نشریه آوای شهر

به نقل از خبرگزاریها در مورد نشریه آوای شهر :

کد آوای انتظار همراه اول سوره فجر : 30255

کد آوای انتظار همراه اول سوره شمس : 10171

کد آوای انتظار همراه اول سوره الرحمن : 10170

کد آوای انتظار همراه اول سوره : 10168

کد آوای انتظار همراه اول سوره فتح : 10166

برای فعال سازی کد مورد نظر را از طریق پیامک به شماره 8989 ارسال کنید. اصولا هنگامی که نشریه ای یا هفته نامه ای با هدف خاصی بوجود امده باشد می بایست انعکاس دهنده آن اه خاص باشد و یا در ان حوزه به بررسی مسایل بپردازد یکی از این نشریات" پژواک شهر"وابسته به شهرداری اهواز می باشد( با توزیع رایگان) - علی القاعده برای بررسی امور شهری اهواز و مسایل پیرامونی آن انتشار می یابد اما با کمال تاسف و شگفتی همه چیز در ا. ب وبسایت نیگنان آوای آشنا آماده دریافت نظرات،انتقادات، پیشنهادات، مطالب و تصاویر ارسالی شما از جای جای میهن ی می باشد با سایت نیگنان آوای آشنا در هرکجای دنیا که هستید همیشه در نیگنان باشید.اتحاد همدلی همرا با نقد مودبانه و منصفانه شعار ماست واین رمز گشایش مشکلات وعمران و توسعه نیگنان خواهد بود ان شالله.نیگنان اوای آشنا مامنیست ب. «هوره یک آوای نیایشی»
یکی از زیباترین و کاملترین لحن موسیقایی که بعد از یعنی در هزار سال پیش رواج یافت هوره نام دارد. این زبان اصیل و بکر در آن زمان همدم قلندران و مریدان شاه خوشین لرستانی و در میان اردوی بزرگ خود گاه به صورت دسته جمعی و گاه انفرادی خوانده و نواخته می شد.
هوره از حماسی ترین آواهای باستانی است که جنبه ی نیایشی د. زمزم نشریه داخلی ستاد عمره و عتبات یان است. این شماره از نشریه بین دانشجویان و اساتیدی که از سال ۹۱ تا ۹۳ مشرف شده اند،توزیع می شود.به گزارش لبیک،بیست و دومین شماره نشریه زمزم از سوی ستاد عمره و عتبات یان کشور منتشر شد.
بر اساس این گزارش،زمزم نشریه داخلی ستاد عمره و عتبات یان است. این شماره از نشریه بین دانشجویان و اساتیدی که از سا. نشریه ی داستان را حتما به یاد دارید. در حوزه ی ادبیات داستانی فعالیت می کرد. مطالب با ارزش و خواندنی ای داشت و خواننده را به شدت جذب می کرد. 12 شماره از این نشریه گذشته بود، لیکن بنابر دلایلی!! که نمیدانم چیست این نشریه متوقف شد. حال اعضای تحریریه بیکار ننشسته اند و نشریه ی جدیدی به نام "عصر جدید" منتشر کرده اند. عصرجدید نشریه ای از همان تحریریه ی داستان است. ماهنامه ای با موضوع فرهنگ و هنر. شماره ی اول این نشریه منتشر شد. دعوتتان میکنم به خواندن این نشریه ی خواندنی! مشترک گرامی همراه اول، سلام
همراه اول به منظور ارج نهادن به سلایق متنوع مشترکین سیم کارت های دایمی و اعتباری خود سرویس آوای انتظار را با بهره مندی از طیف گسترده ای از آهنگ ها ارائه نموده است.
در صورتی که سرویس آوای انتظار خود را فعال نمایید، ی که با شما تماس می گیرد به هنگام انتظار به جای بوق معمولی، آهنگ انتخ شما را می شنود. س. مجموعه: دنیای بازیگران

سریال آوای باران داستان زندگی دختری به نام باران است که به دلیل قرار گرفتن در موقعیت های مختلف، درگیر ماجراهایی می شود و سیر حوادث، او را در مسیر جدیدی از زندگی قرار می دهد.

