نقش پاها در لذت

به نقل از خبرگزاریها در مورد نقش پاها در لذت : شاید پاشنه بلند باعث بلندتر به نظر رسیدن پاها شود ولی بالا رفتن پاشنه باعث افزایش فشار روی پنجه پا خواهد شد. فواید ماساژ درمانی پاها ورزش و بیماریها ماساژپا ماساژ درمانی فوائد فراوانی برای بدن دارد از جمله : کاهش استرس , پائین آوردن فشار خون , آرامش بخشیدن به عضلات , کاهش سردرد و بسیاری فوائد دیگر. در هنگام استراحت پاها را ماساژ دهید . این کار به افزایش جریان خون و کاهش ورم پاها کمک می کند و خستگی پا را از بین می برد . پاها هم مثل بقیه قسمت های بدن نیاز به مراقبت دارن به خصوص وقتی که تمام روز توی کفش هستن نیاز به مراقبت بیشتری دارن چون روی سلامت تمام بدن تاثیر میزارن.
بالا بردن و چسباندن پاها به دیوار بعد از یک روز کاری حس رفتن به خانه را دارد چون هنگام نشستن کمر و… حفاظت از پاها چه موقع بایستی از پاها محافظت کنیم ؟ شما بایستی حفاظت از پاها را زمانی انجام دهید اگر ارزی از خطرات محیط کارتان معلوم کند که خطرات بالقوه قسمتهایی از بدنتان را تهدید می کند . بعضی از خطرات شامل موارد زیر می باشد : اشیاﺀ سنگین مانند بشکه ها و ابزاری که ممکن است در حین حرکت پای پرسنل زیر آن بماند . اشیاﺀ تیز نظیر میخ ها که . به نظر می رسد که نام این وسیله، نشان از آن باشد که پاهای شما (lap) محل مناسبی برای قرار دادن لپ تاپ در حین کار باشد. اما در حالی که قرار دادن لپ تاپ روی پاها می تواند بسیار راحت باشد، ممکن است این راحتی ارزش به جان یدن خطرات و عوارض آن[ادامه مطلب] به نام خدا شکل پاها چه چیزی درباره شخصیت شما می گوید. مدل پاها خیلی چیزها می تواند بگوید حتی بیشتر از آنچه که فکرش را می کنید. در ادامه با ما باشید... ادامه مطلب وضو سوال: کیفیت مسح سر و روی پاها هنگام وضو چگونه است؟ پاسخ: [1] الف) جلو سر (مقابل پیشانی): 1. طول: به هر اندازه باشد، کافی است (به مقداری که به آن «مسح» گفته شود، و اگر ی ببیند، بگوید: مسح صورت گرفته، کافی است)؛ البته احتیاط مستحب است که به درازای یک انگشت باشد. آیت الله سبحانی: احتیاط لازم آن ادامه مطلب
ایستادن ها (داچی ها)

مورد دیگری که در آموزش مد نظر است چگونگی ایستادن بر روی پاها در ح های مختلف است.منظور این است که بتوانیم وزن بدن را (گرانیگاه) در جایی قرار دهیم که امکان بهترین بهره وری را با اعمال کمترین نیرو داشته باشیم اسامی داچی های مرسوم در کیوکوشین عبارتند از:

