هفته بیست و یکم لیگ برتر گزارش زنده صنعت نفت 0 پدیده

به نقل از خبرگزاریها در مورد هفته بیست و یکم لیگ برتر گزارش زنده صنعت نفت 0 پدیده : مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امیدوار است که در هفته بیست وسوم لیگ برتر تیمش را همراهی کند. بازی تیم های استقلال برابر گسترش فولاد در هفته بیست و ششم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. دو تیم فوتبال پدیده مشهد و صنعت نفت آبادان در هفته هجدهم لیگ برتر با یکدیگر به رقابت پرداختند. در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر استقلال عنوان بهترین تیم هفته را به خود اختصاص داد.
هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر شب گذشته با ش ت فولاد از استقلال و از دست رفتن صدرنشینی این تیم؛ برتری پرگل نفت مقابل گسترش فولاد و صدرنشینی این تیم و توقف پرسپولیس مقابل راه آهن و حسرت سرخ ها به پایان رسید.

نیمه اول دیدار دو تیم نفت آبادان و نفت تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید، دیداری سرد و بی روح بدون حضور تماشاگران! اسدی و مارینی بازیکنان نفت آبادان و استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ برتر به دلیل محرومیت تیم های خود را همراهی نمی کنند. تیم فوتبال سایپا در پایان روز دوم از هفته بیست وپنجم لیگ برتر هم امتیاز با استقلال شد و امیدهای خود را برای ب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا زنده نگه داشت. هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام هشت دیدار همزمان در ای مختلف برگزار می شود. یکی از حساس ترین بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر در تبریز برگزار می شود، جایی که شاگردان قلعه نویی و فرهاد کاظمی باید در دربی تبریز به مصاف یکدیگر بروند. وبسایت رسمی برنامه نود - شب اول از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس به پایان رسید.  به گزارش وبسایت نود، شب با انجام هفت بازی، شب اول از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس پایان یافت. سه… عصر روز هفته بیست و چهارم لیگ برتر با انجام دو دیدار تیم های فوتبال پدیده مقابل سایپا و ملوان بندرانزلی مقابل پیکان به پایان رسید.در این دو دیدار که از ساعت 17 آغاز شد، پدیده مشهد به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل سایپا نرسید.این دیدار برای بازیکنان پدیده با کارت های زرد و قرمز همراه بود. هفته بیست و چهارم لیگ برتر با دو تساوی به پایان رسید تیم فوتبال فولاد مبارکه ان که با ۲۸ امتیاز در رده یازدهم ج رده بندی لیگ برتر قرار دارد در هفته بیست و هشتم از صنعت نفت آبادان میزبانی می کند. کمیته داوران اسامی داورهای لیگ برتر هفته بیست و هفتم را اعلام کرد. طبق لیست این کمیته فغانی دیدار استقلال پدیده و خورشیدی دیدار ان و راه آهن را سوت می زند.کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در ۴ دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد. اسامی داوران 4 دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر اهواز _ ایرنا _ دو تیم استقلال خوزستان و پیکان تهران که بدنبال ب سهمیه آسیایی هستند در این هفته مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند. به گزارش ایرنا، در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال تیم استقلال خوزستان م ع عنوان قهرمانی در تهران میهمان پیکان خواهد بود.
تیم استقلال خوزستان در هفته گذشته از سد تیم هم استانی خود صنعت نفت آبادان عبور کرد و بدنبال آن است که با پیروزی مقابل پیکان انتقام ش ت دور رفت را بگیرد.
استقلالی های خوزستان در این بازی پیمان شیرزادی و علی اصغر عاشوری را به علت محرومیت در اختیار ندارند همچنین گودرز داوودی بعد از 6 ماه مصدومیت به ترکیب استقلال خوزستان اضافه شد.
تیم های استقلال خوزستان و پیکان در حال حاضر با ب 29 امتیاز و به علت تفاضل گل به ترتیب در رده های ششم و هفتم ج قرار دارند.
در ادامه بازی های این هفته دو تیم صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا طلایی پوشان آبادانی در شه جبران ش ت هفته قبل خود باشند.
تقابل فیروز کریمی و رضا مهاجری در نوع خود دیدنی است چرا که دو تیم صنعت نفت و پدیده در رده های 12 و 13 ج قرار دارند و سه امتیاز این بازی کمک بسیاری به هر دو تیم خواهد کرد.
تیم صنعت نفت آبادان هم اکنون با ب 22 امتیاز در جایگاه دوازدهم ج قرار دارد همچنین تیم پدیده مشهد با ب 19 امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.
فولاد خوزستان دیگر خوزستان در این هفته میزبان گسترش فولاد تبریز خواهد بود. سرخپوشان فولادی بدنبال پیروزی در این بازی هستند تا خود را تیم های بالانشین ج نزدیک کنند.
تیم فولاد خوزستان هم اکنون با ب 27 امتیاز در جایگاه دهم ج رده بندی قرار داشته و بدنبال هفتمین برد این فصل خود می باشد همچنین تیم گسترش فولاد با 29 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.
دیدار نمایندگان استان در هفته 22 لیگ برتر:
26 بهمن: استقلال خوزستان _ پیکان / ساعت 15:30 ورزشگاه قدس تهران
پنجشنبه 28 بهمن: فولاد خوزستان _ گسترش فولاد تبریز / ساعت 15 ورزشگاه غدیر اهواز
29 بهمن: صنعت نفت آبادان _ پدیده مشهد / ساعت 16 ورزشگاه تختی آبادان
6002خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری تیمهای پیکان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. شاگردان میثاقیان پس از ب تساوی برابر استقلالی های تهران امروز در دومین دیدار با مربی جدید خود به مصاف انی ها خواهند رفت. بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال میهمان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود زردپوشان آبادانی به پایان رسید. همشهری آنلاین: تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و ششم لیگ برتر به تساوی رسیدند. برانکو بعد از دو باخت پیاپی برابر مجید جلالی قرار گرفته که در دو فصل اخیر ش تی مقابل پرسپولیس متحمل نشده است. دیدار هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال به صورت همزمان در ای مختلف کشور آغاز شده است. پرسپولیس و استقلال آ ین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر را برگزار خواهند کرد دیداری که با توجه به شرایط ج مهم است .
بازی تیم های استقلال و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. دو تیم نفت تهران و سایپا با اه ی متفاوت پا به هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر گذاشته اند. بازی تیم های استقلال برابر ماشین سازی در هفته بیستم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. و از شبکه ورزش؛
پخش زنده هفته اول و دوم از مرحله برگشت لیگ برتر تکواندو