نقش اصلی این سریال را آزاده زارعی بازی می کند. زارعی پیش از این در «آمین خواهیم گفت» به کارگردانی سامان سالور بازی کرده است.

نقش های اصلی این سریال را ثریا قاسمی (مادربزرگ)، حمیدرضا پگاه (طاها پدر باران)، سام درخشانی (نادر و خواهرزاده طاها)، الهام چرخنده (همسر نادر)، مهران احمدی (شکیب)، سپیده خداوردی (مرضیه خواهر مرتضی)، دژاکام (مرتضی)، سیاوش خیر (فرید) و مهران رنجبر (کیانوش) بازی می کنند.

داستان سریال تلویزیونی آوای باران در دو مقطع اتفاق می افتد. بخش اول داستان در سال ۷۰ روایت می شود و بخش دوم در زمان حال می گذرد. برای تصویربرداری این سریال بخش های قدیمی تهران مربوط به دو دهه پیش بازسازی شده است. علاوه بر آن گریم برخی بازیگران نیز طراحی خاصی دارد. سازندگان سریال برای درک بهتر موضوع باندهای تکدیگری تحقیقات مستند انجام داده اند.

این مجموعه نگاهی آسیب شناسانه به این معضل اجتماعی دارد، معضلی که به شکلی وسیع در جامعه شاهد آن هستیم و به شکلی حل نشده باقی مانده است.

نامه این سریال را علیرضا کاظمی پور و سعید جلالی می نویسند.   تصاویر سریال آوای باران آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران  مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران  مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران   مجموعه ع های سریال تلویزیونی “آوای باران” آوای باران,سریال آوای باران,بازیگران سریال آوای باران,تصاویر سریال آوای باران,ع های سریال آوای باران,داستان سریال آوای باران  
منبع:ariapix.net از بازیگران بیشتر بدانید ع های جدید سریال «آوای باران» توافق مدیران شبکه 3 با پخش سکانس های مربوط به ابراهیم پاشای «حریم سلطان» بازیگر حریم سلطان در یک سریال ایرانی؟ بیوگرافی سپیده خداوردی + تصاویر سپیده خداوردی تصاویری از آزاده زارعی بازیگر سریال آوای باران سام درخشانی: سال آینده ازدواج می کنم


