هم خوانواده وسیع

به نقل از خبرگزاریها در مورد هم خوانواده وسیع : یاردیرین و ی, مرد روز های سخت ایت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی به دیدار معبود شتافت مراسم تشعیع ایت الله رفسنجانی 95/10/21 برگزار میگردد. به مناسبت درگذشت ایت الله رفسنجانی سه روز عزای عمومی اعلام و هم تعطیل اعلام شد اینجانب به نمایندگی مردم شهید پرور مسجد سلیمان ظایعه وارده را به معظم انقلاب, ملت و خوانواده ان مرحوم تسلیت می گوییم علی. میخوام تو به سایتی ثبت نام کنم ولی باید با موبایلم به یه شماره ای اس بدم ک متاسفانه با شماره کل خوانواده ثبت نام هر کی از خود گذشتگی کنه به اون شماره ک میگم اس بده و من ثبت نام بشم اونجا براش یه شارژ دوتومنی می م: دروغگو هم عَمَتِه: اگه شارژ ن یدم واست تُف کن رو صورتم اصَلن=))
در این دوره از مسابقات شهر سریش آباد با 4بو ور نونهال شرکت داشت که 3نفر از آنها موفق به ب مقام شده و تحسین حاضرین و تیمهای دیگر شهرستاها را موجب شدند.با تبریک به خوانواده ها/مربیان و جامعه ورزش شهر سریش آباد ب شبی بود که مولای متقیان حضرت علی {ع}براثر ضربه ی شمشیرابن ملجم ملعون فرق سرشان شکافته شد وفردا شبی است که پناه یتیمان ازکنار خوانواده گرامیشان وتمام مسلمانان میروند وماهم باید دراین شب به سوگ بنشینیم شهادت حضرت علی {ع} را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت میگویم ب شبی بود که مولای متقیان حضرت علی {ع}براثر ضربه ی شمشیرابن ملجم ملعون فرق سرشان شکافته شد وفردا شبی است که پناه یتیمان ازکنار خوانواده گرامیشان وتمام مسلمانان میروند وماهم باید دراین شب به سوگ بنشینیم شهادت حضرت علی {ع} را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت میگویم طرف با پنج تا زن و هیجده تا بچه اومده ثبت نام کرده برا ریاست جمهوری تا استعمال(استعمال یا خوردن یا دود یا تزریق یا ...) رو قانونی کنه!! البته جای تعجب نباید داشته باشه. مملکتی که پرزیدنتش اون چنان باشه وضعش بهتر از این نمیشه ولی در کل من تو فکر اون مرد عیال وار هستم. یکی هم باید باشه بهش بگه برادر من شما اگه تو خانواده خودت و خوانواده های . امشب همه چیز در تو خلاصه میشود همه چیز بستگی به حرف تو دارد شاید نداشته هایم بیشتر از داشته هایم باشد اما اگر عشق را قبول داری دوستت دارم میخندی.................................. اری عشق شرایط بین خوانواده هاست شاید معجزه شود معجزه عشق و تو بگویی اری یعنی میشود؟ شاید.......... بسم الله الرحمن الرحیم درسلسله مقالات (ستیز با )، قصد است به برخی از شبهات رایجی که وه ون بر علیه تشیع نشر داده انده پاسخ داده شود. باشد که در تشخیص نور از ظلمت پیروز باشیم. شبهه 1 : بسیاری از بزرگان اصحاب با اهل البیت(علیه السلام) پیوند خویشاوندی بر قرار کرده اند، و حال این شبهه مطرح است، آیا این به منظور محبت و دوستی اهل البیت (علیه ال. سلام من سه ماهه با نامزدم عقد ایشون و من هیچ مشکل خانوادگی و دینی و ... نداریم اما نامزدم بمن میگوید هیچ حس و عاطفه ای نسبت به من ندارد . من نه از لحاظ چهره نه خونوادگی نه دینی نه هیچ مشکلی ندارم ولی نامزدم به من بی اعتنا هست و مرا خیلی خورد کرده . اما من با این حال دوستش دارم و نمیخواهم کارمون به طلاق کشیده شود. ایشون در مراسم خواستگاری . علی و سهیلا چگونه به هم رسیدند و دل دادند؟ عشق چه کارها که  نمی کنه وای وای وای چند سال تجربه رانندگی هنوز 13 سال بیشتر سن نداشت که به خانواده اش گفت من نمی توانم درس بخوانم و  هیچ علاقه ای به درس و مشق و نوشتن خواندن  ندارم  خوانواده علی گفتند پس در  اینده  میخوای  چیکاره  بشوی؟ علی گفت راننده  اتوبوس گفت اگر واقا.
حتما بارها در تلویزیون و برنامه های رازبقا دیده اید که حیوانات درنده بعد از اینکه 
فرزندانشان بزرگ میشوند آنها را با خود به شکار میبرند و ط ای را بیجان 
میکنند و در مقابل طوله شان میگذارند تا آنها هم شکار را بیاموزند و 
ترسشان بریزد .در مورد افراد سلطه گر هم همینطور است شاید برخورده باشید که 
در یک جمعی یا در یک میهمانی فرزند کم سن و سال یکی از آنها به دیگران و 
افراد بزرگسال توهین و بی احترامی میکند ولی  ی از ترس آنکه مبادا والدین آن 
کودک ناراحت شوند یا تلافی کنند و غیره .... جرات نمیکند حرف یا تشری به
آن کودک بزند و او را تنبیه کند . این به این خاطر است که افراد سلطه طلب زمانی 
که میبینند بر یک جمع یا فامیل تسلط کامل دارند به دلیل برطرف نیاز آنها و 
یا ترسی که از او دارند حتی در صورت توهین های مکرر نمیتوانند آسیبی به 
موقعیت او یا فرزندش برسانند به فرزندش اجازه میدهد تا با توهین به بقیه 
راه سلطه طلبی را بیاموزد .

