هادی کجوری امید رحمانی

به نقل از خبرگزاریها در مورد هادی کجوری امید رحمانی : اکبر مرادی ابتدا درخصوص شرایط بختیار رحمانی اظهار کرد: عمل جراحی بختیار رحمانی به دلیل این که رباط داخلی او هنوز یام پیدا نکرده است، یک هفته به تعویق افتاد و این به تشخیص کیهانی بود. به هر حال او پس از یام رباط داخلی تحت عمل جراحی قرار می گیرد.
بختیار رحمانی
وی درباره وضعیت آرش افشین نیز گفت: افشین تمریناتش را با تیم آغاز کرده است و ان شاءالله از هفته آینده به تیم اضافه خواهد شد.

پزشک تیم فوتبال فولاد خوزستان همچنین درباره شرایط امید خالدی، دیگر مصدوم این تیم عنوان کرد: مصدومیت خالدی هنوز برطرف نشده است و جای کار دارد. البته او نرم دویدن کنار زمین را از فردا آغاز می کند.وی شرایط دیگر نفرات تیم را خوب دانست. به مناسبت سالروز شهادت حضرت هادی (ع) مراسمی در پیام نور آشتیان برگزار گردید. در این مراسم حجت ال محمدباقر ی جماعت اظهار داشت: ابوالحسن علی النقی هادی (ع) ملقب به هادی، دهمین پیشوای شیعیان در نیمه ذیحجه سال 212 هجری در اطراف مدینه در محلی به نام صریا متولد گشت. آن حضرت و فرزند گرامی ایشان حسن علیهما السلام به عسکریین شهرت یافتند، زیرا خ. در 13 مرداد ماه 1392، « عبدالرضا رحمانی فضلی » را به همراه 17 نفر دیگر از ک نه ت تدبیر و امید برای گرفتن رای اعتماد از سوی نمایندگان مجلس شورای ی به بهارستان نشینان معرفی کرد. او را به عنوان یک چهره اصولگرا و همراه لاریجانی می شناسند. انتصابات استانداران و فرماندارن و تصمیمات « عبدالرضا رحمانی فضلی » شاید جزو انتقادات اساسی باشد که از سو. بسمه تعالی س رست تیم فولاد خوزستان اعلام کرد مشکل کارت پایان خدمت بختیار رحمانی حل شده است و این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش نخواهد داشت. به گزارش "ورزش سه"، ابن قاسم در این باره اعلام کرد رحمانی در دادگاه شرکت کرده و از خود در برابر مشکلات پیش آمده درباره کارت معافیت سربازی اش دفاع کرده و دادگاه رای به تبرئه ی این بازیکن داده است. . سالروز میلاد حضرت علی بن محمد النقی ، هادی علیه السلام مبارک باد ویژه نامه هادی علیه السلام : مختصری از زندگانی هادی(ع) اوضاع خلافت عباسیان در عصر هادی(ع) وضعیت علویان در عصر هادی(ع) نحوه ارتباط هادی(ع) با شیعیان در عصر متوکل هادی(ع) و مناظرات کلامی فعالیت های علمی فرهنگی هادی(ع) منبع : http://makarem.ir/main.aspx?typeinfo=40&lid=0&mid=316113&catid=0 تأمّلی در آموزه های راهبردی هادی(علیه السلام) از منظر آیت الله العظمی مکارم در لینک زیر قابل مشاهده است : http://makarem.ir/main.aspx?typeinfo=4&lid=0&mid=348572&catid=6413 ای نور خدا هادیوی مکتب عشق را منادیای در کف تو لوای قرآن وی مجری آیه های قرآن در اوج طلوع روشنائی آیینه ی پاک حق نمائی $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
امشب ای دل، مرا شب شادی است در کف ما برات است باب رحمت ز هر طرف شد باز شب میلاد حضرت هادی است هادی علیه السلام : " هر بذر خوبی بکارد، شادمانی درو می کند." $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ز سوی عرش رحمن، نوید ش. در روز چهارشنبه مورخه 6 اسفند ماه 1393 مدیران مدارس متوسطه دوره ی اول در دبیرستان شهید علی رحمانی گرد هم آمدند دراین نشست مسولین اداره ازجمله آقایان فاضلی ریاست محترم و صفایی معاونت آموزشی ، رضا رحمانی مسول آموزش ، فتاحی کارشناس آموزش و مدیران مدارس حضور داشتند دراین مراسم مدیریت محترم دبیرستان شهید علی رحمانی ضمن خیر مقدم عملکرد آ. ای نور خدا هادیوی مکتب عشق را منادیای در کف تو لوای قرآن وی مجری آیه های قرآن در اوج طلوع روشنائی آیینه ی پاک حق نمائی $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