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ای به من در من ز من نزدیکتر / بامنی عمریّ و زان من بی خبر بامنی اما ندانم کیستی / هستی اما پیش چشمم نیستی با منی اما ز چشمانم نهان / در دل و جانیّ و جانم در فغان در دل و جانیّ و دل بیدار نیست / میزنی فریاد و دل هشیار نیست کی شود دل بشنود آوای تو / وز درونش نغمه و نجوای تو کی شود این جان دائم در فغان / بشنود آوایت ای آرام جان تا تو از ما غیر آهی . بیشتر مطالب این نشریه، اخبار مبارزه و نیز تحلیل های بود. این نشریه، ایدئولوژی مبارزه ی را از قرآن است اج می‏کرد و به مردم مسلمان می ‏باوراند که دین از سیاست جدا نیست. میر جلال الدین کزازی/ / تهران: درگاه، با توانش و امکان اندک در سایه ‏ی شور و باور دست اندر کاران توانسته است جایی در خور نزد خوانندگانش بیابد. از درگاه دادار دانا، برای آنان کامگاری و بختیاری آرزومندم. محمدعلى شاکرى‏ یکتا/ شاعر و منتقد/ تهران: مجله‏ ى "درگاه" را دوست عزیزم جناب محمد اسدیان به من معرفى کرد. از این که مى‏ دیدم دوستان ا. http://s5.picofile.com/file/8127320000/bagh_33_%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa.jpg امروز سومین سال تولد یک نشریه خوب ک ن است
نشریه ای که پر است از میوه های رنگارنگ و خوشمزه ، نشریه باغ
برای ک ن و نوجوانان کشور افغانستان
این مناسبت را به همه ی نویسندگان و همکاران این نشریه تبریک می گم
امیدوارم عمر طولانی داشته باشد درود بر شما دوستان، چندی پیش یکی از دوستان از من در مورد راهنمای برخی نکات در خواندن آوانوشت های اوستایی و گاتها پرسش کرد که فکر می کنم دوستان دیگری نیز با این مشکل مواجه هستند. به همین جهت شایسته دونستم که آن را با شما در میاد بگذارم. - اوْ مانند آوای "او" در واژه "اورامان". - وُ مانند آوای "او" در واژه "کو" ( = کجاست ). - ه در پایان واژه بدین . مفت یم از اینکه بالا ه توانستیم جلد اول نشریه ییلاق با موضوع معرفی قومیت های مختلف ایران به خصوص قشقایی در علوم پزشکی کرمان به چاپ برسانیم تا سنت و فرهنگ ناب این اقوام و ایلات را به دانشجویان بشناسانیم. ضمنا در اینده نزدیک این نشریه را روی این وبلاگ خواهیم گذاشت. 4لرستانی مجوز انتشار نشریه و پایگاه خبری دریافت د نیوز الیگودرز:هیات نظارت بر مطبوعات، مجوز انتشار 34 نشریه و 68 پایگاه اطلاع رسانی را صادر کرد که در این بین 4 لرستانی نیز مجوز دریافت د. سهم الیگودرز انتشاردوهفته نامه ی لرستان و فعالیت پایگاه اطلاع رسانی هیجار الیگودرز سیاوش خیر ، بازیگر سریال «آوای باران» ع ی از دوران کودکی خود در اینستاگرام منتشر کرد. کد آوای انتظار همراه اول محمدرضا آقاسی کد آوای انتظار همراه اول محمدرضا آقاسی [ جهت مشاهده و مداحی مراجعه به ادامه مطلب ] [ از اینجا ورود به آرشیو کد آهنگ پیشواز همراه اول] امیدوارم از مداحی لذت برده باشید www.nohekhon. داشتم سر میز صبحانه، هم زمان با نوشیدن آب پرتقال، نشریه انجمن زمین شناسی رو ورق می زدم - چون من آبونه نشریه انجمن زمین شناسی و نشریه انجمن فضاشناسی ایران (کیهان) هستم- که برخوردم به... نمایشگاه نگارگری و تذهیب «آوای نقش» کار خود را در گالری ژینوس آغاز می کند. بسم الله الرحمن الرحیم از لحاظ مدیریت محترم نشریه آینه معرفت؛ پس از سلام و اکرام، عطف به نامه شماره ، تاریخ ، عریضه می گردد: امید است نشریه آینه معرفت، آینه ای در جهت تجلّی علوم و معارف الهی باشد و ثمرات نورانی ایی در جامعه ایجاد نماید. مقالة "کاربرد منطق فازی در تحلیل گزاره های دینی"، به ضمیمه تقدیم می گردد. ضمن احترامی که به بزرگوار. موسسه آوای هنر سلامت با مشارکت در تولید های سینمایی سوفی و دیوانه و فصل نرگس در بخش رقابتی سی و پنجمین جشنواره فجر حضور دارد. ‎ بر اساس مصوبه شماره ۱۷۳ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تعرفه آوای پیشواز تلفن ثابت را با اعتبار ۳۰ روز ۲۰۰۰ ریال اعلام کرده است. شماره جدید نشریه بانگ سحر ، کاری از کانون فرهنگی شاه اسان روستای زیارت را تقدیم حضورتون می کنم.
ضمنا نقطه نظرات ، پیشنهادت و انتقادات تون درباره نشریه را می توانید از طریق راه های معرفی شده در نشریه به ما منتقل کنید.
این نشریه در 6 صفحه طراحی شده و سعی بر آن داشته تا به مسائل مختلف روستای زیارت بپردازد. دریافت
