های ورودی 89 5 شیراز

به نقل از خبرگزاریها در مورد های ورودی 89 5 شیراز : کامل ترین و به روز ترین بانک شماره موبایل شیراز برای اولین بار در سایت تریتا شیراز، این شماره ها بصورت آنلاین قابل هستند. منابع این اطلاعات از آرشیو چند ساله رو مه خبر جنوب، دفترچه راهنما شیراز، مراجعه حضوری و ... می باشد.
شماره های موبایل اصناف و مشاغل فارس و شیراز با تفکیک کمک می کند تا تبلیغات خود را به صنف خاص در فارس و شیراز ف. سلام دوستان. تقویم آموزشی رو گذاشتم.درباره انتخاب واحد هم به زودی اطلاعات مورد نیاز رو قرار میدم. انتخاب واحد اینترنتی: 6 بهمن ماه 93: ورودی 90 و ماقبل 7بهمن ماه 93: ورودی 91 و ماقبل 8 بهمن ماه 93: ورودی 92 و ماقبل 9 بهمن ماه 93: ورودی 93 و ماقبل 10 لغایت 11 بهمن ماه 93 کلیه ورودی ها شروع کلاس ها: 11 بهمن ماه 93 «خبرجنوب» نوشت: تا قبل از فرا رسیدن تعطیلات نوروز 5 محور ورودی اصلی شهر شیراز ایمن سازی می شود. معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز گفت: چهار ستاد استقبال از مسافران نوروزی در چهار ورودی شهر شیراز فراهم شده است. کامل ترین نرم افزار 118 مشاغل شیراز را از سایت تریتا شیراز دریافت نمایید. جستجوی مشاغل شیراز فقط دردفترچه تلفن شگفت انگیز شیراز!!! تفکیک مشاغل شیراز با قابلیت های جستجوی سریع و دقیق !!! این نرم افزار به شما کمک می کند تا بتوانید آدرس و تلفن مشاغل شیراز را به راحتی جستجو کنید. همچنین شما می توانیداطلاعات موجود در نرم افزار را ویرایش و تع. زمانبندی انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی به ترتیب زیر میباشد: 15 شهریور ماه 93 دانشجویان کارشناسی ورودی 89 و ماقبل 16 شهریور ماه 93 دانشجویان کارشناسی ورودی 90 17 شهریور ماه 93 دانشجویان کارشناسی ورودی 91 18 شهریور ماه 93 دانشجویان کارشناسی ورودی 92 زمان ثبت نام با تاخیر برای کلیه ورودیها 19 و 20 شهریور ماه دانشجویانی که ارزشی انجام نداده اند د. سفره هفت سین نوروز در ساختمان اداری پیام نور شیراز ب ا شد.

در آستانه فرا رسیدن نوروز94 و با همکاری روابط عمومی ، سفره هفت سین نوروزی در ساختمان اداری پیام نور شیراز ب ا شد.

