هازارد بعد از کورتوا با چلسی تمدید خواهم کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد هازارد بعد از کورتوا با چلسی تمدید خواهم کرد : تیبو کورتوا، گلر چلسی ابراز اطمینان کرد که آنتونیو ته، سرمربی این تیم قراردادش را با باشگاه تمدید خواهد کرد. تیبو کورتوا، تا ژوئن 2019 با چلسی قرارداد دارد و تاکنون پیشنهادات تمدید این باشگاه را رد کرده است. با رد پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی، شایعات در مورد آینده تیبو کورتوا در تابستان امسال افزایش یافته است. اخبار زیادی در مورد شایعات ج ستارگان چلسی مانند هازارد و کورتوا و مهاجرت آنها به لالیگا شنیده می شود که ته در این رابطه صحبت کرده است. ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی در مورد ادامه حضور خود در این تیم و احتمال ج صحبت کرد. به نظر می رسد تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی چلسی قرارداد خود را به زودی با این تیم تمدید خواهد کرد. ادن هازارد، فوق ستاره بلژیکی چلسی، فصل درخشانی را پشت سر می گذارد و با زدن 15 گل، نقش مهمی در صدرنشینی آبی ها در لیگ برتر و رسیدن این تیم به فینال جام حذفی ایفا کرده است. پیشنهاد چلسی هازارد را به گران ترین بازیکن تاریخ این باشگاه بدل خواهد کرد؛ حقوق 340 هزار یورویی در هفته و 18 میلیون یورویی در سال. "نمیتونم تایید کنم کورتوا برا بازی با استوک به آمادگی 100 درصدی خواهد رسید،ولی فکر کنم بتونه آماده بازی بشه" "تیمهایی که 10 امتیاز با ما فاصله دارن هم جز رقبای جام محسوب میشن،حتی اونایی که بیشتر از 10 امتیاز اختلاف دارن نیز میتونن"
"هیچ نگرانی درمورد تمدید قرارداد ادن ندارم،هازارد میتونه به یکی از بزرگان چلسی تبدیل بشه"
"بازهای روزای کریسمس ما خیلی سخت هستن که شامل بازیهای خونگی و خارج از خونه و دربی لندن میشن،ما برای همشون آماده هستیم"
"زوما خوبه و برا بازی مقابل اسوک در دسترسه،انتظار داریم دروگبا هم تا زمان بازی در دسترس باشه"
"اگر شما خواهان برنده شدن در رقابتی را هستید در مقابل بهترین تیمها قرار خواهید گرفت و این طبیعیه که در نیمه نهایی با تیمی مثل لیو ول بازی کنید" چلسی در آستانه تمدید قرارداد با هازارد چلسی قصد دارد قرارداد ادن هازارد، ستاره ی جوان خود را تمدید کند. عملکرد فوق العاده ی ستاره جوان در خط حمله ی چلسی باعث شده تا تیم های بزرگ اروپایی، برای به خدمت گرفتن او دندان تیز کنند. چلسی و مورینیو به هیچ وجه مایل به فروش او نیستند و حالا تمدید قرارداد او برای چلسی در اولویت قرار گرفته است. به گزارش تلگراف، چلسی و هازارد در رسیدن به توافق هستند. گزارش ها حاکی از حقوق 200 هزار پوند در هفته برای ستاره ی جوان است تا قراردادش را برای 5 سال دیگر تمدید کند. در صورت رسیدن به توافق، مسلما این بهترین کادوی کریسمس از سوی آبراموویچ به مورینیو خواهد بود. امیدوارم یه قرارداد منطقی و معقول باهاش ببندند راستش بعد 3 سال توقع بازی های خیلی بهتری از هازارد داشتم ولی تو بعضی بازیها اصلا محو میشه. ادن هازارد، هافبک چلسی تاکید کرد که به دنبال ب جام حذفی انگلیس است تا آن را به ویترین افتخاراتش اضافه کند. به نظر می رسد مسئولان تیم چلسی با افزایش دستمزد این بازیکن، خواهان نگه داشتن او در ترکیب تیم شان هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طبق ادعای دیلی میل، قرارداد هازارد در سال 2020 به اتمام خواهد رسید؛ اما مدیران چلسی برای حفظ او، پیشنهاد تمدید با حقوقی 300 هزار پوند در هفته را داده اند تا هازارد را راضی به ماندن کنند. به نظر می رسد این دو بازیکن بلژیکی از عضویت در چلسی خوشحالند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] چلسی: کورتوا، رودیگر، کیهیل، آسپلیکوئتا، آلونسو، باکایوکو، کانته، موزس، فابرگاس، هازارد، موراتا
برایتون: رایان، ساتنر، دانک، ی، اسکلوتو، پروپر، استیفنز، ایس دو، مارچ، کایال، حامد
