نیمه گمشدم

به نقل از خبرگزاریها در مورد نیمه گمشدم : یه چیزی از فریزر درآوردم که یخش آب بشه تا این لحظه مشخص نیست دقیقا چیه....ایشالا که خیره شاید نیمه گمشدم باشه توکل به خدا . . ما را از تمدید مذاکرات می ترسونید؟ ما هفته ها منتظر می موندیم ببینیم توپ سوباسا گل میشه یا نه . . حتماً حکمتی توش بوده چیست؟ جمله ایست که یک ایرانی بعد از ر*ــدن در کاری می گوید! . . معـمولا دخترا حـسرت واقعـی رو وقت. یارو شبونه میرفت کولر بچه یتیما رو خاموش میکرد

یه وقت فک نکنن بابا ندارن!! هیچی به اندازه ی گفتن جمله ی "تموم شد؟" نمیتونه بعد یه جک بی مزه طرف رو نابود کنه لبا پروتز ...گونه ها تخیلی

موها رنگ کرده...ابروها تاتو

بعد هی پست میزنه نیمه گمشدم کجاست و فلان و اینا …

خو لامصب این قیافه ای که تو واسه خودت ساختی

اگه گم بشی . + دوباره عاشق شده! من عاشق الکی عاشق شدناشم(: نصف شب اومده می گه دستم به دامنت. امروز یه اومده بود عاشقش شدم، مطمئنم نیمه گمشدم همین بود. یه کاری کن بهش برسم(((: می گم من اگه رسیدن و رسوندن بلد بودم الان بچم باید دانشجو می بود!
می گه بابا شما چرا اینجوری هستین.درد عشق نکشیدی منو درک نمی کنی(:
می گم خب حالا مشخصاتشو بگو ببینم چه جوری بود!اینم بقیش: آقا خب یه جوری نباشید که همه عاشقتون بشن! مرسی، اه(: [ اون قسمت که خط زدم، فامیلمه! بقیه هم دوستاشونو به فامیل صدا می زنن یا محبت فقط بین ما موج می زنه!؟(: ] ++ امروز بچه ها رو بردیم نمایشگاه ع ی م ع حرم. کنار نمایشگاه ایستگاه سلامت بود. چندتا دختر جوون فشار خون و قد و وزنو اندازه می گرفتن. رفتیم وزنمونو اندازه گرفتن.من 55 کیلو بودم. بعد گفت بیا فشار خونتم بگیرم، گرفت گفت عه 8 رو 4! گفتم می خوای یه چک کنی ببینی زنده ام یا قبلا مردم!؟ گفت خب بیا دوباره بگیرم. گفتم بچه جان می خوای رگمو کنی خی راحت شه با این بی فشاری!؟!
برگشتیم مدرسه به مدیر می گم من فشارم پایینه،نمی رم سر کلاس((: هرچی شکلات ژله ای هم بود خوردم(: ولی خب نمی دونم چرا فرستاده شدم به کلاس!با اون بی فشار خونی(:

