نیمه گمشدم

به نقل از خبرگزاریها در مورد نیمه گمشدم : یه چیزی از فریزر درآوردم که یخش آب بشه تا این لحظه مشخص نیست دقیقا چیه....ایشالا که خیره شاید نیمه گمشدم باشه توکل به خدا . . ما را از تمدید مذاکرات می ترسونید؟ ما هفته ها منتظر می موندیم ببینیم توپ سوباسا گل میشه یا نه . . حتماً حکمتی توش بوده چیست؟ جمله ایست که یک ایرانی بعد از ر*ــدن در کاری می گوید! . . معـمولا دخترا حـسرت واقعـی رو وقت. یارو شبونه میرفت کولر بچه یتیما رو خاموش میکرد

یه وقت فک نکنن بابا ندارن!! هیچی به اندازه ی گفتن جمله ی "تموم شد؟" نمیتونه بعد یه جک بی مزه طرف رو نابود کنه لبا پروتز ...گونه ها تخیلی

موها رنگ کرده...ابروها تاتو

بعد هی پست میزنه نیمه گمشدم کجاست و فلان و اینا …

خو لامصب این قیافه ای که تو واسه خودت ساختی

اگه گم بشی . تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود. به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنو. نیمه شعبان والپیپرهای تولد زمان(عج) ( نیمه شعبان )
سلام بر مهدى، خورشید جانها و امید انسانها.
مهدى، یادگار ان، خلاصه ابراهیم، عصاره محمّد، و زنده کننده سنّتهاست.
نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان مهدى در ظلمتِ تاریخ است.
پیروان قائم آل محمد، همچون او اهل قیام و انقلابند.
مهدى (عج)، کعبه مقصود و قبله موعود امّتهاست.
غیبت کبرى‏، دوره آزمایش منتظرانِ راستینِ حضرت مهدى است.
وقتى نیمه شعبان مى‏رسد، گلواژه‏هاى «انتظار»، «ظهور»، «فَرَج»، «حکومت جهانى»، «قسط و عدل»، «دیدار» و «مهدى» مى ‏شکفد.
نیمه شعبان، عید منتظران وراثت زمین براى مستضعفان و ش ت سلطه‏ هاى جباران است.
نیمه شعبان، افروختن چراغ شوق در دل شیعیان و امید دادن به محرومان است. یکی بود... یکی نبود
من بودم ...تو که نبودی
دل دادم ...تو که ندادی
من شدم... تو که نشدی
دوستت داشتم ...توکه نداشتی
گناه ... تو که نکردی
گمشدم در تو...تو که نشدی
ماس .... تو نکن
کاش بمیرم... تو نمیر
عاشقانه گفتم... تو نگو دوستت دارم ...... م.ن در آستانه سال نوییم و همه چیز داره نو میشه، ماهم باید خودمونو نو کنیم و حس کنیم که قوی تر و پر انرژی تر از قبل شدیم و داریم همه چیز رو از نو شروع میکنیم... با انرژی مضاعف و امید و آرزوی مصاعف.... این روزا از تو دورم عشقممم این دومین سالیه که عاشقت شدم و دارم بدون تو سالمو تحویل میکنم... اما امسال با پارسال یه فرقایی داره و اونم اینه که پارس. رمضان به نیمه رسید و خواسته های پایان ناپذیر من کرانه نیافت ماه نیایش و بخشش به نیمه رسید و روزه دار با امیدهای بسیار به آستان معشوق خویش شتافت آن که به شوق حق کام از طعام بسته و به عبادت تو نشسته در این نیمه ی ماه چنان به درگاه تو چشم دارد که او را در شمار فروتنان نهی و سعادت بندگی به سان آنان را به او دهی امروز و در این نیمه ی راه نیازی دیگر به پیشگاه بی نیازی ات آوردم و زبان به زبونی گشودم تا ام فراخ سازی و شنیدن و دیدن و پندپذیری از هر شه ای را در دامم اندازی ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﯾﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﺧﻠﻮﺕ ﺭﺩ ﻣﯽﺷﺪﻡ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ
ﺭﻭ ﺩﯾﺪﻡ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯ
ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺎﺩﺍَﻓﮑــــــــــﺎﺭ ﺷﯿﻄﺎﻧﯽ ﺯﺩ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ
ﺳﻮﺳﮏ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯿﻢ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﯾﻪ ﮐﺎﻏﺬ ﺍﺯ ﺟﯿﺒﻢﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻡ
ﺭﻓﺘﻢ ﺟﻠﻮﺵ ﻭﺍﯾﺴﺎﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ : ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﻣﯿﺸﻪﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﻦ , ﮔﻢﺷﺪﻡ !
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻫﻢ ﺯﻭﺩ ﺑﺎﻭﺭ ﻭﺍ. حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شد تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.

