وارثان

به نقل از خبرگزاریها در مورد وارثان : چهار ساله است و مثل کاروانیان مسافر است
چهارساله است و شاهد غمین ترین مناظر است

بنا به کربلا رسیدن است، کربلا رسیدنی است
بنا به داغ دیدن است ، دیده و ش ته خاطر است

زاده است و خود ، از نبی بر او سلام
مخاطب سلام ، او ، مبلّغ سلام ، جابر است

بناست وارث گدازه های منبر پدر شود
کنون که نسل عنترِ بنی امیّه بر من. بسم الله آقاجان سلام!
دلم خوش است در هوایی نفس میکشم که شما در آن نفس می کشید....
میدانم شما هم دلتان به درد می آید هنگامی که می شنوید نجواهای دردمند پدری نیازمند را که در سایه غفلت من و امثال من در گوشه ای از همین کلان شهر برای سیراب چشمان منتظر فرزندانش چیزی جز عرق شرم ندارد ....
اما این را هم میدانم که دلتان به جوانانی خوش است که بضاعت مادی چندانی ندارند، اما عزم جهادی دارند و دل در گرو تبسم یار از نظر پنهانشان... امروز این جوانان برآن شدند تا قدری از این دین فراموش شده خود را به محرومین پایتخت ام القرای تشیع ادا کنند .... قرار است قلک هایمان در شب منور شدن جهان به نور وجود فریادرس مظلومان و مستضعفان جهان با ش ت شدنشان معمار لبخند تعدادی از مستضعفین پایتخت باشند .... خادمان وارثان زمین در شب نیمه شعبان مشق میکنند بودن در رکاب مرادشان را....دستگیری از مستضعفین را.... خادمان وارثان زمین ادای دین میکنند.... 《هیات گروه جهادی خادمان وارثان زمین》 وارثان صاحبان سهام عد ی که در ۱۰ سال گذشته فوت شده اند، می توانند از ۱۶ تیر سود و اصل سهام این افراد را دریافت کنند. وارثان صاحبان سهام عد ی که در ۱۰ سال گذشته فوت شده اند، می توانند از ۱۶ تیر سود و اصل سهام این افراد را دریافت کنند. وصیت از دیدگاه شریعت ی مستحب است و احسانی است از جانب صاحب مال(الموصی)برای افرادی از دوستان و اقارب خویش تا ذکر خیری باشد برای او در دنیا و نیز حصول درجات العلی در عقبا باشد و صاحب مال به صورت تبرعا مال خود را بعد از موت به یکی از انی که وصیت جایز است منسوب کند
بر چه ی میتواند وصیت کند؟بر افرادی که از مال میت ارث نمی برد(یعنی جایز نی. در سالهای اخیر بازیکنانی مانند آنخل دی ماریا و ممفیس دیپای هرگز وارثان موفقی برای شماره 7 نبوده اند و مشخص نیست ستاره ای که در آینده این شماره را بر تن خواهد کرد چه ی خواهد بود. خارجه ایران گفت: وارثان تمدن های کهن دارای یک مسئولیت تاریخی برای پیشگام شدن در ترویج گفت وگو و مشارکت همگانی بر اساس احترام متقابل و موضع برابر برای ایجاد یک الگوی جدید از سیاست های جهانی هستند. به نام پروردگار شه ها
ما مسافران دائم
جاده ی غمیم
ما همیشه میهمان سفره ی
غصه های ناتمام
وارثان دردهای مُبهمیم
آه
گرچه ما در این نبرد
در برابر ناتمام روزگار
کمیم،
لکن ای گلم!
ای در این جهان بی ی
نیمه ی تکاملم!
با تمام این وجود
به یُمن سایبان مهربان عشق
ما همیشه با همیم...
اردیبهشت 93 بسم الله الرحیم آغازشد
قصه ای از دفتری که ساز شد
نام حق بردی دوباره جان گرفت
قصه ی آ ا مان فرمان گرفت
گفته گر یک روز ماند زین جهان
من کنم از عدل مهدی گلستان
این جهان را نور باران می کنم
بانگ حق را من فراوان می کنم
داده ام عهدی، کنم مستضعفان
وارثان این زمین و این جهان
شکر یزدان عزیز است و حکیم
