نمایشگاه کانتون

به نقل از خبرگزاریها در مورد نمایشگاه کانتون : نمایشگاه قرآنهمزمان با ولادت باسعادت حسن مجتبی(ع) نمایشگاه بزرگ قرآن در محل آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) افتتاح گردید. این نمایشگاه با همکاری تمام موسسات قرآنی فعال در سطح شهرستان بمدت 15 روز تا عید سعید فطر برقرار می باشد ... نمایشگاه تلکام 2014 این نمایشگاه در سالن های 6، 7 ،8-9، 10-11، 12-13، 14-15، 25a و 27 و فضای باز مربوطه در فضایی به وسعت تقریبی سی هزار مترمربع میزبان بازدیدکنندگان و علاقه مندان خواهد بود. در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی بیش از 210 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 68 شرکت خارجی یا نمایندگی های آنان از 14 کشور جهان آ ین دستاورد.
نمایشگاه کتاب اصفهان در روزهای 15 الی 20 شهریور ماه 1393 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می گردد.

ساعات بازدید صبح ها 9:30 الی 12:30 و بعدازظهرها از ساعت 16:30 الی 21:30 می باشد.

حضور مؤسسات آموزشی معتبر جهت آمادگی آزمون های ارشد و ی با تخفیف نمایشگاهی قطعی شده است.
خبرگزاری فارس: کتاب مرجع «نشر ایران» در نمایشگاه کتاب توزیع می شود
بازدید از این نمایشگاه رایگان می باشد.

پیشنهاد می گردد بازدید از نمایشگاه را از روز دوم به بعد انجام دهید تا تمامی ناشران و مؤسسات به صورت کامل مستقر شده باشند. اولین نمایشگاه ع در اراک محمدحسین جما اده:«با برادرم برای اولین بار در اراک در حدود سال 1354 در سالن شهرداری، نمایشگاه ع ی برگزار کردیم. این نمایشگاه با حمایت اداره فرهنگ و هنر بود. برای بازدید از فرماندار، شهردار و رؤسای دیگر ادارات تی دعوت د. برادرم برای همکاران عکاس کارت دعوت برد، تا آنها نیز شرکت کنند. یکی از آنها، برادرم را مس ه ک. در پی بالا گرفتن تهدیدات ترکیه و حملات پراکنده هوایی و... به مواضع کردها و نیروهای دموکراتیک شمال ، برخی اطلاعات خبر از توافق روسیه و کردهای عفرین میدهد.
همچنین احتمال ساخت پایگاهی مشترک در شمال حلب توسط روسیه قوت گرفته است.

سیاست خاورمیانه از زاویه ای دیگر با رسمیت یافتن رابطه کردهایِ و ترکیه با ت و حکومت منطقه ای بارزانی، رابطه یِ قبلیِ کانتون هایِ خودمختار روژآوا و رژیم اسد چاره ای جز بازبینی و تجدید نظر ندارد. کردهایِ که حدود 10% جمعیت آن کشور را تشکیل می دهند دومین اقلیت قومی در آن کشور هستند و از 100 سال قبل که مرزهای زیست جغرافیایی شان ترسیم شده، نخ. در این هفته از 15 الی27 آبان ماه نمایشگاه کتاب از نورسیده های کتاب از فروردین تاآبان امسال برگزار می شود از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی دعوت می شود که از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند. همچنین از اول محرم نمایشگاه ع و کتاب با مضامین کربلا، حسین و روز عاشور ب است. بسم الله الحمن الرحیم هر سال در اواسط اردیبهشت نمایشگاه کتاب آغاز می شود که می توان گفت یکی از مهمترین اتفاقات کشورمان رخ میدهد . و امسال یک تفاوت عمده ای که وجود دارد این است که نمایشگاه امسال در شهر آفتاب در جنب مشهد برگزار میگردد ، که امیدواریم با تمهیدات مسئولین برای اهاب و ذهاب مراجعه کنندگان این امر به سهولت انجام پذیرد ، روز گذشته کاردار سفارت روسیه در آنکارا به وزارت خارجه ترکیه فراخوانده شد. موضوع این فراخوانی کشته شدن سرباز ترکیه در حومه شمالی حلب توسط آتش تک تیرانداز ناشناس بود.
ترکیه مدعیست این حمله از سمت مناطق تحت سیطره pyd در کانتون عفرین صورت گرفته است و ضمن اعلام اینکه ترکیه به این حمله پاسخ خواهد داد از روسیه خواست تا به عنوان "ناظر بر رو. من مدیرعامل شرکت آریا پنجره ان هستم که می خوام تجربه های کاری ام را بنویسم : سن : ۲۶سالگی مدت : دوسال من وقتی ماشین یدم صاحب نمایشگاه با واسطه از من خواست که برنامه دفاتر نمایشگاه را بنویسم و من نوشتم و پول خوبی گرفتم کار من مورد توجه اون قرار گرفت و من در کان ی که مجزا از نمایشگاه بود شروع به وارد دفاتر چندین سال شدم که از قبل مانده بود. دویست و هفتادمین نمایشگاه کتاب استانی و دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از تاریخ 17 تا 23 آبان ماه در شهر رشت برگزار می شود.
بر اساس اعلام روابط عمومی مؤسسه نمایشگاه­ های فرهنگی ایران دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از تاریخ 17 تا 23 آبان ماه به مدت یک هفته از ساعت 10 تا 20 پذیرایی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است. رونمایی از کتاب های ناشران استان، نقد و بررسی کتاب های شب شعر آئینی و نشست های کارکردهای اجتماعی سوگواری محرم، سبک زندگی اجرای نمایش خیابانی و ایستگاه سرگرمی ک ن و نوجوانان از جمله برنامه های جنبی در نظر گرفته شده برای این نمایشگاه است. نمایشگاه های کتاب استانی به همت مؤسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد ی استان ها و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد ی در مراکز استان ها برگزار می شود.

