نیمه جدی

به نقل از خبرگزاریها در مورد نیمه جدی : در مرحله نیمه نهایی تیم اول ج با تیم چهار ج و تیم دوم ج با تیم سوم به مصاف هم خواهند رفت؛مرحله نیمه نهایی بعد از شب ٢٣ رمضان برگزار خواهد شد.به این ترتیب: در بازی اول؛ شادروان ابراهیم یزدانپناه vs شادروان علی شعبانی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠،ساعت ٢١:٤٥ در بازی دوم؛ شادروان رضا حقیقت vs شادروان بهروز مردانگی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠ ،ساعت ٢٢:٤٥ بازدید کارشناس تشکل های دینی و نائب رییس شورای هیئات مذهبی از مراسم جشن های نیمه شعبان و ایستگاه صلواتی در محمودآباد به گزارش روابط عمومی شورای هیئات مذهبی محمودآباد ، مجتبی احمدی نائب رییس این شورا 27 داد در نشست خبری اظهارداشت: برابر مصوبه جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی به اتفاق کارشناس تشکلهای دینی در روز نیمه شعبان از 23 هیئت و جشن های خیابانی و ایستگاههای صلواتی بازدید کردیم . وی افزود: با عنایت به اهمیت جشن های نیمه شعبان امسال از تمام سالهای قبل جشن میلاد زمان (عج) در شهر محمودآباد چشمگیرتر و با شکوهتر بوده است که مساجد و حسینیه ها و مراکز خیابانی غرق در شادی و سرور بوداند. یافتم روشندلی از گریه های نیمه شب خاطری چون صبح دارم از صفای نیمه شب شاهدِ معنی که دل سر گشته از سودای اوست جلوه بر من کرد در خلوت سرای نیمه شب در دل شب، دامن ت به دست آمد مرا گنج گوهر یافتم از گریه های نیمه شب دیگرم اُلفت به خورشید جهان افروز نیست تا دلِ دردْ آشنا، شد آشنای نیمه شب نیمه شب با شاهد گلبن درآمیزد نسیم بوی آغوش تو آید از ه. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود. ماه رمضان امسال از نیمه گذشت و من خیلی از کارهایی رو که باید انجام می دادم هنوز ندادم ماه رمضان مسال انگار ماه امتحان من بود هر لحظه اش و ه ساعتش خدا منو با مهمترین موضوع زندگیم داره امتحانم می کنه تلاش تا این لحظه به روش خودم این امتحان رو پاس کنم امیدوارم اون بالایی هم قبول کنه...... کلید، داخل قفل، چرخید و تمام...خودم هستم و چهار دیواری...اتاقم پر از نیمه تمام هاست...کتاب های نیمه تمام... یادداشت های نیمه تمام... های نیمه تمام...
ذهنم... ذهنم پر شده از افکار نیمه تمام... تصمیم های نیمه تمام... ماجرا های نیمه تمام...لبخندی شاید معنی دار، میان تمام نیمه تمام ها، سیگاری می گیرانم و می بینم روزی را که میان تمام تمام نشده ها. بازیکنان ساحل عاج تیم ملی فوتبال ساحل عاج با وجود ش ت یک بر صفر برابر ژاپن در نیمه نخست، با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و در کنار کلمبیای سه امتیازی نامش را به عنوان مدعی صعود مطرح کرد.

شاگردان زاکرونی در نیمه نخست توسط هوندا به گل دست پیدا د و توانستند یک نیمه از آن محافظت کنند، اما در نیمه دوم آفریقا دست به چند تغییر زد و با زدن گل تساوی به بازی برگشت.

بازی بهم ریخته ژاپن فرصت را در اختیار ساحل عاج قرار داد تا این بار دروازه ژاپن روی یک ضربه سر فرو بریزد.

