نمایشگاه کانتون

به نقل از خبرگزاریها در مورد نمایشگاه کانتون : نمایشگاه قرآنهمزمان با ولادت باسعادت حسن مجتبی(ع) نمایشگاه بزرگ قرآن در محل آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) افتتاح گردید. این نمایشگاه با همکاری تمام موسسات قرآنی فعال در سطح شهرستان بمدت 15 روز تا عید سعید فطر برقرار می باشد ... نمایشگاه صادرات و واردات غذا و نوشیدنی - شانگهای
این نمایشگاه سکویی برای دیدار شرکت های داخلی و خارجی فعال در زمینه واردات و صادرات مواد غذایی و نوشیدنی است . یداران خارجی در این نمایشگاه فرصت خوبی برای دسترسی به بازار آینده خواهند داشت . این نمایشگاه به مدت 3 روز از 4 تا 6 دسامبر 2016 با حضور 200 شرکت کننده از 40 کشور دنیا در شانگهای برگزار می شود.
نمایشگاه کتاب اصفهان در روزهای 15 الی 20 شهریور ماه 1393 در محل دائمی برگزاری نمایشگاه های استان اصفهان واقع در پل شهرستان برگزار می گردد.

ساعات بازدید صبح ها 9:30 الی 12:30 و بعدازظهرها از ساعت 16:30 الی 21:30 می باشد.

حضور مؤسسات آموزشی معتبر جهت آمادگی آزمون های ارشد و ی با تخفیف نمایشگاهی قطعی شده است.
خبرگزاری فارس: کتاب مرجع «نشر ایران» در نمایشگاه کتاب توزیع می شود
بازدید از این نمایشگاه رایگان می باشد.

پیشنهاد می گردد بازدید از نمایشگاه را از روز دوم به بعد انجام دهید تا تمامی ناشران و مؤسسات به صورت کامل مستقر شده باشند. اولین نمایشگاه ع در اراک محمدحسین جما اده:«با برادرم برای اولین بار در اراک در حدود سال 1354 در سالن شهرداری، نمایشگاه ع ی برگزار کردیم. این نمایشگاه با حمایت اداره فرهنگ و هنر بود. برای بازدید از فرماندار، شهردار و رؤسای دیگر ادارات تی دعوت د. برادرم برای همکاران عکاس کارت دعوت برد، تا آنها نیز شرکت کنند. یکی از آنها، برادرم را مس ه ک. در پی بالا گرفتن تهدیدات ترکیه و حملات پراکنده هوایی و... به مواضع کردها و نیروهای دموکراتیک شمال ، برخی اطلاعات خبر از توافق روسیه و کردهای عفرین میدهد.
همچنین احتمال ساخت پایگاهی مشترک در شمال حلب توسط روسیه قوت گرفته است.