حجم: 5.08 مگابایت
توضیحات: شماره 23 نشریه بانگ سحر
سرنوشت شکایت مانی حقیقی از یالثارات
خبرآنلاین: مانی حقیقی اعلام کرد تعطیلی نشریه یالثارات تاثیری در روند پیگیری شکایت او از این نشریه نخواهد داشت.
در پی اعلام خبر تعطیلی نشریه یالثارات از سوی مدیران این نشریه، مانی حقیقی کارگردان سینما در خصوص اینکه آیا این تعطیلی ارتباطی با شکایت او از این نشریه دارد، گفت: «شکایت من علیه نو. نشریه اسپورت، چاپ بارسلونا در شماره امروز خود ضمن تمجید از لیونل مسی کنایه ای هم به رئال مادرید زد. نشریه "المسری" وابسته به القاعده در جدیدترین شماره خود برای تبلیغ ایدئولوژی اش درمورد جنگ غربی ها و یان با به حرف های استیو بانون، مشاور ارشد ترامپ رجوع کرده و تصویر او را روی جلد صفحه اول این نشریه چاپ کرده است. سر جلسه ی لیان داشتم به این فکر می چه نشریه ی لازم و مفقودی است نشریه ای که سالهای دبیرستان و لیسانس را هدف بگیرد. کلی حرف در این بازه باید گفته و شنیده شود، قبلش خیلی شوخی و بعدش خیلی جدی است زندگی (کدام زندگی؟). چنتا موضوع و عنوان نوشتم و به ذهنم رسید با دوست نشریه داری در این مورد صحبت کنم. ولی ... دیوانگی های من تمامی ندارد آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت با کیفیت عالی و متن ترانه     آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت با کیفیت عالی و متن ترانه   آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت آهنگ جدید و شنیدنی از سعید مدرس بنام آوای اردیبهشت همراه با متن ترانه و کیفیت عالی از رسانه بزرگ صبا موزیک ترانه: رویا شکیب, موزیک و تنظیم: سعید مدرس new saeed modarres – avaye ordibehesht with text on saba- and s saeed modarres – avaye ordibehesht آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت متن آهنگ آوای اردیبهشت سعید مدرس باور کنی یا نه باور کنی یا نه هوزم تو سرنوشتت نقش داری
تو زنده هستی و تو زنده هستی و محاله فردارو تنها بذاری
وقتی که درها روت بستس سختی به اوجش رسیده
اینجا ی منتظرت هست که تو قلبش پر از امیده
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
آهنگ بارونو آرومو توی تقویم وجودت پیدا کن
پاییز دلگیرو دیروز غمگینو رها کن راهتو از غم جدا کن
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت با کیفیت عالی و متن ترانه     آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت با کیفیت عالی و متن ترانه   آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت آهنگ جدید و شنیدنی از سعید مدرس بنام آوای اردیبهشت همراه با متن ترانه و کیفیت عالی از رسانه بزرگ صبا موزیک ترانه: رویا شکیب, موزیک و تنظیم: سعید مدرس new saeed modarres – avaye ordibehesht with text on saba- and s saeed modarres – avaye ordibehesht آهنگ جدید سعید مدرس آوای اردیبهشت متن آهنگ آوای اردیبهشت سعید مدرس باور کنی یا نه باور کنی یا نه هوزم تو سرنوشتت نقش داری
تو زنده هستی و تو زنده هستی و محاله فردارو تنها بذاری
وقتی که درها روت بستس سختی به اوجش رسیده
اینجا ی منتظرت هست که تو قلبش پر از امیده
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
آهنگ بارونو آرومو توی تقویم وجودت پیدا کن
پاییز دلگیرو دیروز غمگینو رها کن راهتو از غم جدا کن
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت
داره به گوش میرسه آوای اردیبهشت
شاید این بهار برامون بهترین هاشو نوشت سعید مدرس آوای اردیبهشت هیات نظارت بر مطبوعات در جلسه روز دوشنبه خود که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، شماری از تقاضاهای صدور مجوز نشریات را مورد بررسی قرار داد و به دنبال آن با موافقت اعضاء، 25 نشریه و 9 پایگاه اطلاع رسانی از جمله نشریه " شهر" مجوز انتشار دریافت د. همشهری آنلاین: با برگزاری هفته پایانی رقابت های لیگ برتر کانوپولوی بانوان، باشگاه آوای شهرکرد (۱) به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.
حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت، سومین شماره «زائر» نشریه خبری و تحلیلی بعثه ی را با هدف اطلاع رسانی به زائران ایرانی در خصوص مسایل و اخبار حج منتشر کرد. zaer3