1- هی کوداچی = ایستادن معمولی (پاها چسبیده)
دستها، پاها و بدن شما حتی زمانی که درجه حرارت بدن بالا است، همیشه خنک است. پرانتزی شدن پاها از جمله عارضه دوران کودکی محسوب می گردد که از سن کم آغاز می گردد و معمولا تا سن ۱۱ سالگی ادامه پیدا می کند. پرانتزی شدن پاها معمولا بعضی از ک ن از همان سنین پایین آغاز می گردد و معمولا تا سن ۷ سالگی ادامه پیدا می کند و در بیش تر مواقع بر اثر رژیم غذایی مناسب درمان می گردد.عوامل وراثتی نرمی استخوان و کمبود مواد مغذی استخوان ها از جمله عوامل است که این عارضه را تشدید می کنند.درمان این عارضه در اشخاص معمولا با تغییر رژیم غذایی و استفاده از داروهای خوراکی تا حد بسیاری انجام پذیر است. پرانتزی شدن پاها در ک ن معمولا از سن بسیار پایین در نوزادان آغاز می گردد و تا ۱۱ سالگی به اوج خود می رسند و معمولا بعد از گذشت این دوران از شدت آن کاسته می گردد. در بسیاری از موارد موردی برای نگرانی مورمور دست ها و پاها وجود ندارد. یک دسته دیگر از زخم های مزمن، زخم های عروقی پا می باشند که ناشی از اختلال در عروق بدن می باشند. لازم است بدانید خون روشن حاوی ا یژن و مواد غذایی ازقلب توسط شریانها به اندامها می رود و خون تیره فاقد ا یژن بوسیله وریدها از اندامها به قلب بازمی گردد که اختلال در هر کدام از این مراحل موجب بروز زخم در اندامهای تحتانی می شود.

انواع زخ. تورم پا علل مختلفی دارد و در نتیجه سبک زندگی نادرست است همچنین زنگ خطر برخی بیماری ها محسوب می شود. ⚠️پاهایتان همیشه روی هم نباشد باعث کرال یکی از انواع شنا است که حرکاتی کاملاً تعریف شده و مشخص دارد. شانه ها باید با آب در یک خط قرار بگیرند، و حرکت های دست ها و پاها باید با هم انجام شود. دست ها از دور شده و به دور بدن می گردد و بعد دوباره به جای اولیه باز می گردد (پاها مستقیم اند و بالا و پایین می روند). اگر با این حرکت یک ساعت شنا کنید، حدود ۷۵۰ کالری خواهید سوزاند. واژهٔ کرال از فعل انگلیسی crawl گرفته شده که به معنی خزیدن است . زیرا انسان به وسیلهٔ این شنادر آب می خزد و پیش می رود. کرال سریعترین روش شنا است ومهمترین شنادرنجات غریق و تقریبا همه شناگران در مسابقات شنای آزاد از آن استفاده می کنند. خوب یادم نیست
تا کجاها رفته بودم ، خوب یادم نیست
این ، که فریادی شنیدم ، یا هوس
که کنم رو باز پس ، رو باز پس
پیش چشمم
ه اینک راه پیموده
پهندشت برف پوشی راه من بود
گامهای من بر آن نقش من افزوده
چند گامی بازگشتم ، برف می بارید
باز می گشتم
برف می بارید
جای پاها تازه بود اما
برف می بارید
باز می گشتم
برف می بارید
جای پاها دیده می شد
، لیک
برف می بارید
باز می گشتم
برف می بارید
جای پاها باز هم گویی
دیده می شد لیک
برف می بارید
باز می گشتم
برف می بارید
برف می بارید ، می بارید ، می بارید
جای پاهای مرا هم برف پوشانده ست بسم رب والصدیقین

شهید علی اصغر قنبری، یکم فروردین ۱۳۵۱، در روستای خاکعلی از توابع شهر آبیک به دنیا آمد. پدرش محمد، کشاورز بود و مادرش خدیجه نام داشت. تا پایان دوره ابت درس خواند. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. بیست و ششم اسفند ۱۳۶۶، در حلبچه عراق بر اثر اصابت ترکش به سر و پاها، شهید شد. مزار او در گ ار ی زادگاهش واقع است.