سیاست خاورمیانه از زاویه ای دیگر با رسمیت یافتن رابطه کردهایِ و ترکیه با ت و حکومت منطقه ای بارزانی، رابطه یِ قبلیِ کانتون هایِ خودمختار روژآوا و رژیم اسد چاره ای جز بازبینی و تجدید نظر ندارد. کردهایِ که حدود 10% جمعیت آن کشور را تشکیل می دهند دومین اقلیت قومی در آن کشور هستند و از 100 سال قبل که مرزهای زیست جغرافیایی شان ترسیم شده، نخ. در این هفته از 15 الی27 آبان ماه نمایشگاه کتاب از نورسیده های کتاب از فروردین تاآبان امسال برگزار می شود از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی دعوت می شود که از این نمایشگاه بازدید به عمل آورند. همچنین از اول محرم نمایشگاه ع و کتاب با مضامین کربلا، حسین و روز عاشور ب است. بسم الله الحمن الرحیم هر سال در اواسط اردیبهشت نمایشگاه کتاب آغاز می شود که می توان گفت یکی از مهمترین اتفاقات کشورمان رخ میدهد . و امسال یک تفاوت عمده ای که وجود دارد این است که نمایشگاه امسال در شهر آفتاب در جنب مشهد برگزار میگردد ، که امیدواریم با تمهیدات مسئولین برای اهاب و ذهاب مراجعه کنندگان این امر به سهولت انجام پذیرد ، روز گذشته کاردار سفارت روسیه در آنکارا به وزارت خارجه ترکیه فراخوانده شد. موضوع این فراخوانی کشته شدن سرباز ترکیه در حومه شمالی حلب توسط آتش تک تیرانداز ناشناس بود.
ترکیه مدعیست این حمله از سمت مناطق تحت سیطره pyd در کانتون عفرین صورت گرفته است و ضمن اعلام اینکه ترکیه به این حمله پاسخ خواهد داد از روسیه خواست تا به عنوان "ناظر بر رو. من مدیرعامل شرکت آریا پنجره ان هستم که می خوام تجربه های کاری ام را بنویسم : سن : ۲۶سالگی مدت : دوسال من وقتی ماشین یدم صاحب نمایشگاه با واسطه از من خواست که برنامه دفاتر نمایشگاه را بنویسم و من نوشتم و پول خوبی گرفتم کار من مورد توجه اون قرار گرفت و من در کان ی که مجزا از نمایشگاه بود شروع به وارد دفاتر چندین سال شدم که از قبل مانده بود. پنجمین نمایشگاه تخصصی ورزش و جوانان و دومین نمایشگاه پیوند آسمانی بیرجند که از شنبه هفته جاری در نمایشگاه بین المللی این شهر دایر و تا فردا شب ادامه خواهد داشت، تنها حاوی یک پیام مهم است: تنها چهار روز از سال شادی کنید بدون هیچ گونه دغدغه خاطر نمایشگاه صنایع دستی گیلان در منطقه آزاد انزلی با حضور ۳۰ هنرمند در فضایی به مساحت یک هزار متر مربع و در قالب ۳۰ غرفه تا 30 داد تمدید شد. آموزش روزانه صنایع دستی به بازدیدکنندگان از سوی چهار نفر از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه از بخش های جنبی نمایشگاه صنایع دستی گیلان در منطقه آزاد انزلی است . حصیر بافی، فرش و تابلو فرش، منبت و معرق ک. گروه صنایع غذایی شیرین عسل پیشرو در صنعت شیرینی و شکلات علاقمندان این صنعت را جهت بازدید از غرفه این شرکت دعوت می نماید. نمایشگاه بین المللی مواد غذایی گلفود دبی تخصصی ترین نمایشگاه در صنعت غذا می باشد.
2 لغایت 6 اسفند ماه 1394 در مرکز نمایشگاهی دبی (dubai world trade centre) برگزار میگردد.
گروه صنایع غذایی شیرین عسل بار دیگر در این نمایشگ. دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته فردا با حضور راه و شهرسازی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی راه آهن ایران، این نمایشگاه از 29 اردیبهشت ماه و با حمایت ویژه راه آهن و با هدف اطلاع رسانی از آ ین دستاوردها و فناوری صنعت حمل ونقل ریلی و صنایع وابسته، ارتقای تولیدات داخلی، توسعه صادرات، ارائه توانمندی های شرکت های ایرانی، افزایش تولید و مقابله با تحریم، بومی سازی صنایع ریلی و آشنایی تولیدکنندگان صنایع ریلی کشور با جدیدترین پیشرفت های روز این صنعت در جهان برگزار می شود. دومین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، صنایع و خدمات وابسته، تا اول داد و در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار خواهد شد. به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و با همکاری موزه علوم و فناوری ایران نمایشگاهی با هدف آشنایی شهروندان با علوم و برخی ب ا شد. این نمایشگاه با هدف ترویج علم و آشنایی مردم با زیبایی های آسمان در اماکن عمومی به خصوص مترو راه اندازی شده است. این نمایشگاه به مدت یک هفته از پنجم شهریور تا سیزدهم شهریور ماه در زیر گذر چهارراه ولیعصر(عج) برگزار می شود و از ساعت بازدید از این نمایشگاه از 9 صبح الی 20 است و مسافران مترو و شهروندان می توانند در این بازه زمانی از این موزه نمایشگاهی بازدید کنند. لازم به ذکر است که این نمایشگاه در قالب 17 غرفه در زمینه نجوم؛ ترازها؛ علوم مکانیک و فناوری های بومی راه اندازی شده است. مباحثی که در این نمایشگاه ارائه می گردد شامل آشنایی با منظومه شمسی، ستارگان، ک شان ها، ابزارهای رصدی و نحوه استفاده از آنها و نیز مهارت های رصدی و همچنین آشنایی مختصری با تاریخچه علم نجوم می باشد. و هدف از ب ایی نمایشگاه نجوم در واقع ایجاد علاقه و آشنایی در بین مردم نسبت به نجوم، تاریخچه و کاربرد آن در گذشته و حال حاضر است. یکی از اقداماتی که در مورد این نمایشگاه منحصر به فرد می باشد، حضور کارشناسان پاسخگو در هر غرفه این نمایشگاه می باشد و مخاطبان می توانند پاسخ سوالات خود رو در مورد هر کدام از این حوزه ها به تفکیک از مسئولین غرفه دریافت کنند. لازم به ذکر است که این نمایشگاه در روز پنجشنبه با حضور نائب رئیس موزه های بین المللی کشور(ایکوم)، رئیس موزه علم و فناوری و معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران در زیرگذر ایستگاه ولی عصر(عج) افتتاح شد. نایب رئیس اتاق اصناف شهرستان نظرآباد با اشاره برگزاری نمایشگاه بهاره در این شهرستان گفت: در نمایشگاه بهاره امسال نیز خدماتی در خور شان مردم نظرآباد عرضه می کنیم. عادل حنیفی عضو اتاق اناف ایران ، با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه بهاره از 17 اسفندماه سال جاری در شهرستان نظرآباد گفت: تجمیع کالاهای مورد نیاز مردم در یک مکان، امکان تسریع در ید، تنوع اقلام، عرضه مستقیم محصولات و حذف واسطه ها در این نمایشگاه ها موجب شده است تا خانواده ها تمایل بیشتری برای حضور و ید از این مکان داشته باشند به همین علت و به منظور تقویت قدرت ید مردم و ارائه محصولات با تخفیف ویژه و تامین نیازهای مصرفی و اولیه مردم در شب عید نمایشگاه بهاره در این شهرستان برگزار می شود.

وی با تشکر از اجرای خوب نمایشگاه بهاره سال گذشته اذعان داشت: خوشبختانه در سال گذشته توانستم خدمات قابل توجهی به مردم عزیز ارائه کنیم و هماهنگی های خوبی فیم ن اتاق اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان بوجود آمد، باعث شد تا استقبال خوبی از این نمایشگاه به عمل آید و رضایت عمومی در این بخش حاصل شد.

حنیفی یادآور شد: امسال نیز هماهنگی های خوبی بویژه در بخش نظارت بر نمایشگاه بوجود آمده است تا این نمایشگاه خدمات مورد نیاز مردم عزیز در خور شان ارائه شود و امسال هم حضور تولید کنندگان و عرضه کنندگان در این نمایشگاه خواهیم داشت.