در گروه e تیم های کلمبیا و ساحل عاج با سه امتیاز و برحسب تفاضل گل در صدر قرار دارند و یونان و ژاپن بدون امتیاز چشم به دیدارهای آینده دارند. وجود آدمی دو نیمه ستنیمه ای قوی تر از واقعیت وجود اوو نیمه ای بس ضعیف ترکه گهگاه نیمه ی قوی تر وجود او غالب می شهو گاه نیمه ی ضعیف ترروزهایی هست که علیرغم هر تلاشینیمه ی ضعیف تر وجودمه که همواره تمام وجودم رو تسخیر می کنه و غالبه...
91/04/04 دیدار رده بندی رقابت های جام از ساعت 22:15 امشب به میزبانی ورزشگاه تختی تهران بین تیم های پیکان و ملوان آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کوپال ناظمی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

دیدار فینال این رقابت ها فرداشب بین تیم های استقلال و تراکتورسازی برگزار می شود. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. جهت ثبت نام در دوره های پردیس خودگردان سراسری سال 1393 به سایت سازمان سنجش مراجعه و یا از لینکهای زیر استفاده نمایید. سیستم ید اینترنتی سریال ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون نیمه متمرکز دوره های پردیس خودگردان در مق. باز هم جشن نیمه ی شعبان
بیتها رخت نو به تن دارند
قلم من به زحمت افتاده
واژه ها شوق پر زدن دارند

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
السلام علیک یا خورشید
چله ی انتظار سر آمد
از سر خمره نور می جوشید

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
همه ی شهرمان چراغانیست
عطر عود و گلاب می آید
چقدر حیف شد که آقا نیست  برای مشاهده اندازه واقعی طرح مناسبتی نیمه شعبان ویژه میلاد حضرت مهدی ع_2 کلیک کنید حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شد تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.

به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود.

لوئیز فن خالرقابت های "گینس کاپ" بامداد امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدار ها منچستریونایتد موفق شد با نتیجه سه بر دو رم را ش ت دهد.

رای منچستریونایتد که با لوئیس فان خال در بازی های دوستانه قدرتمندانه ظاهر شده است، رونی دو بار و خوآن ماتا یک بار گ نی د. هر سه گل منچستریونایتد در نیمه نخست به ثمر رسید. در نیمه دوم بازیکنان رم دو گل خورده را پاسخ دادند. میرالم پیانیچ و فرانچسکو توتی از روی نقطه پن ی، گ نان تیم ایتالیایی در نیمه دوم بودند تا این دیدار با برتری سه بر دو منچستریونایتد به پایان برسد. قرعه کشی نیمه نهایی چمپیونزلیگ بارسا-بایرن و یووه-رئال در نیمه نهایی cl
با انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، چهار تیم حاضر در این مرحله حریفان شان را شناختند. به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان دقایقی پیش برگزار شد و تیم های ‏بارسا و رئال باید با بایرن و یوونتوس روبرو شوند.‏


بایرن که دو فصل پیش در این مرحله با نتیجه خیره کننده 7-0 در مجموع دو دیدار بارسا را از پیش رو ‏برداشته باشد، بار دیگر به مصاف آبی و اناری ها خواهد رفت. این بار بارسا در دیدار رفت میزبان است.‏
رئال دیگر اسپانیا هم با یوونتوس، قهرمان ایتالیا روبرو خواهد شد. دیدار رفت در ورزشگاه خانگی ‏یوونتوس برگزار می شود.‏
براساس قرعه کشی، تیمی که از دیدار یوونتوس- رئال به دیدار فینال برسد، در برلین به عنوان میزبان شناخته می شود و می تواند از پیراهن اصلی اش استفاده کند.
دیدارهای رفت مرحله نیمه نهایی، روزهای 5 و 6 می (15 و 16 اردیبهشت) برگزار می شود و دیدارهای برگشت هم یک هفته بعد خواهد بود. صعود آرژانتین به نیمه نهایی با حذف بلژیک آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. آرازبسکت-ایسنا: با به پایان رسیدن مرحله یک چهارم پایانی رقابت های بسکتبال بازی های آسیایی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند و ایران باید برای رسیدن به فینال به مصاف قزاقستان برود.

در پایان رقابت های مرحله یک چهارم چین و فیلیپین حذف شدند و ایران، ژاپن، کره جنوبی و قزاقستان به مرحله نیمه نهایی صعود د.

