هلن و طاها کوچولو

به نقل از خبرگزاریها در مورد هلن و طاها کوچولو : شازده کوچولو: داری چکار میکنی؟
می خواره با لحنی غمزده گفت : مِی میزنم
شازده کوچولو: مِی میزنی که چی بشه؟
مِی خواره: که فراموش کنم
شازده کوچولو: چی رو فراموش کنی؟
مِی خواره: سر ش تگیم رو
شازده کوچولو: سر ش تگی از چی؟
مِی خواره: سرش تگی از مِی خواره بودنم رو
ادامه مطلب شازدهـ کوچولو گفت: بعضی کارا بعضی حرفا بدجور دل آدمو آشوب میکنه ، گل گفت : مث چی؟ شازدهـ کوچولو گفت: مث وقتی که میدونی دلم برات بی قراره ولى کاری نمیکنی :)

شازده کوچولو گفت :
بعضی کارا بعضی حرفا بدجور دل آدمو آشوب میکنه
گل گفت : مثل چی ؟
شازده کوچولو گفت : مثل وقتی که
میدونی دلم برات بی قراره کاری نمیکنی... طاها آکگول قهرمان کشتی آزاد المپیک در وزن 125 کیلوگرم به عنوان یکی از اعضای کمیسیون ورزشکاران کمیته المپیک ترکیه منصوب شد. طاها نشسته بود و داشت با لگوهایش که روی زمین ریخته بود، بازی می کرد. چند دقیقه بعد آمد و گفت:« بابا ببین هپا میما درست قشنگ شده؟» نگاه . با 5 تا لگو، همه اجزای هواپیما را ساخته بود و یک چرخ هم گذاشته بود روی نوک هواپیمایش که مثلا ملخ پرنده اش باشد. گفتم: ببینم طاها! تو این مخ کوچولوت رو از کجا آوردی؟ بی معطلی گفت:«مغز گردو خوردم مخ درآورد. رو مه نوشت:

رسانه های فلسطینی خبر دادند: ایمن طاها، سخنگوی سابق حماس در غزه شده است.

خبرگزاری آلمان به نقل از رسانه های فلسطینی می نویسد، طاها به دلیل "جاسوسی و فساد" انجام شد.

طاها که بارها مأموریت های مهمی را برای حماس برعهده گرفته بود در بهمن ماه سال گذشته در غزه دستگیر شد. اتهام او در آن زمان فساد اعلام شد.

+ خیدمش یعنی ریختمش طاها: ددونم خلاب شوده مسکاک بده (دندونم اب شده مسواک بده) من: الان وقتش نیس بعدا که غذا خوردی طاها: ددونم خلاب شوده گفتم صندلی گذاشته زیر پاش رفته سراغ قابلمه طاها: "ام" بخوام + ام همون غذاست به زبون طاها ریختم براش تو بشقاب بعد خواستم خودم بهش بدم که نریزه تو خونه طاها: خودم خودم خودم _ با عصبانیت ادامه می ده_ گفتم خودم خورد و تموم شد طاها: گفتم بیا کاشه م جمع کن. خیدم تو خونه + به بشقاب هم میگه کاشه روباه گفت:
-سلام.
شازده کوچولو مودبانه جواب داد:
-سلام.
سر برگرداند ولی ی را ندید.
صدا گفت:
-من اینجا هستم،زیر درخت سیب...
شازده کوچولو گفت:
-تو کی هستی؟خیلی خوشگلی...
روباه گفت:
-من روباهم.
شازده کوچولو به او پیشنهاد کرد:
-بیا با من بازی کن.من خیلی غمگینم...
روباه گفت:
-نمی توانم با تو بازی کنم.مرا اهلی ن. شعر و قصه ک نه موش کوچولو و آینه

موش کوچولو و آینه
یک روز موش کوچولویی در میان باغ بزرگی می گشت  و بازی می کرد که  ص شنید:میو میو.موش کوچولو خیلی ترسید.پشت بوته ای پنهان  شد و خوب گوش کرد.صدای بچه گربه ای بود که تنها و سرگردان میان گل ها می گشت و میومیو می کرد.
 
