ن ام از استقلال شکایت کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ن ام از استقلال شکایت کرد : باشگاه استقلال از هافبک تیم ملی ازب تان به دو کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در ایران و فیفا شکایت کرد. باشگاه استقلال از هافبک تیم ملی ازب تان به دو کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در ایران و فیفا شکایت کرد. بازیکنان سابق تیم فوتسال استقلال از این باشگاه به دادگاه حقوقی شکایت د. هافبک تیم فوتبال استقلال در حالی برای بار دوم از این باشگاه شکایت کرده که هنوز پرونده های او ناقص است. سرور جپاروف در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم به استقلال آمد و قرارداد هم امضا کرد، اما به دلیل محرومیت باشگاه استقلال از نقل وانتقالات طی تقاهم نامه ای میان دو باشگاه استقلال و ان، به صورت قرضی راهی اصفهان… جان واریو که در اوا دهه ٨٠ و اوایل دهه ٩٠ با پیراهن شماره ٣٧ استقلال در لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا درخشش فوق العاده ای داشت اما به خاطر مصدومیتی بدموقع مجبور به خداحافظی از دنیای فوتبال شد. ف و جزو معدود خارجی های استقلال در این سال هاست که به خاطر قراردادهای مالی اش از این باشگاه شکایت نکرد، آن هم در شرایطی که اکثر خارجی ها. حکم شکایت جباری علیه استقلال تا پایان هفته جاری از سوی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان صادر نمی شود. گفته می شود معاون ورزشى باشگاه استقلال به دلیل خطاى تاباتا روى شجاعیان در نظر دارد از کاپیتان الریان شکایت کند. مهاجم تیم فوتبال پدیده اسان گفت: از باشگاه های زیادی طلبکارم و اگر استقلال نسبت به طلب من جوابگو نباشد مجبورم از این باشگاه شکایت کنم. برنامه دیدارهای استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:
هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - ف. جلسات سرمربی پیشین استقلال با مدیرعامل این باشگاه برای دریافت مطالباتش به نتیجه نرسیده و در صورت شکایت مظلومی نقل و انتقالات این تیم با مشکل مواجه می شود. م ع سابق آبى پوشان پایتخت به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از استقلال شکایت کرد. با اتفاقاتی که بعد از پایان لیگ شانزدهم بین استقلال و سرور جپاروف افتاد همه منتظر بودند تا اختلافات بین این دو طرف مشکل ‎ساز شود و حتی کار به شکایت به فیفا کشیده شود. امروز هم قرار بود جلسه ای برگزار شود… مجید غلام نژاد به خاطر طلب ۸۰۰ میلیون تومانی از باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرده است. یک بازیکن خارجی دیگر با شکایت از استقلال بار دیگر این باشگاه را با چالش جدید روبرو کرده است. بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. برنامه نود مورخ 11 دی 96، گفتگویی با صمد مرفاوی سرمربی اسبق استقلال تهران داشته است. او درباره طلب قدیمی اش از باشگاه استقلال توضیحاتی را ارائه داد. در ادامه این بخش را مشاهده می کنید. رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: در خصوص بازیکن ازب تانی هنوز اتفاقی نیفتاده که استقلال بخواهد براساس آن از این بازیکن شکایت کند. واکنش به ش ت استقلالواکنش به ش ت استقلال , برای باخت استقلال به العین تحلیل خاص خودش را دارد.
حسین مقصودلو که مدت هاست خودش را فوتبالیست می داند و از همه مربیانیکه از استعداد او بهره نمی برند شکایت دارد،پس از ش ت استقلال، نتیجه بد این تیم مقابل العین را به عدم استفاده از خودش ربط داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش تابناک ورزشی، باشگاه استقلال در تاریخ دوم آذر ماه، فرصت 10 روزه ای به صداوسیما داد تا با علی ضیا در خصوص اظهاراتش درباره پن ی های بازی یک هشتم نهایی استقلال و صبای قم برخورد کند. این باشگاه اعلام کرده بود که در صورت عدم برخورد، از این مجری شکایت خواهد کرد.
محسن بزرگی معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: با توجه به اینکه اقدامی . مهدی قائدی باعث شد تا پرونده شکایت دیگری برای باشگاه استقلال باز شود. رو مه گل در گزارشی از شکایت یک میلیاردی حاج محمدی از استقلال خبر داد. ظاهرا باشگاه توحید بوشهر از استقلال شکایت کرده است. رای شکایت باشگاه بوشهری از تیم فوتبال استقلال هفته آینده صادر می شود. باشگاه استقلال در نظر دارد به دلیل فحاشی تماشاگران تبریزی در دیدار مقابل گسترش فولاد، به کمیته انضباطی شکایت کند. استیون جونز مربی بدنساز استقلال که به تعطیلات رفته هنوز به تهران بازنگشته است. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه نسبت به شکایت به فیفا و afc گفت: این آقایان با نام استقلال مطرح شدند. سرمربی سیاه جامگان از شرایطی که باشگاه استقلال برای او به وجود آورده حس دلخور است. باشگاه استقلال از تماشاگران تبریزی به کمیته انضباطی شکایت می کند. وبسایت رسمی برنامه نود - استیو جونز مربی بدنساز استقلال که به تعطیلات رفته هنوز به تهران بازنگشته است. به گزارش وب سایت نود، جونز مربی بدنساز استقلال که به خاطر مشکلاتی ممنوع ال وج شده بود و نتوانست… احتمال دارد مسئول اسپانسر پیشین باشگاه های استقلال و پرسپولیس از این دو باشگاه شکایت کند. مسئولان باشگاه العین امارات در شکایت خود از میزبانی استقلال به مواردی مانند پرتاب اشیا به سمت مسئولان باشگاه اماراتی، ورود حیوان (سمور) به زمین مسابقه، فحاشی هواداران و ... اشاره کرده اند. رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال در تماس بازیکنان این تیم مدعی شده از سمت خود استعفا کرده است.
خطر- ر-٦-امتیاز-در-انتظار-باشگاه-استقلال وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال با شکایت رودریگو توزی به پرداخت ٣٧٠ هزار دلار محکوم شد. به گزارش وب سایت نود، پس از شکایت تعدادی از بازیکنان خارجی استقلال این باشگاه با نفراتی مثل ساموئل و لیام ردی به توافق رسید و مطالبات آنها را به صورت اقساطی پرداخت کرد، اما طلب رودریگو توزی برای این باشگاه دردسرساز شده است.

