هیچ جنگی در پیش رو نخواهیم داشت

به نقل از خبرگزاریها در مورد هیچ جنگی در پیش رو نخواهیم داشت : کارشناس مسائل بین الملل فرمان ترامپ درباره غربالگری مهاجران ۷ کشور مسلمان را بخشی از حرکت هایی ایذایی علیه ملت ایران خواند و گفت: دوران راحتی را با حضور ترامپ نخواهیم داشت، ولی نباید در زمین یی ها بازی کنیم. دبیر شورای عالی فضای مجازی: در ت دوازدهم مشکل پهنای باند نخواهیم داشت
دبیر شورای عالی فضای مجازی با اشاره به پیشرفت‌های ارتباطی در ت یازدهم اعلام کرد که مطمئناً در ت دوازدهم مشکل پهنای باند نخواهیم داشت. سخنگوی وزارت خارجه با اعلام اینکه صندوق رای برای هموطنان ایرانی در کانادا نخواهیم داشت، به گفت وگوهای اخیر در تهران با مقامات کانا اشاره کرد و گفت که تاریخ دور بعدی مذاکرات چند هفته آینده مشخص خواهد شد. ایرنا نوشت: معاون پرستاری بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با فعالیت دفاتر پرستاری در منزل در سراسر کشور نه تنها ده سال پرستار بیکار نخواهیم داشت بلکه همچنان با کمبود پرستار مواجه خواهیم بود. ...و نخواهیم مگس از سر انگشت طبیعت بپرد / و نخواهیم پلنگ از در خلقت برود بیرون /و بدانیم اگر کرم نبود زندگی چیزی کم داشت/ و اگر خنج نبود لطمه می خورد به قانون درخت / و اگر مرگ نبود دست ما در پی چیزی می گشت... صدای پای آب ،سهراب سپهری مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت گفت:در دور جدید سفرهای عتبات که بعد از 27 آذرماه انجام می شود هیچ افزایش قیمتی نخواهیم داشت. یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بسیاری از مسئولین ما اعتقاد قلبی به بازار سرمایه ندارند و اگر سیاست های پولی، مالی و مالیاتی تغییر نکند، تغییر جدی در بازار سرمایه سال ۹۶ نخواهیم داشت. سرمربی مس درباره رویارویی شان با خیبر م آباد گفت: بازی آسانی مقابل خیبر نخواهیم داشت. دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فجر تاکید کرد دیگر جایی به نام کاخ جشنواره که در دوره های قبلی این رویداد سینمایی وجود داشت، نخواهیم داشت. برنامه که مهیا نشود و آماده پیاده شدن نباشد، ت هر اقدام خوبی هم که انجام دهد قابلیت ارزی نخواهد داشت. بدون وجود برنامه، شاخصی برای ارزی عملکردها نخواهیم داشت. دبیرکل ناتو اظهار داشت که این سازمان در عملیات جنگی ائتلاف بین المللی تحت ی علیه مشارکت نخواهد کرد. مهر نوشت: دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فجر تاکید کرد دیگر جایی به نام کاخ جشنواره که در دوره های قبلی این رویداد سینمایی وجود داشت، نخواهیم داشت. امروز اعضای مرکز با استفاده از خانه سازی ها نارنجک و بیسیم و تفنگ درست د و با هم بازی جنگی د.
