والحق

به نقل از خبرگزاریها در مورد والحق : (ص) فرمود: کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگ ترین بقعه ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است. شخصیت، قیام و نهضت حسین (ع) همیشه در کلام معصومین (ع) وجود داشته است و عجب آنکه حتی معصومین پیش از حسین (ع) نیز اشاراتی به این واقعه و سرزمینی که در آن مصائب عاشورا رخ داد، داشته اند. در این نوشتار 40 حدیث در باره حسین (ع) که در . هنوز خیلی از ابعاد شخصیتی ام کشف نشده بود! هنوز آنقدری خودم را بلد نبودم!خودشناسی براستی برای تنبلی مثل من سخت بود!همینطور زمان بر و طالب صبر! این شد که کلا" بیخیال خودم،رفتم سراغ آدمای اطرافم وشروع به معا !:/ دنبال یکی بودم که مرا بفهمد: توقع داشتم!در حالی که خودم،خودم را نمیفهمیدم و کوچکترین شناختی از خودم نداشتم! حدس میزدم!(ازینکار. آدم نه به گندم جنان راغب بود/شوق دگرش به جسم وجان غالب بود می خواست که ازبهشت آیدبه نجف /مقصودعلی ابن طالب بود قال رسول الله صلی الله علیه وآله وسلم :علی مع الحق والحق مع علی حیث ما دار
عظیم الشان فرمودعلی باحق هست وحق هم باعلی است هرجا علی باشدحق به دور علی می چرخدپس ملاک شناخت حق ازباطل علی ابن طالب علیه السلام است. درآستانه فرارس.
تقویم به احترام شما سربرگ های خویش را سبز نوشت به نام عید، به نام پدر که این را در ترنم حدیث نبوی یافته بود در شکوه «انا و علی ابوا هذه الامه». پس نام پدر بر خود نهاد، روز پدر تا بزرگ شوند همه پدرها به نام شما و بیاموزیم رسم ادب را در محضر پدر. مولای جان و جهان! پدران این زمین و زمین های هم افق به نام شما سر برمی دارند به سرفرازی . هجدهم بهمن بیشتر از بقیه روزهای این دهه مبارک برای مجتمع خاطره داشت والبته کار شنبه ساعت دو بعد از ظهر جشن قصه های انقلاب در سالن اجتماعات یا همون سالن سینمای جزیره ب ا شد. دختران عضو ودانش اموزان مدرسه منوچهر فر، گروه سرود موسیقی ک نه،کارشناس مسئول کانون خانم وحیدی عزیز، روابط عمومی ، کارشناس هنری،امور عمومی از مهمانان ویژه برنامه بودند. حاج آقا تاری ،خانم عبداللهی(کارشناس فرهنگی)خانم اخلاقی (مربی مسئول مرکز 2)هم به عنوان قصه گو به این جشن دعوت شده بودند والحق قصه های قشنگی رو هم تعریف د که با استقبال گرم حاضرین روبه رو شد. حسن تولیده هم با اجرای یک مسابقه مهیج وشاد باعث ایجاد نشاط مضاعف در جشن شد. اجرای موسیقی ک نه هم در کنار قصه گویی ومسابقه بر تنوع وجذ ت برنامه افزود...ها خیلی تعریف ...راس میگم.. خانم عبدالهی هم با زبان ساده وشیرین خاطره شهادت شیرزاد عبدالهی را در روزهای پر شور انقلاب تعریف که ایشون بود وانصافا فضا را قرین معنویت کرد.حاضرین هم نثار روح این شهید بزرگوار - عزیز ودیگر ی انقلاب صلوات وفاتحه هدیه د. بازدید از نمابشگاه آثار اعضا بخش پایانی این جشن بود. جناب شفقتی ارجمند از حسن نظر جنابعالی وخانواده محترمتان سپاسگزارم ادب ومتانت قدردانی وقدرشناسی صفت بارز انی است که صاحب کمالات وادب باشد وهر ی را نشا ید. اقرار به نیکی دیگران در لسان اشخاصی ساری وجاری می شود که دلهای عاری از حسد وکینه دارند والحق که شما وابوی گرامیتان وخانواده محترم چنین هستید از تفقد و دلجویی تان سپاسگزارم حشمت . به شکرانه میلاد جواد(ع)؛  * بسم رب القرآن ...و شما آیات قرآن را تجسم اید و خدای فرقان را نشانه حق با شما قدم برمی دارد با شما سکوت می کند با شما به فریاد می آیدآن سان که با علی علی مع الحق والحق مع علی.... * بسم ا... الکوثر ... و شما کوثرید تکرار  نورانی مادر یادآور شکوه فاطمه زهرا (س) آیتی الهی که این بار در خانه رضا(ع) متجلی می شود گویی فصل. دیروز صبح به تهران اومدم بعد از دو هفته زندگی مشترک با یار جان.روز سیزده داد با خانواده سمت شیراز رفتیم.راه خیلی خوش گذشت و علی رغم مسافت زیادش خسته نشدیم.از روز چهارشنبه شروع به چیدن خونه کردیم .مادر یار جان برای هدیه عروسی بهمون سرویس خواب داد ومن ویار وخانوادم برای انتخاب مدلش رفتیم وهمونجا مامانم وخواهرم جوگیر شدند وبرامون مبل .
