هیچ جنگی در پیش رو نخواهیم داشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد هیچ جنگی در پیش رو نخواهیم داشت : سخنگوی وزارت خارجه با اعلام اینکه صندوق رای برای هموطنان ایرانی در کانادا نخواهیم داشت، به گفت وگوهای اخیر در تهران با مقامات کانا اشاره کرد و گفت که تاریخ دور بعدی مذاکرات چند هفته آینده مشخص خواهد شد. ایرنا نوشت: معاون پرستاری بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فعالیت دفاتر پرستاری در منزل در سراسر کشور نه تنها ده سال پرستار بیکار نخواهیم داشت بلکه همچنان با کمبود پرستار مواجه خواهیم بود. ...و نخواهیم مگس از سر انگشت طبیعت بپرد / و نخواهیم پلنگ از در خلقت برود بیرون /و بدانیم اگر کرم نبود زندگی چیزی کم داشت/ و اگر خنج نبود لطمه می خورد به قانون درخت / و اگر مرگ نبود دست ما در پی چیزی می گشت... صدای پای آب ،سهراب سپهری رییس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی گفت: ما در شوراى مرکزى جبهه مردمى مخالفتى با تشکیل ستاد انتخاباتى از سوى همه 5 ک داى نهایى جبهه نخواهیم داشت. سرمربی مس درباره رویارویی شان با خیبر م آباد گفت: بازی آسانی مقابل خیبر نخواهیم داشت. دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فجر تاکید کرد دیگر جایی به نام کاخ جشنواره که در دوره های قبلی این رویداد سینمایی وجود داشت، نخواهیم داشت. سخنگوی وزارت خارجه با بیان اینکه آغازکننده نقض نخواهیم بود، گفت: ایران در مقابل نقض توسط هر کشور دیگری ع العمل های لازم را خواهد داشت و نقض این توافق را توسط دیگران تحمل نخواهد کرد. دبیرکل ناتو اظهار داشت که این سازمان در عملیات جنگی ائتلاف بین المللی تحت ی علیه مشارکت نخواهد کرد. یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بسیاری از مسئولین ما اعتقاد قلبی به بازار سرمایه ندارند و اگر سیاست های پولی، مالی و مالیاتی تغییر نکند، تغییر جدی در بازار سرمایه سال ۹۶ نخواهیم داشت. امروز اعضای مرکز با استفاده از خانه سازی ها نارنجک و بیسیم و تفنگ درست د و با هم بازی جنگی د.
تا از این طریق با رشادت ها و فداکاری هاو سختی های رزمندگان جبهه های جنگ تحمیلی آشنا شوند. ابتکار اعضا در ساخت وسایل مورد نیاز برای بازی و نمایش خلاقشان بسیار عالی بود. رئیس جمهور در پاسخ به گمانه زنی ها در مورد احتمال جنگ با ، گفت وارد چنین جنگی نمی شود.... سرمربی تیم ملی والیبال آژانتین گفت: در این هفته به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود را در اختیار نخواهیم داشت، مهدی سعادتی مدیر تیم امید مسیله اعلام کرد که امسال این تیم قصد ندارد در این جام فرمالیته شرکت کند.مهدی در گفتگو با خبرگزاری دویچه وله عنوان داشت:از اینکه سال گذشته در این جام شرکت کردیم از ته دل پشیمان هستیم چراکه قبل از شروع مسابقات همه چیز روشن می شود و وجود تیم ها در این مسابقات فقط تلف وقت خودشان است.ما بدلیل داوری های افتضاح که . رییس اتحادیه صنف قنادان تهران می گوید: «ما هیچ گونه افزایش قیمتی برای شب عید در برنامه نداشتیم و نخواهیم داشت.» شب ضربت یک عمر از غم روزگاری نیلگون داشت داشت بر مژه هایش رشته های اشک و خون داشت دیگر گلی روی لبش هر گز نرویید برگونه اما لاله های واژگون داشت دلتنگ زهرا بود و میزد دست بر هم روی لبش انا الیه راجعون داشت بر دوش او هفت آسمان آوار غم بود تا بود زهرا خانه حیدر ستون داشت پشت سرش زینب به گریه آب می ریخت پشت مسافرآب پاشیدن شگون داشت خاکی که. بازی های جهانی معلولان جنگی (invictus) که در آن سربازان مصدوم و معلول در جنگ از ۱۷ کشور در ۱۲ رشته ورزشی شرکت دارند، در مرکز هوایی کانادا در تورنتو برگزار شد. شاهزاده «هری» نوه ملکه بریتانیا نیز که از این رقابت ها دیدن کرد در حاشیه بازی ها با «ملانیا ترامپ» بانوی اول نیز دیدار داشت. "اگر ن شمالی وجود نداشته باشد، ما نیز وجود نخواهیم داشت" مدیر عامل شرکت گاز گلستان گفت:امسال در استان کمبود گاز نخواهیم داشت.
دل خورشید محک داشت؟نداشت!
یا به او آینه شک داشت؟نداشت! آسمانی که فلک می بخشید
احتیاجی به فدک داشت؟نداشت! غیر دیوار و در و آوارش
شانه ی وحی کمک داشت؟نداشت! مردم شهربه هم می گفتند:
در این خانه ترک داشت؟نداشت! شب شد و آینه ی ماه ش ت
دست این مرد نمک داشت؟ نداشت! تو بپرس ازدل پرخون غمت
چهره ی یاس کتک داشت؟نداشت!
بر اساس آ ین تحلیل از داده های هواشناسی، به دلیل استقرار شرایط پایدار در منطقه، طی چهارشنبه بارشی برای سطح استان نخواهیم داشت. درآستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه اقتصادی حاوی مهمترین محورهای رشد و توسعه کشور از سوی منتشر شد. صنعت معدن و تجارت کشورمان گفت: آینده خوبی خواهد داشت و ما به هیچ عنوان ناقض آن نخواهیم بود. لفظ «برادر» حس خوبی بین ما داشت وقتی مودت بین ما رنگ خدا داشت وقتی که فکر و ذکر ما تنها خدا بود او نیز لطف خویش را بر ما روا داشت درهای مردم باز بود و باب مهمان باسفره ای خالی ... ولی طعم صفا داشت وقتی تکبر واژه ی بیگانه ای بود سقف و کف خانه صفایی بی ریا داشت وقتی بزرگی با همه همدرد می شد چیزی نمی اندوخت او ٬ اما چه ها داشت! وقتی که ما بیگا. نیرو در پاسخ به سوال رئیس جمهور گفت : آب مشترکین اهوازی دیگر به هیچ وجه قطع نخواهد شد. دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: ما تا ساعت 24 امشب رای گیری را انجام می دهیم و دیگر تمدید نخواهیم داشت. دادستان عمومی و انقلاب جدید یزد با تاکید بر اینکه در مشی کاری خود خط قرمزی جز قانون نخواهد داشت، تلاش به منظور کاهش اطاله دادرسی، کاهش ورودی پرونده ها، صیانت از حقوق عامه و تحقق فرمان اقتصاد مقاومتی، تولید…
طرح یک وهم که بر روی سرش گیسو داشت
چندتاکوچه ی تاریک، و تو درتو داشت