ایران به . سکوت شبهای تهران را گاهی صدای بوق های پی در پی یک ماشین مدل بالا می شکند ،اما نیمه شب است و چه نیازی به بوق زدن؟خوب که بنگری در گوشه ای از خیابان سایه ای نحیف از یک زن را می بینی ،زنی که برای قیمت فروش تنش در نیمه شب چانه می زند.زنی که به ظاهر لبخند به لب دارد و گاهی بلند می خندد اما مشخص نیست پشت آن چهره رنگ آمیزی شده هم لبخندی هست یا خیر؟ ی چه می داند شاید این لبخندها واقعیست ،شاید هم از سر دردمندی و استیصال است . اما چشمان بی تفاوت و عاری از شور زندگی و گاها نمناک را چطور می توان توجیه کرد؟ اعمال روز نیمه شعبان برای تلگرام
جدید ترین اعمال روز نیمه شعبان اعمال روز نیمه شعبان بهترین اعمال روز نیمه شعبان اعمال های روز نیمه شعبان ادامه مطلب دعاهای نیمه شعبان دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
ادامه مطلب مژده ای دل که شب نیمه شعبان آمد بر تن مرده و بی جان جهان جان آمد بانگ تکبیر نگردرهمه عالم بر پاست همه گویند مگر جلوه یزدان آمد اززمین نوربه بالا رود امشب زیرا نور خورشید ت همه تابان آمد قائم آل محمد (عج)گل گ ار رسول حجه بن الحسن (عج)آن مظهر ایمان آمد نیمه شعبان، زادروز دوازدهمین اختر تابناک آسمان ت، بر تمامی شیعیان جهان شادباد! آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.

آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.

در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.

سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.

به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. منبع:مسی نیو مسابقات فوتسال شهرستان دشتی در رده جوانان که با شرکت 3 تیم ان،پاسارگاد و ایرانجوان از روز 28 دی در سالن شهیدمهدوی شهرخورموج آغاز شده بود با قهرمانی تیم ان خورموج به پایان رسید. در بازی اول این رقابت ها تیم ایرانجوان توانست با نتیجه 6 بر 3 تیم پاسارگاد را مغلوب کند.مصدومیت دروازبان تیم پاسارگاد در این نتیجه بی تاثیر نبود. در بازی دوم این رقابت ها دو تیم هم محله ای ان و پاسارگاد به مصاف هم رفتند.در نیمه اول این دیدار تیم ان با دو گل محمدحسن هادی پور و وحیدشایسته پیش افتاد.این نیمه الی رغم بازی خوب تیم پاسارگاد با واکنش های دروازبان آینده دار انی ها همراه شد. باشروع نیمه دوم تیم ان حاکم بر بازی بود و در این نیمه هم با یک گل وحیدشایسته و دو گل مهردادرمضانی حریف خود را 5بر0 ش ت داد. دیدار سوم که حکم بازی فینال را هم داشت قرار بود دیروز شنبه 3 بهمن ماه برگزار شود که بدلیل انصراف تیم ایرانجوان این تیم شایسته ان خورموج بود که به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید. در پایان این بازی ها تیم ان خورموج به عنوان تیم اول و تیم ایرانجوان خورموج به عنوان تیم دوم به مسابقات فوتسال جوانان استان راه یافتند. اعمال های جدید نیمه شعبان اعمال نیمه شعبان برای تلگرام
اعمال نیمه شعبان بهترین اعمال نیمه شعبان اعمال های جدید نیمه شعبان ادامه مطلب تیم منتخب جام جهانی تا پایان نیمه نهایی تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی مشخص شد. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.
در تیم منتخب تا پایان مرحله نیمه نهایی تونی کروس از آلمان به صدر بازیکنان برتر جام رسید. بن زما و روبن نیز در این ج در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله نیمه نهایی جام جهانی مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.
در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، استفان دی وریج از هلند، تیاگو سیلوا از برزیل و ماتز هوملس از آلمان حضور دارند.
تونی کروز از آلمان، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، وسلی اشنایدر از هلند و اسکار از برزیل در خط میانی تیم منتخب تا پایان این مرحله قرار گرفتند.
در خط حمله نیز یک بار دیگر زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند. سلام به همه دوستانی که نمی دونم چند تا تون هنوز هم به وبلاگ نیمه تعطیل من سر می زنید. من فردا(5 مهر) به نیمه راه می رسم. فردا روز تولدمه. اتفاقی که خودم ازش غافل بودم. عجیب و کمی درآوره که آدم خودش رو فراموش کنه. مخصوصا روز تولدش رو به عنوان شروع پا گذاشتن به این دنیای پیچ در پیچ و هزارتو... چقدر دلم گرفت وقتی که به وبلاگم اومدم و دیدم یکی ا. از دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی مقابل لیو ول قرار گرفت و می توانست در همان نیمه اول ش ت 3-0 بازی رفت را جبران کند اما اشتباهات داوری سبب شد بازی در نیمه اول 1-0 به تفع سیتی بماند و در نیمه دوم بازی 2-1 به نفع لیو ول شود. نیمه ی گمشده ی من الان باید خیلی خسته شده باشه . . .