گفتنی است اداره کل کتابخانه های عمومی استان در دهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان برنامه های ویژه ای در حوزه های مختلف برای بازدیدکنندگان از غرفه این اداره کل تدارک دیده است.عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی سراسر استان در طول مدت برگزاری این نمایشگاه یکی از برنامه های اداره کل کتابخانه های عمومی استان خواهد بود. مردم کوبانی 7شهید خود را به خاک سپردند هزاران شهروند کرد در کانتون کوبان پیکرهای هفت تن از مبارزان نیروی ی.پ.گ را که در درگیری های اخیر در غرب کوبان جان باخته بودند, در «شهیدگاه «شهید دجله» بخاک سپردند. هزاران شهروند از کانتون کوبان برای بدرقه پیکرهای هفت تن از مبارزان ی.پ.گ و ی.پ.ژ «برفین آمد, پیمان دوغان, رستم کوبانی, آگری نجبیر, بکو, مظلوم دوغان و چکدار عفرین» که در درگیری های اخیر در غرب کوبان جانباخته بودند, مقابل مرکز سازمان خانواده های گردهم آمدند. جمعیت حاضر با دردست داشتن پرچم کردها و پوسترهای هر 7 مبارز جانباخته و تصاویر ملت کرد, عبدالله اوجالان, بی وقفه شعارهایی سردادند. کاروان حامل پیکر مبارزان جانباخته مقابل گورستان «شهید دجله» بر دوش گرفته و با سردادن شعارهای «زنده باد مقاومت ی.پ.گ» , «زنده باد شهید» و «زنده باد زندگی» وارد گورستان شدند. مراسم خا پاری در این گورستان با یک دقیقه سکوت به احترام جانباختگان راه خواهی آغاز شد. محمد سید, خانواده های , خالد برکل, رئیس مجلس خودمدیریتی کوبان و محمد ظاهر, اوقاف و ادیان سخنرانی د و ضمن اشاره به مقاومت مبارزان کرد برای دفاع از کوبان, سوگند یاد د که به راه مبارزاتی مقاومت گران تا کامل ادامه خواهند داد. پس از اتمام سخنرانی ها, پیکرهای هر 7 مبارز با سردادن شعار در حمایت از مقاومت ی.پ.گ, بخاک س شد..... برای دیدن تصاویر بیشتر کلیک کنید.. گروه صنایع غذایی شیرین عسل پیشرو در صنعت شیرینی و شکلات علاقمندان این صنعت را جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت می نماید. نمایشگاه بین المللی مواد غذایی گلفود دبی تخصصی ترین نمایشگاه در صنعت غذا می باشد.
2 لغایت 6 اسفند ماه 1394 در مرکز نمایشگاهی دبی (dubai world trade centre) برگزار میگردد.
گروه صنایع غذایی شیرین عسل بار دیگر در این نمایشگ. پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ماشین‎آلات ، ادوات و محصولات کشاورزی از اول تا 4 آبان ماه 1393 در محل نمایشگاه‎های بین‎‎المللی تبریز برگزار می‎شود. به گزارش دبیرخانه نظام صنفی کشاورزی استان آذربایجان شرقی،نمایشگاه ماشین آلات ، ادوات و محصولات کشاورزی استان آذربایجان شرقی پانزدهمین دوره با حضور تعداد زیادی از شرکت های معتبر از تاریخ 1 الی 4 آبان ماه سال 1393 در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز به آدرس تبریز ، کیلومتر 3 جاده تبریز - تهران ، میدان بسیج ، نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می گردد . در این نمایشگاه شرکت های سازنده و تولیدکننده ماشین آلات وادوات کشاورزی داخلی وخارجی در یک عرصه رقابتی، حضوری فعال دارند و از کشاورزان عمده و متوسط در تمامی استان‎های کشور، همچنین کارشناسان و متخصصان ذی ربط با ارسال دعوتنامه برای بازدید دعوت شده اند . همزمان با این نمایشگاه، پانزدهمین نمایشگاه فرآورده های غذائی ، ماشین آلات و صنایع وابسته استان آذربایجان شرقی برگزار می گردد . با توجه به کمبود منابع آبی کشور و وم بهره گیری از فن آوری های نوین در زمینه تولید محصولات کشاورزی اهمیت حضور و بازدید کشاورزان پیشرو را دوچندان ساخته است . این نمایشگاه درواقع رخدادی در جهت آموزش و ترویج با رویکرد گسترش مکانیزاسیون در بخش کشاورزی کشور حائز اهمیت می باشد. بنابر این از کلیه اعضای هیئت های مدیره محترم نظام صنفی کشاورزی شهرستانها ، اعضای محترم نظام صنفی کشاورزی ، کشاورزان خبره و پیشرو و کلیه کارشناسان و دست اندرکاران بخش کشاورزی بویژه اعضای تشکلهای کشاورزی برای بازدید از نمایشگاه دعوت می شود. ساعات بازدید : 3 بعدازظهر تا 8 شب دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته فردا با حضور راه و شهرسازی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی راه آهن ایران، این نمایشگاه از 29 اردیبهشت ماه و با حمایت ویژه راه آهن و با هدف اطلاع رسانی از آ ین دستاوردها و فناوری صنعت حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقای تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و مقابله با تحریم، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان برگزار می شود. دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته، تا اول داد و در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. نمایشگاه فاطمیه نمایشگاه حدیث غربت درکوچه های بنی هاشم که ویژه ایام فاطمیه درسال 90.این نمایشگاه از شبکه استان فارس پخش شد.قسمت های نمایشگاه شامل خانه علی و نخلستان کوفه و قبرستان بقیع وبیت الحزان حضرت فاطمه و وفات حضرت خدیجه و وفات حضرت محمدو ...قسمتهای دیگر بود. همزمان با برگزاری نمایشگاه یاد یار مهربان و با پی گیری های بعمل آمده توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران و تهیه بن کارت ویژه ید کتاب از نمایشگاه مذکور ، تعداد 444 نسخه کتاب به ارزش ریالی حدود 20000000 ریال توسط بخش کودک و نوجوان کتابخانه در مورخ 1392/9/7 یداری و جهت استفاده اعضای این بخش وارد کتابخانه گردید . دعوت به همکاری از اسپانسرها در نمایشگاه