این نشریه با هدف اطلاع رسانی به زائران ایرانی در خصوص مسایل و اخبار حج انتشار می یابد تا زائران بتوانند با آگاهی کامل مراسم مذهبی و عبادی خود را انجام دهند.

و مطالعه نسخه pdf سومین شماره زائر در حج ۹۳
فونتیک ها (phonetics) یا در زبان فارسی آواشناسی سیستمی برای نوشتن آوای اصوات است که در زبان گفتاری ایجاد می شود، تا با دیدن آن حتی اگر لغت را نشنیده باشید بتوانید آن را بخوانید. یکی از رایج ترین الفبای آوایی بین المللی ipa است که "فست دیکشنری" نیز در بخش نمایش آوای اصوات کلمات انگلیسی از آن استفاده می کند مانی حقیقی اعلام کرد تعطیلی نشریه یالثارات تاثیری در روند پیگیری شکایت او از این نشریه نخواهد داشت. چکیده مقالات این نشریه در موسسه نمایه سازی علمی کمبریج (csa) نمایه می گردد. • این نشریه در پایگاه اطلاعات علمی جهاد ی (sid) و نیز در کتابخانه منطقه ای علوم و تکنولوژی شیراز (isc) نمایه می شود. • نشریه ی صنایع مقالات علمی – پژوهشی را در کلیه زمینه های مرتبط چاپ می کند. • برای آگاهی از نحوه ارائه و نگارش مقالات به " ضوابط صفحه آرایی" مندرج در . سایت همسفر شهر ترکالکی با مدیریت آقای مجید فتحی زاده برای دومین ماه برترین های فرهنگی- پژوهشی شهر را معرفی کرد. حاج حسین مندنی زاده بخاطر روحیه -آزاده هشت سال دفاع مقدس -دبیر -پیشوای مسجد حضرت ابوالفضل(ع) و خدمات ارزشمند علمی و فرهنگی و پژوهشی بعنوان چهره برتر مردادماه همسفر شهر ترکالکی معرفی شدند . نشریه اینترنتی شهر من ترکالکی به مدیریت آقای روح الله حسین زاده نشریه ای تاریخی و علمی بوده که به معرفی منطقه عقیلی می پردازد وحاصل این ابتکار جمع آوری مجموعه ای در قالب کتاب "آشنائی با منطقه عقیلی" است که این کتاب به نویسندگی پدر ایشان "مشهدی محمدرسول حسین زاده" در حال انتشار و چاپ است که بعنوان نشر برتر ماه مرداد معرفی می گردد. *شایان ذکر است برترینهای تیرماه از نگاه این سایت : اولین چهره ماندگار همسفران شهر ترکالکی حجت ال والمسلمین حاج آقا مروج پیشوای مسجد سیدال ء(ع) و نشریه فرهنگی برتر نشریه آوای شهر ترکالکی با مدیریت خانم قاسمی . یک نشریه یی گزارش کرد که در صورتیکه ت را لغو کند، در واقع توافقی را نقض کرده است که بازرسان بین المللی تأکید دارند ایران به تعهداتش در قبال آن پایبند بوده است. کنسرت موسیقی "آوای اشراق"، به س رستی "اصغر محمدی" و با آواز "مجتبی عسگری" آ هفته جاری به اجرای موسیقی برای مردم شهرستان زنجان می پردازند. دهمین شماره نشریه «داروگ» به عنوان نخستین نشریه محیط زیستی نوجوانان منتشر شد. نشریه هیل در گزارشی به گسترش نفوذ دفاع جدید در بدنه ت پرداخت. خارجه روسیه در گفت وگوی تفصیلی با نشریه «اسکوایر» که قرار است در نسخه ماه می این نشریه به چاپ برسد، گفت که وضعیت فعلی در روابط بین المللی حتی بسیار دشوارتر از دوران جنگ سرد شده است. با سلام و تبریک عیدباستانی نوروز نشریه حصارنامه ویژه نوروز 1394 منتشر شد و از 29 اسفند پیشکش نگاه پرمهر شما عزیزان است. با توجه به کم شدن بودجه اختصاص یافته برای چاپ حصارنامه از سوی سازمان حامی ، طبیعی بود که صفحات نشریه کاهش یابد که ما با مختصر نمودن مطالب سعی نمودیم این کاهش صفحات چندان محسوس نباشد. یکی از بخش هایی که نیاز به توضیح بیشتر داشت بخش مسابقه سفره هفت سین بود که شما علاقمندان می توانید تصاویر خود را به همراه مشخصات کامل خود به آدرس ایمیل حصارنامه ارسال کنید . اخبار حصارنامه را فقط از طریق این لینک دنبال کنید. عزیزانی که نشریه به هر دلیلی به دست آنها نرسید از طریق ایمیل زیر و یا بخش نظرات حصارنا درخواست خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت نشریه برای آنها ارسال شود نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید. از تمامی منتقدان عزیز نیز کمال تشکر وقدردانی را داریم. email : [email protected] نام اثر : حسین جان آبروی دو عالم
نام صاحب اثر : حاج محمود کریمی
کد آوای انتظار همراه اول: 68518

