نشتارود

به نقل از خبرگزاریها در مورد نشتارود : بر اثر تصادف دو دستگاه خودرو در شهرک سی گل نشتارود 2 نفر مصدوم و روانه بیمارستان شدند. مراسم تودیع و معارفه شهردار شهر نشتارود شهرستان تنکابن در مسجد جامع این شهر برگزار شد. عبداله می پور رئیس هیئت تکواندو نشتارود اعلام کرد: در سال 1393 از لحاظ بازیکن برای شرکت در لیگ مشکلی نداریم و اگر شورای شهر به هیئت تکواندو کمک مالی کند ، در لیگ تکواندو کشور ثبت نام خواهیم کرد به همین جهت نامه ای تنظیم کردیم و منتظر جواب شورای شهر و شهرداری نشتارود می باشیم. اما در مسابقات تکواندو قهرمانی شهرستانهای استان مازندران ک. مسابقات گیلما با معرفی تیم های برتر در نشتارود به پایان رسید .
مسئول برگزاری مسابقات گیلما در گفتگو با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت : این مسابقات در رده سنی بزرگسالان با حضور 100 ورزشکار از استان های مازندران ، گیلان ، قزوین ، آذریایجان غربی ، فارس ، کرمانشاه ، لرستان و تهران 2 روز در سالن ورزشی نشتارود تنکابن برگزار شد و تیم های گیلا. یک واحد مس ی به خانواده ای محروم در نشتارود اهدا شد.
نمایش عروسکی گلدان خالی به کار گردانی خانم طهورا کریم خانی در روز شنبه مورخ96/4/24 در مرکز فرهنگی و هنری نشتارود به اجرا در آمد.در این اجرا که اعضای کودک و نوجوان مرکز همراه با خانواده هایشان حضور داشتند کتاب گلدان خالی از جمله کتابهای معروف و پر خواننده کانون معرفی شد و سپس نمایش عروسکی آن اجرا گردید .اجرای موفق نمایش عروسکی گلدان خالی شور و هیجان زیادی را به اعضا هدیه داد و خانواده ها خواستار اجرای مستمر نمایشهای عروسکی در مرکز شدند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سرویس بهداشتی شهر نشتارود که در کناره رودخانه ومسجد قراردارد با سوراخ شدن چاه بهداشتی آن صحنه اسفناکی بوجود آورده است وارد شدن مدفوع وبوی نامطبوع آن که با گرم شدن هوا شدت بیشتری یافته است تمام افراد حاشیه رودخانه و... را به حیرت واداشته است . گرم شدن هوا باعث شده این فضولات به روی آب آمده وصحنه ای رقت انگیز بوجود آورد بعضی ماهیگیران . ۳۰ کوهنورد تهرانی گمشده در مسیر کلاردشت به نشتارود ساعاتی قبل نجات یافتند. با خبر شدیم که عضو فعال و کتابخوان ما خانم "صبا عصری " در آزمون تیز هوشان قبول شدند ما مربیان مرکز نشتارود موفقیت صبا را به خودش و خانواده محترم ایشان تبریک می گوییم و امیدواریم که در همه مراحل زندگیشان و مدارج بالاتر موفق باشند. 26 میلیارد تومان برای ساخت کمربندی 6 کیلومتری نشتارود تنکابن اختصاص یافت. تصاویر نشتارودتصاویر روستای زیبای سفید آب(اسپی او)

روستای سرسبز کوهسر(گوسر)
توبن


مهر1392(دورنما از کوهسر)
دورنما
درخشش برج ساحل قو متل قو در سیاهی شب(دورنما از داکو-چلی را -تابستان90)

دریای خزر در هنگام طلوع(دورنما از جواهرده -تابستان90)

علم کوه(دورنما از داکوه -تابستان90)

روستای کوه پایه ای لیره سر(دورنما از داکوه -تابستان90)

روشنایی های نشتارود(دورنما از داکوه-چلی را -تابستان90)


نشتارود(دورنما از داکوه-چلی را -تابستان90)

منطقه ییلاقی داکوه-چلی را،پلهم چال(دورنما از اوکل نشتارود -خزان 90)


منطقه ییلاقی مازیچال(دورنما از داکوه)

برای دیدن ادامه تصاویر روی ادامه مطلب کلیک کنید


منطقه ییلاقی داکوه-چلی را،پلهم چال(دورنما از اوکل نشتارود -خزان 91)


تصاویری چند از شهر سلمانشهر(متل قو) و برج های الماس و ساحل قو(دورنما از داکوه- چلی را)