+++ این ع پر از حس و بوی بهار داره.وسایلی که بچه های هر کلاس برای چیدن سفره هفت سینشون آوردن. متعاقبا ع سفره های هفت سین هر کلاس و ع ای تار خودمونو می ذارم(: نیمه شعبان والپیپرهای تولد زمان(عج) ( نیمه شعبان )
سلام بر مهدى، خورشید جانها و امید انسانها.
مهدى، یادگار ان، خلاصه ابراهیم، عصاره محمّد، و زنده کننده سنّتهاست.
نیمه شعبان، مطلع خورشید فروزان مهدى در ظلمتِ تاریخ است.
پیروان قائم آل محمد، همچون او اهل قیام و انقلابند.
مهدى (عج)، کعبه مقصود و قبله موعود امّتهاست.
غیبت کبرى‏، دوره آزمایش منتظرانِ راستینِ حضرت مهدى است.
وقتى نیمه شعبان مى‏رسد، گلواژه‏هاى «انتظار»، «ظهور»، «فَرَج»، «حکومت جهانى»، «قسط و عدل»، «دیدار» و «مهدى» مى ‏شکفد.
نیمه شعبان، عید منتظران وراثت زمین براى مستضعفان و ش ت سلطه‏ هاى جباران است.
نیمه شعبان، افروختن چراغ شوق در دل شیعیان و امید دادن به محرومان است. یکی بود... یکی نبود
من بودم ...تو که نبودی
دل دادم ...تو که ندادی
من شدم... تو که نشدی
دوستت داشتم ...توکه نداشتی
گناه ... تو که نکردی
گمشدم در تو...تو که نشدی
ماس .... تو نکن
کاش بمیرم... تو نمیر
عاشقانه گفتم... تو نگو دوستت دارم ...... م.ن در آستانه سال نوییم و همه چیز داره نو میشه، ماهم باید خودمونو نو کنیم و حس کنیم که قوی تر و پر انرژی تر از قبل شدیم و داریم همه چیز رو از نو شروع میکنیم... با انرژی مضاعف و امید و آرزوی مصاعف.... این روزا از تو دورم عشقممم این دومین سالیه که عاشقت شدم و دارم بدون تو سالمو تحویل میکنم... اما امسال با پارسال یه فرقایی داره و اونم اینه که پارس. خیلی خوشحالم از اینکه تو به دنیا اومدی؛ تو
دنیا فهمید که تو انگار نیمه گمشدم‏ی تو زندگی خیلی خوبه چون که خدا تو رو داده
روز تولدم، برام فرشتشو فرستاده خدا مهربونی کرده تو رو سپرد دست خودم
دست تو گرفتمو فهمیدم عاشقت شدم
خدا مهربونی کرده تو رو سپرد دست خودم
دست تو گرفتمو فهمیدم عاشقت شدم
آورده دنیا یه دونه اون یه د. ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺍﺯ ﯾﻪ ﮐﻮﭼﻪ ﺧﻠﻮﺕ ﺭﺩ ﻣﯽﺷﺪﻡ ﯾﻪ ﺩﺧﺘﺮﻩ
ﺭﻭ ﺩﯾﺪﻡ ﺩﺍﺭﻩ ﺍﺯ
ﺭﻭ ﺑﻪ ﺭﻭ ﻣﯿﺎﺩﺍَﻓﮑــــــــــﺎﺭ ﺷﯿﻄﺎﻧﯽ ﺯﺩ ﺑﻪ ﺳﺮﻡ
ﺳﻮﺳﮏ ﭘﻼﺳﺘﯿﮑﯿﻢ ﺭﻭ ﻫﻤﺮﺍﻩ ﯾﻪ ﮐﺎﻏﺬ ﺍﺯ ﺟﯿﺒﻢﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻡ
ﺭﻓﺘﻢ ﺟﻠﻮﺵ ﻭﺍﯾﺴﺎﺩﻡ ﮔﻔﺘﻢ : ﺑﺒﺨﺸﯿﺪ ﻣﯿﺸﻪﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﯿﻦ , ﮔﻢﺷﺪﻡ !
ﺩﺧﺘﺮﻩ ﻫﻢ ﺯﻭﺩ ﺑﺎﻭﺭ ﻭﺍ. حریف ایران در مرحله نیمه نهایی شد تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.