آنکه یارش از حق است او را چ. خواهر علینژاد گفت: ما وارثان حجاب و حیای حضرت زهراییم و من به نمایندگی از خانواده کوچک و انقل علینژاد می گویم که خط قرمز ما حفظ آرمان های بزرگ نظام ایران از جمله حراست از مقام ولایت اهل بیت(ع)، پاسداری از حریم ، احیا و تداوم حیا و حجاب است. سلام عزیزا... خب امروز اومدم بایه آپ باحال...حالا چی؟ خب نمیدونم سریال وارثان دیدین یانه...ولی یه عده نفر نشستن و سوتی های این سریالو گرفتن...که منم لینک شو اوردم.. : http://uploadco.ir/viewer.php?file=fodcob58hnmp6gj18ujq.mp4
روی این لینک کلیک کنین بعد بالا سمت چپ یه چیزی هست این شکلی.. فایل بعد روی این کلیک کنین... هیچگاه از ب علم ودانش بخصوصاً معارف ی غافل نشوید وقتتان را ارج بدهید وازتلاش نایستید وسعی کنید که پیام خون سرخ شهید را به همگان برسانید واینکار را فقط د رتو ب معارف الهی میتوانید انجام دهید.قسمتی ازوصیت نامه شهید "مصطفی مظاهری " "وارثان شهــداء" از پیروی کنیدوپشت پای او حرکت نموده ومنحرف نشوید.اوست که شما را به سرمنزل ابدی میرساند.باخود فکرکنید،اگرراهتان غیر اینست منحرفید،برگردید،هنوزدیر نشده،راه توبه باز است،توبه کنید. قسمتی ازوصیت نامه شهید "محمد قص " "وارثان شهــداء" چیزى که ما را داوطلب به جبهه ها میکند تنها خاک این کشور نیست، بلکه هدف اصلى شناساندن انقلاب ى و صدور وجهانى در سراسر دنیاو دفاع از جمهورى ى که سر آغاز حکومت عدل حضرت مهدى(عج) مى باشدو این مسئولیتى است که ما در قبال خون احساس میکنیم.
قسمتی ازوصیت نامه شهید "مهدى معتمدى "
"وارثان شهــداء" ، ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: علما به عنوان وارثان نبی مکرم (ص) نقش مهم و سنگینی در خنثی توطئه های دشمنان علیه مسلمانان دارند. همشهری دو - حجت ال سیدمحمدرضا واحدی: دهه فجر انقلاب ی، برای نسلی که آن روزها اقتدار و شکوهِ کشور را پایه گذاری کرد، هرگز کهنه نمی شود و با گذشت قریب ۴۰ سال از آن روزها، هنوز بوی ایثار و از خودگذشتگی و عزت طلبی آنان، چنان در مشام جان کشور جریان دارد که وارثان حقیقی آن نسل را به وجد می آورد و برای تثبیت آن اقتدار و شکوه و عزت، حماسه هایی . چشم ها این بار به استرالیا خیره شده یازده شیرمرد یازده سرباز یازده دلاور مردانی از دیار کوروش و داریوش و حس و قریب وارثان نسل بهزادی و کلانی و پروین و روشن و قلیچ خانی با نام تیم ملی ایران گام به چمن خواهند گذاشت 80میلیون قلب 80میلیون دعا پشت آنها خواهد بود وطنم تنم ای زادگاه و میهنم بر خاک تو بوسه می زنم ایران این کلاس زیبا که مشاهده می کنید کلاس بچه های شماست که توسط خانم و آقای حبیبی ، مادر و پدر گلسا جان ، تزیین شده است که از همین جا به ایشان خسته نباشید و دست مریزاد میگوییم . امیدوارم همواره سلامت و شاد زندگانی خوبی داشته باشید .
سلام دوستــــــــــــــان گلمخوبیـــــــــــــــــــــــد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خب بچه ها خبری از مین هو نیست..منم میخوام رگباری از جونگ سو اوپا آپ کنماونم خبرای بامزهـــــــــــــــــه..ع ای جیگـــــــــــــر
خب طبق عنوان گفته شده جونگ سوک در وارثان دیده شدهبرید حال کنید..چه اوپایی دارم مـــــــــــنهمتون وارثان و دیدید دیگهخب جونگ سوک که توش بازی نمیکرد..ول یمن رفتم توش جونگ سوک و پیدا ـــــــــــدرست قسمت 16 دقیقه 47:18 ثانیه ی جونگ سوک دیده میشهجایی که تان و ایون سانگ با هم قرار گذاشته بودن تا برن کتونی ب ن، اتفاقا همون نمایندگی فروش کتونی های asics هم هست که جونگ سوک به همراه ها جی وون برای این کتونی تبلیغ کرده بودن!


