نثر نوین

به نقل از خبرگزاریها در مورد نثر نوین : شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر مدل efqm گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در دوازدهمین دوره جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی کشور که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، جایزه تقدیرنامه دوستاره و لوح سپاس این جایزه به شرکت بیمه نوین اعطا گردید.
طراحی و تدوین استراتژی . روابط عمومی بیمه نوین موفق به ب رتبه برتر رشته ارتباط درون سازمانی در سومین جشنواره روابط عمومی های صنعت بیمه شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در حاشیه مراسم اختتامیه بیستمین همایش ملی و ششمین همایش بین المللی بیمه و توسعه، روابط عمومی بیمه نوین موفق به دریافت نشان برتر در رشته ارتباطات درون سازمانی گردید. لوح تقدیر و تندیس . نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 92، معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 و 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد نرخ سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد با توجه به تعیین سود مشارکت در منافع سال 92، نرخ سود قطعی بیمه های تشکیل سرمایه بیمه نوین در سال 92، معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است. این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 89 و 90 و 91 به ترتیب سودهای 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. شایان ذکر است شرکت بیمه نوین ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. معرفی شعب برتر بیمه نوین در سال 92 شنبه 30 فروردین 1393

همزمان با همایش س رستان و رؤسای شعب بیمه نوین، شعبه برتر شرکت در سال 92 و شعب منتخب در فروش بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، عنوان شعبه نمونه شرکت بیمه نوین در سال 92 به شعبه بندرعباس به ریاست سید علیرضا حسینی تعلق گرفت. در انتخاب شعبه برتر پنج شاخص افزایش تولید و سهم از بازار، توازن تولید و توسعه، نظم و برنامه ریزی، سود آوری و شفافیت مالی لحاظ شده بود.
همچنین هشت شعبه نیز به دلیل دارا بودن ترکیب مناسب پرتفوی در شاخص بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی و تقدیر شدند. به ترتیب حق بیمه ب شده شعب قم به ریاست مریم مطوف، ساری به ریاست ابوالقاسم قنبری، اهواز به ریاست مهران عباسی، ارومیه با ریاست چنور میرزایی، زنجان به ریاست زهرا رحمتی، رشت به ریاست صدیقه فلاحتکار، تبریز به ریاست حامد قدس و اصفهان به ریاست محمدرضا بزرگ پور از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.
نخستین گردهمایی سراسری مدیران و رؤسای شعب بیمه نوین در سال 93 روز پنج شنبه 28 فروردین ماه در ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد.منبع:بیمه نوین ارائه تخفیفات عیدانه ویژه نوروز بیمه نوین
شرکت بیمه نوین با در نظر گرفتن رفاه و رضایت مشتریان خود در ارائه انواع خدمات بیمه ای به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز محصولات خود را با تخفیفات ویژه نوروزی ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت در راستای ارائه خدمات ویژه بیمه ای به هموطنان گرامی طرح تخفیف عیدانه را برای . سومین همایش ملی فناوری نانو از تئوری تا کاربرد http://ncnta.ir/ همایش الکترونیکی پژوهش ­های نوین در علوم و فناوری http://www.ema2015.ir/ کنگره سراسری فناوری های نوین ایران http://senaconf.ir/ همایش ملی شهر هوشمند http://smartcity2015.ir/ همایش ملی الکترونیکی پیشرفت های تکنولوژی در ی برق الکترونیک و کامپیوتر http://www.tdeconf.ir/ رویکردهای نوین در نگهداشت انرژی http://etec.ir/
شرکت بیمه نوین با در نظر گرفتن رفاه و رضایت مشتریان خود در ارائه انواع خدمات بیمه ای به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز محصولات خود را با تخفیفات ویژه نوروزی ارائه می دهد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت در راستای ارائه خدمات ویژه بیمه ای به هموطنان گرامی طرح تخفیف عیدانه را برای انواع محصولات بیمه ای خود اعم از بیمه های آتش. دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط بیمه نوین
در سیزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بیمه نوین موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، همزمان با سیزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور صنعت، معدن و تجارت و معاون برنامه ریزی و نظارت. لوح تقدیر برند برتر به بیمه نوین رسید
چهارشنبه 23 بهمن 1392
بیمه نوین موفق به دریافت تقدیرنامه برندینگ از نخستین جشنواره ملی برند برتر محبوب مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این جشنواره با هدف اهمیت اهتمام به برندینگ در کشور و توجه به حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت ها برگزار شد که در نهایت شرکت بیمه نوین موفق به د. فرهنگ و رسانه هاى نوین کد: 1030 نویسنده: محمد حسنى ویراستار: ذوالفقار ناص ور تهیه کننده: مرکز پژوهش هاى ى صدا و سیما ناشر: دفتر عقل لیتوگرافى: سروش مهر چاپ: نگارش نوبت چاپ: اول / 1385 شمارگان: 1400 بها: 14000 ریال حق چاپ براى ناشر محفوظ است پرینت بخش در سیزدهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بیمه نوین موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، همزمان با سیزدهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور صنعت، معدن و تجارت و معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور برگزار شد، شرکت بیمه نوین تندیس نقره ای در ح. معرفی شعب برتر بیمه نوین در سال 92 همزمان با همایش س رستان و رؤسای شعب بیمه نوین، شعبه برتر شرکت در سال 92 و شعب منتخب در فروش بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی شدند.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، عنوان شعبه نمونه شرکت بیمه نوین در سال 92 به شعبه بندرعباس به ریاست سید علیرضا حسینی تعلق گرفت. در انتخاب شعبه برتر پنج شاخص افزایش تولید و سهم از بازار، توازن تولید و توسعه، نظم و برنامه ریزی، سود آوری و شفافیت مالی لحاظ شده بود.
همچنین هشت شعبه نیز به دلیل دارا بودن ترکیب مناسب پرتفوی در شاخص بیمه های عمر و تشکیل سرمایه معرفی و تقدیر شدند. به ترتیب حق بیمه ب شده شعب قم به ریاست مریم مطوف، ساری به ریاست ابوالقاسم قنبری، اهواز به ریاست مهران عباسی، ارومیه با ریاست چنور میرزایی، زنجان به ریاست زهرا رحمتی، رشت به ریاست صدیقه فلاحتکار، تبریز به ریاست حامد قدس و اصفهان به ریاست محمدرضا بزرگ پور از سوی مدیرعامل شرکت بیمه نوین با اهدای لوح و جایزه تقدیر به عمل آمد.
"استفاده از فن آوری نوین در بهبود کیفیت آموزش و پرورش ''همایش منطقه ای تحول بنیادین آموزش و پرورش مازندرانچکیده
با توسعه و پیشرفت فناوری های نوین در کشورهای مختلف، به خصوص در کشورهای پیشرفته و به دنبال آن انفجار اطلاعات در تمام بخش های مختلف جوامع، پاسخگویی با شیوه های سنتی، دیگر جوابگوی انسان ها در زمینه انتقال سریع اطلاعات ن. کتاب بیمه های ی نوشته ا.س.شابال و ترجمه علی دهقانی، نادره سمیع داریانی و سمانه عزیز نصیری توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین به نقل از پژوهشکده بیمه، این کتاب که توسط علی دهقانی عضو هیئت مدیره و نادره سمیع داریانی؛ معاون اداره نظارت بر صدور بیمه های ی بیمه نوین ترجمه شده است، یکی از منابع موسس. سود قطعی بیمه های عمر و پس انداز بیمه نوین 25.88 درصد اعلام شد سود مشارکت قطعی سال 91، طرح جامع بیمه عمر در سال 1391 معادل 25.23 درصد اعلام شد سود مشارکت قطعی سال 92، طرح جامع بیمه عمر معادل 25.88 درصد اعلام شد. به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، با اعمال نرخ سود جدید، اندوخته بیمه نامه هر یک از بیمه گذاران در سررسید سال بیمه ای آن ها در سال 92 به میزان 10.88 درصد نسبت به حداقل سود تضمین شده، افزایش می یابد. این افزایش نرخ به لحاظ سود تحصیل شده از محل سرمایه گذاری اندوخته ریاضی بیمه نامه بیمه گذاران عمر حاصل شده است.