دیدارهای هفته اول و دوم از مرحله برگشت سیزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر تکواندوی مردان (جام خلیج فارس) از شبکه ورزش به صورت زنده پخش می شود.

به گزارش سایت فدراسیون تکواندو، هفته اول و دوم از مرحله برگشت سیزدهمین دوره لیگ برتر تکواندوی جوانان و بزرگسالان (جام خلیج فارس)، یادواره شهید غنیمت پور، (26 دی ماه) با برگزاری 6 دیدار در شهرستان شاهرود پیگیری می شود.

شبکه ورزش سیما؛ (26 دی ماه) مبارزات تیم های حاضر در این رقابتها را از ساعت 9 تا 11 به صورت زنده پخش خواهد کرد. لیگ برتر انگلیس این هفته با توقف منچستر یونایتد در خانه، پیروزی سه بر صفر چلسی و باخت دو بر صفر آرسنال برابر تاتنهام به پایان رسید. در گزارش زیر تصاویری از بازی های این هفته لیگ برتر انگلیس را مشاهده می کنید. وبسایت رسمی برنامه نود - مهم ترین مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر بین تیم های لیو ول و تاتنهام برگزار خواهد شد. به گزارش وبسایت نود، دیدار تیم های لیو ول و تاتنهام در هفته بیست و پنجم لیگ برتر… در روز دوم هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان به نتیجه تساوی رضایت دادند. نیمه دوم بازی تیم های استقلال و فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. تیم های نفت تهران و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال امروز از ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف هم رفتند. هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام 2 دیدار پیگیری شد که هر 2 دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. شنبه 15/09/1393 ساعت : 14:00
نیمه نهایی جام حذفی : پدیده - نفت تهران
زنده از شبکه ورزش شنبه 15/09/1393 ساعت : 16:15
هفته 15 لیگ برتر انگلیس : نیو ل - چلسی
زنده از شبکه 15/09/1393 ساعت : 18:30
هفته 15 لیگ برتر انگلیس : لیو ول - ساندرلند
زنده از شبکه ورزش شنبه 15/09/1393 ساعت : 22:30
هفته 14 لالیگا : رئال مادرید - سلتاویگو
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 16/09/1393 س. بازی دو تیم صنعت نفت آبادان و پرسپولیس از هفته بیست و پنجم لیگ برتر در ورزشگاه تختی آبادان با برد تیم آبادانی همراه شد. 05/10/1393 ساعت : 16:00
هفته 15 لیگ برتر فوتسال : تاسیسات دریایی - دبیری تبریز
زنده از شبکه ورزش 05/10/1393 ساعت : 16:15
هفته 18لیگ برتر انگلیس : چلسی - وستهام
زنده از شبکه سه 05/10/1393 ساعت : 18:30
هفته 18 لیگ برتر انگلیس : منچستریونایتد - نیو ل
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 07/10/1393 ساعت : 15:30
هفته 19 لیگ برتر انگلیس : تاتنهام - منچستریونایتد
زنده ا. تیم گسترش فولاد تبریز با گل زیبای مسعود ابراهیم زاده در دقیقه ١٤ از فولاد خوزستان پیش افتاد. سه تیم استقلال، پرسپولیس و پدیده با بازی های خوبی که در برابر حریفان خود به انجام رساندند توانستند بیشترین را در تیم منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر داشته باشند. وبسایت رسمی برنامه نود - هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری چهار دیدار در ای مختلف پیگیری شد. به گزارش وب سایت نود، در روز دوم از هفته بیستم لیگ برتر، دو بازی در تهران برگزار شد… وبسایت رسمی برنامه نود -  هفته بیست‌و‌سوم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور با برتری پدیده اسان مقابل ترش فولاد تبریز آغاز شد.