اما در بین فرزندان آنها زمانی که بزرگتر میشوند و شخصیت آنها شکل میگیرد 
سلطه گر آن فرزندی را از همه بیشتر دوست خواهد داشت که مثل خود او شده باشد 
و راه روش او را در پیش گیرد و اگر فرزند دیگرش از آن مسائل سردرنیاورد و 
آنگونه مثل او خودخواه نباشد او را از خود میراند و تمام حق و حقوق خوانواده را 
به فرزند مورد علاقه اش میدهد حتی به او اجازه میدهد که به فرزندان دیگر توهین 
نماید و آنها را استثمار کند .
ولی اگر در بین همه فرزندان او شخص سلطه طلبی نباشد و آنها با سلطه گر همراه 
نشوند این امر ممکن است که سلطه گر در بین فامیل یا نزدیکان خود ی را که 
خوی سلطه طلبی اش به او رفته و اعتمادش را به خود جلب کرده مانند خواهر زاده 
یا شاگرد مغازه یا همکار به خودش نزدیک کند و بقول معروف عصای دست خود 
کند که در اینصورت او حتی از افراد خوانواده هم به سلطه گر نزدیکتر خواهد بود و 
از تمام لطف و محبت و دلسوزی سلطه گر بیش همه برخوردار است . حتی 
سلطه گر او را از خوانواده اش هم به خود نزدیکتر میداند و محرم اسرار خویش 
میکند.
خصوصیات سلطه طلبی بخش اول پاااااااااتلااااااااگ بازم یه روز فوق العاده در کنار خوانواده ی نتورک یکی از لذتهای این کار اینه که میتونی هم کار کنی وهم تفریح و قراره که فردا در کنار هم یکی دیگه از اون تفریحات و داشته باشیم این دوره نی راس ساعت 18 در منزل لیدر ارزشمندم در شهر رشت برگذار میشه این دور همی فوق العاده با حضور لیدرای ارزشمندمون آقای پوررضا و خانوم خلیلی برگذار میشه خدا رو شکر که من رو با نتورک اشنا کرد که بتونم در کنار کارم چنین تفریحات سالمی رو در با دوستانم داشته باشم نمیرسم من از این جاده ها به گرد شما به خاک پای گدایان کوچه گرد شما خدا کند که عنان گیر مرکبت باشم فدای پابه رکابان در نبرد شما ارادتی به تو و خوانواده ات دارم منم غلام غلامان فرد فرد شما چرا شبیه گذشته مرا نمیخواهی؟ مگر نمیخورم آقای من به درد شما غروب رسیده زمان خجلتم از مرور نامه ی اعمال و آه سرد شما
بسم رب شهید...
این نوشته ها دستنوشته های یک پسر هفده ساله هست...سالها درس نخوانده!!!از کلمات قلمبه سلمبه استفاده نمیکند...اما حقیقت این جهان رو به راحتی به تصویر کشیده...و من یه سوال دارم..کدام فلسفه دان به این زیبایی میتواند حرف هایش را بزند؟؟؟
وقتی تو متولد میشوی همه خندانند و تو گریان..کاری کن که وقتی میمیری همه گریان باشند و ت. http://p os-g.ak.instagram.com/hp os-ak-xaf1/10707213_649289008519366_838647871_n.jpg میبینمتون ❤️ http://p os-f.ak.instagram.com/hp os-ak-xaf1/10724028_360044074160757_231369559_n.jpg متاسفانه در روزهای اخیر شاهد برخی رفتارهای توهین امیز از سوی برخی افراد به ظاهر طرفدار به خوانواده ام (در واقع به من) بودم از این ساعت هر شخص یا اشخاصی که این رفتارهارو تکرار کنند نه تنها بلاک میشن بلکه قطعا از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد فرزاد فرزین این جلسه از سری جلسات خصوصی مسافرین نمایندگی شهرک غرب به مورخ 21 تیرماه به ی آقای مجیدجوانمردی ، نگهبانی آقاسی مهران صالحی و دبیرری آقای میلاد ت یبی بادستور جلسه " حرمت کنگره 60 - چرا رابطه کاری ، مالی و فامیلی در کنگره ممنوع است ؟ " راس ساعت 18 آغاز بکار نمود . سخنان : از مهران عزیز سپاسگذارم که این فرصت را به من داد تا خدمت کنم.
بنده در اوایل سفر اول بودم که حال خوبی نداشتم و یک روز در حیاط کنگره با یکی از کمک راهنما ها جروبحثم شد که مشگل از بنده بود و راهنمای بنده من را صدا کرد و گفت ایرادی نداره اینجا برجکت را زدند و ناراحت شدی مطمین باش اگر در کنگره دوام بیاوری دیگر سیلی نمیخوری من قبل از کنگره خیلی سختی کشیدم و سیلی خوردم چون هیچ وقت حرمت خودم را نگه نداشتم ولی از زمانی که وارد کنگره شدم دیگر سیلی نخوردم خیلی ها هستند که مصرف کننده هستند ولی حرمت تمام خانواده را نگه میدارند ولی من حرمت خوانواده خودم را نداشتم به این دلیل که نمیتوانستم.
ی که نمیتواند حرمت خودش را نگه دارد به دیگران هم بی حرمتی میکند من حتی حرمت خانه خودم را نگه نداشتم به این دلیل که افراد خلاف کار را به منزل خود می آوردم منزلی که خواهر برادر و مادر بود و من حرمت هیچ را نداشتم. قبل از کنگره یک پیکان نمره زاهدان داشتم که رفتم زاهدان با دو نفر آشنا شدم که برای من جنس می آوردند و من فقط اسم یکی از اینها را میدانستم و هیچ چیز دیگری از آنها نمیدانستم نه آدرس داشتم و نه هیچ چیز دیگری و پای این اشخاص را به منزل خود باز می و حرمت نمیدانستم یعنی چه و این حرمتی که در کنگره خوانده میشود روز اول که وارد کنگره شدم آقای زرکش این حرمت را به بنده داد و گفت این را بخوان و حرمت اینجا را داشته باش
خانواده من در بعضی مواقع ماه ها من را نمیدیدند و حتی نمیدانستند کجا هستم و چیکار میکنم و من در زندانها به سر میبردم زمانی هم که بیرون از زندان بودم فقط برای خوانواده خود مشگل درست می برادرم چاپ خانه داشت وقتی میرفتم جلوی چاپ خانه من را که میدید به ش میگفت یک مقدار پول به این بدهید از اینجا برود تا آبرویم نرفته است اینقدر برای خانواده مشکل درست می و ناراحتشان می که کارشان به بیمارستان کشیده میشد و الان مادرم زمین گیر شده و من از مادرم مراقبت میکنم و تمام زندگی من شده مادرم.
من قبل از ورودم به کنگره هیچ چیز نمیدانستم و از نظر دانایی صفر بودم ولی از وقتی وارد کنگره شدم خیلی چیزها یاد گرفتم.
یاد گرفتم در کنگره باید به همه احترام گذارم و حرمت کنگره را اجرا کنم با خانواده رابطه خیلی خوبی دارم و تمام اینها را مدیون کنگره هستم. تهیه گزارش : مسافر دانیال مقصودی امروز بعد مدتها داشتیم خاک گلدونارو عوض میکردیم. دیدم یکی از اعضای خوانواده(خانواده رو ببین چه شکلی نوشته بودم آخه: عالی هستم من) تمام علفای تو گلدونارو کنده و داره میریزه دور...قاطی اون علفا چندتا دسته شبدر هم بود. برگشتم گفتم بذار یه چنتاشون باشه. من اینارو دوسدارم. بعدم میگن اگر چهاربرگشونو پیداکنی خوش شانسی میاره. حین انگولک شون .