"مدیران شرکتهای بزرگ و موفق هرگز فرصتهای طلایی تبلیغات را از دست نمی دهند." دعوت از اسپانسرای نمایشگاه از جمله این فرصتها، تعاملی دو جانبه بین شرکت های بزرگ با برگزارکنندگان نمایشگاه 3 ماه دستاوردهای پژوهشی علمی جوانان است از جمله رباتیک از طریق حمایت مالی از نمایشگاه و اسپانسرشیپ می باشد. حامیان نمایشگاه، با بهره برداری از امکانات ارائه شده ار جانب برگزارکنندگان نمایشگاه، مدت زمان طولانی تری در کانون توجه تبلیغات قرار گرفته و به روش های متنوع تبلیغاتی در نمایشگاه معرفی و نمایان خواهد گردید. شایان ذکر است که میزان بهره مندی از این تبلیغات، متناسب با سطح حمایت مالی حامیان بوده و در دوگروه اسپانسرهای اصلی یا موضوعی قرار خواهد گرفت.
ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه همواره تلاش نموده است از بین متقاضیان اسپانسری، به صورت متناسب و از گروههای مختلف کالایی، امکان ی ان جهت انتخاب تولیدکنندگان محترم را فراهم آورد.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی با ستاد برگزاری نمایشگاه مجموعاً 4 اسپانسر اصلی با مجموعه ای از فرصتهای بی نظیر تبلیغات و همچنین امکان انتخاب غرفه قبل از سایر
مشارکت کنندگان؛ و 6 اسپانسر موضوعی با فرصتهای منحصر به فرد تبلیغاتی پیش بینی شده است که سطح خدمات هر یک به در صورت درخواست برای عزیزان ارسال خواهد شد. این نمایشگاه و مسابقات که با حمایت رسمی شهرداری شیراز و در حاشیه بلوار چمران شیراز و نزدیک به بیمارستان اردیبهشت و جنب قلعه بادی ( شلوغترین مکان تفریحی شیراز ) با هدف ترویج فرهنگ پژوهش برگزار میشود قرار است در ششم تیر ماه امسال 1393 به مدت 3 ماه افتتاح گردد. آدرس پست الکترونیکی : [email protected] شماره تماس : 07117239320 شماره موبایل : 09173839391 سامانه اس ام اس : 50002853839391 نمایشگاه ifa که در آن معمولا وسایل صوتی تصویری به نمایش گذاشته می شود اینبار با توجه به زمان برگزاریش باعث شد که غول های شرکت های گوشی سازی از محصولات جدیدشان رونمایی کنند در ادامه توضیح مختصری از این محصولات خواهم داد... سیزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان، دومین نمایشگاه مادر و نوزاد، هشتمین نمایشگاه تخصصی م ومات ج ه، نمایشگاه خدمات مرتبط، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد. نمایشگاه محرم
نمایشگاه روایتی از دشت کربلا در شهرستان رستم
این نماشگاه شامل قسمت های چون گودی قتلگاه و تل زینبیه نهر علقمه و شهادت حضرت ابوالفضل و اسرای دشت کربلا و 23خیمه دشت کربلا و خیمه گاه زمان وشهادت حضرت علی اصغر و شهادت حضرت علی اکبرو72شهید دشت کربلا و...

این نمایشگاه در ایام نوروز ویژه ی ایام فاطمیه افتتاح شد و بازدید از آن به صورت ازاد و رایگان بودوبا استقبال مسافران نوروزی از سراسر کشور از ایی چون تهران ، کرج ، مشهد ، گرگان ، قم، شیراز ، اصفهان ، یزد.....