http://khatesorkh.ir/index.php?martyr_id=2205
http://khatesorkh.ir/index.php?martyr_id=2205شهید علی اصغر قنبری، بیست و ششم اسفند ۱۳۶۶، در حلبچه بر اثر اصابت ترکش به سر و پاها، به شهادت رسیدند
پاشنه خوب است اما … کفش ها نقش بسیار مهمی در سلامت پاها ,زانو ها و ستون فقرات دارد. به طور کلی کفش هایی که به خانم ها توصیه میشود باید از نوع کفش هایی باشد که استاندارد های خود را داشته باشد. fa ix com 516fbdd8f9d72261955746f7d3618c3a fa ix com 0bfd70fabdc0f7f97c6e11c842cd214d 0567 پاشنه خوب است اما ... امروزه کمپانی های بزرگ و روز دنیا که در کار تولید کفش هستند ، به سوی علمی شدن ساخت کفش ها پیش میروند تا بتوانند هر چه بیشتر بر سلامت پا ها و سلامت انسان تکیه کنند.
کمپانی های موفقی که میتوانند کفش های سالمی را بسازند فروش بهتری دارند و این فر.ش بیشتر سلامت انسان ها را تضمین میکند.
باید به این نکته اشاره کرد که پاشنه برای کفش تا حدودی برای تمامی افراد توصیه میشود.پاشنه تا حدود ۲ تا ۳ سانتی متر اشکالی که ندارد هیچ برای سلامت مچ پاها و پاشنه ها مثمر است ، البته به این شرط که این پاشنه ها به صورت لژدار و کاملبا برای پا تکیه گاه باشند
برخی ازن کفش های پاشنه داری که میزان بالایی بلند و در عین حال باریک هستند به هیچ عنوان توصیه نمیشود و برای سلامت پاها بسیار مضر است
در مورد پوشیدن شلوار های خیلی تنگ باید گفت ، این لباس ها تاثیری بر سلامت و فرم پاها ندارند اما توصیه نمیشود ، به خصوص در افراد مسن به دلیل اینکه ممکن است جریان خون در اندامها را به خطر بیندازد و مشکل آفرین باشد ، به همین علت دقت در پوشیدن شلوار ها نیز مهم است.
دلایل پوسته پوسته شدن پوست پاها


تعریق بیش از حد و محیط مرطوب اغلب موجب شکل گیری عفونت های پا می شوند که به پوسته پوسته شدن پوست منجر می شود.با فرا رسیدن فصل گرما بار دیگر استفاده از صندل ها محبوب می شود. اما اگر با مشکل پوسته پوسته شدن پوست پا مواجه باشید، شاید چندان تمایلی به استفاده از صندل نداشته باشید زیرا این شرایط را در .
حتما برای شما هم پیش آمده که پس از مدت طولانی خم بودن پاها از احساس مورمور رنج ببرید. این ح … این حیوان بر اثر سانحه پاها و دم خود را از دست داده و بدنش به فرمی غیر طبیعی تغییر شکل داده است. همه مردم به خصوص انی که دیابت دارند باید اهمیت بیشتری به بهداشت پاهایشان بدهند. مدل پاهای شما خیلی چیزها می تواند درباره شما بگوید حتی بیشتر از آنچه فکرش را می کنید. توضیحاتی در خصوص پای دوچرخه در شنا :یادگیری پای دوچرخه در شنا بسیار مهم است . و یکی از مواد امتحانی در نجات غریق است ، که منجیان باید به مدت یک دقیقه ( شاید مدت آن بیشتر شده باشد ) که بدون دست فقط باید با پا زدن خود را بر روی آب نگه دارند . و موارد بسیار زیادی پیش می آید که شناگر باید در قسمت عمیق بدون پیشروی و به ح ایستاده برای مدتی توقف . نمک بیش از حد در رژیم غذایی می تواند موجب نشانه ای به نام ادم شود. ادم به واسطه تورم، به ویژه در دست ها و پاها، که در نتیجه احتباس مایع شکل می گیرد، تعریف می شود. یکی از تمرینات مفید برای هماهنگی پاها انجام حرکت طناب زنی هست این حرکت باعث میشه که هم توان تنفسی در هنگام مبارزات بالا برده و در هنگام انجام مبارزات از لحاظ تنفسی کم نیارید انجام هرچه بیشتر طناب باعث میشه که توان تنفسی شما در مبارزات بالاتر برده و همچنین باعث هماهنگی بیشتر پاها و تقویت دستگاه تنفسی میشه . . . انجام این حرکت باعث بالا رفتن سرعت پاها بالا رفتن استقامت بدن و چابکی خواهد شد طناب زنی فشارههای عصبی راکم میکند،اعتماد بنفس را زیاد میکند و دلواپسی و افسردگی را کاهش میدهد.

