ن ام از استقلال شکایت کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد ن ام از استقلال شکایت کرد : باشگاه استقلال از هافبک تیم ملی ازب تان به دو کمیته تعیین وضعیت بازیکنان در ایران و فیفا شکایت کرد. م ع تیم فوتبال پیکان گفت: در هر صورت چون استقلال تیم سابقم و بچگی ام است به همین منظور از این تیم شکایت نمی کنم. ماجرای محرومیت استقلال از پنجره نقل و انتقالاتی فیفا بابت شکایت عادل شیحی هنوز به پایان نرسیده که اتفاق بد دیگری برای آبی ها رخ داد.ماجرا از این قرار است که باشگاه استقلال در موعد مقرر به نامه فیفا بابت شکایت پروپیچ پاسخ نداده و به همین دلیل موضوع به هیات حل اختلاف فیفا ارجاع شده است. سرور جپاروف در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم به استقلال آمد و قرارداد هم امضا کرد، اما به دلیل محرومیت باشگاه استقلال از نقل وانتقالات طی تقاهم نامه ای میان دو باشگاه استقلال و ان، به صورت قرضی راهی اصفهان… همشهری آنلاین: مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه هیچ خطری از جانب شکایت بازیکنان این باشگاه را تهدید نمی کند، گفت: پرونده شکایت بازیکنان خارجی استقلال مختومه شد. همشهری آنلاین: هافبک میانی تیم فوتبال استقلال از این تیم به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کرد. مسئول نقل و انتقالات استقلال گفت:درباره وضعیت جپاروف به فدراسیون فوتبال شکایت کرده ایم و با رای کمیته تعیین وضعیت بازیکنان، شکایت خود را به فیفا ارسال می کنیم. مهاجم تیم فوتبال پدیده اسان گفت: از باشگاه های زیادی طلبکارم و اگر استقلال نسبت به طلب من جوابگو نباشد مجبورم از این باشگاه شکایت کنم. برنامه دیدارهای استقلال در فصل چهاردهم لیگ برتر فوتبال به این شرح است:
هفته اول : راه آهن - استقلال هفته دوم : استقلال - استقلال خوزستان هفته سوم : ان - استقلال هفته چهارم : استقلال - سایپا هفته پنجم : پیکان - استقلال هفته ششم : استقلال - گسترش فولاد هفته هفتم: نفت مسجد سلیمان - استقلال هفته هشتم: نفت تهران - استقلال هفته نهم: استقلال - ف. جمشیدیان: برای شکایت از استقلال به فدراسیون فوتبال رفتم هافبک فصل گذشته تیم فوتبال استقلال امروز برای شکایت از استقلال جهت دریافت مطالباتش به فدراسیون فوتبال رفت. خبرگزاری فارس: جمشیدیان: برای شکایت از استقلال به فدراسیون فوتبال رفتم احمد جمشیدیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: امروز برای اینکه از استقلال شکایت کنم به فدراسیون فوتبال رفتم تا پیگیر مطالباتم از این باشگاه باشم. وی افزود: مراحل اداری این کار را انجام دادم و طی یکی دو روز آتی رسما از باشگاه استقلال به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت خواهم کرد تا تکلیف مطالباتم هرچه سریعتر روشن شود. به گزارش فارس، جمشیدیان در ابتدای فصل نامش از فهرست بازیکنان استقلال کنار گذاشته شد. - see more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930707001182#sthash.l7nw7tap.dpuf با اتفاقاتی که بعد از پایان لیگ شانزدهم بین استقلال و سرور جپاروف افتاد همه منتظر بودند تا اختلافات بین این دو طرف مشکل ‎ساز شود و حتی کار به شکایت به فیفا کشیده شود. امروز هم قرار بود جلسه ای برگزار شود… مسئولان تیم فوتبال استقلال خوزستان به دلیل آنچه مذاکره زود هنگام با بازیکنان عنوان می شود به فدراسیون فوتبال شکایت کرد.

به نقل از فارس، علی اکبر مانوسی فر معاون بین الملل اتحادیه باشگاه های فوتبال ایران اظهار داشت: آلبرکاماچو بازیکنی که از ی لاتین به استقلال آمده بود و یوران یرکوویچ از باشگاه استقلال به دادگاه عالی ورزش (cas) شکایت کرده بودند. دادگاه عالی ورزش از نظر قضایی یک رده بالاتر از فیفا است و عالی ترین مرجع رسیدگی به شکایت های ورزشی است که شکایت این دو بازیکن با تلاش مدیرعامل و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در دادگاه عالی ورزش بسته شد.

