هازارد بعد از کورتوا با چلسی تمدید خواهم کرد

به نقل از خبرگزاریها در مورد هازارد بعد از کورتوا با چلسی تمدید خواهم کرد : تیبو کورتوا، سنگربان تیم ملی بلژیک معتقد است ادن هازارد در بهترین فرم ممکن به جام جهانی رسیده است. نشریه آ.اس اخیرا مدعی شده بود که هیچ پیشرفتی در تمدید قرارداد کورتوا با چلسی حاصل نشده و این بازیکن قصد دارد به اسپانیا بازگردد تا با دو فرزندش زندگی کند. با این حال، نشریه hln، معتقد است که کورتوا با چلسی در مذاکرات جدی برای تمدید قرارداد است. با توجه به حضور فرزندان کورتوا در اسپانیا، شایعات در مورد بازگشت او جدی شده بود ولی به نظر م. تیبو کورتوا، سنگربان تیم ملی بلژیک معتقد است ادن هازارد در بهترین فرم ممکن به جام جهانی رسیده است. چلسی مذاکراتش را برای تمدید قرارداد تیبو کورتوا آغاز نموده است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باشگاه چلسی آماده است قرارداد تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی تیمش را تمدید کند و از هفته ها پیش در پی این موضوع بود. با رد پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی، شایعات در مورد آینده تیبو کورتوا در تابستان امسال افزایش یافته است.   کورتوا شایعات در مورد تعلل در تمدید قراردادش را رد کرده است. به گزارش شفقنا ورزشی به نقل از وبسایت نود، در شرایطی که گفته می شود تیبو کورتوا علاقه مند است تا به مادرید بازگردد و منتظر پیشنهاد… کورتوا علیرغم تمایل شدید مدیران چلسی به تمدید قرارداد، مدت هاست از دادن پاسخ نهایی به این تیم سرباز زده و دلیل این تاخیر، مذاکره با مسئولان رئال مادرید بوده است. قرارداد کورتوا در سال 2019 به پایان می رسد و هنوز تمدید آن نهایی نشده است. به نظر می رسد تیبو کورتوا، سنگربان بلژیکی چلسی قرارداد خود را به زودی با این تیم تمدید خواهد کرد. ادن هازارد، فوق ستاره بلژیکی چلسی، فصل درخشانی را پشت سر می گذارد و با زدن 15 گل، نقش مهمی در صدرنشینی آبی ها در لیگ برتر و رسیدن این تیم به فینال جام حذفی ایفا کرده است. به نقل از سایت رسمی باشگاه چلسی، دروازه بان 22 ساله چلسی قرارداد 5 ساله جدیدی با باشگاه امضا کرد. کورتوا در سال 2011 از خنک به چلسی پیوست و 3 فصل پیاپی را قرضی در اتلتیکو مادرید سپری کرد. کورتوا پس از تمدید قراردادش گفت: "از امضا قرارداد جدید خوشحال هستم. امضا قرارداد جدید 5 ساله اتفاق بسیار خوبی بود. آینده من مشخص است و اکنون می دانم 5 سال آینده را اینجا سپری خواهم کرد. در حال حاضر می توانم روی بازی های آینده تیم تمرکز کنم. " "نمیتونم تایید کنم کورتوا برا بازی با استوک به آمادگی 100 درصدی خواهد رسید،ولی فکر کنم بتونه آماده بازی بشه" "تیمهایی که 10 امتیاز با ما فاصله دارن هم جز رقبای جام محسوب میشن،حتی اونایی که بیشتر از 10 امتیاز اختلاف دارن نیز میتونن"
"هیچ نگرانی درمورد تمدید قرارداد ادن ندارم،هازارد میتونه به یکی از بزرگان چلسی تبدیل بشه"
"بازهای روزای کریسمس ما خیلی سخت هستن که شامل بازیهای خونگی و خارج از خونه و دربی لندن میشن،ما برای همشون آماده هستیم"
"زوما خوبه و برا بازی مقابل اسوک در دسترسه،انتظار داریم دروگبا هم تا زمان بازی در دسترس باشه"