به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود.
در مرحله نیمه نهایی تیم اول ج با تیم چهار ج و تیم دوم ج با تیم سوم به مصاف هم خواهند رفت؛مرحله نیمه نهایی بعد از شب ٢٣ رمضان برگزار خواهد شد.به این ترتیب: در بازی اول؛ شادروان ابراهیم یزدانپناه vs شادروان علی شعبانی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠،ساعت ٢١:٤٥ در بازی دوم؛ شادروان رضا حقیقت vs شادروان بهروز مردانگی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠ ،ساعت ٢٢:٤٥ در مرحله نیمه نهایی تیم اول ج با تیم چهار ج و تیم دوم ج با تیم سوم به مصاف هم خواهند رفت؛مرحله نیمه نهایی بعد از شب ٢٣ رمضان برگزار خواهد شد.به این ترتیب: در بازی اول؛ شادروان ابراهیم یزدانپناه vs شادروان علی شعبانی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠،ساعت ٢١:٤٥ در بازی دوم؛ شادروان رضا حقیقت vs شادروان بهروز مردانگی----دوشنبه ١٣٩٣/٤/٣٠ ،ساعت ٢٢:٤٥ وقتی که به دنیا اومدم رو دستم نوشته شده بود تنها برای ... وقتی که بزرگ شدم همیشه دنبال ادامۀ جمله بودم از هر ی پرسیدم میگفتن یه نیمۀ گمشدست باید به دنبال تو باشم من هم به این امید که جملۀ من به تنها برای تو خطم میشه رفتم به دنبال نیمۀ گمشدم آره ! پیدا و رو دستم نوشتم تو ولی این تو بعد یه مدت کوتاه پاک شد بعد فهمیدم او تو نبود که جمله رو تم. بازدید کارشناس تشکل های دینی و نائب رییس شورای هیئات مذهبی از مراسم جشن های نیمه شعبان و ایستگاه صلواتی در محمودآباد به گزارش روابط عمومی شورای هیئات مذهبی محمودآباد ، مجتبی احمدی نائب رییس این شورا 27 داد در نشست خبری اظهارداشت: برابر مصوبه جلسه ماهانه شورای هیئات مذهبی به اتفاق کارشناس تشکلهای دینی در روز نیمه شعبان از 23 هیئت و جشن های خیابانی و ایستگاههای صلواتی بازدید کردیم . وی افزود: با عنایت به اهمیت جشن های نیمه شعبان امسال از تمام سالهای قبل جشن میلاد زمان (عج) در شهر محمودآباد چشمگیرتر و با شکوهتر بوده است که مساجد و حسینیه ها و مراکز خیابانی غرق در شادی و سرور بوداند. یافتم روشندلی از گریه های نیمه شب خاطری چون صبح دارم از صفای نیمه شب شاهدِ معنی که دل سر گشته از سودای اوست جلوه بر من کرد در خلوت سرای نیمه شب در دل شب، دامن ت به دست آمد مرا گنج گوهر یافتم از گریه های نیمه شب دیگرم اُلفت به خورشید جهان افروز نیست تا دلِ دردْ آشنا، شد آشنای نیمه شب نیمه شب با شاهد گلبن درآمیزد نسیم بوی آغوش تو آید از ه. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود. کلید، داخل قفل، چرخید و تمام...خودم هستم و چهار دیواری...اتاقم پر از نیمه تمام هاست...کتاب های نیمه تمام... یادداشت های نیمه تمام... های نیمه تمام...
ذهنم... ذهنم پر شده از افکار نیمه تمام... تصمیم های نیمه تمام... ماجرا های نیمه تمام...لبخندی شاید معنی دار، میان تمام نیمه تمام ها، سیگاری می گیرانم و می بینم روزی را که میان تمام تمام نشده ها. تیم ملی ایران در مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی والیبال به مصاف خواهد رفت. تیم ملی والیبال ایتالیا با پیروزی 3 بر صفر مقابل استرالیا به عنوان تیم اول گروه h به مرحله نیمه نهایی لیگ جهانی صعود کرد. این تیم در مرحله نیمه نهایی از ساعت 23 امروز (شنبه) به مصاف برزیل، تیم دوم گروه i می رود.
به این ترتیب، ایران که با برتری 3 بر یک مقابل برزیل به عنوان تیم اول به نیمه نهایی راه پیدا کرده از ساعت 20 امروز (شنبه) در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس با تیم ملی روبرو می شود.
زنده دلی با زنده نگهداری شب نیمه شعبان048.gif رسول خدا صلّی الله علیه و آله فرمود: هر که شب عید و شب نیمه شعبان را زنده بدارد لَمْ یَمُتْ قَلْبُهُ یَوْمَ تَمُوتُ الْقُلُوبُ قلب او در روزی که قلبها می میرد نخواهد مرد و هیچ گاه دل مرده نخواهد شد. (ثواب ‏الأعمال، ص77) وجود آدمی دو نیمه ستنیمه ای قوی تر از واقعیت وجود اوو نیمه ای بس ضعیف ترکه گهگاه نیمه ی قوی تر وجود او غالب می شهو گاه نیمه ی ضعیف ترروزهایی هست که علیرغم هر تلاشینیمه ی ضعیف تر وجودمه که همواره تمام وجودم رو تسخیر می کنه و غالبه...
91/04/04 دیدار رده بندی رقابت های جام از ساعت 22:15 امشب به میزبانی ورزشگاه تختی تهران بین تیم های پیکان و ملوان آغاز شد که نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

کوپال ناظمی قضاوت این دیدار را برعهده دارد.

