هم خوانواده وسیع

به نقل از خبرگزاریها در مورد هم خوانواده وسیع : یاردیرین و ی, مرد روز های سخت ایت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی به دیدار معبود شتافت مراسم تشعیع ایت الله رفسنجانی 95/10/21 برگزار میگردد. به مناسبت درگذشت ایت الله رفسنجانی سه روز عزای عمومی اعلام و هم تعطیل اعلام شد اینجانب به نمایندگی مردم شهید پرور مسجد سلیمان ظایعه وارده را به معظم انقلاب, ملت و خوانواده ان مرحوم تسلیت می گوییم علی. میخوام تو به سایتی ثبت نام کنم ولی باید با موبایلم به یه شماره ای اس بدم ک متاسفانه با شماره کل خوانواده ثبت نام هر کی از خود گذشتگی کنه به اون شماره ک میگم اس بده و من ثبت نام بشم اونجا براش یه شارژ دوتومنی می م: دروغگو هم عَمَتِه: اگه شارژ ن یدم واست تُف کن رو صورتم اصَلن=))
در این دوره از مسابقات شهر سریش آباد با 4بو ور نونهال شرکت داشت که 3نفر از آنها موفق به ب مقام شده و تحسین حاضرین و تیمهای دیگر شهرستاها را موجب شدند.با تبریک به خوانواده ها/مربیان و جامعه ورزش شهر سریش آباد ب شبی بود که مولای متقیان حضرت علی {ع}براثر ضربه ی شمشیرابن ملجم ملعون فرق سرشان شکافته شد وفردا شبی است که پناه یتیمان ازکنار خوانواده گرامیشان وتمام مسلمانان میروند وماهم باید دراین شب به سوگ بنشینیم شهادت حضرت علی {ع} را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت میگویم ب شبی بود که مولای متقیان حضرت علی {ع}براثر ضربه ی شمشیرابن ملجم ملعون فرق سرشان شکافته شد وفردا شبی است که پناه یتیمان ازکنار خوانواده گرامیشان وتمام مسلمانان میروند وماهم باید دراین شب به سوگ بنشینیم شهادت حضرت علی {ع} را به تمامی مسلمانان جهان تسلیت میگویم طرف با پنج تا زن و هیجده تا بچه اومده ثبت نام کرده برا ریاست جمهوری تا استعمال(استعمال یا خوردن یا دود یا تزریق یا ...) رو قانونی کنه!! البته جای تعجب نباید داشته باشه. مملکتی که پرزیدنتش اون چنان باشه وضعش بهتر از این نمیشه ولی در کل من تو فکر اون مرد عیال وار هستم. یکی هم باید باشه بهش بگه برادر من شما اگه تو خانواده خودت و خوانواده های . امشب همه چیز در تو خلاصه میشود همه چیز بستگی به حرف تو دارد شاید نداشته هایم بیشتر از داشته هایم باشد اما اگر عشق را قبول داری دوستت دارم میخندی.................................. اری عشق شرایط بین خوانواده هاست شاید معجزه شود معجزه عشق و تو بگویی اری یعنی میشود؟ شاید.......... بسم الله الرحمن الرحیم درسلسله مقالات (ستیز با )، قصد است به برخی از شبهات رایجی که وه ون بر علیه تشیع نشر داده انده پاسخ داده شود. باشد که در تشخیص نور از ظلمت پیروز باشیم. شبهه 1 : بسیاری از بزرگان اصحاب با اهل البیت(علیه السلام) پیوند خویشاوندی بر قرار کرده اند، و حال این شبهه مطرح است، آیا این به منظور محبت و دوستی اهل البیت (علیه ال. سلام من سه ماهه با نامزدم عقد ایشون و من هیچ مشکل خانوادگی و دینی و ... نداریم اما نامزدم بمن میگوید هیچ حس و عاطفه ای نسبت به من ندارد . من نه از لحاظ چهره نه خونوادگی نه دینی نه هیچ مشکلی ندارم ولی نامزدم به من بی اعتنا هست و مرا خیلی خورد کرده . اما من با این حال دوستش دارم و نمیخواهم کارمون به طلاق کشیده شود. ایشون در مراسم خواستگاری . علی و سهیلا چگونه به هم رسیدند و دل دادند؟ عشق چه کارها که  نمی کنه وای وای وای چند سال تجربه رانندگی هنوز 13 سال بیشتر سن نداشت که به خانواده اش گفت من نمی توانم درس بخوانم و  هیچ علاقه ای به درس و مشق و نوشتن خواندن  ندارم  خوانواده علی گفتند پس در  اینده  میخوای  چیکاره  بشوی؟ علی گفت راننده  اتوبوس گفت اگر واقا.
حتما بارها در تلویزیون و برنامه های رازبقا دیده اید که حیوانات درنده بعد از اینکه 
فرزندانشان بزرگ میشوند آنها را با خود به شکار میبرند و ط ای را بیجان 
میکنند و در مقابل طوله شان میگذارند تا آنها هم شکار را بیاموزند و 
ترسشان بریزد .در مورد افراد سلطه گر هم همینطور است شاید برخورده باشید که 
در یک جمعی یا در یک میهمانی فرزند کم سن و سال یکی از آنها به دیگران و 
افراد بزرگسال توهین و بی احترامی میکند ولی  ی از ترس آنکه مبادا والدین آن 
کودک ناراحت شوند یا تلافی کنند و غیره .... جرات نمیکند حرف یا تشری به
آن کودک بزند و او را تنبیه کند . این به این خاطر است که افراد سلطه طلب زمانی 
که میبینند بر یک جمع یا فامیل تسلط کامل دارند به دلیل برطرف نیاز آنها و 
یا ترسی که از او دارند حتی در صورت توهین های مکرر نمیتوانند آسیبی به 
موقعیت او یا فرزندش برسانند به فرزندش اجازه میدهد تا با توهین به بقیه 
راه سلطه طلبی را بیاموزد .