تا از این طریق با رشادت ها و فداکاری هاو سختی های رزمندگان جبهه های جنگ تحمیلی آشنا شوند. ابتکار اعضا در ساخت وسایل مورد نیاز برای بازی و نمایش خلاقشان بسیار عالی بود. رئیس جمهور در پاسخ به گمانه زنی ها در مورد احتمال جنگ با ، گفت وارد چنین جنگی نمی شود.... نیم فصل اول امتیازاتی که از دست دادیم دلایل خاص خودش را داشت و دیگر آن روند گذشته را نخواهیم داشت. از مدیرعامل باشگاه آذری تشکر می کنم که در شرایط سخت تیم را حمایت د. ما باید در بازی های آینده بهتر بازی کنیم و موقعیت سوزی نکنیم چرا که در بازی امروز ما می توانستیم با اختلاف پیروز شویم. سرمربی تیم ملی والیبال آژانتین گفت: در این هفته به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود را در اختیار نخواهیم داشت، در اوا دهه ۱۹۹۰، ایالات متحده در دوران پس از جنگ سرد قرار داشت و به عنوان یک نیروی نابود کننده در نبردهای هوایی خود را مطرح کرده بود. این کشور نه تنها بزرگترین ناوگان هواپیماهای جنگی جهان را داشت، بلکه تنها کشوری بود که جنگنده های نسل پنجم، یعنی f-22 tor ، را تولید […] شب ضربت یک عمر از غم روزگاری نیلگون داشت داشت بر مژه هایش رشته های اشک و خون داشت دیگر گلی روی لبش هر گز نرویید برگونه اما لاله های واژگون داشت دلتنگ زهرا بود و میزد دست بر هم روی لبش انا الیه راجعون داشت بر دوش او هفت آسمان آوار غم بود تا بود زهرا خانه حیدر ستون داشت پشت سرش زینب به گریه آب می ریخت پشت مسافرآب پاشیدن شگون داشت خاکی که.
دل خورشید محک داشت؟نداشت!
یا به او آینه شک داشت؟نداشت! آسمانی که فلک می بخشید
احتیاجی به فدک داشت؟نداشت! غیر دیوار و در و آوارش
شانه ی وحی کمک داشت؟نداشت! مردم شهربه هم می گفتند:
در این خانه ترک داشت؟نداشت! شب شد و آینه ی ماه ش ت
دست این مرد نمک داشت؟ نداشت! تو بپرس ازدل پرخون غمت
چهره ی یاس کتک داشت؟نداشت!
بازی های جهانی معلولان جنگی (invictus) که در آن سربازان مصدوم و معلول در جنگ از ۱۷ کشور در ۱۲ رشته ورزشی شرکت دارند، در مرکز هوایی کانادا در تورنتو برگزار شد. شاهزاده «هری» نوه ملکه بریتانیا نیز که از این رقابت ها دیدن کرد در حاشیه بازی ها با «ملانیا ترامپ» بانوی اول نیز دیدار داشت. "اگر ن شمالی وجود نداشته باشد، ما نیز وجود نخواهیم داشت" مدیر عامل شرکت گاز گلستان گفت:امسال در استان کمبود گاز نخواهیم داشت. لفظ «برادر» حس خوبی بین ما داشت وقتی مودت بین ما رنگ خدا داشت وقتی که فکر و ذکر ما تنها خدا بود او نیز لطف خویش را بر ما روا داشت درهای مردم باز بود و باب مهمان باسفره ای خالی ... ولی طعم صفا داشت وقتی تکبر واژه ی بیگانه ای بود سقف و کف خانه صفایی بی ریا داشت وقتی بزرگی با همه همدرد می شد چیزی نمی اندوخت او ٬ اما چه ها داشت! وقتی که ما بیگا. بر اساس آ ین تحلیل از داده های هواشناسی، به دلیل استقرار شرایط پایدار در منطقه، طی چهارشنبه بارشی برای سطح استان نخواهیم داشت. درآستانه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بیانیه اقتصادی حاوی مهمترین محورهای رشد و توسعه کشور از سوی منتشر شد. صنعت معدن و تجارت کشورمان گفت: آینده خوبی خواهد داشت و ما به هیچ عنوان ناقض آن نخواهیم بود.
طرح یک وهم که بر روی سرش گیسو داشت
چندتاکوچه ی تاریک، و تو درتو داشت