به گفته این مسئول در صورت فراهم بودن شرایط لازم، فعالیت این نمایشگاه تا روزهای پایانی اسفندماه ادامه خواهد داشت. نمایشگاه فاطمیه نمایشگاه حدیث غربت درکوچه های بنی هاشم که ویژه ایام فاطمیه درسال 90.این نمایشگاه از شبکه استان فارس پخش شد.قسمت های نمایشگاه شامل خانه علی و نخلستان کوفه و قبرستان بقیع وبیت الحزان حضرت فاطمه و وفات حضرت خدیجه و وفات حضرت محمدو ...قسمتهای دیگر بود. 18 امین نمایشگاه بین المللی روشنایی چین در شهر guzhen تاریخ : 22 -26 اکتبر 2016 مصادف با 1-5 آبان 1395 مساحت : 1،070،000 متر مربع ( فضای اصلی + بخش های جانبی ) مکان : چین ، جونگ شن ، گوجن محل برگزاری : مرکز همایش و نمایشگاهی شهر گوجن تعداد شرکت کنندگان : 2000 آدرس : interchange of east dongxing road and gushen road, guzhen, zhongshan, china این نمایشگاه در شهر guzhen که به عنوان مرکز روشنایی چین و بزرگترین قطب تولیدی و عمده فروشی در چین است ، برگزار می شود. این نمایشگاه با حمایت خوب ت از سال 1999 به مدت 16 سال برگزار شده است. در این نمایشگاه مجموعه ای از محصولات با کیفیت عالی و قیمت بسیار رقابتی از بیش از 10000 صنعت روشنایی دور هم آمده اند. این نمایشگاه در بخش های روشنایی تزیینی ، روشنایی خانگی ، روشنایی تجاری ، روشنایی و فناوری ال ای دی ، روشنایی محیط های بیرونی ، محصولات الکتریکی و الکترونیکی ، ماشین آلات و تجهیزات ، اجزاء و لوازم روشنایی ، چاپ سه بعدی ، طراحی ، مدار برگزار می شود. دعوت به همکاری از اسپانسرها در نمایشگاه

"مدیران شرکتهای بزرگ و موفق هرگز فرصتهای طلایی تبلیغات را از دست نمی دهند." دعوت از اسپانسرای نمایشگاه از جمله این فرصتها، تعاملی دو جانبه بین شرکت های بزرگ با برگزارکنندگان نمایشگاه 3 ماه دستاوردهای پژوهشی علمی جوانان است از جمله رباتیک از طریق حمایت مالی از نمایشگاه و اسپانسرشیپ می باشد. حامیان نمایشگاه، با بهره برداری از امکانات ارائه شده ار جانب برگزارکنندگان نمایشگاه، مدت زمان طولانی تری در کانون توجه تبلیغات قرار گرفته و به روش های متنوع تبلیغاتی در نمایشگاه معرفی و نمایان خواهد گردید. شایان ذکر است که میزان بهره مندی از این تبلیغات، متناسب با سطح حمایت مالی حامیان بوده و در دوگروه اسپانسرهای اصلی یا موضوعی قرار خواهد گرفت.
ستاد اطلاع رسانی نمایشگاه همواره تلاش نموده است از بین متقاضیان اسپانسری، به صورت متناسب و از گروههای مختلف کالایی، امکان ی ان جهت انتخاب تولیدکنندگان محترم را فراهم آورد.
طبق برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی با ستاد برگزاری نمایشگاه مجموعاً 4 اسپانسر اصلی با مجموعه ای از فرصتهای بی نظیر تبلیغات و همچنین امکان انتخاب غرفه قبل از سایر
مشارکت کنندگان؛ و 6 اسپانسر موضوعی با فرصتهای منحصر به فرد تبلیغاتی پیش بینی شده است که سطح خدمات هر یک به در صورت درخواست برای عزیزان ارسال خواهد شد. این نمایشگاه و مسابقات که با حمایت رسمی شهرداری شیراز و در حاشیه بلوار چمران شیراز و نزدیک به بیمارستان اردیبهشت و جنب قلعه بادی ( شلوغترین مکان تفریحی شیراز ) با هدف ترویج فرهنگ پژوهش برگزار میشود قرار است در ششم تیر ماه امسال 1393 به مدت 3 ماه افتتاح گردد. آدرس پست الکترونیکی : [email protected] شماره تماس : 07117239320 شماره موبایل : 09173839391 سامانه اس ام اس : 50002853839391 سیزدهمین نمایشگاه کودک و نوجوان، دومین نمایشگاه مادر و نوزاد، هشتمین نمایشگاه تخصصی م ومات ج ه، نمایشگاه خدمات مرتبط، در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس آغاز به کار کرد. نمایشگاه محرم
نمایشگاه روایتی از دشت کربلا در شهرستان رستم
این نماشگاه شامل قسمت های چون گودی قتلگاه و تل زینبیه نهر علقمه و شهادت حضرت ابوالفضل و اسرای دشت کربلا و 23خیمه دشت کربلا و خیمه گاه زمان وشهادت حضرت علی اصغر و شهادت حضرت علی اکبرو72شهید دشت کربلا و...