به گزارش روابط عمومی پیام نور شیراز، سفره هفت سین نوروز با هدف نمایش آداب ، رسوم و سنت های کهن ایرانی و ی ، اشاعه فرهنگ قناعت و ساده زیستی ، تکریم شعائر . ع روز شیراز در تلگرام
بهترین ع روز شیراز ع روز شیراز برای تلگرام
جشن های ع روز شیراز ع های جدید روز شیراز ادامه مطلب

ردیفمبدأ سفرمقصد سفرمسیر سفرفهرست جاذبه ها1شیرازایزدخواستشیراز- مرودشت- بوانات- اقلید- آباده- ایزدخواستعمارت کلاه فرنگی سورمق- کاروانسرای خان خوره- قلعه اسپاس- تخت جمشید- نقش رستم- پاسارگاد- نقش رجب- زاده سید علی ایزدخواست(ع)- زاده شاه نجف(ع)- چشمه ریز- جنگل بناب- آبشار تنگ براق- قدمگاه سده- تنگ بستانک2شیرازسپیدانشیراز- سپیدانآ. 1-صح مسجد درهای متعدد در جهات گوناگون داشته باشد بجهت سهل الوصول بودن. 2-چنانچه زمین مسجد در مسیر سیلاب یا غبار و غیره هست، راهرو ورودی، مقداری مرتفع تراز صحن باشد. 3-در مناطق سردسیر، شبستان دو در پشت سر هم داشته باشد (ترجیحا در اول آهنی و در دوم چوبی) چون در آهنی، رطوبت بیرونی به او آسیب نمی رساند و در چوبی گرما را هدر نمی دهد. 4-در ورودی به شبستان (قسمت واشو) مرتفع نباشد که سرما و گرما را هدر دهد. ولی عریض باشد با واشوهای متعدد، که هنگام وج مشکلی پیش نیاید. 5-اگر شبستان ایوان و سر در دارد از زاویه های ایوان جهت در ورودی به شبستان استفاده شود. 6-بالای سردر ورودی، دعاهای وارده نوشته شود، که در قسمت نوشتار مسجد ذکر خواهد شد. کاروانسرا قلعه ایست محکم، بجا مانده از عهد صفویه، در یک آبادی بنام برده شیراز در شمال شهر بوانات (15 کیلومتری شمال سوریان) میباشد. در آن از مصالح سنگ و گچ و آجر استفاده شده است. این بنا بشکل مربع میباشد هفت برج هفت متری دو طبقه دارد. ورودی بنا بشکل دالان بوده که در هر طرف سه حجره دارد. حجره ها بصورت خشتی میباشد. شاه نشین بنا دارای چهار اتاق بوده که یکی از اتاق ها خمره آذوقه بوده است. این بنا در دوره شاه عباس ساخته شده و در سر راه مسیر اصلی کاروانسراهای عباسی بوده است.هرچند بعضی آنرا متعلق به دوره ساسانیان میدانند. این محل اطراق کاروانهای تجاری بوده است یکی از انشعابات جاده ابریشم میباشد. این بنا بنام عروس کویر هم نامیده شده و برج های این محل دارای دیده بانی با تیرکش های متعدد و یک شاه نشین و انباریهای بزرگ جهت نگهداری احشام بوده است.این اثر زیبا در تاریخ 26 اسفند سال 1386 با شماره21834 درفهرست میراث ثبت شده است بیش از۱3۰ نفر از دانشجویان پیام نور شیراز از مناطق عملیاتی جنوب کشوربازدید می کنند .

به گزارش روابط عمومی پیام نور شیراز، بیش از ۱3۰ نفر از دانشجویان این در دو گروه خواهران و برادران به مدت پنج روز از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید خواهند کرد.

در این حرکت فرهنگی که به همت کانون دفاع مقدس بسیج دانشجویی پیام نور شیراز برگزار می شود ، دانشجویان از مناطق عملیاتی جنوب کشور از جمله ، شلمچه، طلائیه، فکه، فتح المبین، شرهانی ، هویزه، معراج، دهلاویه، اروند و یادمان های اهواز بازدید می کنند.

در اردوی راهیان نور پیام نور شیراز، که با هدف آشنایی دانشجویان با فرهنگ ایثار، جهاد، مقاومت و شهادت برگزار میشود ، علاوه بر پخش کلیپ ، روایت گری ،مراسم سخنرانی ، زیارت قبور و خاطره گویی ، توزیع بسته های فرهنگی به همراه اجرای برنامه های فرهنگی برای دانشجویان در نظر گرفته شده است. دست فروشی غذای خانگی در نقاط مختلف شیراز به ویژه ورودی شرق شیراز علاوه بر ایجاد جلوه نا مناسب شهری تهدید بزرگ برای سلامت مسافران نوروزی و شهروندان به شمار می رود. به اطلاع می رساند طی حکمی از سوی معاونت فرهنگی شیراز جناب آقای سعیدرضا اکبریان رونیزی یار بخش جغرافیا و برنامه ریزی شیراز به سمت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشکده ادبیات و علوم انسانی آن منصوب گردید.