"اگر شما خواهان برنده شدن در رقابتی را هستید در مقابل بهترین تیمها قرار خواهید گرفت و این طبیعیه که در نیمه نهایی با تیمی مثل لیو ول بازی کنید" چلسی در آستانه تمدید قرارداد با هازارد چلسی قصد دارد قرارداد ادن هازارد، ستاره ی جوان خود را تمدید کند. عملکرد فوق العاده ی ستاره جوان در خط حمله ی چلسی باعث شده تا تیم های بزرگ اروپایی، برای به خدمت گرفتن او دندان تیز کنند. چلسی و مورینیو به هیچ وجه مایل به فروش او نیستند و حالا تمدید قرارداد او برای چلسی در اولویت قرار گرفته است. به گزارش تلگراف، چلسی و هازارد در رسیدن به توافق هستند. گزارش ها حاکی از حقوق 200 هزار پوند در هفته برای ستاره ی جوان است تا قراردادش را برای 5 سال دیگر تمدید کند. در صورت رسیدن به توافق، مسلما این بهترین کادوی کریسمس از سوی آبراموویچ به مورینیو خواهد بود. امیدوارم یه قرارداد منطقی و معقول باهاش ببندند راستش بعد 3 سال توقع بازی های خیلی بهتری از هازارد داشتم ولی تو بعضی بازیها اصلا محو میشه. ادن هازارد، هافبک چلسی تاکید کرد که به دنبال ب جام حذفی انگلیس است تا آن را به ویترین افتخاراتش اضافه کند. به نظر می رسد مسئولان تیم چلسی با افزایش دستمزد این بازیکن، خواهان نگه داشتن او در ترکیب تیم شان هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] طبق ادعای دیلی میل، قرارداد هازارد در سال 2020 به اتمام خواهد رسید؛ اما مدیران چلسی برای حفظ او، پیشنهاد تمدید با حقوقی 300 هزار پوند در هفته را داده اند تا هازارد را راضی به ماندن کنند. ادن هازارد، ستاره چلسی مدعی شد که هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد از سوی باشگاه دریافت نکرده است. https://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user6984/news/thibaut_courtois_7.jpgچلسی مذاکراتش را برای تمدید قرارداد تیبو کورتوا آغاز نموده است. به گزارش فوتبال جهان ، باشگاه چلسی آماده است قرارداد تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی تیمش را تمدید کند و از هفته ها پیش در پی این موضوع بود. به گزارش sky sports، قرارداد کنونی کورتوا با چلسی تا ژوئن 2019 اعتبار دارد و باشگاه در پی تمدید قرارداد فعلی وی است. این موضوع در حالیست که رئال مادرید از جمله تیم های خواهان این دروازه بان 25 ساله است. یک منبع در این خصوص به اسکای گفت: "اگر چلسی می خواهد بهترین تیم شود، به حفظ بازیکنانشان نیاز دارند و تیبو یکی از آن هاست. اگر کورتوا در لندن بماند، شایسته بهترین شرایط در سطح خود است." گفتنی است کورتوا که حقوق 100 هزار پوندی در هفته دریافت می کند، خواهان اضافه 50 هزار پوند در هفته به حقوقش است. 5 سال پیش وقتی هازارد برای لیل بازی می کرد، زیدان به مورینیو توصیه کرد تا این ستاره بلژیکی را جذب کند اما چلسی بود که پیش دستی کرد و با رقمی بیشتر توانست هازارد را به خدمت بگیرد. 5 سال بعد حالا به نظر… در این کلیپ برای شما سیو های فوق العاده و دیدنی کورتوا دروازه بان بلژیکی تیم فوتبال چلسی انگلیس در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷ را آماده کرده ایم که می توانید مشاهده نمایید نوشته ؛ سیو های کورتوا در فصل ۲۰۱۶/۲۰۱۷… تیبو کورتوا، دروازه بان چلسی مدعی شد که تحت هدایت ته به دنبال بی نقصی است. ریو فردیناند، م ع سابق منچستریونایتد معتقد است که ادن هازارد، رونالدو چلسی است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دروازه بان تیم فوتبال چلسی دوست دارد در این باشگاه لندنی به کارش ادامه دهد. تییو کورتوا بازی حساس امروز چلسی در زمین منچستریونایتد را از دست داد. چلسی به هیچ وچه قصد فروش ادن هازارد، ستاره بلژیکی خود به منچسترسیتی را ندارد. باشگاه چلسی قصد دارد هرگونه راه پیوستن احتمالی ادن هازارد به رئال در فصل آینده را ببندد. م ع سابق آبی های لندن معتقد است، چلسی بدون هازارد دچار مشکل نمی شود. ادن هازارد مورد توجه رئال مادرید قرار گرفته و احتمال می رود تابستان آتی، چلسی را پس از 5 سال ترک کند. دروازه بان توانمند چلسی آینده خودش را در تیم آنتونیو ته می بیند.تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی چلسی نه تنها قصد ج از این تیم را ندارد، بلکه در پی تمدید قراردادش با این باشگاه هم هست. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تیبو کورتوا، گلر بلژیکی چلسی یک فصل دیگر نیز در این باشگاه ماندنی خواهد بود. ادن هازارد، ستاره چلسی، معتقد است که برای بردن توپ طلا باید منتظر بازنشستگی کریس رونالدو و لیونل مسی باشد. چلسی با گ نی هازارد هرگز ش ت را تجربه نکرده است.  ادن هازارد، ستاره جوان چلسی ابراز امیدواری کرد چلسی قادر به فتح جام حذفی در فصل جاری باشد. باشگاه آبی های لندن قصد داشته در صورت وج کورتوا، سنگربان مادرید را یداری کنند. در شرایطی که خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی به ادن هازارد نیست، مسئولان رئال مادرید قدم هایی جدی در راه جذب این ستاره بلژیکی برداشته اند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ادن هازارد، هافبک چلسی مدعی شد که با وجود تلاش رئال برای جذب او، عجله ای برای تمدید قرارداد با چلسی ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی، پس از یک فصل ناامیدکننده، جهشی چشمگیر در فصل جاری داشته و به روزهای اوج خود بازگشته است. در شرایطی که خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی به ادن هازارد نیست، مسئولان رئال مادرید قدم هایی جدی در راه جذب این ستاره بلژیکی برداشته اند. بسیاری از هواداران چلسی در انتظار تمدید قرارداد هازارد هستند ولی  خود این بازیکن هفته گذشته در مصاحبه ای فاش ساخت که هیچ پیشنهادی از مسئولان چلسی دریافت نکرده است:« هنوز پیشنهادی برای تمدید قرارداد به من نشده است و نشانه ای از رسیدن این پیشنهاد نیز دیده نمی شود.» 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] کورتوا دروازه بان چلسی اذعان کرد خوزه مورینیو تنها مقصر نتایج ضعیف این تیم در فصل گذشته نیست. تیبوت کورتوا که فصل گذشته دوران سختی را با چلسی تجربه کرد در جدیدترین مصاحبه خود عنوان کرده خوزه مورینیو که بابت نتایج ضعیف چلسی از سمتش برکنار شد تنها مقصر نبوده و بازیکنان هم باید سرزنش شوند... ادن هازارد، ستاره چلسی، تاکید کرد که تیمش از تلاش برای رسیدن به منچسترسیتی و دفاع از عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر دست برنخواهد داشت. در شرایطی که خبری از پیشنهاد تمدید قرارداد چلسی به ادن هازارد نیست، مسئولان رئال مادرید قدم هایی جدی در راه جذب این ستاره بلژیکی برداشته اند. دو تیم چلسی و لیو ول در دیداری جذاب در آنفیلد به تساوی 1-1 دست یافتند.
به گزارش فوتبال جهان ، لیو ول در شرایطی که با گل محمد صلاح از چلسی پیش بود در نهایت با گل دیدنی ویلیان به تساوی برابر چلسی رضایت داد.
در دقایق ابت بازی اتفاق خاصی رخ نداد و تنها موقعیت قابل ذکر ضربه میلنر بود که با اختلاف کمی از کنار دروازه چلسی به بیرون رفت.
در دقیقه 21 ادن هازارد اولین موقعیت را برای خود ایجاد کرد؛ اما ضربه زیبای او با ع العمل خوب مینیوله همراه بود.