این در حالیست که شرکت بیمه نوین برای سال های 88 ، 89 ، 90 و 91 به ترتیب سودهای 22 و 19.5 و 24.6 و 25.23 درصد را به بیمه گذاران خود پرداخت نموده است. بنابر اظهار مدیریت بیمه های اشخاص، شرکت بیمه نوین، ثبات در پرداخت سود مشارکت به بیمه گذاران عمر را از سیاست های بلند مدت خود تلقی می نماید. رویکردهای جدید در امر آموزش نظیر آموزش غیر مستقیم، یادگیری مشارکتی و فعال، خلاقیت و ... وم بهره گیری از روشهای نوین در تدریس را بیش از پیش آشکار ساخته است. در این کتاب روشهای نوین تدریس همراه با مثالهای عینی از کتب درسی دوره ابت آورده شده است تا راهنمای عملی مناسبی برای معلمان و دانشجویان رشته های آموزش ابت و مراکز تربیت معلم باشد. نویسنده:فاطمه بهجتی اردکانی تعداد صفحه:168 قیمت:4200 تاریخ نشر:پاییز 1391 ناشر: آزاد ی واحد اردکان شابک: 978-964-10-1529-1 آدرس و تلفن محل توزیع: آزاد ی واحد اردکان کتاب "روش بازاری و فروش بیمه های زندگی" نوشته هادی دستباز از سوی بیمه نوین منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، کتاب " روش بازاری و فروش بیمه های زندگی " با رویکردی جدید نسبت به بیمه های زندگی، ابعاد مختلف و عوامل مؤثر در فروش آن تألیف شده است.
کتاب در بیست فصل به طور مفصل به مفاهیمی چون بازاری ، تحقیقات بازار و بازار هدف، مد. در راستای افزایش رضایتمندی مشتریان گرامی تخفیفات ویژه اعیاد متبرکه - رجب تا رمضان - در رشته بیمه بدنه به بیمه گذاران محترم بیمه نوین ارائه می گردد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، این تخفیفات با عنوان طرح اعیاد متبرکه شامل تخفیف 40 درصدی مخصوص خودروهای با سال ساخت 1393 یا 2014 به استثنای خودروهای پراید، آردی، تیبا، پژو 405، ما یما، سمن. همایش الکترونیکی پژوهش های نوین در علوم و فناوری در تاریخ 25 اسفند 1393 توسط شرکت علم محوران آسمان و تحت حمایت سیویلیکا در شهر بصورت الکترونیکی برگزار می شود.با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید.

