نوبخت

به نقل از خبرگزاریها در مورد نوبخت : ستاره ارتباط ت در چهارمین جشنواره ستارگان روابط عمومی به محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور و سخنگوی ت اهدا شد. مشاور امور فرهنگی و رسانه ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک دوو نیم میلیارد تومانی نوبخت به مردم سیل زده گیلان در جریان بارندگی های اخیر خبر داد.
حدود 15 نفر از هنرمندان عصر روز گذشته ( 30 داد ماه) با محمدباقر نوبخت (سخنگوی ت) دیدار… با توجه به گزارش بانک مرکزی از عملکرد 10ماهه عمرانی، باو ذیر است و به نظر می رسد نوبخت آمار خلاف واقعی که در مجلس ارائه کرده بود را اصلاح کرده است. رو مه نوشت:مخالفین ت که عمدتاً برای تضعیف آن احتیاج به بهانه نیز ندارند، این روزها، با سوژه پرداخت حقوق و عیدی و سخنان آقای نوبخت به عنوان سخنگوی ت مشغول ترک تازی هستند. محمدباقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود در پاسخ به این سوال که چرا تعطیلی روز 6 آذر در تقویم نیامده است و موضع ت نسبت به این تعطیلی چیست، تصریح کرد: ت خودش این لایحه را به مجلس فرستاد و آن را هم ابلاغ کرد. رو مه شهروند نوشت: نوبخت گفت: اجرای بخشی از منشور حقوق شهروندی نیازی به مجوز ندارد. صبح امروز نوبخت معاون رییس جمهور در دفتر کارش میزبان مهران مدیری بود. استاندار همدان از اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار در سفر رئیس سازمان برنامه کشور به این استان خبر داد و گفت: در سفر نوبخت، معاون رئیس جمهور به استان همدان 100 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه ها مصوب شد که بیشتر این اعتبارت مربوط به شهرستان اسدآباد بود. ادامه: اختصاص 100 میلیارد تومان اعتبار در سفر نوبخت به استان همدان
پوریا عالمی در ستون طنز رو مه شرق نوشت: سلام آقای نوبخت، پرسیده بودید، شما کی رأی داده بودید که… سخنگوی ت در نشست خبری با اصحاب رسانه با قدردانی از خبرنگاران به منطور پوشش اخبار ت اظهار کرد: ما از همه مسئولان و مراجع تقلید به دلیل توجه به مسائل معیشتی مردم تشکر و قدردانی می کنم. نوبخت اینکه جناب آقای نوبخت به عنوان سخنگوی ت یازدهم، خود را در کرسی سخنگویی ت دوازدهم! نیز فرض نماید و شعار ت دوازدهم را به این صورت برای عموم اعلام نماید، نکته ای قابل تأمل است محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه روز در سفر یکروزه به استان اصفهان از چندین طرح عمرانی به مناسبت دهه فجر بهره برداری کرد و سپس در جلسات شورای اداری و نشست خبری حضور یافت. محمدباقر نوبخت شب گذشته در گفتگویی تلویزیونی درباره مطالبات بازنشستگان و پرداخت آنها توضیحاتی داد که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید. حزب اعتدال و توسعه مصوب کرده است «نوبخت» در کنار جهانگیری و به میدان بیاید و در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کند. در ویدئوی زیر بخشی از مصاحبه محمدباقر نوبخت در تلویزیون و پاسخ او به سوال مجری درباره کاهش هزینه های ت را می شنوید. محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری که این روزها به استان گیلان سفر کرده، امروز با بازیکنان تیم فوتبال ملوان بندر انزلی ع یادگاری گرفت. در حالی که نوبخت در مجلس اعلام کرده بود امسال پرداخت های عمرانی به 37 هزار میلیارد تومان رسیده، بانک مرکزی با انتشار جدیدترین آمار از عملکرد مالی ت، این ادعا را رد کرد. واکنش محمدباقر نوبخت سخنگوى ت به اظهارات دادستان کل درباره قاچاقچیان را در ویدئوى زیر مشاهده می کنید. به راستی سخنگوی محترم ت باید به چه سوالاتی نسبت به زیرمجموعه خویش پاسخ دهد؟ جناب نوبخت؛ چرا وزارت کار نسبت به گزارش های متعدد ارسال شده توسط شهرداری تهران بی اعتنا بوده است؟ مردم بروجرد در مجلس با اشاره به اظهارات نوبخت درباره حسین فریدون گفت: نمایندگان در تذکر به رئیس جمهور درباره برادرش به تکلیف قانونی خود عمل د. نوبخت گفت: مشخص نیست که به چه طریق باید یارانه د های پردرآمد حذف شوند. رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات، با اشاره به سه گزینه پیشنهادی اصلاح طلبان برای نامزدی پوششی در انتخابات گفت: آقای ، جهانگیری و نوبخت را توصیه کرد. محمدباقر نوبخت سخنگوی ت در نشست خبری هفتگی خود گفت: ت آماده گران هیچ کالایی نیست. واکنش نوبخت به سخنان دادستان کل کشور مبنی بر اینکه فرزندان مقامات در فساد و قاچاق فعال هستند  نوبخت / شما که همه مصوبات ت قبل را ملغی کردید، حصر را هم لغو کنید!" alt="واکنش جوانفکر به اظهارات نوبخت / شما که همه مصوبات ت قبل را ملغی کردید، حصر را هم لغو کنید!" src="http://www.dolatebahar.com/media/image/1396/06/02/3591214-p o_2017-08-24_12-17-06.jpg" />اگر حصر یک مساله فرا تی است چرا بی منطقی از خودتان نشان می دهید و آن را به گردن ت قبل می اندازید؟

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] آیت الله هاشمی‎شاهرودی و غلامعلی حدادعادل، محمدباقر نوبخت، علی اکبر صالحی و سعید حجاریان رای خود را در شعب مختلفی به صندوق انداختند. اقتصاد باوجود بدهی سنگین ت به بانک ها در نامه ای به محمد باقر نوبخت خواستار ایجاد زمینه تهاتر بدهی ت به بخش خصوصی و بخش خصوصی به بانک ها از محل مطالبات ت از بانک ها شد. عدم برگزاری جلسات هیأت ان در ایام نزدیک به انتخابات با توجه به نامزد شدن همزمان رئیس جمهور و معاون اول وی تبدیل به امری مهم شده به گونه ای که دبیر هیات ت آن را امری معمول و اما نوبخت آن را نقصی در کار می داند. استاندار گلستان با محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پیرامون راه آهن اینچه برون – گرگان - گرمسار و همچنین بندر خشک اینچه برون دیدار و گفتگو کرد. رشت - ایرنا - کلنگ فاز سوم طرح توسعه یک شرکت تولید سیم های قلع اندود، ورق آلومینیوم مفتول آلیاژی و شمش آلومینیومی در شهر صنعتی سپیدرود رشت با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری به زمین زده شد. رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر با تاکید بر این موضوع که پلاسکو را نکنید گفت: آقای نوبخت براساس کدام بررسی فنی و حقوقی مطالب خود را عنوان می کنید؟ این اقدامات شما فرار به جلو است. عضو هئیت مدیره شرکت قند شوش از موافقت محمدباقر نوبخت، ریس سازمان برنامه و بودجه کشور با پرداخت باقیمانده اعتبار بازسازی کارخانه قند این شهرستان خبر داد. دبیرکل حزب اعتدال و توسعه گفت: در بودجه 97 موظفیم اقداماتی انجام دهیم که هیچ حتی رئیس جمهور مسئول آن نیست و فقط محمدباقر نوبخت مسئول آن است. محمدباقر نوبخت درباره تامین امنیت حجاج زائران گفت: امسال طرف سعودی، خواسته های ما را امضا کرد. البته امسال باید دقت بیشتری کنیم و مواردی که آن ها پذیرفتند را چک کنیم. سلامت، احترام و امنیت زائران برای ما بسیار مهم است. نوبخت درباره تعرفه های جدید خودروهای هیبریدی گفت: تعرفه واردات خودروهای برقی همچنان صفر است. روز گذشته این موضوع در کمیسیون تلفیق بررسی شد. محمدباقر نوبخت سخنگوی ت دوازدهم در کنفرانس خبری در نمایشگاه مطبوعات درباره دارایی های ایران در خارج و مبالغ آزاد شده آنها و چگونگی تفکیک آن در بخش های مختلف توضیحاتی داد که در ویدئوی زیر می بینید. محمدباقر نوبخت، سخنگوی ت در خصوص حاشیه های به وجود آمده در روز قدس، گفت: بی احترامی به رییس جمهور اهانت به جمهوریت نظام است. دفتر سخنگوی ت اظهارات منتسب به محمدباقر نوبخت در مورد قیمت بنزین در سال آینده را تکذیب کرد. به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران رشت ، محمد باقر نوبخت به همراه محمد علی ؛ استاندار گیلان با حضور در روستای لیچاء بخش لشت نشاء در روز 12 اردیبهشت با پدر شهیدان حسین و علیرضا تامینی دیدار و گفتگو کرد . گفتنی است ؛ شهید حسین تامینی سال 60 در بستان و شهید علیرضا تامینی سال 61 در شلمچه به دیدار معبود شتافتند . /س محمدباقر نوبخت صبح امروز در نشست خبری خود با اهالی رسانه با اشاره به اینکه سیاست ت کنترل بازار است، گفت: ت همچنان بر سیاست مهار تورم تاکید دارد و اجازه نمی دهد مردم زیر بار گرانی و فشار تورم زندگی کنند.