من خیلی خوشحــــــــالم بچه ها این یه طنزه که بچه ها با صدای خودشون ساختن فعلا 3 پ اومده تیکه هایی از وارثان و با یه داستان جدیدتر روش صدای دوبله گزاشتن با لهجه قصدشون توهین نبوده لطفا همه چیز و با هم اشتباه نگیرید فقط خنده داستان:داستان د رابطه با پسری به اسم حبیب(لی مین هو)که وارد میهش و هیز و چشم چرونه واااااااااااااای من که کلی خندیدم قبلا هم پستش و گزاشت. حضرت زهرا (سلام الله علیها) : نَحنُ وَسیلَتُهُ فى خَلقِهِ، وَ نَحنُ خاصَّتُهُ وَ مَحَلُّ قُدسِهِ، وَ نَحنُ حُجَّتُهُ فى غَیبِه، وَ نَحنُ وَرَثَةُ انبیائِه ؛ ما اهل بیت وسیله ارتباط خداوند با خلق او هستیم ، ما برگزیدگان پاک و مقدس پروردگار مى باشیم ، ما حجت و راهنما خواهیم بود و ما وارثان ان ال ... «شرح نهج البلاغه ، ابن ابى الحدید، ج. منبع : صفحه ویب سایت ریاست جمهوری رییس جمهور کرزی با وارثان قربانیان روز عاشورا ملاقات نمود pdf چاپ نامه الکترونیک گروه خبر چهارشنبه 19 دلو 1390 ساعت 12:30 رییس جمهور کرزی، دیروز با وارثان ی حادثه تروریستی روز عاشورا دیدار نمود.
در این دیدار که در ارگ ریاست جمهوری صورت گرفت، حاجی رمضان حسین زاده به گی همه وارثان صحبت کرده گفت، انفجار در محل عبادت مردم در روز عاشورا برای از بین بردن اتحاد و اتفاق مسلمانان کشور ما بود، که با عث شهادت تعدادی زیادی از مردم بی گناه شد.
وی در این دیدار، از ملاقات رییس جمهور با خانوده و زخمیان این حادثه، قدر دانی کرد و از کمک نقدی رییس جمهور به وارثان قربانیان این حادثه اظهار سپاس نمود.
وی از رییس جمهور خواست، تا سرک کوته سنگی تا ابوالفضل را به نام ی روز عاشورا یا دهم محرم نماید، عوامل حادثه عاشورا تعقیب نماید، برای بود باش خانواده های ی مذکور زمین توزیع کند و جوانان فامیل های آنها را برای تحصیل به کشور های خارجی ارسال نماید.
بعد محمد اسحق الکو لوی سارنوال که در عین زمان ریاست کمیسیون تحقیق حادثه تروریستی روز عاشورا را نیز بر عهده دارد در جریان سخنان خویش گفت، که در مورد حادثه عاشورا تحقیقات پیشرفته است و هنوز هم در مورد تحقیقات جریان دارد.
حامد کرزی یک بار دیگر با خانواده های قربانیان حادثه روز عاشورا عمیقاً غمشریکی نمود و از خداوند برای آنها صبر جمیل خواست.
رییس جمهور حادثه تروریستی را در مراسم پاک عاشورا یک حادثه غمگین خوانده گفت، که انیکه مرتکب این جرم شده اند نه تنها دشمنان دین؛ بلکه دشمنان بشریت نیز هستند.
به همین ترتیب رییس جمهور از محمد یونس نو ش شاروال کابل خواست تا برای خانواده های ی حادثه روز عاشورا یک یک نمره زمین توزیع کند.
رییس جمهور این خواست خانواده های را که جوانان آنها برای تحصیل خارج از کشور فرستاده شوند نیز پذیرفت و از آنها خواست تا خون را محترم شمرده به دروس خویش توجه کنند و دوباره برای خدمت به افغانستان بر گردند.
در اخیر این دیدار برای خانواده های 69 تن شهید و 15 تن زخمی حادثه عاشورا از سوی رییس جمهور کمک نقدی صورت گرفت.
قابل ذکر است که در این دیدار سید مخدوم رهین اطلاعات و فرهنگ، اسحق الکو و یونس نو ش شاروال کابل هم اشتراک نموده بودند. مشفق ، به اذعان و شهادت بزرگان ادب امروز ، یکی از وارثان امین و بلامنازع گنجینه هزار ساله شعر فا و نادر پارسی است . گنجینه ای که با خون دل ها و رنج ها و ریاضت های استخوانسوز شاعران عاشق و بلند آوازه ای چون فردوسی ، مولانا ، سعدی ، حافظ ، خیام و … از گزند آفات روزگار در امان مانده و به دست ما رسیده است. مشفق کاشانی – بدون هیچ گونه اغراقی – اعتبار و آبروی غزل معاصر است ، و آثار گرانسنگ و ارجمندش میراثی عظیم و ماندگار برای شعر و ادب پارسی . وجود پر برکت «غزل – مرد » بزرگی چون او ، نشانه باروری و بالندگی شجره طیبه شعر پارسی و سندی روشن بر اص و نجابت ادبیات سربلند ماست . مشفق ، به اذعان و شهادت بزرگان ادب امروز ، یکی از وارثان امین و بلامنازع گنجینه هزار ساله شعر فا و نادر پارسی است . گنجینه ای که با خون دل ها و رنج ها و ریاضت های استخوانسوز شاعران عاشق و بلند آوازه ای چون فردوسی ، مولانا ، سعدی ، حافظ ، خیام و … از گزند آفات روزگار در امان مانده و به دست ما رسیده است ، چنان که خداوندگار سخن حکیم ابوالقاسم فردوسی خود گفته است : آیا همه ما فرزندان خدا هستیم، یا تنها یان فرزندان خدایند؟ کتاب مقدس به روشنی بیان می کند که تمام انسانها خلقت خدا هستند (کولسیان 16:1)، و خدا تمام جهان را دوست می دارد (یوحنا 16:3)، اما تنها آنانیکه دوباره متولد شده اند، فرزندان خدایند (یوحنا 12:1؛ 52:11؛ رومیان 16:8؛ اول یوحنا 1:3-10). در کتاب مقدس، هرگز از گمشدگان به عنوان فرزندان خدا اشاره نشده. سریع برویم سر اصل مطلب - "قیصر" که اسم "اسب" نجیب و دوست داشتنی حسن علیزاده رییس هیات سوارکاری البرزه از دارایی های علیزاده "سهم" می بره و او قیصر را جز "وارثان" خود معرفی کرده - به طور قطع اسب خوش شانس ما یعنی قیصر با وجود صاحب مال بودن علیزاده پول خوبی به "خورجین" خواهد زد و زندگی آرامی را در رزوهای آ زندگی خود در "اسطبل" خواهد گذراند! امی. ایرانیان با فرهنگ مراقب باشید... ما ایرانی ها آنقدر بلند نظر و بزرگ هستیم که به خاطر ش ت در یک بازی فوتبال به دیگران توهین نکنیم..ان هم باختی که اینگونه ارزش تیم ما رو به جهانیان ثابت کرد.پس خواهشا به صفحه بازیکنان و داوران در شبکه های اجتماعی دیگر حمله نکنید...این به دور از ادب و شان ایرانیان است... یادمان باشد ما مردمی هستیم که دارای تمدنی درخشان در سطح جهان است .یادمان باشد که ماوارثان گفتار نیک هستیم0.331354001298583067_taknaz_ir.jpg
مستقیم نگاه میکنی به لنز دوربین و سرت را مثل مرد،مثل مردهای واقعی بالا گرفته ای....
چشمانت و لب خشکت فریاد میزند که بکش...! ما از مرگ نمی هراسیم...
صاف ایستادنت و چهره ی با صلابتت از هر مشت و اسلحه و نبردی سخت تر بر دل دشمن می کوبد....
یقین میدانم روزی فرزند کوچکت این آ ین تصویرت را با افتخار و عشق بر قلبش می نشاند...
یقین دارم که اگر سخت است داغ نبودنت،هیچ ....
هیچ ....
نمی شکند....
ما شیعیان فاتح خیبر،ما وارثان خون خ م...
شیعه ی علی و زهرا را باکی نیست...


