نا گفتنی ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد نا گفتنی ها : باور کن احساسی که با دست تو روئید، بی هیچ آهنگ و زبانی گفتنی نیست ... من خستگی های دلم هم خواب رفته و دیگر بهار از پیش چشمم رفتنی نیست ... پس خاطرم را با سلامت شادتر کن ... من هم برایت دوستی را می نگارم و هم به پاس این همه حس صداقت، سکان قلبم را به دستت می سپارم ... پس تکه های باورم را زندگی کن ... من بی تو گنگ و مبهمم معنا ندارم ... این جمله را بس. جو ه شعر قبلی ------------------------------------------------------- تو گفتی گفتنی ها
را به رنگ شعر و گردش آواز
دلم پر شد
ازین باران آوازت
ز بذر مهربانی
که روی به فصل بهارانم
خزان را می سپارم دور
به امید جوانی های پر شورم

اگر گفتی
اگر خو
تو شعر ناگفته هایت را
بدان من از برت خواندم جو از گفته های تو
---------------------------------------------. گفتنی است بامداد امروز م ان یی، فرانسوی و انگلیسی اه ی در را بمباران د. در حاشیه نمایشگاه ع و نقاشی چهره های ماندگار ایران نکاتی گفتنی است: گفتنی است تیم داواری از عمان قضاوت این بازی را بر عهده داردند. گفتنی روز آینده دو تیم سایپا و تراکتورسازی برای تعیین قهرمان این تورنمنت برابر هم صف آرایی خواهند کرد. سکوتت را ندانستم، نگاهم را نفهمیدی 
نگفتم گفتنی‌ها رو، تو هم هرگز نپرسیدی 

شبی که شام آ بود، به دست دوست خنجر بود 
میان عشق و آینه یه جنگ نابرابر بود 

چه جنگ نابرابری، چه دستی و چه خنجری 
چه قصه‌ی محقری، چه اول و چه آ ی 

ندانستیم و دل بستیم، نپرسیدیم و پیوستیم 
ولی هرگز نفهمی. وقتی یک شب سرد زمستونی شهر رو قدم میزنی زیر آسمونی به این بزرگی و پهناوری بارون باشه و همینجور محو آسمون شده باشی که یهو با نوازنده ی آکوردئون برخورد کنی که غرق توی احساس و شور خودش داره الهه ی ناز رو میزنه و همینجور که لبریز گفتنی توی وجود خودت سکوت کنی و فقط خیره میشی به دست های اون آدم و شور نواها که داره یک احساس زیبا رو بهت منتقل می کنه و این صحنه خیلی ح رو خوب کنه و همینجور به قطره قطره های بارون نگاه کنی و از عمق آسمون تمنای با داری فقط همین : ) گفتنی است افشای جاسوسان غرب در آن هم از سوی رسانه های رسمی سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی غرب خارق العاده و مضحک به نظر می رسد. اسامی ی مرزبانی که در درگیری شب گذشته مرزبانان نیروی انتظامی با اشرار و تروریست های مسلح به فیض شهادت نائل آمدند، به شرح ذیل است. 1- مهران اقرع 2- علی دادی 3- رضا حسینی 4- فرزاد اسمعیل زاده 5- حسن بیاتی خلو 6- محمد احمدی النگ از قوچان 7- میلاد جوز 8- عباس مهران دوز گفتنی است، تروریست‎های مسلح در این اقدام هشت نفر از نیروهای مرزبانی ایران را . گفتنی است خانم خیر ش در حین بازی در سریال دیوار به دیوار دچار حادثه گردید. گفتنی است، دیدار دو تیم در هفته سیزدهم رفابت های لیگ برتر از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه یادگار (ره) تبریز پیگیری خواهد شد. پیام صادقیان پس از حمله به سمت داور و ا اج از بازی مقابل فولاد خوزستان با کارت قرمز مستقیم این بار شیشه رختکن را ش ت. این کار باعث اعتراض مسئولان هیأت فوتبال خوزستان شد.