حوزه(های) تحت پوشش: علوم زیستی و کشاورزی, شیمی, ی عمران و سازه, ی برق و الکترونیک, ی مکانیک, تجارت، مدیریت و حسابداری, انسان شناسی
تاریخ برگزاری: 25 اسفند 1393
تاریخ برگزاری میلادی: 2015-03-16
برگزار کننده: شرکت علم محوران آسمان
سایر برگزار کنندگان: تحت حمایت سیویلیکا
محل برگزاری: بصورت الکترونیکی
وضعیت کنفرانس: در حال پذیرش مقاله

تاریخ های مهم:
مهلت ارسال اصل مقاله: 1393/10/30
اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 1393/11/15
مهلت ثبت نام: 1393/11/30 همایش الکترونیکی پژوهش های نوین در علوم و فناوری

محورهای همایش: -پژوهش های نوین در حوزه برق و ict -پژوهش های نوین در حوزه مکانیک، مکاترونیک و رباتیک -پژوهش های نوین در حوزه کشاورزی و دامداری -پژوهش های نوین در حوزه زیست فناوری -پژوهش های نوین در حوزه علوم پایه -پژوهش های نوین در حوزه علوم شناختی -پژوهش های نوین در حوزه فناوری­ های نوین ی -پژوهش های نوین در حوزه کامپیوتر و فناوری اطلاعات -پژوهش های نوین در حوزه صنایع و معادن -پژوهش های نوین در حوزه معماری و شهرسازی -پژوهش های نوین در حوزه فضای مجازی -پژوهش های نوین در حوزه فناوری­ های نرم و مدیریت -پژوهش های نوین در حوزه علوم انسانی ی - و سایر موضوعات مرتبط می توان به جرات گفت امروزه هیچ نمی تواند بدون استفاده از وسایل ارتباطی نوین و فناوری محور به زندگی عادی خود ادامه دهد و کارهای خود را به انجام رساند، در حقیقت بسیاری از امور که پیش ازاین نیازمند حضور فیزیکی افراد بود، با پیشرفت فنّاوری های ارتباطی از راه دور قابل انجام است و افراد را از بسیاری رفت وآمدها بی نیاز کرده است، لکن بدیهی . ب تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی توسط بیمه نوین شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تقدیر نامه دو ستاره جایزه ملی تعالی سازمانی مبتنی بر مدل efqm گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در دوازدهمین دوره جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی کشور که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، جایزه تقدیرنامه دوستاره و لوح سپاس این . با حضور معاون فنی، معاون مالی و اداری و س رست بیمه های آتش سوزی بیمه نوین، چک تسویه خسارت 35.692.000.000 میلیارد ریالی شرکت سراج نور توس به مدیرمالی و اداری این شرکت تحویل داده شد.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، احمدرضا جرگویی، معاونت فنی شرکت بیمه نوین ضمن تحویل چک تسویه کامل خسارت آتش سوزی به شرکت سراج نور توس خاطر نشان کرد: رضایت بی. شرکت کالیبراسیون دقت پویای نوین در سال 1375 با شماره ثبت رسمی 137882 تأسیس گردید. این شرکت در سال 1376، موفق به اخذ تأیید صلاحیت آزمایشگاه کالیبراسیون، از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران به شماره 233 گشت و پس از آن هر سال مورد تأیید مجدد قرار گرفته است. این شرکت هم اکنون در یک بخش اداری به مساحت 120 مترمربع، و یک بخش آزمایشگاه کالیبراسی. بوشهر-ایرنا-مربی تیم فولاد نوین اهواز گفت: 10 نفر شدن این تیم کار فولاد نوین را برای گرفتن امتیاز از شاهین بوشهر سخت کرد. اهدای تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کننده برای دومین سال متوالی به بیمه نوین همزمان با چهاردهمین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، بیمه نوین برای دومین سال پیاپی موفق به دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان گردید.