از بس دنبال من گشته و نتونسته منو پیدا کنه . . .

حقم داره بنده خدا . . . !

جا داره از همین تریبون یه خسته نباشی بهش بگم .
. .
و بگم که امیدتو از دست نده “خواستن توانستن است . . . !

به حرف اینایی هم که میگن ” گشتم نبود نگرد نیست ! ” هم گوش نده . . .

اینا حسودن نمیخوان منو تو بهم برسیم . . . !

تنبلی نکن بیشتر تلاش کن که خداوند با صالحین است . . . !

و من الله توفیق به روی ماهم در آینه سلام ... آینه کدر بود یا ماه من رنگ پریده آینه ش ته بود یا ماه من نیمه هلال ماه همیشه نیمه ای از خود کم دارد نیمه ای پنهان در تاریکی سلام به روی ماهم به نیمه ای که لبخندش در تاریکی محو شد به ماه تارم که روشنایش به سیاهی رنگ باخت سلام به روی ماهم مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. تیم فوتبال برزیل با برتری مقابل کلمبیا حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 شد. دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل بین تیم های برزیل و کلمبیا از ساعت 30 دقیقه بامداد شنبه در ورزشگاه کاستلائو آغاز شد که در پایان با حساب 2 بر یک به سود برزیل به پایان رسید تا این تیم راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در نیمه نخست برزیل موفق شد یک بر صفر با گل دقیقه 7 تیاگو سیلوا به رختکن برود.

نیمه دوم حملات زیادی روی دروازه های دو تیم ایجاد شد. در دقیقه 69 داوید لوئیز موفق شد گل دوم را وارد دروازه کلمبیا کند تا برزیلی ها با خیال راحت تری بازی را ادامه دهند، اما کلمبیایی ها نا امید نشدند و با حملاتی که داشتند توانستند روی ضربه پن ی رودریگوئز در دقیقه 78 یکی از گل های خورده را جبران کنند تا حساب کار 2 بر یک شود.

بازی در دقایق پایانی حساسیت بالایی داشت و کلمبیا فشار را هر لحظه بیشتر کرده بود و موقعیت هایی را خلق کرد اما این حملات نتیجه ای برای آنها در برنداشت تا در نهایت این رقابت حساس و تماشایی با حساب 2 بر یک به سود برزیل خاتمه پیدا کند.

برزیل در مرحله یک هشتم نهایی، شیلی دیگر تیم ی جنوبی را مغلوب کرده بود.