به گزارش فارس، گفتنی است قبل از این نیز پیام صادقیان با محمدرضا خلعتبری و رضا حقیقی در پرسپولیس درگیری های شدیدی داشت و حالا این بار به سمت داور رفت و شیشه رخت. گفتنی است کارگردان این سریال نیز در هنگام مدیریت بر خانه سینما، از قانون شکنان و فتنه گران خیابانی حمایت می کرد. آقای مهربانیها سلام
اینکه کم می نویسم، نه به خاطر اینکه گفتنی هایی نیست، هست، ولی زبانم بسته است.
بهمن کشاورز، حقوقدان در یادداشتی در رو مه اعتماد نوشت: در خصوص مناظره نامزدان ریاست جمهوری مواردی چند گفتنی است. ندانستیم و دل بستیم، نپرسیدیم و پیوستیم ولی هرگز نفهمیدیم شکار سایه ها هستیم سفر با تو چه زیبا بود، به زیبایی رویا بود نمی دیدیم و می رفتیم، هزاران سایه با ما بود سکوتت را ندانستم، نگاهم را نفهمیدی نگفتم گفتنی ها رو، تو هم هرگز نپرسیدی در آن هنگامه ی تردید، در آن بن بست بی امید در آن ساعت که باغ عشق به دست باد پ ر بود در آن ساعت هزاران. گفتنی است مصدومیت جلال علی محمدی و رسول نویدکیا و این محرومیت ها بدترین اتفاق برای ان در این هفته هایی است که نیاز به پیروزی و وج از شرایط بحرانی دارند. موندم،ولی نرفتم. نیومدم... اومدم. آره میخواستم لجبازی کنم. یک لجبازی که همش به خاطر چیزیه که گفتنی نیست. دیدنیه. چشمامو هیچوقت دست کم نگیر.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گفتنی است امور خارجه به منظور شرکت در کنفرانس بین المللی بازسازی عراق به کویت سفر کرده است. درباره باورهایی نظیر اینکه که امکان ید عسل خوب و طبیعی در بازار مصرف کشورمان بسیار دشوار یا غیرممکن است، گفتنی های زیادی هست که در این مطلب به چند نکته ضروری در این خصوص می پردازیم. گفتنی ها را بگویید، امّا به_موقع!
منتظر نمانید به این امید که شاید روزی خودش متوجه شود.
علی انصاریان بازیکن سابق پرسپولیس واستقلال، در سینمایی "فقط صدا می ماند" در نقش یک ظاهر شده است. این اردیبهشت 96 اکران می شود. گفتنی ست عموی علی انصاریان یکی از ون و واعظان معروف تهران است گفتنی است روز گذشته هوای پایتخت با شاخص 52 سالم بود. آرسن ونگر به بارسا نه گفته، نه گفتنی که شاید بزرگترین اشتباه زندگی اش باشد. گفتنی است این سفر به منظور زیارت عتبات عالیات در کشور عراق و دیدار با فعالان اقتصادی در این کشور است. گفتنی است؛ ازدواج هری، نوه ملکه انگلیس در تاریخ ۱۹ می، با مگان مارکل، بازیگر هالیوود در کلیسای سنت جورج انجام شد. بازرسان نهاد کتابخانه های عمومی کشور در روز چهارشنبه 17/2/93 از کتابخانه های عمومی شهرستان آزادشهر بازدید بعمل آوردند در این بازدید کتابخانه های عمومی آزادشهر ، نوده ، نگین شهر و وامنان مورد بازدید قرار گرفتند . همچنین از نزدیک مسائل و مشکلات کتابخانه های عمومی مورد بررسی قرار گرفت. گفتنی است آقای کوهستانی رئیس محترم اداره کتابخانه . همزمان با ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن،کلاس های آموزش قرآن کریم برای کلیه ی سنین و بطور رایگان در مسجد رضا (ع) روستای خانه شروع به فعالیت نمود،گفتنی است پیش از این از کلیه ی متقاضیان برای شرکت در کلاس ها در دهیاری ثبت نام بعمل آمده بود،همچنین با کلیه ی واجدین شرایط حضور در کلاس ها از طریق تلفن تماس ذکر شده در فرم ثبت نام هماهنگی به عمل آمده است. گفتنی است که سفر به یمن، ، اراضی ی تحت کنترل رژیم صهیونیستی، ایران و تایلند از ژانویه 2016 ممنوع اعلام شده است؛ سفر به عراق نیز در صورت نداشتن مجوزهای لازم ممنوع است. به گزارش شیعه آنلاین به نقل از آریا، آیت الله آقای حاج شیخ یوسف صانعی در بیمارستان ی رودسر بستری شد که بعد از چند ساعت به بیمارستانی در رشت انتقال یافت.

علت بستری شدن وی در بیمارستان خون ریزی داخلی گزارش شده است.

