نیلوفر یخی

به نقل از خبرگزاریها در مورد نیلوفر یخی : نیلوفر نیایش کتاب «نیلوفر نیایش؛ نگاهی نو به زندگی و شخصیت سجاد(ع)» نوشته حجت‏ ال والمسلمین حسین سیدی از سوی دفتر نشر معارف منتشر شد. «نیلوفر نیایش» جلد ششم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(ع)» یا «سبک زندگی معصومین(ع)» است که برخی از مجلداتش در دهه ۸۰، برنده جایزه یا ک دای جایزه کتاب سال حوزه علمیه قم شدند. در این مجموعه سعی شده مسایل مختلف زندگی از دیدگاه اهل بیت(ع) بیان شود و هدف این مجموعه پاسخ به این سئوال است که در روزگار امروز و برای انسان قرن بیست ویکم چگونه اهل بیت(ع) می توانند الگو باشند و چگونه آنها می توانند گرهی از زندگی مردم باز کنند. این سیره کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی و ، حماسه عاشورا، خطبه های انقل حضرت(ع)، اهمیت صحیفه سجادیه، ارتباط با خدا، دیگران و طبیعت، حقوق مخالفان و حیوانات و... را شامل می شود، برای عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نوشته شده است. نویسنده برای نگارش این کتاب، ۱۷۰ منبع تاریخی مطالعه و از آنها بهره گرفته شده است. نیلوفر رحمانی زن خلباننیلوفر رحمانی زن خلبان , رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده است.نیلوفر رحمانی دختر اهل افغانستان، توانسته عنوان زیباترین زن خلبان در جهان را از آن خود کندوی با سختی های موجود برای ن در افغانستان به این جایگاه رسیده هست.
رو مه عامه پسند بیلد در کشور . مجموعه: دنیای بازیگران

نیلوفر شهیدی بازیگر تلویزیون و سینما و دختر اسفندیار شهیدی مدیر برداری است که چند سالی است وارد این حوزه شده. از این بازیگر جوان مجموعه «به کجا چنین شتابان» که از شبکه پنجم سیماپخش شد که او در این سریال نقش مریم را بازی کرد.
او همچنین در سوم مهرشاد کارخانی با عنوان «سینما سوخته» بازی کرده که به نوعی اولین سینمایی وی محسوب می شود و هنوز اکران عمومی نشده است. البته شهیدی در کنار این دو کار، بازی در تله های مختلفی را نیز تجربه کرده است.   می توان به آینده این بازیگر جوان امیدوار بود، زیرا به دنبال نقش های متفاوتی است تا بتواند برای مخاطب خود تکراری نباشد.       تصاویر نیلوفر شهیدی   نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی  تصاویر  نیلوفر شهیدی  نیلوفر شهیدی,تصاویر نیلوفر شهیدی    منبع:biog hyha.com از بازیگران بیشتر بدانید ع های جدید بازیگران /خوشحالی هستی مهدوی فر و کلاه متفاوت نگار فروزنده درخواست یک بازیگر زن از مردم/ سطح ش ان را بالا ببرید!