به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود.
در مرحله نیمه نهایی تیم اول ج با تیم چهار ج و تیم دوم ج با تیم سوم به مصاف هم خواهند رفت؛مرحله نیمه نهایی بعد از شب ٢٣ رمضان برگزار خواهد شد.به این ترتیب: در بازی اول؛ شادروان ابراهیم یزدانپناه vs شادروان علی شعبانی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠،ساعت ٢١:٤٥ در بازی دوم؛ شادروان رضا حقیقت vs شادروان بهروز مردانگی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠ ،ساعت ٢٢:٤٥ در مرحله نیمه نهایی تیم اول ج با تیم چهار ج و تیم دوم ج با تیم سوم به مصاف هم خواهند رفت؛مرحله نیمه نهایی بعد از شب ٢٣ رمضان برگزار خواهد شد.به این ترتیب: در بازی اول؛ شادروان ابراهیم یزدانپناه vs شادروان علی شعبانی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠،ساعت ٢١:٤٥ در بازی دوم؛ شادروان رضا حقیقت vs شادروان بهروز مردانگی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠ ،ساعت ٢٢:٤٥ وقتی که به دنیا اومدم رو دستم نوشته شده بود تنها برای ... وقتی که بزرگ شدم همیشه دنبال ادامۀ جمله بودم از هر ی پرسیدم میگفتن یه نیمۀ گمشدست باید به دنبال تو باشم من هم به این امید که جملۀ من به تنها برای تو خطم میشه رفتم به دنبال نیمۀ گمشدم آره ! پیدا و رو دستم نوشتم تو ولی این تو بعد یه مدت کوتاه پاک شد بعد فهمیدم او تو نبود که جمله رو تم. بازدید کارشناس تشکل های دینی و نائب رییس شورای هیئات مذهبی از مراسم جشن های نیمه شعبان و ایستگاه صلواتی در محمودآباد به گزارش روابط عمومی شورای هیئات مذهبی محمودآباد ، مجتبی احمدی نائب رییس این شورا 27 داد در نشست خبری اظهارداشت: برابر مصوبه جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی به اتفاق کارشناس تشکلهای دینی در روز نیمه شعبان از 23 هیئت و جشن های خیابانی و ایستگاههای صلواتی بازدید کردیم . وی افزود: با عنایت به اهمیت جشن های نیمه شعبان امسال از تمام سالهای قبل جشن میلاد زمان (عج) در شهر محمودآباد چشمگیرتر و با شکوهتر بوده است که مساجد و حسینیه ها و مراکز خیابانی غرق در شادی و سرور بوداند. یافتم روشندلی از گریه های نیمه شب خاطری چون صبح دارم از صفای نیمه شب شاهدِ معنی که دل سر گشته از سودای اوست جلوه بر من کرد در خلوت سرای نیمه شب در دل شب، دامن ت به دست آمد مرا گنج گوهر یافتم از گریه های نیمه شب دیگرم اُلفت به خورشید جهان افروز نیست تا دلِ دردْ آشنا، شد آشنای نیمه شب نیمه شب با شاهد گلبن درآمیزد نسیم بوی آغوش تو آید از ه. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود. ماه رمضان امسال از نیمه گذشت و من خیلی از کارهایی رو که باید انجام می دادم هنوز ندادم ماه رمضان مسال انگار ماه امتحان من بود هر لحظه اش و ه ساعتش خدا منو با مهمترین موضوع زندگیم داره امتحانم می کنه تلاش تا این لحظه به روش خودم این امتحان رو پاس کنم امیدوارم اون بالایی هم قبول کنه...... کلید، داخل قفل، چرخید و تمام...خودم هستم و چهار دیواری...اتاقم پر از نیمه تمام هاست...کتاب های نیمه تمام... یادداشت های نیمه تمام... های نیمه تمام...
ذهنم... ذهنم پر شده از افکار نیمه تمام... تصمیم های نیمه تمام... ماجرا های نیمه تمام...لبخندی شاید معنی دار، میان تمام نیمه تمام ها، سیگاری می گیرانم و می بینم روزی را که میان تمام تمام نشده ها. بازیکنان ساحل عاج تیم ملی فوتبال ساحل عاج با وجود ش ت یک بر صفر برابر ژاپن در نیمه نخست، با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و در کنار کلمبیای سه امتیازی نامش را به عنوان مدعی صعود مطرح کرد.