گفتنی است وی ویلایی در روستای «گرکرود» از توابع بخش رانکوه املش دارد که هر از چند گاهی در آنجا حضور می یابد. وی دیروز بعد از بهبودی نسبی به یکی از بیمارستان های تهران منتقل شد. لازم به ذکر است که آیت الله صانعی و برادرش از شاگردان ونزدیکان راحل بوده اند و از چندین سال قبل رساله منتشر کرده ولی در سال ۸۸ جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وی را از مرجعیت خلع کرد. این نیز گفتنی است!(یادداشت روز) اگر برای تصویب نهایی سندی که دیروز، ایران و کشورهای 5+1 روی آن به توافق رسیده اند، فرصت و مهلتی در نظر گرفته نشده بود، نوشتن این وجیزه ضرورتی نداشت و در هنگامه این روزها، شرط عافیت طلبی آن بود که زبان به کام و قلم به نیام کشیده شود ولی از ی و، اعلام فرصت دو هفته ای برای ایران و مهلت دوماهه! برای به منظور بررسی و تصویب نهایی سند وین و از دیگر سو، تاکید رئیس جمهور محترم کشورمان در نطق تلویزیونی دیروز ایشان بر استقبال از نقد منصفانه و دلسوزانه، نگارنده را بر آن داشته است تا دراین باره به نکاتی چند اشاره کند.... پلیس روسیه عناصر تروریست های تکفیری را قبل از انجام عملیات انتحاری دستگیر کرد. گفتنی است؛ اعضای چچنی تبار این تیم قصد حملات انتحاری در مراکز عمومی این شهر را داشتند. گفتنی است روز آینده حسین خطیبی در اولین گام باید شاگردانش را برابر تیم گل گهر سیرجان به سرمربیگری وینکو بگوویچ راهی میدان کند. مصرف "توت" یا " ما" به جای قند... اگر بر این باورید که مصرف "توت" یا " ما" به جای قند می تواند از بالا رفتن میزان "قند خون" جلوگیری کند سخت در اشتباهید. قند ما، توت و به طور کلی هر"مواد قندی "هنگامی که با آب جوش یا چای داغ تماس پیدا می کند بدن تمام شیرینی های این مواد را جذب کرده و "انرژی" موجود در آنها جذب بدن نمی شود. گفتنی است چای و "قهوه "در ت. اداره سلامت منطقه از برگزاری جلسه کانون معلولان درمحله جابری خبر داد. به گزارش روابط عمومی منطقه 14 مریم رفعتی مدیرسلامت منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: خانه سلامت محله جابری به منظور انتخاب دبیر کانون در سال جدید و با هدف تقویت تعاملات میان بخشی در اجرای برنامه های حوزه مدیریت شهری در محله جابری اقدام به برگزاری اولین جلسه کانون معلولان نمود.
گفتنی است: جلسات کا نون معلولان درمحله جابری هرماه برگزار می گردد. هوای انتخابات آتی پارلمان ترکیه و حملات نمایشی پ ک ک اعضای پ ک ک به پایگاه نظامی وابسته به فرماندهی تیپ ۴۸ مرزی در منطقه ای در مرز با عراق و از توابع استان شرناک در جنوب شرق ترکیه حمله بردند. پ ک ک در این حمله از سلاح های سنگین و موشک ضدهوایی استفاده د. گفتنی است این... به گزارش پایگاه 598 به نقل از شیعه آنلاین، در همین راستا «أبوبکر البغدادی» سرکرده گرو تروریستی " " در عراق در این بیانیه گفت: عراق با نقشه و همدستی گروه "قاسم سلیمانی" توانست برما چیره شود و گرنه ما قرار بود اماکن دینی "رافضی"ها را با خاک ی ان کنیم!

وی در ادامه افزود: ایران مانع از آن شد که نقشه ما عملی شود. ما بزودی انتقام مجاهدین خودمان را از ایران می گیریم.

گفتنی است، رسانه های عراقی از ش ت سنگین نیروهای گرو تروریستی " " در سامرا خبر داده و اعلام د که بیشتر مناطق این شهر که به دست تروریست ها افتاده بود، پا ازی شده است.
الهی، ای که تنها با تو می توان گفت :

الهی
دردهایی هست که با هیچ گوشی نمی توان گفت
و گفتنی هایی هست که هیچ قلبی محرم آن نیست...