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، در چهاردهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان که با حضور معاون . بازی زیر12سال بمناسبت گرامیداشت روز معلم باقهرمانى تیم نیروصلح توریان و نائب قهرمان ستاره کهن زینبى و مقام سوم پرسپولیس نوین زینبى ...و جام اخلاق از آن تیم برخ کوشه...و بهترین بازیکن این دوره از مسابقات و آقاى گل مسابقات شماره 10 نیروصلح توریان احمد رحمانی ..و پدیده این مسابقات بازیکن پرسپولیس نوین آقاى زبیر بدرى محمدحبیب.....این مسابق. ی اصفهانی گفت: همه موظف هستیم به شکل هوشمندانه ای ارتباطات و فناوری های نوین را به نفع ارتقاء سلامت جامعه و بالا بردن امنیت اجتماعی مدیریت کنیم. ب نماد اعتماد ب و کار الکترونیکی توسط بیمه نوین
شرکت بیمه نوین موفق به ب نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شد. به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه نوین، ب و کار بیمه نوین در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی و دارای نماد اعتماد الکترونیکی شد. این نماد نشان از قابلیت اطمینان و اعتماد مشتری. کادر فنی سابق برق نوین فارس هنوز به حق و حقوق خود نرسیده اند. سومین همایش ملّی فناوری های نوین صنعت ساختمان نویسنده : مسعود جوادی تاریخ شروع: پنج شنبه 20 شهریور 1393
تاریخ پایان: 21 شهریور 1393
مکان: مشهد - سالن همایش های صدا و سیما(صبا) برگزار کننده: وزارت راه و شهرسازی - اداره کل راه و شهرسازی اسان رضوی - دبیرخانه دائمی فناوری های نوین صنعت ساختمان با احتساب یک دوره آموزشی جهت ارتقاء(ضمنا مقالات نیز قابل قبول می باشد) تلفن تماس با دبیرخانه: 05117675225
نمابر: 05117678394
آدرس سایت: www.mhud.ir
آدرس ایمیل: [email protected]
موضوعات:
نقش و تأثیر استفاده از فناوری های نوین در ساخت و سازها (زمان،هزینه و کیفیت)
آسیب شناسی موانع اجرایی و ارائه را ارهای موثر برای گسترش استفاده از فناوری های نوین در صنعت ساختمان
استفاده از فناوری و تکنولوژی های نوین در احیاء بافت های فرسوده(تجارب موفق در ایران و جهان)
اثرات صنعتی سازی و استفاده از فناوری های نوین صنعت ساختمان در الگوهای معماری (ارائه نمونه های موردی)
جایگاه فناوری های نوین صنعت ساختمان در نظام آموزشی ایران (گذشته ؛حال و آینده)
کنترل ؛بازرسی و نظارت بر تولید؛ اجرا و بهره برداری از فناوری های نوین در صنعت ساختمان
چالش های اساسی در ورود و بومی سازی فناوری های نوین صنعت ساختمان در ایران
کاربرد فناوری و تکنولوژی های نوین در هوشمند سازی ساختمان (ساختمان های هوشمند)
تکنولوژی و فناوری های نوین در شهرسازی و کاربرد آن در بهبود ایمنی، بهداشت و محیط زیست شهری (ارائه نمونه موردی)
جایگاه صنعتی سازی و فناوری های نوین صنعت ساختمان در قوانین ،مقررات،آیین نامه ها و دستورالعمل های اجرایی
حاکم در ایران وجهان (فرصت ها و تهدیدها)
ارزی وضعیت صنعتی سازی و استفاده از فناوری های نوین صنعت ساختمان در ایران
ارزی رفتار سازه ای فناوری های نوین در ساختمان های بلند مرتبه
تجارب جهانی در صنعتی سازی و استفاده فناوری های نوین در صنعت ساختمان