,ورزش سه در این کلیپ برای شما سیو های فوق العاده و دیدنی کورتوا دروازه بان بلژیکی تیم فوتبال چلسی انگلیس در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته ؛ سیو های کورتوا در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷… تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی مدعی شد که تحت هدایت ته به دنبال بی نقصی است. آینده سنگربان شیرها همچنان روی هواست. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تیبو کورتوا، گلر چلسی برای دومین بار در یک هفته اخیر، شایعه پیوستنش به رئال را تکذیب کرد. تییو کورتوا بازی حساس امروز چلسی در زمین منچستریونایتد را از دست داد. باشگاه چلسی قصد دارد هرگونه راه پیوستن احتمالی ادن هازارد به رئال در فصل آینده را ببندد. چلسی به هیچ وچه قصد فروش ادن هازارد، ستاره بلژیکی خود به منچسترسیتی را ندارد. چلسی به هیچ وجه قصد فروش ادن هازارد، ستاره بلژیکی خود به منچسترسیتی را ندارد. ادن هازارد مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته و احتمال می رود تابستان آتی، چلسی را پس از 5 سال ترک کند. باشگاه آبی های لندن قصد داشته در صورت وج کورتوا، سنگربان مادرید را یداری کنند. ادن هازارد مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته و احتمال می رود تابستان آتی، چلسی را پس از 5 سال ترک کند. ادن هازارد، ستاره چلسی، معتقد است که برای بردن توپ طلا باید منتظر بازنشستگی کریس رونالدو و لیونل مسی باشد. ستاره بلژیکی چلسی اذعان کرده هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد از سوی این باشگاه دریافت نکرده است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باشگاه آبی های لندن قصد داشته در صورت وج کورتوا، سنگربان مادرید را یداری کنند. در شرایطی که خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی به ادن هازارد نیست، مسئولان رئال مادرید قدم هایی جدی در راه جذب این ستاره بلژیکی برداشته اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ادن هازارد، هافبک چلسی مدعی شد که با وجود تلاش رئال برای جذب او، عجله ای برای تمدید قرارداد با چلسی ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] چند ماه پیش پدر ادن هازارد فاش ساخت که پسرش در رویای پیوستن به رئال مادرید به سر می برد و به همین دلیل دو پیشنهاد تمدید چلسی را رد کرده است. ایجنت تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی مدعی شد که چندین ملاقات با سران باشگاه رئال برای انتقال کورتوا داشته اند. تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی چلسی مدعی شد تا پایان قراردادش در لندن خواهد ماند. چند ماه پیش پدر ادن هازارد فاش ساخت که پسرش در رویای پیوستن به رئال مادرید به سر می برد و به همین دلیل دو پیشنهاد تمدید چلسی را رد کرده است. در شرایطی که خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی به ادن هازارد نیست، مسئولان رئال مادرید قدم هایی جدی در راه جذب این ستاره بلژیکی برداشته اند. دو تیم چلسی و لیو ول در دیداری جذاب در آنفیلد به تساوی 1-1 دست یافتند.
به گزارش فوتبال جهان ، لیو ول در شرایطی که با گل محمد صلاح از چلسی پیش بود در نهایت با گل دیدنی ویلیان به تساوی برابر چلسی رضایت داد.
در دقایق ابت بازی اتفاق خاصی رخ نداد و تنها موقعیت قابل ذکر ضربه میلنر بود که با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.
در دقیقه 21 ادن هازارد اولین موقعیت را برای خود ایجاد کرد؛ اما ضربه زیبای او با ع العمل خوب مینیوله همراه بود.
2 دقیقه بعد و روی حرکت دیدنی هازارد، درینک واتر با دروازه لیو ول تک به تک شد؛ اما مینیوله با وج مناسب مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
در اواسط نیمه اول چلسی در مقابل دروازه و در شلوغی حضور بازیکنان صاحب فرصت شد؛ اما نه هازارد و نه درینک واتر استفاه ای از فرصت ن د.