میزبان جام جهانی با این برد حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی شد. منبع:مسی نیو پرسپولیس که در نیمه نخست یک گل به الوحده میزبان زد و چند فرصت ایده آل را هم اب کرد، در نیمه دوم با افت زودهنگام دو گل دریافت کرد. گل تساوی میزبان را بازیکن قدیمی و معروف اماراتی ها اسماعیل مطر به ثمر رساند. برانکو ایوانکوویچ روز گذشته رضاییان و علیپور را از اردوی تیمش ا اج کرد. تیم الوحده در نیمه اول یک توپ را به تیر دروازه قرمزهای تهر. گفتم که خدا مرا مرادی بفرست توفان زده‏ ام مرا نجاتی بفرست فرمود که با یا مهدی نذر گل نرگس صلواتی بفرست * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * *
در انتظار باران نیست آنکه بذری نکاشته زهی خجسته زمانی که یار باز آید به کام غم‏زدگان غم‏گسار باز آید اگر فدای زمان نخواهد شد ز سر چه گویم و سر، خود چه کار باز آید * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * ویرانه نه آنست که جمشید بنا کرد ویرانه نه آنست که فرهاد فرو ریخت ویرانه دل ماست که هر به یادت صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ریخت
یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت یک قدم مانده، زمین شوق شکفتن دارد * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * *
شاید آن روز که سهراب نوشت: "تا شقایق هست زندگی باید کرد" خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت: هر گلی هم باشد، چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی بی مهدی زندگی با غم‏هاست * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * اگر با آمدن "آفتاب" از "خواب" بیدار شویم مان قضاست...
ای مدنی‏برقع و مکی نقاب سایه‏نشین، چند بود آفتاب منتظران را به‏لب آمد نفس ای ز تو فریاد به فریاد رس * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * از ناکجای وجود بی مقدارم، تا آستان بی کران کوی تو، در میان سیلاب اشک، پلی از نیاز می زدم. پلی از انتظار،
از غیبت تا ظهور
* * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * مست عشقم، مست یارم، مست دوست
مست معشوقی که عالم مست اوست
یا صاحب ا مان ادرکنی
* * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * مهدی جان!
صبح بی تو ، رنگ بعدازظهر یک آدینه دارد
بی تو حتی مهربانی ح ی از کینه دارد استیکر تبریک نیمه شعبان استیکر تبریک نیمه شعبان استیکر تبریک نیمه شعبان استیکر تبریک نیمه شعبان استیکر تبریک نیمه شعبان ادامه مطلب مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ. ماری بریتانیایی روز چهارشنبه با غلبه بر گائل مونفیلس فرانسوی به نیمه نهایی بازی های تنیس آزاد فرانسه ، رولان گروس ، راه یافت.
قهرمان تنیس ویمبلدون که از سال 2011 تاکنون ، چهارمین صعود به جمع چهار تنیس باز رولان گروس را تجربه می کند اکنون باید با برنده هشت دوره گذشته بازی های تنیس آزاد فرانسه روبه رو شود.
ماری با نتایج شش بر چهار . تیم فوتبال ان در نیمه اول دیدار برابر سایپا با ارائه یک بازی منطقی موفق شد نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود. اس ام اس تبریک ولادت زمان و نیمه شعبان شد نیمه ی شعبان و جهان گشت جوان از مقدم پاک آن ولی سبحان آن نشین کاخ وحدت امروز بنمود رخ از و گردید عیان ولادت زمان(ع) مبارک باد . . . اس ام اس ولادت زمان(عج) ای وارث تاج و تخت محمود بیا / مرآت صفات پاک معبود بیا خلق آرزوی بهشت موعود کنند / والله تویی بهشت موعود بیا عید شعبان مبارک باد . . . مـژده ی آمـدن. مغز انسان از دو نیمه تشکیل شده است؛ که در طول مطالعات گذشته و امروزی محققان علل و فواید آن را در یافته اند. از سالهای پیش دانشمندان کشف د که هر دو سمت مغز عملکرد های متفاوت از یکدیگر دارند. علل دو نیمه بودن مغز انسان به طور مثال، نیمکره ی چپ مسئول زبان […] نوشته علل دو نیمه بودن مغز انسان اولین بار در سلامتی پدیدار شد. رئال مادرید امشب در ناپولی دو نیمه متفاوت داشت. نیمه اول بسیار ضعیف و نیمه دوم درخشان. برترین بازیکن پرسپولیس و الجزیره امارات گفت: نیمه اول این دیدار را بردیم اما نیمه دوم در تهران است. سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: در نیمه اول عمل ان بسیار خوب بود و برنده به رختکن رفتیم اما در نیمه دوم روی دو غفلت دو گل دریافت کردیم. چاه نیمه های سیستان ،مستعد گردشگری اما ناشناخته
چاه نیمه چاله های طبیعی بزرگی درفاصله ۵۰ کیلومتری شهر زابل و ۵کیلومتری شهرستان ز و در کنار روستای قلعه نوی قرا دارد.
آب مازاد رودخانه هیرمند توسط کانالی به آن هدایت می شود. گنجایش این مخازن ۷۰۰ میلیون متر مکعب است که به صورت دریاچه در آمده است. ظرفیت کل این چاه نیمه ها در بهترین ح یک هفتم تالاب بین المللی هامون است.
در مواقع کم آبی، آب شرب و قسمتی از آب کشاورزی سیستان از این دریاچه تامین می شود. در حاشیه آب های زلال چاه نیمه، پارک جنگلیو باغ وحشی احداث شده که منظره زیبایی را به وجود آورده است و به یکی از تفریحگاه های شهرستان ز برای مردم سیستان تبدیل شده است.