الهی
تلاش هایی هست که جز به مدد تو ثمر نمی بخشد
تغییراتی هست که جز به تقدیر تو ممکن نیست
و دعاهایی هست که جز به آمین تو اجابت نمی شود

الهی
قدم های گمشده ای دارم که تنها هدایتگرش تویی
. از بامداد امروز بارش برف در پایتخت شدت گرفت و چهره تهران را برفی کرد. گفتنی است بارش برف در استان های دیگر باعث بسته شدن راه ها و کولاک شدید شده است. در اینفوگرافیک زیر تعداد روزهای تعطیلات ویژه عید فطر در کشور های ی را می بینید. گفتنی است بسیاری از این کشورها، عید فطر را به عنوان عید اصلی سال خود می شناسند و بیشترین تعطیلات سال را به مناسبت این عید دارند. بی تردید او از مهم ترین متفکران دینی در تاریخ معاصر ایران است و آثار او همچنان خواندنی و آموختنی است. دربارۀ تأثیر او بر پیروزی انقلاب ی نیز بسیار گفته اند و هنوز گفتنی های بیشتری باقی است. کلیپ بسیار جذاب ویژه برنامه ی فوتبال ۱۲۰ شبکه ورزش ۳ داد ۹۶ که در یک آیتم دیدینی به معرفی بهترین بازیکنان منچستریونایتد در سه دهه اخیر پرداخته است. گفتنی است امشب، تیم های اژا و منچستریونایتد در فینال… گفتنی است این محکوم با اغفال و عنف جوانان و نوجوانان در محیط های ورزشی تعدادی از آنان را مورد تعرض قرار داده بود به گونه ای که آنها از ترس این فرد جرات حضور در اماکن فرهنگی و ورزشی را نداشتند. ریاضی دان ها خوشبختر می شوند! به گزارش خبرنگار علمی باشگاه خبرنگاران، پزشکان با بررسی حدود 17000 نفر در یک آزمایش در طول حدود 50 سال دریافته اند که مهارت های ریاضی و درک زبان قوی تر در ک ن در سنین 7 سالگی سبب موفقیت بیشتر آنها در زندگی می شود. گفتنی است، این افراد انسان های خونسردتر و مهربان تر و همینطور به لحاظ اقتصادی موفق تر بودند، همی. مسابقه آنلاین استانی بمناسبت میلاد با سعادت رضا (ع) و دهه کرامت از صبح امروز در شبکه کتابخوانان حرفه ای قرار داده شده است. کاربران و علاقه مندان استان گیلان می توانند با مراجعه به سایت www.booki.ir در این مسابقه شرکت نموده. گفتنی است که جوایز ارزشمندی از طرف اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به برندگان تقدیم خواهد شد. گفتنی است یکی از خبرهایی که از سوی باشگاه استقلال شنیده می شود، حضور 2 نفر از اعضای کمیته فنی برای تماشای هر بازی تیم است. کلیپی از برنامه نود دوشنبه ۸ آبان ۹۶ که در یک آیتم اختصاصی نگاهی به حواشی جدال های علی و پرسپولیس پرداخته است. گفتنی است تیم های سایپا و پرسپولیس در هفته ی یازدهم لیگ برتر خلیج فارس ۹ آبان ۹۶ به… عجب بارانی می بارد اینجا که تمام نمی شود انگار. و من چقدر دلتنگم. نه که پیش من نباشد ها نه! هست. می بینمش مرتب اما هنگامی که هست حتی دل تنگ ترم. حق هم دارم خب! نگاهش نمی کنم خیلی. نمی شود. یعنی می شود نه که نشود. من نمی توانم. جدیدا نمی توانم. مگر اینکه حرف بزند با من که نگاهش کنم. کم حرف هم هست لامروت! آنوقت نمی دانم چگونه حواسم هم به صحبت ها. برنامه طبیعت گردی بانک سرمایه با صعود به کوه دارآباد برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی بانک سرمایه، اولین برنامه طبیعت گردی این بانک در سال 93، با تیمی 70 نفره متشکل از همکاران بانک و خانواده های ایشان با صعود به کوه دارآباد در روز مورخ 6 تیرماه برگزار شد. گفتنی است در این برنامه، صابری، معاون مالی و اداری، اوجانی، مدیر امور منابع انسانی و یعقوبی، رئیس اداره امور کارکنان و رفاه بانک سرمایه نیز حضور داشتند.