امشب ای دل، مرا شب شادی است در کف ما برات است باب رحمت ز هر طرف شد باز شب میلاد حضرت هادی است هادی علیه السلام : " هر بذر خوبی بکارد، شادمانی درو می کند." $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ز سوی عرش رحمن، نوید ش. سه برگ a4 به صورت پشت ورو را پرینت کرده و روی هم قرار دهید و از وسط تا نموده و منگنه کنید آنگاه کتابچه ای که شامل5 داستان از حضرت هادی (علیه السلام) است درست می شود که مقابل هر داستان یک نقاشی بدون رنگ در صفحه مقابل آن قرار داده شده است شرکت کننده ها باید پس از مطالعه داستانها نقاشی روبروی آنها را بر اساس داستان رنگ آمیزی وتکمیل کنند.دان. هادی(ع)تولد دهم شیعیان حضرت علی النقی (ع ) را نیمه ذیحجه سال 212 هجری قمری نوشته اند . پدر آن حضرت ، محمد تقی جوادالائمه (ع ) و مادرش سمانه از ن درست کردار پاکدامنی بود که دست قدرت الهی او را برای تربیت مقام ولایت و ت مأمور کرده بود ، و چه نیکو وظیفه مادری را به انجام رسانید و بدین مأموریت خ قیام کرد . نام آن حضرت - علی - کنیه آن همام " ابوالح. هوالباقی امروز۹۴/۱/۱۷ منزل مرحوم علی مدد کجوری در آتش سوخت و خود وی نیز متاسفانه در این حادثه جان باخت,به رقم تلاش جوانهای عزیز محل متاسفانه نتونستن او را زنده از داخل آتش در بیاورن, جوانهای محل باشنیدن صدای فریاد و دود حاصل از آتش سوزی خود را سریع رساندن ولی شعله های آتش بقدری زیاد بود که ی نمی توانست وارد خانه شود بعد از چند دقیقه ب. دی نیکو 1.25 نوش آبادی نیلما 1 نوریان حسین3.25 داوودیان فاطمه 4.75 کجوری رقیه 2.25 رستمیان حسین 2.25 آهنگر محمد 2.75 شعبانیان محمد 2.25 آرزومند فهیمه 1.25 دارایی معصومه 1.5 اصغرزاده محسن 2.25 داوودی هانیه 1.25 گرنامی میلاد 2.5 عامری محمدرضا 3.5 انتشارات رحمانی (برترین مدرس فیزیک کنکور ایران ) با مشاوره هادی کجوری مصاحبه با رتبه برترای کنکور : مصاحبه با نسرین خلیلی - رتبه ۶۸ - رشته حقوق ایمان داشته باشید که هر هدفی که انتخاب کرده اید، با تلاش و پشتکار به آن خواهید رسید نسترن خلیلی، رتبه 68 منطقه 1، حقوق شهید بهشتی
● نقش مشاوره در موفقیت تان به چه میزان بود؟ به نظر شما، مشاور. علیرضا رحمانی نیا از شاعران کشورمان از وضع موجود و ن یتی از ت تدبیر و امید شعری سروده است. بسم الله الرحمن الرحیم السلام علیک یا علی ابن الحسین السجاد (علیه السلام ) جلسه هیات سجاد (ع) روز مورخ ۱۷/۵/۹۳ یادبود مرحوم سعید و حاج ابوالحسن رحمانی در هیات منزل آقای حاج کربلایی اسحاق رحانی برگزار شد . در این جلسه ابتدا حاضرین یک صفحه از قرآن تلاوت و سپس زیارت عاشورا خوانده شد. در نهایت آقای رحمانی به اختصار سخنرانی نمودند. شادی روح اموات بانی مجلس علی الخصوص مرحومان ابوالحسن رحمانی و سعید رحمانی فاتحه مع الصلوات زندگی نامه هادی (ع)
تولد دهم شیعیان حضرت علی النقی (ع ) را نیمه ذیحجه سال 212 هجری قمری نوشته اند . پدر آن حضرت ، محمد تقی جوادالائمه (ع ) و مادرش سمانه از ن درست کردار پاکدامنی بود که دست قدرت الهی او را برای تربیت مقام ولایت و ت مأمور کرده بود ، و چه نیکو وظیفه مادری را به انجام رسانید و بدین مأموریت خ قیام کرد . نام آن حضرت - علی - کنیه آ. نخستین همایش مسئولان استانی و شهرستانی با حضور علمای کجور آغاز شد. خبرگزاری فارس: نخستین همایش علمای کجور آغاز شد به گزارش خبرگزاری فارس از نوشهر، دقایقی قبل نخستین همایش علمای شاخص بخش کجور مازندران در مسجد جامع روستای گردشگری کندلوس با حضور مسئولان استانی و شهرستانی آغاز شد. شیخ ابوالقاسم کبیر، شیخ عبدالنبی کجوری، حاج میرزا ی. حضرت علی بن محمد الهادی علیه السلام در نیمه ذیحجه سال 212 هجری در "صریا "، منطقه ای واقع در 6 کیلومتری مدینه متولد شد. نام مبارک ایشان "علی"، کنیه اش "ابوالحسن" و القاب آن بزرگوار : نجیب، مرتضی، هادی، نقی، عالم، فقیه، امین، مؤتمن، طیب و عسکری می باشد که مشهورتر از همه "هادی" و "نقی" است.