معرفی و ارزی سیستم های سازه ای با رویکرد صنعتی و فناوری های نوین صنعت ساختمان (اسکلت و سقف)
معرفی و ارزی سیستم های غیر سازه ای با رویکرد صنعتی و فناوری های نوین صنعت ساختمان (دیوارهای داخلی،
اجزای معماری، تأسیسات مکانیکی و برقی)
بررسی نقش صنعتی سازی و فناوری های نوین ساختمانی در اصلاح الگوی مصرف انرژی
سیاست ها و ا امات طرح جامع صنعتی سازی کشور
معرفی و تحلیل مصالح نوین در سبک سازی ساختمان
write by : masoud javadi - architect engineer لرستان با مربیگری هوشنگ منظمی قهرمان زیرگروه والیبال کشور شد تیم والیبال کهمان نوین لرستان با غلبه بر متین دامغان میزبان رقابت های مرحله نهایی لیگ زیرگروه والیبال کشور، به عنوان قهرمانی این مسابقات راهی لیگ دسته اول والیبال کشور در سال آینده شد. به گزارش یافته، در روز پایانی این رقابت ها تیم کهمان نوین برابر تیم میزبان که از حمایت بیش از 2 هزار تماشاگر در سالن 9 دی دامغان سود می برد قرار گرفت و با پیروزی 3 بر 2 برابر این تیم به مقام قهرمانی زیرگروه والیبال ایران دست یافت. این قهرمانی را به بازیکنان و کادر فنی ایت تیم بخصوص سرمربی شایسته این تیم همکار ارجمند جناب آقای هوشنگ منظمی دبیر تربیت بدنی شهرستان بروجرد تبریک عرض می نماییم. تیم والیبال کهمان نوین الشتر لرستان قهرمان زیرگروه والیبال ایران هفته سوم لیگ کاراته برگزار شد

هفته سوم از دور رفت لیگ کاراته باشگاههای کشور 17 بهمن ماه در باشگاه پیام تهران برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون کاراته، هفته سوم دور رفت لیگ کاراته باشگاههای کشور در حالی روز پیگیری شدکه تیم آزاد ی با 18 امتیاز تیمی و 173 امتیاز انفرادی صدرنشین باقی ماند، تیم آذر خودرو نوین قم با 15 امتیاز تیمی و 95 امتیاز انفرادی به رده دوم ج رده بندی صعود کرد و تیم مناطق نفت خیز جنوب با 15 امتیاز تیمی و 91 امتیاز انفرادی در جای سوم قرار گرفت.

نتایج بدست آمده بدین شرح است:
مرحله اول:
آکادمی کمربند سیاه2- 22 آذرخودرو نوین قم
شهرداری سیرجان16 -11 آوای رزم
آزاد ی25-3 مهیار تهران
صنعت برق هرمزگان9- 16 مناطق نفت خیز جنوب

مرحله دوم:
شهرداری سیرجان22-6 شهید ستاری قرچک
آزاد ی13- 14 آذرخودرو نوین قم
صنعت برق هرمزگان15-11 آوای رزم
مناطق نفت خیز جنوب15-11 مهیار تهران

مرحله سوم:
آزاد ی28-صفر آکادمی کمربند سیاه
صنعت برق هرمزگان19-6 شهید ستاری قرچک
مناطق نفت خیز جنوب2-24 آذرخودرو نوین قم
مهیار تهران14- 12 آوای رزم

برترینهای هفته:
کومیته تیمی: مهیار تهران
تیم کاتا: آذر خودرو نوین
کاتای انفرادی: ابوالفضل شهرجردی از تیم شهرداری سیرجان
کومیته انفرادی: رضا روشن از تیم آذر خودرو نوین قم و ذبیح اله پورشیب از آزاد ی

ج رده بندی /
1- آزاد ی 18 امتیاز تیمی و 173 امتیاز انفرادی
2-آذر خودرو نوین قم 15 امتیاز تیمی و 95 امتیاز انفرادی
3-مناطق نفت خیز جنوب 15 امتیاز تیمی و 91 امتیاز انفرادی
4-صنعت برق هرمزگان12 امتیاز تیمی و 102 امتیاز انفرادی
5-شهرداری سیرجان 9 امتیاز تیمی و 69 امتیاز انفرادی
6-آکادمی کمربند سیاه 6 امتیاز تیمی و 51 امتیاز انفرادی
7-آوای رزم 3 امتیاز تیمی و 61 امتیاز انفرادی
8-مهیار تهران 3 امتیاز تیمی و 46 امتیاز انفرادی
9-شهرداری قرچک 36 امتیاز انفرادی