مرگ در ساعت دیواریمان میچرخید

که مرا عقربه ها حجمه ای از زالو داشت

خوره ای بود که شور و شعفم را میخورد

تا همانجا که به ماهیچه ی خود نیرو داشت

دشت،تاریک ولی نقطه ی امیدی بود

بر لب پنجره چشمان توتا سوسو داشت

دل من در هوس . مدیر کل میراث فرهنگی همدان گفت: کاوش گسترده در محدوه کشف تابوت اشکانی نخواهیم داشت. دبیر ستاد انتخابات کشور گفت: ما تا ساعت 24 امشب رای گیری را انجام می دهیم و دیگر تمدید نخواهیم داشت. دادستان عمومی و انقلاب جدید یزد با تاکید بر اینکه در مشی کاری خود خط قرمزی جز قانون نخواهد داشت، تلاش به منظور کاهش اطاله دادرسی، کاهش ورودی پرونده ها، صیانت از حقوق عامه و تحقق فرمان اقتصاد مقاومتی، تولید… میزان نوشت: نفت گفت: تا زمانی که از پالایشگاه ستاره خلیج فارس به طور مستمر بنزین تولید نشود، هیچ مراسمی برای افتتاح نخواهیم داشت. نیرو گفت: بهره برداری از 5 هزار و 314 طرح آب و برق به ارزش 12 هزار میلیارد تومان در ایام دهه فجر آغاز خواهد شد. سرمربی تیم ملی والیبال آژانتین گفت: در این هفته به دلیل مصدومیت چند بازیکن خود را در اختیار نخواهیم داشت، رئیس مسابقات سازمان لیگ برتر گفت: آرای کمیته انضباطی بعد از سال 93 شامل ر امتیاز از تیم های بد ار می شود. انتخاب نوشت: عضو جامعه ت مبارز درباره سلامت انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم و پیام حضور 41 میلیونی مردم در پای صندوق های رأی گفت: این مشارکت گسترده در انتخابات به داخل و خارج از کشور پیام داشت چون نشان داد بعد از مدت 38 سال از پیروزی انقلاب مردم به سرنوشت خود، نظام و انقلاب بی تفاوت نیستند و آینده کشور برای شان اهمیت دارد. مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: ذخایر دام کشور برای شب عید کافی است و ما مشکلی در توزیع و تنظیم بازار نخواهیم داشت. روزگاری نظر اهل د ارزش داشت
سخن و حرف بزرگان اثر و جوشش داشت
دوستی معنی زیبای صداقت را داشت
کارها ی ره با عشق و صفا چرخش داشت رئیس کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شورای ی تاکید کرد: به هیچ عنوان در زمینه مذاکرات جدیدی با هدف تغییر در تعهدات آن صورت نمی گیرد. وقتی نتیجه بازی به 3 بر 2 به سود ما تغییر پیدا کرد ایده ای وجود داشت که دستان خود را به نشانه تسلیم بالا نخواهیم برد. زمانی که آیندهون گل تساوی را به ثمر رساند فکر که ب یک امتیاز هم برابر این تیم بد نیست اگه داشتم تو رو دنیام یه صفای دیگه داشت شب عشقم واسه من حال و هوای دیگه داشت اگه داشتم تو رو رسوای عبادت می شدم دلم این خسته عاشق یه خدای دیگه داشت اگه داشتم تو رو اون قصه نویس واسه من یه قصه های دیگه داشت می دونم زندگی اینجوری نبود مرد عاشق یه شبهای دیگه داشت اگه داشتم تو رو اون میخونه که جای منه شبها اونجا جای من یه بینوای دیگه داشت ن. سقائیان نژادگفت:دین الهی درزمینه تک تک ابعادزندگی ماصحبت کرده است واگرفرهنگ شهروندی رابراساس تعالیم رعایت نکنیم،هرخوبی نخواهیم داشت. مطالعات مرکز پژوهش های مجلس نشان می دهد، در صورت ثبات شرایط اقتصادی و بعید است تا انتهای سال شوکی به بازار ارز وارد شود که بتوان نام جهش را به آن اطلاق کرد. در روزهای و چهارشنبه، بارشی برای سطح استان نخواهیم داشت. در ادامه بحثهای قبلی، یکی از عواملی که باعث میشود رفتارهایمان به حقیقت نزدیکتر باشد این است که حقیقت برایمان مهم باشد. اگر حقیقت برایمان مهم باشد در رفتارمان نیز آن را رعایت می کنیم. در غیر اینصورت خیلی شل و پوچ با حقیقت برخورد خواهیم کرد و اراده ای برای عمل به آن نخواهیم داشت. حقیقت برای من مهم است زیرا در غیر اینصورت هیچ مقیاس و مع. جهاد کشاورزی گفت: مشکلی برای تامین میوه شب عید نخواهیم داشت. قم - قم با اشاره به اینکه دشمن آزمون خوبی در نداشت، افزود: موشکی هیچ گاه انجام نخواهد شد و مسئولان باید هوشمندانه در برابر این توطئه بایستند. شیرودی همکاری بسیاری خوبی با پاسداران داشت و با شروع جنگ تحمیلی ساعتی از جبهه فاصله نگرفت 40 بار سانحه دید و 300 بار هلی کوپترش مورد اصابت گلوله قرار گرفت او با دارابودن بالاترین ساعت پرواز جنگی در جهان ارتفاعات غرب را جولانگاه خویش قرار داد و سرسختانه می جنگید. رییس جمهور گفت: برنامه ت این نیست که از طریق قیمت ارز بخواهد ب درآمد کند، شایعه ای بین مردم است که « ت پول کم آورده و قیمت ارز را زیاد کرد تا پول به دست آورد!» خیر این طور نیست. حافظ بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت و اندر آن برگ و نوا خوش ناله های زار داشت گفتمش در عین وصل این ناله و فریاد چیست گفت ما را جلوه معشوق در این کار داشت یار اگر ننشست با ما نیست جای اعتراض پادشاهی کامران بود از گ عار داشت در نمی گیرد نیاز و ناز ما با حسن دوست م آن کز نازنینان بخت برخوردار داشت خیز تا بر کلک آن نقاش جان افشان کنیم کاین همه نقش عجب در گردش پرگار داشت گر مرید راه عشقی فکر بدنامی مکن شیخ صنعان قه رهن خانه خمار داشت وقت آن شیرین قلندر خوش که در اطوار سیر ذکر تسبیح ملک در حلقه ر داشت چشم حافظ زیر بام قصر آن حوری سرشت شیوه جنات تجری تحتها الانهار داشت حافظ اکبر نبوی مجری کارشناس سینمایی «چشم شب روشن» چهارشنبه شب میزبان ابراهیم داروغه زاده دبیر سی و ششمین جشنواره فجر بود.