان صادر کرد که بر اساس این رای بازیکن پرسپولیس به دلیل ضربه به داور در بازی با فولاد سه ماه محروم و 5 میلیون تومان جریمه نقدی شد که کمیته استیناف میزان محرومیت را به دو ماه کاهش داد اما جریمه نقدی را تایید کرد. بنابراین پیام 18 مهر می تواند با پرداخت 5 میلیون تومان جریمه نقدی زمینه بازگشت خود را به میادین فراهم کند.

این خبر هنوز بطور رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام نشده است.
نازی : پنجره راببند و بیا تابا هم بمیریم عزیزم
من : نازی بیا
نازی : می خوای بگی تو عمق شب یه سگ سیاه هست
که فکر می کنه و راز رنگ گل ها رو می دونه ؟
من: نه می خوام برات قسم بخورم که او پرندگان سفید سروده ی یه آدمند
نگاه کن
نازی : یه سایه نشسته تو ساحل
من : منتظر ابلاغه تا آدما را به یه سرود دس ی دعوت کنه
نازی : غول انتزاع . به نام خدا
در آلمان نازی ، توجه به حیوانات بسیار صورت میگرفت و نازی ها در این زمینه بسیار پیشرو بودند. بسیاری از ان نازی ، از جمله هیتلر و هرمان گورینگ ، حامیان حفظ حیوانات بودند. بسیاری از نازی ها به طرفداری از محیط زیست و حفظ گونه ها پرداختند و توجه به حیوانات ، در حزب نازی ار جمله موضوعات قابل توجه بود. هاینریش هیملر در راستای مم. سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای استفاده از عباس زاده و صادقیان در رختکن قرمزها ندارد. سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای استفاده از عباس زاده و صادقیان در رختکن قرمزها ندارد. های بازگشت پیام صادقیان هافبک جوان و یاغی سابق پرسپولیس برای فصل جدید دوباره شنیده می شود. پیام صادقیان مهاجم پرحاشیه پرسپولیس پس از ا اج در بازی مقابل فولاد در گفت و گویی پس از این مسابقه پرماجرا، اعلام کرد: حقّش ا اج نبوده چون فقط کمی بلندتر از حد معمول با داور صحبت کرده است. امروز هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری با استناد به مصاحبه محمّدرضا اکبریان داور بازی با رو مه خبر ورزشی اعلام کرد اگر کار صادقیان صرفا اعتراض بوده، د. سرمربی پرسپولیس تصمیمی برای استفاده از عباس زاده و صادقیان در رختکن قرمزها ندارد. علت دعوای پیام صادقیان و رضا حقیقی تنها این بود که صادقیان برای پول بیشتر زیراب حقیقی را زده است که انگار یکی از نزدیکان وی به او اطلاع داده است این موضوع را وی حقیقی هم هرچی بلد بوده به پیام داده و حتی آشتی آنان هم برای از بین بردن شایعه بوده و آنها همچنان باهم قهر هستند.منبع: بلاگ نیوز س رست تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نسبت به برخی حواشی مربوط به مصدوم نبودن صادقیان واکنش نشان داد. به گزارش وبسایت نود، علی در مورد محرومیت صادقیان اظهار داشت: علی قبول دارم که حرکت صادقیان ناپسند و غیراخلاقی بود اما این محرومیت خیلی سنگین است. برخورد قهری در فوتبال ما تا کنون نتیجه بخش نبوده است. باید رایی صادر می شد که هم جریمه را در نظر بگیرد و هم بازیکن را به سمت مسیر صحیح هدایت کند." ادامه داد:"قانون باید برای همه ی ان باشد.چرا کرار جاسم پس از پرخاش به داور (در زمان حضور در تراکتور سازی) با محرومیتی کمتر نسبت به صادقیان مواجه شد؟ کار زشت باید تقبیح شود اما چرا کرار جاسم با چنین محرومیتی مواجه نشد؟" همشهری آنلاین: بشار اسد رئیس جمهور تصریح کرد: کشورهای غربی برای به حاشیه راندن نقش اتحاد جماهیر شوروی سابق در پیروزی بر نازی ها تلاش می کنند و نسل های کنونی نباید به سمت نازی های معاصر سوق پیدا کنند. بعد از درگیری بازیکن جوان پرسپولیس با داور که منجر به محرومیت او شد، صادقیان از هفته بعد با پایان دوران محرومیت اش می تواند برای پرسپولیس به میدان برود. صادقیان در گفت و گو با "ورزش سه" درباره شرایط اردوی تیمش در کیش اینطور گفت: با توجه به تعطیلی لیگ این اردو کاملا به موقع بود و اینجا تمرینات پرفشار و خوبی را زیر نظر کادرفنی پشت سر می. صادقیان: کاش پاسهای گلم گل می شد
پیام صادقیان ستاره بازی با نفت بود او حالا در میانه زمین پرسپولیس پخته عمل می کند و علاوه بر توانایی های فنی اش حالا از نظر اخلاقی هم در بازی با نفت شاهد بودیم که تغییرات زیادی کرده و مثل با تجربه ها عمل می کند و این موضوع را بارها در برابر م عان نفتی نشان داد. صادقیان که در همین هفته اول با زدن یک گل زیبا از فاصله 40 متری خط و نشانش را برای لیگ برتر کشید در مصاحبه با ورزش سه می گوید: من فکر می کنم ما مستحق برد بودیم و ب 3امتیاز کمترین حق ما بود اگرچه نفتی ها هم برای بردن آمده بودند اما ما بیشتر از نفتی ها شایسته بودیم و من فکر می کنم با توجه به اینکه تازه از بدنسازی بیرون آمده بودیم هنوز آن آمادگی مطلوب را نداشتیم اما قطعاً هفته به هفته بهتر می شویم و به هدفمان یعنی همان موفقیت می رسیم.