اما در بین فرزندان آنها زمانی که بزرگتر میشوند و شخصیت آنها شکل میگیرد 
سلطه گر آن فرزندی را از همه بیشتر دوست خواهد داشت که مثل خود او شده باشد 
و راه روش او را در پیش گیرد و اگر فرزند دیگرش از آن مسائل سردرنیاورد و 
آنگونه مثل او خودخواه نباشد او را از خود میراند و تمام حق و حقوق خوانواده را 
به فرزند مورد علاقه اش میدهد حتی به او اجازه میدهد که به فرزندان دیگر توهین 
نماید و آنها را استثمار کند .
ولی اگر در بین همه فرزندان او شخص سلطه طلبی نباشد و آنها با سلطه گر همراه 
نشوند این امر ممکن است که سلطه گر در بین فامیل یا نزدیکان خود ی را که 
خوی سلطه طلبی اش به او رفته و اعتمادش را به خود جلب کرده مانند خواهر زاده 
یا شاگرد مغازه یا همکار به خودش نزدیک کند و بقول معروف عصای دست خود 
کند که در اینصورت او حتی از افراد خوانواده هم به سلطه گر نزدیکتر خواهد بود و 
از تمام لطف و محبت و دلسوزی سلطه گر بیش همه برخوردار است . حتی 
سلطه گر او را از خوانواده اش هم به خود نزدیکتر میداند و محرم اسرار خویش 
میکند.
خصوصیات سلطه طلبی بخش اول پاااااااااتلااااااااگ بازم یه روز فوق العاده در کنار خوانواده ی نتورک یکی از لذتهای این کار اینه که میتونی هم کار کنی وهم تفریح و قراره که فردا در کنار هم یکی دیگه از اون تفریحات و داشته باشیم این دوره نی راس ساعت 18 در منزل لیدر ارزشمندم در شهر رشت برگذار میشه این دور همی فوق العاده با حضور لیدرای ارزشمندمون آقای پوررضا و خانوم خلیلی برگذار میشه خدا رو شکر که من رو با نتورک اشنا کرد که بتونم در کنار کارم چنین تفریحات سالمی رو در با دوستانم داشته باشم نمیرسم من از این جاده ها به گرد شما به خاک پای گدایان کوچه گرد شما خدا کند که عنان گیر مرکبت باشم فدای پابه رکابان در نبرد شما ارادتی به تو و خوانواده ات دارم منم غلام غلامان فرد فرد شما چرا شبیه گذشته مرا نمیخواهی؟ مگر نمیخورم آقای من به درد شما غروب رسیده زمان خجلتم از مرور نامه ی اعمال و آه سرد شما
بسم رب شهید...
این نوشته ها دستنوشته های یک پسر هفده ساله هست...سالها درس نخوانده!!!از کلمات قلمبه سلمبه استفاده نمیکند...اما حقیقت این جهان رو به راحتی به تصویر کشیده...و من یه سوال دارم..کدام فلسفه دان به این زیبایی میتواند حرف هایش را بزند؟؟؟
وقتی تو متولد میشوی همه خندانند و تو گریان..کاری کن که وقتی میمیری همه گریان باشند و ت. http://p os-g.ak.instagram.com/hp os-ak-xaf1/10707213_649289008519366_838647871_n.jpg میبینمتون ❤️ http://p os-f.ak.instagram.com/hp os-ak-xaf1/10724028_360044074160757_231369559_n.jpg متاسفانه در روزهای اخیر شاهد برخی رفتارهای توهین امیز از سوی برخی افراد به ظاهر طرفدار به خوانواده ام (در واقع به من) بودم از این ساعت هر شخص یا اشخاصی که این رفتارهارو تکرار کنند نه تنها بلاک میشن بلکه قطعا از طریق مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد فرزاد فرزین این جلسه از سری جلسات خصوصی مسافرین نمایندگی شهرک غرب به مورخ 21 تیرماه به ی آقای مجیدجوانمردی ، نگهبانی آقاسی مهران صالحی و دبیرری آقای میلاد ت یبی بادستور جلسه " حرمت کنگره 60 - چرا رابطه کاری ، مالی و فامیلی در کنگره ممنوع است ؟ " راس ساعت 18 آغاز بکار نمود . سخنان : از مهران عزیز سپاسگذارم که این فرصت را به من داد تا خدمت کنم.
بنده در اوایل سفر اول بودم که حال خوبی نداشتم و یک روز در حیاط کنگره با یکی از کمک راهنما ها جروبحثم شد که مشگل از بنده بود و راهنمای بنده من را صدا کرد و گفت ایرادی نداره اینجا برجکت را زدند و ناراحت شدی مطمین باش اگر در کنگره دوام بیاوری دیگر سیلی نمیخوری من قبل از کنگره خیلی سختی کشیدم و سیلی خوردم چون هیچ وقت حرمت خودم را نگه نداشتم ولی از زمانی که وارد کنگره شدم دیگر سیلی نخوردم خیلی ها هستند که مصرف کننده هستند ولی حرمت تمام خانواده را نگه میدارند ولی من حرمت خوانواده خودم را نداشتم به این دلیل که نمیتوانستم.
ی که نمیتواند حرمت خودش را نگه دارد به دیگران هم بی حرمتی میکند من حتی حرمت خانه خودم را نگه نداشتم به این دلیل که افراد خلاف کار را به منزل خود می آوردم منزلی که خواهر برادر و مادر بود و من حرمت هیچ را نداشتم. قبل از کنگره یک پیکان نمره زاهدان داشتم که رفتم زاهدان با دو نفر آشنا شدم که برای من جنس می آوردند و من فقط اسم یکی از اینها را میدانستم و هیچ چیز دیگری از آنها نمیدانستم نه آدرس داشتم و نه هیچ چیز دیگری و پای این اشخاص را به منزل خود باز می و حرمت نمیدانستم یعنی چه و این حرمتی که در کنگره خوانده میشود روز اول که وارد کنگره شدم آقای زرکش این حرمت را به بنده داد و گفت این را بخوان و حرمت اینجا را داشته باش
خانواده من در بعضی مواقع ماه ها من را نمیدیدند و حتی نمیدانستند کجا هستم و چیکار میکنم و من در زندانها به سر میبردم زمانی هم که بیرون از زندان بودم فقط برای خوانواده خود مشگل درست می برادرم چاپ خانه داشت وقتی میرفتم جلوی چاپ خانه من را که میدید به ش میگفت یک مقدار پول به این بدهید از اینجا برود تا آبرویم نرفته است اینقدر برای خانواده مشکل درست می و ناراحتشان می که کارشان به بیمارستان کشیده میشد و الان مادرم زمین گیر شده و من از مادرم مراقبت میکنم و تمام زندگی من شده مادرم.
من قبل از ورودم به کنگره هیچ چیز نمیدانستم و از نظر دانایی صفر بودم ولی از وقتی وارد کنگره شدم خیلی چیزها یاد گرفتم.
یاد گرفتم در کنگره باید به همه احترام گذارم و حرمت کنگره را اجرا کنم با خانواده رابطه خیلی خوبی دارم و تمام اینها را مدیون کنگره هستم. تهیه گزارش : مسافر دانیال مقصودی امروز بعد مدتها داشتیم خاک گلدونارو عوض میکردیم. دیدم یکی از اعضای خوانواده(خانواده رو ببین چه شکلی نوشته بودم آخه: عالی هستم من) تمام علفای تو گلدونارو کنده و داره میریزه دور...قاطی اون علفا چندتا دسته شبدر هم بود. برگشتم گفتم بذار یه چنتاشون باشه. من اینارو دوسدارم. بعدم میگن اگر چهاربرگشونو پیداکنی خوش شانسی میاره. حین انگولک شون .