برای کنترل وزن و سوزاندن کالری در مدت کوتاه مفید می باشد.

مچ پا و زانوها را برای چرخشها ی سریع آماده می نماید.

برای اینکه ورزشکار در میادین بتواند به موقع دستورات مختلف حرکتی را به عضلات خود بفرستد نیاز به اجرای برنامه طناب زنی دارد. . . . + نوشته شده در شنبه هجدهم داد 1392ساعت 13:0 توسط محمد رمضانی نسب یک نظر از بستن پاها تا دراز گردن، از باریک جمجمه تا تیز دندان، همه این ها بخشی از تغییراتی طولانی و دردناکی هستند که در برخی از تمدن های بشری انجام شده یا می شود. سوال پدرم شصت و سه ساله است و مدتی است نوک پاها و انگشتان سرد و یخ شده و دستان او از حرکت کاملا سر میشه ووقتی دوغ و ماست و چای میخورد وضع او بدتر میشه آیا میتوانی به پدرم به داروهای گیاهی کمکش کنید جواب  سن 60 سالگی به بالا یعنی مزاج پایه بدن بلغمی میشه و باید از تغذیه سرد و تر و یا تغذیه سرد و خشک پرهیز کنید و تغذیه گرم و خشک مفید اس. محققان "سونگ کیون کوآن"(sungkyunkwan university) کره جنوبی با الهام از قدرت چسبندگی هشت پا موفق به تولید نوعی پچ شدند که می توان از آن هم بر روی زخم های تازه و هم زخم های خشک استفاده کرد. در این ویدئو زندگی شگفت انگیز هشت پاها رو به تصور می کشیم. اوردواپراسریتا پاد آساناکشش پا به سمت بالا -خو ده
اوردوا ( urdhva ) یعنی به سمت بالا , پراسریتا (prasarita ) به معنی کشیده و پادا ( pada ) به معنی پا می باشد.
۱ - به پشت دراز بکشید , پاها صاف و کشیده در طول بدن و کف دستها را در کنار لگن یا در بالای سر به موازات یکدیگر قرار دهید .پایین کمر را به زمین فشار داده و انجام این آسانا را با عضلات شکم خود مدیریت کنید.
۲ - زانوها را خم کنید و به سمت شکم ببرید و با دم پاها را صاف کنید و زانوها را سفت نمایید , طوریکه رانها با شکم زاویه 90 درجه داشته باشد ( 30 ثانیه در حرکت باقی بمانید ).
۳ - بازدم کنید و پاها را با زاویه 60 درجه تا زمین نگه دارید.پاها کاملا صاف باشند ( 20 تا 30 ثانیه در حرکت بمانید ).
۴ - بازدم کنید و پاها را با زاویه 30 درجه تا زمین نگه دارید ( 20 تا 30 ثانیه در حرکت بمانید ).
۵ - توجه کنید در طول حرکت مهره های کمری را از حد طبیعی بیشتر گود نکنید در غیر اینصورت به کمر شما فشار وارد می شود.
۶ - این حرکت را 2 تا 4 بار انجام دهید.