ستاره جوان پرسپولیس در ادامه در مورد گل زیبایش می گوید: من در طول هفته بعد از هر تمرین 45 دقیقه تمرین ضربه ایستگاهی می کنم و بعضاً با خود علی آقا هم رقابت داغی داریم،به شخصه فکر می کنم این گل حاصل تلاشهای من در طول هفته بود و بعد از این هم سعی می کنم روی این موضوع تمرکز کنم تا بتوانم به تیمم کمک کنم.

صادقیان در پایان می گوید: در بازی با نفت دوست داشتم پاس های گلی که دادم به گل تبدیل می شد اما شانس با ما یار نبود و امیدوارم در ادامه لیگ بتوانیم موفقتر عمل کنیم،گلی هم که زده شد حاصل زحمت تمام بازیکنان بود که به وسیله من به ثمر نشست و من این گل را در همین هفته اول به هواداران عزیز پرسپولیس تقدیم می کنم. پیام صادقیان که نمایش درخشانی در جام حذفی ترکیه با ۲ پاس گل برابر مالاتیا اسپور در مرحله قبل داشته، همانند بازی اخیر تیمش مقابل آکیسار بلدیه در لیگ، مسابقه حساس امشب با بشیکتاش را هم به علت مصدومیت از دست داد. پیام صادقیان کمیته استیناف رای خود درباره درخواست لغو محرومیت پیام صادقیان هافبک پرسپولیس را صادر کرد.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با توجه به درخواست پیام صادقیان مبنی بر تخفیف باقیمانده محرومیت دو ماهه اش که در تجدید نظرخواهی قبلی توسط کمیته استیناف، از 3ماه به 2ماه محرومیت کاهش یافته بود، پس از درخواست مجدد این بازیکن و بررسی پرونده، کمیته استیناف درخواست مجدد تخفیف دوره محرومیت با توجه به سابقه قبلی وی را غیر موجه می داند و با استناد ماده 41 آیین نامه انضباطی، تجدید نظرخواهی وی را رد و رای قبلی را معتبر اعلام می کند.
رای صادره قطعی است. بازی پایانی نیم فصل اول لیگ ترکیه با پیروزی یاران پیام صادقیان در تیم عثمانلی اسپور آنکارا پایان یافت. آرمینا صادقیان در فینال تفنگ بادی رقابت های فینال فینالیست های جام جهانی هند در جایگاه ششم جهان به کار خود پایان داد. پیام صادقیان آ ین بار در هفته بیست و ششم لیگ ترکیه در دیدار مقابل کارابوک اسپور به عنوان بازیکن تعویضی به زمین رفت ولی پس از آن به علت آسیب دیدگی دور از فهرست عثمانلی اسپور بود و امروز هم تیمش را مقابل گنچربیرلیی همراهی نمی کرد. مهدی خواجوند در ارتباط با وضعیت پیام صادقیان و قطعیت حضور او در دیدار جام حذفی در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: در خصوص تفسیر اجرای حکم با توجه به صراحتی که وجود دارد، مدت محرومیت پیام صادقیان دو ماه بود و تعریف از زمان یک ماه در قوانین مشخصا 30 روز تعیین شده است و بر این اساس، پیام صادقیان مشکلی برای همراهی تیم فوتبال پرسپولیس در روز 24 مهر ماه ندارد. با این وجود کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نیز تفسیر خود را ارائه کرد که بر اساس آن صادقیان مجوز همراهی تیم فوتبال پرسپولیس در بازی جام حذفی را خواهد داشت. پیام صادقیان از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد. در حالی که قرار است دربی پایتخت چند روز دیگر برگزار شود پیام صادقیان بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد.

قرار است وضعیت وی پس از انجام ام آر آی فردا مشخص شود. صادقیان به فینال تفنگ بادی جام جهانی مونیخ راه یافت و مدال برنز را ب کرد. بانک ورزش- محرومیت سه ماهه پیام صادقیان درست قبل از بازی با استقلال به پایان
می رسد تا این بازیکن بتواند در داربی رفت به میدان برود. حالا اما یک ابهام باعث
نگرانی بخشی از هواداران پرسپولیس شده است؛ اینکه آیا یک جلسه محرومیت ناشی از
دریافت کارت قرمز هم در این محرومیت سه ماهه دیده شده یا نه؟ در واقع حکم مجازات سه
ماهه صاد. میلاد صادقیان پس از عدم توافق مالی، از سپیدرود جدا شد. عثمانلی اسپور در غیاب صادقیان مقابل اکشهیر به برتری رسید پست اینستاگرامی که پیام صادقیان در حمایت از علی کریمی و طعنه به حمید درخشان منتشر کرد. عرفان بوز نیز در کنفرانس پایان بازی نیز از عملکرد خوب شاگردانش تشکر کرد و در قسمتی از صحبت هایش به عملکرد پیام صادقیان پرداخت و گفت :او یکی از بازیکنان با استعدادی که در تیمم حضور دارد و در بازی های بعد نیز از او استفاده خواهم کرد.