[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو  معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو مادر معابد شبه قاره هند شناخته و در سال 1980 ساخته شده است. این بنا در کاخ ریاست جمهوری هند می باشد. طرح این معبد از گل های نیلوفر الهام گرفته شده است و دارای 27 گلبرگ که از بتن سفید ساخته و با مرمر سفید پوشیده شده این سنگ ها از یونان یداری و در ایتالیا برش داده می شود. این بنای بزرگ و زیبا مشرف الاذکار بهائیان است. در معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو کمتر مناسک بهائیان انجام می شود. هر ی می تواند با هر اعتقادی با سکوت به تفکر مناجات بپردازد. انجام مراسم مذهبی و سخنرانی در سالن اصلی ممنوع است. مردم هندوستان این آیین را محترم می شمارند. معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو جز پرشمار ترین بازدید کننده به حساب می آید و تعداد بازدیدکنندگان در روز یکصد هزار نفر می باشد.   معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو  معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو معبد نیلوفر آبی هند دهلی نو   تور هند تابستان 96 تور هند تیر 96 تور هند مرداد 96 تور هند عید فطر 96 لاله به دست آمده نیلوفر بعد جنگ ها رسیده نیلوفر داغ و صمیمی است همیشه خورشید شب من شده نیلوفر دستم که میگیرد دل میبرد تشنه را تشنه نمیگذارد نیلوفر سرفه های قلم مرا شنیده دیدم که اشگ ریخته نیلوفر اما دلم جای دیگه است هنوز گذشته با منه نیلوفر تظاهر نمیکنم به دوست داشتن باور کن اشتباه رابطه نیلوفر محکومم به این رنج لعنتی برقرار بمانی . زندگی خصوصی امین حیایی و نیلوفر خوش خلق چطور می گذرد؟ دانلــود رمـان ❤ تلافی عشق ❤ درادامه مطلب برترین سایت های رمـان در ایـران
www.b-roman.ir www.motadane-roman. talafie eshgh رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) 1 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نام رمان : تلافی عشق
2 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نویسنده : ~*نیلوفر آبی*~ کاربر انجمن نودهشتیا 3 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) حجم کتاب (مگابایت) : ۲٫۵ (پی دی اف) – ۰٫۲ (پرنیان) – ۰٫۹ (کتابچه) – ۰٫۲ مگابایت (epub)
11 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، epub
4 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) تعداد صفحات : ۲۶۷
14 رمان تلافی عشق ~*نیلوفر آبی*~ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) خلاصه داستان :
تبسم دانشجوی سال آ مددکاری …. یه دختر پر انرژی و سر خوش به دور از دغدغه های زندگی….
تبسم تصمیم می گیره که پایان نامش رو از روی یه زندانی بنویسه، به کمک یکی از دوستان خانوادگی که پسر اون خانواده پلیس هستش و پرونده های اون زندان هم زیر دست این پلیس بوده، پاش به زندان باز می شه….
بعد از چند وقت اتفاق های می افته که تبسم از این رو به اون رو می شه….. س رست پلیس راه استان از برخورد پژو ۲۰۶ با سواری ۴۰۵ در محور سراب نیلوفر به کوزران خبر داد. با به دست آوردن پیروزی، جنگ به نفع آدم تموم نمی شه! ارنست همینگ وی، “وداع با اسلحه”، ترجمه ی نجف دریابندری، انتشارات نیلوفر، ص 78 جلسه ی بعدی ی انجمن رمان آستارا در تاریخ 30 دی ماه 1392 ساعت سه و نیم تا 5 برگزار برگزار می شود. رمان پیشنهادی: وداع با اسلحه نوشته ی ارنست همینگ وی ترجمه ی نجف دریابندری انتشارات نیلوفر * در ضمن دوستانی که مطالعه ی "وداع با اسلحه" را تمام کرده اند می توانند رمان "پیرمرد و دریا" را هم بخوانند. * * در دو ماه باقی مانده از زمستان 92، یک رمان ایرانی مطالعه خواهد شد. لطفن رمان پیشنهادی خود را اعلام نمایید. بر اثر برخورد دو دستگاه وانت نیسان سایپا با یک دستگاه تراکتور در محورسراب نیلوفر به کوزران یک تن مصدوم شد.
نیلوفر ابراهیمی ع جدیدی از خودش و همسرش مجتبی میرزاجانپور را منتشر کرده است. ع روز نشنال جئوگرافیک به برداشت نیلوفر آبی توسط یک زن ویتنامی در دلتا م گ (me g delta) این کشور اختصاص یافته است. توی راهرو قدم می زدیم به سمت آسانسور....من و نیلوفر.من با صدای بلند : خدایا کلاس زبان کنسل شه ! ( دعای هرهفته ما اینه که on call باشه و مجبور شه بره بیمارستان )نیلوفر : من هیچی نخوندم...من : من حتی کتاب هم نیاوردم با خودم !نیلوفر : منم الان از کتابخونه گرفتم...می خوای بریم برا تو هم بگیریم ؟من : نه بابا مهم نیست....رسیدیم به آسانسور.... تو آسانسور ب. نیلوفر لاری پور درباره خبر درگذشت افشین یداللهی توضیح داد و اذعان کرد که اگر این خبر صحت داشته باشد واقعه بسیار تلخ و دردناکی در آ سال رخ داده است. نمایش «نیلوفر و نفت» که نویسنده و کارگردانش دژاکام آن را ادای دِینی به علی نصیریان می داند، تایید شورای ارزشی و نظارت بر نمایش اداره کل هنرهای نمایشی را گرفت. نیلوفر نماد کمال است، زیرا برگ ها، گل ها و میوه اش دایره ای شکل است و دایره خود از این جهت که کاملترین شکل است نماد کمال به شمار می آید.نیلوفر یعنی شکفتن معنوی زیرا ریشه هایش در سحن است و با این حال به سمت بالا و آسمان می روید.از آب های تیره خارج می شود و گل هایش زیر نور خورشید و روشنایی آسمان رشد می کنند.نیلوفر کمال زیبایی نیز به شمار م. رکنا: دو پسر جوان که برای سرقت تلفن همراه زن همسایه اجیر شده بودند، به زور وارد خانه او شدند و نقشه آزار و اذیت خود را عملی د. گل نیلوفر یا گل خورشیدی قبل از هخا ان دارای سابقه و احترام بسیار بوده و تاجایی که نقش آن بر حاشیه پیاله ها(پیاله طلایی اطلس) ظروف سفالی نقش دار سیلک، دسته خنجر(دسته خنجر لرستان) و دیواره نگاره های تخت جمشید،شوش و... دیده می شود. استمرار این نقش بر جام ها و ساغرهای زرین،بر حواشی جامه های هخا ان،بر ستون های تخت جمشید(شاخه گل نیلوفر نمادی. «زن، زنده بود
و ایستاده بود
آن سوی جوی که در ع بود
و دست دراز کرده بود
که نیلوفر کبود را بدهد
به مرد
که این سوی جوی
در ع ایستاده بود