canton fair phase 2 - فاز 2 cief - صادرات و واردات کالای چین - 23 تا 27 آوریل 2015 - 3 تا 7 فروردین 1394 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- boat china & water sports expo - نمایشگاه قایق - 28 آوریل تا 3 می - 8 تا 13 اردیبهشت - --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dive china - نمایشگاه حرفه ای غواصی - 28 آوریل تا 3 . بازدید اعضای شورای شهر بوئین زهرا از نمایشگاه صنایع دستی
نمایشگاه پایان دوره ترم بهار هنرآموختگان صنایع دستی، میراث فرهنگی شهرستان بوئین زهرا برگزارشد .
در این نمایشگاه علی اصغر مولایی از اعضای شورای شهر بوئین زهرا از آثار تولیدی هنرجویان صنایع دستی در پایان ترم بهاره بازدید کرده و رشد صنایع دستی را در سال های اخیر مرهون زحم. نمایشگاه بانک، بورس و بیمه نمایشگاهی بود که هر ساله برگزار می­شد ولی امسال از برگزاری این نمایشگاه خبری نیست. نخست بنا بر این بود که این نمایشگاه در تیر ماه برگزار شود لیکن برگزاری نمایشگاه به تأخیر افتاد و نام نمایشگاه از فهرست نمایشگاه­ها حذف گردید. این نمایشگاه تا کنون در فهرست نمایشگاه­ها قرار نگرفته است اداره کتابخانه عمومی نکا با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد ی به مناسبت ماه مبارک رمضان و در راستای ترویج فرهنگ کتاب و قرآن نمایشگاه بزرگ " کتاب، قرآن و عترت " را در شهرستان نکا افتتاح نمود. در افتتاحیه نمایشگاه که فرماندار و جمعی از مسئولین حضور داشتند، مهدوی رئیس اداره کتابخانه عمومی بیان داشتند این نمایشگاه با بیش از 2500 عنوان کتاب در زمینه های مختلف و به خصوص کتاب های نشر شده در حوزه کتاب آسمانی قرآن و مباحث مربوط به آن می باشد که از 12 تیر الی 30 تیر در مرکز شهر و با 50 درصد تخفیف بر پا می باشد. ایشان ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی را یکی از ملاک های اصلی ب ایی این نمایشگاه عنوان نموده و بیان داشتند که این فرهنگ با فرهنگ دینی و مذهبی مسلمانان عجین شده است چرا که در انتخاب مسیر درست بهترین و بالاترین مرجعی که مسلمین می توانند از آن بهره ببرند کتاب وحی یا همان قرآن مجید است. محمدعلی صف ور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ی نیز در حاشیه نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه با هدف گسترش فرهنگ قرآنی و همچنین نهادینه فرهنگ مطالعه در نکا ب ا شد. وی با بیان اینکه نمایشگاه های کتاب و قرآن می تواند اثرات معنوی بسیار زیادی بر بازدیدکنندگان و کل جامعه داشته باشد، افزود: فراگیر قرآن و نهادینه مفاهیم قرآن در زندگی از جمله دغدغه های ی است که در این رابطه نمایشگاه کتاب می تواند تاثیر مهم داشته باشد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد ی نکا یادآور شد: ماه مبارک رمضان که ماه نزول کتاب آسمانی خاتم ان است، نشان دهنده ارزش کتاب و مطالعه در جامعه است که در همین راستا برای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی فعالیت می شود. وی ادامه داد: قرآن کریم منشأ تحول در زندگی انسان ها بوده و تمسک به آیات این کتاب عظیم موجب فلاح و رستگاری انسان و به تبع آن جامعه می شود که باید در جهت نهادینه این مهم تلاش کنیم. ایشان هدف از این نمایشگاه را شناسایی، معرفی و نمایش دستاوردهای قرآنی در حوزه های فرهنگی، هنری و علمی و همچنین زمینه سازی مناسب برای آشنایی اقشار و گروه های مختلف با فعالیت های قرآنی و کمک به ارتقای کمی و کیفی برنامه ها و فعالیت های قرآنی برگزار شد تا راهی در جهت نهادینه و ترویج قرآن در جامعه باشد. علاقمندان می توانند همه روزه از ساعت 8 صبح الی 17 عصر از نمایشگاه دیدن نمایند. همزمان با هشتم شوال سالروز ت یب قبرستان بقیع به دست وه ون، نمایشگاه ع و اسناد بقیع به همت روابط عمومی بعثه ی درفرهنگسرای شهر تهران آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه که تحت عنوان "جنت البقیع" با مشارکت موسسه فرهنگی هنری مشعر و فرهنگسرای شهر تهران در خانه فرهنگ کوثر در منطقه 12 شهرداری ب ا شده، 40 ع و سند از بقیع درمعرض دید بازدید کنندگان قرارگرفته است. قراراست درحاشیه این نمایشگاه کمپین "ما خواهان بازسازی بقیع هستیم" ایجاد شود و طوماری برای بازسازی بقیع به امضای بازدیدکنندگان برسد.

عرضه محصولات فرهنگی- هنری مربوط به بقیع و اماکن ی، برگزاری مسابقه فرهنگی و نمایش بهشت بقیع، از دیگر برنامه های این نمایشگاه خواهد بود.