پدر گرامی آن حضرت، جواد علیه السلام و مادر ایشان بانوی گرانقدر و با فضیلتی به نام "سمانه مغربیه" است. محمد بن فرج می گوید:

"ابوجعفر ، محمد بن علی علیه السلام مرا خواست و فرمود: کاروانی از را ه می رسد که برده فروشی در میان آن است و کنیزانی همراه خود دارد. سپس هفتاد دینار به من داد و امر کرد با آن کنیزی را با مشخصاتی که داد، ب م. من یت را انجام دادم. این کنیز همان مادر هادی علیه السلام است.

قدر و منزلت این بانوی گرامی بدان پایه بود که هادی علیه السلام درباره اش فرمود : «مادرم عارف به حق من و اهل بهشت است. سرکش به او نزدیک نمی شود، خداوند حافظ و نگهبان اوست و او در زمره مادران صدیق و صالحان قرار دارد.» (1) حضرت علی بن محمد الهادی علیه السلام در نیمه ذیحجه سال 212 هجری در "صریا "، منطقه ای واقع در 6 کیلومتری مدینه متولد شد. نام مبارک ایشان "علی"، کنیه اش "ابوالحسن" و القاب آن بزرگوار : نجیب، مرتضی، هادی، نقی، عالم، فقیه، امین، مؤتمن، طیب و عسکری می باشد که مشهورتر از همه "هادی" و "نقی" است.

پدر گرامی آن حضرت، جواد علیه السلام و مادر ایشان بانوی گرانقدر و با فضیلتی به نام "سمانه مغربیه" است. محمد بن فرج می گوید:

"ابوجعفر ، محمد بن علی علیه السلام مرا خواست و فرمود: کاروانی از را ه می رسد که برده فروشی در میان آن است و کنیزانی همراه خود دارد. سپس هفتاد دینار به من داد و امر کرد با آن کنیزی را با مشخصاتی که داد، ب م. من یت را انجام دادم. این کنیز همان مادر هادی علیه السلام است.