مرگ در ساعت دیواریمان میچرخید

که مرا عقربه ها حجمه ای از زالو داشت

خوره ای بود که شور و شعفم را میخورد

تا همانجا که به ماهیچه ی خود نیرو داشت

دشت،تاریک ولی نقطه ی امیدی بود

بر لب پنجره چشمان توتا سوسو داشت

دل من در هوس . نیرو گفت: بهره برداری از 5 هزار و 314 طرح آب و برق به ارزش 12 هزار میلیارد تومان در ایام دهه فجر آغاز خواهد شد. زندگی را نخواهیم فهمید اگر از همه گل های سرخ دنیا متنفر باشیم فقط چون درکودکی وقتی خواستیم گل سرخی بچینیم خاری دردستمان فرورفته است؟

زندگی را نخواهیم فهمید اگر دیگر آرزو و رویا دیدن را از یاد ببریم و جرات زندگی بهتر داشتن را ازلب تاقچه به فراموشی بسپاریم فقط به این خاطرکه درگذشته یک یا چندتا از آرزوهایمان اجابت نشدند.

. انتخاب نوشت: عضو جامعه ت مبارز درباره سلامت انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و پیام حضور 41 میلیونی مردم در پای صندوق های رأی گفت: این مشارکت گسترده در انتخابات به داخل و خارج از کشور پیام داشت چون نشان داد بعد از مدت 38 سال از پیروزی انقلاب مردم به سرنوشت خود، نظام و انقلاب بی تفاوت نیستند و آینده کشور برای شان اهمیت دارد. راه بود که می رفت ... راه بود که نداشتی ... راه بود که می برد ... راه بود که کوه داشت ... کوه بود که بلد نداشت ... راه بود که هیچ را نمی شناخت ... راه بود که نمی داد ... کوه بود که نمی گذاشت ... پرنده بود که می ترسید ... درنده بود که می خواند ... تپه ها مانده بودند ... زندگی را دوست داشت... و زنده بودنش را پاس می داشت... چراغ بود که ته هر دره ای را روشن می کرد ..
نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: برای حل بحران اشتغال در کشور باید سالانه به صورت میلیونی شغل ایجاد… روزگاری نظر اهل د ارزش داشت
سخن و حرف بزرگان اثر و جوشش داشت
دوستی معنی زیبای صداقت را داشت
کارها ی ره با عشق و صفا چرخش داشت استاندار قزوین گفت: امسال هیچ گونه افزایشی در زمینه آب بها کشاورزان نخواهیم داشت و حق آبه کشاورزان در سال جاری با همان قیمت سال ۹۵ محاسبه خواهد شد. ولایتی گفت: به هیچ وجه در تجدیدنظر نخواهد شد و مذاکره ثانویه نخواهیم داشت و کشورهای 1+5 باید به تعهد خود عمل کنند. رئیس جمهور در دیدار با جوانان ی سریانی اظهار داشت: ما به عنوان مردم به هیچ احدی اجازه ت یب کشور خود را نداده ایم و نخواهیم داد. جهاد کشاورزی گفت: مشکلی برای تامین میوه شب عید نخواهیم داشت. هر بهار بی تو، دستم سردی پاییز داشت آ این داستان، اندوه رستاخیز داشت... دست بردم لای موهایت سپیدی یافتم آه از این شب ها که با خود صبح کفرآمیز داشت  از چشمهایت خواستم دوری کنم آه... از این چیزها کی می توان پرهیز داشت؟! بوسه هایت شهر را با خود به آتش می کشید در دلم ستارخان دلشوره ی تبریز داشت آتشی در من فروکش کرد و خا تر نشد آتشی بودی که&z. شیرودی همکاری بسیاری خوبی با پاسداران داشت و