محورهای همایش: - روش های نوین در تولید فرآوری و بسته بندی مواد غذایی - نانو تکنولوژی - زیست فراوری - کاهش ضایعات و بهینه سازی - قوانین و استانداردها - غذاهای فراسودمند - شبکه های عصبی و پردازش تصویر تاریخ های مهم:
مهلت ارسال اصل مقاله: 1393/8/22
اعلام نتایج داوری اصل مقاله: 1393/10/12
مهلت ثبت نام: 1393/10/30 تاریخ برگزاری: 15 بهمن 1393 تا 16 بهمن 1. مدیر دبیرخانه علمی درکنفرانس توسعه پژوهش های نوین گفت: 172مقاله به نخستین کنفرانس توسعه پژوهش های نوین در برق و کامپیوتر شرق کشور رسیده است. آموزش کامل هوش رهیاتی نوین یکی از درس های رشته کامپیوتر هوش می باشد، داشتن منبعی مطمئن و کامل از نیازهای موفقیت و یادگیری یک درس می باشد. این کتاب هرچند نوشته شده برای رشته پیام نور است، اما می توان از آن به عنوان یکی از کامل ترین منابع برای یادگیری هوش استفاده کرد. این کتاب به صورت اسلاید های power point، لایه باز است، که می توان برای ارا. نمایندگان محترم با سلام احتراماْ پیرو بازدیدهای بعمل آمده از دفاتر بیمه نوین مستقر در شهرستان استان آ.غ ُبخشی از دفاتر نمونه بشرح ذیل می باشد که ضمن تشکر و قدردانی از زحمات نمایندگان > موفقیت برای تمامی نمایندگان در تمامی مراحل زندگانی را آرزومندیم: دفتر نمایندگی بیمه نوین کد ۴۰۶۰ سرکار خانم حریری (شهرستان بوکان) دفتر نمایندگی بی. سمینار آموزشی آشنایی با روش های نوین بهسازی خاک با حضور رؤسا و کارشناسان ادارات نگهداری استانها، از سوی دبیرخانه مجمع جهانی راه (پیارک) در محل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای، مهران قربانی مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه و حریم با حضور در این سمینار طی سخنانی اظهار داشت: مجمع جهانی راه (پیارک) در دنیا از 100 سال قبل ایجاد شد و در حال حاضر 143 کشور ... استفاده از روش های نوین درمانی به روشی جدید برای اخاذی و سودجویی عده ای از افراد غیرمتخصص تبدیل شده است. استفاده از روش های نوین درمانی به روشی جدید برای اخاذی و سودجویی عده ای از افراد غیرمتخصص تبدیل شده است. اسدی گفت: حرکت در مسیر سیاست های کلی سازمان ثبت بخصوص بکارگیری فناوری های نوین جهت ارائه خدمت به مردم یکی از اه مدنظر است. گروه بنگاه‌ها: تفاهم‌نامه احداث «پردیس نوین 2» بانک اقتصاد نوین با صندوق ملی محیط زیست به امضا رسید. به گزارش روابط عمومی بانک اقتصاد نوین، براساس این تفاهم‌نامه با حمایت بانک… چکیده
اقتصاد نوین نه تنها دارای چالش هایی است، بلکه فرصت هایی نیز پیش روی بخش خصوصی و همچنین بخش تی قرار می دهد. برای پاسخگویی به چالش ها و استفاده از فرصت ها، ت باید اقدام های فعالانه ای برای اقتباس ابزارها، فناوری ها و فلسفه های نوین مدیریتی از بخش خصوصی انجام دهد و آنها را با شرایط موجود خود سازگار کند. مدیریت دانش یکی از حوزه ه. واحد مرکزی خبر به نقل از مدیرعامل شرکت بورس کالا نوشت: ابزارهای نوین در راه است تا هزینه مبادله و تنظیم بازار در برنامه ششم توسعه کاهش یابد. مدیریت تی نوین ت ها نه تنها نقش کمتری را در عرضه مستقیم خدمات ایفاء می کنند بلکه آنها با فراهم ساختن بسترها و تسهیلات نقش حمایتی و غیر مستقیم را ایفاء میکنند. آیا ت یازدهم در حال اجرای مدیریت تی نوین است؟ بله ترکیب مدیریت سنتی و نوین خیرشعار فاقد عمل بله اما با اقبال مردم می تواند خیر اقبال مردمی کم جناح های مخالف نمی گذارند (نمایش ن.