زن، فکرش را نکرده بود
که ع ، قدیمی ست
و مرد تکه تکه شد
فرو ریخت
در ج کنار خیابان

نیلوفر کبود
برآب بود» "حافظ " مجموعه «بی من فروغ نخوان» از نیلوفر لاری پور به نمایشگاه می رود. فیزیک اخلاق عادت ماهانه ای شان (!) که گل می کرد کلا آن روز کلاس جو معنوی جذ به خودش می گرفت! مثلا آن روز عزیزی را در حال پچ پچ با بغل دستی اش مشاهده نموده، فرمودند: نیلوفر این دفعه ی آ ه که بهت تذکر میدم! اصلا پاشو برو بیرون! اصلا دفعه ی بعد بدون ولی نیا! اصلا دیگه نیا!! نیلوفر زنگ بعد سر کلاس رفت.. هم اکنون در بلاد کفر کانادا به سر می برند. س. پاو وینت معبد نیلوفر آبی پاو وینت معبد نیلوفر آبی دسته بندی معماری بازدید ها 0 فرمت فایل ppt حجم فایل 162 کیلو بایت تعداد صفحات فایل 11  پاو وینت معبد نیلوفر آبی گزارش تخلف برای پاو وینت معبد نیلوفر آبی پاو وینت معبد نیلوفر آبی فروشنده فایل کد کاربری 1113 تمام فایل ها کاربر پاو وینت معبد نیلوفر آبی دارای 11اسلاید توضیحات: فایل پاو وینت بررسی بناهای الهام گرفته از طبیعت(انسان،طبیعت،معماری)،در حجم 11اسلاید قابل ویرایش. بخشی از متن: در این فایل لوتوس تمپل یا معبد نیلوفر بعنوان بنای الهام گرفته از طبیعت مورد بررسی قرار گرفته است.
معبد ایین یا مشرق الاذکاربهاییان در شهر دهلی نو پایتخت هندوستان
و به عنوان مادر معابدشبه قاره هند شناخته شده است.
ازشگفتیهای معماری مدرن میباشد
فهرست مطالب مورد بررسی شامل موارد زیر میباشد:
لوتوس تمپل یا معبد نیلوفر
مشخصات معبد
ویژگی ها
طرح های معبد و دلایل استفاده

این فایل با فرمت پاو وینت در11اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است. پاو وینت معبد نیلوفر آبیمعبد نیلوفر آبی
 