دیدار فینال این رقابت ها فرداشب بین تیم های استقلال و تراکتورسازی برگزار می شود. جهت ثبت نام در دوره های پردیس خودگردان سراسری سال 1393 به سایت سازمان سنجش مراجعه و یا از لینکهای زیر استفاده نمایید. سیستم ید اینترنتی سریال ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 ثبت نام آزمون نیمه متمرکز پردیس خودگردان ها در مقطع ی سال 93 دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون نیمه متمرکز دوره های پردیس خودگردان در مق. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. باز هم جشن نیمه ی شعبان
بیتها رخت نو به تن دارند
قلم من به زحمت افتاده
واژه ها شوق پر زدن دارند

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
السلام علیک یا خورشید
چله ی انتظار سر آمد
از سر خمره نور می جوشید

**
باز هم جشن نیمه ی شعبان
همه ی شهرمان چراغانیست
عطر عود و گلاب می آید
چقدر حیف شد که آقا نیست  برای مشاهده اندازه واقعی طرح مناسبتی نیمه شعبان ویژه میلاد حضرت مهدی ع_2 کلیک کنید مربی استقلال درباره تفاوت این تیم بین دو نیمه بیان کرد: ما معتقد نیستیم که در نیمه اول پایین تر از نیمه دوم بودیم. بازیکنان در نیمه اول در اجرای را ار ها موفق نبودند. ما در نیمه دوم بهتر خلق موقعیت کردیم. بازیکنان ما در هر دو نیمه عالی تلاش د. مژده ای دل که شب نیمه شعبان آمد بر تن مرده و بی جان جهان جان آمد بانگ تکبیر نگردرهمه عالم بر پاست همه گویند مگر جلوه یزدان آمد اززمین نوربه بالا رود امشب زیرا نور خورشید ت همه تابان آمد قائم آل محمد (عج)گل گ ار رسول حجه بن الحسن (عج)آن مظهر ایمان آمد قرعه کشی نیمه نهایی چمپیونزلیگ بارسا-بایرن و یووه-رئال در نیمه نهایی cl
با انجام قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان، چهار تیم حاضر در این مرحله حریفان شان را شناختند. به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان دقایقی پیش برگزار شد و تیم های ‏بارسا و رئال باید با بایرن و یوونتوس روبرو شوند.‏


بایرن که دو فصل پیش در این مرحله با نتیجه خیره کننده 7-0 در مجموع دو دیدار بارسا را از پیش رو ‏برداشته باشد، بار دیگر به مصاف آبی و اناری ها خواهد رفت. این بار بارسا در دیدار رفت میزبان است.‏
رئال دیگر اسپانیا هم با یوونتوس، قهرمان ایتالیا روبرو خواهد شد. دیدار رفت در ورزشگاه خانگی ‏یوونتوس برگزار می شود.‏
براساس قرعه کشی، تیمی که از دیدار یوونتوس- رئال به دیدار فینال برسد، در برلین به عنوان میزبان شناخته می شود و می تواند از پیراهن اصلی اش استفاده کند.
دیدارهای رفت مرحله نیمه نهایی، روزهای 5 و 6 می (15 و 16 اردیبهشت) برگزار می شود و دیدارهای برگشت هم یک هفته بعد خواهد بود. صعود آرژانتین به نیمه نهایی با حذف بلژیک آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.
آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.
در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.
سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.
به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. آرازبسکت-ایسنا: با به پایان رسیدن مرحله یک چهارم پایانی رقابت های بسکتبال بازی های آسیایی ۴ تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند و ایران باید برای رسیدن به فینال به مصاف قزاقستان برود.

در پایان رقابت های مرحله یک چهارم چین و فیلیپین حذف شدند و ایران، ژاپن، کره جنوبی و قزاقستان به مرحله نیمه نهایی صعود د.

ایران به . سکوت شبهای تهران را گاهی صدای بوق های پی در پی یک ماشین مدل بالا می شکند ،اما نیمه شب است و چه نیازی به بوق زدن؟خوب که بنگری در گوشه ای از خیابان سایه ای نحیف از یک زن را می بینی ،زنی که برای قیمت فروش تنش در نیمه شب چانه می زند.زنی که به ظاهر لبخند به لب دارد و گاهی بلند می خندد اما مشخص نیست پشت آن چهره رنگ آمیزی شده هم لبخندی هست یا خیر؟ ی چه می داند شاید این لبخندها واقعیست ،شاید هم از سر دردمندی و استیصال است . اما چشمان بی تفاوت و عاری از شور زندگی و گاها نمناک را چطور می توان توجیه کرد؟ دعاهای نیمه شعبان دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
دعاهای نیمه شعبان
ادامه مطلب مشاوره کنکور نتایج کنکور95 اطلاعیــه سازمان سنجش آموزش کشور درباره تاریخ اعلام اسامـی معرفی شدگان چندبرابرظرفیت رشته های مختلف تحصیلـی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال 1395 پیرو اطلاعیه مورخ 95/6/29، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی رشته های مختلف تحصیلی نیمه متمرکز آزمون سراسری سال1395 می رساند که اسامی معرفی شدگان رشته های تحصیلی مربوط در روز چهارشنبه مورخ 95/7/28 از طریق سایت این سازمان به نشانی www.sanjesh.org اعلام خواهد شد. کلیه معرفی شدگان می بایست مطابق برنامه زمانی که به همراه فهرست اسامی اعلام خواهد شد برای انجام مراحل مصاحبه، معاینه و سایر مراحل گزینش رشته نیمه متمرکز مربوط به محل های تعیین شده مراجعه نمایند. آرژانتین با برتری یک بر صفر برابر بلژیک به مرحله نیمه نهایی جام جهانی راه یافت. آرژانتین و بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان رسید.