ید و 2,000 تومان
رمانی با شخصیت های مشهور کره جنوبی درام و رمانتیک . رمان در مورد دختری روستایی که برای کار به شهر سئول میره و اتفاق های تلخ و شیرینی برایش رخ میدهد او در شهر کار میکند و پول هایش را برای خوانواده اش در روستایشان میفرستد . او به عنوان تمیزکار به خانه یکی از بازیگر و خواننده معروف کره فرستاده میشود در این بین اتفاق های زیادی رخ میدهد . فایل pdf است و میتوانید پس از ید کنید ، داستان متنی بسیار روان و ساده دارد .

شرح مختصری از داستان

سارا دختری روستایی بود که برای کمک به خانوادش اومده بود شهر کار کنه

چون زندگی تو سئول خیلی هزینه داشت اول رفت تو یه شهر کوچیک سر کار

بعد از تغییر مکانش به سئول از تو آگهی ها یه کار پیدا کرد خونه خدمتکار شده

بود بعدا" میفهمه که محل کارش یکی از خونه های یه خواننده و بازیگر معروفه

و به ندرت به اون خونه میره در طول زمانی که اونجا کار میکرده بین اون

دوتا اتفاقهای زیادی می افته و جونگ مین اون و از خونه بیرون میکنه .

ب همین موقعها بود که بعد از سه روز پشت هم لانگ کشیک، خسته و ملول رو مبل دراز کشیده بودمو دلم گرفت!گفتم میشه بریم بیرون دوری بزنیم؟گیسو که امتحان داشت و مامان گفت من نمیتونم. با پدر و آهو برید...ماهم به هوای یه دور کوچیک تو شهر راهی شدیم...از کوچه که اومدیم بیرون، بابا صدای پخشو بلند و گفتن دختراااااااااا پییییییشششش به سوی ماسوله!ما د. سلام به همگی. یه خاطره ای میخوام براتون تعریف کنم که ارزش گوش دادن داره و مربوط میشه به زود قضاوت : . . دو سه سال پیش من با خانواده رفته بودیم شمال.اونجا دو سه روز میخواستیم بمونیم که پلاژ های اداره رو رزرو کرده بودیم... روز آ که قرار بود برگردیم شهرمون یه بارون خعلی خعلی شدید گرفته بود به حدی که همه ی ماشینا آژیرشون در آمده بود.ما هم آژیرشو خاموش کردیم پلاژ های دورو بر هم همین طور. ولی پلاژ بغلیمون اصلا عین خیالشم نبود آژیر ماشینش یه سره شده بود.خاموش هم نمیکرد.... از ساعت 6:30 تا 10 ماشینشون گیر میزد.مردمم میخواستن بخوابن با این صدای ماشین اونا نمیشد. همه اومدن بیرون با هم در پلاژشونو زدن هر چی در زدن ی درو باز نکرد.ماشینم همینجور گیر میزد. مردمم فح میدادنو درو میکوبیدن بعد یه ربع بیخیال شدن و رفتن ما هم وسایلمونو جمع کردیم که بر گردیم. ماشینو روشن کردیم که بریم.....یه دفعه من چشم به پشت ماشینه افتاد که این آرم بود: بعد به خوانواده هم گفتم همینجور چند دیقه نشسته بودیمو فکر میکردیم.... به رفتار مردم به قضاوتشون به های زشتشون که یهو از اون پلاژه چند نفر اومدن بیرون که تازه بعد 4 ساعت متوجه بارون شدن چون با چ ون دیدن.... ما هم که قضیه رو فهمیدیم رفتیم از روی چراغ ماشین بهشون گفتیم که آزیر میزنه اونا هم خاموش .... اون موقع فهمیدم که زود قضاوت چه بده..... امیدوارم براتون مفید باشه.ممنون بهراد بابائی. نظر یادتون نره.بای behrad222. زندگی پسرک رسیده به سنینی که سهم زیادی از کودکی شادمانه ام را تشکیل می دهد و یادآوریش لبخند، نشاط و غبطه را با هم در وجودم سرازیز می کند. دیروز سه تایی (محمدحسن، محمدصدرا و زهرا: نوه های سه گانه خوانواده مادری)با مامان جون - مادر من- رفته اند ید و بستنی و آدامس بادکنکی یده اند. بخش آدانس بادکنکی و چاپ ع های آن روی دستها، من را پرت می کند. چند روز پیش تو مسجد محلمون اعتکاف خواهران برگزار شد. شبی که اعتکاف تموم شده بود اونجورکه خوانواده هاشون با گل و شیرینی ازشون استقبال از بازیکنان اسپانیا وقتی که قهرمان جام جهانی شد استقبال ن شـــاد + اعتکاف + جام جهانی+ مسئولان تدارکات اعتکاف

کتاب رمان آبرویم را پس بده

خلاصه داستان :

اُرکیده یه دختر تحصیل کرده است . یه دختر که تو ناز و نعمت بزرگ شده و همه چی داشته ، حتی ازادی بیش از حد و تو این بین با سپهر صولتی آشنا میشه .

عاشق و دلباخته اش میشه و کم کم رابطه ای شکل میگیره که حداقل سرنوشت ارکید رو به لجن میکشه .
ارکید ناخواسته پا تو زندگی ای میذاره که نمیدونه خودش اون رو انتخاب کرده یا سپهر .
ارکید حامله میشه ولی خونواده ها کم کم میفهمن . بچه رو تو دعوایی که به وجود میاد از دست میده همه چی بهم میریزه و در نهایت ارکید با سپهر ازدواج میکنه .
هردو خوانواده سپهر و ارکید رو طرد میکنن . برای سپهر مشکلی نیست . اونقدر داره که با کمک کارخونه اش زندگیش رو بگذرونه .

حالا سه سال از اون روزها گذشته . ارکیده تو کارخونه حاج رسولی مشغول به کاره و زندگیش رو به سختی میگذرونه تو این بین حافظ ، تک پسر حاج رسولی به خاطر سوء تفاهمی که پیش میاد بدجوری کمر به اب ارکیده میبنده . حالا باید دید آیا ارکیده میتونه به تنهایی و با تکیه به مردی مثل سپهر از پس زندگیش و حافظ مغرور بر بیاد؟

نام کتاب : آبرویم را پس بده
نویسنده : moon shine
حجم کتاب : 4.36 مگابایت
تعداد صفحات : 242

رمان آبرویم را پس بده
_____________________________________________________________________
فروی
مهدی شیخی
http://mehdi-sheikhi5550.persianblog.ir
http://mehdi-sheikhi5550.
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع

در غیاب زمان (ع) جانشین ایشان ولی فقیه  یعنی  حال حاضر ایران است 
تا حالا به سخنرانی های  گوش داده اید وقتی ایشان دائما حرف از 
سلطه طلبی میزنند و البته منظور ایشان کشور ها و  تهای سلطه طلب هست . اما 
این ت ها چطور میشه که سلطه طلب میشوند مگر غیر از این است که آدمهای 
سلطه طلب میایند و تهای سلطه طلب را ایجاد میکنند خوب این افراد در کشور ما 
هم وجود دارند . اینکه ت ما سلطه گر نیست دلیل بر این نیست که تو کشور ما 
آدمهای سلطه طلب و خودخواه وجود ندارند . این افراد همیشه و همه جا هستند از 
همین ات مردم مثل فامیل و همکار و جمع دوستان درست میشن . به این 
صورت که یکی از آنها دلش میخواهد بقیه تحت نفوذ و فرمان او باشند و این طرز 
فکر تا حدی پیشرفت میکند که آن فرد دلش میخواهد اطرافیانش بدون اجازه او حتی 
حرف نزنند و هیچ کاری را بدون م با او انجام ندهند . درست مثل یک پدر 
مستبد در خوانواده . اما پدر در خوانواده اگر چنین طرز فکری داشته باشد بحق است 
ولی این طرز فکر از یک دوست یا فامیل که بزرگتر ما نیست و حقی بر ما ندارد 
درست نیست . و آن فرد هم خودش این را میداند که مردم تصمیم گیری های 
خودخواهانه او را به راحتی نمی پذیرند و نمیگذارند که او بزرگ و تصمیم بگیر 
جمعشان باشد . با وجود همچین موانعی آن فرد خودخواه که می خواهد رئیس همه 
باشد از روشها و نقشه هایی استفاده می کند که بقیه از آن اطلاع ندارند و خیلی 
راحت گول میخورند و از آن به بعد اجازه میدهند که او رئیس باشد و او را الگوی 
خود میکنند . هر کاری که بخواهد برایش انجام میدهند و طرز فکرشان را از او 
تقلید میکنند با این تفاوت که در مقابل آن فرد خودخواه عمل خودخواهانه ای از ایشان 
سر نمیزند . و به این صورت میشود که آن عده از مردم  کم کم دین و اصول درست 
زندگی خود و سبک و روش ان را فراموش میکنند و تبدیل به افرادی پوچ و تو 
خالی میشوند .
سلطه طلبی از یک فرد شروع میشود                              خصوصیات سلطه طلبی بخش دوم
اقا رفته بودیم دریاچه خلیج فارس (مال تهرانو میگم ) خواستیم زیلو بندازیم یارو نگهبانه با شجاعت تمام در سوتش فریاد کشید گفت رو چمن نشینید ! این شوهر مام برگشت گفت (لاو لوتگد بکَن ) خودم هم هنوز معنی این حرفو نفهمیدم هرکی دونست به منم بگه : نگهبانم چ چارتا شد با یه لحجه ترکه داغون برگشت گفت چع گفتی ! مام ترسیدیم گفتیم باشه نمیشینیم میشنیم رو سنگ ماسه کنار صدف : اونم گفت نمیشه ماسه میشکنه : بخودا خواستم در این موقع (چِنگ بزارم در حلقش) خفش کنم ولی خو بزرگی گفتن کوچیکی گفتن ولی خوب در کل برگشتم گفتم گوه نخور : و زیلو رو همون جا پهن : حالا بگذریم چهارتا فش خوردیم و یه دعواییم کردیم بعد ده پونزده دقیقه یه خوانواده قشنگ جلو چش ما نشست رو چمن اونم تو فاصله سه چهار متری ما نگهبانم برگشت ولی هیچی نگفت مام چشامون گرد شده بود این هوا (0_0) دید داریم نگاش میکنیم گفت دیگه جا نمونده رو سنگ فرشا ! از قضا تلفنم زنگ خورد اون اهنگ الله الله لا الله الی لاه (ایران ایران ) ... منم نه گذاشتم نه برداشتم بلند شدم مثل موقعه ای که اذان میگن دستمو گذاشتم در گوشم داد زدم : شنوندگان گرامی امروز در روز ۴ داد چمن ازاد شد بعد با گوشیم اهنگ ممد نبودی گذاشتم :) چند روزی بود که دوباره به دامان خدا بازگشته بود،عطش زیادی برای خ شدن پیدا کرده بود. هرروز عصر به سراغ پارسای شهر خود می رفت وهرروز چیزی در مود آیین عشق از او می پرسید و جرعه ای می نوشید . یک روز پارسا به او گفت :می دانی برای آنکه راه آسمان را گم نکنیم چه خون دلها خورده شده وخون چه ان و جانشینانی برزمین ریخته شده ؟ داستان ها را یک به یک گفت.از طوفان نوح ،ازمبارزه داوود، از شهادت یحیی ، از تلاش های سلیمان وازمبارزه نابرابر یک نفر به صدها نفر ، ازاسارت خوانواده بندگان خوب خدا... اوگفت آن مبارزه های تاریخی در روزهایی رخ داد که روز خدا نامیده می شوند. جوان پرسید: اکنون که دیگر آن مبارزه ها وجود ندارد پس ما نمی توانیم برای آیین آسمان کاری کنیم ؟ یعنی ما دیر رسیده ایم؟ آن ها که در آن زمان بودند منفعت بردند و ما دیگر نمی توانیم ازمبارزه در راه خداسهمی و سودی ببریم ؟! پاسخ شنید: هرروز روز خداست وهمه جا دشت مبارزه برای خدا! هرروز در درون تو جدالی است بین تاریکی و روشنایی و تو می توانی سیاهی را برگزینی یا سپیدی را. همه جا میدان مبارزه است. همه جا عرصه امتحان و انتخاب است. در خانه ات ! خیابان! محل کارت! پشت میز ! ایستگاه اوتوبوس! پارک محله تان! همه جا!همه جا میدان مبارزه است وهمه روز ،روز خدا. هر روز که برمی خیزی می توانی انتخاب کنی در یان آسمان و همراه فرشته ها باشی یا در خیل ، تصمیم با توست که مبارزه راه نور باشی یا رهرو کوره راه ظلمت! «مجموعه پاو وینت های هشت بهشت» آخیــــــــ.... چ قشنگه این متنه؟! :))) شاملو :)) آقا رمانای سالینجر خیلی خوبن...مخصوصا دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم :)) خیلی بدهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :(((((((((((((( +حوصله ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم... +حالم از درس خوندن به هم میخوره... +مسافرت میخوام.... +اونقدر تو فامیل همه دارن شوهر میکنن،از ازدواج و شوهر و اینا متنفررررررررررررررررررررررررم... همشون رفتارشون عوض میشه...موضوع صحبت ا عوض میشه...میچسبن عین چی ب شوهر و خوانواده اونا..(واسه دوستام : سوءتفاهم نشه ها،خواهرم استثناء شکرخدا!) +خلاصه این ک کم مونده ترک تحصیل کنم برم کار کنم پول دربیارم دوستامو بردارم بریم عشق و حال...(دوستام شامل : مهتا نگار سحر بیتا شقایق سپیده پریا ... ) +خاک تو سر مدرسه ابه مون...معاون پرورشی گف تا اردیبهشت اردو نداریم : کصافطا.... +ااااااااااااااااااااااااااااه... :((((((((((((((((((( maedeh علی علیه السلام در بصره برای عیادت علاء بن زیاد آمد، چون خانه وسیع او را دید، فرمود:
چنین خانه وسیعی را در دنیا برای چه می خواهی؟ تو در آ ت به خانه وسیع محتاج تری.
آری، اگر به وسیله این خانه وسعت خانه آ ت بخواهی، در آن از مهمان پذیرایی کن و صله رحم بجای آر و حقوق شرعیه را از آن آشکار کن، چون چنین عمل کنی به خانه وسیع آ ت رسیده ای . ادامه مطلب مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شیتوریو شوکوکای یونیون در مورخه8الی9مرداد94در رده های نونهالان نوجوانان جوانان بزرگسالان وپیش وتان در شهر مقدس قم برگزار گردید. تیم استان کهگیلویه وبویر احمد به س رستی علی نیکو با 13 شرکت کننده صاحب عناوین ذیل گردید. 1-محمد جواد خجسته زاده نونهالان 36کبلوگرم مقام اول 2-محمدرضاکامیاب نونهالان 39کیلوگر. homefront 2013 با کیفیت tv-rip
پخش شده از شبکه نمایش نامه ای از sylvester stallone حفاظت jason statham از دخترش در اکشن و تماشایی homefront 2013 http://s6.picofile.com/file/8185726684/homefront_2013_cover648725.jpg اطلاعات بیشتر: imdb ژانر : اکشن جنایی هیجان انگیز سال انتشار : 2013 مدت زمان: 100 دقیفه کیفیت : tv-rip امتیاز: 6.6/10 محصول : زبان : فرمت : mkv حجم : 1300 مگابایت تهیه کنندگان: اوی لرنر ، سیلوستر استالونه
کارگردان : gary fleder بازیگران : jason statham, james franco, winona ryder خلاصه داستان : داستان این در مورد یک سابق dea ( جیسون استاتهام ) است, که به همراه خوانواده اش به جایی آرام نقل مکان می کند اما انگار برای این شخص آرامشی وجود ندارد … http://s3.picofile.com/file/8101664650/url.gif مصاحبه اختصاصی وبلاگ کانون هواردان بایرن مونیخ در ایران؛ این هفته با من، محمد روحی پور همراه باشید و مصاحبه جذاب من و آقای شهریار حسینی که یک کرجی خونگرم با خوانواده چند آتیشه بایرنی هست همراه باشید.
* مصاحبه های قبلی را در اینجا بخوانید.
* برای ثبت نام شرکت در مصاحبه ها، اینجا کلیک کنید و مشخصات خود را به ما ارسال کنید.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] من نمیفهمم چرا تا یکی نظر مخالف میده میشه دشمن و مغرضو حسودو ... و هر کی نظر مثبت و مساعد میده ، میشه کارشناس و منصف و محترم ؟ این فقط مربوط به این آلبوم و نظرات مرتبط بهش نیست ، در مورد همه آلبوماست ! چرا نمیتونیم نظرات مخالف نظر خودمونو تحمل کنیم ؟! تا یه نفر نظر مخالف نظرمون رو میده سریعا به نیش و کنایه و ت یب و بستن هر نوع انگی میخوایم. رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تهدیدات روز به روز وسیع تر و متنوع تر می شود، گفت: اگر نیروی انسانی معتقد و آگاه نداشته باشیم، حتی با وجود تسلیحات روز دنیا، پیروز نخواهیم شد. معاون -امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان برخورداری از دید وسیع در مدیریت شهری را عامل توسعه مناطق، مدیریت صحیح و افزایش درآمد ا دانست و اظهار کرد: نگاه وسیع و مسئولانه به مسائل مدیریت شهری به معنای نگاه صحیح و قانونمند به موضوعات مختلف و تعامل صحیح با سرمایه گذاران در راستای استفاده از توان بخش های غیر تی در توسعه و عمران است. با سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز اگر این چند موردی که ذکر میکنم,شما هم یک یا چند خصوصیات زیر را دارا هستید بدونید که شما نیز سحر و یا جادو شدید.و حتما
انی که سحر و جادو میشن یک یا چند خصوصیات زیر در آنها ظاهر میشه: ۱-شبها خواب بد میبینند(یا کابوس میبینند) ۲-شبها موقع خواب,در یا دیوار منزل,مخصوصا سقف منزل صدا میده.(بیخود و بیدلیل) ۳-. رئیس جمهور منتخب با اعلام این موضوع که در برخی ای ها افرادی که مرده بودند نیز رای دادند گفت که تقلب در این انتخابات تحت بررسی وسیع قرار می گیرد. یکی از کاربران مدتی پیش پس از انجام مصاحبه عقیدتی- استخدام بانک مسکن، سوالات آن را بدین شرح اعلام کرد: معرفی خودتون و خوانواده(شغل پدر مادر برادر خواهر) اوقات فراغت چکار میکنی؟ عضو نهادی هستی مثل بسیج و ..؟ مراسم مذهبی شرکت میکنی؟ رو مه میخونی اسمش؟ اخبارو پیگیری میکنی؟ از کجا؟ اخبار روز کشور چیه؟ اختلاف مجلس و ت چطوری حل میشه؟ چطور.
ستاد در پاسخ به فضاسازی های وسیع، غیرمستند و خصمانه در خصوص خودکشی سید ی علیه جمهوری… سخنگوی فرا یون حج و زیارت مجلس از وسیع تر شدن مرزها با عراق در مراسم اربعین حسینی خبر داد. +اصولا من با چند دسته مجازی ها مشکل دارم. دسته اول آنهایی که میآیند میگویند "نظر گذاشتم بدو بیا نظر بزار" یا آنها که میگویند " وبت خیلی عالیه به منم سر بزن " که حاظرم سر لپتاپم شرط ببندم که اصلا مطلبت را نمیخوانند . یا آنها که خوشی در زیر دلشان کرده و میآیند میگویند " امرو تولد عشقه منه. براش یه وب ساختم و قول دادم براش 1367 تا نظر جمع کنم . .