بیوگرافی نیلوفر شهیدی
بیوگرافی نیلوفر شهیدی
نیلوفر شهیدی niloofar shahidi متولد 1360 در تهران است و از بازیگران زن ایرانی است که با اینکه در های بسیار دیده نشده اما هر ی حضور داشته از بازیگران خوب بوده است .
اولین سریال نیلوفر شهیدی به کجا چنین شتابان بود که در سال 88 از شبکه تهران پخش شد.
بازیگر سریال لیسانسه ها فارغ حصیل کارشناسی ارشد در رشته ی کامپیوتر میباشد پدرش اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی برداری سینما و تلویزیون است که علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت.
ع جدید نیلوفر شهیدی
او همچنین در سوم مهرشاد کارخانی با عنوان «سینما سوخته» بازی کرده که به نوعی اولین سینمایی وی محسوب می‌شود و هنوز اکران عمومی نشده است. البته شهیدی در کنار این دو کار، بازی در تله‌ ‌های مختلفی را نیز تجربه کرده است.
می‌توان به آینده این بازیگر جوان امیدوار بود، زیرا به دنبال نقش‌های متفاوتی است تا بتواند برای مخاطب خود تکراری نباشد.
 
نیلوفر شهیدی و مادرش و برادرش
نیلوفر شهیدی و مادرش و برادرش به دیدارم بیا هر شب
در این تنهایی تنها و تاریکِ خدا مانند

دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشنتر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است

بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده
وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستو ها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت

بیا، ا. نیلوفر روییدساقه اش از ته خواب شفافم سر کشیدمن به رویا بودم،سیلاب بیداری رسیدچشمانم را در ویرانه خوابم گشودمنیلوفر به همه زندگی ام پیچیده بوددر رگ هایش ، من بودم که می دوید اش در من ریشه داشت،همه من بودکدامین باد بی پروادانه این نیلوفر را به سرزمین خواب من آورد؟
  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] این گل از قدیم الایام در ایران کاشته می شده و از گلهائی است که کاشتن آن خیلی آسان و بی زحمت است .این گل بصورت پیچک به دور شاخه درختان و یا تنه درختان و تیرهای چراغ برق و یا پایه های آلاچیق پیچیده و بالا میرود . بلندی آن بنا به تکیه گاهی که به آن پیچیده تغییر می کند و تا چندین متر ارتفاع پیش میرود . اقسام قابل توجه این گل عبارتند از : 1 ـ نیلوفر ارغوانی i. purpurea : که بوته اش به اندازه کافی بلند شده به خوبی دور نخ یا سیم یا پنجره پیچیده آنرا سبز و پُر گل مینماید . از این قسم تنوع های رنگی متعددی با گل سفید ، صورتی ، بنفش ، ابلق یا حاشیه دار وجود دارد که گل تمام آنها قبل از طلوع آفتاب باز شده تا یکی دو ساعت از روز دوام می کند . 2 ـ نیلوفر ستاره آبی i. blue star : یکی از اقسام بسیار زیبای نیلوفر می باشد که رنگ گلهای آن نقره آبی و گلهای آن که هر روز یک دسته باز می شود از صبح تا چهار بعد از ظهر دوام می آورد . هوای خنک با این گل سازگارتر از آفتاب گرم است . گل نیلوفر برای پوشاندن پنجره ها و آلاچیق ها و یا تیرهای چراغ برق و پایه و ستون های ایوان هاخیلی مناسب است .