تازه شهیدا بگو، خانه ی معشوق کو؟
گفت: همانجا که «سر» بیشتر افتاده است
اجتماع عظیم شیرخوارگان حسینی امروز در نخستین ماه محرم در آستان مقدس حضرت جعفر بن موسی الکاظم (ع) شهرستان پیشوا و همزمان در نقاط مختلف ایران و ده کشور جهان برگزار شد تا رمز و انسانیت، همراه با لالایی علی اصغر در گوش وارثان قیام عاشورا مترنم شود. چهره برجسته موسیقی به تازگی با یک ثروتمند عربستانی رابطه ای را آغاز کرده است، رابطه ای که رسانه ها از آن به عنوان رابطه ای صرفا بر اساس پول و جلب توجه نام می برند. این مرد عربستانی 29 ساله از وارثان شرکت نمایندگی تویوتا در عربستان سعودی است که از برجسته ترین تاجران سعودی به شمار می رود و برای ادامه ارتباط با «ریحانا» خواننده سرشناس ی. به اطلاع همه دوستان میرسانیم ؛ برنامه افطاری هیئت گروه جهادی "خادمان وارثان زمین "روز 20 تیرماه متقارن با 13 ماه مبارک رمضان در حسینیه مسلمیه (میدان بهارستان) برگزار خواهد شد. لذا از همه دوستان جهت حضور در این برنامه دعوت به عمل می آوریم . ضمنا سفره افطاری هیئت به مدد اعضای گروه پهن خواهد شد ، دوستانی که تمایل به همراهی و اهدای نذورات دارند با برادر روئین تن تماس بگیرند.
( کلام ى)
هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب ی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است. خداوند عملی را که در آن به وزن ذره ای ریا باشد، نمی پذیرد. «حضرت محمد(ص)» به چیزهای کوچک، خود را گرفتار ، از کارهای بزرگ بازماندن است. «کنفوسیوس» بین صرفه جویی و خست فرق است، اولی انسان را وا می دارد که از ول جی بپرهیزد و آینده اش را تامین کند و دومی موجب می شود خود نخورد و وارثان از آن بهره برند. «مهاتما گ » عد با خلق، اصل ایمان و اساس د. درد من به امتدادی پوچ، رو به روی هیچ درد من به انتهای هیچ، رو به سوی پوچ ... درد من شبیه دردی مردگان بی کفن درد من شبیه دردی زندگان بی وطن درد من شبیه دردی بی ی ی آفتاب درد من شبیه دردی کرمی زیر فاضلاب ... عشق من به امتدادی درد، رو به روی مرگ عشق من به انتهای مرگ، رو به سوی درد ... عشق من نگفته های یک خدای لنگ و لاش عشق من نکرده های یک الاغِ بد. هیچ تاریخی به شگفتی و دردناکی تاریخ نیست مذهبی که همیشه در بیرون بر بیگانه پیروز بوده و همیشه در خانه از آشنا ش ت خورده.چه ی میتواند به سادگی تصور کند که پیشوایان راستین به دست پیشوایان دروغین همگی یا کشته شده اند و یا مسموم. چه ی میتواند تصور کند تشییع این روح همواره قربانی کالبد خویش بوده است. خدایا تو شاهدی در بینش انقل شیعه علی(ع). آ ین وصیت اولین مظلوم