در ادامه لیو ول خودش را در زمین پیدا کرده و حملاتی را روی دروازه چلسی طراحی کرد که مهم ترین آن ضربه خطرناک محمد صلاح در دقیقه 42 بود که اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم این لیو ول بود که بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 49 و با اشتباه کورتوا، استوریچ می توانست دروازه حریف را باز کند؛ اما توپ راهی کرنر شد.
دقایقی بعد و روی پاس زاپاکاستا، موراتا در مقابل دروازه فرصت خوبی برای گ نی داشت؛ اما ضربه او با فاصله زیادی به بیرون رفت.
اما در نهایت این لیو ول بود که در دقیقه 65 به گل رسید. روی غفلت م عان چلسی و پاس خوب چمبرلین به صلاح در محوطه جریمه، این ستاره گ ن با ضربه ای دقیق گل اول تیمش را وارد دروازه کورتوا کرد.
بعد از دریافت گل چلسی تلاش زیادی برای جبران داشت؛ اما بی دقتی مهاجمان این تیم اجازه خلق موقعیت خطرناک را به آنها نمی داد.
در دقیقه 80 لیو ول می توانست با ضربه سر واینالدوم به گل دوم برسد؛ اما کورتوا موفق شد با ع العمل خوب توپ را مهار کند.
2 دقیقه بعد مار آلونسو با یک ضربه والی دروازه میزبان را تهدید کرد که این موقعیت هم اثربخش نبود.
اما در دقیقه 86 چلسی به گل تساوی رسید. ضربه مواج ویلیان از گوشه محوطه به شکلی تقریبا تصادفی و با اشتباه مینیوله وارد دروازه لیو ول شد.
در لحظات پایانی ضربه زیبای صلاح با ع العمل کورتوا همراه بود تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد. زیدان بارها از علاقه خود به سبک بازی هازارد سخن گفته و هازارد نیز سرمربی رئال مادرید را اسطوره خود معرفی کرده است اما آینده نه چندان مطمئن زیزو روی نیمکت، فعلا رئال مادرید را از ارسال پیشنهاد رسمی منصرف کرده اما به هر حال با ادامه این شرایط در چلسی، هازارد تمایل زیادی به این انتقال دارد. دروزاه بان بلژیکی چلسی از حضور در این تیم خوشحال است.بنا بر گزارشات منتشر شده، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید خواهان جذب تیبو کورتوا سنگربان تیم چلسی هستند، اما این دروازه بان بلژیکی می گوید علاقه ای به ترک چلسی ندارد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کورتوا دروازه بان بلژیکی چلسی از تقویم بازی های ملی که توسط فیفا و یوفا تنظیم شده انتقاد کرد. تیبوت کورتوا که در این فصل ۱۶ بازی برای چلسی و بلژیک انجام داده با وجود اینکه در جریان پیروزی روز یکشنبه بلژیک مقابل استونی در دیداری دوستانه روی نیمکت نشست عنوان کرده نیازی به برگزاری این بازی نبوده و باید مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ پیگیری می شده است... ادن هازارد، ستاره چلسی، تایید کرد که تغییرات در تابستان 2017، شرایط را برای م ع عنوان قهرمانی لیگ برتر متفاوت کرد. ادن هازارد در مصاحبه جدید خود از اراده اش برای ادامه کار در چلسی خبر داد. ادن هازارد با زدن 2 گل در دیدار برابر برایتون نقش مهمی در پیروزی 1-4 چلسی ایفا کرد. روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی بلژیک به تمجید از ادن هازارد، ستاره 26 ساله چلسی پرداخت. تیبو کورتوا، سنگربان جوان چلسی به تمجید از عملکرد جان لوییجی بوفون ایتالیایی پرداخت. تیبو کورتوا، گلر چلسی با صحبت های اخیرش، به شایعه پیوستنش به مادرید دامن زد. آنتونیو ته با مثالی از دوران حضورش در یوونتوس، به ادن هازارد هشدار داد. ادن هازارد، ستاره چلسی مدعی شد که فصل بعد او و هم تیمی هایش در چمپیونزلیگ عملکرد خوبی خواهند داشت. تیبو کورتوا، سنگربان چلسی در مورد باخت تیمش در فینال جام حذفی مقابل آرسنال صحبت کرد. نشریه hln بلژیک مدعی شد که رئال در جذب تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی ناکام مانده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] جو کول، ستاره سابق چلسی معتقد است که ادن هازارد روزی به بهترین بازیکن تاریخ این باشگاه بدل خواهد شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]