قدر و منزلت این بانوی گرامی بدان پایه بود که هادی علیه السلام درباره اش فرمود : «مادرم عارف به حق من و اهل بهشت است. سرکش به او نزدیک نمی شود، خداوند حافظ و نگهبان اوست و او در زمره مادران صدیق و صالحان قرار دارد.» (1) نقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghi " حکم ارتداد درمورد نقی, تصویر پوستر در توهین به نقی،ایستاده مردن درمورد نقی,ایستاده مردن, آهنگ جدید درمورد نقی, متن آهنگ ایستاده مردن درمورد نقی" ولادت هادی علیه السلام تبریک و تهنیت باد . هادی علیه السلام به مردی از اهالی ری که به زیارت حسین علیه السلام رفته بود فرمودند : اگر قبر عبدالعظیم را در شهر خود زیارت کنی ، چنان است که گویی حسین علیه السلام را زیارت کرده ای . خصوصیات اخلاقی هادی(ع) «فضیلت ابوالحسن، علی بن محمد الهادی(ع) بر زمین گسترده و رشته هایش را به ستاره های آسمان پیوسته است. هیچ فضیلتی نیست که به او پایان نیابد و هیچ عظمتی نیست که تمام و کمال به او تعلق نگیرد. هیچ خصلت والایی بزرگ نمی نماید مگر آنکه گواه ارزش آن در وی آشکار است. او شایسته، برگزیده و بزرگوار است که در سرشت والا پسندیده . نیلوفر رحمانی زن خلباننیلوفر رحمانی زن خلبان , رو مه بیلد آلمان, نیلوفر رحمانی خلبان زن 25 ساله را به عنوان زیباترین خلبان زن دنیا انتخاب کرده است.نیلوفر رحمانی دختر اهل افغانستان، توانسته عنوان زیباترین زن خلبان در جهان را از آن خود کندوی با سختی های موجود برای ن در افغانستان به این جایگاه رسیده هست.
رو مه عامه پسند بیلد در کشور . بختیار رحمانی می گوید باید به تصمیم سرمربی تیم احترام بگذارند. در واقع یکی از وجی های غالب طرح های هادی، افزایش سطح اراضی قلمرو بافت است و افزایش بافت هم به معنی صدور مجوز ساخت است. با صدور این مجوزها، حمله بساز بفروش ها، برج سازها و سرمایه داران ویلانشین آغاز و به تدریج باغ ها و اراضی مشجر یداری و در کمترین زمان ممکن برج ها و ویلاها از دل آنها سر بر می آورد. اشک غمهای فراوان دررثای هادی است/شیعه باذکروتوسل آشنای هادی است/ماتم آل محمد سخت گشته درجهان/عشق ناب شیعیانش ازبرای هادی است/شهرسامرا گرفته دربغل یک بارگاه/قطعه ای ازباغ جنت آن سرای هادی است/گریه های عسکری را زمزم چشمان شده/روز عاشورای دیگرآن عزای هادی است/تسلیت از بهرمهدی و برشیعیان/اجر این حب ولایت باخدای هادی است/

امید در هفته ششم مسابقات باشگاهی شهر اهرم به دیدار استقلال رفت ودر یک بازی پر برخورد که 2 بازیکن از هر تیم ا اج شدنددر واپسین لحظات بازی در نیمه اول اسیر اشتباهات دفاع وگلر خود شد واز روی یک ضربه کرنر دروازه اش را باز شده دید در این بازی عباس عمرانی یک ضربه پن ی را برای امید از دست دادتا امید همچون بازی گذشته این بار 1 بر 0 از استقلال ش ت خورده باشد.
همشهری آنلاین: امید هادی اظهر، عضو تیم ملی بسکتبال با ویلچر ایران به عنوان بهترین و امتیازآورترین بازیکن این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه شناخته شد. مدیرعامل استقلال می گوید باشگاهی که خواهان بختیار رحمانی است باید با آبی های پایتخت مکاتبه کند. با توجه به درخواست کادر فنی عصر امروز جلسه ای م ن علیرضا اژدری زاده، مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان و بختیار رحمانی برگزار شد و بر این اساس قرارداد همکاری بین این بازیکن و فولاد خوزستان منعقد شد تا فولاد در ادامه مسابقات لیگ برتر از حضور بختیار رحمانی بهره لازم را ببرد. کشور گفت: ت تدبیر و امید با هدایت و حمایت های معظم انقلاب ی، پشتیبانی مجلس و قوه قضاییه مسیری را در عرصه سیاست خارجی پیش گرفت که در نهایت شر بزرگی را از سر کشور دور کرد. کرمان - ایرنا - کشور گفت: ت تدبیر و امید با هدایت و حمایت های معظم انقلاب ی، پشتیبانی مجلس و قوه قضاییه مسیر را در عرصه سیاست خارجی به جایی برده که شر بزرگی را از سر کشور دور کرد. به گزارش کارشناس پیگیری امور دفتر ،اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش فلارد حسین رستمی مدیر پژوهش سرای دانش آموزی اداره ی آموزش وپرورش منطقه ی فلارد از راه ی طرح 2 دانش آموز این منطقه به مرحله ی کشوری شانزدهمین جشنواره ی خوارزمی،خبرداد. رستمی گفت طرح ربات عیب یاب لوله های انتقال که توسط امید رحمانی و هادی منصوریان دانش آموز ان پایه ی دوم رشته ی علوم تجربی متوسطه ی دوم (دبیرستان شهید بهشتی روستای شهریار ) مجتمع رضا(ع) در مرحله ی استانی شانزدهمین جشنواره ی خوارزمی ،انتخاب و به مرحله ی کشوری این جشنواره راه پیدا کرد. مدیر پژوهش سرای دانش آموزی اداره ی آموزش وپرورش منطقه ی فلارد تصریح کرد این ربات قادر است در لوله های با قطر 5/10 سانتی متر و بیشتر ، حرکت نموده و با استفاده از دوربین کوچکی که در جلوی آن نصب گردیده ، تصاویر داخل لوله را از طریق بی سیم و کوچک ،روی صفحه تلویزیون نمایش دهد تا عیوب احتمالی مسیر لوله را به کاربر نشان دهد.وی افزود این طرح با هزینه دومیلیون و پانصد هزار ریال و طی مدت 2 ماه توسط این دانش آموزان ساخته و راه اندازی شده است. اشک غمهای فراوان دررثای هادی است/شیعه باذکروتوسل آشنای هادی است/ماتم آل محمد سخت گشته درجهان/عشق ناب شیعیانش ازبرای هادی است/شهرسامرا گرفته دربغل یک بارگاه/قطعه ای ازباغ جنت آن سرای هادی است/گریه های عسکری را زمزم چشمان شده/روز عاشورای دیگرآن عزای هادی است/تسلیت از بهرمهدی و برشیعیان/اجر این حب ولایت باخدای هادی است/