با شروع جنگ تحمیلی ساعتی از جبهه فاصله نگرفت 40 بار سانحه دید و 300 بار هلی کوپترش مورد اصابت گلوله قرار گرفت او با دارابودن بالاترین ساعت پرواز جنگی در جهان ارتفاعات غرب را جولانگاه خویش قرار داد و سرسختانه می جنگید. استاندار خوزستان گفت: طبق تفاهم نامه ای که با معاونت وزارت نیرو و مدیر کل آموزش و پرورش استان انجام شد، در سال آینده کلاس های کان ی نخواهیم داشت. آینده داشت، آینده ای هر چند مبهم ولی امیدوار کننده یا لا اقل در دسترس. به خودش ایمان داشت ولی زمانی گذشته بود از وقتی که انتظار داشت بهترین اوقات زندگیش باشد. آینده داشت همانند گذشته و از این همانندی می ترسید. به خدا ایمان داشت و همه ی زندگی، پنهانی به این می بالید نخست عراق اعلام کرد را علیه مردم خود به کار نخواهیم گرفت یا علیه شهروندان کُرد وارد جنگ نخواهیم شد. رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: با وجود افزایش عرضه مرغ در برابر تقاضای بازار در دهه اول محرم افزایش قیمت نخواهیم داشت. مدیر برنامه های بازیکن ایرانی آلکمار، گفت: شک ندارم علیرضا جهانبخش روزی به یک بازیکنی تبدیل خواهد شد که در تاریخ فوتبال ایران مثل او نخواهیم داشت. سرمربی تیم استقلال تهران گفت:در بهمن ماه یکی از بازی های سخت و مهم مان برگزار می شود، این مسابقه برای ما بسیار سرنوشت ساز است. نصرت الله تاجیک سفیر سابق ایران در اردن د اسخ به نظرخواهی خبرآنلاین که پرسیده بود اگر تا قبل از روی کار آمدن ترامپ، به دست نمی آمد اکنون چه وضعیتی داشتیم؟ گفت: از مسافرت برگشتیم ... چه برگشتنی ... ! [انقدر اینو به کار میبرم تا خودم خسته بشم!] درست چند ساعت قبل از طوفانی که چهار نفر را زیر گرفته بود و برق ا را قطع کرده بود، از قائله گریختیم ! و ای عجب که چه سفری بود ! حداقل تا تعطیلات آینده، هیچ هوای دو نفره ای به رمانتیکی هوای لاویج نخواهیم داشت ! هیچ طلوع و غروبی به چشم نوازی ساحل محمودآباد نخواهی.
دیر آمدم...دیر آمدم... در داشت می سوختهیئت، میان "وای مادر" داشت می سوختدیوار دم می داد؛ در بر می زدمحراب می نالید؛منبر داشت می سوختجانکاه: قرآنی که زیر دست و پا بودجانکاه تر: آیات کوثر داشت می سوختآتش قیامت کرد؛ هیئت کربلا شدباغ خدا یک بار دیگر داشت می سوختیاد حسین افتادم آن شب آب می خواستناصر که آب آورد سنگر داشت می سوختآمد صدای س. این قَصه ی عَشق تو عَجب دَردِسَری داشت
تَکلیف ِ دَل از عَشق تو چون ، خون جَگری داشت

دارم سُخنی با تو بگویم نَتوان گُفت
چون عَشق تو از ی ما هم خَبری داشت

دور از تو من ِ سوخته در چَلچله ی شَب
شَب را چو سَحر با دَل خود دَر بَه دَری داشت

تا گرم ِ سُخن گفتن از عَشق ِ تو شُدم مَن
دیدم که دلَم شُعله به شُعله چو پَری . ایلنا نوشت: رییس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی گفت: با وجود افزایش عرضه مرغ در برابر تقاضای بازار در دهه اول محرم افزایش قیمت نخواهیم داشت.