موش کوچولو که خیلی از گربه ها می ترسید، از پشت بوته ه. رئیس اداره استاندارد شرق استان گلستان گفت: طرح طاها با انجام 166 مورد نمونه برداری در واحدهای تولیدی شرق استان گلستان اجرا شد. ضیافت افطاری با مددجویان طاها نیوز الیگودرز: با حضور موقت، فرماندار، جمعی از مسوولین ادارات و خیرین ضیافت افطاری با مددجویان مرکز طاها برگزارشد. در این مراسم حجت ال والمسلمین سهراب ترکی موقت الیگودرز با اشاره به اعمال نیک و دستگیری از ناتوانان گفت: موسسه طاها با تلاش هیات امنا، ریاست بهزیستی و خیرین و نیکوکاران به یک مرکز نمونه د. روباه گفت: -سلام.
شازده کوچولو برگشت اما ی را ندید. با وجود این با ادب تمام گفت: -سلام.
صداگفت: -من اینجام، زیر درخت سیب...
شازده کوچولو گفت: -کی هستی تو؟ عجب خوشگلی!
روباه گفت: -یک روباهم من.
شازده کوچولو گفت: -بیا با من بازی کن. نمیدانی چه قدر دلم گرفته...
روباه گفت: -نمیتوانم بات بازی کنم. هنوز اهلیم نکردهاند آ .
شازده کوچولو آهی کشید و گفت: -معذرت میخواهم.
اما فکری کرد و پرسید: -اهلی یعنی چه؟
روباه گفت: -یک چیزی است که پاک فراموش شده. معنیش ایجاد علاقه است.
شازده کوچولو گفت: ایجاد علاقه ؟
روباه گفت: -معلوم است. تو الان واسه من یک پسر بچه ای مثل صد هزار پسر بچه دیگر. نه من هیچ احتیاجی به تو دارم نه تو هیچ احتیاجی به من. من هم واسه تو یک روباهم مثل صد هزار روباه دیگر. اما اگر منو اهلی کردی هر دوتامان به هم احتیاج پیدا میکنیم. تو واسه من میان همه عالم موجود یگانه ای می شوی من واسه تو.
شازده کوچولو گفت: -کم کم دارد دستگیرم میشود. یک گلی هست که گمانم مرا اهلی کرده باشد. عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، جزئیات جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده برای سرقت و تحت وسوسه های ی مرتکب قتل شده است. پدر عصبانی پس از یک هفته سکوت در ماجرای مرگ رقیه کوچولو، سکوتش را ش ت و ماجرا قتل دخترش را فاش کرد. حرفه ای معروف به "کوچولو" و همدستش در مشهد دستگیر شدند. مریم نشیبا قصه گوی «شب بخیر کوچولو» سراغ یک موضوع علمی برای ک ن رفته است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مجموعه چهارجلدی «یه باغ سبز کوچولو» سروده های شاهین رهنما برای گروه سنی دسال است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است. شازده کوچولو نمیدانم یادت هست یا نه..آن روزها را میگویم..آن روزها که به خاطرت م.خاص زندگی نداشت..