ید و 2,000 تومان
رمانی با شخصیت های مشهور کره جنوبی درام و رمانتیک . رمان در مورد دختری روستایی که برای کار به شهر سئول میره و اتفاق های تلخ و شیرینی برایش رخ میدهد او در شهر کار میکند و پول هایش را برای خوانواده اش در روستایشان میفرستد . او به عنوان تمیزکار به خانه یکی از بازیگر و خواننده معروف کره فرستاده میشود در این بین اتفاق های زیادی رخ میدهد . فایل pdf است و میتوانید پس از ید کنید ، داستان متنی بسیار روان و ساده دارد .

شرح مختصری از داستان

سارا دختری روستایی بود که برای کمک به خانوادش اومده بود شهر کار کنه

چون زندگی تو سئول خیلی هزینه داشت اول رفت تو یه شهر کوچیک سر کار

بعد از تغییر مکانش به سئول از تو آگهی ها یه کار پیدا کرد خونه خدمتکار شده

بود بعدا" میفهمه که محل کارش یکی از خونه های یه خواننده و بازیگر معروفه

و به ندرت به اون خونه میره در طول زمانی که اونجا کار میکرده بین اون

دوتا اتفاقهای زیادی می افته و جونگ مین اون و از خونه بیرون میکنه .

ب همین موقعها بود که بعد از سه روز پشت هم لانگ کشیک، خسته و ملول رو مبل دراز کشیده بودمو دلم گرفت!گفتم میشه بریم بیرون دوری بزنیم؟گیسو که امتحان داشت و مامان گفت من نمیتونم. با پدر و آهو برید...ماهم به هوای یه دور کوچیک تو شهر راهی شدیم...از کوچه که اومدیم بیرون، بابا صدای پخشو بلند و گفتن دختراااااااااا پییییییشششش به سوی ماسوله!ما د. سلام به همگی. یه خاطره ای میخوام براتون تعریف کنم که ارزش گوش دادن داره و مربوط میشه به زود قضاوت : . . دو سه سال پیش من با خانواده رفته بودیم شمال.اونجا دو سه روز میخواستیم بمونیم که پلاژ های اداره رو رزرو کرده بودیم... روز آ که قرار بود برگردیم شهرمون یه بارون خعلی خعلی شدید گرفته بود به حدی که همه ی ماشینا آژیرشون در آمده بود.ما هم آژیرشو خاموش کردیم پلاژ های دورو بر هم همین طور. ولی پلاژ بغلیمون اصلا عین خیالشم نبود آژیر ماشینش یه سره شده بود.خاموش هم نمیکرد.... از ساعت 6:30 تا 10 ماشینشون گیر میزد.مردمم میخواستن بخوابن با این صدای ماشین اونا نمیشد. همه اومدن بیرون با هم در پلاژشونو زدن هر چی در زدن ی درو باز نکرد.ماشینم همینجور گیر میزد. مردمم فح میدادنو درو میکوبیدن بعد یه ربع بیخیال شدن و رفتن ما هم وسایلمونو جمع کردیم که بر گردیم. ماشینو روشن کردیم که بریم.....یه دفعه من چشم به پشت ماشینه افتاد که این آرم بود: بعد به خوانواده هم گفتم همینجور چند دیقه نشسته بودیمو فکر میکردیم.... به رفتار مردم به قضاوتشون به های زشتشون که یهو از اون پلاژه چند نفر اومدن بیرون که تازه بعد 4 ساعت متوجه بارون شدن چون با چ ون دیدن.... ما هم که قضیه رو فهمیدیم رفتیم از روی چراغ ماشین بهشون گفتیم که آزیر میزنه اونا هم خاموش .... اون موقع فهمیدم که زود قضاوت چه بده..... امیدوارم براتون مفید باشه.ممنون بهراد بابائی. نظر یادتون نره.بای behrad222. زندگی پسرک رسیده به سنینی که سهم زیادی از کودکی شادمانه ام را تشکیل می دهد و یادآوریش لبخند، نشاط و غبطه را با هم در وجودم سرازیز می کند. دیروز سه تایی (محمدحسن، محمدصدرا و زهرا: نوه های سه گانه خوانواده مادری)با مامان جون - مادر من- رفته اند ید و بستنی و آدامس بادکنکی یده اند. بخش آدانس بادکنکی و چاپ ع های آن روی دستها، من را پرت می کند. چند روز پیش تو مسجد محلمون اعتکاف خواهران برگزار شد. شبی که اعتکاف تموم شده بود اونجورکه خوانواده هاشون با گل و شیرینی ازشون استقبال از بازیکنان اسپانیا وقتی که قهرمان جام جهانی شد استقبال ن شـــاد + اعتکاف + جام جهانی+ مسئولان تدارکات اعتکاف

کتاب رمان آبرویم را پس بده

خلاصه داستان :

اُرکیده یه دختر تحصیل کرده است . یه دختر که تو ناز و نعمت بزرگ شده و همه چی داشته ، حتی ازادی بیش از حد و تو این بین با سپهر صولتی آشنا میشه .