در اینجا راه مبارزه کلی با جریان سلطه طلبی بیان میشود نه راه برخورد مستقیم با 
افراد سلطه گر در جامعه . برای جلوگیری از حملات و جنگ نرم این افراد در ابتدا 
باید را ارهای مبارزه کلی با این جریان فکری را بیاموزیم .
اگر ما در مقابل حملات و جنگ روانی که افراد سلطه گر در محیط اطرافمان به راه 
می اندازند ناتوان هستیم و در خود احساس ضعف میکنیم وم شروع کار اینست که 
بدانیم و با کمال میل آماده پذیرش این باشیم که باید خودمان را تغییر دهیم و این به 
آن معنی نیست که فقط رفتار ظاهری مان را عوض کنیم بلکه این تغییر باید از 
درون انسان آغاز شود باید آن دسته از افکار و عقایدی که در مقابل سلطه طلبی 
برای ما ایجاد مانع میکنند را در خودمان از بین ببریم و این عقاید و 
افه پرستی ها و سنت های قدیمی از بین نمیروند مگر آنکه انسان هرچه بیشتر به 
سمت خداوند حرکت کند و بطور کامل مسیر دین و مذهب را برای خود در پیش گیرد 
چنانچه فکر میکنید مسیر و روند فکری شما بدون ایراد است در اشتباه محض هستید 
و در چنین ح ی دیگر توان تغییر افکار و عقاید خود را ندارید . خود همین مسئله که 
رفتار افراد خودخواه و سلطه طلب باعث ناراحتی فراوان شما میشود دلیل محکمی 
است مبنی بر اینکه که باید افکار و عقاید خود را در مسیر تغییر و تکامل قرار دهید
 در مرحله اول باید هرچه بیشتر و به هر مقدار که میتوانیم از افراد سلطه جو و 
سلطه گر فاصله بگیریم و دوری کنیم و آن عقاید و سنتهایی که ما را م م به رفت و 
آمد با این افراد میکند را دور بریزیم از سرزنش دیگران نترسیم که میگویند چرا 
رفت و آمد نمی کنید و منزوی شده اید و این حرفهای مردم برای شما باید جزو 
بی معنی ترین چیزها باشد . باید برای همیشه قید منافعی را که سلطه گر برای شما 
ایجاد کرده بزنید و از او چیزی نخواهید