شاگردان زاکرونی در نیمه نخست توسط هوندا به گل دست پیدا د و توانستند یک نیمه از آن محافظت کنند، اما در نیمه دوم آفریقا دست به چند تغییر زد و با زدن گل تساوی به بازی برگشت.

بازی بهم ریخته ژاپن فرصت را در اختیار ساحل عاج قرار داد تا این بار دروازه ژاپن روی یک ضربه سر فرو بریزد.

در گروه e تیم های کلمبیا و ساحل عاج با سه امتیاز و برحسب تفاضل گل در صدر قرار دارند و یونان و ژاپن بدون امتیاز چشم به دیدارهای آینده دارند. وجود آدمی دو نیمه ستنیمه ای قوی تر از واقعیت وجود اوو نیمه ای بس ضعیف ترکه گهگاه نیمه ی قوی تر وجود او غالب می شهو گاه نیمه ی ضعیف ترروزهایی هست که علیرغم هر تلاشینیمه ی ضعیف تر وجودمه که همواره تمام وجودم رو تسخیر می کنه و غالبه...
91/04/04 دیدار رده بندی رقابت های جام از ساعت 22:15 امشب به میزبانی ورزشگاه تختی تهران بین تیم های پیکان و ملوان آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کوپال ناظمی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

دیدار فینال این رقابت ها فرداشب بین تیم های استقلال و تراکتورسازی برگزار می شود. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. جهت ثبت نام در دوره های پردیس خودگردان سراسری سال 1393 به سایت سازمان سنجش مراجعه و یا از لینکهای زیر استفاده نمایید. سیستم ید اینترنتی سریال ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون نیمه متمرکز دوره های پردیس خودگردان در مق. باز هم جشن نیمه ی شعبان
بیتها رخت نو به تن دارند
قلم من به زحمت افتاده
واژه ها شوق پر زدن دارند

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
السلام علیک یا خورشید
چله ی انتظار سر آمد
از سر خمره نور می جوشید

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
همه ی شهرمان چراغانیست
عطر عود و گلاب می آید
چقدر حیف شد که آقا نیست  برای مشاهده اندازه واقعی طرح مناسبتی نیمه شعبان ویژه میلاد حضرت مهدی ع_2 کلیک کنید حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شد تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.

به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود.

لوئیز فن خالرقابت های "گینس کاپ" بامداد امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار ادامه یافت که در یکی از دیدار ها منچستریونایتد موفق شد با نتیجه سه بر دو رم را ش ت دهد.

رای منچستریونایتد که با لوئیس فان خال در بازی های دوستانه قدرتمندانه ظاهر شده است، رونی دو بار و خوآن ماتا یک بار گ نی د. هر سه گل منچستریونایتد در نیمه نخست به ثمر رسید. در نیمه دوم بازیکنان رم دو گل خورده را پاسخ دادند. میرالم پیانیچ و فرانچسکو توتی از روی نقطه پن ی، گ نان تیم ایتالیایی در نیمه دوم بودند تا این دیدار با برتری سه بر دو منچستریونایتد به پایان برسد. قرعه کشی نیمه نهایی چمپیونزلیگ بارسا-بایرن و یووه-رئال در نیمه نهایی cl
با انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، چهار تیم حاضر در این مرحله حریفان شان را شناختند. به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان دقایقی پیش برگزار شد و تیم های ‏بارسا و رئال باید با بایرن و یوونتوس روبرو شوند.‏


بایرن که دو فصل پیش در این مرحله با نتیجه خیره کننده 7-0 در مجموع دو دیدار بارسا را از پیش رو ‏برداشته باشد، بار دیگر به مصاف آبی و اناری ها خواهد رفت. این بار بارسا در دیدار رفت میزبان است.‏
رئال دیگر اسپانیا هم با یوونتوس، قهرمان ایتالیا روبرو خواهد شد. دیدار رفت در ورزشگاه خانگی ‏یوونتوس برگزار می شود.‏
براساس قرعه کشی، تیمی که از دیدار یوونتوس- رئال به دیدار فینال برسد، در برلین به عنوان میزبان شناخته می شود و می تواند از پیراهن اصلی اش استفاده کند.
دیدارهای رفت مرحله نیمه نهایی، روزهای 5 و 6 می (15 و 16 اردیبهشت) برگزار می شود و دیدارهای برگشت هم یک هفته بعد خواهد بود. صعود آرژانتین به نیمه نهایی با حذف بلژیک آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. آرازبسکت-ایسنا: با به پایان رسیدن مرحله یک چهارم پایانی رقابت های بسکتبال بازی های آسیایی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند و ایران باید برای رسیدن به فینال به مصاف قزاقستان برود.

