هفته بیست و یکم لیگ برتر گزارش زنده صنعت نفت 0 پدیده

به نقل از خبرگزاریها در مورد هفته بیست و یکم لیگ برتر گزارش زنده صنعت نفت 0 پدیده : مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امیدوار است که در هفته بیست وسوم لیگ برتر تیمش را همراهی کند. بازی تیم های استقلال برابر گسترش فولاد در هفته بیست و ششم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. دو تیم فوتبال پدیده مشهد و صنعت نفت آبادان در هفته هجدهم لیگ برتر با یکدیگر به رقابت پرداختند. در هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر استقلال عنوان بهترین تیم هفته را به خود اختصاص داد.
هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر شب گذشته با ش ت فولاد از استقلال و از دست رفتن صدرنشینی این تیم؛ برتری پرگل نفت مقابل گسترش فولاد و صدرنشینی این تیم و توقف پرسپولیس مقابل راه آهن و حسرت سرخ ها به پایان رسید.

نیمه اول دیدار دو تیم نفت آبادان و نفت تهران با تساوی بدون گل به پایان رسید، دیداری سرد و بی روح بدون حضور تماشاگران! اسدی و مارینی بازیکنان نفت آبادان و استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم لیگ برتر به دلیل محرومیت تیم های خود را همراهی نمی کنند. تیم فوتبال سایپا در پایان روز دوم از هفته بیست وپنجم لیگ برتر هم امتیاز با استقلال شد و امیدهای خود را برای ب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا زنده نگه داشت. هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام هشت دیدار همزمان در ای مختلف برگزار می شود. یکی از حساس ترین بازی های هفته نوزدهم لیگ برتر در تبریز برگزار می شود، جایی که شاگردان قلعه نویی و فرهاد کاظمی باید در دربی تبریز به مصاف یکدیگر بروند. وبسایت رسمی برنامه نود - شب اول از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس به پایان رسید.  به گزارش وبسایت نود، شب با انجام هفت بازی، شب اول از هفته بیست و سوم لیگ برتر انگلیس پایان یافت. سه… عصر روز هفته بیست و چهارم لیگ برتر با انجام دو دیدار تیم های فوتبال پدیده مقابل سایپا و ملوان بندرانزلی مقابل پیکان به پایان رسید.در این دو دیدار که از ساعت 17 آغاز شد، پدیده مشهد به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل مقابل سایپا نرسید.این دیدار برای بازیکنان پدیده با کارت های زرد و قرمز همراه بود. هفته بیست و چهارم لیگ برتر با دو تساوی به پایان رسید دیدار تیم های سایپا و صنعت نفت آبادان از هفته بیست و هشتم لیگ برتر با حواشی مختلفی همراه شد. کمیته داوران اسامی داورهای لیگ برتر هفته بیست و هفتم را اعلام کرد. طبق لیست این کمیته فغانی دیدار استقلال پدیده و خورشیدی دیدار ان و راه آهن را سوت می زند.کمیته داوران اسامی داوران قضاوت کننده در ۴ دیدار از هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال را اعلام کرد. اسامی داوران 4 دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر اهواز _ ایرنا _ دو تیم استقلال خوزستان و پیکان تهران که بدنبال ب سهمیه آسیایی هستند در این هفته مقابل یکدیگر صف آرایی می کنند. به گزارش ایرنا، در هفته بیست و دوم رقابت های لیگ برتر فوتبال تیم استقلال خوزستان م ع عنوان قهرمانی در تهران میهمان پیکان خواهد بود.
تیم استقلال خوزستان در هفته گذشته از سد تیم هم استانی خود صنعت نفت آبادان عبور کرد و بدنبال آن است که با پیروزی مقابل پیکان انتقام ش ت دور رفت را بگیرد.