گفتنی است در روز 29 تیرماه همزمان با پایان این نمایشگاه مراسمی برای بزرگداشت ائمه بقیع با حضورعلاقمندان، مسئولان و پژوهشگران تاریخی برگزارمی شود که با سخنرانی، مدیحه سرایی و شعرخوانی همراه خواهد بود. این نمایشگاه از امروز تا 29 تیرماه در خانه فرهنگ کوثر واقع در خیابان ری، نرسیده به میدان قیام، پارک کوثر جهت بازدید علاقمندان و محبان اهل بیت علیهم السلام ب است. به همت دستگاه های فرهنگی تربت حیدریه و با حضور مسئولین شهرستان نمایشگاه علوم قرانی در این شهرستان افتتاح شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات ی اسان رضوی ، محمد رضا ایلخانی مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات ی تربت حیدریه26تیر از افتتاح نمایشگاه علوم قرانی دراین شهرستان خبر داد و افزود: بمناسبت ایام ماه مبارک رمضان نمایشگاه علو. hosted on persiangig.com خاطره قلم ؛ نمایشگاه آثار خوشنویسی غلامحسین خانی گشایش : 30 آبان 1393 از ساعت 14 تا 20 نمایشگاه تا 20 آذر ادامه دارد. ساعت بازدید در ایام گشایش نمایشگاه: 14 الی 20 بغیر از ها تهران - خیابان بهشتی - خیابان صابونچی(مهناز) - کوچه مهماندوست - پلاک 8 تلفن: 8-85504226 گالری ساربان نمایشگاه نقاشی « سه رخ » آثار بانوان هنرمند نیشابوری « بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور بر پا شد. حمید رضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال حاضر نیز نمایشگاه نقاشی « سه رخ » درمعرض دید عموم قرار داده اند. وی گفت: نمایشگاه نقاشی « سه رخ » آثار بانوان هنرمند نیشابوری « بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» که شامل 40 اثر آبرنگ ،رنگ روغن ، قلم نقره وویترا با موضوع چهره و انتزاعی در ابعاد40*30 تا 200*100 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد. آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه گروهی بانوان هنرمند نیشابوری« بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» است که به سبک رئالیسم وترکیبی وزحمات طاقت فرسای چندین ماهه آثار خود را ارائه نموده است. مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است. وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « سه رخ » از 29 تیر الی 2 مرداد 93همه روزه از ساعت 9 الی 12 صبح و 17 الی 19 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد. مجله بانوی پارسی که از اسفند سال گذشته به عنوان دو ماهنامه فعالیت خود را آغاز کرده و تاکنون 3 شماره از آن منتشر شده و چهارمین شماره آن نیز به زودی منتشر می شود امسال در اولین سال فعالیت خود برای اولین بار در نمایشگاه بین المللی مطبوعات شرکت خواهد کرد بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات تهران در تازیخ 16 تا 22 آبان و در محل مصلی ته. سلام حرف برای گفتن زیاد است. خصوصا برای منی که عهد کرده بود نگذارد بین پست هایش بیش از یک ماه فاصله بیفتد. اما اتفاقات ئیه باعث ش تن عهد شد. بگذریم کتاب "مثل یک درخت" را سه چهار سال پیش به دستان ناشر س بودم و گمانم این بود که "نشر" یک روال طبیعی دارد و لابد تا آ سال اگر نشد تا نمایشگاه دو سه ماه بعدش می رسد. بعد فهمیدم که "نشر " روال طبیعی - لااقل برای من- ندارد و کتاب برای نمایشگاه های دو سه سال بعدش هم نرسید. ولی به هر تقدیر امسال کتاب یک ماهی قبل از نمایشگاه از چاپ خانه درآمد و اولین دیدارهایم ماند برای نمایشگاه. دوستانی کتاب را در نمایشگاه دیدند و به دوستانی تقدیم شد. حالا مانده ام چه طور به دوستان دیگر برسانمش؟! اگر همچنان روی دنده ی قبل بودم گمان می که "توزیع" هم روال طبیعی ای دارد امادریغ! حالا دوستان هر طور بفرمایند کتاب را تقدیم می کنم و مشتاقانه منتظر نقد و نظرشانم. "مثل یک درخت" مجموعه ای از شعرهای نوجوانم در سال های 88-89 است با تصویر گری خوب "مهدی بادیه پیما" دوست نادیده ام و اولین تجربه چاپ کتاب شعر کودک و نوجوان توسط انتشارات "شهرستان ادب" . رئیس فرهنگ و ارشاد کبودراهنگ خبر داد: نمایشگاه و فروشگاه کتب علوم قرآنی لیله القدردرکبودراهنگ گشایش یافت نمایشگاه علوم قرآنی با بیش از 2 هزار عنوان در قالب 8 هزار جلد کتاب با موضوعات و در زمینه های مختلف مذهبی ب ا شده است. به گزارش خبرنگار تسنیم از کبودراهنگ، یکی از مهمترین وظایف اداره فرهنگ و ارشاد ی تشویق به مطالعه ومعرفی کتب مفی. به گزارش روابط عمومی انجمن خوشنویسان اسان جنوبی ، نمایشگاه آثار خوشنویسی مهدی اسماعیلی مود و اعضای انجمن خوشنویسان بیرجند به مناسبت بزرگداشت ملی حکیم نزاری شاعر و عارف قرن هفتم در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1393 در نگارخانه شهر بیرجند گشایش یافت
این نمایشگاه تا 2 داد ماه در محل بیرجند- نگارخانه شهر - میدان ابوذر ، پذیرای عموم علاقمندان بود
................
جهت مشاهده تصاویر و آثاری از این نمایشگاه به ادامه مطلب مراجعه فرمائید به همت اداره تبلیغات ی و با مشارکت هیئات مذهبی خواهران،نمایشگاه و حجاب در مصلی شهرستان گلوگاه ب ا شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی شهرستان گلوگاه،سعید اسدپور کارشناس فرهنگی این اداره روز دوشنبه23 تیرماه 93 گفت:نمایشگاه لمینت و پوستر و حجاب روز 20تیرماه 93 در مصلی این شهرستان با استقبال گسترده شهروندان برگزار شد.اسدپور در ادا.
خبرگزاری ایمنا: پس از سالها انتظار پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور امور خارجه کشور کلنگ زنی شد. کلنگ زنی نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور ظریف به گزارش ایمنا در حالی که ظریف امور خارجه کشورمان در روزهای پایانی هفته به اصفهان سفر کرده، عملیات کلنگ زنی نمایشگاه بزرگ و بین المللی اصفهان که سالها است در وضعیت بلاتکلیفی . زمان ثبت نام دانشجویان برای دریافت بُن کتاب دانشجویان ها و مراکز آموزش عالی برای ثبت نام بن کتاب دانشجویان برای بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب باید از ۲۵ فروردین تا قبل از برگزاری نمایشگاه به سامانه ثبت نام بن کارت دانشجویی مراجعه کنند. هر ساله با ب ایی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران کارت یا بن ویژه ید یارانه ای کتاب توسط معاونت فرهن. ارتقای سطح ی استان از ملی به بین المللی دنبال و طرح آن به زودی به ت ارائه می شود.به گزارش رو مه«سیستان و بلوچستان»، استاندار بعد از ظهر یک شنبه، در جلسه بررسی نهایی نحوه حضور استان در پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی «علم تا عمل» که در سالن کنفرانس دفتر استاندار برگزار شد، خواستار استفاده از پتانسیل های علمی و ی استان برای ارائه را ار. نمایشگاه کتاب همزمان با ماه مبارک رمضان در کتابخانه عمومی شهید علی انصاری آیسک برگزار شد. این نمایشگاه که همزمان با ماه مبارک رمضان می باشدو کتابهایی با موضوعات دینی، مذهبی، فرهنگی و اجتماعی و بویژه کتب مربوط به ماه رمضان با هدف توسعه و ترویج مطالعات دینی آغاز به کار کرده است. مسئول کتابخانه عمومی شهید انصاری با بیان اینکه ماه نزول قرآن فرصت مناسبی برای مطالعه، رشد فردی و ارتقا آگاهی های دینی است، ب ایی نمایشگاه کتاب به مناسبت های مختلف به خصوص در کتابخانه ها را در تسهیل دسترسی علاقمندان به کتاب های مفید و ارزشمند و ایجاد بسترهای لازم برای ترویج فرهنگ کتابخوانی موثر دانست. و افزود فرهنگ رکن اساسی شعار امسال است و باید بر ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه تاکید نمود. وی با بیان اینکه کتاب باید به سبد ید خانواده ها اضافه شود و مسئولان امر باید این فرهنگ را در جامعه نهادینه کنند، افزود: با ب ایی نمایشگاه کتاب در مکان های پرتردد و در دسترس مردم می توان این شوق را در جامعه ایجاد نمود. این نمایشگاه از 12 تیر ماه تا پایان مرداد ماه سال جاری و با همکاری انتشارات پایندگان ُجهت بازدید علاقمندان و ید کتب مورد نیاز دایر می باشد.