فواید :- کاهش چربی های اطراف شکم و کمر
- تقویت عضلات کمر
- تقویت اندامهای شکمی
- تسکین مشکلات گوارشی ( نفخ را کاهش می دهد )
- پیشگیری و یام رگهای واریسی
موارد احتیاط و محدودیت :
- اگر مشکلات کمری دارید , دستها را زیر بگذارید
- در زمان قاعدگی و بارداری انجام ندهید با ورود به دهه ۵۰ سالگی، حتی اگر سالم باشیم و اضافه وزن هم نداشته باشیم، باز هم شانس مواجهه با مشکلات مختلف در ناحیه پاها وجود دارد. یکی از جنبه های آزاردهنده فعالیت در سرمای زمستان و شرایط برفی، خیس شدن و یخ دستان و پاها به علت آسیب پذیری چکمه ها و دستکش هاست. هوا خوب و گرم است، اما شما احساس سرما در بدن یا دست ها و پاها دارید. این موضوع می تواند نشانه ی کمبود برخی ویتامین ها یا حتی بیماری های خطرناک باشد. دُشـــــواری یَـــعنی عِشقِـــــت داره مِِِـــِیــــــــره وَ تو مِـــثلِ یه دُخــــتَرِ خوبـــــــــــ بایَـــــد لَــــــــبخـــــَند (بِخوانید زَهرخَند) بِـــزَنـــی وَ پُشتِ سَرَش آب بِریــــــزی . . . " تو که طاقَتِ دوری نَداری غَلَط کَردی عاشِــــــق شُدی _____ " وقتی همه امیدم در زیر پاها لگد مال میشد سندرم پاهای بی قرار وقتی سخن از بی قراری و ناآرامی به میان می آید، معمولا همه به یاد بی قراری های روحی می افتیم، غافل از این که فقط روح انسان از بی قراری رنج نمی برد و گاه پاها نیز دچار نوعی بی قراری می شوند که در بسیاری از موارد صدای بیماران را درمی آورد. این عارضه که به «سندرم پای بی قرار» معروف است، در زمان نشسته یا خو ده باعث احساس ناراحتی در پاها بخصوص عصرها و شب ها می شود به طوری که فرد را وادار می کند از جا برخاسته، کمی راه رود تا این احساس بد از بین برود. http://zibasazeaisan. / بن> شرکتی در آلمان کاور هایی پلاستیکی برای محافظت از کفش ها و پاها در روز های بارانی تولید کرده که کاربری و قیمت پایین شان موجب استقبال از این وسیله شده است. رکنا: یک فوق تخصص ارتوپدی اطفال گفت: صافی کف پا و پای پرانتزی از شایع ترین بیماری های ارتوپدی در حوزه اطفال است که نباید این مشکلات را نادیده گرفت. از مرطوب و نرم بودن پوست پا مخصوصا در کف آن مطمئن شوید. خشکی پوست پا احتمال عفونت را افزایش می دهد. لوسیون های مناسب به پایتان بزنید، از که می‎آید پاها به خصوص بین انگشتان را به خوبی خشک کنید و هر بار آن ها را از کفش در می‎آورید بشویید. سیاتیک چیست؟ بیماری 'سیاتیک' به علت هاب عصب سیاتیک به وجود میاید . عصب سیاتیک عصبی است که اطلاعات مربوط به پا را از مغز به پا و اطلاعات در مورد احساس پا را به مغز میفرستد . عصب سیاتیک عصب بزرگیست و در واقع بزرگترین عصب محیطی بدن انسان است . عصب سیاتیک از بخش های پایینی طناب نخاعی تشکیل شده . وجی عصب سیاتیک در قسمت پایین طناب نخاعی (منطق. تنم میسوزد از زخم شلاق ها ونفس هایم به تنگ امد در این سلول های پراز فریاد ها من به کدامین گناه محبوسم در این اعماق سیاه چال ها و زنجیر ها مینوازند زخم های دست و پاها وص می اشد گوشهای شنوارا که فریاد برارد از اوج رذ ها رساله آموزشی - کیفیت وضو (مسح سر و پاها)

#رساله_آموزشی_بخش_هجدهم #کیفیت_وضو

مسح سر و پاها
۱. مسح بر پوست سر واجب نیست، بلکه بر موی قسمت جلوی سر کافی است، ولی اگر موی جاهای دیگر در قسمت جلو جمع شده باشد یا موی جلوی سر به قدری بلند باشد که بر روی صورت یا شانه ها ریخته شده است، مسح بر آن کافی نیست، و باید فرق سر را باز کرده پوست یا بن موها را مسح کند.
توجه:
ی که در جلوی سرش موی گذاشته است؛ اگر موی به نحو کلاه گیس باشد واجب است برای مسح، آن را بردارد ولی اگر بر پوست سر کاشته شده و برداشتن آن ممکن نباشد یا مست م ضرر و مشقت باشد و با وجود موها قدرت بر رساندن رطوبت به پوست سر نباشد مسح بر روی همین موها کافی است.