عاشق و دلباخته اش میشه و کم کم رابطه ای شکل میگیره که حداقل سرنوشت ارکید رو به لجن میکشه .
ارکید ناخواسته پا تو زندگی ای میذاره که نمیدونه خودش اون رو انتخاب کرده یا سپهر .
ارکید حامله میشه ولی خونواده ها کم کم میفهمن . بچه رو تو دعوایی که به وجود میاد از دست میده همه چی بهم میریزه و در نهایت ارکید با سپهر ازدواج میکنه .
هردو خوانواده سپهر و ارکید رو طرد میکنن . برای سپهر مشکلی نیست . اونقدر داره که با کمک کارخونه اش زندگیش رو بگذرونه .

حالا سه سال از اون روزها گذشته . ارکیده تو کارخونه حاج رسولی مشغول به کاره و زندگیش رو به سختی میگذرونه تو این بین حافظ ، تک پسر حاج رسولی به خاطر سوء تفاهمی که پیش میاد بدجوری کمر به اب ارکیده میبنده . حالا باید دید آیا ارکیده میتونه به تنهایی و با تکیه به مردی مثل سپهر از پس زندگیش و حافظ مغرور بر بیاد؟

نام کتاب : آبرویم را پس بده
نویسنده : moon shine
حجم کتاب : 4.36 مگابایت
تعداد صفحات : 242

رمان آبرویم را پس بده
_____________________________________________________________________
فروی
مهدی شیخی
http://mehdi-sheikhi5550.persianblog.ir
http://mehdi-sheikhi5550.
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر منبع بلامانع