استقلالی های خوزستان در این بازی پیمان شیرزادی و علی اصغر عاشوری را به علت محرومیت در اختیار ندارند همچنین گودرز داوودی بعد از 6 ماه مصدومیت به ترکیب استقلال خوزستان اضافه شد.
تیم های استقلال خوزستان و پیکان در حال حاضر با ب 29 امتیاز و به علت تفاضل گل به ترتیب در رده های ششم و هفتم ج قرار دارند.
در ادامه بازی های این هفته دو تیم صنعت نفت آبادان و پدیده مشهد در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف یکدیگر خواهند رفت تا طلایی پوشان آبادانی در شه جبران ش ت هفته قبل خود باشند.
تقابل فیروز کریمی و رضا مهاجری در نوع خود دیدنی است چرا که دو تیم صنعت نفت و پدیده در رده های 12 و 13 ج قرار دارند و سه امتیاز این بازی کمک بسیاری به هر دو تیم خواهد کرد.
تیم صنعت نفت آبادان هم اکنون با ب 22 امتیاز در جایگاه دوازدهم ج قرار دارد همچنین تیم پدیده مشهد با ب 19 امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.
فولاد خوزستان دیگر خوزستان در این هفته میزبان گسترش فولاد تبریز خواهد بود. سرخپوشان فولادی بدنبال پیروزی در این بازی هستند تا خود را تیم های بالانشین ج نزدیک کنند.
تیم فولاد خوزستان هم اکنون با ب 27 امتیاز در جایگاه دهم ج رده بندی قرار داشته و بدنبال هفتمین برد این فصل خود می باشد همچنین تیم گسترش فولاد با 29 امتیاز در جایگاه پنجم قرار دارد.
دیدار نمایندگان استان در هفته 22 لیگ برتر:
26 بهمن: استقلال خوزستان _ پیکان / ساعت 15:30 ورزشگاه قدس تهران
پنجشنبه 28 بهمن: فولاد خوزستان _ گسترش فولاد تبریز / ساعت 15 ورزشگاه غدیر اهواز
29 بهمن: صنعت نفت آبادان _ پدیده مشهد / ساعت 16 ورزشگاه تختی آبادان
6002خبرنگار : پارسا شاکری **انتشاردهنده : کبری آقازری تیمهای پیکان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. شاگردان میثاقیان پس از ب تساوی برابر استقلالی های تهران امروز در دومین دیدار با مربی جدید خود به مصاف انی ها خواهند رفت. بعد از قرعه کشی لیگ برتر، برنامه کامل دیدارهای استقلال مشخص شد.
به گزارش سایت رسمی اخبار ورزشی بعد از قرعه کشی رقابت های لیگ برتر، برنامه کامل بازی های استقلال روشن شد. لیست بازی های استقلال به این شرح است: هفته اول راه آهن – استقلال هفته دوم استقلال خوزستان – استقلال هفته سوم استقلال – ان هفته چهارم استقلال – سایپای البرز هفته. پرسپولیس در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال میهمان صنعت نفت آبادان بود که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر صفر به سود زردپوشان آبادانی به پایان رسید. همشهری آنلاین: تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و ششم لیگ برتر به تساوی رسیدند. برانکو بعد از دو باخت پیاپی برابر مجید جلالی قرار گرفته که در دو فصل اخیر ش تی مقابل پرسپولیس متحمل نشده است. دیدار هفته بیست ونهم لیگ برتر فوتبال به صورت همزمان در ای مختلف کشور آغاز شده است. پرسپولیس و استقلال آ ین دیدار هفته بیست و یکم لیگ برتر را برگزار خواهند کرد دیداری که با توجه به شرایط ج مهم است .