این نمایشگاه در ایام نوروز ویژه ی ایام فاطمیه افتتاح شد و بازدید از آن به صورت ازاد و رایگان بودوبا استقبال مسافران نوروزی از سراسر کشور از ایی چون تهران ، کرج ، مشهد ، گرگان ، قم، شیراز ، اصفهان ، یزد.....

canton fair phase 2 - فاز 2 cief - صادرات و واردات کالای چین - 23 تا 27 آوریل 2015 - 3 تا 7 فروردین 1394 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- boat china & water sports expo - نمایشگاه قایق - 28 آوریل تا 3 می - 8 تا 13 اردیبهشت - --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- dive china - نمایشگاه حرفه ای غواصی - 28 آوریل تا 3 . بازدید اعضای شورای شهر بوئین زهرا از نمایشگاه صنایع دستی
نمایشگاه پایان دوره ترم بهار هنرآموختگان صنایع دستی، میراث فرهنگی شهرستان بوئین زهرا برگزارشد .
در این نمایشگاه علی اصغر مولایی از اعضای شورای شهر بوئین زهرا از آثار تولیدی هنرجویان صنایع دستی در پایان ترم بهاره بازدید کرده و رشد صنایع دستی را در سال های اخیر مرهون زحم. نمایشگاه آثار و توانمندی های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد (ره) با مساعدت و همکاری میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قزوین در سرای سعدالسلطنه در ایام مبارک ماه رمضان آغاز به کار نمود .
در این نمایشگاه که به مدت 10 روز و به منظور آشنایی اقشار مختلف جامعه با فعالیت های کمیته امداد وارائه توانمندی ها و دستاوردهای افراد و خانوا. نمایشگاه ع عاشورایی به مناسبت اربعین حسینی با عنوان " آه و آئینه "با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد ی و شهرداری در محل نگارخانه شفق مرکز فرهنگی هنری این اداره برگزار گردید. آثار ارائه شده در نمایشگاه تعداد 20ع از هنرمند جوان علی جعفری با موضوع محرم می باشد. همزمان با هشتم شوال سالروز ت یب قبرستان بقیع به دست وه ون، نمایشگاه ع و اسناد بقیع به همت روابط عمومی بعثه ی درفرهنگسرای شهر تهران آغاز به کار کرد.
در این نمایشگاه که تحت عنوان "جنت البقیع" با مشارکت موسسه فرهنگی هنری مشعر و فرهنگسرای شهر تهران در خانه فرهنگ کوثر در منطقه 12 شهرداری ب ا شده، 40 ع و سند از بقیع درمعرض دید بازدید کنندگان قرارگرفته است. قراراست درحاشیه این نمایشگاه کمپین "ما خواهان بازسازی بقیع هستیم" ایجاد شود و طوماری برای بازسازی بقیع به امضای بازدیدکنندگان برسد.

عرضه محصولات فرهنگی- هنری مربوط به بقیع و اماکن ی، برگزاری مسابقه فرهنگی و نمایش بهشت بقیع، از دیگر برنامه های این نمایشگاه خواهد بود.

گفتنی است در روز 29 تیرماه همزمان با پایان این نمایشگاه مراسمی برای بزرگداشت ائمه بقیع با حضورعلاقمندان، مسئولان و پژوهشگران تاریخی برگزارمی شود که با سخنرانی، مدیحه سرایی و شعرخوانی همراه خواهد بود. این نمایشگاه از امروز تا 29 تیرماه در خانه فرهنگ کوثر واقع در خیابان ری، نرسیده به میدان قیام، پارک کوثر جهت بازدید علاقمندان و محبان اهل بیت علیهم السلام ب است.

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن وعترت در شهر، اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان نیز با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی ونشریات در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر، مجیدجعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهر با اعلام این خبر گفت: اداره کتابخانه های عمومی در راستای وظایف خود در زمینه معرفی نسخه ها و کتاب های مفید و ارزشمند، با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی و نشریات در نمایشگاه قرآن شهرحضور یافته است.
جعفری ب ایی چنین نمایشگاه هایی را زمینه ای مناسب و فرصتی مغتنم برای ارائه محصولات مختلف فرهنگی و ترویج فرهنگ ی دانسته و تصریح کرد: لازم است چنین نمایشگاه هایی مورد حمایت واقع شده و با برنامه ریزی و مدیریت بهینه، میزان اثربخشی آن در جامعه افزایش پیدا کند.
گفتنی است نمایشگاه قرآن وعترت از 21 لغایت 30 تیرماه از ساعت 30/18 الی 30/23 در مصلی واقع درخیابان تختی شهر در خدمت هم شهریان عزیز و روزه داران گرامی است. hosted on persiangig.com خاطره قلم ؛ نمایشگاه آثار خوشنویسی غلامحسین خانی گشایش : 30 آبان 1393 از ساعت 14 تا 20 نمایشگاه تا 20 آذر ادامه دارد. ساعت بازدید در ایام گشایش نمایشگاه: 14 الی 20 بغیر از ها تهران - خیابان بهشتی - خیابان صابونچی(مهناز) - کوچه مهماندوست - پلاک 8 تلفن: 8-85504226 گالری ساربان نمایشگاه نقاشی « سه رخ » آثار بانوان هنرمند نیشابوری « بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور بر پا شد. حمید رضا آتشی مسوول نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور با اعلام مطلب فوق اظهار داشت: بانوان هنرمند نیشابوری تا کنون در زمینه های مختلف هنری توانسته اند با خلق آثار منحصر به فرد گام سبقت را از دیگر شهرستانها ربوده و همیشه دارای مقام های کشوری و بین المللی بوده اند و در حال حاضر نیز نمایشگاه نقاشی « سه رخ » درمعرض دید عموم قرار داده اند. وی گفت: نمایشگاه نقاشی « سه رخ » آثار بانوان هنرمند نیشابوری « بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» که شامل 40 اثر آبرنگ ،رنگ روغن ، قلم نقره وویترا با موضوع چهره و انتزاعی در ابعاد40*30 تا 200*100 سانتیمتر در معرض دید عموم قرار دارد. آتشی خاطر نشان کرد: این نخستین نمایشگاه گروهی بانوان هنرمند نیشابوری« بهاره انتظاری و مهدیه فروندی» است که به سبک رئالیسم وترکیبی وزحمات طاقت فرسای چندین ماهه آثار خود را ارائه نموده است. مسوول مجتمع های فرهنگی وهنری به هدف از این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج هنر نقاشی در بین جامعه هنری بخصوص بانوان و تشویق این قشر مهم جامعه و نقد و بررسی آثار ایشان برگزار گردیده است. وی تصریح کرد: نمایشگاه نقاشی « سه رخ » از 29 تیر الی 2 مرداد 93همه روزه از ساعت 9 الی 12 صبح و 17 الی 19 بعدازظهر در محل نگارخانه کمال الملک اداره فرهنگ و ارشاد ی نیشابور بر پا می باشدو در معرض دید عموم قرار دارد. بمناسبت فرا رسیدن ماه محرم ، ماه عزای سرور و سالار شهیدان جوانان عاشق ابا عبدالله الحسین با ب ایی نمایشگاهی از واقعه روز عاشورا ، مظلومیت حسین (ع) و یاران باوفایش را به نمایش گذاشتند .
به گفته آقای سید جواد مسئول برگزاری نمایشگاه ، این نمایشگاه که به همت خیرین روستای دورباش در فضای باز محوطه ورودی روستا به مساحت حدوداً 150 متر مربع آماده شده بود. و آقایان جباری و سبزی و دیگر عزیزانی که در ساخت و آمادسازی این نمایشگاه زحمت کشیده بودند تشکر و قدردانی می نماییم .