۲. محل مسح پا، عبارت است از روی پا از سر یکی از انگشتان تا مفصل ساق، و استحباب مسح پایین انگشتان پا (یعنی جایی که موقع راه رفتن با زمین تماس پیدا می کند) ثابت نشده است.
توجه:
اگر مسح پا، شامل سر انگشتان پا نباشد، بلکه فقط روی پا و مقداری از انگشتان مسح شود، وضو باطل است. بلی اگر شک داشته باشد که آیا هنگام مسح، از سر انگشتان پا مسح می کرده است یا نه؟ در صورتیکه مسئله را می دانسته و احتمال می دهد که از سر انگشتان مسح کرده باشد وضویش محکوم به صحت است.

۳. مسح سر و پاها باید با رطوبتی که از آب وضو در دستها مانده، کشیده شود و اگر رطوبتی باقی نمانده نمی تواند دست را با آب تر کند، بلکه باید دست را با رطوبتی که در ریش یا ابرو هست مرطوب کند و مسح نماید، و احتیاط (واجب) آن است که مسح سر با دست راست باشد، ولی کشیدن مسح از بالا به پایین لازم نیست.
توجه:
اگر شخص وضو گیرنده، هنگام شستن صورت و دستها به قصد وضو، اقدام به باز و بسته شیر آب نماید اشکال ندارد و به صحت وضو لطمه یی نمی زند، ولی اگر بعد از فراغت از شستن دست چپ و قبل از مسح با آن، دستش را روی شیری که خیس است بگذارد و آب وضوی دست با آب خارج از وضو، مخلوط شود صحت مسح با رطوبتی که مختلط از آب وضو و آب خارج است، محل اشکال می باشد.
از آن جایی که مسح پاها باید با رطوبتی که از آب وضو در کف دو دست باقی مانده صورت بگیرد، لذا باید هنگام مسح سر، دست به قسمت بالای پیشانی نرسد و با رطوبت صورت برخورد نکند تا این که رطوبت دست که هنگام مسح پا به آن نیاز دارد با رطوبت صورت مخلوط نشود.

۴. در مسح باید دست را بر سر یا پا بکشد، پس اگر دست را ثابت نگهدارد و سر یا پا را بر آن بکشد، مسح باطل است.

۵. محل مسح باید خشک باشد یا به قدری تر نباشد که رطوبت کف دست به آن اثر نکند.
توجه:
اگر چند قطره آب بر روی پا باشد واجب است محل مسح را از آن قطرات خشک کرد تا هنگام مسح، رطوبت دست بر پا تأثیر بگذارد نه برع .

۶. اگر روی پا نجس باشد و برای مسح نتواند آن را آب بکشد، باید تیمم کند.

۷. فردی که به علت فلج شدن هر دو پای خود به کمک کفش طبی و عصای چوبی راه می رود و بیرون آوردن کفش برای مسح پاها برای او خیلی سخت و دشوار است، مسح بر روی کفش کافی و مجزی است.

دو نکته در ارتباط با کیفیت وضو
ی که پی در پی از او باد خارج می شود، اگر نتواند وضوی خود را تا آ حفظ کند و تجدید وضو در اثنای هم برای او خیلی دشوار باشد، می تواند با هر وضویی یک بخواند یعنی برای هر به یک وضو اکتفا کند، هر چند وضوی او در بین باطل شود.
بین زن و مرد در افعال و کیفیت وضو فرقی نیست، جز این که برای مردها مستحب است که هنگام شستن آرنج از قسمت بیرونی آن شروع کنند و زنها از قسمت داخلی آن.