مهر بهروز غارثی فرد، مدیر گروه ایمنی شناسی علوم پزشکی شیراز گفت: بانک خون پیوند مغز استخوان شیراز به عنوان دومین بانک خون کشور در درمانگاه شهید مطهری راه اندازی شده است. بهروز غارثی فرد در یک کنفرانس خبری افزود: این بانک خون از سال 89 به شکل محدود کار خود را آغاز کرد و سال گذشته نیز کمی گسترش یافت اما روند پذیرش افراد کند بود. وی ب. باغ ارم شیراز،مجموعه ای معروف و زیبا است که در دل شهر تاریخی شیراز واقع شده است و امکان ندارد که ی نام باغ ارم شیراز را نشنیده باشد.ما در این مطلب قصد داریم تا با ارائه و تصاویر باغ ارم شیراز به بررسی آن بپردازیم.  eram-garden-1.jpg (700×387) ادامه مطلب باغ ارم شیراز معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری شیراز با اشاره به شدت بارش باران و جاری شدن سیلاب در رودخانه خشک این کلان شهر گفت: از ساعت 5 بامداد امروز به علت ورود سیلاب به کنارگذرها و حفظ جان شهروندان تمام ورودی ها… تقویم ترمی نیمسال اول 93/94 الف) زمان انتخاب واحد: خواهران 13/06/93 پنج شنبه ورودی های 91 و ما قبل عدم مراجعه به گروه 14/06/93 ورودی 92 عدم مراجعه به گروه 15/06/93 شنبه ورودی های 91 و ماقبل 17/06/93 دوشنبه ورودی های 92 20و21/06/93 پنج شنبه و کلیه ورودی ها عدم مراجعه به گروه برادران 13/06/93 پنج شنبه ورودی های 91 و ما قبل عدم مراجعه به گروه 14/06/93 ورودی 92 عدم مراجعه به گ. بارش رحمت الهی که از نخستین ساعات بامداد دوشنبه در شیراز آغاز شده ، موجب تغییر چهره شهر خشک شیراز شد.رودخانه خشک شیراز پس از مدتها پر آب شده و مردم به تماشای رودخانه آمده اند.برخی از خیابانها دچار آبگرفتگی اندکی شده و تمام کنارگذرهای رودخانه خشک شیراز بسته شده اند. با سلام خدمت عزیزانی که سوالات بی شماری در مورد یکی از ان دروس فلسفه و عرفان انجمن قلم شیراز کرده بودند.شبهه ای در مورد اسم آقای فضل الله شهیدی، پیش آمده که لازم است آن را رفع کنیم. شخصی با نام فضل الله شهیدی با نام مستعار (ف.ش) در صفحات اینترنتی چندین وبلاگ تشکیل داده که با این کار فقط و فقط دختران را اغفال می نماید. آقای فضل الله شهید. باغ ارم شیراز،مجموعه ای معروف و زیبا است که در دل شهر تاریخی شیراز واقع شده است و امکان ندارد که ی نام باغ ارم شیراز را نشنیده باشد.ما در این مطلب قصد داریم تا با ارائه و تصاویر باغ ارم شیراز به بررسی آن بپردازیم .