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن وعترت در شهر، اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان نیز با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی ونشریات در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر، مجیدجعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهر با اعلام این خبر گفت: اداره کتابخانه های عمومی در راستای وظایف خود در زمینه معرفی نسخه ها و کتاب های مفید و ارزشمند، با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی و نشریات در نمایشگاه قرآن شهرحضور یافته است.
جعفری ب ایی چنین نمایشگاه هایی را زمینه ای مناسب و فرصتی مغتنم برای ارائه محصولات مختلف فرهنگی و ترویج فرهنگ ی دانسته و تصریح کرد: لازم است چنین نمایشگاه هایی مورد حمایت واقع شده و با برنامه ریزی و مدیریت بهینه، میزان اثربخشی آن در جامعه افزایش پیدا کند.
گفتنی است نمایشگاه قرآن وعترت از 21 لغایت 30 تیرماه از ساعت 30/18 الی 30/23 در مصلی واقع درخیابان تختی شهر در خدمت هم شهریان عزیز و روزه داران گرامی است. حضور شرکت فنی ی مجدی توان کوشا در همایش و نمایشگاه ب و کارهای جدید در حوزه فاوا و ایده های کارآفرینی ، فناورانه با حضور محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات تاریخ برگزاری : پنجشنبه 28 مرداد ماه سال 1395 محل برگزاری : شهرک آرین - پارک علم و فناوری فارس شماره تماس جهت ب اطلاعات بیشتر 071-32347838 می باشد. هزینه بازدید از نمایشگاه و همایش فوق رایگان می باشد. @arnikaseir تور ویژه نمایشگاه استانبول
۲۰ به ۲۳ مهر نمایشگاه طلا و جواهرات - cnr expo
۲۲ به ۲۶ مهر نمایشگاه چوب و ماشین الات برش - tuyap
۲۲ مهر به ۲۶ نمایشگاه مبل و ا سور - tuyap
۲تا ۶ آبان نمایشگاه صنعت کائچو - tuyap
۳تا ۶ آبان نمایشگاه تکنولوژى مواد غذایى - tuyap
۳تا ۶ آبان نمایشگاه تکنولوژى بسته بندى - tuyap
۳ تا ۶ آبان نمایشگاه لوازم دک. بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور رییس مجلس شورای ی، فرهنگ و ارشاد ی و معاون مطبوعاتی افتتاح می شود. به گزارش خبرنگار بخش رسانه ایسنا، مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور علی جنتی ( فرهنگ و ارشاد ی) ، علی لاریجانی (رییس مجلس شورای ی) و حسین انتظامی (معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ی) روز شنبه، 17 آبان ماه ساعت 15 در طبقه دوم شبستان اصلی مصلای تهران برگزار می شود. بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری از 17 تا 23 آبان ماه با شعار « مسؤولانه» در محل مصلای (ره) برگزار می شود.1414487320229_125.jpg نمایشگاه مطبوعات تهران چشم به راه دوستانم
سلام به اصحاب سلام و سعادت
نمایشگاه مطبوعات مثل نوروز می ماند برای جماعت "روزنومه چی" بازار دید و باز دید ها براهه...خوشحال میشیم در غرفه رو مه اسان قدم به دیده ما بگذارید....من روزهای یکشنبه و دوشنبه از اول تا آ وقت در غرفه خواهم بود و چشم به راه شمایانی که چراغ دلید.... وعده دیدار: مصلای بزرگ (ره) یا علی بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور رییس مجلس شورای ی، فرهنگ و ارشاد ی و معاون مطبوعاتی افتتاح می شود. به گزارش خبرنگار بخش رسانه ایسنا، مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور علی جنتی ( فرهنگ و ارشاد ی) ، علی لاریجانی (رییس مجلس شورای ی) و حسین انتظامی (معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ی) روز شنبه، 17 آبان ماه ساعت 15 در طبقه دوم شبستان اصلی مصلای تهران برگزار می شود. بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری از 17 تا 23 آبان ماه با شعار « مسؤولانه» در محل مصلای (ره) برگزار می شود. 1414487320229_125.jpg