به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند
دلم تنگ است
بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند
شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها
دلم تنگ است
بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه
در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال
دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها
و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت
بیا ای همگ.
از مرز خوابم می گذشتم، سایه تاریک یک نیلوفر، روی همه این ویرانه فرو افتاده بود. کدامین باد بی پروا دانه این نیلوفر را به سرزمین خواب من آورد ؟ در پس درهای شیشه ای رویاها، در مرداب بی ته آیینه ها، هر جا که من گوشه ای از خودم را مرده بودم ، یک نیلوفر روییده بود. گویی او لحظه لحظه در تهی من می ریخت . و من در صدای شکفتن او ، لحظه لحظه خودم .
بیوگرافی نیلوفر شهیدیبیوگرافی نیلوفر شهیدینیلوفر شهیدی niloofar shahidi متولد ۱۳۶۰ در تهران است و از بازیگران زن ایرانی است که با اینکه در های بسیار دیده نشده اما هر ی حضور داشته از بازیگران خوب بوده است .اولین سریال نیلوفر شهیدی به کجا چنین شتابان بود که در سال ۸۸ از شبکه تهران پخش شد.بازیگر سریال لیسانسه ها فارغ حصیل کارشناسی ارشد در رشته ی کامپیوتر میباشد پدرش اسفندیار شهیدی از مدیران قدیمی برداری سینما و تلویزیون است که علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت.ع جدید نیلوفر شهیدی
او همچنین در سوم مهرشاد کارخانی با عنوان «سینما سوخته» بازی کرده که به نوعی اولین سینمایی وی محسوب می شود و هنوز اکران عمومی نشده است. البته شهیدی در کنار این دو کار، بازی در تله های مختلفی را نیز تجربه کرده است.می توان به آینده این بازیگر جوان امیدوار بود، زیرا به دنبال نقش های متفاوتی است تا بتواند برای مخاطب خود تکراری نباشد. نیلوفر شهیدی و مادرش و برادرشنیلوفر شهیدی و مادرش و برادرش نیلوفر اردلان (زاده داد ۱۳۶۴) بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی هافبک چپ و کاپیتان تیم ملی فوتبال ن ایران است. وی در سال ۱۳۸۸ پیشنهاداتی برای بازی در باشگاه های اماراتی داشت. باشگاه ابوظبی مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان با حقوق ماهیانه ۵ هزار دلار را به ... به دیدارم بیا هر شب، در این تنهایی ِ تنها و تاریک ِ خدا مانند دلم تنگ است بیا ای روشن، ای روشن تر از لبخند شبم را روز کن در زیر س وش سیاهی ها دلم تنگ است بیا بنگر، چه غمگین و غریبانه در این ایوان س وشیده، وین تالاب مالامال دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها و این نیلوفر آبی و این تالاب مهت بیا ای همگناه ِ من درین برزخ بهشتم نیز و هم. sanie haie nafas gir رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) 1 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نام رمان : ثانیه های نفیس گیر
2 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) نویسنده : نیلوفر غ کاربر انجمن نودهشتیا 3 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) حجم کتاب : ۲٫۸ (پی دی اف) – ۰٫۲ (پرنیان) – ۰٫۸ (کتابچه) – ۰٫۲ (epub) – اندروید ۰٫۸ (apk)
11 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، epub ، apk
4 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) تعداد صفحات : ۲۶۲
14 رمان ثانیه های نفیس گیر نیلوفر غ کاربر نودهشتیا (pdf و موبایل) خلاصه داستان :
فصل زندگی او هیچ وقت بهاری نشد… هر ثانیه از زندگی برای او نفس گیر بود… او خواست شکوفه های بهاری را بو کند اما…
صدای شوم کلاغ ها به او اجازه ی بهاری شدن را ندادند… فصل زندگی او شد تلخ و خزان…برگ چشماهایش شد ،مرهم دل زخمیش… سلام جهت دریافت پاسخ سوالاتتا ن در زمینه های جوانان و مشکلات انها و ارائه را ارهای اصولی و منطقی و دریافت پاسخ انها بصورت گفت و گوی انلاین یا غیر مستقیم میتوانید از طریق این شماره تلفن ها 09015247398 "نیلوفر " و 09014991066 "نسترن هوشیار" در تلگرام با این بزرگواران در تماس باشید این کار خدا پسندانه صرفا برای رضای خداوند متعال انجام خواهد شد انش. یاس پ ر شده و پژمرده


