نیلوفر یخی

به نقل از خبرگزاریها در مورد نیلوفر یخی : نیلوفر نیایش کتاب «نیلوفر نیایش؛ نگاهی نو به زندگی و شخصیت سجاد(ع)» نوشته حجت‏ ال والمسلمین حسین سیدی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد. «نیلوفر نیایش» جلد ششم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(ع)» یا «سبک زندگی معصومین(ع)» است که برخی از مجلداتش در دهه ۸۰، برنده جایزه یا ک دای جایزه کتاب سال حوزه علمیه قم شدند. در این مجموعه سعی شده مسایل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) بیان شود و هدف این مجموعه پاسخ به این سئوال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست ویکم چگونه اهل بیت(ع) می توانند الگو باشند و چگونه آنها می توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند. این سیره کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی و ، حماسه عاشورا، خطبه های انقل حضرت(ع)، اهمیت صحیفه سجادیه، ارتباط با خدا، دیگران و طبیعت، حقوق مخالفان و حیوانات و... را شامل می شود، برای عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نوشته شده است. نویسنده برای نگارش این کتاب، ۱۷۰ منبع تاریخی مطالعه و از آنها بهره گرفته شده است. نیلوفر رحمانی زن خلباننیلوفر رحمانی زن خلبان , رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده است.نیلوفر رحمانی دختر اهل افغانستان، توانسته عنوان زیباترین زن خلبان در جهان را از آن خود کندوی با سختی های موجود برای ن در افغانستان به این جایگاه رسیده هست.
رو مه عامه پسند بیلد در کشور . مجموعه: دنیای بازیگران