بگذار تا بگریم چون ابر در بهارانکز سنگ ناله خیزد، روز وداع یارانبا ساربان بگویید، احوال آب چشممتا بر شتر نبندد، محمل به روز بارانهر کو فرقت روزی چشیده باشدداند که سخت باشد، قطع امیدوارانساعاتی پیش، دوست قدیمی و باصفایم، علی نجات کریمی از پیش وتان رشته ی ورزش باستانی به دیدار خدایش شتافت و دوستان و آشنایان را ناباورانه در سوگ . (الْحَقُّ مَعَنا فَلَنْ یُوحِشَنا مَنْ قَعَدَ عَنّا، وَنَحْنُ صَنائِعُ رَبِّنا، وَالْخَلْقُ بَعْدُ صَنائِعُنا) حق با ما اهل بیت است و کناره گیرى عده اى از ما هرگز سبب وحشتمان نمى شود; چرا که ما دست پرورده هاى پروردگاریم، و دیگر مخلوقین خداوند، دست پرورده هاى ما هستند. شرح این حدیث شریف را شیخ طوسى(رحمه الله)، با سند معتبر، از ابوع. (ص) در ضمن حدیث بلندى می فرماید:
کرب ک ترین بقعه روى زمین و ازنظر احترام بزرگترین بقعه‏ ها است والحق که کربلا از بساط هاى بهشت است المومنین (ع)خطاب به خاک کربلا فرمود: چه خوشبویى اى خاک! در روز قیامت قومى از تو به پا خیزند که بدون حساب و بى درنگ به بهشت روند. حسین (ع): به خدا سوگند بلا و تنگدستی و کشتار و شهادت به ی که ما را دوست دارد،آنچنان با شتاب می رسد که از ضربه چا ای سرکش و از فرو افتادن سیل در دره ها،شتابنده تر است. زینب جان! شرمنده ایم که بهای حسینی شدن ما "بی حسین" شدن تو بود، و شرمنده تر آنکه ، تو بی حسین شدی و ما حسینی نشدیم. ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) تسلیت باد
بانفس هایت نازبودم و باعشق تو زنده بودم ولی تو نفسمو بریدی زندگیمو فنا کردی نامرددددددددددددد روزگاررر.. بودن ونبودن تو در انتهای کوچه زمان با مرگ ملاقات دستهای مهربانم را در دستهای سرد مرگ گرفتم چشمان غبار گرفته ام را به چشمان ابدی و شفاف مرگ دوختم این مرگ بود که فاصله بین من و خدا را ید من هم نفس با او شدم و با او از رنگهای زیبا سخن گفتم بر خلاف آنچه که در مورد مرگ شنیده بودم برای من مرگ آبی تر از یک اسمان آبی بود او برایم از تولد سخن می گفت و من از مرگ سخن می گفتم او از سپیدی ابدی حرفهایی به اندازه عشق برایم می زد و من از وابستگی های ساختگی و پوچ دنیا او از خدا سخن می گفت و از عشق ابدی که در پشت در خانه مرگ به انتظار من است من از قبرستانی که در آن جغدی می خواند برای او سخن گفتم و من دیگر از هیچ چیزی سخن نمی گفتم در این ملاقات بود که من راز نهفته خود را در مرگ پیدا و فهمیدم مرگ یعنی یک قدم تا خدا فاصله داشتن باید زندگی را با مرگ پیمود و مرگ صدای پای ابدیت است الان در خاک این دنیا گرفتار هستم و مرگ وقت پ است از شاخه خشکیده زمان و زندگی با عشقی پوچ و بیهوده که هیچ چیز از عشق نمی فهمند ******************************************************** عشق یعنی؟؟؟