دورنمای روستای یوج سه هزار(دورنما از داکوه-تابستان90)
صیادان سلمانشهر(متل قو):صیاد


باتشکر از سایت کشکول تنکابن که زیباترین ع ها را در سایت خود قرارداده است موفق باشیدhttp://mirza-yt.mihanblog.com تیم فوتبال منتخب چمازکتی 16بهمن در دیداری حساس به مصاف تیم شهرداری نشتارود می رود.در صورت برد تیم منتخب چمازکتی ونتیجه نگرفتن تیم حربده محمودآباد در این هفته،تیم منتخب چمازکتی به رده دوم ج صعود خواهدکرد. 14:30 h دهیاری رشکلا آمل دهیاری رشکلا آمل طبرستان ساری طبرستان ساری - 14:30 h خاور جوان آمل خاور جوان آمل حربده محمود آباد حربده محمود آباد - 14:30 h  ء رودپی ساری ء رودپی ساری سورنا اسرم میاندرود سورنا اسرم میاندرود - 14:30 h شاهد کردخیل ساری شاهد کردخیل ساری مهر رستمکلا بهشهر مهر رستمکلا بهشهر - 14:30 h آزمایش قائمشهر آزمایش قائمشهر جوان ء وسطی کلا آمل جوان ء وسطی کلا آمل - 14:30 h شاهین کروکلا بابل شاهین کروکلا بابل شهرداری سر ود شهرداری سر ود - 14:30 h نشتارود " src="http://mazandfootball.com/images/com_joomleague/database/placeholders/irflag2.png" alt="شهرداری نشتارود " /> شهرداری نشتارود منتخب چمازکتی قائمشهر منتخب چمازکتی قائمشهر - تیم منتخب چمازکتی درهفته پایانی این رقابت ها پنج شنبه 30بهمن ماه به مصاف تیم شاهد کردخیل ساری (که با نتیجه نگرفتن در این دیدار به لیگ دسته دوم سقوط می کند )می رود. امیدواریم در این هفته شرایط به نحوی رقم بخورد که شاهد حضور تیم فوتبال چمازکتی در لیگ استان مازندران باشیم. 14:30 h دهیاری رشکلا آمل دهیاری رشکلا آمل  ء رودپی ساری ء رودپی ساری - 14:30 h حربده محمود آباد حربده محمود آباد مهر رستمکلا بهشهر مهر رستمکلا بهشهر - 14:30 h آزمایش قائمشهر آزمایش قائمشهر طبرستان ساری طبرستان ساری - 14:30 h خاور جوان آمل خاور جوان آمل شهرداری سر ود شهرداری سر ود - 14:30 h نشتارود " src="http://mazandfootball.com/images/com_joomleague/database/placeholders/irflag2.png" alt="شهرداری نشتارود " /> شهرداری نشتارود سورنا اسرم میاندرود سورنا اسرم میاندرود - 14:30 h شاهد کردخیل ساری شاهد کردخیل ساری منتخب چمازکتی قائمشهر منتخب چمازکتی قائمشهر - 14:30 h شاهین کروکلا بابل شاهین کروکلا بابل جوان ء وسطی کلا آمل جوان ء وسطی کلا آمل - 30 کوهنورد سرگردان در تنکابن نجات یافتند
 30 کوهنورد سرگردان در تنکابن نجات یافتند رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن از نجات 30 کوهنورد تهرانی در جنگل های بخش نشتا شهرستان تنکابن خبر داد. یداله صالحی در گفت وگو باخبرنگاران  اظهار کرد: یک گروه 30 نفره از کوهنوردان تهرانی در مسیر ارتفاعات کلاردشت به نشتارود از مسیر منحرف و گم شده بودند که پس از اعلام مرکز کنترل عملیات امداد و نجات استان، بلافاصله تیم های مخصوص کوهستان با تجهیزات کامل به منطقه اعزام شدند و توانستند پس از دو روز جستجو کوهنوردان را در ارتفاعات سیاه مشته لات جنگل های نشتارود پیدا کنند. وی افزود: تمامی افراد این تیم کوهنوردی سالم هستند و به مناطق امن منتقل شدند. رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن در پایان همراه داشتن تجهیزات کامل کوهنوردی و وسایل ارتباطی برای کوهنوردان را ا امی دانست و تاکید کرد: به دلیل وجود جنگل های انبوه و بکر و نیز مشخصه رشته کوه البرز که متصل و ممتد هستند، همراه داشتن افراد توانمند و آشنا به منطقه می ‎ تواند از ایجاد چنین حوادثی جلوگیری کند اختصاصی از سورنا فایل مقاله کامل درباره شرکت نوش مازندران 140 ص با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 141 فصل اولتاریخچه :این شرکت به نام شرکت نوش مازندران و به آدرس استان مازندران – تنکابن – نشتارود کترا – از جاده اصلی شهر نشتارود 1700 متر فاصله دارد و واقع درشهرکی به نام کترا می باشد . در زمینی به مساحت 5/5 تار و در یک موقعیت جغرافیایی خوب این شرکت تأسیس شده است و از لحاظ دسترسی به مواد اولیه مصرفی که عموماً پرتقال و کیوی می باشد از خصوصیات ارزشمند احداث این شرکت می باشد . در یک منطقه خوش آب و هوا که با دریا فاصله 2 کیلومتری و با جنگل هم فاصله چندانی ندارد.