 eram-garden-1.jpg (700×387)
 
ادامه مطلب باغ ارم شیراز اینجا شیراز است.پایتخت فرهنگی و مهد تمدن ایران زمین.میراث دار بزرگان تاریخ ایران زمین،قطعه ای از بهشت.آنجا که سعدی در وصفش می گوید:خاک شیراز همیشه گل خوشبوی دهد/ل بلبل خوشگوی دگر بازآمد//پای دیوانگیش برد و سر شوق آورد/منزلت بین که به پا رفت و به سر بازآمد//میلش از شام به شیراز به خسرو مانست/که به شهٔ شیرین ز شکر بازآمد....وحافظ در فراق کوتاه مدتش از شیراز می گوید:دلم از وحشت زندان سکندر بگرفت/رخت بر بندم و تا ملک سلیمان بروم ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز

ع های هوایی فوق العاده زیبا از شیراز از دوستانی که ورودی امسال هستند و تمایل دارند تا در وبلاگ همکاری کنن و مطالب و اخبار کلاس های ورودی ها ی خودشون رو تو وبلاگ بذارن و به دوستان خودشون کمک کنن درخواست میشه در صورت تمایل با بنده در ارتباط باشن تا براشون نام کاربری و رمز عبور اختصاص بدم. ورودی شهر توتکابن هم اکنون متناسب با هویت شهر نبوده و نیازمند اصلاح از طریق اجرای ساماندهی فعالیت ها و کاربری ها به ویژه طرح های گردشگری، فضای سبز و مجتمع های رفاهی و خدماتی است. المان ورودی توتکابن با ویژگی هویت و تاریخ شهر و با چشم انداز معماری ساخته نشده است. مطالعات ساماندهی بافت نامناسب پیرامون ورودی شهر توتکابن و اصلاح این ق. کانال سوغات شیراز در تلگرام
کانال سوغات شیراز بهترین کانال سوغات شیراز جدید ترین کانال سوغات شیراز کانال های سوغات شیراز ادامه مطلب امروز مقاله ای کامل از مدرسه خان شیراز در مورد نمادهای عددی در معماری ی گرد اوری شده است را برای شما کاربران عزیز قرار داده ایم ....

مدرسه خان از جمله بناهای مدارس معروف و بزرگ علوم فقهی دوران صفویه می باشد که در محله اسحاق بیگ شیراز واقع گردیده است ؛ این بنا به همت الله وردی خان افشار والی شیراز و سپه سالار شاه عباس صفوی بنا گذاشته شد ، پس از مرگ ایشان پسرش نامی ایران ، قلی خان در سال 1024 هجری قمری کار بنا را به اتمام رسانده ، زیر بنای این محل که به سبک بناهای درون گرا ساخته شده 7686 متر مربع می باشد که در زمینی به مساحت 5003 متر مربع در دو طبقه بنا گردیده است ، این بنا دارای یکصد حجره جهت اسکان طلاب بوده که در حال حاضر هفتاد هجره به جای مانده و نیز صحن مدرسه با یک حوض هشت گوش در مرکز و 4 باغچه در چهار طرف آن به همراه درختان نارنج و نخل مزین گردیده است ، طول صحن 51 متر و عرض آن 45 متر می باشد .
برای فایل ها به ادامه مطلب مراجعه کنید... امروز شاید هنرمندانه ترین عملی که از ما سر می زند ت یب بناهای تاریخی است.ت یبی که از ابزار پیشرفته و ماشین آلات مکانیکی غول آسا استفاده می گردد تا ریشه و هویت بناها را با خاطرات تلخ و شیرین از بین ببرد.کمتر از یک دهه دیگر بنایی تاریخی در هیچیک از نقاط کشور یافت نخواهد شد.به زودی بناهای انه هم فرو خواهند ریخت و ماسوله در میان بتن های ماسه ای مدفون خواهد گردید.این بنای تاریخی حلی شیراز است. که برای ت یب آن از لودر بهره گرفته شده است.استفاده از این ابزار عمق نفرت و کینه ما را نسبت به بناهای تاریخی می رساند.