نام اثر : دیدن کربلا
نام صاحب اثر : حاج محمود کریمی
کد آوای انتظار همراه اول: 68516

نام اثر : رقیه سه ساله
نام صاحب اثر : حاج محمود کریمی
کد آوای انتظار همراه اول: 68513

نام اثر : سرزمین کربلا
نام صاحب اثر : حاج مح. جشنواره نغمات و آوای دینی در محل اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان آباده برگزار می شد. یک نشریه یی از «رفتن» نوید محمودی به عنوان ی که به نوعی در ادامه میراث خلاقانه عباس کیارستمی محسوب می شود و باید حتما آن را دید، یاد کرد. همشهری آنلاین: رسیتال آواز کلاسیک گروه «آوای یکرنگی» به س رستی یزدان یکرنگیان و خوانندگی حمید برادران ۴ اسفند ماه در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

رادرایانه http://sky.radrayaneh.com/ آپلود فایل آوای صوتی آوای صوتی , آسمان , رادرایانه , رادرایانه
لینک های : کیفیت 170p کیفیت 256p کیفیت 342p کیفیت 682p شب ها که سکوت است و سکوت است و سیاهی آوای تو می خوانَدَم از لایتـناهی آوای تو می آرَدَم از شوق به پرواز شب ها که سکوت است و سکوت است و سیاهی امواج نوای تو به من می رسد از دور دریایی و من، تشنه ی مهرِ تو، چــو ماهی دیدارِ تو گر صبحِ ابد هم دهَدَم دست من سرخوشم از لذتِ این چشم به راهی... "فریدون مشیری" نشریه تایم هر سال فهرستی از ۱۰۰ چهره تاثیرگذار در جهان معرفی می کند که در فهرست سال ۲۰۱۷ نیز همانند دوره های قبلی نام افراد شناخته شده، از جمله روسای جمهور، نخست ان، هنرمندان و چهره های دیگر دیده می شود. این نشریه امسال قاسم سلیمانی را هم به عنوان یکی از چهره های تاثیرگذار سال معرفی کرده است. جیرفت، حجت ال سیداحمد حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نشریه جنوب شرق با گستره توزیع منطقه ای شامل استان های کرمان و هرمزگان بوده و به صورت هفته نامه چاپ می شود. وی با اشاره به فعالیت 20 نشریه پیش از گرفتن مجوز نشریه جنوب شرق اظهار داشت: با اضافه شدن این نشریه تعداد نشریات جنوب کرمان به 21 نشریه رسید که در کنار سایر خبرگزار.