به نام خدای مهربونسلام,امروز رفته بودم نمایشگاه...با عارفهاول بسم الله که پامو گذاشتم تو نمایشگاه,با دیدن "ذرت مکزیکی با پنیر و قارچ فراوان"یاده نرگسی عزیزم افتادم...ای بابا این نمایشگاه هم شده واسه ما دنیای خاطره....عموجان عزیزمون که بیشتر واسمون خاطره سازی ...خلاصه کلی خاطره بازی امروز....به یاده ١٢اردیبهشت سال گذشته...چقدر دلم میخوا. به همت اداره تبلیغات ی و با مشارکت هیئات مذهبی خواهران،نمایشگاه و حجاب در مصلی شهرستان گلوگاه ب ا شد. به گزارش روابط عمومی اداره تبلیغات ی شهرستان گلوگاه،سعید اسدپور کارشناس فرهنگی این اداره روز دوشنبه23 تیرماه 93 گفت:نمایشگاه لمینت و پوستر و حجاب روز 20تیرماه 93 در مصلی این شهرستان با استقبال گسترده شهروندان برگزار شد.اسدپور در ادا. کوروش باباجانی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان س ل ذهاب در خبری اعلام نمود : به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان نمایشگاه کتاب علوم قرآنی با هدف ارتقاء مطالعه مفید و عرضه کتاب با قیمت مناسب به شهروندان س ل ذه در محل کتابخانه عمومی رس شهرستان برگزار خواهد شد ، در این نمایشگاه بیش از 5000 جلد کتاب در قالب 500 عنوان مختلف قرآنی ، دینی، ادعیه و دعا ، اجتماعی، ادبیات و ک ن و با تخفیف فروش 40 درصدی برای عموم علاقمندان عرضه می شود . باباجانی افزود که نمایشگاه مذکور با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد ی شهرستان برگزار و از تاریخ 15 لغایت 29 تیرماه و در دو شیفت کاری صبح و عصر دایر و برای بازدید عموم باز می باشد. به گزارش روابط عمومی انجمن خوشنویسان اسان جنوبی ، نمایشگاه آثار خوشنویسی مهدی اسماعیلی مود و اعضای انجمن خوشنویسان بیرجند به مناسبت بزرگداشت ملی حکیم نزاری شاعر و عارف قرن هفتم در تاریخ 31 اردیبهشت ماه 1393 در نگارخانه شهر بیرجند گشایش یافت
این نمایشگاه تا 2 داد ماه در محل بیرجند- نگارخانه شهر - میدان ابوذر ، پذیرای عموم علاقمندان بود
................
جهت مشاهده تصاویر و آثاری از این نمایشگاه به ادامه مطلب مراجعه فرمائید نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان فارس روز دوشنبه هفدهم آذرماه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری افتتاح خواهد شد. در این نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شرکت مجدی توان کوشا نمایش داده خواهد شد. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در باشگاه فرهنگی، رفاهی شیراز برگزار خواهد شد و صبح ها از ساعت 8 تا 12 و عصرها از ساعت 14 تا 17 پذیرای عموم مردم و علاقه مندان خواهد بود. شرکت فنی ی مجدی توان کوشا با حضور در نمایشگاه فوق با نتایج تحقیقات و پژوهش های علمی خود در عرصه تولید علم نرم افزار و سخت افزار و مرکز داده در فراهم شدن شرایط تعامل ها و بخش صنعت استان و همچنین بازاری برای محصولات پژوهشی نیز حضور دارد. حضور نهاد کتابخانه های عمومی کشور در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همزمان با آغاز بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، نهاد کتابخانه های عمومی کشور با ب ایی غرفه در خدمت علاقه مندان کتاب، کتابخوانی و کتابخانه خواهد بود. به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، غرفه نهاد کتابخانه های عمومی کشور در سالن شبستان – روبه روی درب شماره 39 جنوبی – انتهای راهروی شماره 9 با بخش های مختلفی چون پاسخگویی به سوالات و مشکلات اعضای کتابخانه های عمومی، موسسه کتاب نشر، موسسه نمایه و ... پذیرای مراجعین خواهد بود.