در پایان رقابت های مرحله یک چهارم چین و فیلیپین حذف شدند و ایران، ژاپن، کره جنوبی و قزاقستان به مرحله نیمه نهایی صعود د.

ایران به . سکوت شبهای تهران را گاهی صدای بوق های پی در پی یک ماشین مدل بالا می شکند ،اما نیمه شب است و چه نیازی به بوق زدن؟خوب که بنگری در گوشه ای از خیابان سایه ای نحیف از یک زن را می بینی ،زنی که برای قیمت فروش تنش در نیمه شب چانه می زند.زنی که به ظاهر لبخند به لب دارد و گاهی بلند می خندد اما مشخص نیست پشت آن چهره رنگ آمیزی شده هم لبخندی هست یا خیر؟ ی چه می داند شاید این لبخندها واقعیست ،شاید هم از سر دردمندی و استیصال است . اما چشمان بی تفاوت و عاری از شور زندگی و گاها نمناک را چطور می توان توجیه کرد؟ هفته سوم دور رفت مسابقات فوتسال لیگ بزرگسالان استان از گروه یک با یک بازی در خورموج آغاز شد و طی آن تیم صدر ج ی پاسارگاد خورموج میزبان تیم خوب تابان بوشهر بود که در نهایت تیم میزبان دو امتیاز باارزش این دیدار را از دست داد. این دیدار از ساعت 16:45در سالن شهیدمهدوی خورموج آغاز شد. تابان بازی را بهتر شروع کرد و در دقیقه 10 نیمه اول به گل رس. مشاوره کنکور نتایج کنکور95 اطلاعیــه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ اعلام اسامـی معرفی شدگان چندبرابرظرفیت رشته های مختلف تحصیلـی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 1395 پیرو اطلاعیه مورخ 95/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال1395 می رساند که اسامی معرفی شدگان رشته های تحصیلی مربوط در روز چهارشنبه مورخ 95/7/28 از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اعلام خواهد شد. کلیه معرفی شدگان می بایست مطابق برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی اعلام خواهد شد برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش رشته نیمه متمرکز مربوط به محل های تعیین شده مراجعه نمایند. آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.

آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.

در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.

سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.

به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. منبع:مسی نیو هی تند و تند در سرم می پیچد که هفت منزل است...هفت منزل...هفت و هی تند و تند می گوید "چشم احول ز خطا گر چه دو بیند یک را"....و هی تند وتند به خود می آیم که اولین منزل همان هفتمین آن است و اگر بتوانی به معنای کمالی "طلب" کنی..."فنا" شده ای...و هی تند و تند ظلمت راهم را میبینم....ظلمت را.میبینم.پی نوشت: با خود مخافقم. شق ثالثی از درون یا بیرون می طلبم ت. دو نیمه رویا
حامی