تعریق بیش از حد و محیط مرطوب اغلب موجب شکل گیری عفونت های پا می شوند که به پوسته پوسته شدن پوست منجر می شود. نشستن در اتاق بخار به میزان قابل توجهی سلامت قلب و عروق تان را بهبود می بخشد. مطالعه ای که روی افراد سالخورده تر انجام شد نشان داد گرمای مرطوب، گردش خون شان را بهتر کرده بود، مخصوصا در دست ها و پاها. محققان ژاپنی یک جفت بازوی روباتیک ساخته اند که فرد می تواند با پاها و زانوان خود آن را کنترل کند. این بازوها به فرد کمک می کنند همزمان چند کار را راحت تر انجام دهد. خبر کشف رد پای دایناسور دو پا در ارتفاعات البرز که ابتدا در رو مه «مردم» چین و سپس در رسانه های داخلی منتشر شد بسیاری از مردم را شگفت زده کرد. این رد پاها مربوط به نوعی از دایناسورها موسوم به پیراپرنده ها است که قدمت آنها به ۱۷۰ میلیون سال پیش برمی گردد. تمریناتی برای پا و عضلات ران که باعث میشود بدن استواری خوبی پیدا کند و سوخت و سازچربی را بالا ببرد.از آن گذشته شکم را تخت میکند و ران ها فورم بهتری پیدا میکند.ایده آل برای انی که میخواهند شکم را کوچک و وزن را کم کنند. تمرین 1 تقویت شکم و عضلات ران به پشت خو ده ، ران ها را منقبض و پاها را کاملاً کشیده و 5 سانتیمتر از زمین بلند کرده و 10 ثانیه نگهدارید.این تمرین را با هر پا 5 بار تکرار کنید تمرین 2 تقویت شکم و عضلات ران تخت به پشت بخو د .یک زانو را خم کرده و بطرف سیه بیاورید . پای دیگر را کاملاً راست روی زمین قرار دهید .تمرین را با هر پا 10 بار تکرار کنید. تمرین 3 روی زمین نشسته ، پا ها را دراز کنید و روی دست ها تکیه دهید.یک پا را بطرف شانه مقابل بالا بکشید . پای دیگر کشیده روی زمین میماند. سمت را عوض کرده و تمامی تمرین را 10 بار تکرار کنید. تمرین 4 صاف روی چها ایه ای بنشینید و با دست ها محل نشیمنگاه را محکم بگیرید. هردو پا را کاملاً کشیده از زمین بلند کرده و حرکت کوچک قیچی را انجام میدهیم تمرین را 3 بار و هربار 10 ثانیه انجام دهید. تمرین 5 با پاهای بداخل کشیده روی زمین بنشینید،پشت کاملاً صاف.پاها را از روی زمین بردارید و کاملاً دراز کنید ، بدون آنکه با زمین تماس داشته باشند. تمرین را 5 بار تکرار کنید. داغی کف پا می تواند به دلیل بروز چربی خون باشد. - یکی دیگر از عوامل احتمالی داغ شدن کف پا سوختن اخلاط در کبد است. - هر ماده زائدی که در بدن می سوزد, ایجاد گرما می کند و همچنین در عروق پا رسوب خواهد کرد. این موضوع یکی دیگر از عوامل داغ شدن کف پاست. - برای رفع داغی کف پاها باید معده و کبد را اصلاح کرد. - مصرف ماءالجبن صبح ناشتا برای رفع داغی کف. اختصاصی از اینو دیدی تحقیق درمورد پاها کابرد های زیادی در پل ها و سقف ها و با و پر سرعت .