مسئولان باشگاه استقلال همین چند روز پیش محکوم به پرداخت مبلغ ٣٧٠ هزار دلار به این بازیکن شدند و باید در این راستا این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کنند.

این در حالی است که اگر این مبلغ پرداخت نشود، استقلال با خطر ر شش امتیاز مواجه خواهد شد.

علی نظری جویباری‏، معاون ورزشی باشگاه استقلال این خبر را تایید کرد. یعقوب کریمی با انتشار پستی، شکایت از استقلال به afc را رد کرد. برنامه بازی های استقلال در نیم فصل اولراه آهن – استقلالاستقلال – استقلال خوزستان ان – استقلالاستقلال – سایپاپیکان – استقلالاستقلال – گسترش فولادنفت مسجد سلیمان – استقلالنفت تهران – استقلالاستقلال – فولاد خوزستانذوب آهن – استقلالاستقلال – ملوان انزلیپدیده مشهد – استقلالاستقلال – صبای قمتراکتورسازی – استقلالاستقلال –.
تا زمان دیدار استقلال و استقلال اهواز تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود.


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با نظر کادرفنی استقلال، تا زمان دیدار استقلال و وستقلال اهواز تمرینات استقلال بدون حضور تماشاگران و اهالی رسانه برگزار می شود.

استقلال و استقلال اهواز یکشنبه به مصاف یکدیگر می روند. مدیرعامل ایرانجوان بوشهر امروز (یکشنبه 19 آذر) را آ ین مهلت درنظر گرفته شده از سوی باشگاهش برای دریافت طلب باشگاه استقلال اعلام کرد. استقلال تهران در ورزشگاه مقابل استقلال اهواز به تساوی یک بر یک رسید.پرویز مظلومی متوجه غرور بازیکنانش شده بود که روز شنبه گفت نباید استقلال اهواز را دست کم گرفت. مسابقه استقلال تهران و استقلال اهواز، جدال تیم های اول و آ ج بود. جواد ن ام برای چندمین بار مسئولان باشگاه استقلال را تهدید به شکایت کرد. بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال درباره شکایتش از این باشگاه توضیحاتی را بیان کرد. مدیران استقلال در حال بررسى پرونده شکایت رضایى از این تیم هستند. باشگاه ایرانجوان بوشهر هفته آینده از استقلال تهران شکایت خواهد کرد. س رست تیم فوتبال استقلال به شکایت باشگاه العین امارات واکنش نشان داد.
گفته می شود تیم العین امارات از استقلال بخاطر ورود سمور به زمین بازی شکایت کرده است! جباری در نامه خود به این کمیته از رفتار مدیران استقلال به خصوص رضا افتخاری انتقاد کرده و خواستار مشخص شدن وضعیت خود شده است. رکنا: امین حاج محمدی بحث بر انگیز ترین بازیکن این فصل استقلال بود. باشگاه استقلال در پی صحبت های س رست تیم تراکتورسازی اطلاعیه ای را صادر کرد. هافبک تیم فوتبال استقلال در مورد حضورش در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال با خبرنگاران صحبت نکرد. بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی afc دریافت که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی afc است.