گفتنی است در طول برگزاری بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، طرح عضویت رایگان نیز در کتابخانه های عمومی کشور از طریق پورتال www.iranpl.ir صورت می پذیرد.

لازم به یادآوری است، بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح دیروز در آیینی با حضور رئیس جمهور ی ایران افتتاح شد.
عضویت رایگان درکتابخانه هجرت ثبت نام درغرفه نهادکتابخانه ها
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از دهم لغایت بیستم اردیبهشت 1393 در مصلی (ره) دایر است. ارتقای سطح ی استان از ملی به بین المللی دنبال و طرح آن به زودی به ت ارائه می شود.به گزارش رو مه«سیستان و بلوچستان»، استاندار بعد از ظهر یک شنبه، در جلسه بررسی نهایی نحوه حضور استان در پنجمین نمایشگاه و جشنواره ملی «علم تا عمل» که در سالن کنفرانس دفتر استاندار برگزار شد، خواستار استفاده از پتانسیل های علمی و ی استان برای ارائه را ار.

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن وعترت در شهر، اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان نیز با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی ونشریات در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر، مجیدجعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهر با اعلام این خبر گفت: اداره کتابخانه های عمومی در راستای وظایف خود در زمینه معرفی نسخه ها و کتاب های مفید و ارزشمند، با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی و نشریات در نمایشگاه قرآن شهرحضور یافته است.
جعفری ب ایی چنین نمایشگاه هایی را زمینه ای مناسب و فرصتی مغتنم برای ارائه محصولات مختلف فرهنگی و ترویج فرهنگ ی دانسته و تصریح کرد: لازم است چنین نمایشگاه هایی مورد حمایت واقع شده و با برنامه ریزی و مدیریت بهینه، میزان اثربخشی آن در جامعه افزایش پیدا کند.
گفتنی است نمایشگاه قرآن وعترت از 21 لغایت 30 تیرماه از ساعت 30/18 الی 30/23 در مصلی واقع درخیابان تختی شهر در خدمت هم شهریان عزیز و روزه داران گرامی است. بر اساس تصمیم دو وزارتخانه علوم، تحقیقات و فناوری و کشور، امسال هفته پژوهش در دو هفته برگزار می شود که یک هفته به صورت ملی و یک هفته استانی است و شعار هفته پژوهش، در سال جاری با عنوان پژوهش و فناوری پیشران اقتصاد دانش بنیان، تعیین شده است. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان فارس، 17 آذرماه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری با دستاوردهای پژوهشی ها، مراکز تحقیقاتی و پژوهشی، شرکت های دانش بنیان و دستگاه های اجرایی استان نمایش داده می شود. شرکت فنی ی مجدی توان کوشا با حضور در نمایشگاه فوق با نتایج تحقیقات و پژوهش های علمی خود در عرصه تولید علم نرم افزار و سخت افزار و مرکز داده در فراهم شدن شرایط تعامل ها و بخش صنعت استان و همچنین بازاری برای محصولات پژوهشی نیز حضور دارد. نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی در باشگاه فرهنگی، رفاهی شیراز (جهاد ی) برگزار می شود. به مناسبت دهه فجر تربیت بدنی آموزش و پرورش دورود با همکاری معاونت تربیت بدنی و پرورشی این شهرستان، کارشناسی تربیت بدنی و همکاران و مربیان فعال دورود نمایشگاه تخصصی تربیت بدنی را در جهت معرفی هر چه بیشتر ورزش آموزشگاهی افتتاح د. این نمایشگاه در حوزه های: تغذیه ورزشی، روان شناسی ورزشی، پوستر، حرکات اصلاحی، لوازم و تجهیزات ورزشی فعالیت خواهد کرد. لازم به ذکر است که نمایشگاه به مدت یک هفته (17 تا 23 بهمن ماه 93) صبح و بعدازظهر میزبان دانش آموزان، فرهنگیان و اولیاء دانش آموزان خواهد بود. در پست های بعدی اخبار، تصاویر تکمیلی و روز شمار نمایشگاه اطلاع رسانی خواهد شد. مهرداد هوشمند رئیس آموزشکده فنی نهاوند در زمینه هدف از برگزاری نمایشگاه گفت: نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد با هدف آگاه سازی جوانان به ویژه دانشجویان از اثرات منفی و م ب مصرف و ارتقاء سلامت جامعه و آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با صنعتی و روانگردان جدید ب ا گردیده است. ادامه مطلب دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ششمین روز برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از بخش های مختلف این نمایشگاه دیدن کرد. به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، محمدحسین ملک احمدی دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در ادامه دیدارهای منظم خود از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از غرفه نمایشگاه . نمایشگاه مطبوعات تهران چشم به راه دوستانم
سلام به اصحاب سلام و سعادت
نمایشگاه مطبوعات مثل نوروز می ماند برای جماعت "روزنومه چی" بازار دید و باز دید ها براهه...خوشحال میشیم در غرفه رو مه اسان قدم به دیده ما بگذارید....من روزهای یکشنبه و دوشنبه از اول تا آ وقت در غرفه خواهم بود و چشم به راه شمایانی که چراغ دلید.... وعده دیدار: مصلای بزرگ (ره) یا علی بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور رییس مجلس شورای ی، فرهنگ و ارشاد ی و معاون مطبوعاتی افتتاح می شود. به گزارش خبرنگار بخش رسانه ایسنا، مراسم افتتاحیه بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور علی جنتی ( فرهنگ و ارشاد ی) ، علی لاریجانی (رییس مجلس شورای ی) و حسین انتظامی (معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد ی) روز شنبه، 17 آبان ماه ساعت 15 در طبقه دوم شبستان اصلی مصلای تهران برگزار می شود. بیستمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری از 17 تا 23 آبان ماه با شعار « مسؤولانه» در محل مصلای (ره) برگزار می شود. 1414487320229_125.jpg