عشق یعنی با غم الفت داشتن سوختن بادردنسبت داشتن عشق دریک جمله یعنی انتظار انتظارروز رجعت داشتن عشق یعنی مستی ودیوانگی عشق یعنی دردنی گانگی عشق یعنی شب ن ن تا سحر عشق یعنی سجده هاباچشم تر عشق یعنی سوختن یاساختن عشق یعنی زندگی باختن عشق یعنی همچو من شیداشدن عشق یعنی قله ودریا شدن البته تو اشتباه کردی سارایییی با نامردی وهزاررنگی و؟؟؟؟؟؟؟؟ قاطی کردی ******************************************************** اری بگذار داستانت را تکمیل کنم وبرایت بنویسم که دیگر به ا خط رسید ه ام دارم خودم را زجر کش میکنم واکنون با قهقهه مستانه ات برروحم نیز سوهان بکش اری یارت به بددردی وفلاکتی گرفتار شده وبادودودم خودرا مشغول کرده وتنها راه چاره اش نیز همون بود که تااین نامردمیت را بتوانم فراموش کنم والحق نیز جواب گرفتم وتنها در کنار بساط هست که فراموش میشوی پس بازهم نفرین برتو ساراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا امروز یه حس رضایتی از خودم تو دلم دارم خیلی خوشحالم بخاطر داشتن قلبی مهربان وپراز مهربانی از اینکه بدون هیچ چسم داشتی مهربونی میکنم وبدون اینکه انتظاری داشته باشم وکاری از دستم بربیاد کمک میکنم این کارها بهم قدرت میده خوبی بهم درس میده وبهم میگه که خدا همیشه باهام هست هرچند شاید یه جاهایی دلم بشکنه ولی افتخار میکنم به قلب ودلم که . سلام فسقلی ها خیلی وقت بود که براتون ننوشتم دلم برای نوشتن برای شما تنگ شده شما تمام زندگی منید ومن روزهای سخت واسان با شما طی میکنم روزهایی که سرشاز ار شما وماست این ماه محرم امد با مامان رفتیم لباس سقا یدم لباسهای که من دربدترین شرایط روحیم نذر کرده بودم وخواسته بودم که اگه صحیح وسالم بیایید خونه به تنتون بپوشونم وخداوند بار دیگ. سفر جناب ریاست جهمور به استان زنجان پس از یک ماراتن تعین زمان وتغییر آن از امروز آغاز گردید وبه نوعی می توان گفت که هیئت ت برای بررسی از نزدیک وچهره به چهره مشکلات مردم و توجه به نیازمندی های آنان وارد استان شدند و ایشان که حکم وزارت بهداشت را در هیئت ت دارند وارد شهرستان ابهر گردیدند تا با بازرسی از موقعیت ارائه خدمات تی و صحبت با م. بی گمان شانزده آذر نه یک مبداء تاریخی ونه یک سرفصل برای فعالیت های دانشجویی بلکه یک واقعیت از این نکته است که ایرانی در همه احوال زنده به دفاع از منافع ملی خویش است و می تواند درسی برای همه ما که روزی و روزگاری در پشت میز های تن به علم آموزی و تبدیل فهم به مهارت درعمل داده ایم باشد ویا نقطه عطفی باشد براین نکته که دانشجوی ما باید همیش. اختصاصی از اینو دیدی مقاله درباره قصه ها و داستانهای قرآنی پاسخی به نیازهای تربیتی ک ن و نوجوانان دانش آموز با و پر سرعت .