نیلوفر شهیدی بازیگر تلویزیون و سینما و دختر اسفندیار شهیدی مدیر برداری است که چند سالی است وارد این حوزه شده. از این بازیگر جوان مجموعه «به کجا چنین شتابان» که از شبکه پنجم سیماپخش شد که او در این سریال نقش مریم را بازی کرد.
او همچنین در سوم مهرشاد کارخانی با عنوان «سینما سوخته» بازی کرده که به نوعی اولین سینمایی وی محسوب می شود و هنوز اکران عمومی نشده است. البته شهیدی در کنار این دو کار، بازی در تله های مختلفی را نیز تجربه کرده است.   می توان به آینده این بازیگر جوان امیدوار بود، زیرا به دنبال نقش های متفاوتی است تا بتواند برای مخاطب خود تکراری نباشد.       تصاویر نیلوفر شهیدی   نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی  نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی    منبع:biog hyha.com از بازیگران بیشتر بدانید ع های جدید بازیگران /خوشحالی هستی مهدوی فر و کلاه متفاوت نگار فروزنده درخواست یک بازیگر زن از مردم/ سطح ش ان را بالا ببرید!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو  معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو مادر معابد شبه قاره هند شناخته و در سال 1980 ساخته شده است. این بنا در کاخ ریاست جمهوری هند می باشد. طرح این معبد از گل های نیلوفر الهام گرفته شده است و دارای 27 گلبرگ که از بتن سفید ساخته و با مرمر سفید پوشیده شده این سنگ ها از یونان یداری و در ایتالیا برش داده می شود. این بنای بزرگ و زیبا مشرف الاذکار بهائیان است. در معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو کمتر مناسک بهائیان انجام می شود. هر ی می تواند با هر اعتقادی با سکوت به تفکر مناجات بپردازد. انجام مراسم مذهبی و سخنرانی در سالن اصلی ممنوع است. مردم هندوستان این آیین را محترم می شمارند. معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو جز پرشمار ترین بازدید کننده به حساب می آید و تعداد بازدیدکنندگان در روز یکصد هزار نفر می باشد.   معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو  معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو   تور هند تابستان 96 تور هند تیر 96 تور هند مرداد 96 تور هند عید فطر 96 نیلوفر شهیدی بازیگر سریال لیسانسه ها + ع و بیوگرافی نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی بازیگر سریال لیسانسه ها + ع و بیوگرافی نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی بازیگر سریال لیسانسه ها + ع و بیوگرافی نیلوفر شهیدینیلوفر شهیدی بازیگر سریال لیسانسه ها + ع و بیوگرافی نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی ادامه مطلب گروه شه ماهان نمایش «نیلوفر و نفت» را از نخستین روز مرداد ماه در تماشاخانه ایرانشهر تهران به روی صحنه خواهد برد. image result for ‫باغ پاییز چه تنهاست‬‎باغ پائیز،چه تنهاست ی نیستباغ پائیز،گرفتست،- کجا رفت نسیمی که در این باغ،بهاری دشت-باغ پائیز!- ز بس پیچک  نیلوفر و این ،بسی نیست،که گویند:«بیا...آه... که دیگر نفسی نیستیادگاری که از او خواهد ماندراستی را،جز از این بوته ی نیلوفر آبی،- چه از او مانده ستجز از این بوته ی نیلوفر آبی،که شب و روز،شکفته ست،در این چهره که مهت ستشب و روزصبح،کز خانه  به کوچه ست رهم،- تا فکنم تنهایی را، در آبعصر...کز کوچه...که آن سایه ی تنهایی صبح،باز،همراه منستدر همین خانه ی تاریک پر از شاخه ی نیلوفربا همان پرتو تنها گل سرخش،که  شبان،ماه منستکه جز از آن قبسی نیست...باغ پاییز چه تنهاست ی نیستباغ پاییز!ز بس پیچک نیلوفر و این ،بسی نیست،که گویند: -»بیا!آه... که دیگر نفسی نیست
"محمد حقوقی" مدیرامور آب شهرستان کرمانشاه گفت: محدودیت کشت محصولات پر مصرف و برخورد با چاه های غیرمجاز امسال تا شعاع 10 کیلومتری "سراب نیلوفر" انجام خواهد شد. پارک پرورش نیلوفر آبی در شهر ساری به دلیل بی توجهی در حال از بین رفتن است. نمایش «نیلوفر و نفت» که نویسنده و کارگردانش دژاکام آن را ادای دِینی به علی نصیریان می داند، تایید شورای ارزشی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی را گرفت. ع روز نشنال جئوگرافیک، زنی در حال برداشت گل نیلوفر در دلتا م گ (me g delta) ویتنام است.
رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده… دریاچه نیلوفر قرمز دریاچه نیلوفر قرمز کجاست؟ تایلند یکی از مقاصد محبوب گردشگری، خصوصا میان گردشگران ایرانی است. این کشور جاذبه های گوناگون و زیبایی دارد. دریاچه ی نیلوفر قرمز یکی از این جاذبه ها است که با زیبایی خیره کننده و آسمانی خود، توجه هر بیننده را به خود جلب می کند. برای آشنایی بیشتر با این دریاچه، با ما همراه شوید. نیلوفر لاری پور درباره خبر درگذشت افشین یداللهی توضیح داد و اذعان کرد که اگر این خبر صحت داشته باشد واقعه بسیار تلخ و دردناکی در آ سال رخ داده است. ع روز نشنال جئوگرافیک با تصویری دیدنی از لحظه برداشت نیلوفر توسط یک زن به روز شد.
نیلوفر لاری پور چند ساعت پس از اتمام مراسم تشییع و خا پاری افشین یداللهی پستی را در اعتراض به… زهرا، نیلوفر و ریحانه، 3 دانش آموز رودانی هستند که در اتوبوس واژگون شده اردویی حضور داشتند؛ این دانش آموزان به مدرسه بازگشتند و اکنون از آ ین وضعیت خود می گویند. به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است
بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت
بیا ای همگناه ِ م. «زن، زنده بود
و ایستاده بود
آن سوی جوی که در ع بود
و دست دراز کرده بود
که نیلوفر کبود را بدهد
به مرد
که این سوی جوی
در ع ایستاده بود