آن روزها که م.خاص پکر و افسرده شده بود و جز تو از چیز دیگری حرف نمیزد..شازده کوچولو نمیخواهم دروغ بگویم چون اصلا نمیدانم که اگر ببینمت این گل رز بازهم لاله ی واژگون میشود یا نه!؟ تو که غریبه نیستی شازده کوچولو.. ی نبود که نداند م.خاص خدایش را . اختصاصی از ژیکو پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 20 اسلاید قابل ویرایش به همراه نکات کلیدی درس
با
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
-‏شازده کوچولو گفت:
شاید باورت نشه!
گل با تعجب پرسید: چیو؟
شازده کوچولو گفت:
اینکه بعضی شبا میشه نخو د و
تا صبح به تو فکر کرد... طاها: لپ تاپ تو روشن کن، کار دارم! : باشه عزیزم. طاها: خب، حالا یه صفحه برام باز کن میخام بنویسم! : بنویسی؟! چی؟! آخه تو که سواد نداری عشقم. طاها: ههههه، سواد دارم، خوبشم دارم. دِ باز کن صفحه رو برام جون،لدفن. : باشه گلم. اینم از وُرد که توش بنویسی. طاها: ممنون. (شروع می کنه به تایپ ) اشتباه نوشتم این کلمه رو باید پاک کنم. با کدوم دکمه پاک میشه؟ : با این. طاها: تموم. حالا بیا بخونش با صدای بلند. : (معلوم نیست چی نوشته). نه، دوس دارم خودت با صدای بلند بخونیش. بخوووووونش. طاها: باشه، نوشتم؛ جون دوستت دارم، از طرف آقا طاها. برای دیدن تصویر در ابعاد بزرگ تر روی آن کلیک کنید روباه گفت: آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند ولی تو نباید فراموش کنی، تو هرچه را اهلی کنی همیشه مسئول ِ آن خواهی بود . تو مسئول ِ گُل ِ خود هستی ... شازده کوچولو برای ِ آن که به خاطر بسپارد تکرار کرد: - من مسئول ِ گُل ِ خودم هستم ... " شازده کوچولو / آنتوان دوسنت اگزوپری / ترجمه ی محمد قاضی " بشارت ای دل که مصطفی آمد
و سالار انبیا آمد
در عالم افتاده شور و غوغایی
حبیب خلاق کبریا آمد چه طلعتی دارد جهان به شوق آرد
به مقدم پاکش ستاره می ­بارد مولا مولا یاسین طاها مولا مولا(2)
***** چه شوری امشب میان افلاک ­است
سرود لاهوتیان طرب­ناک است
گشوده حق باب لطف و جودش را
که زادروز رسول لولاک است بر این جهان آمد ش. همشهری آنلاین: برنامه «سلام کوچولو» با اجرای عذرا ی که سال ها ساعت یک ربع به ۱۰ صبح پخش می شد با یک برنامه دیگر ادغام شد. رادیو ایران برای عذرا ی گوینده برنامه «سلام کوچولو» جشن تولد گرفت. پویانمایی" پارسا کوچولو وعید نوروز "تولید مرکز کرمان مهمان نوروزی مردم ایران است که از خطه کویر به شبکه سراسری آمده است. عذاب وجدان ماله کیه؟!