تعداد کل افراد مشغول در این شرکت 207 نفر می باشد که بیشترین افراد هم در تحت تولید مشغول به کار هستند این کارخانه در سال 1363 شروع به کار کرد اما به علت شرایط موجود ( جنگ تحمیلی ) ساخت کارخانه به تاخیر افتاده در سال 1367 ماشین آلات کنسانتره و خط بسته بندی وارد شرکت شد . و با وارد تجهیزات لازم و ضروری کارخانه در سال 1372 راه اندازی شد . و اولین تولید کارخانه ، کنسانتره مرکبات می باشد ، در سال 1374 خطوط تولید انواع آبمیوه در بسته بندی دو یک در وزن 200gr شروع شد .و خطوط تولید لیمو ترش نیز با ظرفیت 400 تن در مهر ماه همان سال راه اندازی شد .در سال 1976 به دلیل مرغوبیت کنسانتره به کشورهای ترکیه و آلمان صادر شد از سال 1377 به دلیل مشکلات صادرات یک وقفه دو ساله در امر صادرات به وجود آمد . در سال 1379 به اروپا و لهستان انجام شد و در سال 1378 خط پوره میوه جات راه اندازی شد . و هم اکنون شرکت نوش مازندران دارای ماشین آلات مدرن روز دنیا می باشد که به عنوان مثال خط تولید این شرکت از فرانسه و برج تغلیظ از ، کمپرسورهای هوا از آلمان و مجموعه تأسیسات سرد خانه و ژنراتور هااز ژاپن می باشد .
با
مقاله کامل درباره شرکت نوش مازندران 140 ص
رئیس کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران گفت: تیم ی ماکران با پنج پیروزی در صدر ج لیگ برتر فوتبال استان جای دارد. مختار بابایی با اشاره به برگزاری هفته پنجم از مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های استان بیان داشت: تیم ی ماکران با پنج پیروزی متوالی با 15 امتیاز به تنهایی در صدر ج جای گرفت. وی با اشاره به برگزاری شش بازی همزمان در این هفته تصریح کرد: تیم ی ماکران این هفته موفق شد در بازی خانگی با سه گل تیم حربده محمودآباد را از پیش رو بردارد و استقلال ساری نیز در یک بازی خارج مقابل شهرداری نشتارود ش ت خورد. رئیس کمیته مسابقات هیئت فوتبال مازندران در ادامه اذعان داشت: در دیگر بازی ها تیم سد نکا دو بر یک میزبان خود شهرداری فریدونکنار را ش ت داد و تلاش دو تیم داروسازی وتاک ساری و ی لمراسک گلوگاه بدون گل خاتمه پذیرفت. بابایی در ادامه گفت: تیم ی بابلسر با دو گل مغلوب میزبان خود شهرداری ایزدشهر شد و دنیای آبی زاغمرز نیز دو بر یک تیم بازرگانی وشتانی آمل را ش ت داد. وی در پایان با اشاره به اینکه تیم وحدت مقاومت جویبار در این هفته استراحت داشت، افزود: تا پایان هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاه های مازندران تیم ی ماکران با 15 امتیاز در صدر ج جای دارد و تیم های شهرداری نشتارود با 12 و سد نکا با هشت امتیاز دوم و سوم هستند. برای مشاهده نتایج مسابقات و ج ربندی روی تصاویر کلیک کنید بچه ها مچکریم مسابقات کشوری ووشو شائولین چوان در مورخه 19 الی 21 شهریور 94 در سالن بزرگ چمران رامسر برگزار شد. در این مسابقه تمامی استان های کشور حضور داشتند و بنا به هماهنگی انجام شده توسط نایب رییس محترم هیات ووشو استان حاج آقا رنجبر و ریاست محترم کمیته شائولین چوان استان آقای بابایی تمامی ترکیب تیم تالو استان برای آمادگی و شناخت نفرات فی خود در . مراسم استقبال و تکریم 30 شهید غواص و خط شکن مازندران؛ محور 1
زمان: 15 مرداد 1394
8 صبح رامسر
10 صبح شیرود
12 صبح تنکابن
15 عصر نشتارود
17 عصر عباس آباد
19 سلمان شر
20 کلارآباد