همزمان با برگزاری نمایشگاه قرآن وعترت در شهر، اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان نیز با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی ونشریات در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شهر، مجیدجعفری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهر با اعلام این خبر گفت: اداره کتابخانه های عمومی در راستای وظایف خود در زمینه معرفی نسخه ها و کتاب های مفید و ارزشمند، با ارائه و معرفی تعدادی از قرآن ها و متون ی و نشریات در نمایشگاه قرآن شهرحضور یافته است.
جعفری ب ایی چنین نمایشگاه هایی را زمینه ای مناسب و فرصتی مغتنم برای ارائه محصولات مختلف فرهنگی و ترویج فرهنگ ی دانسته و تصریح کرد: لازم است چنین نمایشگاه هایی مورد حمایت واقع شده و با برنامه ریزی و مدیریت بهینه، میزان اثربخشی آن در جامعه افزایش پیدا کند.
گفتنی است نمایشگاه قرآن وعترت از 21 لغایت 30 تیرماه از ساعت 30/18 الی 30/23 در مصلی واقع درخیابان تختی شهر در خدمت هم شهریان عزیز و روزه داران گرامی است. سانگ یانگ در نمایشگاه خودرو یزد 1395

سیزدهمین نمایشگاه بین­ المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی یزد عصر امروز بیست و ششم مهرماه 1395 در محل دائمی نمایشگاه بین­ المللی یزد افتتاح شد و تا تاریخ سی ام مهرماه همه روزه از ساعت 17 الی 22 برگزار خواهد شد. شرکت رامک خودرو انحصاری محصولات سانگ یانگ کره جنوبی با معرفی و ارائه محصولات سانگ یانگ کره جنوبی در این نمایشگاه حضور دارد.
نمایشگاه خودرو یزد 26 لغایت 30 مهرماه 95
زمان بازدید ساعت 17 الی 22

سیزدهمین نمایشگاه صنعت خودرو و قطعات یدکی یزد 1395
تاریخ برگزاری: 26 لغایت 30 مهرماه 1395
زمان بازدید : 17الی 22
محل برگزاری نمایشگاه : محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی یزد
عاملیت برگزار کننده نمایشگاه : عاملیت سانگ یانگ یزد آقای رادخواه

شرکت رامک خودرو انحصاری محصولات سانگ یانگ کره جنوبی طرح های فروش و لیست قیمت محصولات سانگ یانگ را در جشنواره پاییزی اعلام کرد . نمایشگاه واردات و صادرات گوانگجو چین که امروزه به نمایشگاه کانتون (نام قدیم شهر گوانگجو) معروف است، مهم ترین رویداد این شهر و مهمترین اتفاق در چین و بزرگترین نمایشگاه در سراسر جهان است. این نمایشگاه که از سال ۱۹۵۷ هر سال دو بار (بهار و پاییز) برگزار می گردد، توانسته است جای خود را در تاریخ چین به گونه ای ایفا کند که همه آن را پل تجاری بین پکن و جهان نام می برند. بنابراین مسافرانی که برای دیدین این نمایشگاه به این شهر مسافرت می کنند، هتل جون یو را برای اقامت در این شهر انتخاب می کنند. کلیه اتاقهای هتل جون یو تمیز و راحت می باشد و میهمانان میتوانند بعد از یک روز پر مشغله و خسته کننده با استفاده از ماساژ و بخار؛ دمی را با آرامش سپری کنند.این هتل دارای ۱۴۰ اتاق می باشد و با داشتن فروشگاه های متعدد و صرافی مکان خوبی برای اقامت مسافران خارجی می باشد؛ همچنین میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر پینگ پنگ، بیلیارد شرکت کنند. guangzhou junyu el tourana ir 1
امکانات هتل جون یو گوانگجو
اتاقهای پاک و بدون سیگار – آسانسور – صندوق – انبار بار و چمدان – فروشگاه در هتل – تهویه – گرمایش – منطقه بدون سیگار – ماساژ – سونا- بیلیارد – پینگ پنگ- خانه داری – امکانات جلسه و ضیافت – لباسشویی – خشکشویی – اتو کشی – صرافی – ف و کپی – مرکز تجارت – خدمات تهیه بلیط – کرایه اتومبیل – رستوران – پذیرش شبانه روزی – رو مه و .. می باشد. تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir 3 تور چین در هتل جون یو گوانگجو guangzhou junyu el tourana ir 2 شهر الباب پس از 75 روز نبرد بین و نیروهای تحت امر ترکیه به دست این نیروها شد. هر چند عملیات ترکیه با چراغ سبز روسیه از متحدان و حامیان اصلی دمشق انجام شد اما به نظر می رسد ت و دیگر هم پیمانش ایران با بدبینی به این دخ نظامی بدون مجوز ت مرکزی می نگرند. بخشی از تحلیلگران دخ ترکیه را بیشتر معامله دو طرف می دانند که هر دو طرف سود و زیان معامله را همزمان پذیرفته اند.
به نظر می رسد دلایلی مانند نگرانی ت مرکزی از قدرت گیری بیش از حد کردها و اتصال کانتون های کردی، تعهد ترکیه به جداسازی و مسلحین برای تحت کنترل آوردن لااقل بخشی از آنها، اجرای آتش بس متز ل، کاهش درگیری ها و هل دادن وضعیت به سمت گفتگوهای انگیزه هایی برای این توافق غیرعلنی بوده.
در هر صورت ترکیه با در دست داشتن برگهایی که با مداخله نظامی به دست آورده، یعنی کنترل مساحت وسیعی از شمال حلب و غرب فرات و شهر الباب علاوه بر اینکه در چانه زنی بر سر آینده موقعیت بهتری پیدا می کند، بلندپروازانه تر می تواند به گزینه های نظامی فراتر از این نیز بین د. هر چند به نظر می رسد با روند مناسب پیشروی در شرق کوبرس به احتمال زیاد بتواند راه نیروهای ائتلاف ترکیه را به سمت مرکز و الرقه سد کند اما تحرکات و نظامی ترکیه برای ورود به مناطق دیگری از از جمله شمال حسکه (کانتون جزیره) به طور مثال از طریق تل ض با رایزنی هایی که با دیگر احزاب کرد مخالف با پ ی د در عراق و انجام می دهند ادامه دارد.