پسرک و دخترک مشغول بازی بودند...
پسرک یک سری کامل تیله داشت و دخترک چندتایی شیرینی با خودش داشت.
پسر به دختر گفت : من همه تیله هامو بهت میدم؛ در عوض تو همه شیرینیهات رو به من بده !
دختر کوچولو قبول کرد اما پسر کوچولو بزرگترین و قشنگترین تیله رو یواشکی واسه خودش برداشت و بقیه رو به دختر کوچولو داد...!
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 20 اسلاید قابل ویرایش به همراه نکات کلیدی درس
با
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
سلام .طاعات وعباداتتان قبول این پست فقط یک پست اختصاصی طاها پسر کوچکم است .دیروز که مصادف با روز بیست ویکم ماه مبارک بود ،او توانست اولین روزه کامل خود را در ده سالگی بگیرد .اصلا با توجه به جثه اش و با توجه به این که در خانه همش مشععول خوردن است،اصلا فکر نمی بتواند تحمل کند ،ولی خداوند خودش قدرت تحمل را به او داد وبا ما به افطاری آمد و صاحبدعوت را داخل صواب کرد .موفق باشی پسرم. زهرا کوچولو گریه کن
هرچه قدر میخوای گریه کن
اشکال نداره
  مجری و گوینده «سلام کوچولو» درباره این برنامه که مدت آن نصف شده است بیان کرد که فعلا دو هفته وقت می خواهد تا درباره فرم جدید آن فکر کند. بازیگر سریال پرطرفدار «علی کوچولو» در دهه ۱۳۶۰ که سال ها در هلند زندگی مشغول تحصیل و سازی بود، به تازگی به همراه همسر خود نوشین خانی بازیگر «سام و نرگس» به شبکه ای « » پیوست. با گذشت کمتر از یک هفته از مرگ رقیه کوچولو روی تخت بیمارستان، ناپدری اش که تا کنون منکر جنایت بود، روز گذشته به ضرب و شتم مرگبار او اعتراف کرد. مریم نشیبا می گوید: تازه ترین فعالیت من، گویندگی برنامه «شب بخیر کوچولو» و «گلبانگ» است. روباه گفت : - آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند اما تو نه باید فراموشش کنی . تو تا زنده ای نسبت به آنی که اهلی کرده ای ، مسئولی . تو مسئول گُلتی . . . شازده کوچولو برای آن که یادش به ماند ، تکرار کرد : - من مسئول گُلمم . شازده کوچولو - ۲۱ آهنگ و نماهنگ «هفت سین» به بهانه ی مصادف شدن شهادت حضرت زهرا(س) با ایام نوروز با صدای طاها منتشر شد. خواننده: طاها ................................ ترانه سرا:محسن رضوانی ............................... آهنگساز:انوشیروان تقوی ............................... تنظیم کننده:حسین نظری ............................... تهیه کننده:مرکز پویانمایی رضوان ............................... موزیک .............................. نماهنگ لیلا اوتادی در «هفت» به مافیای سینمای ایران اشاره کرد که به دست یک دختر کوچولو افتاده است. تازگیها قایم موشک در خانه ما به دو روش انجام می گیرد: 1-وقتی طاها و تارا و پدر بازی کنند دونفر چشم می گذارند و یکی قایم می شود،و آن دو نفر در حین پیدا نفر سوم اینقدر شوخی می کنند و هیجان بازی را بالا می برند که نفر سوم خنده اش می گیرد و خودش را لو می دهد. 2-وقتی طاها و تارا با مادر بازی کنند قایم موشک را به سبک خودمان و با ریز به ریز جزئیاتش. نمایش «جادوگر کوچولو» به نویسندگی هادی حسنعلی و کارگردانی فریبا دلیری از 10 فروردین ماه همزمان با ایام نوروز در پردیس تئاتر تهران به روی صحنه خواهد رفت. ماهی سیاه کوچولو نویسنده : صمد بهرنگی این داستان، قصه ماهی سیاه کوچولویی است که عشق دیدن دنیا را دارد. او تصمیم می گیرد تا انتهای جویباری که در آن زندگی می کند برود، اما در نهایت درون شکم یک مرغ ماهیخوار سر در می آورد. ماهی سیاه کوچولو در راه رسیدن به هدف خود شجاعت و شهامت به ج می دهد و در این راه فداکاری می کند. می توان کارتون در جستجو.
شازده کوچولو می گفت: گُلِ من، گاهی بداخلاق و کم حوصله و مغرور بود، امّا ماندنی بود، این بودنش بود که، او را تبدیل به گل من کرده بود! شازده کوچولو
پ.ن.:برع تو ماندنی نبودی، ولی بد اخلاق و کم حوصله نبودی، با این حال گل من بودی و هستی. #دختره_خوب
بعد از رفتنت
دلم حالِ گلِ شازده کوچولو را دارد
همانقدر دلتنگ...
همانقدر تنها...

_از مجموعه ی خاطرات شبنم گرفته
(شفیقه طهماسبی )
یه پسر و دختر کوچولو داشتن با هم بازی می . پسر کوچولو یه سری تیله داشت و دختر کوچولو چندتایی شیرینی با خودش داشت . پسر کوچولو به دختر کوچولو گفت من همه تیله هامو بهت میدم؛ تو همه شیرینی هاتو به من بده. دختر کوچولو قبول کرد... پسر کوچولو بزرگترین و قشنگترین تیله رو یواشکی واسه خودش گذاشت کنار و بقیه رو به دختر کوچولو داد. اما دختر کوچولو. برنامه «سلام کوچولو» با اجرای عذرا ی که سال ها ساعت یک ربع به ۱۰ صبح پخش می شد با یک برنامه دیگر ادغام شد. آهنگ جدید حامد طاها زندگی بی تو با و کیفیت ۳۲۰ اهنگ ترانه : نوید محمودی ، موزیک : تاران ، می و مسترینگ : سعید شایان downlod new hamed taha life without you cover آهنگ جدید حامد طاها زندگی بی تو آهنگ زندگی بی تو حامد طاها
آهنگ با کیفیت 320

آهنگ با کیفیت 128

آهنگ با کیفیت 64