زن، فکرش را نکرده بود
که ع ، قدیمی ست
و مرد تکه تکه شد
فرو ریخت
در ج کنار خیابان

نیلوفر کبود
برآب بود» "حافظ " به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است
بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت
بیا ای همگناه ِ م. ساختمان نیلوفر آبی در ووجین در کشور چین توسط معمار استرالیایی طراحی و ساخته شده است. طرح این ساختمان از روی گل های نیلوفر آبی الهام گرفته شده است. این ساختمان قرار است یک نمایشگاه و محلی برای برگزاری نشستها و کنفرانس ها است. علاوه بر این این ساختمان طوری ساخته شده که کمترین مصرف در انرژی را داشته باشد....... بقیه تصاویر در ادامه مطلب... به دیدارم بیا هر شب

به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است
بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت
بی. نیلوفر سرخ علی علیه سلام.. «سخت بترس از دشمنت بعد از آنکه از درِ صلح وآشتی درآمد. زیرا او بوسیله ی صلح، نزدیک می شود تا از شیوه ی غافلگیری استفاده کند، پس احتیاط و دقت را پیشه کن و در چنین مواردی زودباور و خوش گمان مباش.» http://emamezaman2017.persianblog.ir/post/251/ نیلوفر روییدساقه اش از ته خواب شفافم سر کشیدمن به رویا بودم،سیلاب بیداری رسیدچشمانم را در ویرانه خوابم گشودمنیلوفر به همه زندگی ام پیچیده بوددر رگ هایش ، من بودم که می دوید اش در من ریشه داشت،همه من بودکدامین باد بی پروادانه این نیلوفر را به سرزمین خواب من آورد؟
  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ع پروفایل به اسم نیلوفر قیمت ع پروفایل اسم نیلوفر 5 هزار تومان هست بعد از پرداخت آنلاین قابل می باشد فرمت : jpeg سایز : 1280 در 1280 پی ل حجم : 470 کیلوبایت گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی مدل زیبای ایرانی نیلوفر بهبودی ,niloofar behboudi, modelig, persian ,مدلینگ ,دختر زیبا گالری ع های جدید نیلوفر بهبودی منبع:سایت بوس بوس bo3bo3.com آسمان لبریز است/ از نگاه دل یک نیلوفر/ و زمین گرم تر از واژه عشق/ پی کنکاش وجود گل سرخ،/ تا سرانجام صداقت برویم./ و بدانیم که در صبح سپید/ خنده غنچه باران،/ آبی است.../ ... لای افکار ترک خورده قرن/ زیر انبوه ، عبارات کثیف/ نفس سبز حقیقت پژمرد./ .../ و زمین می داند./ (مرگ پایان کبوترها نیست)/ آسمان لبریز است / از نگاه دل یک نیلوفر/ و حقیقت آبی است/ و . وبلاگ همه اونایی که باهاشون هپی هستم رو میخونم ، کامنتمم میاد ولی اه به اون کدی که باید تهش بزنم ! اه لوس ننر !امشب عروسی برادرشوهر خواهرجان بود ، خوب بود خوش گذشت خداروشکر.نیلوفر هم عروسی دوستش بود ، قرار بود بهش بگه زشت شده :))) نیلوفر بیا بگو گفتی یا نه ؟! ‎;dخداروشکر سه هفته پشت هم عروسی خیلی بهم چسبید ، ی عروسی هم دعوت بودیم که کلا ا.