آرژانتین در نیمه نخست موفق شد در دقیقه 8 با ضربه گونسالو هیگواین به گل نخست خود دست یابد. البته مصدومیت آنخل دی ماریا باعث شد تا انزو پرس به جای او به میدان بیاید.

در نیمه دوم آرژانتین بازی را به دست گرفت و می توانست گل دوم را به ثمر برساند که بی دقتی گونسالو هیگواین باعث شد ضربه او به دیرک دروازه اصابت کند.

سرمربی بلژیک نیز در اواسطه نیمه دوم لوکاکو را به میدان آورد تا قدرت هجومی تیمش افزایش یابد اما این تیم نتوانست موقعیت حساسی روی دروازه آرژانتین ایجاد کند تا این دیدار با برتری یک بر صفر آرژانتین به پایان برسد.

به این ترتیب آرژانتین پس از تیم های برزیل و آلمان سومین تیم راه یافته به مرحله نیمه نهایی جام جهانی است. این تیم در مرحله نیمه نهایی باید با برنده دیدار هلند و کاستاریکا دیدار کند. منبع:مسی نیو هی تند و تند در سرم می پیچد که هفت منزل است...هفت منزل...هفت و هی تند و تند می گوید "چشم احول ز خطا گر چه دو بیند یک را"....و هی تند وتند به خود می آیم که اولین منزل همان هفتمین آن است و اگر بتوانی به معنای کمالی "طلب" کنی..."فنا" شده ای...و هی تند و تند ظلمت راهم را میبینم....ظلمت را.میبینم.پی نوشت: با خود مخافقم. شق ثالثی از درون یا بیرون می طلبم ت. مسابقات فوتسال شهرستان دشتی در رده جوانان که با شرکت 3 تیم ان،پاسارگاد و ایرانجوان از روز 28 دی در سالن شهیدمهدوی شهرخورموج آغاز شده بود با قهرمانی تیم ان خورموج به پایان رسید. در بازی اول این رقابت ها تیم ایرانجوان توانست با نتیجه 6 بر 3 تیم پاسارگاد را مغلوب کند.مصدومیت دروازبان تیم پاسارگاد در این نتیجه بی تاثیر نبود. در بازی دوم این رقابت ها دو تیم هم محله ای ان و پاسارگاد به مصاف هم رفتند.در نیمه اول این دیدار تیم ان با دو گل محمدحسن هادی پور و وحیدشایسته پیش افتاد.این نیمه الی رغم بازی خوب تیم پاسارگاد با واکنش های دروازبان آینده دار انی ها همراه شد. باشروع نیمه دوم تیم ان حاکم بر بازی بود و در این نیمه هم با یک گل وحیدشایسته و دو گل مهردادرمضانی حریف خود را 5بر0 ش ت داد. دیدار سوم که حکم بازی فینال را هم داشت قرار بود دیروز شنبه 3 بهمن ماه برگزار شود که بدلیل انصراف تیم ایرانجوان این تیم شایسته ان خورموج بود که به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید. در پایان این بازی ها تیم ان خورموج به عنوان تیم اول و تیم ایرانجوان خورموج به عنوان تیم دوم به مسابقات فوتسال جوانان استان راه یافتند. با چشم های نیمه باز شعر می خوانم و گوش تیز می کنم به جرعه ی ص مست، آشنا با صدای تو...    با چشم های نیمه باز فکر می کنم و عزم جزم می کنم با گام هایی که استوار، آبستن مقصد توست...   با چشم هایی نیمه باز می م و مست می شوم به آواز چنگی که نبضش، قلب توست...     با چشم هایی نیمه باز قدم می زنم، می دوم و پرواز می کنم تا مقصد مبهم انگشت ا. تیم منتخب جام جهانی تا پایان نیمه نهایی تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی مشخص شد. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.
در تیم منتخب تا پایان مرحله نیمه نهایی تونی کروس از آلمان به صدر بازیکنان برتر جام رسید. بن زما و روبن نیز در این ج در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.
در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله نیمه نهایی جام جهانی مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.
در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، استفان دی وریج از هلند، تیاگو سیلوا از برزیل و ماتز هوملس از آلمان حضور دارند.
تونی کروز از آلمان، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، وسلی اشنایدر از هلند و اسکار از برزیل در خط میانی تیم منتخب تا پایان این مرحله قرار گرفتند.
در خط حمله نیز یک بار دیگر زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند. سلام به همه دوستانی که نمی دونم چند تا تون هنوز هم به وبلاگ نیمه تعطیل من سر می زنید. من فردا(5 مهر) به نیمه راه می رسم. فردا روز تولدمه. اتفاقی که خودم ازش غافل بودم. عجیب و کمی درآوره که آدم خودش رو فراموش کنه. مخصوصا روز تولدش رو به عنوان شروع پا گذاشتن به این دنیای پیچ در پیچ و هزارتو... چقدر دلم گرفت وقتی که به وبلاگم اومدم و دیدم یکی ا. اتلتیکومادرید با برتری یک بر صفر برابر تیم همشهری خود رئال مادرید قهرمان جام اسپانیا شد. این دو تیم که در بازی رفت و در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به تساوی 1-1 رسیده بودند، ساعاتی پیش در ورزشگاه ویسنته کالدرون به مصاف هم رفتند و اتلتیکو با تک گل ماندزوکیچ که در دقیقه 2 به ثمر رسید حریف سرشناس خود را ش ت داد.
رئال در نیمه اول می توانست گل بزند اما در نیمه دوم افت کرد. تیمی که با حضور خامس ، رونالدو، بیل و بنزما موقعیت های مناسبی خلق نکرد و این دیدار با تک گل ماندزوکیچ به نفع سرخپوشان مادریدی به پایان رسید.
رئال مادرید در این بازی رونالدو را در ابت بازی در ترکیب نداشت ولی او از آغاز نیمه دوم وارد زمین شد. درضمن دیگو سیمئونه سرمربی اتلتیکو در نیمه اول به دلیل اعتراض به داوری ا اج شد. او با این برد انتقام ش ت در فینال لیگ قهرمانان اروپا را از رئال گرفت.
منبع : www.varzesh3.com نیمه ی گمشده ی من الان باید خیلی خسته شده باشه . . .