در مرحله دوم خانواده و دوستان خود را بطور کامل از روشهای سلطه طلبی افراد 
آگاه کنید آنها را علاقه مند به یادگیری و پی بردن به این جریان فکری کنید به 
نحوی که اطلاعات آنها در این ضمینه روز به روز از شما بیشتر شود و از آن به 
بعد این خانواده باشد که در مورد سلطه طلبی به شما آگاهی بدهد .
در مرحله سوم سعی کنید برای مواجهه و مقابله با این افراد خودتان رفتار یک فرد 
سلطه گر را تقلید نکید . گرچه با این کار یک موفقیت نسبی حاصل میشود ولی 
چیزی که از دست می دهید بسیار با ارزشتر و گرانبهاتر است . اگر شما بیایید و 
برای ضربه نخوردن از این افراد رفتار خودشان را در پیش بگیرید پس از مدت 
کوتاهی شخصیت شما دچار تغییر میشود و خودتان هم مثل آنها میشوید یعنی تبدیل 
به چیزی میشوید که از آن متنفر بودید تبدیل به آدمی میشوید که از وجود او ناراحت 
بودید و او را موجود پست و فرومایه ای می پنداشتید . حالا بقیه هستند که شما را 
پست و فرومایه می بینند و از وجود شما در عذاب هستند . این حماقت محض است 
که با تقلید رفتار آنها خودتان تبدیل به چنین آدمی بشوید مگر میشود ما از متنفر 
باشیم ولی خودمان بشویم یا از قاتل متنفر باشیم ولی خودمان هم مرتکب 
قتل شویم 
شک نداشته باشید که تقلید رفتار سلطه گر ها باعث میشود خودتان هم سلطه گر شوید 
داستانی که در اینجا بیان میکنم بر اساس واقعیت است : روزی احمد نوجوان با 
شخصیت و محجوبی بود و زمانی که به قول معروف خودش را شناخت و وارد 
جامعه شد از رفتار سلطه طلبهای اطرافش ضربه زیادی خورد این مسائل او را 
خیلی ناراحت می کرد همیشه می ترسید مبادا دوباره به او توهین کنند و شخصیتش 
مقابل دوستان و فامیل خورد شود برای همین به فکر مقابله با آنها افتاد و در مقابل 
رفتار توهین آمیز سلطه گرها او هم رفتاری مشابه از خودش نشان داد تا به امروز 
که خودش یک سلطه طلب قهار شده و خوانواده و اطرافیان از او دوری میکنند 
فریده دختری مهربان و مردم دوست بود و زود به زود به فامیل سر میزد یک روز 
که احمد و خوانواده اش که پسر او میشود به خانه فریده رفته بودند و در آن روز 
به قول معروف شورش را درآوردند و به حدی نصبت به فریده و خوانواده اش رفتار 
توهین آمیزی داشتند که فریده نتوانست تحمل کند و آنها را از خانه اش بیرون کرد . 
آنروز فریده از رفتار خودخواهانه احمد متنفر بود ولی ی در کنارش نبود که به او 
بگوید سعی کن خودت مثل آنها نباشی سرانجام او به اندازه ای از این رفتارهای 
اطرافیان ضربه خورد که از ترشس برای مقابله با آنها  روش سلطه طلبی را بکار 
برد و بعد از گذشت چند سال به چیزی تبدیل شد که از او متنفر بود تا به امروز که 
فریده به موجودی مخوف تبدیل شده تا حدی که حتی مادر خد امرزش از او 
می ترسید فریده و فرزندانش با خوی درندگی که داشتند و رفتارهای توهین آمیز و 
پرخاشگری مادرش را روانه آسایشگاه روانی د و بعد از چند سال در آنجا 
درگذشت .

