نخستین هتل 5 ستاره دنیا برای گربه ها تصاویر

به نقل از خبرگزاریها در مورد نخستین هتل 5 ستاره دنیا برای گربه ها تصاویر : مجموعه قصه های الکی پلکی برای گروه سنی «ب، ج و د» نوشته شده. دوست دارم بدانم نظر خوانندگان نسبت به این نوع فانتزی ها چیست؟
گربه فیله را خورد!
«فیله خواب بود ، سبیل گربه را دید و گفت: «آخ جون چه طن »سبیل را گرفت و رفت بالا، بالای بالا. رسید به چشم های گربه. چشم گربه خیس بود. پای فیله لیز خورد .افتادتو چشم های گربه.فیله داشت خفه می ش. آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که گربه ها دنیای اطراف را چگونه می بینند. بسیار شنیده ایم که می گویند دید گربه ها با انسان ها متفاوت است، آنچنان که او را قادر میسازد تا در محیط های زیستی مختلف با شرایط اقلیمی متفاوت زندگی کنند. قدرت دید گربه ها در تاریکی و روشنایی با هم فرق دارد. در قطاری در شهر گیفو در ژاپن فضایی با نام «کافه گربه» ایجاد شده است. مسافران در این قطار در فضایی باز و با ده ها گربه جابجا شده و به مسیر خود ادامه می دهند. گربه های درون این قطار گربه های ولگردی بودند که قرار بود با اتانازی (مرگ آرام) از بین برده شوند. مسئولان قطار امیدوارند که با این ایده مردم نسبت به سرنوشت گربه های خیابانی حساس شوند. "یوریک" از نروژ این روزها بزرگترین گربه ای است که می توانید پیدا کنید زیرا این گربه نزدیک به 15 کیلوگرم است و این یعنی دو برابر حد مجاز وزن دارد. این گربه در حالی که تنها 15 ماه سن داشت توانست این رکورد را به ثبت برساند و در مسابقات بزرگترین گربه خانگی نیز به مقام اول رسید. این گربه البته به خاطر پرخوری هایش صاحبش را اذیت می کند و حالا قرار است در مسابقات لاغری حیوانات نیز شرکت کند. این گربه در سال 2013 از میان 21 حیوان دیگر به عنوان دارنده بیشترین اضافه وزن انتخاب شد. باشگاه خبرنگاران جوان گربه های زیادی در خیابان ها و محله های کشورها به عنوان ولگرد دیده می شوند ولی برخی از این گربه ها می توانند باارزش باشند؛ مانند این گربه که جان بچه ای را نجات داده است. پدر از گربه متنفر هست و یکی از مشاغل ثابت اش در سالهای قبل گرفتن گربه های در و همسایه و انداختن در گونی و بردن به کوه و بیابان و رها اشان بود.
ریشه این تنفر بر می گردد به جوانی اش که یک شب تا صبح خوابهای بد دیده و بچه گربه یی را دست نامریی به زور در دهانش می گذاشته و او یارای مقابله نداشته.
پدر بارها و بارها این داستان را برای ما تع.
برای بعضی ها ممکن است شبیه به چشم گربه به نظر برسد. سح چشم گربه در فاصله ی ۳۰۰۰ سال… عتیقه فروشی کاسه نفیسی را در منزل یک روستایی دید که گربه ای از آن آب میخورد. خواست آنرا مجانی بدست آورد. گفت عموجان گربه را چند میفروشی. روستایی گفت یک سکه. عتیقه فروش گربه را ید و قبل از رفتن گفت ممکن است گربه تشنه شود کاسه آب را هم یک سکه بفروش. رعیت گفت قربان تابحال پنج گربه را اینگونه فروخته ام. کاسه فروشی نیست. کی گفته به حرف گربه سیاه بارون نمیاد؟ به نظر من خیلی هم به حرف گربه سیاه بارون میاد چون همین الان که من واقعا از ته دل آه کشیدم و گفتم خدا دارم از بوی دود میمیرم، بارون شدیدی گرفت! پس دو ح وجود داره یا به حرف گربه سیاه بارون میاد و یا من گربه سیاه نیستم! شما را با «سوفی» گربه ماده و «اسکاتی» گربه نر همسایه آشنا می کنیم که بی اراده عاشق سوفی شده است. سوفی از سال 2014 از بوستون به این خانه آورده شده است. رکنا: نخست جدید نیوزیلند به سوگ از دست دادن گربه اول نشست. اختلال بینایی در یک گربه او را به شخصیت پرطرفدار فضای مجازی تبدیل کرده است. فکر کنم گربه ها توی جمعشون به این معتقدن که توی پارکا به سمت آدمایی برن که دور کلشون با پارچه پوشونده شده!