به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است
بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت
بیا ای همگناه ِ من درین برزخ
بهشتم نیز و هم دوزخ
به دیدارم بیا، ای همگناه، ای مهربان با من
که اینان زود می پوشند رو در خواب های بی گناهی ها
و من می مانم و بیداد بی خو
در این ایوان س وشیدهٔ متروک
شب افتاده ست و در تالاب ِ من دیری ست
که در خوابند آن نیلوفر آبی و ماهی ها، پرستوها
بیا امشب که بس تاریک و تن هایم
بیا ای روشنی، اما بپوشان روی
که می ترسم ترا خورشید پندارند
و می ترسم همه از خواب برخیزند
و می ترسم همه از خواب برخیزند
و می ترسم که چشم از خواب بردارند
نمی خواهم ببیند هیچ ما را
نمی خواهم بداند هیچ ما را
و نیلوفر که سر بر می کشد از آب
پرستوها که با پرواز و با آواز
و ماهی ها که با آن غوغایی
نمی خواهم بفهمانند بیدارند
شب افتاده ست و من تنها و تاریکم
و در ایوان و در تالاب من دیری ست در خوابند
پرستوها و ماهی ها و آن نیلوفر آبی
بیا ای مهربان با من!
بیا ای یاد مهت !
بیوگرافی نیلوفر شهیدی
بیوگرافی نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی niloofar shahidi متولد ۱۳۶۰ در تهران است و از بازیگران زن ایرانی است که با اینکه در های بسیار دیده نشده اما هر ی حضور داشته از بازیگران خوب بوده است . اولین سریال نیلوفر شهیدی به کجا چنین شتابان بود که در سال ۸۸ از شبکه تهران پخش شد. بازیگر سریال لیسانسه ها فارغ حصیل کارشناسی ارشد در رشته ی کامپیوتر میباشد پدرش اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی برداری سینما و تلویزیون است که علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت. ع جدید نیلوفر شهیدی
او همچنین در سوم مهرشاد کارخانی با عنوان «سینما سوخته» بازی کرده که به نوعی اولین سینمایی وی محسوب می شود و هنوز اکران عمومی نشده است. البته شهیدی در کنار این دو کار، بازی در تله های مختلفی را نیز تجربه کرده است. می توان به آینده این بازیگر جوان امیدوار بود، زیرا به دنبال نقش های متفاوتی است تا بتواند برای مخاطب خود تکراری نباشد. نیلوفر شهیدی و مادرش و برادرش
نیلوفر شهیدی و مادرش و برادرش
sanie haie nafas gir رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) 1 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نام رمان : ثانیه های نفیس گیر
2 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نویسنده : نیلوفر غ کاربر انجمن نودهشتیا 3 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) حجم کتاب : ۲٫۸ (پی دی اف) – ۰٫۲ (پرنیان) – ۰٫۸ (کتابچه) – ۰٫۲ (epub) – اندروید ۰٫۸ (apk)
11 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، epub ، apk
4 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) تعداد صفحات : ۲۶۲
14 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) خلاصه داستان :
فصل زندگی او هیچ وقت بهاری نشد… هر ثانیه از زندگی برای او نفس گیر بود… او خواست شکوفه های بهاری را بو کند اما…
صدای شوم کلاغ ها به او اجازه ی بهاری شدن را ندادند… فصل زندگی او شد تلخ و خزان…برگ چشماهایش شد ،مرهم دل زخمیش… سلام جهت دریافت پاسخ سوالاتتا ن در زمینه های جوانان و مشکلات انها و ارائه را ارهای اصولی و منطقی و دریافت پاسخ انها بصورت گفت و گوی انلاین یا غیر مستقیم میتوانید از طریق این شماره تلفن ها 09015247398 "نیلوفر " و 09014991066 "نسترن هوشیار" در تلگرام با این بزرگواران در تماس باشید این کار خدا پسندانه صرفا برای رضای خداوند متعال انجام خواهد شد انش. یاس پ ر شده و پژمرده