محور 2
زمان: 16 مرداد 1394
8 صبح چالوس
10 صبح نوشهر
14 صبح نور
16 عصر رستم رود
17 عصر ایزدشهر
18 ایزد شهر
19 محمودآباد

محور3
زمان: 17 مرداد 1394
8 آمل
15 بابل
18 قائم شهر

محور 4
زمان: 17 مرداد 1394
8 صبح فریدونکنار
10 صبح بابلسر
12 صبح بهنمیر
16 عصر سیمرغ
18 جویبار

محور 5
زمان: 18 مرداد 1394
8 صبح گلوگاه
10 صبح خلیل شهر
12 صبح بهشهر
16 عصر نکا
18 میاندرود

محور 6
زمان: 18 مرداد 1394
10 پل سفید
16 زیراب
18 شیرگاه

منتظرند ... مدارسی که تاکنون مجوز را تمدید نمودند و اجازه شرکت در مسابقات را دارند. آرمین - گلستان عاطفه-بیژن جوان - دریا-شکوفه ها از تنکابن همیاری - امید از سادات شهر آینده سازان- عقاب از محمودآباد فرابرتر از نشتارود المپیک از نکا پرسپولیس از نور نشاط - پدیده - عقاب - استعداد درخشان - ملوان -سرخ - سارویه -سرخپوشان - ستارگان الغدیر از ساری سورنا اسر. مسابقات کشوری ووشو شائولین چوان در مورخه 19 الی 21 شهریور 94 در سالن بزرگ چمران رامسر برگزار شد. در این مسابقه تمامی استان های کشور حضور داشتند و بنا به هماهنگی انجام شده توسط نایب رییس محترم هیات ووشو استان حاج آقا رنجبر و ریاست محترم کمیته شائولین چوان استان آقای بابایی تمامی ترکیب تیم تالو استان برای آمادگی و شناخت نفرات فی خود در . آمار جدید جناب ابو یلغوز: 3g در 211 شهر و 4g در 56 شهر * مخاطبین عزیز ایرانسل نیوز، از شما استدعا می کنیم لطفا این گزارش تحلیلی - خبری خواندنی را مطالعه بفرمایید و دوستان خود و سایر علاقمندان را نیز از طریق شبکه های اجتماعی ، توییتر، اینستاگرام، لنزور، کلوب، ویسگون، آپارات و... به خواندن آن ترغیب کنید چرا که ایرانسل، برای خاموش صدای آگاهی . اسامی تیمهای لیگ برتر و یک که برای مسابقات ۱۲ سال اعلام آمادگی نمودند. لیگ سال 93 12سال لیگ برتر 1 استعدادهای درخشان آمل 2 آرش آمل 3 فرابرتر نشتارود 4 پیروزی ساری 5 درخشان رویان 6 آینده سازان محمودآباد 7 پدیده ساری 8 گلستان عاطفه تنکابن 9 ملی پوشان چالوس 10 آرمین تنکابن 11 نشاط ساری 12 ی دانش آموزی قائمشهر لیگ یک 12سال 1 ستاره های سرخ گلوگاه 2 پ. لیگ سال 93 لیگ برتر 10سال 1 استعدادهای درخشان آمل 2 پیروزی ساری 3 درخشان رویان 4 بیژن جوان تنکابن 5 نشاط ساری 6 گلستان عاطفه تنکابن 7 آینده سازان محمودآباد 8 آرمین تنکابن 9 فرابرتر نشتارود 10 آرش آمل 11 پدیده ساری 12 ملی پوشان چالوس لیگ یک 10سال 1 ستاره های سرخ گلوگاه 2 پرسپولیس لمراسک 3 المپیک نکا 4 استقلال شمال ساری 5 آبی پوشان ساری 6 سرخپوشان . فرمانده ناحیه تنکابن خبر داد برگزاری رزمایش کوی و برزن در تنکابن فرمانده ناحیه تنکابن از برگزاری رزمایش یک هزار نفری کوی و برزن ان این شهرستان در مانور بیت المقدس در قالب 4 گردان رزمی عملیاتی خبر داد. خبرگزاری فارس: برگزاری رزمایش کوی و برزن در تنکابن شاخس نیوز به قلم فارس:حسین رضایی امروز در تنکابن گفت: به مناسبت هفته بسیج بیش از 110 برنامه برگزار خواهد شد که طی آن یک هزار در چهار گردان رزمی عملیاتی به تمرین دفاع از کوی و برزن و پشتیبانی و محافظت از مردم و اماکن مهم شهری می پردازند. وی با اشاره به اه برگزاری این رزمایش سراسری اظهار کرد: بسیج باید در تمام ابعاد و زمینه های اجتماعی حضوری چشمگیر داشته باشد و برای این حضور آمادگی، توان عملیاتی و آموزش اصلی حیاتی است. این مسئول عملکرد بسیج را در تمام حوزه ها مهم ارزی کرد و افزود: در مواقعی که تهدیدی پیش آید بسیج پیشانی دفاع از ولایت و ملت است. رضایی آمادگی همه جانبه بسیج را که از بطن مردم و برخاسته از اجماع اقشار ملت است از جمله مهم ترین عوامل حفظ نظام ارزی کرد. وی اضافه کرد: بسیج عصاره ملت است لذا برای ایجاد هماهنگی بیشتر همگانی، دخیل شدن مردم و آمادگی شهروندان در سه شهر تنکابن، م آباد و نشتارود برای اجرای بهتر مانور از راه های گوناگون اطلاع رسانی شده است. فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تنکابن تصریح کرد: برای آمادگی بیشتر ان در طول سال مانورهای گوناگونی برگزار می کنیم و با توجه به اینکه ویژگی های طبیعی شمال و منطقه با شرایط گوناگون از جمله دریا، جنگل، دشت و کوهستان همراه است بسته به شرایط طبیعی این مانورها ب ا می شوند که از جمله مهم ترین آنها طی دو سال اخیر مانور آبی خاکی بوده که در تنکابن با کیفیت بسیار مطلوبی برگزار شده است. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: این شرکت مطالعات اجرای طرح فاضلاب در 18 شهر استان را در دست اجرا دارد. به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران، ذبیح الله ذاکری با تأکید بر اینکه تاکنون تأسیسات فاضلاب احداث شده از راندمان مناسبی برخوردار است، اظهار کرد: میزان آلاینده های موجود . اختصاصی از هایدی تحقیق و بررسی در مورد جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 6 جاده جنگلی عباس آباد به کلاردشتعباس آباد در 28 کیلومتری غرب چالوس و با فاصله 24 کیلومتری شرق تنکابن در مسیر جاده ساحلی واقع شده است. دریای نیلگون خزر در شمال جنگل های انبوه شمال دامنه های البرز در جنوب ، رودخانه اسبچین و شهر سلمانشهر از شرق ، جنگل سر سبز خشکه داران و شهر نشتارود در غرب محدود است.شهر عباس آباد با طول جغرافیایی 51 درجه نه دقیق و 36 درجه 43 دقیقه در غرب استان مازندران قرار داد. اقلیم این منطقه به دلیل وجود رشته کوه های البرز در جنوب که چون سدی از نفوذ رطوبت هوا به جنوب جلوگیری می کند بسیار مرطوب است ، رطوبت نسبی آن 65 تا 85 درصد می باشد. درجه حرارت متوسط سالانه 15 درجه است. نواحی جنوبی که مرز مشترک عباس آباد و کلاردشت را تشکیل می دهد. به علت شرایط خاص اقلیمی و حاصلخیزی خاک و بارندگی بیش از هزار میلیمتر در سال پوشیده از جنگل های انبوه به مرتع ، مزارع برنج و درختان میوه است. این شهر توریستی با جاذبه های وصف ناپذیر گردشگری در دامنه جنگل سر سبز البرز شمالی و سواحل رویایی خزر در امتداد شرقی و غربی (ساحل دریا) 8 کیلومتر و امتداد شمالی و جنوبی از دریا تا رشته کوه البرز 7 کیلومتر است که ارتفاع آن از سطح دریا 2 متر می باشد و مرتفعترین نقطه این شهر در خیابان با ارتفاع 20 متر از ساحل است و به واسطه قابلیت بیشمار گردشگری و قرار گرفتن در دامنه زیبا و جنگلی البرز در جنوب و سواحل ماسه ای دریای خزر در شمال از جذ ت خاصی بهره مند است.عباس آباد یکی از ای شهرستان تنکابن می باشد که شهرداری آن در سال 1336 هجری خورشیدی تاسیس شده است.جنگل کلاردشتاگر نقشه ایران را روبروی خود بگذاریم در شمالی ترین نقطه شهر توریستی عباس آباد را مشاهده می کنیم. این شهر ساحلی جنگل های بکر و بدیهی را در جنوب خود دارد.تنوع پوشش گیاهی و پوشش 8 تار جنگل زیبایی خاصی را به این منطقه بخشیده است. از روستای ماشال آباد که در 7 کیلومتری این شهر واقع شده است تا اولین روستای کلاردشت که مکارود نام دارد 15 کیلومتر است. وجود آبشارهای مختلف فصلی ، رودخانه های کوچک و بزرگ باعث شده تا آب و هوای مرطوب این منطقه هرگز از لابه لای درخت توسکا ، افرا ، ممرز ، راش خارج نشود و در طول سال شاهد بارندگی در این منطقه جنگل باشیم. این جاده جنگلی زیبا و سرسبز حدوداً در سال (1350-1347) ساخته شده است و در سال 1354 با آوردن ماشین های بلدوزر و غیره مسیر جاده مشخص کرده و ساخته شده است.در این جاده سرسبز وجود چشم های پرآب و زیبای به چشم می خورد از جمله (چسمه سبز گینه ) در روستای کل کته رود در اواسط جاده جنگل واقع شده است. شغل مردمان این منطقه (کلاردشت) اکثراً کشاورزی بوده که بیشتر باغات میوه کیوی به خاطر رونق بسیار عالی در این منطقه با آب و هوای مناسب به کاشت این درخت می پردازد و برداشت خوبی در ماههای مرداد و شهریور را دارند. برای رفتن به این جاده جنگلی که در واقع شاهراه حیاتی برای شهر ساحلی عباس آباد است به سمت جنوب حرکت می کنیم. وقتی به 7