طبق نظریه ی گربه ها این دسته از آدما دل رحمتر بوده و احتمال غذا دادن بهشون بیشتره!اما گربه ها کور خوندن...من مثل بقیه ی دخترای پارچه بر سر نیستم! :))))من توی پارک یا کاملا گیاهخوارم یا غذای گوشت دارمو یه راست میبلعم!بعله اینجوریاست.... گربه ای که در خواب میمیرد + ع خواندنی ها و دیدنی ها - گربه ای که در خواب، می میرد +ع تاپ ناپ: این گربه در زمان چرت و خواب شبیه به یک حیوان مرده است تا یک گربه زنده. این گربه زیبا با چشمانی آبی رنگ تا قبل از اینکه بخوابد یکی از دوست داشتنی ترین گربه های دنیا است اما زمان خواب تبدیل به موجودی ترسناک خواهد شد. انتشار ع های این گربه در اینترنت باعث مشهور شدنش شده است. گربه ای که در خواب میمیرد + ع گربه ای که در خواب میمیرد + ع گربه ای که در خواب میمیرد + ع روزی روزگاری گربه ای جادویی زندگی می کرد گربه روزی الماسی پیدا کرد الماس آبی بسیار زیبا بود گربه ان را جادویی کردگربه سیاه چشم منم بریم سراغ ادامه ی داستان گربه سیاه چشم آبی خواهری داشت به رنگ سفید با موژه های بنفش ♥ یک شرکت ژاپنی امکانی را فراهم کرده که کارکنانش در حین کار ، بتوانند با نوازش گربه ها آرامش پیدا کنند. مدیر شرکت فوق، بودجه ای را هم برای درمان گربه های بیمار در نظر گرفته است. ع گربه زیر بارش برف cat snow rian     ع گربه زیر بارش برف cat snow rian توضیح ع :
ع جالب از گربه خا تری زیر بارش برف سنگین – ع های منتخب از گربه توسی پشمالو در روز سرد زمستانی – ع های جالب از حیوانات در برف سفید و سرد زمستان – ع گربه کز کرده در داخل برفها کلمات کلیدی ع : ع گربه بامزه پشمالو زیر برف زمستانی – تصاویر منتخب از گربه های . «ویلی اورتیز» جمع کننده ضایعات ف ی است که 22 سال است هرروز بدون استثنا به گربه های ولگرد غذا می دهد. این مرد 76 ساله جانباز از هارتفورد به حدود 70 گربه غذا می دهد. گربه کم حوصله برای اینکه وارد اتاق شود، با سرعت اسلحه ماشینی پا به در می کوبید. وقی گربه ها دلشان ارامش بیشتر می خواهد یا حتی یک تیکه گوشت لذیذ تازه یا یک افتاب یا یک ماساژ ویک نوازش محترمانه ... فکر میکنم تمام گربه ها هر کدام می توانستند یک پادشاه یا یک ملکه باشند ،به خاطر رفتار با وقارشان اما وقتی هر کدام از اینها را از ما انسان ها طلب میکنند هرزه و بی حیا خطاب می شوند غافل از اینکه طبیعت گربه شاهانه زندگی ست اگر گربه ای نوازش خواست چه کار باید کند ...؟! cats 6 ع گربه های ناز و دوست داشتنی پنجشنبه پیش یکی از کاربران توییتر به نام «اما» تصاویری از گربه ای با دست انسان منتشر کرد و مردم بلافاصله به دو گروه تقسیم شدند که این دست ها گربه را ترسناک کرده یا آن را ناز و دوست داشتنی کرده است. جدید ترین استیکر گربه واقعی تلگرام استیکر گربه
واقعی گربه واقعی تلگرام استیکر واقعی تلگرام استیکر گربه واقعی
ادامه مطلب تا به حال شده گربه ای ببینید و فکر کنید این موجود باید از سیاره دیگری آمده باشد؟ گربه های گاهی بسیار عجیب هستند و رفتارشان به گونه ای است که ذهن ساده انسان به سختی می تواند آن را درک کند. س از چهار سال جستجوی گسترده، بالا ه بچه گربه های شنی برای اولین بار توسط یک دوربین ثبت شدند. بچه گربه ها که بین شش تا هشت هفته دارند در صحرای مراکش در آوریل امسال برداری شدند. توی فاو گربه زیاد پرسه می زد. یک روز یکی از گربه ها آمد پایین خاک ریز. برای این که گربه
ترکش نخورد و بلایی سرش نیاید، رو به گربه گفتم:
ـ پیشته . پیشته .