نوبخت: تمام استخدامی ها اسفند سر کار می روندمعاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری گفت: تمام انی که مراحل استخدامی را به شکل قانونی پشت سر گذاشته اند از اسفندماه امسال مشغول به کار می شوند.
به گزارش ایرنا، محمد باقر نوبخت شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و اشتغال استان فارس در شیراز افزود: در مقطعی به دلیل این. عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه آقای نوبخت نگران زحمت نمایندگان درباره «حسین فریدون» نباشد گفت: اتهامات آقای فریدون قابل چشم پوشی نیست و باید پیگیری شود. محمدباقر نوبخت صبح امروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال دیگری درباره احتمال تغییر و تحولات در ت برای فعالیت های انتخاباتی، گفت: بالا ه یک فضای روشن و شفافی است؛ ما که نمی توانیم بدون توجه به قانون فعالیت کنیم. ممکن است اختیاراتی داشته باشیم، اما مسئولیت هایی داریم و قطعا اقداماتی انجام نخواهیم داد که مخالف قانون با. محمدباقر نوبخت صبح امروز در نشست هفتگی خود با خبرنگاران در پاسخ به سوال دیگری درباره احتمال تغییر و تحولات در ت برای فعالیت های انتخاباتی، گفت: بالا ه یک فضای روشن و شفافی است؛ ما که نمی توانیم بدون توجه به قانون فعالیت کنیم. ممکن است اختیاراتی داشته باشیم، اما مسئولیت هایی داریم و قطعا اقداماتی انجام نخواهیم داد که مخالف قانون با. سخنگوى وزارت کشور از اعلام آمادگی نوبخت برای تفویض حداکثر اختیارات خود به استانداران خبر داد. با گذشت 16 سال از آغاز عملیات اجرایی راه آهن میانه-بستان آباد -تبریز و وعده افتتاح سه رئیس جمهور، برای دومین بار در حالی که بیستم آذر ماه سال گذشته با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور ریل گذاری آن آغاز شده بود امروز بار دیگر با حضور راه و شهرسازی مراسم ریل گذاری آن برگزار شد. محمد باقر نوبخت سخنگوی ت که در محافل رسانه ای به یک "تناقض گو" بیشتر شهرت است در جدیدترین اقدام و اظهارنظر جالب خود مبلغ حقوق های هنگفت و نجومی که مدیران بیمه مرکزی دریافت کرده اند را مطالبات معوق دانست که در ماه خاص پرداخت شد!

نوبخت امروز در پاسخ به سوالی درباره حقوق چند ده میلیونی برخی مدیران تی گفت: " امور اقتصادی بعد از رسید. شماره ۲۵۹ از دوهفته نامه خط آ به سردبیری ایمان رنجکش منتشر شد. در صفحه اول این شماره از “خط آ ” گزارشی با عنوان “قطاری بر ریل تدبیر” پیرامون وضعیت راه آهن رشت-قزوین با تصویری کارتونی از “محمدباقر نوبخت” رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیده می شود. گفتنی است خط آ از امروز بر روی پیشخوان مطبوعات گیلان قرار گرفت. ایمان رنجکش خط آ دوهفته نامه 259 محمدباقر <font style=نوبخت" width="498" height="693" />
محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سفری یک‌روزه به شهرستان اسدآباد خواهد داشت. نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور" src="http://s5.picofile.com/file/8282915050/%d9%86%d9%88%d8%a8%d8%ae%d8%aa.png" alt=" محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور" width="400" height="267" /> دیارتاریخی کوریجان پرس؛روز پنجشنبه این هفته معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اسدآباد سفر می‌کند. در این سفر محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه با خانواده معظم و ایثارگران دیدار خواهد کرد. حضور در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان همدان با هدف بررسی مسائل و مشکلات شهرستان اسدآباد از دیگر برنامه های نوبخت در این سفر یک روزه خواهد بود./