غنچه سر به گریبان برده


در آتش زده گلشن وحی


باغ نیلوفر سیلی خورده


همه گویند علی مظلوم است


خیمه هایی که به غارت رفتند


اهل بیتی که اسارت رفتند


قلتگاهی که در آن جا گل ها


دست بسته به زیارت رفتند


همه گویند علی مظلوم است نیلوفر میرلوحی متولد 1369 تحصیلات : لیسانس ی معماری نوازنده و مدرس گیتار کلاسیک و پاپ ساز گیتار را در سال 1387 در محضر اهورا کرباسی آغاز نمود و از سال 1389 به صورت حرفه ای در آموزشگاه های معتبر استان اصفهان شروع به فعالیت نمود . خلاصه فعالیت های هنری : اجرای کنسرت در صنعتی ( هنرمندان جوان ) ، شرکت در ار تر مجلسی گروه نخست ، همکاری با گروه موس. this poem was nominated poem of 2005.
written by an african kid, amazing thought: "when i born, i black, when i grow up, i black,
when i go in sun, i black, when i scared, i black,
when i sick, i black, and when i die, i still black...
and you white fellow,
when you born, you pink, when you grow up, you white,
when you go in sun, you red, when you cold, you blue,
when you scared, you yellow, when you sick, you green,
and when you die, you gray.. .
؟ and you call me colored???.. ......." این شعر که ک دای شعر برگزیده س. کوییز از ٥نمره بود و بالاترین نمره ها عبازتند از: ١-سلمانی پور ،میترا عباسی،دریا حسینی. ٥ ٢-پرویز، تی،حسن زاده،نادری،بندر. ٤.٧٥ ٣-صداقت،حصارکی،صائمی. ٤.٥ ٤-اوجاقی،رمضانی،بشیری،نیلوفر حسینی،قربان زاده،طهماسبی. ٤.٢٥ ٥-عبد خانی. ٤ بچه ها خسته نباشید. خیلی خوب بود. آ ین نیلوفر مردابم مرداب نشین این روزای بی باران تشنه تر از باران د ی نگاه آسماندریغا که اوهم خسته هست مثل من کم ورده حال همه روزای مست مثل مننگاهی هنوزم به اون کوه بلند در دوردستعطش که منووادارکرد به فکر بد در دوردستگمان من امروز نبود که اینجا مانده ام به گلنیلوفری نیس به مرداب آب رفته و مانده گلجاری بودم همه عمر رسیدم به این دشتکم نکرد احساس منو گرچه مانده دل دستهوای روزا رو دارم از دست میدم تا کجامقصدم همان جا بود که رسم رو به دریامرداب نشین این حال تنهای من نیستم تلخ ی که دگر مست نمکند نیستم همین روزها راهم کم داریم که هستیمبه نهای خلوت وگریه وقتای که مستیمندانستیم که هستم تا کجا باید دویدگله آهوی گرگ صفت تا کجا باید رمیددست های را شسته از دل کنارهم مینشینیمترس بچگی و همان دعوا همیشگی میبینیمفرقی نداشت حال من امروز یا که دیروزمیدانم نرسیدن که من داشتم از هروزحالا همانم تنها باز مانده همان جا ماندهخاطراتی که از نوشتن ها خیلی تنها ماندهمقصدم دور بود وراه من دشوار که اسیر خاکم رندانه میحرفم به دنیا که نیلوفر مرداب پیرخاکمپشیمان نیستم که من اینجا اسیر درد شبمیا تنها بی مکان خسته از تند بادای سرد شبم نه من همینم همان بودم که روزمرغ دریا داشترسیدن به تو تنها دلیلی برای یک پرواز رویا داشتگذشت از من سال ها ببین آ ین نیلوفر مردابماسیر وتنها دور مانده ام همین آ ین نیلوفر مردابم بعضیا بحرفی ندارن بگن نیلوفر نیایش (نگاهی به زندگی و شخصیت سجاد علیه السلام)- حسین سیدی- نشر معارف- 516 صفحه
جلد ششم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(علیهم السلام)» مربوط به کتاب ارزشمند "نیلوفر نیایش" است. این سیره کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی و ، حماسه عاشورا، خطبه های انقل حضرت(علیه السلام)، اهمیت صحیفه سجادیه، ارتباط با خدا، دیگران و طبیعت، حقوق مخالفان و حیوانات و... را شامل می شود، برای عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نوشته شده است.
نویسنده برای نگارش این کتاب بیش از پانصد منبع دیده و از 229 تای آنها بهره گرفته شده است. کتاب نیلوفر نیایش در قطع و طرحی زیبا و جذاب و در 516 صفحه توسط نشر معارف به چاپ رسیده است. برگزاری مسابقات تالو نونهالان در تاریخ 15 / 12 /93 در خانه ووشو برگزار شد . این مسابقه38 نفر شرکت کننده داشت که در فرم های سن لو ،جین شو ،دائو شو ،چیانگ شو ،نن گوئن برگزار شد . اسامی نفرات اول تا سو م به قرار زیر است: سن لو : نفر اول : نیلوفر مختار پور نفر دوم : پرنیان بهادران نفر سوم : مبینا عبدالهی جین شو : نفر اول :نیلوفر مختار پور نفر دوم : پر. ویرجینیا وولف

کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر این ه به طرز شگفت انگیزی نیاز آبی بدن خود را مرتفع می کند. سلام با یه لبخند این دفتر رو باز یه نام کاربری ناآشنا nili2020. خیلی زود بهش عادت می کنم . اسمم شده نیلوفر ؛ نام کاملترین گل روی زمین . تا حالا نام مستعار نداشتم . یه سری تجربه تازه . همین امروز صبح تصمیم گرفتم یه وب راحت و خودمونی برای خودم داشته باشم .فعلا" می نویسم تا ببینم چی میشه ... قبلا هم اینو تجربه ، یه تجربه شیرین و سرشار از یادگیری. این روزها در ایران باستان جشن نیلوفر می گرفتن . نیلوفر خانم برای خودت جشن آغازی دیگه بگیر .... شهروندخبرنگار ما گل های نیلوفر منطقه اورامان تخت در استان کردستان را به تصویر کشیده است. معبد نیلوفر در هند لوتوس تمپل یا معبد نیلوفر آبی (bahá'í houses of worship یا lotus temple) معبد آیین بهائی یا مشرق الاذکار بهائیان در شهر دهلی نو پایتخت هندوستان است که از معروفترین بناهای مدرن هند به شمار می آید و به عنوان مادر معابد شبه قاره هند شناخته شده است. به معماری این بنا که به شکل گل لوتوس است جوایز معتبر بین المللی بسیاری تعلق گرفته و مقالات بیشماری در نشریات معتبر جهانی در باره آن نوشته اند.معمار این ساختمان یک ایرانی بهائی به نام فریبرز صهبا است که در طرح معماری این بنا از گل نیلوفر آبی الهام گرفته است. این گل زیبا در هندوستان نشانه پاکی و تی است که همواره با عبادت و دیانت توأم بوده است.این ساختمان شامل ۲۷ گلبرگ است که از بتُن سفید ساخته شده و با سنگ مرمر سفید پوشیده شده است.این سنگ ها از یونان یداری و در ایتالیا برش داده شده اند. هر یک از نُه طرف ساختمان سه گلبرگ دارد و نُه در بزرگ به تالار مرکزی به ظرفیّت ۱۳۰۰ نفر باز می شود. ارتفاع بنا از کف تا بالای ساختمان ۲۷/۳۴ متر و قطر ساختمان ۷۰ متر است و در زمینی به مساحت ۶۴/۱۰ تار در کاخ ریاست جمهوری هندوستان نشسته است.این بنای عظیم جدیدترین مشرق اُلاذکار بهائیان است که در جهان ساخته شده زمین آن در سال ۱۹۵۳ یداری شده و ساخت آن در سال ۱۹۸۰ شروع و پس از ۶ سال، در ۲۴ دسامبر ۱۹۸۶ به اتمام رسیده است. در طی بیش از ۲۰ سالی که از عمر این بنا می گذرد بیش از ۵۰ میلیون نفر از آن دیدن کرده اند و گاه در هنگام تعطیلات مملکتی هند، تعداد بازدیدکنندگان به یکصد هزار نفر در یک روز نیز بالغ شده است.هندوستان با جمعیتی بین ۱٬۷ تا ۲٬۲ میلیون نفر بهایی بزرگترین جمعیت پیروان این آیین در جهان به شمار می آید. در این بنا به ندرت مناسکی ویژه بهائیان انجام می شود و همه می توانند با هر اعتقادی با سکوت به تفکر و مناجات بپردازند. انجام مراسم مذهبی و سخنرانی در سالن اصلی ممنوع است و اغلب مردم هندوستان از هر مذهب و طایفه ای آن را محترم می شمارند.   معبد نیلوفر در هند   معبد نیلوفر در هند   تور هند تابستان 96 تور هند تیر 96 تور هند مرداد 96 تور هند عید فطر 96 اولین زن خلبان هواپیمای جنگی در افغانستان، فارغ حصیل شد. ستوان دوم نیلوفر رحمانی 21 ساله در کنار 8 خلبان جوان دیگر دیروز پنجشنبه در مراسم جشنی در پایگاه هوایی شینداد هرات، به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان خلبانان نیروی هوایی افغانستان آغاز کرد.