آیا می دانستید که علی(ع) وصیت نامه ای خطاب به شما و مخصوص شما دارد؟
بله!

همانگونه که می دانید عمل به وصیت نامه برای وارثان ضروری است… مخصوصا اگر این وارثان فرزندان او باشند…
و مخصوصا اگر این وارثان، به صورت شخصی مورد خطاب قرار گرفته باشند…
آیا می دانستید که مومنان،علی بن طالب (ع) در واپسین روز های عمر خود برای شما وصیتی بر جای گذاشته است؟
و ایا می دانید که عمل به این وصیت بر من و شما اجباری است؟
و اما به نظر شما این وصیت نامه چه می تواند باشد؟
ایا می دانید آ ین خواسته های این پدر از شما چیست؟…
پس هم اکنون بفهمید و عمل کنید
چرا که صاحب این وصیت، ی است که شما را می شناسد، عوامل سعادت و سعایت را میشناسد و بهترین مردمان روی زمین است…
و اما براستی چنین فرد بزرگی چه وصیتی برای ما بر جای گذاشته است؟

شما را به تقواى الهى سفارش مى نمایم، و اینکه دنیا را مجویید گرچه دنیا شما را بجوید، و بر آنچه از دنیا از دستتان رفته متأسّف نباشید. حق بگویید، و براى ثواب الهى بکوشـید. دشـمن سـتمگر و یـار سـتمدیده باشـید.
شما و همه فرزندان و خاندانم و هر که این وصیتم به او مى رسد را به تقواى الهى، و نظم در زندگى، و اصلاح بین مردم سفارش مى کنم، چرا که از جد شما ( صلّى اللّه علیه وآله) شنیدم مى فرمود: «اصلاح ذات البین از عموم و روزه بهتر است».
۱- خدا را خدا را درباره یتیمان، آنان را گاهى سیر و گاهى گرسنه مگذارید، مباد که در کنار شما تباه شوند.
۲- خدا را خدا را در رابطه با همسایگان، که مورد سفارش شمایند، پیوسته به آنان سفارش داشت تا جایى که گمان بردیم میراث برشان خواهد ساخت!
۳- خدا را خدا را درباره قرآن، نیاید که دیگران در عمل به آن از شما پیشى جویند.
۴- خدا را خدا را درباره ، که عمود دین شماست.
۵- خدا را خدا را درباره خانه پروردگارتان، تا وقتى هستید آنجارا خالى مگذارید، که اگر خالى گذاشته شود از کیفر حق مهلت نی د.
۶- خدا را خدا را در باره جهاد با اموال و جان و زبانتان در راه خدا. بر شما باد به پیوند با هم و بخشش مال به یکدیگر، و بپر د از دورى و قطع رابطه با هم. امر به معروف و نهى از منکر را وانگذارید، که بدکارانتان بر شـما مسـلّط شوند، آن گاه دعـا کنید و به اجابـت نرسـد.
سپس فرمود: اى فرزندان عبدالمطّلب، نیابم شما را که به بهانه کشته شدن من در خون مسلمانان فرو افتید و گویید: المؤمنین کشته شد، المؤمنین کشته شد! معلومتان باد که فقط قاتلم باید قصاص شود.
ملاحظه نمایید هرگاه من از این ضربت او از دنیا رفتم تنها او را یک ضربت بزنید،
و گوش و بینى و اعضاى او را قطع مکنید، که من از رسول خدا صلّى اللّه علیه وآله شنیدم مى فرمود: «از مُثله دورى کنید هرچند درباره سگ گازگیرنده باشد».