با
تحقیق و بررسی در مورد جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت
اختصاصی از یاری فایل تحقیق جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 5 جاده جنگلی عباس آباد به کلاردشتعباس آباد در 28 کیلومتری غرب چالوس و با فاصله 24 کیلومتری شرق تنکابن در مسیر جاده ساحلی واقع شده است. دریای نیلگون خزر در شمال جنگل های انبوه شمال دامنه های البرز در جنوب ، رودخانه اسبچین و شهر سلمانشهر از شرق ، جنگل سر سبز خشکه داران و شهر نشتارود در غرب محدود است.شهر عباس آباد با طول جغرافیایی 51 درجه نه دقیق و 36 درجه 43 دقیقه در غرب استان مازندران قرار داد. اقلیم این منطقه به دلیل وجود رشته کوه های البرز در جنوب که چون سدی از نفوذ رطوبت هوا به جنوب جلوگیری می کند بسیار مرطوب است ، رطوبت نسبی آن 65 تا 85 درصد می باشد. درجه حرارت متوسط سالانه 15 درجه است. نواحی جنوبی که مرز مشترک عباس آباد و کلاردشت را تشکیل می دهد. به علت شرایط خاص اقلیمی و حاصلخیزی خاک و بارندگی بیش از هزار میلیمتر در سال پوشیده از جنگل های انبوه به مرتع ، مزارع برنج و درختان میوه است. این شهر توریستی با جاذبه های وصف ناپذیر گردشگری در دامنه جنگل سر سبز البرز شمالی و سواحل رویایی خزر در امتداد شرقی و غربی (ساحل دریا) 8 کیلومتر و امتداد شمالی و جنوبی از دریا تا رشته کوه البرز 7 کیلومتر است که ارتفاع آن از سطح دریا 2 متر می باشد و مرتفعترین نقطه این شهر در خیابان با ارتفاع 20 متر از ساحل است و به واسطه قابلیت بیشمار گردشگری و قرار گرفتن در دامنه زیبا و جنگلی البرز در جنوب و سواحل ماسه ای دریای خزر در شمال از جذ ت خاصی بهره مند است.عباس آباد یکی از ای شهرستان تنکابن می باشد که شهرداری آن در سال 1336 هجری خورشیدی تاسیس شده است.جنگل کلاردشتاگر نقشه ایران را روبروی خود بگذاریم در شمالی ترین نقطه شهر توریستی عباس آباد را مشاهده می کنیم. این شهر ساحلی جنگل های بکر و بدیهی را در جنوب خود دارد.تنوع پوشش گیاهی و پوشش 8 تار جنگل زیبایی خاصی را به این منطقه بخشیده است. از روستای ماشال آباد که در 7 کیلومتری این شهر واقع شده است تا اولین روستای کلاردشت که مکارود نام دارد 15 کیلومتر است. وجود آبشارهای مختلف فصلی ، رودخانه های کوچک و بزرگ باعث شده تا آب و هوای مرطوب این منطقه هرگز از لابه لای درخت توسکا ، افرا ، ممرز ، راش خارج نشود و در طول سال شاهد بارندگی در این منطقه جنگل باشیم. این جاده جنگلی زیبا و سرسبز حدوداً در سال (1350-1347) ساخته شده است و در سال 1354 با آوردن ماشین های بلدوزر و غیره مسیر جاده مشخص کرده و ساخته شده است.در این جاده سرسبز وجود چشم های پرآب و زیبای به چشم می خورد از جمله (چسمه سبز گینه ) در روستای کل کته رود در اواسط جاده جنگل واقع شده است. شغل مردمان این منطقه (کلاردشت) اکثراً کشاورزی بوده که بیشتر باغات میوه کیوی به خاطر رونق بسیار عالی در این منطقه با آب و هوای مناسب به کاشت این درخت می پردازد و برداشت خوبی در ماههای مرداد و شهریور را دارند. برای رفتن به این جاده جنگلی که در واقع شاهراه حیاتی برای شهر ساحلی عباس آباد است به سمت جنوب حرکت می کنیم. وقتی به 7 کیلومتری آن می رسیم شاهد زیباترین جاده جنگلی آسف ه با خلق شا اری خدادادی و بسیار بسیار زیبا می شویم.«محصولات جنگل کلاردشت »کلاردشت به عنوان یکی از تولید کنندگان عمده گل و گیاه در کشور محسوب می شود که علاوه بر این از وجود زمین های کشاورزی ، باغات کیوی ، موز و مرکبات نیز در نواحی جنوبی خود بهره مند می باشد. صید ماهی نیز از اشتغال مهم مردم نیز است و بازار بزرگ ماهیدر مرکز شهر رونق بسزایی دارد.
با
تحقیق جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت

رتبه تیمpl w d l pts sf sa +/- 1 same (1) خاور جوان آمل 23 16 3 4 51 44 16 28 2 same (2) حربده محمود آباد 23 15 4 4 49 57 23 34 3 same (3) منتخب چمازکتی قائمشهر 23 14 6 3 48 36 15 21 4 same (4) شاهین کروکلا بابل 23 14 6 3 48 41 22 19 5 same (5) شهرداری سر ود 23 14 2 7 44 39 25 14 6 same (6) ء رودپی ساری 23 11 5 7 38 40 36 4 7 up (8) شهرداری نشتارود 23 9 4 10 31 32 30 2 8 down (7) جوان ء وسطی کلا آمل 23 9 4 10 31 29 35 -6 9 up (12) سورنا اسرم میاندرود 23 6 4 13 22 15 28 -13 10 down (9) مهر رستمکلا بهشهر 22 6 3 13 21 22 39 -17 11 down (10) شاهد کردخیل ساری 23 4 8 11 20 17 31 -14 12 down (11) آزمایش قائمشهر 23 5 5 13 20 36 54 13 same (13) طبرستان ساری 23 3 5 15 14 17 46 -29 14 same (14) دهیاری رشکلا آمل 22 3 3 16 12 17 42 -25
pl = بازی w = برد d = تساوی l = باخت pts = امتیاز sf = گل زده sa = گل خورده +/- = تفاضل گل « ابتدا هفته قبل 20 21 22 23 24 25 26 هفته بعد انتها » اختصاصی از یاری فایل جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت با و پر سرعت .
 جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت
 جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت دسته بندی : علوم انسانی _ جغرافیا ، تحقیق
فرمت فایل:  image result for word ( قابلیت ویرایش و آماده چاپ ) حجم فایل:  (در قسمت پایین صفحه درج شده )فروشگاه کتاب : مرجع فایل   قسمتی از محتوای متن ...جاده جنگلی عباس آباد به کلاردشت عباس آباد در 28 کیلومتری غرب چالوس و با فاصله 24 کیلومتری شرق تنکابن در مسیر جاده ساحلی واقع شده است.
دریای نیلگون خزر در شمال جنگل های انبوه شمال دامنه های البرز در جنوب ، رودخانه اسبچین و شهر سلمانشهر از شرق ، جنگل سر سبز خشکه داران و شهر نشتارود در غرب محدود است.
شهر عباس آباد با طول جغرافیایی 51 درجه نه دقیق و 36 درجه 43 دقیقه در غرب استان مازندران قرار داد.
اقلیم این منطقه به دلیل وجود رشته کوه های البرز در جنوب که چون سدی از نفوذ رطوبت هوا به جنوب جلوگیری می کند بسیار مرطوب است ، رطوبت نسبی آن 65 تا 85 درصد می باشد.
درجه حرارت متوسط سالانه 15 درجه است.
نواحی جنوبی که مرز مشترک عباس آباد و کلاردشت را تشکیل می دهد.
به علت شرایط خاص اقلیمی و حاصلخیزی خاک و بارندگی بیش از هزار میلیمتر در سال پوشیده از جنگل های انبوه به مرتع ، مزارع برنج و درختان میوه است.
این شهر توریستی با جاذبه های وصف ناپذیر گردشگری در دامنه جنگل سر سبز البرز شمالی و سواحل رویایی خزر در امتداد شرقی و غربی (ساحل دریا) 8 کیلومتر و امتداد شمالی و جنوبی از دریا تا رشته کوه البرز 7 کیلومتر است که ارتفاع آن از سطح دریا 2 متر می باشد و مرتفعترین نقطه این شهر در خیابان با ارتفاع 20 متر از ساحل است و به واسطه قابلیت بیشمار گردشگری و قرار گرفتن در دامنه زیبا و جنگلی البرز در جنوب و سواحل ماسه ای دریای خزر در شمال از جذ ت خاصی بهره مند است.