از بس دنبال من گشته و نتونسته منو پیدا کنه . . .

حقم داره بنده خدا . . . !

جا داره از همین تریبون یه خسته نباشی بهش بگم .
. .
و بگم که امیدتو از دست نده “خواستن توانستن است . . . !

به حرف اینایی هم که میگن ” گشتم نبود نگرد نیست ! ” هم گوش نده . . .

اینا حسودن نمیخوان منو تو بهم برسیم . . . !

تنبلی نکن بیشتر تلاش کن که خداوند با صالحین است . . . !

و من الله توفیق بسمه تعالی.ب .امشب تیم قمربنی هاشم با چهار گل تیم تنهاترین را درهم کوبید....این بازی راس ساعت 10:30شروع شد که در دقیقه 1سید امین میرحسینی باضربه کاشته دروازه را باز کرد.درنیمه اول یکی ازبازیکنان تیم حریف کارت زردی دریافت کرد و بدین ترتیب نیمه اول پایان یافت.در دقایق اول نیمه دوم بازهم سید امین باتوپی که از بازیکن حریف گرفت با جاگذاشتن د. مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. * * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * * اگر که آمدی من رفته بودم اسیر سال و ماه و هفته بودم دعایم کن دوباره جان بگیرم بیایم در رکاب تو بمیرم هنوزم خواب میبینم به شبها همان مردی که بر اسبی سوار است همان مردی که آید روزی ... و این پایان خوب انتظار است
* * * * * * * * *نیمه شعبان* * * * * * * *
کاش می شد در میان لحظه ها لحظه ی دیدار را نزدیک کرد میلاد نورمبار. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی مشخص شد. تیم منتخب جام جهانی 2014 برزیل تا پایان مرحله نیمه نهایی این رقابت ها از سوی فیفا اعلام شد.