مقاله درباره قصه ها و داستانهای قرآنی پاسخی به نیازهای تربیتی ک ن و نوجوانان دانش آموز
مقاله درباره قصه ها و داستانهای قرآنی پاسخی به نیازهای تربیتی ک ن و نوجوانان دانش آموز لینک پرداخت و در "پایین مطلب" فرمت فایل: word (قابل ویرایش و آماده پرینت) تعداد صفحات:8موضوع مقاله :قصه ها و داستانهای قرآنی پاسخی به نیازهای تربیتی ک ن و نوجوانان دانش آموزتحقیق و ت ألیف از: حسین شفیعی فرهـــاد دبیر و سرگروه معارف ی منطقه ی جرقویه مقدمه :«  و ننزل من القرآن ما هو شفاء و رحمة للمؤمنین  »                                                   سوره ی اسراء/آیه ی 82و ما آنچه از قرآن نازل کردیم شفای دل و رحمت الهی برای اهل ایمان است . قرآن کریم به عنوان آ ین کتاب الهی که از سرچشمه ی وحی الهام گرفته ، گنجینه ای منحصر به فرد و در میان همه ی کتب الهی بی رقیب است ، کتاب هدایت و تبیان کل شی ء است ، شمندان و دانشوران هریک در حد توان خود در این بحر ژرف و عمیق به غور پرداخته و به سهم خود در زمینه ی معارف و علوم قرآنی قلم فرسایی کرده اند ؛ والحق که هر آیه از این کتاب بی همتا سر فصل نوینی برای معارف الهی است . عظمت و اعجاز جاوید قرآن بر ی پوشیده نیست ، این کتاب ناسخ ادیان و مذاهب گذشته و ناجی بشریت در حال و آینده است ، در مقام والا و ممتاز قران کریم همین بس که مع ن ، منافقین و دشمنان قسم خورده آن هرگز نتوانسته اند در تحریف آن موفق شوند و همانطور که خداوند فرموده است : « انا نحن نزلنا الذکر و انا له لحافظون » سوره ی حجر آیه ی 9 قصص قرآن یکی از علوم قرآنی و شاید دلچسب ترین آنهاست ، قصه ها و داستانها از دیر باز در حیات آدمی نقش بسزایی داشتند و کتب آسمانی به ویژه قرآن به شایستگی از قصه و داستان برای ابلاغ پیام و اتمام حجت استفاده کرده اند . قصه و داستان گویی مهم ترین وسیله و ابزار کتب آسمانی برای تبشیر و انذار بوده است . در پایان داستان یوسف که منسجم ترین و کامل ترین قصص قرآن است می فرماید :« براستی که در بیان داستان ایشان مایه ی عبرتی برای دمندان است ، ( واین قرآن ) سخنی ساختگی نیست ، بلکه تصدیق ماجراهایی است که در دیگر کتابهای آسمانی نیز موجود است و روشنگر همه چیز و رهنمود و رحمتی برای اهل ایمان است » و در آیه ی 11 از سوره ی انعام آمده است: « بگو ای پیغمبر در روی زمین بگردید  تا عاقبت سخت آنها که تکذیب ( آیات خدا و رسولان او ) د ، مشاهده کنید » و این مضمون در بسیاری آیات دیگر با تفاوت های اندک آمده است .اما قصه های قرآن بر خلاف بسیاری از قصه های ادبی که عنصر خیال و حوادث پنداری نقش بسزایی در آنها دارد و هرچه این عنصر نفوذ بیشتری در ساختار داشته باشد تأثیر آن در شنونده بیشتر است ، در قرآن قصه ها نه تنها بر واقعیت تطبیق دارند ، بلکه این وقایع مهم ترین و حساس ترین وقایع تاریخی انسان هستند ، وقایعی که هرکدام کاروان آدمی را به سو و جهت خاصی سوق داده اند و تا ابد نقش خود را بر پیشانی او خواهند داشت و برای او بیدادگر ، زنده و روشنگر خواهند ماند و قرآن از مجرای این قصص بزرگترین لغزشها و معمولترین انحرافات بشری را به شیوه ای بی نظیر ، زیبا و جذاب به نمایش می گذارد
با
مقاله درباره قصه ها و داستانهای قرآنی پاسخی به نیازهای تربیتی ک ن و نوجوانان دانش آموز

تحالف حقیقی وموحد على الرغم من أن ترامپ هو فی النهایة معها! على طاولة الاجتماع، ولکن الجمیع یعلم أن ترامب البحث طعنة فی الظهر، أولا وقبل یبتسم وجهه، عندما کان مثل ال المسیل للدموع بها، لها وسائل الإعلام الرئیسیة أن أقول أی شیء ترامب، والحق إنها ترید: الحفاظ على الاقتصاد الأمریکی. لکن الجمیع یعرف هذه الکلمات ، فإنه یکلف الصعلوک!. اختصاصی از یاری فایل مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریم با و پر سرعت .
 مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریم
 مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریم  مشخصات این فایل
عنوان: معرفی فاسقان در قرآن کریم
فرمت فایل : word( قابل ویرایش)
تعداد صفحات: 13این مقاله درمورد معرفی فاسقان در قرآن کریم می باشد.
خلاصه آنچه در مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریم می خوانید :نکات مورد توجه در آیه ى شریفه
این دو آیه ى شریفه داراى نکات بسیار مهمى است که به آنها اشاره مى شود .
1 ـ أمّا الذین فسقوا
عرب ، وج ما را از پوستش فسق مى گوید ، و قرآن به همین مناسبت انسانى را که از مدار طاعت و عبادت و حدود انسانیت و آدمیت خارج شده فاسق مى نامد .
فاسق در همه ى امور باطنى ، و اعمال و حرکات ظاهرى ضد مؤمن است .
1 ـ سجده ( 32 ) : 20 ـ 21 .