خانه حلی ساز از جمله بناهای ارزشمند در شیراز بود که در محله گود عربان ، جنب بازار حاجی ، در کوچه سجادی واقع شده و این بنا با توجه به ارزشهای تاریخی و معماری در مورخ دهم دادماه 82 در فهرست آثار ملی ایران به ثبت رسیده بود. «خبرجنوب» نوشت: شهردار شیراز گفت: ماهانه 9 هزار نفر به جمعیت شیراز افزوده می شود. فرماندار شیراز گفت: هیچکدام از داوطلبین شهر شیراز از ۱۷ اردیبهشت به بعد رد صلاحیت نشده است. رئیس پلیس راهور فارس گفت: تمام فرعی ها و ورودی های مسیر روز قدس، بسته است. رودخانه خشک شیراز یک رودخانه فصلی است که پس از عبور از مرکز شهر شیراز به سمت جنوب شرقی خود متمایل شده و به دریاچه مهارلو می ریزد. پس از چند روز بارش باران در شیراز و اطراف آن اکنون این رودخانه پس از مدت ها وشان کرد که با پایدار شدن هوا در عصر روز عده زیادی از مردم شیراز برای دیدن آن جمع شدند. بررسی سیر تحول فضای ورودی ا از گذشته تا به امروز مبین تحولات اجتماعی، فرهنگی، ، اقتصادی و فن آوری است که با گذشت زمان الگوهای زیستی جوامع را در س تگاههای هر سرزمین تحت تاثیر قرار داده است. تبدیل شدن فضاهای ورودی ای قدیم از دروازه و برج و باروی هماهنگ و تعریف شده به کریدورهای ورودی با ساختمانهای زشت و فرسوده مس ی، تعمیر کاری ها، کارب. رو مه "خبر جنوب" نوشت:از زمانی که گروه فرهنگی – مذهبی هادی (ع) برای پخت بزرگترین آش نذری دنیا از محل نذورات مردمی آستین بالا زد، 28 صفر هر سال همزمان با ارتحال گرامی پارک خلدبرین شیراز مملو از شهروندانی می شود که برای ادای نذر یا گرفتن آش نذری به این محل مراجعه می کنند. نماد بزرگترین نذری دنیا در شیراز یده شد! نماد بزرگترین نذری دنیا در شیراز یده شد! گستردگی مشارکت های مردمی در این طرح موجب شد که هر سال 28 صفر با پخت 80 تن آش نذری در پارک خلدبرین بزرگترین نذری دنیا در میان مردم سومین حرم اهل بیت (ع) توزیع شود و البته توجه و استقبال افکار عمومی به این طرح کم نظیر سبب شد که طرح به ثبت رسیدن این میزان آش نذری مشارکتی مردم شیراز در گینس با جدیت دنبال شود. از سوی دیگر سازمان میراث فرهنگی نیز از مراحل طبخ این آش مستنداتی تهیه کرد تا به عنوان میراث معنوی کشورمان به ثبت برسد اما با این حال به دلیل دنبال ن کار از سوی مسئولان وقت نه تنها این اقدام مشارکتی مردم شیراز در گینس به ثبت نرسید بلکه در کمال تعجب طی یکی دو شب گذشته ان به نماد پخت این آش در پارک خلدبرین دستبرد زده و دیگ بزرگی را که در کنار تندیس دخترک و پیرمرد سالخورده نصب شده بود به یغما بردند. آنگونه که مدیر عامل سازمان زیبا سازی شهرداری شیراز می گوید دیگ به سرقت رفته از جنس فایبرگلاس بوده و ان برای یدن آن 3 پایه آن را از روی بتن ب د.
حسینی گفت: هیچ شکایتی مبنی بر سرقت این نماد به دستگاه قضائی اعلام نکرده ایم. به اطلاع کلیه اعضای انجمن و سایر علاقمندان محترم می رساند نهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات در اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در شهر شیراز و به میزبانی دانشکده ریاضی صنعتی شیراز برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این کنفرانس فراهم آوردن زمینه های همکاری بیشتر میان پژوهشگران با ارایه آ ین دستاوردهای نظری و کاربردی و ایجاد موق. کانال مکان های تفریحی شهر شیراز در تلگرام
کانال مکان های تفریحی شهر شیراز بهترین کانال مکان های تفریحی شهر شیراز جدید ترین کانال مکان های تفریحی شهر شیراز کانال های مکان های تفریحی شهر شیراز ادامه مطلب بسم الله از آنجایی که قرار بود برم شیراز که جان من است او را ببینم
خداتوفیق داد بعد از چندین مرحله سختی از جمله تصادف و علافی های بعد از اون و ... بالا ه من اومدم شیراز ولی
ولی شیراز فقط و فقط با تو میشه بود
اینم بگم رفتیم زیارت شاه چراغ کلی شکر خدا که با این وجود جای شکرش هنوز باقی و بیشتر از اینا باید خداروشاکر باشم از طرفی الا. با سلام.