در تیم منتخب تا پایان مرحله نیمه نهایی تونی کروس از آلمان به صدر بازیکنان برتر جام رسید. بن زما و روبن نیز در این ج در جایگاه های دوم و سوم قرار گرفتند.

در تیم منتخب جام جهانی تا پایان مرحله نیمه نهایی جام جهانی مانوئل نویر به عنوان بهترین دروازه بان قرار دارد.

در خط دفاعی داوید لوییز از برزیل، استفان دی وریج از هلند، تیاگو سیلوا از برزیل و ماتز هوملس از آلمان حضور دارند.

تونی کروز از آلمان، جیمز رودریگوئز از کلمبیا، وسلی اشنایدر از هلند و اسکار از برزیل در خط میانی تیم منتخب تا پایان این مرحله قرار گرفتند.

در خط حمله نیز یک بار دیگر زوج کریم بن زما از فرانسه و آرین روبن از هلند در این تیم قرار دارند. تیم فوتبال برزیل با برتری مقابل کلمبیا حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2014 شد. دومین دیدار از مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 برزیل بین تیم های برزیل و کلمبیا از ساعت 30 دقیقه بامداد شنبه در ورزشگاه کاستلائو آغاز شد که در پایان با حساب 2 بر یک به سود برزیل به پایان رسید تا این تیم راهی مرحله نیمه نهایی شود.

در نیمه نخست برزیل موفق شد یک بر صفر با گل دقیقه 7 تیاگو سیلوا به رختکن برود.

نیمه دوم حملات زیادی روی دروازه های دو تیم ایجاد شد. در دقیقه 69 داوید لوئیز موفق شد گل دوم را وارد دروازه کلمبیا کند تا برزیلی ها با خیال راحت تری بازی را ادامه دهند، اما کلمبیایی ها نا امید نشدند و با حملاتی که داشتند توانستند روی ضربه پن ی رودریگوئز در دقیقه 78 یکی از گل های خورده را جبران کنند تا حساب کار 2 بر یک شود.

بازی در دقایق پایانی حساسیت بالایی داشت و کلمبیا فشار را هر لحظه بیشتر کرده بود و موقعیت هایی را خلق کرد اما این حملات نتیجه ای برای آنها در برنداشت تا در نهایت این رقابت حساس و تماشایی با حساب 2 بر یک به سود برزیل خاتمه پیدا کند.

برزیل در مرحله یک هشتم نهایی، شیلی دیگر تیم ی جنوبی را مغلوب کرده بود.

میزبان جام جهانی با این برد حریف آلمان در مرحله نیمه نهایی شد. منبع:مسی نیو هیچ وقت امیدتونو از دست ندین
کپک هیچ وقت فکر نمیکرد پنی سیلین بشه !

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

یه توصیه ی علمی به آقایونی که میخوان برن خواستگاری
به مادر عروس بگین من فکر شما خواهر بزرگترشین!
یعنی تأثیری که این جمله داره، کتاب های...و....و... در قبولی کنکور نداره

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر
توی عربستان وقتی هوا دو نفره است هیچ کار خاصی نمیکنن
منتظر میشن هوا پنج نفره بشه تا با همسرشون برن بیرون

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

شبا 99 درصد مغزم موافقه بخابم
اما اون یک درصد باقیمونده میگه بیا در مورد اینکه چرا پنگوئنا زانو ندارن فکر کن !

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

ﺗﻮ ﺧﻴﺎﺑﻮﻥ ﻣﻴﺨﻮﺍﺳﺘﻢ ﺭﻓﻴﻘﻤﻮ ﺻﺪﺍ ﮐﻨﻢ
ﺩﺍﺩ ﺯﺩﻡ : الاااااغ …
۶ ،۷ ﻧﻔﺮ ﺑﺮﮔﺸﺘﻦ
این آمار واسه کشورمون فاجعس !!