روشهای نوین تشخیص بیماری تب م روشهای-نوین-تشخیص-بیماری-تب-م پاو وینت روشهای نوین تشخیص بیماری تب م ، در حجم 32 اسلاید، با توضیحات کامل. علائم شایع زیر به تدریج در بیماری تب م مزمن ظاهر می شوند: ناتوانی ، (به ندرت) بروز آبسه در تخمدانها، کلیه ها و مغز، خستگی، درد عضلانی ، کمردرد ، افسردگی، کاهش وزن،یبوست ... فایل روش های نوین جذب و نگهداری سوادآموزان با توجه به هدف نهایی سازمان نهضت سوادآموزی که با رویکرد آموختن سواد وبالا بردن سطح ارتقاء کیفی سوادآموزان در این سالیان داشته است .حال به جایگاهی رسیده است که در بیشتر مناطق روستایی و شهری این هدف پیاده شده است .بنابراین همه باید با همتی مضاعف برای تداوم و فرجام بخشی این هدف بکوشیم که اه این سا. اختصاصی از اینو دیدی مدیریت نوین و توسعه پایدار با و پر سرعت .
مدیریت نوین و توسعه پایدار
مدیریت نوین و توسعه پایدار مقالات علمی پژوهشی چاپ شده با فرمت pdf    صفحات  9 چکیده توسعه پایدار، مفهوم جدیدی است که از طریق پیوند بین ابعاد مختلف توسعه )اقتصادی، فرهنگی، و اجتماعی( و توجه خاص به -
ملاحظات محیطی و حفظ محیط زیست از دهه 80 به طور گسترده ای مطرح گردید. از سوی دیگر، مدیریت تی نوین به منظور افزایش
مسئولیت مدیران به محیط پیرامونی خود، از دهه 70 جایگزین مدیریت تی در مفهوم سنتی آن شد.
به عنوان اساس فعالیتهای مدیریت » توسعه پایدار « در مفهوم سنتی، الگوی جدید آن تحت عنوان » توسعه « لذا در این مقاله، پس از تشریح
تی نوین مطرح شده است. سپس مدیریت تی نوین به عنوان محور توسعه پایدار و ابزار تها در ب اه توسعه، پایدار، مورد بررسی
و تحلیل قرار گرفته است.
کلید واژه توسعه پایدار، مدیریت تی نوین،
با
مدیریت نوین و توسعه پایدار
رئیس اتاق بازرگانی تهران با بیان اینکه برخی ب وکارهای نوین با ینگ شبکه های اجتماعی تحت الشعاع قرار گرفته اند، گفت:دنیا درحال حرکت به سمت ب و کارهای نوین است و ینگ جواب نمی دهد. اختصاصی از رزفایل مدیریت نوین و توسعه پایدار با و پر سرعت .
مدیریت نوین و توسعه پایدار
مدیریت نوین و توسعه پایدار مقالات علمی پژوهشی چاپ شده با فرمت pdf    صفحات  9 چکیده توسعه پایدار، مفهوم جدیدی است که از طریق پیوند بین ابعاد مختلف توسعه )اقتصادی، فرهنگی، و اجتماعی( و توجه خاص به -
ملاحظات محیطی و حفظ محیط زیست از دهه 80 به طور گسترده ای مطرح گردید. از سوی دیگر، مدیریت تی نوین به منظور افزایش
مسئولیت مدیران به محیط پیرامونی خود، از دهه 70 جایگزین مدیریت تی در مفهوم سنتی آن شد.
به عنوان اساس فعالیتهای مدیریت » توسعه پایدار « در مفهوم سنتی، الگوی جدید آن تحت عنوان » توسعه « لذا در این مقاله، پس از تشریح
تی نوین مطرح شده است. سپس مدیریت تی نوین به عنوان محور توسعه پایدار و ابزار تها در ب اه توسعه، پایدار، مورد بررسی
و تحلیل قرار گرفته است.
کلید واژه توسعه پایدار، مدیریت تی نوین،
با
مدیریت نوین و توسعه پایدار