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 5  پا پاها کابرد های زیادی در پل ها و سقف ها و... دارند و خوبی اونها اینه که سبک هستند و معمولا در مقابل بار وارده از وزنشون صرف نظر می شه بهترین شکلشو میتونید در جرثقیل ببینید.در اکثر موارد پاها بصورت اعضای مثلثی که در کنار هم طوری جوش داده میشود که اتصالات که گره (joint) نامیده میشوند بصورت لولایی عمل کنند.قرار داد ما در پاها بدین صورت است که نیروها در گره ها وارد میشوند و اگر نیرویی بر غیر گره یعنی عضو وارد شد بحث از پا خارج و به سمت قاب میره. پاها اعضای دو نیرویی هستند یعنی هر عضوشون رو که در نظر بگیریم، دو نیرو در دو سرش قرار داره که بزرگیشون با هم برابر و خط اثرهاشون ی ان و در جهت مخالف همدیگرند. پاها به سه گروه زیر تقسیم میشن:1) پاهای ساده یا simple trusses که شبکه بندی مثلثی در آنها کاملا رعایت شده2) پاهای مرکب یا compounded trusses : این نوع پاها از ترکیب مناسب در یا چند پای ساده ایجاد میشوند که این ترکیب میتونه بوسیله ی یک گره یا یک عصو ویا سه عضو موازی و غیر متقارب ایجاد شود.3) پاهای پیچیده و مبهمهرگاه عضو یا اعضای جدیدی به پا اضافه شوند بدون اینکه گره جدیدی به آن اضافه شود، پا یک پای نامعین ایستایی میشود.پایداری-ناپایداری-معینی-نامعینی پاها:اگر تعداد گره های پا را با j و تعداد عضو های آن که همان میله ها هستند رو با m و تعداد عضوهای پا رو با r نشون بدیم داریم:a) اگر m+r2j باشد پا نامعین استاتیکیست ولی پایداری و ناپایداری هندسی آن باید بررسی شوداستاندارد پا :       انحنای طولی : انحنای پا به طرف راست یا چپ نبایستی از 6 سانتی متر و یا 5/1 درصد طول آن کند.       خیز وسط پا: بایستی حدود 1/0 درصد طول پا باشد.       پیچش طولی : پا نباید دارای پیچش طولی باشد اما حداکثر تا5/7 سانتی متر یا 1 درصد طول بلا مانع است .       میلگرد های طولی پا : بایستی کاملا صاف باشد و نباید هیچگونه خم یا پیچشی داشته باشد .       زیگزاگ پا : بایستی کاملا صاف باشد خم زیگزاگها باید ای قرینه و مشابه باشد.       محل برش پا: در ماشین پا سازی اتریشی حداکثر میتواند تا 10 میلیمتر از وسط زیگزاگ یا جوش عقب تر یا جلوتر باشد این محل در ماشین پا سازی ایتالیایی نسبت به وسط ضلع زیگزاگ میتواند 20+ تا 20- میلیمتر باشد.       فاصله افقی پشت تا پشت میلگردهای پایینی پا: بایستی 10 سانتی متر باشد مقدار فوق نباید از 8 سانتی متر کمتر و از 12 سانتی متر بیشتر باشد.       فاصله عمودی (ارتفاع) : بایستی معادل ارتفاع اسمی پا باشد تغییرات تا 5 سانتی متر بلا مانع است .       طول پا : طول پا 6 متر به بالا بایستی حداقل 1 سانتی متر و حداکثر 4 سانتی متر از طول موردنظر بلند تر باشد در مورد پاهای کوتاه تر از 6 متر این رقم یه 1 سانتی متر و3 سانتی متر تغییر می کند البته در مورد سفارش های خاص بر اساس آن اقدام میگردد.(تغییر طولی از 2- تا 10+ سانتی متر )نیز با توجه به مقررات قابل قبول می باشد.       جوش پا : نبایستی با بسته شدن کامل دهانه آن یا با باز شدن دهانه آن تا حداکثر 8 سانتی متر (پشت تا پشت ) ش ته شود میزان باز شدن ایده آل بیش از 20 سانتی متر است .
با
تحقیق درمورد پاها کابرد های زیادی در پل ها و سقف ها و