غنچه سر به گریبان برده


در آتش زده گلشن وحی


باغ نیلوفر سیلی خورده


همه گویند علی مظلوم است


خیمه هایی که به غارت رفتند


اهل بیتی که اسارت رفتند


قلتگاهی که در آن جا گل ها


دست بسته به زیارت رفتند


همه گویند علی مظلوم است نیلوفر میرلوحی متولد 1369 تحصیلات : لیسانس ی معماری نوازنده و مدرس گیتار کلاسیک و پاپ ساز گیتار را در سال 1387 در محضر اهورا کرباسی آغاز نمود و از سال 1389 به صورت حرفه ای در آموزشگاه های معتبر استان اصفهان شروع به فعالیت نمود . خلاصه فعالیت های هنری : اجرای کنسرت در صنعتی ( هنرمندان جوان ) ، شرکت در ار تر مجلسی گروه نخست ، همکاری با گروه موس. this poem was nominated poem of 2005.
written by an african kid, amazing thought: "when i born, i black, when i grow up, i black,
when i go in sun, i black, when i scared, i black,
when i sick, i black, and when i die, i still black...
and you white fellow,
when you born, you pink, when you grow up, you white,
when you go in sun, you red, when you cold, you blue,
when you scared, you yellow, when you sick, you green,
and when you die, you gray.. .
؟ and you call me colored???.. ......." این شعر که ک دای شعر برگزیده س. کوییز از ٥نمره بود و بالاترین نمره ها عبازتند از: ١-سلمانی پور ،میترا عباسی،دریا حسینی. ٥ ٢-پرویز، تی،حسن زاده،نادری،بندر. ٤.٧٥ ٣-صداقت،حصارکی،صائمی. ٤.٥ ٤-اوجاقی،رمضانی،بشیری،نیلوفر حسینی،قربان زاده،طهماسبی. ٤.٢٥ ٥-عبد خانی. ٤ بچه ها خسته نباشید. خیلی خوب بود. آ ین نیلوفر مردابم مرداب نشین این روزای بی باران تشنه تر از باران د ی نگاه آسماندریغا که اوهم خسته هست مثل من کم ورده حال همه روزای مست مثل مننگاهی هنوزم به اون کوه بلند در دوردستعطش که منووادارکرد به فکر بد در دوردستگمان من امروز نبود که اینجا مانده ام به گلنیلوفری نیس به مرداب آب رفته و مانده گلجاری بودم همه عمر رسیدم به این دشتکم نکرد احساس منو گرچه مانده دل دستهوای روزا رو دارم از دست میدم تا کجامقصدم همان جا بود که رسم رو به دریامرداب نشین این حال تنهای من نیستم تلخ ی که دگر مست نمکند نیستم همین روزها راهم کم داریم که هستیمبه نهای خلوت وگریه وقتای که مستیمندانستیم که هستم تا کجا باید دویدگله آهوی گرگ صفت تا کجا باید رمیددست های را شسته از دل کنارهم مینشینیمترس بچگی و همان دعوا همیشگی میبینیمفرقی نداشت حال من امروز یا که دیروزمیدانم نرسیدن که من داشتم از هروزحالا همانم تنها باز مانده همان جا ماندهخاطراتی که از نوشتن ها خیلی تنها ماندهمقصدم دور بود وراه من دشوار که اسیر خاکم رندانه میحرفم به دنیا که نیلوفر مرداب پیرخاکمپشیمان نیستم که من اینجا اسیر درد شبمیا تنها بی مکان خسته از تند بادای سرد شبم نه من همینم همان بودم که روزمرغ دریا داشترسیدن به تو تنها دلیلی برای یک پرواز رویا داشتگذشت از من سال ها ببین آ ین نیلوفر مردابماسیر وتنها دور مانده ام همین آ ین نیلوفر مردابم بعضیا بحرفی ندارن بگن نیلوفر نیایش (نگاهی به زندگی و شخصیت سجاد علیه السلام)- حسین سیدی- نشر معارف- 516 صفحه
جلد ششم از مجموعه چهارده جلدی «سیره کاربردی چهارده معصوم(علیهم السلام)» مربوط به کتاب ارزشمند "نیلوفر نیایش" است. این سیره کاربردی که بیش از ۵۰ موضوع مثل سیمای ظاهری، سیمای باطنی، سبک زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی و ، حماسه عاشورا، خطبه های انقل حضرت(علیه السلام)، اهمیت صحیفه سجادیه، ارتباط با خدا، دیگران و طبیعت، حقوق مخالفان و حیوانات و... را شامل می شود، برای عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان نوشته شده است.
نویسنده برای نگارش این کتاب بیش از پانصد منبع دیده و از 229 تای آنها بهره گرفته شده است. کتاب نیلوفر نیایش در قطع و طرحی زیبا و جذاب و در 516 صفحه توسط نشر معارف به چاپ رسیده است. برگزاری مسابقات تالو نونهالان در تاریخ 15 / 12 /93 در خانه ووشو برگزار شد . این مسابقه38 نفر شرکت کننده داشت که در فرم های سن لو ،جین شو ،دائو شو ،چیانگ شو ،نن گوئن برگزار شد . اسامی نفرات اول تا سو م به قرار زیر است: سن لو : نفر اول : نیلوفر مختار پور نفر دوم : پرنیان بهادران نفر سوم : مبینا عبدالهی جین شو : نفر اول :نیلوفر مختار پور نفر دوم : پر. ویرجینیا وولف

کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر
 کتاب خانم دَلُوِی، ویرجینیا وولف، ترجمه ی فرزانه طاهری، نشر نیلوفر این ه به طرز شگفت انگیزی نیاز آبی بدن خود را مرتفع می کند. سلام با یه لبخند این دفتر رو باز یه نام کاربری ناآشنا nili2020. خیلی زود بهش عادت می کنم . اسمم شده نیلوفر ؛ نام کاملترین گل روی زمین . تا حالا نام مستعار نداشتم . یه سری تجربه تازه . همین امروز صبح تصمیم گرفتم یه وب راحت و خودمونی برای خودم داشته باشم .فعلا" می نویسم تا ببینم چی میشه ... قبلا هم اینو تجربه ، یه تجربه شیرین و سرشار از یادگیری. این روزها در ایران باستان جشن نیلوفر می گرفتن . نیلوفر خانم برای خودت جشن آغازی دیگه بگیر .... شهروندخبرنگار ما گل های نیلوفر منطقه اورامان تخت در استان کردستان را به تصویر کشیده است. معبد نیلوفر در هند لوتوس تمپل یا معبد نیلوفر آبی (bahá'í houses of worship یا lotus temple) معبد آیین بهائی یا مشرق الاذکار بهائیان در شهر دهلی نو پایتخت هندوستان است که از معروفترین بناهای مدرن هند به شمار می آید و به عنوان مادر معابد شبه قاره هند شناخته شده است. به معماری این بنا که به شکل گل لوتوس است جوایز معتبر بین المللی بسیاری تعلق گرفته و مقالات بیشماری در نشریات معتبر جهانی در باره آن نوشته اند.معمار این ساختمان یک ایرانی بهائی به نام فریبرز صهبا است که در طرح معماری این بنا از گل نیلوفر آبی الهام گرفته است. این گل زیبا در هندوستان نشانه پاکی و تی است که همواره با عبادت و دیانت توأم بوده است.این ساختمان شامل ۲۷ گلبرگ است که از بتُن سفید ساخته شده و با سنگ مرمر سفید پوشیده شده است.این سنگ ها از یونان یداری و در ایتالیا برش داده شده اند. هر یک از نُه طرف ساختمان سه گلبرگ دارد و نُه در بزرگ به تالار مرکزی به ظرفیّت ۱۳۰۰ نفر باز می شود. ارتفاع بنا از کف تا بالای ساختمان ۲۷/۳۴ متر و قطر ساختمان ۷۰ متر است و در زمینی به مساحت ۶۴/۱۰ تار در کاخ ریاست جمهوری هندوستان نشسته است.این بنای عظیم جدیدترین مشرق اُلاذکار بهائیان است که در جهان ساخته شده زمین آن در سال ۱۹۵۳ یداری شده و ساخت آن در سال ۱۹۸۰ شروع و پس از ۶ سال، در ۲۴ دسامبر ۱۹۸۶ به اتمام رسیده است. در طی بیش از ۲۰ سالی که از عمر این بنا می گذرد بیش از ۵۰ میلیون نفر از آن دیدن کرده اند و گاه در هنگام تعطیلات مملکتی هند، تعداد بازدیدکنندگان به یکصد هزار نفر در یک روز نیز بالغ شده است.هندوستان با جمعیتی بین ۱٬۷ تا ۲٬۲ میلیون نفر بهایی بزرگترین جمعیت پیروان این آیین در جهان به شمار می آید. در این بنا به ندرت مناسکی ویژه بهائیان انجام می شود و همه می توانند با هر اعتقادی با سکوت به تفکر و مناجات بپردازند. انجام مراسم مذهبی و سخنرانی در سالن اصلی ممنوع است و اغلب مردم هندوستان از هر مذهب و طایفه ای آن را محترم می شمارند.   معبد نیلوفر در هند   معبد نیلوفر در هند   تور هند تابستان 96 تور هند تیر 96 تور هند مرداد 96 تور هند عید فطر 96 اولین زن خلبان هواپیمای جنگی در افغانستان، فارغ حصیل شد. ستوان دوم نیلوفر رحمانی 21 ساله در کنار 8 خلبان جوان دیگر دیروز پنجشنبه در مراسم جشنی در پایگاه هوایی شینداد هرات، به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان خلبانان نیروی هوایی افغانستان آغاز کرد.