اطلاعاتی از منطقه و شهر الباب:
منطقه الباب پیش از بحران بیش از 300 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده بود که شهر الباب در 30 کیلومتری شرق حلب با حدود 85 هزار نفر پرجمعیت ترین کانون جمعیتی این منطقه به شمار می آید. روستاهای شمال الباب عمدتا کرد نشین و ترکمن نشین و روستاهای جنوب الباب عمدتا عرب نشین می باشند. شهر الباب اولین شهر در استان حلب بود که در آوریل سال 2011 بر ضد ت در آن تظاهرات گسترده برگزار شد، 2012 به دست آزاد و 2014 به دست افتاد.
منطقه الباب شامل سه ناحیه الراعی، تادف و دیرحافر و 157 روستا به مساحت 920 کیلومتر مربع است. مساحت شهر الباب حدود 18 کیلومتر مربع (تقریبا یک دهم مساحت شهر حلب) است. مقایسه تطبیقی بین مساحت شهر الباب و شهر حلب را در تصویر مشاهده می کنید که مساحت این شهر اندکی از محله شیخ مقصود حلب بزرگتر است.
الباب اولین صادر کننده لبنیات و پنیر به مناطق دیگر است و کشاورزی شغل غالب مردم این منطقه می باشد.
در عملیات نظامی ائتلاف ترکی بنابر منابع مختلف بین 385 تا 444* (منبع: مرصد سوری) غیرنظامی بر اثر حملات هوایی، توپخانه ای و برخورد با مین های زمینی جان خود را از دست دادند. احمد بدرالدین حسون مفتی اعظم در مصاحبه با شبکه المیادین اعلام کرد 18 نفر از بستگانش در جریان حمله به الباب جانشان را از دست داده اند.
ادعا می کند بیش از 400 نیروی ترکیه را کشته است اما در آمارهای رسمی وزارت دفاع ترکیه حدود 80-90 سرباز ترکیه از ابتدای عملیات جان خود را از دست داده اند. آیین افتتاحیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران صبح دیروز (۱۵ اردیبهشت) با حضور رئیس جمهوری، علی جنتی فرهنگ و ارشاد ی، سید عباس صالحی رئیس بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ناشران و اهالی رسانه در ضلع جنوبی مصلی (ره) برگزار شد. بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۶ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مصلی بزرگ (ره) با شعار خواندن، گفتگو با جهان ب است. خبرگزاری ایمنا: پس از سالها انتظار پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور امور خارجه کشور کلنگ زنی شد. کلنگ زنی نمایشگاه بین المللی اصفهان با حضور ظریف به گزارش ایمنا در حالی که ظریف امور خارجه کشورمان در روزهای پایانی هفته به اصفهان سفر کرده، عملیات کلنگ زنی نمایشگاه بزرگ و بین المللی اصفهان که سالها است در وضعیت بلاتکلیفی به سر می برد، به زمین زد و عملیات اجرایی ساخت آغاز گردید. وی اعتبار در نظر گرفته شده برای فاز اول این طرح را در حدود یک هزار میلیارد ریال برشمرد و عنوان کرد: مجموع مساحت این پروژه 22 تار و مساحت پیش بینی شده در فاز اول 17 تار است. شهردار اصفهان با بیان این که پروژه نمایشگاه بین المللی اصفهان از تمامی امکانات و زیرساخت های لازم نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی برخوردار است اذعان داشت: زیربنای نمایشگاهی و خدماتی این پروژه در فاز اول معادل 25 هزار متر مربع است که در فاز دوم تا 100 هزار متر مربع افزایش خواهد یافت. وی با اشاره به ضرورت احداث هر چه سریع تر از این پروژه برای کلان شهر اصفهان تصریح کرد: بدون شک احداث مرکز نمایشگاه های بین المللی اصفهان یکی از اب روژه های بی نظیر و منحصر به فرد کشوری خواهد بود. شهردار اصفهان تاکید کرد: مدیریت شهری اصفهان اراده قطعی دارد تا فاز اول آن را طی دو سال آینده مورد بهره برداری قرار دهد. وی با تاکید بر اینکه اصفهان در افق ترسیم شده باید به جهان شهری ی تبدیل شود تاکید کرد: جهان شدن ا ا اماتی دارد که یکی از اصلی ترین این ا امات توجه به زیرساخت های گردشگری، دانش محوری و تخصصی از جمله مرکز تخصصی نمایشگاهی است که با توجه به برنامه ریزی به عمل آمده این افق برای اصفهان فردا ترسیم شده است که این شهر دارای یکی از بهترین و تخصصی ترین زیرساخت های نمایشگاهی کشور در ابعاد بین المللی شود.لازم به ذکر است نمایشگاه بین الملی جدید اصفهان در روشن دشت و در شهر رویا ها واقع گردیده است