قابل ذکر است که حجم آب این چاه نیمه ها با توجه به خش الی های مکرر سالهای اخیر و پرداخت نشدن حق ابه دریاچه هامون از طرف کشور افغانستان کاهش یافته و خطر زیست محیطی و بین الملی آن منطقه را تهدید خواهد کرد و در صورتی که آب ورودی از کشور افغانستان کماکان به صورت سیل وارد منطقه سیستان شود مشکلات آب شرب نیز بر تهدیدات ناشی از خش الی 15 ساله می افزاید.

چاه نیمه های دشت سیستان که ویژگی های منحصر به فردی دارد، یکی از مناطق مستعد گردشگری شرق کشور به شمار می رود اما با این وصف، به دلیل نبود امکانات کافی در این منطقه محروم، از این ظرفیت به نحو مطلوبی استفاده نمی شود .
با اشاره به استقبال گردشگران از چاه نیمه های دشت سیستان که از لحاظ ماهیت در نوع خود یک استثنا در کشور محسوب می شود بزرگ ترین مجتمع تفریحی شرق کشور به شمار می آید که هر سال و به ویژه در ایام نوروز، گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می کند.
در دشت سیستان و در حوالی شهرستان های زابل و ز ، ٣ گودال طبیعی وجود دارد و با پر آب شدن این گودال ها ٣ دریاچه طبیعی بزرگ به وجود می آید که در بیشتر مواقع سال ظرفیت زیادی هم دارد و بدین ترتیب این دریاچه های طبیعی که به چاه نیمه ها شهرت دارد به عنوان ذخیره آب دشت سیستان باعث رونق کشاورزی در این منطقه مستعد شده است که البته در کنار این ٣ چاه نیمه طبیعی، یک چاه نیمه که به چاه نیمه چهارم مشهور است به بهره برداری رسید.
این چاه نیمه ها که یکی از مناطق زیبا، بکر و جذاب شرق کشور محسوب می شود، از منابع اصلی تامین آب شرب زاهدان و آب شرب و کشاورزی منطقه سیستان شامل شهرستان های زابل، ز و هیرمند به حساب می آید.
در هر حال آب های فیروزه ای این مخازن بزرگ با تپه ها و درختچه های اطراف آن، مناظر دیدنی و چشم نوازی را به وجود آورده است که با کمی توجه و سرمایه گذاری، می تواند به یک منطقه بزرگ گردشگری در شرق کشور تبدیل شود.
با این وجود، نبود امکانات مناسب از یک سو و معرفی ن این منطقه بکر و زیبا به گردشگران و به ویژه علاقه مندان به طبیعت از سوی دیگر، باعث شده است تا این دریاچه های طبیعی از لحاظ گردشگری توسعه پیدا نکنند به طوری که در حال حاضر بسیاری از مردم کشور، اطلاعات قابل توجهی از وجود این مخازن طبیعی آب در دشت سیستان ندارند و اغلب وقتی صحبت از چاه نیمه های سیستان به میان می آید، وجود چند حلقه چاه پر آب در اذهان متصور می شود!
این در حالی است که در سال های اخیر تلاش هایی نیز از سوی برخی سازمان ها برای سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت های این منطقه صورت گرفته اما این تلاش ها تاکنون کافی نبوده است و همچنان این چاه نیمه ها یک منطقه ناشناخته برای بسیاری از گردشگران محسوب می شود.
مجتمع چاه نیمه با داشتن امکانات رفاهی مناسب، موزه تاریخ طبیعی استان، میدان های ورزشی، رصدخانه و آسمان نما، خارخانه های سنتی، پارک جنگلی، مزارع و باغ ها، نهالستان با تنوع گل های زینتی و دیدنی، باغ گیاهان دارویی، طرح های پژوهشی، باغ های انگور، پسته، ما و مزارع پرورش شتر و شترمرغ که بسیاری از آن ها در حال حاضر به بهره برداری رسیده است می تواند شرایط مناسبی را برای آموزش، پژوهش و تفریح برای تمام نان و همین طور مسافران و گردشگران فراهم کند.
در کنار این ها قرار گرفتن ٤ سد استراتژیک دشت سیستان در این منطقه و تقریبا هم جوار با این مجتمع از دیگر توانمندی های این مجتمع فرهنگی و آموزشی و تفریحی است و در این میان، جریکه، کو ، ز و سیستان، سدهایی است که نقش حیاتی در منطقه سیستان دارد.