نهج البلاغه-خطبه ی ۴۷

دقت کنید که این وصیت نامه در زمان جاریست.. حتی قسمت مربوط به قصاص قاتل!

و اکنون که آ ین نوشته های این بزرگ مرد را می خوانید:
براستی چقدر برای او آ ین وصیت او ارزش قائلیم؟ و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمة و نجعلهم الوارثین و اراده کردیم تا منت نهیم بر مستضعفان در زمین و آنها را پیشوایان در زمین و وارثان آن قراردهیم. حتما می پرسید که این آیه مربوط به مهدویته و چه ربطی به غزه داره؟ باید جواب بدم که اگه دقت کنید مردم غزه به مستضفان جهانی مبدل شده اند اما خداوند با اراده ی خود آنها را .  سریال کره ای (کامل)the heirs ، جدید ترین سریال های کره ای ، سریال کره ای ، سریال کره ای ، سریال کره ای (کامل)the heirs با ► سریال دیدنی وارثان/ the heirs محصول سال ۲۰۱۳ کره ◄ آپدیت تا قسمت ۲۰_کامل : کامل ژانر : عاشقانه کارگردان : kang shin-hyo نویسنده : kim eun-sook شبکه : sbs اطلاعات : asianwiki بازیگران:lee min ho_park shin hye_kang min hyuk(cnblue)_ kim woo bin_choi jin hyuk _jung soo jung(f(x)) _park hyungsik(ze:a)_kang ha neul خلاصه داستان: “وارثان” داستان عشق و دوستی میان دانش آموزان دبیرستانی است……البته دبیرستانی که مختص خانواده های ثروتمند و مرفه جامعه کره جنوبی است!… ولی همیشه یک استثنا هم وجود دارد، یعنی در این دبیرستان یک درصدی هم برای خانواده های فقیر و مستمند در نظر گرفته شده است که چا اونگ سانگ (park shin hey) نقش یک دختر فقیر و کیم تان(lee min ho) هم نقش یک پسر پولدار متولد شده از یک معشوقه است و… به ادامه مطلب مراجعه کنید

#وصیت_نامه
✅برادران ! شما در حالے به این وصیت گوش فرا مے دهید که این حقیر فقیر ، دست از دنیا کوتاه دارد و چشم امید به دعاے شما عزیزان دوخته است ...
مے خواهم آنچه در تمام عمر علی الخصوص در این اوا بیش از هر چیزی مرا بیشتر داغدار مے کرد و جگرم را مے سوزاند با شما در میان گذارم ...
عزیزان ! دورے از زمان (عج) مرز سالها و قرنها را در . ونُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ (سوره قصص، آیه ۵)
ما می خواهیم بر مستضعفان زمین نعمت ارزنده ای دهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم!

← پست مرتبط: پذیرش استضعاف برای همراهی با عصر (عج)

اسدی گرمارودی
مدت زمان: ۴:۴۷
ک.
می دونم گله دارید از وضع اقتصادی ما هم گله داریم اما این رو بدونید که یه عده دارن سوء استفاده میکنن از گله مندی ها ، دارن به چیز های دیگه ربطش میدن یه عده از خدا بی خبر دارن میان تو اعتراضات و شعارهایی میدن که قبولش نداریم توهین می کنن به ارزش های ما لعنت به اونایی که پرچم کشورمون رو به آتش کشیدن پس غیرت ایرانی مون کجا رفته ؟؟؟ یادت. متـــظران را بـه لبـــــــــــــــــــ آمــــد نفــــســـــ