وی ادامه داد: بر سر مبلغ توافقی با این بازیکنان به نتیجه رسیدیم و استقلال تخفیف خوبی از این دو بازیکن گرفت و این پرونده ها در دادگاه عالی ورزش مختومه شد اما گوران لاوره بازیکن صربستانی هم از استقلال شکایت کرده که ما مستندات خود را به فیفا ارسال کرده ایم. بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. واکنش به ش ت استقلالواکنش به ش ت استقلال , برای باخت استقلال به العین تحلیل خاص خودش را دارد.
حسین مقصودلو که مدت هاست خودش را فوتبالیست می داند و از همه مربیانیکه از استعداد او بهره نمی برند شکایت دارد،پس از ش ت استقلال، نتیجه بد این تیم مقابل العین را به عدم استفاده از خودش ربط داد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: در خصوص بازیکن ازب تانی هنوز اتفاقی نیفتاده که استقلال بخواهد براساس آن از این بازیکن شکایت کند. رو مه گل در گزارشی از شکایت یک میلیاردی حاج محمدی از استقلال خبر داد. پرونده مجتبی جباری که از دست استقلال شکایت کرده است، از سوی کمیته تعیین وضعیت در دست بررسی است. ظاهرا باشگاه توحید بوشهر از استقلال شکایت کرده است. دروازه بان سابق تیم فوتبال استقلال از این باشگاه شکایت کرد. یک بازیکن خارجی دیگر با شکایت از استقلال بار دیگر این باشگاه را با چالش جدید روبرو کرده است. عضو هیات مدیره باشگاه استقلال با انتقاد از بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه نسبت به شکایت به فیفا و afc گفت: این آقایان با نام استقلال مطرح شدند. باشگاه العین امارات به طور رسمی از باشگاه استقلال به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد. وبسایت رسمی برنامه نود - استیو جونز مربی بدنساز استقلال که به تعطیلات رفته هنوز به تهران بازنگشته است. به گزارش وب سایت نود، جونز مربی بدنساز استقلال که به خاطر مشکلاتی ممنوع ال وج شده بود و نتوانست… احتمال دارد مسئول اسپانسر پیشین باشگاه های استقلال و پرسپولیس از این دو باشگاه شکایت کند. مسئولان باشگاه العین امارات در شکایت خود از میزبانی استقلال به مواردی مانند پرتاب اشیا به سمت مسئولان باشگاه اماراتی، ورود حیوان (سمور) به زمین مسابقه، فحاشی هواداران و ... اشاره کرده اند. رییس هیئت مدیره باشگاه استقلال در تماس بازیکنان این تیم مدعی شده از سمت خود استعفا کرده است.
خطر- ر-٦-امتیاز-در-انتظار-باشگاه-استقلال وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه استقلال با شکایت رودریگو توزی به پرداخت ٣٧٠ هزار دلار محکوم شد. به گزارش وب سایت نود، پس از شکایت تعدادی از بازیکنان خارجی استقلال این باشگاه با نفراتی مثل ساموئل و لیام ردی به توافق رسید و مطالبات آنها را به صورت اقساطی پرداخت کرد، اما طلب رودریگو توزی برای این باشگاه دردسرساز شده است.

مسئولان باشگاه استقلال همین چند روز پیش محکوم به پرداخت مبلغ ٣٧٠ هزار دلار به این بازیکن شدند و باید در این راستا این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کنند.

این در حالی است که اگر این مبلغ پرداخت نشود، استقلال با خطر ر شش امتیاز مواجه خواهد شد.

علی نظری جویباری‏، معاون ورزشی باشگاه استقلال این خبر را تایید کرد. پرویز برومند درباره ش ت دو بر یک استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: چندین و چند بار گفته ام که استقلال طرح و برنامه خاصی ندارد و تمرینات مناسبی انجام نمی دهد. به همین خاطر…
تا زمان دیدار استقلال و استقلال اهواز تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود.


به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با نظر کادرفنی استقلال، تا زمان دیدار استقلال و وستقلال اهواز تمرینات استقلال بدون حضور تماشاگران و اهالی رسانه برگزار می شود.