بازی تیم های استقلال و سایپا در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. دو تیم نفت تهران و سایپا با اه ی متفاوت پا به هفته بیست و ششم رقابت های لیگ برتر گذاشته اند. بازی تیم های استقلال برابر ماشین سازی در هفته بیستم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. در پایان هفته بیست و یکم لیگ برتر، تیم، بازیکن، مربی، بازی و ناکام این هفته انتخاب شدند. لیگ برتر انگلیس این هفته با توقف منچستر یونایتد در خانه، پیروزی سه بر صفر چلسی و باخت دو بر صفر آرسنال برابر تاتنهام به پایان رسید. در گزارش زیر تصاویری از بازی های این هفته لیگ برتر انگلیس را مشاهده می کنید. وبسایت رسمی برنامه نود - مهم ترین مسابقه هفته بیست و پنجم لیگ برتر بین تیم های لیو ول و تاتنهام برگزار خواهد شد. به گزارش وبسایت نود، دیدار تیم های لیو ول و تاتنهام در هفته بیست و پنجم لیگ برتر… در هفته هفدهم لیگ برتر شاهد دو دربی خواهیم بود که یک از این دربی ها به دیدار دو مشهد اختصاص دارد. نیمه دوم بازی تیم های استقلال و فولاد در هفته بیست و پنجم لیگ برتر با نتیجه بدون گل مساوی در جریان است. انی ها پس از موفقیت در اولین دیدار با مربیگری کرانچار، امروز در اهواز با فولاد دیدار خواهد کرد، دیداری که سه امتیاز آن می تواند این تیم را به رده چهارم ج برساند. شنبه 15/09/1393 ساعت : 14:00
نیمه نهایی جام حذفی : پدیده - نفت تهران
زنده از شبکه ورزش شنبه 15/09/1393 ساعت : 16:15
هفته 15 لیگ برتر انگلیس : نیو ل - چلسی
زنده از شبکه 15/09/1393 ساعت : 18:30
هفته 15 لیگ برتر انگلیس : لیو ول - ساندرلند
زنده از شبکه ورزش شنبه 15/09/1393 ساعت : 22:30
هفته 14 لالیگا : رئال مادرید - سلتاویگو
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 16/09/1393 س. هفته بیست و ششم لیگ برتر فوتبال امروز با انجام 2 دیدار پیگیری شد که هر 2 دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 05/10/1393 ساعت : 16:00
هفته 15 لیگ برتر فوتسال : تاسیسات دریایی - دبیری تبریز
زنده از شبکه ورزش 05/10/1393 ساعت : 16:15
هفته 18لیگ برتر انگلیس : چلسی - وستهام
زنده از شبکه سه 05/10/1393 ساعت : 18:30
هفته 18 لیگ برتر انگلیس : منچستریونایتد - نیو ل
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 07/10/1393 ساعت : 15:30
هفته 19 لیگ برتر انگلیس : تاتنهام - منچستریونایتد
زنده ا. شنبه 29/09/1393 ساعت : 16:15
هفته 17 لیگ برتر انگلیس : منچسترسیتی - کریستال پالاس
زنده از شبکه ورزش شنبه 29/09/1393 ساعت : 18:30
هفته 16 لالیگا : بارسلونا - کوردوبا
زنده از شبکه ورزش شنبه 29/09/1393 ساعت : 23:00
فینال باشگاه های جهان : رئال مادرید - سن لورنزو
زنده از شبکه 29/09/1393 ساعت : 23:15
هفته 16 سری آ : آاس رم - آث میلان
زنده از شبکه ورزش یکشنب. دو تیم فولاد و صنعت نفت آبادان در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال به مصاف یکدیگر رفتندو این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. سه تیم استقلال، پرسپولیس و پدیده با بازی های خوبی که در برابر حریفان خود به انجام رساندند توانستند بیشترین را در تیم منتخب هفته بیست و چهارم لیگ برتر داشته باشند. وبسایت رسمی برنامه نود - هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری چهار دیدار در ای مختلف پیگیری شد. به گزارش وب سایت نود، در روز دوم از هفته بیستم لیگ برتر، دو بازی در تهران برگزار شد… خبرگزاری فارس: هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر شب گذشته با برگزاری دربی 84 و برتری استقلال در این دیدار و تداوم صدرنشینی پرسپولیس به پایان رسید. *نتایج رقابت های هفته بیست و یکم در یک نگاه: ... شاگردان برانکو ایوانکوویچ برابر تیمی قرار خواهند گرفت که قهرمانی فصل گذشته را از آنها گرفت و اکنون به چشم جدالی انتقامی به این بازی نگاه می کنند. تیم فوتبال پرسپولیس که با اختلاف زیادی نسبت به تیم دوم صدرنشین هفدهمین دوره لیگ برتر است در هفته بیست و سوم از سد صنعت نفت عبور کرد تا فاصله اش را بیشتر کند. هفته بیست و یکم لیک برتر فوتسال ایران با برد مس سونگون در بازی بزرگ هفته و تساوی بالا و پایین ج رده بندی پیگیری شد. [تصویر: 076fff7ae3081.jpg] شنبه 01/06/1393 ساعت : 18:30
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : چلسی - لسترسیتی
زنده از شبکه 01/06/1393 ساعت : 21:00
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : اورتون - آرسنال
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 18:00
هفته 5 جام خلیج فارس : تراکتورسازی - صبای قم
زنده از شبکه شما یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 19:00
هفته 5 جام خلیج فارس : ان - فولاد
زنده از شبکه ورزش یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 19:10
هفته 5 جام خلیج فارس : پیکان - استقلال
زنده از شبکه سه یکشنبه 02/06/1393 ساعت : 23:30
هفته 1 لالیگا : بارسلونا - الچه
زنده از شبکه سه دوشنبه 03/06/1393 ساعت : 19:10
هفته 5 جام خلیج فارس : پرسپولیس - پدیده
زنده از شبکه سه دوشنبه 03/06/1393 ساعت : 23:30
هفته 2 لیگ برتر انگلیس : منچسترسیتی - لیو ول
زنده از شبکه ورزش 04/06/1393 ساعت : 23:30
جام اتحادیه انگلیس : میلتون - منچستریونایتد
زنده از شبکه ورزش بازیکنان برتر هفته بیست و سوم در حالی انتخاب شده اند که تیم های پرسپولیس و استقلال تهران با 3 بازیکن بیشترین را در تیم منتخب دارند. گسترش فولاد و نفت تهران آ ین امیدهای خود برای رسیدن به رده چهارم ج را جست و جو می کنند. گسترش فولاد و سایپا برای ادامه روند روبه رشد خود به مصاف یکدیگر رفته اند. برنامه هفته اول تا ششم لیگ برتر اعلام شد دوشنبه 30 تیر 13930 فوتبال ایران > لیگ برتر - کمیته مسابقات لیگ برتر برنامه هفته اول تا ششم لیگ برتر را اعلام کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از سایت سازمان لیگ؛ کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه شش هفته اول لیگ برتر را به شرح ذیل اعلام کرد: هفته اول گرامیداشت یاد ی غزه خونین و مبارزات مردم مظلوم فلسطینی (روز اهدای خون) برنامه کامل هفته اول تاششم در ادامه مطلب کارشناسان ما با آنالیز باز یهای این هفته لیگ برتر 11 مرد منتخب هفته بیست و ششم را انتخاب کرده اند که آنها را مرور می کنیم. وبسایت رسمی برنامه نود - عصر شنبه و از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، منچستریونایتد میهمان استوک خواهد بود. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود، این بازی از هفته بیست و دوم لیگ برتر جزیره و از…

در پایان هفته ماقبل آ رقابت های لیگ برتر تیم فوتبال نفت تهران صدر نشین ج رده بندی شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در پایان دیدارهای هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران که از ساعت 17.30 آغاز شده بود، استقلال با یک گل از سد فولاد گذشت و نفت تهران با پیروزی 4-1 مقابل گسترش فولاد و به لطف تساوی 2-2 پرسپولیس و راه آهن .