ای شــــه خوبــــان تـــو به فــــریــــــاد رســــــــ

وَنُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِینَ قصص/5
ما بر آن هستیم تا به آنان که در آن سرزمین به ناتوانى و زبونى گرفته شده بودند ، نعمت هاى باارزش دهیم ، و آنان را پیشوایان مردم و وارثان [اموال ، ثروت‏ها و سرزمین‏هاى فرعونیان] گردانیم . علی آشکار ترین حقیقت و مترقی ترین مکتبی است در شکل یک موجود انسانی تجسم یافته است. واقعیتی است بر گونه اساطیر. وانسانی است که هست ،از آنگونه که باید باشد ونیست. وهمسرش ((فاطمه)) نمونه ی ایده آل زن که می توان شد و ی نشده است. و حسین و زینب ، خواهر وبرادری که چنان انقلاب عظیمی در تاریخ پدید آوردند که را آبرو داد واستبداد و استحمار را رسوا . هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب ی ریخته شد. فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‏بینند. وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‏کنند. ایستادگی آنها نشستگان تاریخ را به قیام وا می‏دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است. هفته دفاع مقدس گرامی باد. به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از فعالین خبر و مطبوعات گرمی در فرمانداری این شهرستان تجلیل شد.محمودعلایی فرماندار گرمی در این مراسم نقش خبرنگاران را در شناسایی و معرفی ظرفیت های کشاورزی،گردشگری و طبیعی این شهرستان خاطرنشان شد.
وی گفت:رسانه های دیداری و شنیداری باید در حفظ بیت المال و ترویج فرهنگ حراست از اموال عمومی کوشا باشند.
سرهنگ حسن نوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و احمدعطایی رئیس شورای ی شهر گرمی هم در سخنان جداگانه ای خبرنگاران را وارثان ی اهل قلم همچون شهید آوینی دانسته و بر اطلاع رسانی دقیق و بی طرف به مردم تاکید د.
در ادامه این مراسم هریک از حاضران دیدگاه های خود را در خصوص مسائل و مشکلات منطقه طرح د.در پایان با اهدای هدایایی از تلاش خبرنگاان و رو مه نگاران گرمی قدردانی شد. چه خوب است در طول زندگی داستانی خوب از خودمان به یادگار بگذاریم داستانی که از ما به یادگار می ماند نسلهای بعد از ما مطالعه و بررسی می کنند کاش به فکر حیثیت و آبروی خودمان باشیم نباید داستانی که از ما به جا می ماند داستان زورگوئی و شرکت در زورگوئی باشد نباید در ناجوانمردی و ظلم و ستم به ضعیفان از خودمان داستان به یادگار بگذاریم نباید در سستی و جوروجفا از ما داستانی به جا بماند داستان ما باید داستان فعالیت و فداکاری باشد که برجا می گذاریم به دوروبرخودمان نگاه کنیم به انی که از بین ما رفتند و از آنها عبرت بگیریم بودند انی که نان دیگران را ب د و رفتند انی بودند که به زیردستان ستم د و رفتند مزد کارگر را خوردند و رفتند سزای خوبی را به بدی دادند و رفتند و داستانشان به جا ماند و دهان به دهان می چرخد و اما در این میان بودند انی هم که ظلم و زور دیدند اما صبر و شکر جمیل د و رفتند و نام نیک از آنها به جا ماند و یک دنیا کینه و نفرتی که وارثان آنها در دلشان دارند داغی که وارثان آنها بردل دارند و خداوند حامی و پشتیبان این داغهاست و تلافی می کند داریم انی را که سالهاست جوروجفا دیده اند و مظلومانه و غریبانه صبر و شکر می کنند و در راه خداوند از دل و جان مایه می گذارند و سجده برهمه مظلومیت ها و معصومیت ها دارند و شب و روز در آتش فتنه و فساد زورگویان به همراه خانواده و اطرافیانشان می سوزند و می سازند که داستانشان دهان به دهان می چرخد داستان درست ما باید از جنس خوبش باشد باید از همه زورگویان عالم درس عبرت بگیریم و توبه و جبران کنیم اگر نان ی را بریده ایم در صدد جبران برآئیم اگر سزای خوبی را به بدی داده ایم جبران کنیم و یا از خداوند بخواهیم که راههای