عباس آباد یکی از ای شهرستان تنکابن می باشد که شهرداری آن در سال 1336 هجری خورشیدی تاسیس شده است.
جنگل کلاردشت اگر نقشه ایران را روبروی خود بگذاریم در شمالی ترین نقطه شهر توریستی عباس آباد را مشاهده می کنیم.
این شهر ساحلی جنگل های بکر و بدیهی را در جنوب خود دارد.
تنوع پوشش گیاهی و پوشش 8 تار جنگل زیبایی خاصی را به این منطقه بخشیده است.
از روستای ماشال آباد که در 7 کیلومتری این شهر واقع شده است تا اولین روستای کلاردشت که مکارود نام دارد 15 کیلومتر است.
وجود آبشارهای مختلف فصلی ، رودخانه های کوچک و بزرگ باعث شده تا آب و هوای مرطوب این منطقه هرگز از لابه لای درخت توسکا ، افرا ، ممرز ، راش خارج نشود و در طول سال شاهد بارندگی در این منطقه جنگل باشیم.
این جاده جنگلی زیبا و سرسبز حدوداً در سال (1350-1347) ساخته شده است و در سال 1354 با آوردن ماشین های بلدوزر و غیره مسیر جاده مشخص کرده و ساخته شده است.
در این جاده سرسبز وجود چشم های پرآب و زیبای به چشم می خورد از جمله (چسمه سبز گینه ) در روستای کل کته رود در اواسط جاده جنگل واقع شده است.
شغل مردمان این منطقه (کلاردشت) اکثراً کشاورزی بوده که بیشتر باغات میوه کیوی به خاطر رونق بسیار عالی در این منطقه با آب و هوای مناسب به کاشت این درخت می پردازد و برداشت خوبی در ماههای مردادتعداد صفحات : 5 صفحه  متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.پس از پرداخت، لینک را دریافت می کنید و ۱ لینک هم برای ایمیل شما به صورت اتوماتیک ارسال خواهد شد. « پشتیبانی فروشگاه مرجع فایل این امکان را برای شما فراهم میکند تا فایل خود را با خیال راحت و آسوده  نمایید »/images/spilit.png 
با
جاده جنگلی عباس آباد کلاردشت
سفرنامه شمال چار دیکنز اشاره : سفرنامه شمال نوشته چار دیکنز، منصوره اتحادیه، نشر گستره، تهران، 1359، یکی از جالب ترین و زیباترین سفرنامه ها در کنار سفرنامه ر نو است. البته سفرنامه های دیگری نیز موجود است که از جمله آن ها می توان به سفرنامه ناصرالدین شاه به شمال یاد کرد که وی از جورده سخت سر به عنوان تنها خوش نشین مردم عادی ایران یاد می. که مازندران شهر ما یاد باد   همیشه بربومش آباد باد   نام مازندران برخی ریشه نام مازندران را آمیخته‌ای از ماز به معنی بزرگ و نیز میانه ، ایندیرا و ان پس وند مکان دانسته‌اند و در نتیجه عبارت «مازیندیران» را به معنی جایگاه دیو بزرگ ، ایندیرا می‌دانند. گواه آن را هم شاهنامه دانسته‌اند که در آن از مازندران به عنوان جای.