دو نیمه ی خاموش دونیمه ی خسته دو شعر نخوانده دو بغض ش ته دو نیمه ی آبی دو نیمه ی دریا دو نیمه ی مهتاب دونیمه ی رویا دو نیمه ی شاعر دو نیمه ی عاشق دو نیمه ی گریه دو نیمه ی هق هق دو نیمه ی خورشید دو نیمه ی روشن دو نیمه ی تنها یکی تو یکی من تویی که گذشتی منم که نشستم تویی که تکیدی منم که ش تم منم که نگفتی اسیر ملالم بها. با چشم های نیمه باز شعر می خوانم و گوش تیز می کنم به جرعه ی ص مست، آشنا با صدای تو...    با چشم های نیمه باز فکر می کنم و عزم جزم می کنم با گام هایی که استوار، آبستن مقصد توست...   با چشم هایی نیمه باز می م و مست می شوم به آواز چنگی که نبضش، قلب توست...     با چشم هایی نیمه باز قدم می زنم، می دوم و پرواز می کنم تا مقصد مبهم انگشت ا. فیفا طی بیانیه ای به مردم ایران گفت «اگه چیزی هست بگین مام شادی کنیم» . . . پسر اومده آبسرد کن آب میخوره افسره اومده میگی ماه رمضونه شما جزو اقلیت های دینی هستی؟!! گفت نه من جزو اکثریت بی دینم . . . روزه داران عزیز ،لطفا یه لیوان آب هویج بستنی رو تصور کنید . .. خب دیگه عرضی ندارم موفق باشید . . . سه در خانه ای مشغول ی بودن .،صاحب خانه رسید هر کد. سلام به همه دوستانی که نمی دونم چند تا تون هنوز هم به وبلاگ نیمه تعطیل من سر می زنید. من فردا(5 مهر) به نیمه راه می رسم. فردا روز تولدمه. اتفاقی که خودم ازش غافل بودم. عجیب و کمی درآوره که آدم خودش رو فراموش کنه. مخصوصا روز تولدش رو به عنوان شروع پا گذاشتن به این دنیای پیچ در پیچ و هزارتو... چقدر دلم گرفت وقتی که به وبلاگم اومدم و دیدم یکی ا. از دیدار برگشت نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا منچسترسیتی مقابل لیو ول قرار گرفت و می توانست در همان نیمه اول ش ت 3-0 بازی رفت را جبران کند اما اشتباهات داوری سبب شد بازی در نیمه اول 1-0 به تفع سیتی بماند و در نیمه دوم بازی 2-1 به نفع لیو ول شود. نیمه ی گمشده ی من الان باید خیلی خسته شده باشه . . .

از بس دنبال من گشته و نتونسته منو پیدا کنه . . .

حقم داره بنده خدا . . . !

جا داره از همین تریبون یه خسته نباشی بهش بگم .
. .
و بگم که امیدتو از دست نده “خواستن توانستن است . . . !

به حرف اینایی هم که میگن ” گشتم نبود نگرد نیست ! ” هم گوش نده . . .

اینا حسودن نمیخوان منو تو بهم برسیم . . . !

تنبلی نکن بیشتر تلاش کن که خداوند با صالحین است . . . !

و من الله توفیق به روی ماهم در آینه سلام ... آینه کدر بود یا ماه من رنگ پریده آینه ش ته بود یا ماه من نیمه هلال ماه همیشه نیمه ای از خود کم دارد نیمه ای پنهان در تاریکی سلام به روی ماهم به نیمه ای که لبخندش در تاریکی محو شد به ماه تارم که روشنایش به سیاهی رنگ باخت سلام به روی ماهم مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. تیم فوتبال برزیل با برتری مقابل کلمبیا حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 شد. دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل بین تیم های برزیل و کلمبیا از ساعت 30 دقیقه بامداد شنبه در ورزشگاه کاستلائو آغاز شد که در پایان با حساب 2 بر یک به سود برزیل به پایان رسید تا این تیم راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در نیمه نخست برزیل موفق شد یک بر صفر با گل دقیقه 7 تیاگو سیلوا به رختکن برود.

نیمه دوم حملات زیادی روی دروازه های دو تیم ایجاد شد. در دقیقه 69 داوید لوئیز موفق شد گل دوم را وارد دروازه کلمبیا کند تا برزیلی ها با خیال راحت تری بازی را ادامه دهند، اما کلمبیایی ها نا امید نشدند و با حملاتی که داشتند توانستند روی ضربه پن ی رودریگوئز در دقیقه 78 یکی از گل های خورده را جبران کنند تا حساب کار 2 بر یک شود.

بازی در دقایق پایانی حساسیت بالایی داشت و کلمبیا فشار را هر لحظه بیشتر کرده بود و موقعیت هایی را خلق کرد اما این حملات نتیجه ای برای آنها در برنداشت تا در نهایت این رقابت حساس و تماشایی با حساب 2 بر یک به سود برزیل خاتمه پیدا کند.

برزیل در مرحله یک هشتم نهایی، شیلی دیگر تیم ی جنوبی را مغلوب کرده بود.

میزبان جام جهانی با این برد حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی شد. منبع:مسی نیو پرسپولیس که در نیمه نخست یک گل به الوحده میزبان زد و چند فرصت ایده آل را هم اب کرد، در نیمه دوم با افت زودهنگام دو گل دریافت کرد. گل تساوی میزبان را بازیکن قدیمی و معروف اماراتی ها اسماعیل مطر به ثمر رساند. برانکو ایوانکوویچ روز گذشته رضاییان و علیپور را از اردوی تیمش ا اج کرد. تیم الوحده در نیمه اول یک توپ را به تیر دروازه قرمزهای تهر. هیچ وقت امیدتونو از دست ندین
کپک هیچ وقت فکر نمیکرد پنی سیلین بشه !