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن وعترت در شهر، اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان نیز با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی ونشریات در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر، مجیدجعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهر با اعلام این خبر گفت: اداره کتابخانه های عمومی در راستای وظایف خود در زمینه معرفی نسخه ها و کتاب های مفید و ارزشمند، با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی و نشریات در نمایشگاه قرآن شهرحضور یافته است.
جعفری ب ایی چنین نمایشگاه هایی را زمینه ای مناسب و فرصتی مغتنم برای ارائه محصولات مختلف فرهنگی و ترویج فرهنگ ی دانسته و تصریح کرد: لازم است چنین نمایشگاه هایی مورد حمایت واقع شده و با برنامه ریزی و مدیریت بهینه، میزان اثربخشی آن در جامعه افزایش پیدا کند.
گفتنی است نمایشگاه قرآن وعترت از 21 لغایت 30 تیرماه از ساعت 30/18 الی 30/23 در مصلی واقع درخیابان تختی شهر در خدمت هم شهریان عزیز و روزه داران گرامی است. نمایشگاه واردات و صادرات گوانگجو چین که امروزه به نمایشگاه کانتون (نام قدیم شهر گوانگجو) معروف است، مهم ترین رویداد این شهر و مهمترین اتفاق در چین و بزرگترین نمایشگاه در سراسر جهان است. این نمایشگاه که از سال ۱۹۵۷ هر سال دو بار (بهار و پاییز) برگزار می گردد، توانسته است جای خود را در تاریخ چین به گونه ای ایفا کند که همه آن را پل تجاری بین پکن و جهان نام می برند. بنابراین مسافرانی که برای دیدین این نمایشگاه به این شهر مسافرت می کنند، هتل جون یو را برای اقامت در این شهر انتخاب می کنند. کلیه اتاقهای هتل جون یو تمیز و راحت می باشد و میهمانان میتوانند بعد از یک روز پر مشغله و خسته کننده با استفاده از ماساژ و بخار؛ دمی را با آرامش سپری کنند.این هتل دارای ۱۴۰ اتاق می باشد و با داشتن فروشگاه های متعدد و صرافی مکان خوبی برای اقامت مسافران خارجی می باشد؛ همچنین میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ، بیلیارد شرکت کنند. guangzhou junyu el tourana ir 1
امکانات هتل جون یو گوانگجو
اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – صندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – گرمایش – منطقه بدون سیگار – ماساژ – سونا- بیلیارد – پینگ پنگ- خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – ف و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – رو مه و .. می باشد. تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir 3 تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir 2 شهردار اصفهان ضمن حضور در غرفه ستاد بازسازی عتبات عالیات در یادداشتی خبر از افتتاح نمایشگاه قرآن کریم در روشن دشت داد. به گزارش باشگاه خبرنگاران شهر، غرفه بازسازی و نوسازی عتبات عالیات در استان اصفهان مقصد دیگری از بازدید های شهردار اصفهان در طول نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان بود. مهدی جمالی نژاد پس از بوسه زدن بر پرچم سبز علوی یادداشتی را نیز به یادگار گذاشت که متن آن به شرح زیر است:
به نام خدا
امروز افتخار بود و در سیزدهمین نمایشگاه از قرآن کریم در معیت فرهیختگان و ت معزز اصفهان از غرفه ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان بازدید نمائیم. انصافاً این بزرگواران با تلفیق هنر و معنویت فضای بسیار ارزشمند در این نمایشگاه رقم زده اند. انشاالله بتوانیم با ساخت نمایشگاه بین المللی روشن دشت فضای بزرگتری را در سال آینده تقدیم این بزرگوران نماییم.
مهدی جمالی نژاد
22 دادماه 95