این خلبانان توسط مدرسانی از نیروی هوایی ، دوره های آموزشی را طی د.
نیلوفر رحمانی در این دوره آموزشی، 197 پرواز به مدت 145 ساعت را گذراند.

باز هم افتخاری دیگر از دانش آموزان مدرسه فرهنگ ... پذیرفته شدگان تیزهوشان: نیلوفر اهری پور- هاله کاظم زاده پذیرفته شدگان نمونه تی: نیلوفر اهری پور- هاله کاظم زاده- مریم خطیب زاده- یگانه قوانلو- مهدیه سادات خبیری- نازنین شوقی نژاد- کیمیا کردی- درسا حسنی- ستایش اسانی- محبوبه برزویی تلاش و پشتکار مقتدرانه عزیزانمان را ارج می نهیم. امیدواریم همواره در سایه عنایات حضرت حق موفق باشند. ابراهیم یادته توی تلفن می گفتی دلم می خواد به تو بگم نیلوفر یادته؟ خودت می گفتی حالا هم که عشق ما مثل عشق نیلوفر به سرو شده ابراهیمقلب  عشق پاییزی ما مثل پیچک ابراهیم ما یه جفت همیشه خوشبختیم برای عشق خودم و خودت برای صبرها برای همه بی خبری ها ابراهیم خدا از دعای قلبم می دونه که خیلییییییییی عاشقتم و خیلییییییییییییییییییییییی دلم می خواد بیای عاشقتم ابراهیمقلب ابراهیم قلبم مدتی است گروهی وابسته به فرقه ضاله بهائیت فعالیت خود را در قالب اموری همچون تجارت و فعالیت های اقتصادی روی اجناس مارک دار گسترش داده اند.
به گزارش ایسلنا به نقل ازندای انقلاب ،این گروه که غالبا با اسامی همچون نیلوفر آبی یا لوتوس فعالیت های خود را انجام می دهند مدتی است که نفوذ خود را در بازار تهران و مجتمع های تجاری بزرگ پایتخت افزایش داده اند.
همچنین مدتی قبل بود که وب سایتی توسط گردانندگان فرقه ضاله بهاییت در ایران با نام پروژه های بهایی یا شبکه توسعه دهندگان بهایی راه اندازی شده بود که منابع و مطالب ترویجی این فرقه ضاله در آن قرار داده شده بود.
در این وب سایت در کنار تبلیغ به عضو گیری برای این فرقه ضاله نیز پرداخته شده است.
خاطرنشان می شود که نیلوفر آبی الگوی مقدسی برای اعضای این فرقه محسوب می شود به طوری که معبدی با همین سبک را در هندوستان و با نام مشرق الاذکار لوتوس یا نیلوفر آبی طراحی کرده اند که بزرگترین بنای معبدی جهان محسوب می شود. مشرق الازکار، معبد بهائیان نیلوفر نیک بنیاد: تا به حال واژه ی «کاریکلماتور» به گوشتان خورده است؟ اگر شنیده باشید، حتماً اسم «پرویز شاپور» را هم کنارش دیده اید. حال «نیلوفر» رو به بهبود است و صبح چهارشنبه عمل موفقیت آمیزی روی پاهایش انجام شده است.