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

اونقدری که من تو بچگی تو ک نتا دنبال جعبه شیرنی گشتم
تو زندگی دنبال نیمه گمشدم نگشتم ، بعضی موقع ها هم جعبه رشته آش اشتباه میگرفتم

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

مشکلات اقتصادی تو خونه ی خیلیا موج میزنه
لامصب تو خونه ی ما قر میده

پیامک خنده دار, استاتوس طنز اس ام اس های لاین و وایبر

یه شب کل خونواده دور هم جمع شده بودیم داشتیم تلویزیون میدیدیم
که یهو یه بچه رو نشون داد که ک دهنش بود، بابام یهو زد زیر خنده! گفتم چرا میخندى؟
گفت یاد بچگیات افتادم، هر وقت گریه مى کردى، شست پامو مى تو حلقت
چون شور بود خوشت میومد ، ت میشدى ! اس ام اس های لاین و وایبر

از یارو میپرسن : تو از زنت میترسی؟
میگه:چرا باید بترسم؟
لباسارو شستم
اتومو
غذامو پختم
ظرفامو شستم
شیشه ها رو تمیز
زیر بچه رو هم عوض
اونی که کاراش مونده باید بترسه ! اس ام اس های لاین و وایبر

دقت کردین میری زیربارون دهنتو مث کروکدیل باز میکنی که یه قطره بارون بره تودهنت،نمیره…
حالا داری بایکی صحبت میکنی،یه تف کوچولو از دهنش میاد بیرون صاف میره تو لوزوالمعدت اس ام اس های لاین و وایبر

ب به مامانم میگم یه دختری هست خیلی منو دوست داره چیکار کنم…؟؟؟!
میگه بیخیالش شو…
میگم چرا ؟؟
میگه چون ی که تو رو دوست داره حتما یه ایرادی داره.. !!!
خ ش تا حالا تو زندگیم انقدر قانع نشده بودم .. گفتم که خدا مرا مرادی بفرست توفان زده‏ ام مرا نجاتی بفرست فرمود که با یا مهدی نذر گل نرگس صلواتی بفرست * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * *
در انتظار باران نیست آنکه بذری نکاشته زهی خجسته زمانی که یار باز آید به کام غم‏زدگان غم‏گسار باز آید اگر فدای زمان نخواهد شد ز سر چه گویم و سر، خود چه کار باز آید * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * ویرانه نه آنست که جمشید بنا کرد ویرانه نه آنست که فرهاد فرو ریخت ویرانه دل ماست که هر به یادت صد بار بنا گشت و دگر بار فرو ریخت
یازده پله زمین رفت به سمت ملکوت یک قدم مانده، زمین شوق شکفتن دارد * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * *
شاید آن روز که سهراب نوشت: "تا شقایق هست زندگی باید کرد" خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت: هر گلی هم باشد، چه شقایق چه گل پیچک و یاس زندگی بی مهدی زندگی با غم‏هاست * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * اگر با آمدن "آفتاب" از "خواب" بیدار شویم مان قضاست...
ای مدنی‏برقع و مکی نقاب سایه‏نشین، چند بود آفتاب منتظران را به‏لب آمد نفس ای ز تو فریاد به فریاد رس * * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * از ناکجای وجود بی مقدارم، تا آستان بی کران کوی تو، در میان سیلاب اشک، پلی از نیاز می زدم. پلی از انتظار،
از غیبت تا ظهور
* * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * مست عشقم، مست یارم، مست دوست
مست معشوقی که عالم مست اوست
یا صاحب ا مان ادرکنی
* * * * * * * * *اس ام اس نیمه شعبان* * * * * * * * مهدی جان!
صبح بی تو ، رنگ بعدازظهر یک آدینه دارد
بی تو حتی مهربانی ح ی از کینه دارد تیم فوتبال ان در نیمه اول دیدار برابر سایپا با ارائه یک بازی منطقی موفق شد نیمه اول را با پیروزی به رختکن برود. ماری بریتانیایی روز چهارشنبه با غلبه بر گائل مونفیلس فرانسوی به نیمه نهایی بازی های تنیس آزاد فرانسه ، رولان گروس ، راه یافت.
قهرمان تنیس ویمبلدون که از سال 2011 تاکنون ، چهارمین صعود به جمع چهار تنیس باز رولان گروس را تجربه می کند اکنون باید با برنده هشت دوره گذشته بازی های تنیس آزاد فرانسه روبه رو شود.
ماری با نتایج شش بر چهار . مکزیک و هلند سومین دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی را در ورزشگاه کاستلائو شهر فورتا ا برگزار د که این دیدار با نتیجه 2 بر یک به سود هلند به پایان رسید.

دو تیم در نیمه نخست بازی تقریبا متعادلی به نمایش گذاشتند. مکزیکی ها در میانه های نیمه نخست با ضربه کارلوس سالسیدو خطرناک ظاهر شدند و هلند نیز سه دقیقه در دقیقه 26 با ضربه فان پ.