2 دقیقه بعد و روی حرکت دیدنی هازارد، درینک واتر با دروازه لیو ول تک به تک شد؛ اما مینیوله با وج مناسب مانع باز شدن دروازه تیمش شد.
در اواسط نیمه اول چلسی در مقابل دروازه و در شلوغی حضور بازیکنان صاحب فرصت شد؛ اما نه هازارد و نه درینک واتر استفاه ای از فرصت ن د.
در ادامه لیو ول خودش را در زمین پیدا کرده و حملاتی را روی دروازه چلسی طراحی کرد که مهم ترین آن ضربه خطرناک محمد صلاح در دقیقه 42 بود که اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت تا 45 دقیقه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم این لیو ول بود که بازی را هجومی آغاز کرد. در دقیقه 49 و با اشتباه کورتوا، استوریچ می توانست دروازه حریف را باز کند؛ اما توپ راهی کرنر شد.
دقایقی بعد و روی پاس زاپاکاستا، موراتا در مقابل دروازه فرصت خوبی برای گ نی داشت؛ اما ضربه او با فاصله زیادی به بیرون رفت.
اما در نهایت این لیو ول بود که در دقیقه 65 به گل رسید. روی غفلت م عان چلسی و پاس خوب چمبرلین به صلاح در محوطه جریمه، این ستاره گ ن با ضربه ای دقیق گل اول تیمش را وارد دروازه کورتوا کرد.
بعد از دریافت گل چلسی تلاش زیادی برای جبران داشت؛ اما بی دقتی مهاجمان این تیم اجازه خلق موقعیت خطرناک را به آنها نمی داد.
در دقیقه 80 لیو ول می توانست با ضربه سر واینالدوم به گل دوم برسد؛ اما کورتوا موفق شد با ع العمل خوب توپ را مهار کند.
2 دقیقه بعد مار آلونسو با یک ضربه والی دروازه میزبان را تهدید کرد که این موقعیت هم اثربخش نبود.
اما در دقیقه 86 چلسی به گل تساوی رسید. ضربه مواج ویلیان از گوشه محوطه به شکلی تقریبا تصادفی و با اشتباه مینیوله وارد دروازه لیو ول شد.
در لحظات پایانی ضربه زیبای صلاح با ع العمل کورتوا همراه بود تا بازی با تساوی 1-1 به پایان برسد. زیدان بارها از علاقه خود به سبک بازی هازارد سخن گفته و هازارد نیز سرمربی رئال مادرید را اسطوره خود معرفی کرده است اما آینده نه چندان مطمئن زیزو روی نیمکت، فعلا رئال مادرید را از ارسال پیشنهاد رسمی منصرف کرده اما به هر حال با ادامه این شرایط در چلسی، هازارد تمایل زیادی به این انتقال دارد. دروزاه بان بلژیکی چلسی از حضور در این تیم خوشحال است.بنا بر گزارشات منتشر شده، رئال مادرید و اتلتیکو مادرید خواهان جذب تیبو کورتوا سنگربان تیم چلسی هستند، اما این دروازه بان بلژیکی می گوید علاقه ای به ترک چلسی ندارد.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تیبو کورتوا، گلر بلژیکی چلسی همچنان از تمدید قرارداد خودداری کرده و گفته می شود منتظر پیشنهادی از رئال مادرید است. ادن هازارد، ستاره چلسی، تایید کرد که تغییرات در تابستان 2017، شرایط را برای م ع عنوان قهرمانی لیگ برتر متفاوت کرد. ادن هازارد در مصاحبه جدید خود از اراده اش برای ادامه کار در چلسی خبر داد. ادن هازارد، ستاره بلژیکی چلسی از حمایت بازیکنان این تیم از آنتونیو ته خبر داد. سرمربی آبی پوشان لندن به احتمال ج دو ستاره کلیدی تیمش واکنش نشان داد. ادن هازارد در مصاحبه جدید خود از اراده اش برای ادامه کار در چلسی خبر داد. تیبو کورتوا، سنگربان جوان چلسی به تمجید از عملکرد جان لوییجی بوفون ایتالیایی پرداخت.