لطفا نظر بذارین و بگید چه جوری!!!ورودی چاه نیمه انجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت انجمن تفریحی و سرگرمی پت و متانجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت


انجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت
انجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت


انجمن تفریحی و سرگرمی پت و متانجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت
انجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت
باغ وحش چاه نیمه


انجمن تفریحی و سرگرمی پت و متانجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت

انجمن تفریحی و سرگرمی پت و مت


اگه اهل سفر هستین اینجام بیاین خیلی با صفاست!!!

لیو ول دقایقی پیش در دیداری دوستانه در ورزشگاه خانگی اش موفق شد دورتمند آلمان رو با نتیجه پرگل 4-0 ش ت بده.گل های لیو ول توسط استورج و لاورن در نیمه اول و کوتینیو و هندرسون در نیمه دوم به ثمر رسید.ترکیب ابت لیو ول: خلاصه بازی لینک سرمربی استقلال بالا ه موفق شد بعد از گذشت 18 هفته از آغاز لیگ برتر در نیمه دوم نمایش بهتری نسبت به نیمه اول ارائه بدهد. تیم های ملی هلند و کاستاریکا از 30 دقیقه بامداد امروز (یکشنبه) در ورزشگاه فونته نوای شهر سالوادور به مصاف هم رفتند تا آ ین دیدار مرحله یک چهارم نهایی را برگزار کنند که این بازی در وقت های قانونی و اضافی با تساوی بدون گل به پایان رسید تا سرنوشت تیم برنده به ضربات پن ی کشیده شود.

نیمه نخست این دیدار در شرایطی بدون گل به پایان رسید که روند کُندی را طی می کرد و تنها هلند بود که یکی دو موقعیت نسبتا خطرناک به دست آورد و آن هم با مهارهای ناواس دروازه بان کارستاریکا همراه بود.

در نیمه دوم هم، این هلند بود که بیشتر بازی در اختیار داشت اما نتوانست از موقعیت هایش به خوبی استفاده کند.

در دقیقه 82 اسنایدر پشت ضربه ایستگاهی ایستاد و شوت او به شکل خطرناکی به تیر دروازه برخورد کرد. در لحظات پایانی هم م ع کاستاریکا توپ را از روی خط دروازه برگشت داد تا بازی در وقت های قانونی بدون گل به پایان برسد و دو تیم در وقت های اضافه برای پیروزی تلاش کنند.

در وقت اضافه اسنایدر توپ را به تیر دروازه کاستاریکا زد تا هلند از این نظر در این بازی هت تریک کند.

در ضربات پن ی هلند با نتیجه 4 بر 3 به برتری رسید و حریف آرژانتین در مرحله نیمه نهایی شد.


بین ید و ثروتمند شوید خلاصه کتاب : بین ید و ثروتمند شوید : ناپلئون هیل قسمت چهارم فصل 4: تلقین به خود راه نفوذ بر ذهن نیمه هوشیار
● تلقین به خود مفهومی است که ارتباطی میان ذهن هوشیار و نیمه هوشیار برقرار می سازد. در واقعارتباطی میان ذهن هوشیار و ذهن نیمه هوشیار است. تلقین به خود، خود به خود به ذهن نیمه هوشیار می رسد و ان را تحت تأثیر افکار قرار می دهد... ادامه مطلب سرمربی ذوبی ها می گوید با توجه به پایاپای بودن بازی در نیمه اول، این تیم می توانست در نیمه دوم کار را به سود خود به پایان برساند.