تقصیر ماست غیبت طولانی شما
بغض گلو گرفته ی پنهانی شما

بر شوره زار معصیتم گریه می کنی
جانم فدای دیده ی بارانی شما پرونده ام برای شما دردسر شده
وضع بدم،دلیل پریشانی شما ای وای من! که قلب شما را ش ته ام
آقا چه شد تبسم رحمانی شما؟!

ای یوسف مدینه مرا هم حلال کن
« عفو و گذشت» سنت کنعانی شما آیا حقیقت است که اص. بختیار رحمانی از کمبود کان و چادر هلال احمر برای ز له زدگان خبر داد. وضعیت نهایی بختیار رحمانی با فولاد خوزستان به زودی مشخص می شود. با وجود این که عده ای مقصد بعدی بختیار رحمانی را فولاد می دانند او با پیشنهادی جدی از ان روبه رو شده است. وضعیت نهایی بختیار رحمانی با فولاد خوزستان به زودی مشخص می شود. تیم فوتسال امید مسیله ب در یک بازی تدارکاتی توانست تیم مدعی ریگدان را با نتیجه 10 بر 8 ش ت دهد.گلهای تیم امید را به ترتیب مجتبی حاجیانی 3بار و میلاد اکبری آزاد دو بار و محسن و هادی حاجیانی ، صادق افراسی ،مرتضی و مصطفی دهقانی هرکدام یک بار برای تیم امید مسیله گ نی د. بختیار رحمانی گفت: در دیدارهای آینده، باخت به پرسپولیس را جبران می کنیم. سهیل رحمانی هافبک تیم فوتبال نساجی می گوید که تیم هایی به لیگ برتر راه یافتند، که خواستن در وجود آنها بیشتر بود. بختیار رحمانی، هافبک فولاد خوزستان در لیگ هفدهم برای تیم فوتبال پیکان پا به توپ می شود.
همسر جواد(ع) و مادر هادی(ع) زن فاسدی بود؟