توی این پست برنامه ی جمع دو عدد n رقمی رو براتون قرار دادم. صورت مسئله:
برنامه ای بنویسید که دو عدد صحیح n رقمی را از ورودی بگیرد و آنها را با یکدیگر جمع کند و نتیجه را در وجی نمایش دهد. ورودی:شامل 2 عدد n رقمی.
وجی:شامل یک عدد که حاصل جمع را نشان می دهد. برای دیدن الگوریتم و روش حل برنامه به همراه سورس برنامه بر روی ادامه . معاون و اجتماعی فرماندار شیراز گفت: از ۱۰۳ نفر ک دای رد صلاحیت شده در شیراز پس از اعتراض و بررسی مجدد، ۲۲ نفر تائید شدند. معاون و اجتماعی فرماندار شیراز از ثبت نام هزار و 103 نفر برای حضور در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا در شهرستان شیراز خبر داد. باشگاه ف پاسی شیراز هنوز در نقل و انتقالات بازیکنی را جذب نکرده است. نتایج نهایی انتخابات شورای شهر شیراز اعلام شد و 12 نفر از لیست امید و یک نفر از لیست پیشرفت و توسعه به پارلمان شهری شیراز راه یافتند. دیدار حساس ف پاسی شیراز و بادران تهران در ورزشگاه دستغیب شیراز یک حاشیه عجیب به دنبال داشت. آزمون ورودی حوزه علمیه خواهران در شیراز همزمان با ۲۲ حوزه امتحانی سطح سه و ۱۲ حوزه امتحانی سطح چهار در کشور در حال برگزاری است. تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی توسط ضرغام صادقی عضو هیات رییسه مجلس شورای ی قرائت شد. قادری، زارع، ذوالنوار، محمدصادقی و صادقی نمایندگان شیراز، آباده، شیراز، کازرون و شیراز به راه و شهرسازی: تسریع در تکمیل طرح عمرانی پشت ارگ کریم خان شیراز همچنین تسریع در واگذاری طرح مسیر شیراز – صدرا به سرمایه گذاران بخش غیر تی . رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه 3 شیراز از ب ایی آئین وداع با ماه بهار قرآن در مساجد و بقاع متبرکه شیراز خبر داد. «خبرجنوب» نوشت: رئیس دانشکده ی شیمی، نفت و گاز شیراز از توسعه میدان نفتی منصوری به منظور ازدیاد برداشت با مشاوره شیراز خبر داد. در پی بارش های شدید چند روز اخیر روخانه خشک شیراز طغیان کرده و در خیابان های شیراز سیل راه افتاده است. بهترین رستوران های شیرازدر طول دهه گذشته، رواج غذاهای حاضری در رژیم غذایی مردم ایران غیرقابل انکار است و هر روز بر تعداد رستوران های فست فود افزوده می شود. در شهر شیراز نیز تعداد بسیاری از این رستوران ها وجود دارند که در ادامه به تعداد محدودی از رستوران های شیراز خواهیم پرداخت.در بخش اول مقاله بهترین رستوران های شیراز، تعدادی از ر. پروفسور بهرام همتی نژاد متولد 1351 محل تولد : روستای چهل زرعی عرب از توابع بخش شبانکاره لیسانس تجزیه شیمی در سال 75 از شیراز - فوق لیسانس تجزیه شیمی از اصفهان ای تجزیه شیمی از شیراز بقیه در ادامه مطلب ورودی یکی از عناصر حایز اهمیت نما در ساختمان است که محل و اهمیت طراحی آن به شکل مستقیم نمایانگر نقش و عملکرد ساختمان است. در ورودی نشانه گذر از فضای عمومی خارجی به فضای خصوصی داخلی و یکی از مهم ترین عناصری است که می توان به عنوان نشانه ساختمان از آن نام برد.
لیکن به دلیل اهمیت اقتصادی که سطوح ساخته شده داخلی برای سازندگان دارند، اغلب ورودی ها به فضاهای کم اهمیتی تنزل یافته اند. سرمایه گذاران ساختمانی هم فقط به رعایت ضوابط ضروری طراحی ساختمان بسنده می کنند. طراحی نمای ساختمان