مؤمن در دایره ى اطاعت و عبادت ، اخلاص و ایمان ، درستى و راستى و کرامت و فضیلت قرار دارد ، و بر این عقاید استقامت مىورزد . او در این دایره بدون این که تحت تأثیر حوادث شیرین و تلخ قرار گیرد ثبات قدم دارد ، و دست در دست انى که بیرون از این دایره هستند نمى گذارد .
مؤمن با حقّ و حقّ با مؤمن است ، و مؤمن همیشه در آن جهتى است که حق است .
مصداق اتم و اکمل این معیت و گردش ، وجود مبارک المؤمنین (علیه السلام) است . چنان که درباره ى او فرمود :
عَلىٌ مَعَ الحَق وَالحَقُّ مَعَ عَلى یَدُورُ حَیثَما دَار عَلى(1) .
پیروان المؤمنین (علیه السلام) که مؤمن حقیقى هستند مانند بزرگوارشان همه جا و در همه ى شرایط با حق هستند ، و حق هم با آنان است و در آن جهتى حرکت مى کنند که حق حرکت مى کند .
ولى فاسق بیرون از حوزه ى ایمان و خارج از دایره ى طاعت و عبادت و درستى و راستى به سر مى برد ، و دست در دست هر ابلیس و و مفسد و اغواگرى مى گذارد ، و بدون توجه و آگاهى ، دنیا و آ تش را بر باد مى دهد ، و سرمایه ى وجودش را ضایع و تباه مى کند . از انجام واجبات و ترک محرمات روى مى گرداند و گامى به سوى انبیا و ان و قرآن برنمى دارد . از آشنایى با حقایق مى گریزد و جز شکم و لذت خواهى هم چون شکم پرستى و لذت خواهى چا ایان نمى شناسد و با این روش و منش فاسقانه ـ که تا لحظه ى مرگش ادامه مى دهد ـ زمینه ى ورود به آتش دوزخ را براى خود به دست خود فراهم مى آورد .
1 ـ مناقب : 3/62 ، فصل فى أنّه مع الحق والحق معه ; بحار الانوار : 38 / 29 ، باب 57 . این روایت با عبارات مختلف و به یک معنا حدود 100 مورد در کتب شیعه و اهل سنت آمده است .
چون به قیامت وارد شود جایگاهى جز آتش نخواهد یافت ، به ناچار به آتش کشیده مى شود . و چنان که در دنیا هرگاه از گناهى فارغ مى شد دوباره با فراهم شدن شرایط به آن گناه باز مى گشت ، در قیامت هم هربار که بخواهد از دوزخ درآید به آن بازش مى گردانند و به او مى گویند :

( ذُوقُوا عَذَابَ النَّارِ الَّذِی کُنتُم بِهِ تُکَذِّبُونَ )(1) .
عذاب آتشى را که همواره انکار مى کردى بچش !!
2 ـ کُلّما أرادوا أن ی جوا منها . . .
جاذبه ى درون و کشش باطن نسبت به حق که گاهى از آن به عنوان فطرت یاد مى شود ، وقتى تقویت شود عشق به کمال در سراسر وجود انسان جلوه مى کند ، و زمینه ى رسیدن به کمال را به کمک عبادت و طاعت و ایمان و اخلاص فراهم مى آورد . جلوه ى کامل این کشش در قیامت ظهور مى کند و آنجاست که میل مؤمن به لقاى حق و بهشت عنبر سرشت او را به دیدار وجه ربّ و رسیدن به بهشت یارى مى دهد .
ولى شخص فاسق چون فطرت و جاذبه ى باطنى خود را در دنیا با لبه ى تیز شمشیر گناه نابود کرده ، در قیامت نمى تواند او را براى رسیدن به لقاى معنوى و بهشت ابدى کمک دهد . مى خواهد که از دوزخ درآید ، ولى قدرت و توانى در باطن و ظاهر او نیست که به او کمک دهد تا از عذاب رهایى یابد .
3 ـ فمأواهم النار
اینان سزاوار آتش دوزخند ; زیرا سخن حق و وعده ى الهى را نسبت به قیامت
1 ـ سجده ( 32 ) : 20 .
و عذاب بدکاران با آن که همراه با دلیل و برهان بود از روى تکبر و خودپسندى انکار د ، و در برابر حقایق از عقل خدادادى استفاده ن د ، بلکه همواره هوا و هوس خود را میدان دار زندگى قرار دادند و بلا و مصیبتى غیر قابل درمان به سر خود آوردند .
اینان از ماه مبارک رمضان و محرم و صفر و ایام فاطمیه که بهترین کلاس پرورش و آموزش بود بهره نگرفتند ، سخن و و حکیم و عارف و مؤمنى را نسبت به هیچ امرى نپذیرفتند تا مرگ گریبانشان را گرفت و به جایى بدون داشتن راه نجات ، رهسپارشان کرد .