جبران را باز کند داستان زندگی ما نباید داستان انی باشد که با فداکاران ضدهمکاری داشتند و یا با عدم حمایت و همکاری از نیکوکاران خداوند و فرشتگان را شرمنده و متاسف نموده اند اگر فداکاری اگر عاشق و نیکوکاری زیر سایه خداوند و خواری ببیند خداوند از هیچ نخواهد گذشت داستان مظلومان و نیکوکاران را که در اوج صداقت و ایمان و فداکاری قرار دارند و برای فرهنگ و ورزش و قرض الحسنه و خیریه همت و تلاش می کنند را به گوش دانشمندان و ثروتمندان و ستاره ها برسانیم تا تقویت و پرنور شوندکه لکه ننگی ب یشانی ما خواهد بود و جواب خداوند را نمی توانیم بدهیم داستان حمایت و همکاری از فداکاران از خودمان به جا بگذاریم نه داستان ضدهمکاری و یا عدم حمایت و همکاری (تائب) قدرو ارزش فداکاران را بدانیم حتی با یک دانه ما باید این داستان از ما به یادگار بماند اگر خداوند از ما سوال کند درباره فداکاران چکار کرده ایم باید جواب داشته باشیم باید عمل کرده باشیم نه اینکه سرها را بزیر بیندازیم و جو نداشته باشیم حواسمان به فداکاران اصلا نبوده است نباید این جوابمان به خداوندی باشد که به ما توانائی داده است و ما را فرمان به یاری دوستانش داده است image result for ‫داستان درست ‬‎
سلام به دوست جونیای خوبم. توی این پست میخوام یه نظر سنجی (سریالی) بزارم.
بنظرتون کدوم یکی از سریال های زیر بهتر بودن؟ (1. از لحاظ فیلنامه) (2. از لحاظ بازیگرای )
1. وارثان
2.من و نخست
3.مرد زیبا
4.اگه جرأت داری باهاش ازدواج کن یا انتخاب آینده
دوستایی که این ارو تماشا نظرشونو بگن.ممنون السلام علیک یا فاطمة ا هرا سلام الله علیها نحن وسیلته فی خلقه، و نحن خاصته و محل قدسه و نحن حجته فی غیبته و نحن ورثة انبیائه ما اهل بیت وسیله ارتباط خداوند با خلق او هستیم، مابرگزیدگان پاک و مقدس پروردگاریم، ما حجت و راهنما و وارثان ان الهی هستیم. شرح نهج البلاغه ابن الحدید ج16 ص211 پوستر شهادت حضرت فاطمه زهرا
برای دیدن تصویر در اندازه پروفایل با ذکر صلوات بر روی آن کلیک کنید. طراحی به کمک برادر عزیزم محمد مهدی خطیری...
مهدی گل هستی همه توحیدگرایان و غیب باوران جهان به نوعی، به منجی جهانی ایمان دارند، اما پیروان دین خاتم، تصویر دقیق تر و ملموس تری از آن را ارائه می دهند. از دیدگاه مکتب حیات بخش شیعه که دلباخته خاندان رس است، منجی آ ا مان، دوازدهم، حضرت مهدی(عج) است. البته خاستگاه این مدعا نه یک حدس و احتمال، بلکه متن دین و چشمه سار زلال وحی است. خدا، ستایشگر مهدی(ع) بر اساس گواهی مفسران شیعه و سنی و مورخان شناس، آیاتی بسیار در قرآن مجید وجود دارد که به مسئله مهم مهدویت و موعودگرایی اشاره دارد. آیات ذیل نیز بر همین مسئله تأکید دارند. به علاوه در این زمینه، یک حدیث قدسی را نقل می کنیم. 1.(وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُواْ فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَ ارِثِینَ) «ما می خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم».  منتظر باش علی جان ،پدرم می آید تک وتنها دل شب خا پاری سخت است

زهرا ،برای دلخوشی من کمی بمان .این مرد خیبر است ش ته برابرت

شد حرمت بیت خدا ش ته. خاکم بر سر .این در چرا ش ته

آل ا در این سرا چو جمعند .شد حرمت آل ا ش ته

این در چو قبله گاه جبرییل است.یارب حریم کبریا چرا ش ته

تسلیت یابن الحسن گشته عزای مادرت

ب. ابو حمزه ثمالى مى گوید:
از حضرت محمد باقر (علیه السلام) پرسیدم: اى فرزند رسول خدا! مگر شما ائمه، همه قائم به حق نیستید؟
فرمود: بلى!
عرض : پس چرا فقط زمان (علیه السلام) قائم نامیده شده است؟
حضرت فرمود: هنگامى که جدم حسین بن على (علیه السلام) به شهادت رسید، فرشتگان آسمان به درگاه خداوند متعال نالیدند و گریستند و عرض د: پروردگارا.