در همین موقع، علی رضا کوهستانی آمد. تا دید دارم گربه را پیشت می کنم و گربه هم اعتنایی
نمی کند گفت:
ـ رضا جان! مثل این که فراموش کردی تُو خاک عراق هستیم. باید باهاش عربی حرف بزنی .
باید بگویی:
ـ الپیشت ! الپیشت!
توی فاو گربه زیاد پرسه می زد. یک روز یکی از گربه ها آمد پایین خاک ریز. برای این که گربه
ترکش نخورد و بلایی سرش نیاید، رو به گربه گفتم:
ـ پیشته . پیشته .
در همین موقع، علی رضا کوهستانی آمد. تا دید دارم گربه را پیشت می کنم و گربه هم اعتنایی
نمی کند گفت:
ـ رضا جان! مثل این که فراموش کردی تُو خاک عراق هستیم. باید باهاش عربی حرف بزنی .
باید بگویی:
ـ الپیشت ! الپیشت!
ارسال شده در 14تیر 93 توسط مریم بخشی شاید بتوان گفت گربه ایرانی محبوب ترین گربه خانگی در اروپا و امریکاست و دهه هاست به عنوان یک حیوان خانگی لو در جهان شناخته می شود. تصاویری از کودکی ستاره بلژیکی منچسترسیتی منتشر شده است که نخستین مصاحبه او را نشان میدهد. مجله «ونیتی فیر» نخستین تصاویر از «جنگ های ستاره ای 8» را منتشر کرد. چشم گربه گربه همانند انسان دارای دید دوچشمی بوده و اجسام را سه بعدی می بیند با این وجود , چشم گربه که برای ثبت حرکات طراحی شده است تفاوت های زیادی با چشم انسان ها دارد, مردمک چشم گربه برخلاف مردمک چشم ما , گرد نیست بلکه بیضوی شکل است . مردمک های بیضوی شکل نسبت به انواع گرد , خیلی سریعتر باز و بسته شده و موجب می شود که اندازه بزرگتری داشت. خاطرات خنده دار-گربه های خالمآقا یه دارم که این خالم چند تا گربه داره.
یعنی یه جوری به این گربه هاش می رسه که پدر و مادر به بچش نمیرسن.
واسشون گوشت خورد می کنه بعدش با پیاز و ترشی و نمک قاطی می کنه
می بره واسه گربه ها
تازه هر چند دقیقه یه بار بهشون سر می زنه تا ببینه خوردن یا نه.
اصن یه وضعی! تعداد گربه ها در یکی از جزایر ژاپن شش برابر تعداد انسانهاست و روز به روز نیز به جمعیت آنها اضافه می شود. نادر شاه کبیر در حال قدم زدن در باغش بود که باغبان خسته و ناراضی نزد وی رفت و گفت :پادشاه فرق من با ت چیست ؟؟!!من باید اینگونه زحمت بکشم و عرق بریزم ولی او درناز و نعمت زندگی میکند و از روزگارش لذت میبرد !!!نادر شاه کمی فکر کرد و دستور داد باغبان و ش به قصر بیایند ... هردو آمدند و نادر شاه گفت : در گوشه باغ گربه ای زایمان کرده بروید و ببینید . چرخیدن گروهی بوقلمون به دور جسد یک گربه این روزها در شبکه های اجتماعی جنجالی شده است. بعضی ها می گویند این بوقلمون ها در حال عزاداری برای گربه هستند! اما واقعا چرا حیوانات این کار را انجام می دهند؟ چرا بعضی از  خانمها  سبیل  دارند  بعضی  از  مردها آقایان  ندارند؟ قرار  نیست  هر  ی  زن  هست  دختر  هست  سبیل  نداشته  باشه  و  بر  ع   مردها سبیل  دسته  بیل  نداشته  باشند  پیش  میاد  تعدادی  هم  برع   باشند گربه  ها  اما  همه  سبیل  دارند  زن و یا&. همشهری آنلاین: گربه ها در استرالیا به مشکلی بزرگ تبدیل شده اند، زیرا براساس جدید ترین آمارگیری دقیقی که انجام گرفته، گربه ها در روز یک میلیون پرنده را می کشند. طرح کنترل و جمع آوری موش ها و گربه ها مبحث تازه ای نیست. گرچه ازدیاد جمعیت و زندگی