می گویند ام الفضل همسر جواد(ع) است آیا هادی(ع) در رحم چنین زن فاسدی پرورش یافته و شده، با توجه به این که می گویند تربیت کودک 10 سال قبل از ازدواج است و دوران بارداری خیلی می تواند در رشد معنوی کودک مؤثر باشد؟ حضرت هادی (ع ) از زنی به نام »سمانه « متولد شده است , (بحارالانوار, ج 51, چاپ ایران , ص 114, ص 115, ص 116 و ص 117). »سمانه « ام ولد بود, (همان ) ام ولد به کنیزی گفته می شود که از صاحب خود باردار گردد. اگر کنیزی از صاحب خود باردار گردد, پس از مرگ صاحب خود, آزاد می گردد چون دارای فرزند است و فرزند نمی تواند مالک مادر گردد, (به شرایع , ج 3, ص 138, کتاب الاستیلاد, چاپ نجف در دو مجلد, 1389 قمری مراجعه شود). هادی (ع ) درباره ی مادرش سمانه فرمود: مادرم , عارف به حق من بود و اهل بهشت می باشد. سرکش به او نزدیک نمی شود. خداوند, حافظ اوست . او در زمره ی مادران صدیقین و صالحان قرار دارد, (تحلیلی از دوران دهمین خورشید ت , هادی (ع ), مرکز تحقیقات , 1370 شمسی ). مادر برخی از ان , »ام ولد« بوده اند. سابقا در جهان برده وجود داشت . این برده ها مانند کالاها ید و فروش می شدند. در میان این برده ها انسانهایی والا مقام یافت می شدند. ان اینگونه برده ها را می شناختند. افرادی را می فرستادند تا آن برده ی مورد نظر را یداری کنند. آن برده را می آوردند و مالک او می شد. از همین برده , انسان کاملی همچون هادی (ع ) به دنیا می آید. البته برای برده , مایه ی سندی است که تا این حد مورد توجه مالک خود گردد چون برای برده دست کم دو نفع بزرگ دارد: یکی اینکه علاقه مولا به او زیاد می گردد و دومی اینکه او تضمین می گردد. مادر هادی (ع ) را »سمانه مغربیه « می نامند و گاهی او را سیده , ام الفضل می گفتند, (بحار, 51, ص 114). زن اصلی جواد(ع ), دختر مامون بود به نام زینب ام الفضل , (همان , ص 73). همین ام الفضل , با تحریک معتصم , جواد(ع ) را مسموم کرد, (همان , ص 17) ام الفضل دختر مأمون , از جواد(ع ) بچه دار نشد, (همان ) ام الفضل دختر مامون , به ام الفضل سمانه ی مغربیه , حسد می ورزیدچون می دانست که او از این برتر است با اینکه کنیز است , (همان ). طی حکمی از سوی آقای خداکرم جلالی معاون جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور، آقای هادی باقری به سمت مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اسان رضوی منصوب شد. روابط عمومی اداره کل نیز نوید مسرت بخش انتصاب شایسته ی جناب آقای هادی باقری را به عنوان مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری اسان رضوی ،در ت تدبیر و امید و در سال مزی. هفته پانزدهم لیگ جوانان استان در اهرم ادامه پیدا کرد وامید بااینکه در تمامی اوقات بازی بر حریف مسلط بودوچندموقعیت طلایی را از دست دادو نتوانست از امتیاز میزبانی سود برد .وبر خلاف جریان بازی در نیمه اول یک گل هم خوردبا ش ت 1 بر 0 به رختکن رفت.ولی با شروع نیمه دوم امید باز هم سراسر هجومی آغاز گر بازی بود ودر هماندقایق اولیه بازی حامد ز. روز مورخه 21/6/93تیم اتحاد به مصاف تیم گسار که یکی از تیمهای قدیمی و لیگی استان بوشهر هستش در چمن شماره 3 یوم شهید بهشتی رفت که در یک بازی زیبا و پرگل تیم اتحاد از تیم گسار با نتیجه 5 بر 4 ش ت خورد زننده های گل تیم اتحاد در این بازی هادی هلیله ای - علی چاهی بخش- امید رجبی- مسعود سنایی بودند
بازیکنان تیم اتحاد در این دیدار: محمد احسانیا- نا. نقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghi
"نقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, "
اکرم محمد مصطفی(صلی الله علیه و آله) : هر یک مساله شرعی از احادیث ما پیرامون حلال و حرام و مسائل دینی اش را بیاموزد خدای تعالی هزار گناه او را بیامرزد و شهری از طلا به وسعت دنیا برایش در بهشت بنا کند و به عدد هر موئی که در بدنش قرار دارد برایش حج مقبول می نویسند. بحارالانوار جلد 1 صفحه 214 نقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghi شهید "احمد رضاپور" در عملیات آزاد سازی مشهر به درجه رفیع شهادت رسید وی اولین شهید "شاهد شهر" بود که جرقه غیرت علوی را در بین نوجوانان و جوانان روستای خود روشن کرد به نقل از پدر بزرگوار شهید آن زمان پدر شهید بقالی داشته او که در جریان ها حضور چشمگیر داشت از خوراکی های مغازه پدر به همراه خود بر می داشت و بین راهپیمایان تقسیم می کرد روحش شاد و راحش پر رهرو نقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghiنقی, هادی نقی, naghi, نقی, imam naghi در واکنش به مذاکرات باشگاه استقلال با رامین رضاییان باشگاه پرسپولیس با بختیار رحمانی رسماً وارد مذاکره شده تا در صورت استقلالی شدن رضاییان, آنها بختیار رحمانی را در اختیار بگیرند!