استقلال و استقلال اهواز یکشنبه به مصاف یکدیگر می روند. استقلال تهران در ورزشگاه مقابل استقلال اهواز به تساوی یک بر یک رسید.پرویز مظلومی متوجه غرور بازیکنانش شده بود که روز شنبه گفت نباید استقلال اهواز را دست کم گرفت. مسابقه استقلال تهران و استقلال اهواز، جدال تیم های اول و آ ج بود. تاکتیکی که سرمربی استقلال اتخاذ کرد به ضرر استقلال شد امید ابراهیمی بازیکن تیم فوتبال استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ما تا لحظه آ برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم و امیدوارم هر چیزی که خیر است در پایان برای استقلال رخ دهد. وی افزود: شرایط استقلال… مدیران استقلال در حال بررسى پرونده شکایت رضایى از این تیم هستند. س رست تیم فوتبال استقلال به شکایت باشگاه العین امارات واکنش نشان داد. مربی پیشین استقلال گفت: استقلال مقابل کشور قطر شایسته این پیروزی بود و خوشحالم که شب خوب هواداران استقلال اینگونه شکل گرفت. جباری در نامه خود به این کمیته از رفتار مدیران استقلال به خصوص رضا افتخاری انتقاد کرده و خواستار مشخص شدن وضعیت خود شده است. باشگاه استقلال در پی صحبت های س رست تیم تراکتورسازی اطلاعیه ای را صادر کرد. دو میلیارد تومان پولی که از حساب باشگاه استقلال برداشت شده بود، به حساب این باشگاه برگشت.

 به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به دلیل شکایت شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی دو میلیارد تومان از حساب باشگاه استقلال بلوکه شده بود. با تلاش مسئولان استقلال این مشکل حل شد و این مبلغ به حساب باشگاه بازگشت. مسعود معینی، عضو هیئت مدیره اس. بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی afc دریافت که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی afc است. امین حاج محمدی بحث بر انگیز ترین بازیکن این فصل استقلال بود. 21 فوتبال باز – داور مسابقه تیم های فوتبال ان اصفهان و استقلال تهران از اظهار نظر در خصوص شکایت آبی ها از وی خودداری کرد. در خصوص شکایت باشگاه استقلال از وی به سازمان لیگ فوتبال ایران، ضمن بیان مطلب فوق خاطرنشان کرد: متن این شکایت را خوانده ام ولی حرفی درباره آن ندارم. آنها شکایت د و نمی خواهم در این باره حرف بزنم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد خود در دیدار ان و استقلال رضایت دارید؟، گفت: این سوالی است که من نباید درباره آن جواب بدهم. ناظر بازی در آنجا حضور داشت و باید امتیاز بدهد و کمیته داوران هم باید این کار را انجام بدهد.
روز گذشته باشگاه استقلال نسبت به انداختن لیزر روی چشم بازیکنان این تیم و به خصوص آندرانیک تیموریان اعتراض کرد که فغانی در این باره عنوان کرد: این دیگر به فرهنگ تماشاگران برمی گردد و از هر طرف لیزر می انداختند. بنابراین نمی شد گفت که هواداران کدام تیم بودند. به جرأت می توان گفت یکی از بهترین بازیکنان خارجی که در این سال ها پیراهن استقلال را در لیگ برتر بر تن کرد، ف و جان واریو ستاره برزیلی میانه میدان بود. با اعلام علیرضا اسدی دبیرکل فدراسیون فوتبال ۵۲ پرونده شکایت از باشگاه های ایرانی در فیفا مفتوح است که بیشترین سهم را پرسپولیس و استقلال دارند. جاده ای که استقلال خوزستان در مسقط افتتاح کرد، می توانست با استقلال تهران در امارات هم طی شود اما استقلال راه رفته به سوی موفقیت را با بی دقتی و بدشانسی برگشت تا در همان قدم اول 3 امتیاز از دست بدهد و… یکی از بازیکنانی که منصوریان به شدت روی حذف او در استقلال تاکید دارد امید ابراهیمی است این بازیکن به شدت در بین هواداران استقلال نیز محبوب است حال رو مه استقلال جوان تیتر اصلی شماره جدید خود را به قول… شکایت عادل شیحی به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش باشگاه استقلال را در شرایط بحرانی قرار داده است؛ اتفاقی که با کمی درایت می توانست رقم نخورد. سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: استقلال دچار به هم ریختگی تاکتیکی شده بود و هر ی برای خودش بازی می کرد. تیم آهنگ مشخصی نداشت. برع آن یکی استقلال در دیدار قبلی با عربستان. پیش وت استقلال گفت:برد روحیه بخشی که استقلال مقابل نساجی بدست آورد حکم دوپینگ روحی برای تک تک بازیکنان را داشت تا با انرژی بالا به دربی بروند. مطمئنا با حمایت و درایت مدیرعامل استقلال و تلاش کادرفنی در کنار همت بازیکنان، استقلال فصل درخشانی پیش روی خواهد داشت. پوشیدن پیراهن استقلال، افتخار بزرگی است که نصیب من شده است و از این بابت خدا را شکر می کنم. امیدوارم که بتوانم با پیراهن استقلال روزهای خوبی را پشت سر بگذارم و هواداران از عمل راضی باشند.