به گزارش وبسایت نود ،‌ هفته بیست‌و‌سوم… تیم فوتبال پرسپولیس که با اختلاف زیادی نسبت به تیم دوم صدرنشین هفدهمین دوره لیگ برتر است در هفته بیست و سوم از سد صنعت نفت عبور کرد تا فاصله اش را بیشتر کند. شاگردان قلعه نویی برای اینکه فاصله آنها با پرسپولیس در صدر ج به یازده امتیاز افزایش پیدا نکند برابر فولاد چاره ای جز پیروزی ندارند. هفته بیست و یکم لیک برتر فوتسال ایران با برد مس سونگون در بازی بزرگ هفته و تساوی بالا و پایین ج رده بندی پیگیری شد. [تصویر: 076fff7ae3081.jpg] شنبه 01/06/1393 ساعت : 18:30
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : چلسی - لسترسیتی
زنده از شبکه 01/06/1393 ساعت : 21:00
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : اورتون - آرسنال
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 18:00
هفته 5 جام خلیج فارس : تراکتورسازی - صبای قم
زنده از شبکه شما یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 19:00
هفته 5 جام خلیج فارس : ان - فولاد
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 19:10
هفته 5 جام خلیج فارس : پیکان - استقلال
زنده از شبکه سه یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 23:30
هفته 1 لالیگا : بارسلونا - الچه
زنده از شبکه سه دوشنبه 03/06/1393 ساعت : 19:10
هفته 5 جام خلیج فارس : پرسپولیس - پدیده
زنده از شبکه سه دوشنبه 03/06/1393 ساعت : 23:30
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : منچسترسیتی - لیو ول
زنده از شبکه ورزش 04/06/1393 ساعت : 23:30
جام اتحادیه انگلیس : میلتون - منچستریونایتد
زنده از شبکه ورزش بازیکنان برتر هفته بیست و سوم در حالی انتخاب شده اند که تیم های پرسپولیس و استقلال تهران با 3 بازیکن بیشترین را در تیم منتخب دارند. استقلال خوزستان با گل زیبای مهدی مومنی روی پاس حسن بیت سعید از فولاد پیش افتاد. گسترش فولاد و سایپا برای ادامه روند روبه رشد خود به مصاف یکدیگر رفته اند. برنامه هفته اول تا ششم لیگ برتر اعلام شد دوشنبه 30 تیر 13930 فوتبال ایران > لیگ برتر - کمیته مسابقات لیگ برتر برنامه هفته اول تا ششم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت سازمان لیگ؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه شش هفته اول لیگ برتر را به شرح ذیل اعلام کرد: هفته اول گرامیداشت یاد ی غزه خونین و مبارزات مردم مظلوم فلسطینی (روز اهدای خون) برنامه کامل هفته اول تاششم در ادامه مطلب کارشناسان ما با آنالیز باز یهای این هفته لیگ برتر 11 مرد منتخب هفته بیست و ششم را انتخاب کرده اند که آنها را مرور می کنیم. نتایج باز های لیگ برتر فصل96_95 هفته اول استقلال :1 نفت تهران :1 *********** پرسپولیس :1 سایپا:0 هفته دوم استقلال :1 استقلال خوزستان : 2**** پرسپولیس :1 فولاد خوزستان :1 هفته سوم استقلال :1 صنعت نفت :2 ******** پرسپولیس :1 گسترش فولاد:0 هفته چهارم استقلال :1 پیکان :1 *********** پرسپولیس:1 صبای قم:0 هفته پنجم استقلال :1 ماشین سازی:1 ****** پرسپولیس:0 تراکتور :0 هفته ششم ا. دومین روز از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری سه بازی پیگیری شد.