شهر الباب پس از 75 روز نبرد بین و نیروهای تحت امر ترکیه به دست این نیروها شد. هر چند عملیات ترکیه با چراغ سبز روسیه از متحدان و حامیان اصلی دمشق انجام شد اما به نظر می رسد ت و دیگر هم پیمانش ایران با بدبینی به این دخ نظامی بدون مجوز ت مرکزی می نگرند. بخشی از تحلیلگران دخ ترکیه را بیشتر معامله دو طرف می دانند که هر دو طرف سود و زیان معامله را همزمان پذیرفته اند.
به نظر می رسد دلایلی مانند نگرانی ت مرکزی از قدرت گیری بیش از حد کردها و اتصال کانتون های کردی، تعهد ترکیه به جداسازی و مسلحین برای تحت کنترل آوردن لااقل بخشی از آنها، اجرای آتش بس متز ل، کاهش درگیری ها و هل دادن وضعیت به سمت گفتگوهای انگیزه هایی برای این توافق غیرعلنی بوده.
در هر صورت ترکیه با در دست داشتن برگهایی که با مداخله نظامی به دست آورده، یعنی کنترل مساحت وسیعی از شمال حلب و غرب فرات و شهر الباب علاوه بر اینکه در چانه زنی بر سر آینده موقعیت بهتری پیدا می کند، بلندپروازانه تر می تواند به گزینه های نظامی فراتر از این نیز بین د. هر چند به نظر می رسد با روند مناسب پیشروی در شرق کوبرس به احتمال زیاد بتواند راه نیروهای ائتلاف ترکیه را به سمت مرکز و الرقه سد کند اما تحرکات و نظامی ترکیه برای ورود به مناطق دیگری از از جمله شمال حسکه (کانتون جزیره) به طور مثال از طریق تل ض با رایزنی هایی که با دیگر احزاب کرد مخالف با پ ی د در عراق و انجام می دهند ادامه دارد.

اطلاعاتی از منطقه و شهر الباب:
منطقه الباب پیش از بحران بیش از 300 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده بود که شهر الباب در 30 کیلومتری شرق حلب با حدود 85 هزار نفر پرجمعیت ترین کانون جمعیتی این منطقه به شمار می آید. روستاهای شمال الباب عمدتا کرد نشین و ترکمن نشین و روستاهای جنوب الباب عمدتا عرب نشین می باشند. شهر الباب اولین شهر در استان حلب بود که در آوریل سال 2011 بر ضد ت در آن تظاهرات گسترده برگزار شد، 2012 به دست آزاد و 2014 به دست افتاد.
منطقه الباب شامل سه ناحیه الراعی، تادف و دیرحافر و 157 روستا به مساحت 920 کیلومتر مربع است. مساحت شهر الباب حدود 18 کیلومتر مربع (تقریبا یک دهم مساحت شهر حلب) است. مقایسه تطبیقی بین مساحت شهر الباب و شهر حلب را در تصویر مشاهده می کنید که مساحت این شهر اندکی از محله شیخ مقصود حلب بزرگتر است.
الباب اولین صادر کننده لبنیات و پنیر به مناطق دیگر است و کشاورزی شغل غالب مردم این منطقه می باشد.
در عملیات نظامی ائتلاف ترکی بنابر منابع مختلف بین 385 تا 444* (منبع: مرصد سوری) غیرنظامی بر اثر حملات هوایی، توپخانه ای و برخورد با مین های زمینی جان خود را از دست دادند. احمد بدرالدین حسون مفتی اعظم در مصاحبه با شبکه المیادین اعلام کرد 18 نفر از بستگانش در جریان حمله به الباب جانشان را از دست داده اند.
ادعا می کند بیش از 400 نیروی ترکیه را کشته است اما در آمارهای رسمی وزارت دفاع ترکیه حدود 80-90 سرباز ترکیه از ابتدای عملیات جان خود را از دست داده اند. خبرگزاری ایمنا: پس از سالها انتظار پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور امور خارجه کشور کلنگ زنی شد. کلنگ زنی نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور ظریف به گزارش ایمنا در حالی که ظریف امور خارجه کشورمان در روزهای پایانی هفته به اصفهان سفر کرده، عملیات کلنگ زنی نمایشگاه بزرگ و بین المللی اصفهان که سالها است در وضعیت بلاتکلیفی به سر می برد، به زمین زد و عملیات اجرایی ساخت آغاز گردید. وی اعتبار در نظر گرفته شده برای فاز اول این طرح را در حدود یک هزار میلیارد ریال برشمرد و عنوان کرد: مجموع مساحت این پروژه 22 تار و مساحت پیش بینی شده در فاز اول 17 تار است. شهردار اصفهان با بیان این که پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان از تمامی امکانات و زیرساخت های لازم نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی برخوردار است اذعان داشت: زیربنای نمایشگاهی و خدماتی این پروژه در فاز اول معادل 25 هزار متر مربع است که در فاز دوم تا 100 هزار متر مربع افزایش خواهد یافت. وی با اشاره به ضرورت احداث هر چه سریع تر از این پروژه برای کلان شهر اصفهان تصریح کرد: بدون شک احداث مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان یکی از اب روژه های بی نظیر و منحصر به فرد کشوری خواهد بود. شهردار اصفهان تاکید کرد: مدیریت شهری اصفهان اراده قطعی دارد تا فاز اول آن را طی دو سال آینده مورد بهره برداری قرار دهد. وی با تاکید بر اینکه اصفهان در افق ترسیم شده باید به جهان شهری ی تبدیل شود تاکید کرد: جهان شدن ا ا اماتی دارد که یکی از اصلی ترین این ا امات توجه به زیرساخت های گردشگری، دانش محوری و تخصصی از جمله مرکز تخصصی نمایشگاهی است که با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده این افق برای اصفهان فردا ترسیم شده است که این شهر دارای یکی از بهترین و تخصصی ترین زیرساخت های نمایشگاهی کشور در ابعاد بین المللی شود.لازم به ذکر است نمایشگاه بین الملی جدید اصفهان در روشن دشت و در شهر رویا ها واقع گردیده است سخنگوی نمایشگاه کتاب گفت: در دوره سی ام نمایشگاه 485 میلیارد و 712 میلیون و 161 هزار و 907 ریال میزان فروش تا روز هفتم در نمایشگاه سی ام بوده است.