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

یه توصیه ی علمی به آقایونی که میخوان برن خواستگاری
به مادر عروس بگین من فکر شما خواهر بزرگترشین!
یعنی تأثیری که این جمله داره، کتاب های...و....و... در قبولی کنکور نداره

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر
توی عربستان وقتی هوا دو نفره است هیچ کار خاصی نمیکنن
منتظر میشن هوا پنج نفره بشه تا با همسرشون برن بیرون

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

شبا 99 درصد مغزم موافقه بخابم
اما اون یک درصد باقیمونده میگه بیا در مورد اینکه چرا پنگوئنا زانو ندارن فکر کن !

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺭﻓﻴﻘﻤﻮ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﻢ
ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻡ : الاااااغ …
۶ ،۷ ﻧﻔﺮ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ
این آمار واسه کشورمون فاجعس !!

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

اونقدری که من تو بچگی تو ک نتا دنبال جعبه شیرنی گشتم
تو زندگی دنبال نیمه گمشدم نگشتم ، بعضی موقع ها هم جعبه رشته آش اشتباه میگرفتم

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

مشکلات اقتصادی تو خونه ی خیلیا موج میزنه
لامصب تو خونه ی ما قر میده

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

یه شب کل خونواده دور هم جمع شده بودیم داشتیم تلویزیون میدیدیم
که یهو یه بچه رو نشون داد که ک دهنش بود، بابام یهو زد زیر خنده! گفتم چرا میخندى؟
گفت یاد بچگیات افتادم، هر وقت گریه مى کردى، شست پامو مى تو حلقت
چون شور بود خوشت میومد ، ت میشدى ! اس ام اس های لاین و وایبر

از یارو میپرسن : تو از زنت میترسی؟
میگه:چرا باید بترسم؟
لباسارو شستم
اتومو
غذامو پختم
ظرفامو شستم
شیشه ها رو تمیز
زیر بچه رو هم عوض
اونی که کاراش مونده باید بترسه ! اس ام اس های لاین و وایبر

دقت کردین میری زیربارون دهنتو مث کروکدیل باز میکنی که یه قطره بارون بره تودهنت،نمیره…
حالا داری بایکی صحبت میکنی،یه تف کوچولو از دهنش میاد بیرون صاف میره تو لوزوالمعدت اس ام اس های لاین و وایبر

ب به مامانم میگم یه دختری هست خیلی منو دوست داره چیکار کنم…؟؟؟!
میگه بیخیالش شو…
میگم چرا ؟؟
میگه چون ی که تو رو دوست داره حتما یه ایرادی داره.. !!!
خ ش تا حالا تو زندگیم انقدر قانع نشده بودم .. تو ناگهان! یک نیمه مه، یک نیمه انسان می رسی
از خلوت پروانه های نیمه می رسی یک بار گفتی: دوستت دارم و نامریی شدی
داری به شفافیتی از جسم انسان می رسی صحبت از آتش سوزی بی مرز جنگل هاست، تو
آرامشی از آبی و داری به گلدان می رسی با چتر، دنب تمام کوچه ها را گشته ام
از آن شبی که خواب دیدم زیر باران می رسی با اینکه در آغوش من چون ابرها . پست نگهبانی اش افتاده بود نیمه شب سر پست نشسته بود رو به قبله و اطرافش رو می پایید آروم آروم هم با خودش می کرد ... نفر بعدی که رفت پست رو تحویل بگیره دید مهدی افتاده به سجده با صورت افتاده بود روی خاک هر چه صداش کرد ، جو نشنید بلندش کرد دید یه تیر خورده به پبشونیش و شهید شده ... فکر شهادتش اذیتمون می کرد غریبانه شهید شده بود توی تنهایی ، ن. مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ. ماری بریتانیایی روز چهارشنبه با غلبه بر گائل مونفیلس فرانسوی به نیمه نهایی بازی های تنیس آزاد فرانسه ، رولان گروس ، راه یافت.
قهرمان تنیس ویمبلدون که از سال 2011 تاکنون ، چهارمین صعود به جمع چهار تنیس باز رولان گروس را تجربه می کند اکنون باید با برنده هشت دوره گذشته بازی های تنیس آزاد فرانسه روبه رو شود.
ماری با نتایج شش بر چهار .