در غیاب زمان (ع) جانشین ایشان ولی فقیه  یعنی  حال حاضر ایران است 
تا حالا به سخنرانی های  گوش داده اید وقتی ایشان دائما حرف از 
سلطه طلبی میزنند و البته منظور ایشان کشور ها و  تهای سلطه طلب هست . اما 
این ت ها چطور میشه که سلطه طلب میشوند مگر غیر از این است که آدمهای 
سلطه طلب میایند و تهای سلطه طلب را ایجاد میکنند خوب این افراد در کشور ما 
هم وجود دارند . اینکه ت ما سلطه گر نیست دلیل بر این نیست که تو کشور ما 
آدمهای سلطه طلب و خودخواه وجود ندارند . این افراد همیشه و همه جا هستند از 
همین ات مردم مثل فامیل و همکار و جمع دوستان درست میشن . به این 
صورت که یکی از آنها دلش میخواهد بقیه تحت نفوذ و فرمان او باشند و این طرز 
فکر تا حدی پیشرفت میکند که آن فرد دلش میخواهد اطرافیانش بدون اجازه او حتی 
حرف نزنند و هیچ کاری را بدون م با او انجام ندهند . درست مثل یک پدر 
مستبد در خوانواده . اما پدر در خوانواده اگر چنین طرز فکری داشته باشد بحق است 
ولی این طرز فکر از یک دوست یا فامیل که بزرگتر ما نیست و حقی بر ما ندارد 
درست نیست . و آن فرد هم خودش این را میداند که مردم تصمیم گیری های 
خودخواهانه او را به راحتی نمی پذیرند و نمیگذارند که او بزرگ و تصمیم بگیر 
جمعشان باشد . با وجود همچین موانعی آن فرد خودخواه که می خواهد رئیس همه 
باشد از روشها و نقشه هایی استفاده می کند که بقیه از آن اطلاع ندارند و خیلی 
راحت گول میخورند و از آن به بعد اجازه میدهند که او رئیس باشد و او را الگوی 
خود میکنند . هر کاری که بخواهد برایش انجام میدهند و طرز فکرشان را از او 
تقلید میکنند با این تفاوت که در مقابل آن فرد خودخواه عمل خودخواهانه ای از ایشان 
سر نمیزند . و به این صورت میشود که آن عده از مردم  کم کم دین و اصول درست 
زندگی خود و سبک و روش ان را فراموش میکنند و تبدیل به افرادی پوچ و تو 
خالی میشوند .
سلطه طلبی از یک فرد شروع میشود                              خصوصیات سلطه طلبی بخش دوم
اقا رفته بودیم دریاچه خلیج فارس (مال تهرانو میگم ) خواستیم زیلو بندازیم یارو نگهبانه با شجاعت تمام در سوتش فریاد کشید گفت رو چمن نشینید ! این شوهر مام برگشت گفت (لاو لوتگد بکَن ) خودم هم هنوز معنی این حرفو نفهمیدم هرکی دونست به منم بگه : نگهبانم چ چارتا شد با یه لحجه ترکه داغون برگشت گفت چع گفتی ! مام ترسیدیم گفتیم باشه نمیشینیم میشنیم رو سنگ ماسه کنار صدف : اونم گفت نمیشه ماسه میشکنه : بخودا خواستم در این موقع (چِنگ بزارم در حلقش) خفش کنم ولی خو بزرگی گفتن کوچیکی گفتن ولی خوب در کل برگشتم گفتم گوه نخور : و زیلو رو همون جا پهن : حالا بگذریم چهارتا فش خوردیم و یه دعواییم کردیم بعد ده پونزده دقیقه یه خوانواده قشنگ جلو چش ما نشست رو چمن اونم تو فاصله سه چهار متری ما نگهبانم برگشت ولی هیچی نگفت مام چشامون گرد شده بود این هوا (0_0) دید داریم نگاش میکنیم گفت دیگه جا نمونده رو سنگ فرشا ! از قضا تلفنم زنگ خورد اون اهنگ الله الله لا الله الی لاه (ایران ایران ) ... منم نه گذاشتم نه برداشتم بلند شدم مثل موقعه ای که اذان میگن دستمو گذاشتم در گوشم داد زدم : شنوندگان گرامی امروز در روز ۴ داد چمن ازاد شد بعد با گوشیم اهنگ ممد نبودی گذاشتم :) چند روزی بود که دوباره به دامان خدا بازگشته بود،عطش زیادی برای خ شدن پیدا کرده بود. هرروز عصر به سراغ پارسای شهر خود می رفت وهرروز چیزی در مود آیین عشق از او می پرسید و جرعه ای می نوشید . یک روز پارسا به او گفت :می دانی برای آنکه راه آسمان را گم نکنیم چه خون دلها خورده شده وخون چه ان و جانشینانی برزمین ریخته شده ؟ داستان ها را یک به یک گفت.از طوفان نوح ،ازمبارزه داوود، از شهادت یحیی ، از تلاش های سلیمان وازمبارزه نابرابر یک نفر به صدها نفر ، ازاسارت خوانواده بندگان خوب خدا... اوگفت آن مبارزه های تاریخی در روزهایی رخ داد که روز خدا نامیده می شوند. جوان پرسید: اکنون که دیگر آن مبارزه ها وجود ندارد پس ما نمی توانیم برای آیین آسمان کاری کنیم ؟ یعنی ما دیر رسیده ایم؟ آن ها که در آن زمان بودند منفعت بردند و ما دیگر نمی توانیم ازمبارزه در راه خداسهمی و سودی ببریم ؟! پاسخ شنید: هرروز روز خداست وهمه جا دشت مبارزه برای خدا! هرروز در درون تو جدالی است بین تاریکی و روشنایی و تو می توانی سیاهی را برگزینی یا سپیدی را. همه جا میدان مبارزه است. همه جا عرصه امتحان و انتخاب است. در خانه ات ! خیابان! محل کارت! پشت میز ! ایستگاه اوتوبوس! پارک محله تان! همه جا!