....بخشی از فهرست مطالب مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریماین پیمان کجا و چگونه بسته شد؟
صفت فاسقان
سرنوشت فاسقان در قیامت
نکات مورد توجه در آیه ى شریفه
پرهیز از مجالست با فاسدان  
با
مقاله معرفی فاسقان در قرآن کریم
مذاکرات 5 + 1 در قصرشیرین به قلم اردشیرغلامی پور فلاحت نیوز به نقل از شه قصرشیرین : زمانیکه آقا محمد خان قاجار مشغول کور مردم کرمان بود ، مردمی که از نقاط مختلف امریکا جمع شده بودند مشغول نوشتن قانون اساسی وقانومندی برای خود بودند. آنها با تاریخی 300ساله ابر قدرت شدند وما زمانی که ابر قدرت بودیم با تاریخ وفرهنگی چند هزارساله به دلیل تفرقه وج وبر اثر جدالهای بیهوده وبی تدبیری ونالایقی حاکمان وقت تبدیل به کشوری شده ایم که گروه 5+1را باید قانع کنیم که جنگ طلب ، تروریست نیستیم وبه جهانیان بفهمانیم که به دنبال سلاحهای کشتار جمعی واتمی نخواهیم رفت . در منطقه ما به ویژه شهر قصرشیرین با آن فرهنگ دیر پا وغنی که زمانی خاص وعام بود متاسفانه اکنون 5عضو شورای شهرمان در قبل وحال نیز یک رای ، یک صدا وهمدل نبود ندو نتوانستند با شهرداری که انتخاب میکنند گروه 5+1قدرتمندی تشکیل بدهند وشش نفری به اوضاع نابسامان این شهرسروسامانی بدهند . این شهر بی گناه نباید اینقدر حسرت عمران وآبادانی وزیبا شدن را بخورد . به همین خاطر وبه امید اصلاح امور ، مردم دست رد بر شوراییان قبلی نهادند و انی را انتخاب د که آتش باند بازی شوراییان قبلی را روشن نکنند ، چون دود آن آتش فقط وفقط به چشم مردم وشهرشان رفت ولاغیر . مردم می گویند قرار بود شوراییان با هم میثاقی عمومی داشته باشند ومنشوری بنگارند ومفید وشهرداری را انتخاب کنند که کارنامه قابل قبولی ارائه داده باشد واز 5منطقه شهر افرادی برگزینند بنام شورا یاران که شورا را مدد برسانند وبا رسانه ها ارتباطشان را قطع نکنند تا بدین وسیله چهره ی شهر ناموزون شهر را تغییر دهند اما بعد از مدتی که از عمر شورا گذشت برنامه ی مدونی از شورا ندیدیم ومصوبه ای هم نداشتند . به همین خاطر جهت یاد آوری مواردی به در شورا رفتیم ولی برخورد چند تن از آنها برخوردی که که زمان رای طلبیدن با خضوع وخشوع داشتند نبود . در مورد خبرنگاران نیز شکایات ناصو کرده بودند تا از انعکاس خبر بازداشته شوند . مردم کتمان نمی د وگفتند شهردار را به دلیل کفایت وسخت کوشی وصداقتش دوست داریم وقبلا لیاقت او زمانی که شهردار قصرشیرین بود شاهد بوده ایم وهمان موقع نیز طوماری تهیه کردیم تا او را زنده نگه داریم اما نشد !!!!حال که شورا به اتفاق باز هم ایشان را برگزیده اند والحق دارند زحمت می کشند چرا او را دلسر د می کنید ؟؟ استیضاح یعنی تو ضیح خواستن ، اما این کار شورا استهزاء وعطف به ما سبق است که شوراییان ادوار گذشته از آن برای سر پوش نهادن بر ندانم کاری های خود سودمی برند. استیضاح دلیل واقعی می خواهد نه واهی . برادران عزیز به جای این حرکات چرا وقتی که شهرداری بودجه دارد وهم زمین ، خانه ای برای شهردار نمی سازید که مشکل مسکن او حل شود وشبانه روز در دسترس باشد ؟؟ آیا خود شما واقعا خانه واهل وعی ان همگی در اینجا ن هستید؟ ضمنا چرا مصوب نمی کنید تا محلی در خود شهرداری برای شورای شهر ساخته شود تا هم مردم سرگردان نشوند وهم 5+1 اجاره مسکن روی دست بیت المال ننهند ؟ ضمنا ساعت 2نصف شب جلسه بگذارید ی نخواهد گفت جلسه ای غیر متعارف گذاشته اید ؟ باز هم سوال چرا فلیشر آسف را در نقلیه خوابانیده اید ؟ اگر مصوب کنید دو عدد غلتک لاستیکی و آهنی یداری شود دیگر مشکلی برای آسف این کوچه وخیابانها ی درب وداغان نمی ماند . ضمنا کارخانه آسف متعلق به این شهر را چرا به پیمانکار داده اند؟ ماکه خودمان بیشتر از پولی که پیمانکار میدهد می توانیم از این کارخانه بهره ببریم و ب ودر آمد کنیم نمیدانم تا کی باید آرزوی جاری شدن آب در جوهای شهررا داشته باشیم ؟ درختان تشنه وآسف های پر از آبله وکچل ،خیابانها نه استیضاح ونه استهزاء را بیش از این تحمل نخواهند کرد . آنها ترمیم ومرمت را می طلبند. حال که استاندار ، مجلس ، فرماندار ساعی به جد مشغول یاری رساندن به قصرشیرین هستند بر شما واجب است مصوبه پشت مصوبه مردم را خشنود سازید تا ما نیز همراه مردم وبه عنوان رکن چهارم د موکراسی تشکر وتقدیرمان را بخاطر فضای سبز ، مبلمان شهری مدرن ، عمران وآبادانی قصرشیرین نثار شما وشهرداری نماییم به امید آن روزی که 5+1شهری متفاوت و زیبا را به منصه ظهورنهاده وبه مردم همشهری ودیگر شهروندان ایرانی که از این مکان به عتبات عالیات مشرف می شوند هدیه کنید . حال که خبرها از مذاکرات صلح جویانه شما منتشر می شود منتظر نتیجه مذاکرات 5+1 در قصرشیرین هستیم ضمنا در پایان دو نکته دیگر را برای یاد آوری لازم میدانم : (1)از خود آزاری واذیت شهردار ومردم دست بردارید (2)از سر اهالی قلم واصحاب رسانه هم دست بردارید وحرمت آنها را پاس بدارید چرا که بخی ها با وقاحت تمام هر وقت خبرنگار یا رو مه نگاری به دادخواهی مردم می آمد آنهارا به باج خواهی متهم کنند. الامارة و عریف بمؤسسها : تأسست هذه الإمارة العربیة سنة 845هجریه على ید المؤسس الأول العلامه السید محمدبن فلاح بن هبة الله المشعشعی وفی عهده تم فتح مدینة «الحویزة» سنة 845هجری واتخذها عاصمة لإمارته، وبسط نفوذه على إقلیم الاهواز، مؤسس الامارة السید محمد بن فلاح بن هبة الله .یرجع نسبه الشریف الی محمد الحائری بن إبراهیم المجاب بن محمد . از سلسله روایات عصمت علی ابن طالب روایت زیر است که ، " اکرم صلی الله علیه وآله وسلم میفرماید: علی مع الحق والحق مع علی است." چرا که طبق این روایت، مؤمنان علی علیه السلام همواره با حق است و هرگز از حق جدا نخواهد شد و حق گرداگرد آن حضرت مى چرخد، هر جا که على ابن أبى طالب علیه السلام باشدحق آنجاست و این همان عصمت مطلقى است که شیعیان قائل هس. الامارة و عریف بمؤسسها : تأسست هذه الإمارة العربیة سنة 845هجریه على ید المؤسس الأول العلامه السید محمدبن فلاح بن هبة الله المشعشعی وفی عهده تم فتح مدینة «الحویزة» سنة 845هجری واتخذها عاصمة لإمارته، وبسط نفوذه على إقلیم الاهواز، مؤسس الامارة السید محمد بن فلاح بن هبة الله .یرجع نسبه الشریف الی محمد الحائری بن إبراهیم المجاب بن محمد . الامارة و عریف بمؤسسها : تأسست هذه الإمارة العربیة سنة 845هجریه على ید المؤسس الأول العلامه السید محمدبن فلاح بن هبة الله المشعشعی وفی عهده تم فتح مدینة «الحویزة» سنة 845هجری واتخذها عاصمة لإمارته، وبسط نفوذه على إقلیم الاهواز، مؤسس الامارة السید محمد بن فلاح بن هبة الله .یرجع نسبه الشریف الی محمد الحائری بن إبراهیم المجاب بن محمد . اختصاصی از نیک فایل مقاله بررسی رابطه بین اضطراب و ت در دانش آموزان دختر و پسر با و پر سرعت .