شهرنشینی هم به این مساله دامن زده است و نمی توان از اهمیت آن چشم پوشید، ولی اقدامات مسئولان هم در این زمینه چشمگیر نبوده است، چرا که به وفور موش ها و گربه ها در سطح شهر دیده می شوند و انگار این موجودات که گاه زیان های زیادی هم برای شهروندان دارند، جزو ج ن. این تصاویر از زندگی گربه سانان وحشی توسط مجله نشنال جغرافیک منتشر شده است. این سگ و گربه عاشق مسافرت در فضای مجازی شهرت زیادی ب کرده اند. همه می دانیم که گربه ها کارهای خارق العاده و جالبی انجام می دهند و همیشه تصاویر و ویدیوهای جالبی از حرکات و فعالیت های آنان در فضای اینترنت به اشتراک گذاشته می شود. قیمت گربه با توجه به رنگ چشم، رنگ مو، سن و اص و ت آن تعیین می شود؛ قیمت گربه بالغ ممکن است تا بیش از 2 میلیون تومان هم برسد. سگ هم با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد، یک توله ژرمن شپرد بین 1 میلیون تا 3 میلیون تومان است. تا ب حال به گربه دقت کردین؟! آنقدر ضعیف و نحیف و ملوس و مامانیه آدم از سر دلسوزی یه تیکه گوشت میندازه جلوش تا از گشنگی نمیره... اما بعدش چی؟ جناب "گربه" یک جوری تغییر قیافه میده و خودشو بزرگ نشون میده که هر کی تا حالا گربه ندیده باشه باورش میشه که نه بابا این گربه نیست! این یا ببره یا پلنگه! خیلی آدم های این شکلی اطرافمون داریم که ب چنین م. در معبدی گربه ای وجود داشت که هنگام مراقبه ی راهب ها مزاحم تمرکز آن ها می شد. بنابراین بزرگ دستور داد هر وقت زمان مراقبه می رسد یک نفر گربه را گرفته و به ته باغ ببرد و به درختی ببندد. این روال سال ها ادامه پیدا کرد و یکی از اصول کار آن مذهب شد. سال ها بعد بزرگ در گذشت. گربه هم مرد. راهبان آن معبد گربه ای یدند و به معبد آوردند تا هنگام مراق. ان آتش نشانی برای نجات یک گربه که به بالای دکل برق فشار قوی رفته بود، اقدام د. تعداد گربه ها در یکی از جزایر ژاپن از تعداد انسان های ن آن بیشتر است. عتیقه فروشی در روستایی به منزل رعیتی ساده وارد شد. دید کاسه ای نفیس و قیمتی دارد که در گوشه ای افتاده و گربه در آن آب میخورد. دید اگر قیمت کاسه را بپرسد رعیت ملتفت مطلب می شود و قیمت گرانی بر آن می نهد. لذا گفت: عمو جان چه گربه قشنگی داری آیا حاضری آن را به من بفروشی؟ رعیت گفت: چند می ی؟ گفت: یک درهم. رعیت گربه را گرفت و به سمت عتیقه فرو. شعر طنز > عبدالرضا صمدی: دیدم امشب توی کوچه گربه ای آرام می رفت دو سگ هنگام عبور از خیابان پس از مشاهده یک گربه، به سمت آن حمله ور شدند. راز سالم ماندن گربه ها در سقوط از ارتفاع چیست
آیا می‌دانید گربه‌ها چه واکنشی در اثر سقوط از یک ارتفاع بلند نشان می‌دهند؟ چگونه غریزه‌ی گربه در هنگام سقوط به کمک او می‌آید؟ حتما" انی که به گربه های محله شان غذا میدهند با ایرادات و بهانه های بیموردی از طرف همسایگان محترم روبرو میشوند. از جمله : اینجا شده گربه دونی – من از گربه بــــدم میــآد، متنفــــرم – من بچه کوچک دارم – من میخوام حامله بشم یا آبست...ن شدم گربه را از ساختمان بیاندازید بیرون – زنم از گربه میترسه – اینها کثیفند همه جا را کثیف د – مگر حیاط ما باغ وحشه ؟ و کلی ایرادات بیمورد دیگر.

در ادامه مطلب