همه جا میدان مبارزه است وهمه روز ،روز خدا. هر روز که برمی خیزی می توانی انتخاب کنی در یان آسمان و همراه فرشته ها باشی یا در خیل ، تصمیم با توست که مبارزه راه نور باشی یا رهرو کوره راه ظلمت! «مجموعه پاو وینت های هشت بهشت» آخیــــــــ.... چ قشنگه این متنه؟! :))) شاملو :)) آقا رمانای سالینجر خیلی خوبن...مخصوصا دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم :)) خیلی بدهــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ :(((((((((((((( +حوصله ندااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااارم... +حالم از درس خوندن به هم میخوره... +مسافرت میخوام.... +اونقدر تو فامیل همه دارن شوهر میکنن،از ازدواج و شوهر و اینا متنفررررررررررررررررررررررررم... همشون رفتارشون عوض میشه...موضوع صحبت ا عوض میشه...میچسبن عین چی ب شوهر و خوانواده اونا..(واسه دوستام : سوءتفاهم نشه ها،خواهرم استثناء شکرخدا!) +خلاصه این ک کم مونده ترک تحصیل کنم برم کار کنم پول دربیارم دوستامو بردارم بریم عشق و حال...(دوستام شامل : مهتا نگار سحر بیتا شقایق سپیده پریا ... ) +خاک تو سر مدرسه ابه مون...معاون پرورشی گف تا اردیبهشت اردو نداریم : کصافطا.... +ااااااااااااااااااااااااااااه... :((((((((((((((((((( maedeh علی علیه السلام در بصره برای عیادت علاء بن زیاد آمد، چون خانه وسیع او را دید، فرمود:
چنین خانه وسیعی را در دنیا برای چه می خواهی؟ تو در آ ت به خانه وسیع محتاج تری.
آری، اگر به وسیله این خانه وسعت خانه آ ت بخواهی، در آن از مهمان پذیرایی کن و صله رحم بجای آر و حقوق شرعیه را از آن آشکار کن، چون چنین عمل کنی به خانه وسیع آ ت رسیده ای . ادامه مطلب مسابقات قهرمانی کاراته کشور سبک شیتوریو شوکوکای یونیون در مورخه8الی9مرداد94در رده های نونهالان نوجوانان جوانان بزرگسالان وپیش وتان در شهر مقدس قم برگزار گردید. تیم استان کهگیلویه وبویر احمد به س رستی علی نیکو با 13 شرکت کننده صاحب عناوین ذیل گردید. 1-محمد جواد خجسته زاده نونهالان 36کبلوگرم مقام اول 2-محمدرضاکامیاب نونهالان 39کیلوگر. 
رنگ ها و معانی آن ها در دکوراسیون منزل
آشنایی با انواع پینک ها در دکوراسیون خانه  رنگ های فعال در دکوراسیون خانه
رنگی که خوانواده برای هر منزلی برمی گزیند جو منزل شما راگویا می باشد.
طراحان داخلی، رنگ هایی را برمی گزینند انتخاب می کنند} که علاوه بر ویژگ. بله پایان کار گانگنام رسید و سه تا ع جدید از خوانواده ی کیم جونگ دائه در سریال چقدر من بابای مین هو توی سریال و دوسش دارم ع ا خیلی قشنگن دوسشون دارم بچه ها یه نکته ای بگم..اگر من زوج هنری نمیزارم الان توی یان چند روز دلیل بر کم کاری من نیست از ب سرور سایت ها و انجمن ها ابه ماله یک سری ها درست شده و یه سری ها نه اگر تا فردا درست نشه ..ادمین سایت گزارش میده باید منتظر بمونیم اگر به صحت حرف های من شک دارین میتونین برین ببینین البته من شانس ندارم همون موقع که میرین سایت درست شده خخخ www.3.serialkorean.in http://www.uplooder.net/img/image/5/6d70a1ad48bea00b849b0fd6006201e0/1.jpg حالا اوپا باید یه ذره استراحت کنه چون تور کنسرت هاشم شروع میشه و حتما نیاز به تمرین و قوای بدنی داره اوپــــــــــا فایتینگ امروزه نقش مدیریت طیف در توسعهٔ باند وسیع، به طور چشمگیری رو به افزایش است؛ به طوری که انتظار می رود اغلب کشورهای در حال توسعه، با به کارگیری فناوری های bwa ، بتوانند بازار باند وسیع خود را گسترش دهند. بسیاری از رگولاتورها، خواستار صدور مجوزهای اجرایی قابل تغییر و بازارمدار طیف هستند که می تواند شرایط سرمایه گذاری روبه رشدی را برای عرضهٔ خدمات bwa فراهم کند. همچنین این رگولاتورها قصد دارند از انباشت سرمایه در عرصهٔ طیف، که منجر به تأخیر روند توسعهٔ عرضهٔ خدمات به مشتریان می شود، جلوگیری کنند. چالش های رگولاتوری برای مدیریت طیف باند وسیع و voip فرمانده عملیات نینوی، از آغاز قریب الوقوع عملیات وسیع برای مناطق باقی مانده در موصل خبر داد. آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع
آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع
جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع به لینک توضیحات و فایل بروید... آناتومی یک موتور جستجو وب فوق متنی در مقیاس وسیع