این خلبانان توسط مدرسانی از نیروی هوایی ، دوره های آموزشی را طی د.
نیلوفر رحمانی در این دوره آموزشی، 197 پرواز به مدت 145 ساعت را گذراند.

باز هم افتخاری دیگر از دانش آموزان مدرسه فرهنگ ... پذیرفته شدگان تیزهوشان: نیلوفر اهری پور- هاله کاظم زاده پذیرفته شدگان نمونه تی: نیلوفر اهری پور- هاله کاظم زاده- مریم خطیب زاده- یگانه قوانلو- مهدیه سادات خبیری- نازنین شوقی نژاد- کیمیا کردی- درسا حسنی- ستایش اسانی- محبوبه برزویی تلاش و پشتکار مقتدرانه عزیزانمان را ارج می نهیم. امیدواریم همواره در سایه عنایات حضرت حق موفق باشند. ابراهیم یادته توی تلفن می گفتی دلم می خواد به تو بگم نیلوفر یادته؟ خودت می گفتی حالا هم که عشق ما مثل عشق نیلوفر به سرو شده ابراهیمقلب  عشق پاییزی ما مثل پیچک ابراهیم ما یه جفت همیشه خوشبختیم برای عشق خودم و خودت برای صبرها برای همه بی خبری ها ابراهیم خدا از دعای قلبم می دونه که خیلییییییییی عاشقتم و خیلییییییییییییییییییییییی دلم می خواد بیای عاشقتم ابراهیمقلب ابراهیم قلبم مدتی است گروهی وابسته به فرقه ضاله بهائیت فعالیت خود را در قالب اموری همچون تجارت و فعالیت های اقتصادی روی اجناس مارک دار گسترش داده اند.
به گزارش ایسلنا به نقل ازندای انقلاب ،این گروه که غالبا با اسامی همچون نیلوفر آبی یا لوتوس فعالیت های خود را انجام می دهند مدتی است که نفوذ خود را در بازار تهران و مجتمع های تجاری بزرگ پایتخت افزایش داده اند.
همچنین مدتی قبل بود که وب سایتی توسط گردانندگان فرقه ضاله بهاییت در ایران با نام پروژه های بهایی یا شبکه توسعه دهندگان بهایی راه اندازی شده بود که منابع و مطالب ترویجی این فرقه ضاله در آن قرار داده شده بود.
در این وب سایت در کنار تبلیغ به عضو گیری برای این فرقه ضاله نیز پرداخته شده است.
خاطرنشان می شود که نیلوفر آبی الگوی مقدسی برای اعضای این فرقه محسوب می شود به طوری که معبدی با همین سبک را در هندوستان و با نام مشرق الاذکار لوتوس یا نیلوفر آبی طراحی کرده اند که بزرگترین بنای معبدی جهان محسوب می شود. مشرق الازکار، معبد بهائیان نیلوفر نیک بنیاد: تا به حال واژه ی «کاریکلماتور» به گوشتان خورده است؟ اگر شنیده باشید، حتماً اسم «پرویز شاپور» را هم کنارش دیده اید.