داستان سید محمد هم همین گونه بود یک جوان فهمیده و با شخصیت که از ترس 
ضربه نخوردن در اجتماع رفتار سلطه طلبی را در پیش گرفت و امروز یک 
سلطه گر قهار است ولی خواهر و برادرش از او فراری هستند همینطور احمد و 
فریده که پسر و دختر او هستند با سید محمد هیچ گونه ارتباطی ندارند زیرا 
نزدیک شدن یک سلطه گر به قلمرو دیگری باعث شروع نزاع می شود . این سه نفر 
سایه هم را با تیر میزنند اما در مواقعی که منافعشان ی ان باشد بهترین همکاری را 
انجام می دهند

یک چشم انداز وسیع تر در مقابل ما هست بیایید برای در امان ماندن از شر درنده ها 
خودمان درنده نشویم 
در مرحله سوم راه و مسیر درست دین را طی کنیم که البته منظور فقط انجام 
واجبات مانند و روزه نیست بلکه باید افکار و عقاید درونی را در مسیر آرمانهای 
و قرآن قرار دهیم و تا جایی که و دین به ما اجازه میدهد در مقابل 
سلطه طلبی موضع گیری کنیم و از روشهای درستی که به شخصیت خودمان صدمه 
نزند برای دفع شر این افراد استفاده کنیم
منبع اصلی مطلب :   www.monster-cabin.blogsky.com 
اگر این مطلب را در سایتهایی که از محیط اینترنت خوراک برداری میکنند میخوانید برای دیدن مطالب بیشتر از وبلاگ اصلی بازدید فرمایید دِلی باشد ، وسیع و بسیط ، وندر آن دل ، خانه ای پر ز وجود . گُلی باشد ، ریحان و الوان ، پیش آن گُل، بلبلی نغمه سرا . گِلی باشد ، ذیروح و عاشق ، وندر آن گِل ، باده ای نوشین . پُلی باشد ، از دلی بر دل ، پیش آن پل ، عاشقی در احتضار . تیر ماه ۹۰ پارک ملکه سیرکیتع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلند که برای علاقمندان آماده کرده ایم. بانکوک فقط یک شهراستان بزرگ وپر از آسمان اش  شلوغ و پرترافیک نیست. بلکه دیدنی های بانکوک فراوان است و دارای بسیاری از پارک های بزرگ و زیبا می باشد و مردم بانکوک برای ورزش و تفریح در این پارک ها لذت می برند.
ع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلندپارک ملکه سیرکیت بانکوک به مناسبت شصتمین سالروز تولد ملکه ساخته شده که بسیار زیباست و است بزرگی با سه فواره و مجموعه ای زیبا از درختان تایلند و دیگر کشورها را دارد. در تور بانکوک ما شرکت کنید تا مسافرتی خاطره انگیز برای شما رقم بزنیم.

ع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلندپارک با امکانات ورزشی مانند زمین تنیس، است شنا، زمین فوتبال و امکانات رفاهی دیگر است و می توانید بدون هزینه به این پار بروید و هم ورزش کنید یا به همراه خوانواده در این پارک به پیک نیک روید. و یا به همراه ک ن سوار شوید. انواع خاصی از گیاهان و نیلوفر آبی در این پارک قرار دارد. گردشگران می توانند با استفاده از تور ارزان تایلند در سفر به بانکوک از این پارک دیدن نمایند. منبع:thailandtor.com/bangkok-tour/

خطی کشید روی تمام سؤال ها تعریف ها، معادله ها، احتمال ها
خطی کشید روی تساوی عقل و عشق خطی دگر به قاعده ها و مثال ها
خطی دگر کشید به قانون خویشتن قانون لحظه ها و زمان ها و سال ها
از خود کشید دست و به خود نیز خط کشید خطی به روی دفتر خط ها و خال ها
خط ها به هم رسید و به یک جمله ختم شد با عشق ممکن است تمام محال ها فاضل نظری