رئیس جمهور منتخب با اعلام این موضوع که در برخی ای ها افرادی که مرده بودند نیز رای دادند گفت که تقلب در این انتخابات تحت بررسی وسیع قرار می گیرد. رئیس جبهه اصلاح طلبان گفت: باید بُعد نظارتی مجلس بر اموال مسئولان دامنه وسیع تری پیدا کند. رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: صنعت هسته ای وسیع است و حوزه های متعددی را در بر می گیرد. از سرریز این فناوری می توانیم در حوزه های مختلف استفاده کنیم. سخنگوی فرا یون حج و زیارت مجلس از وسیع تر شدن مرزها با عراق در مراسم اربعین حسینی خبر داد. خونواده خاص اول که این خبر رو شنیدم گفتم حتما شایعه است.. اما الان از چند جای معتبر این خبر رو خوندم و فهمیدم متاسفانه حقیقت داره... دوستان و عزیزان خاص، الان بیشتر از همیشه امپراطور عزیزمون به انرژی و دعاهامون نیاز دارن.. بیاید همه همصدا بشیم و دعا کنیم.. همه انرژیامون و بفرستیم براشون.. هممون می دونیم که امپراطور چقدر قوی بودن و به عشق ما خوانواده خاص چقدر محکم ایستادن.. حالا نوبت ماست... پشت امپراطور محکم باشیم و از خدا بخوایم که عزیزمون شفا پیدا کنه... تی وی پلاس- مرتضی پاشایی خواننده خو ش صدای موسیقی پاپ که به دلیل بیماری اش در بیمارستان بستری است، بعد از ظهر 16 آبان به آی سی یو منتقل شد پاشایی که تا روز قبلش حال نسبتا مساعدی داشت اما بعد از ظهر امروز و به یکباره با تشخیص پزشکان از اتاقش به «ای سی یو» انتقال یافت و تحت مراقبتهای شدید پزشکی قرار گرفت. همچنین عصر ۱۶ آبان تعدادی از هنرمندان به دیدار مرتضی پاشایی رفتند و با وجود آنکه پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده بودند اما با درخواست خود پاشایی دوستان هنرمندش، دیداری کوتاه با ایشان داشتند. در این روز حمید سوریان، فرهاد جواهر کلام، محمد علیزاده، اعضای گروه سون (آرش قنادی، قنادی ، کیارش پوزشی)، شهرام شکوهی، رسول تر (شرکت آوای دوران و تهیه کننده گروه سون)، میلاد تر ، معین راهبر (آهنگساز)، حسین توتونچیان (مدیر موسسه ققنوس و سایت ایران کنسرت) و پیمان عیسی زاده ( ار تر مرتضی پاشایی) حضور داشتند. شایان ذکر است که تمامی خوانندگان حاضر در بیمارستان اظهار امیدواری د با بهبود مرتضی پاشایی کنسرت گروهی برگزار کنند +اصولا من با چند دسته مجازی ها مشکل دارم. دسته اول آنهایی که میآیند میگویند "نظر گذاشتم بدو بیا نظر بزار" یا آنها که میگویند " وبت خیلی عالیه به منم سر بزن " که حاظرم سر لپتاپم شرط ببندم که اصلا مطلبت را نمیخوانند . یا آنها که خوشی در زیر دلشان کرده و میآیند میگویند " امرو تولد عشقه منه. براش یه وب ساختم و قول دادم براش 1367 تا نظر جمع کنم . . خونواده خاص اول که این خبر رو شنیدم گفتم حتما شایعه است.. اما الان از چند جای معتبر این خبر رو خوندم و فهمیدم متاسفانه حقیقت داره... دوستان و عزیزان خاص، الان بیشتر از همیشه امپراطور عزیزمون به انرژی و دعاهامون نیاز دارن.. بیاید همه همصدا بشیم و دعا کنیم.. همه انرژیامون و بفرستیم براشون.. هممون می دونیم که امپراطور چقدر قوی بودن و به عشق ما خوانواده خاص چقدر محکم ایستادن.. حالا نوبت ماست... پشت امپراطور محکم باشیم و از خدا بخوایم که عزیزمون شفا پیدا کنه... تی وی پلاس- مرتضی پاشایی خواننده خو ش صدای موسیقی پاپ که به دلیل بیماری اش در بیمارستان بستری است، بعد از ظهر 16 آبان به آی سی یو منتقل شد پاشایی که تا روز قبلش حال نسبتا مساعدی داشت اما بعد از ظهر امروز و به یکباره با تشخیص پزشکان از اتاقش به «ای سی یو» انتقال یافت و تحت مراقبتهای شدید پزشکی قرار گرفت. همچنین عصر ۱۶ آبان تعدادی از هنرمندان به دیدار مرتضی پاشایی رفتند و با وجود آنکه پزشکان ملاقات با وی را ممنوع کرده بودند اما با درخواست خود پاشایی دوستان هنرمندش، دیداری کوتاه با ایشان داشتند. در این روز حمید سوریان، فرهاد جواهر کلام، محمد علیزاده، اعضای گروه سون (آرش قنادی، قنادی ، کیارش پوزشی)، شهرام شکوهی، رسول تر (شرکت آوای دوران و تهیه کننده گروه سون)، میلاد تر ، معین راهبر (آهنگساز)، حسین توتونچیان (مدیر موسسه ققنوس و سایت ایران کنسرت) و پیمان عیسی زاده ( ار تر مرتضی پاشایی) حضور داشتند. شایان ذکر است که تمامی خوانندگان حاضر در بیمارستان اظهار امیدواری د با بهبود مرتضی پاشایی کنسرت گروهی برگزار کنند موسیقی ایرانیان پارک ملکه سیرکیتع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلند که برای علاقمندان آماده کرده ایم. بانکوک فقط یک شهراستان بزرگ وپر از آسمان اش  شلوغ و پرترافیک نیست. بلکه دیدنی های بانکوک فراوان است و دارای بسیاری از پارک های بزرگ و زیبا می باشد و مردم بانکوک برای ورزش و تفریح در این پارک ها لذت می برند.
ع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلندپارک ملکه سیرکیت بانکوک به مناسبت شصتمین سالروز تولد ملکه ساخته شده که بسیار زیباست و است بزرگی با سه فواره و مجموعه ای زیبا از درختان تایلند و دیگر کشورها را دارد. در تور بانکوک ما شرکت کنید تا مسافرتی خاطره انگیز برای شما رقم بزنیم.

ع های پارک ملکه سیرکیت بانکوک تایلندپارک با امکانات ورزشی مانند زمین تنیس، است شنا، زمین فوتبال و امکانات رفاهی دیگر است و می توانید بدون هزینه به این پار بروید و هم ورزش کنید یا به همراه خوانواده در این پارک به پیک نیک روید. و یا به همراه ک ن سوار شوید. انواع خاصی از گیاهان و نیلوفر آبی در این پارک قرار دارد. گردشگران می توانند با استفاده از تور ارزان تایلند در سفر به بانکوک از این پارک دیدن نمایند. منبع:thailandtor.com/bangkok-tour/

خطی کشید روی تمام سؤال ها تعریف ها، معادله ها، احتمال ها
خطی کشید روی تساوی عقل و عشق خطی دگر به قاعده ها و مثال ها
خطی دگر کشید به قانون خویشتن قانون لحظه ها و زمان ها و سال ها
از خود کشید دست و به خود نیز خط کشید خطی به روی دفتر خط ها و خال ها
خط ها به هم رسید و به یک جمله ختم شد با عشق ممکن است تمام محال ها فاضل نظری
لینک و ید پایین توضیحاتفرمت فایل word  و قابل ویرایش و پرینتتعداد صفحات: 9 روایت اولین صعوداین صعود را رینهولد مسنر و پیتر هابلر به همراهی تیم اتریشی درسال ۱۹۷۸ انجام دادند. مقالهٔ زیر شرح نخستین صعود بدون ا یژن به اورست است.این صعود را رینهولد مسنر و پیتر هابلر به همراهی تیم اتریشی درسال ۱۹۷۸ انجام دادند.دراین گزارش ازکتاب پیترهابلر بنام "صعود منفرد" وکنفرانس مسنر، دریکی از ای کوچک آلمان استفاده شده . تیم اتریشی مرکب از یازده نفر بوده، ولی پیتر ورینهولداز ابتدا به عنوان تیمی مستقل شرکت کرده بودند، وقرار بر این بودکه این دوتیم بایکدیگرهمکاری کنند.پیتردرکتاب خود توضیحات فراوانی راجع به خودش ورینهولد میدهد، که شمه ای از آن چنین است" من ورینهولدهمدیگر را از پانزده سال پیش به این طرف میشناسیم واساساً درآلپ باهم بزرگ شده ایم .هردو معتقد بودیم که کوهنوردی باید حتی المقدوربه دورهٔ اول خودش برگردد . یعنی کوهنورد حتی الامکان بدون وسایل کمکی وآزادصعود کند. امّا نکته دیگری که درآن توافق داشتیم، این بودکه امنیت تنها چیزی نیست که در کوهنوردی مهم است بلکه سرعت هم خیلی اهمیت دارد . "پیتردرسال ۱۹۶۹ درهیئتی که برای اولین بارصعودآلپینیستی روی یک قلّه خارج ازاروپا انجام میداد، شرکت کرد. ( نام قلّهgrand ye aja واقع درآند بود ) . درسال ۷۰ کارل هرلیخ کوفر به پیترهم پیشنهاد شرکت در برنامه نانگا را میکند . پیترابتدا آنرا قبول میکند، ولی بعداً ازاو دعوت میشودکه درامریکا تعلیم اسکی بدهد، بهمین جهت به امریکا میرودوبجای اوبرادر راینهولد در برنامه شرکت میکند. درامریکا پیتربعنوان اولین اروپائی ( اروپای مرکزی ) دیواره ال – کاپیتان (el - kapitan) راصعودمیکند.درسال۷۵ پیتر بهمراه راینهولد، برای اولین بار، یک ۸۰۰۰ متری را (گاشربروم- headen peak )بدون هیئت صعود میکند. این درعین حال اولین صعودهیمالیائی پیتر بود. پیترهمچنین، عضوهیئت سال ۷۷ بودکه برای صعود دیواره جنوبی دائولاگیری، عازم شده بود. پیتر درکار خود موفق نشد، امّا دستاوردهای زیادی برای صعوداورست به همراه داشت . زیرایک آشنائی کامل وجامع درموردبهمن به آنها داد، دائولاگیری برنامه آمادگی اورست بود.وامّا راجع به خصوصیات شخصی : پیترمینویسد " برای من تحسین مهم نیست، امّا رینهولد،شناسائی مردم را لازم دارد . ظاهرشدن در تلویزیون، رو مه هاومجلات وسخنرانیها . اومثل زن جوانی است که ازاول جوانی بایدبدرخشد ومن مثل چنگی هستم که باید د وست خود فروبروم.وضع قهرمانی برای من وجود ندارد . رینهولدخودش راهنوز در مرگ برادرش مقصر میداند ( بعضی هم همینرامیگویند، من میدانم که دلیلش تماما" بخاطرطوفان بود. درهیئت ماناسلو ۷۱ هم دو نفرکشته شدند که بعض ها معتقدند که مقصر مسنر بوده است . ولی من اینرا ناحق میدانم ) به این دلایل است که رینهولد ازافکارعمومی به نفع خود استفاده کرد تا با مخالفینش مبارزه کند. پیتر توضیح میدهد که چرا رینهولد اورا انتخاب میکند:"چونکه اوبدون من نمیتوانست به اورست برسد. من هم بدون او نمیتوانستم. من واو در کوهستان مثل یک بدن ومغز هستیم واو اصلا احتیاجی ندارد که مراقبم باشد ما تابه حال هیچ نزاعی (حتی لفظی) نداشته ایم ودرعین حال همیشه بدون صحبت نظر همدیگر را فهمیده ایم".هیئت ابتدا مسیر بونینگتون(bonington) درسال۷۵راانتخاب کرد. ولی بعدا بعلت مشکلات زیاد مسیر نرمال را پیش گرفت. هنگام بار بری ش ایی قربانی نشست یخچال میشودودر شکاف یخچال فرو میرود (ناحیه ای به طول۲۰۰ متر نشست کرده بودوشکافی بعرض۲۰متر را ایجاد کرده بود) نجات او غیر ممکن بود چونکه شکاف علاوه بر عمق زیاد بوسیله قطعات بزرگ یخ پر شده بود. اولین حمله به قله را رینهولد وپیتر بعد از اینکه کمپ۴ در گردنه جنوبی برقرار شد انجام میدهند ام در کمپ دوم پیتر که بر اثر خوردن ساردین مسموم شده بود بر میگردد.به رینهولد هم توصیه برگشت میکند. ولی رینهولد با دو ش ا به گردنه جنوبی میرود در همین موقع هوا هم درهم میشود. پیتر در موقع برگشتن مشکلات زیادی پیدا میکند ودرواقع عاملی که باعث میشود زنده بماند به قول خودش " خواست دوباره زندگی "بوده است. رینهولد که به همراه دو ش ا به گردنه جنوبی رفته بود،با طوفان بزرگی مواجه میشود بطوریکه دو شب ویکروزدر چادر زندانی میشوند ،در این مدت رینهولد به دو ش ا نوشیدنی گرم میخوراند واز کتک زدن و هم برای بیدار نگه داشتن (ودر واقع زنده نگه داشتن انها) ابا نداشته، هنگامیکه آنها دو روز بعد پایین میامدند انرژیشان کاملا تحلیل رفته بود وبه مرده بیشتر شبیه بودند.بعد از این تلاش یک تیم دو نفره شامل س رست هیئت و یک ش ا در یک هوای خوب در تاریخ ۳/۵/۷۸ بعنوان اولین اتریشیها روی قله اورست می ایستند. روبرت شاوور(یکی از فاتحان اورست) قبل از صعودش به پیتر گفته بود " تا جائیکه بتوانم بدون ا یژن میروم. در هر صورت تا ۸۰۰۰ متری" پیتر ورینهولد که بعد از یک هفته استراحت دوباره نیرو گرفته بودندبه کمپ دوم میایند ومنتظر میمانند تا تیم فاتح باز گردد. زیرا پیتر میخواست از شاوور در این مورد (ا یژن) ب اطلاع کند. او توضیح داد که از کمپ۴ به بعد مجبور بوده که از ا یژن استفاده کندچونکه بدون ا یژن به سرعت خسته میشده است. نظر عده ای دیگر هم همینطور بود.شما نمیتوانید آنقدر سریع باشید که به قله برسید . کمبود ا یژن شما را سریع خسته میکند .از این جهت پیتر کمی به فکر فرو میرود ومینویسد : ع زن وبچه ام را ر مقابلم میگزارم (پیتر در تمام کتب در مورد خوانواده اش صحبت میکند .ضمنا این کتاب را به همسرش هدیه کرده است)." ترس از مرگ اصلا در من وجود ندارد" ترس من از نقص عضو است. اگر عقلم را از دست بدهم یا چند انگست یا دستم را مثل موریس هرتزوک،شغلم را بعنوان راهنمای کوهنوردی باید روی میخ آویزان کنم .(این یک ضرب المثل آلمانی است. منظور داشتن چیزی بدون استفاده است) آنوقت آینده خوانواده ام نابود میشود..... شاید بهتر باشد که اساسا برگردم نزد خوانواده ام ... رینهولد
با
مقاله درباره روایت اولین صعود
سابق مردم دامغان در مجلس گفت: واردات کالاهای دارای تولید مشابه داخلی مخالف اقتصاد مقاومتی است و دامنه وسیع قاچاق به کالای داخلی ضربه می زند. قصه اش تکراری شده. ..همان غصه ی همیشکی همان دوری کشنده. همان ظلم همیشکی دنیا به دو دلداده تلخ است بعد از طی 500 کیلومتر راه حتی نتوانی لحظه ای به جشمها و دستهایش خیره شوی لمسشان بیشکش... دلم تنک است دیکر وازه ی خوبی نیست...جیزی عمیقتر و وسیع تر از اینها شااید بتواند حالم را توصیف کند...دلم داغ دوری دارد...داغی کشنده و تمام نشدنی... دستانش را .