مقاله بررسی رابطه بین اضطراب و ت در دانش آموزان دختر و پسر
مقاله بررسی رابطه بین اضطراب و ت در دانش آموزان دختر و پسر این محصول در قالب ورد و قابل ویرایش در 80 صفحه می باشد.چکیده پژوهش :با توجه به اینکه اضطراب از مهمترین اختلالات عصبی و روانی به حساب آمده و منشا بسیاری از عصبیت ها و ناراحتیها می باشد. بررسی های اخیر نشان داده اند که اختلالات اضطر بیشترین فراوانی را در سطح کل جمعیت دارند.دختر و پسر پایه سوم راهنمایی شهر ضیاء آباد می باشد که برای رسیدن به این هدف آزمون اضطراب کتل را بین دانش آموزان اجرا و بعد از بررسی و تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدیم که ت آزمودنیها بر میزان اضطراب آنان تاثیر نداشته است .از میان 120 نفر دانش آموز مورد آزمون 4 دختر و 1 پسر دارای روحیه آرام و راحت و تنش زدوده و مضطرب و 36 دختر و 26 پسر دارای اضطراب متوسط و 14 دختر و 38 پسر روان آزرده و مضطرب و 6 دختر و 5 پسر نیز نیازمند مشاوره و یا درمانگری هستند.مقدمهاضطراب پدیده ای روان شناختی است که تقریباًهمگان با آن آشنا هستند یا آنکه در طول عمر خود،در موقعیت هایی به آن دچار شده اند.این تجربه روانی – فیزیولوژیک در ابعاد آسیب شناسی روانی نیز شایع ترین اختلالات روانی را شامل می شود.(کنرلی -1382)اضطراب یکی از شایع ترین بیماریها در جهان امروز ،مخصوصاًدر دنیای صنعت است .آن را از مهمترین اختالات عصبی وروانی به حساب آورده ودر مطالعات بالینی به آن نوروز« اضطر » گویند. ونیز آن را منشاءبسیاری از عصبیت ها وناراحتی ها ذکر نموده اند .چه بسیار ند مشاجرات ودرگیری های خانوادگی که ظاهراًبرسر مسائل جزئی پدید می آیند ولی در واقع ریشه واساس آنهاناشناخته وچه بسا که ناشی از اضطراب .(علی قائمی -1376)گاهی افراد در جامعه زندگی می کنند که حال ووضع متعادلی ندارند .با مختصر تحریکی از جای می جنبند وبا اندک بهانه ای فتنه وآشوب به پا می کنند ظاهر قضیه در داوری ها این است که این امر ناشی از بد اخلاقی ،کج مزاجی ،ویا سوءاخلاق افراد است در حالیکه اگر نیکو تَعمُق شود ریشه آن اضطراب است . مردم عامی از آن غافلند ودر جامعه هم روشنگری های مناسبی نیست تا هر بداند در خانه ومحیط زندگی چه می گذرد وچرا افراد در مواردی آنچنان سخت بهم در آویخته اند .(همان منبع )برخی از روانپزشکان وروانکاوان هسته مرکزی بخش اعظم بیماریهای روانی را در اضطراب جستجو می کنند ومدعی هستند که هم اکنون بیشتر تخت های بیمارستانهای روانی توسط مبتلایان به این بیماری شده است وحتی برخی از صاحب نظران بین اضطراب وسرطان را مدعی شده اند.از این بیماری ک ن نیز بی نصیب نیستند. آنها هم کودکی خود را با چنین وضعی آغاز می کنند تا سرانجام چه شود وکشتی لنگر ش ته آنها در کلام ساحل پهلو بگیرد. آیا جان وروانی سالم از این قضیه به در برند یا نه ؟واین خود سئوالی که ذهن بسیاری از والدین ومربیان را مشغول کرده است .در کل این بیماری عامل صدمه بزرگی برای ک ن است والحّق باید برایشان چاره ای شید .(همان منبع )اضطراب یک بیماری شایع وساری ودامنگیر همه گروها وهمه سنین از افراد انسانی است .پیر وجوان کودک وبزرگسال زن ومرد از آفت آن دور وبر کنار نیستند.در هر کجا به یک نحو ویک گونه خود را نشان می دهد وچرخ ماشین زندگی را دچار لنگی می کند.براساس یک بررسی 30%از مراجعین به پزشک عمومی از اضطراب در عذابند .وهم چه بسیارند افرادی که در اثر اضطراب چون آتشفشانی طوفانی هستند،وحال وحوصله هیچ کاری ندارندوزندگی برای خود ودیگران جهنم می کنند .(همان منبع )اگر آدمی نیکو تأ مل کند هر شب وروز هزاران وحتی میلیونها انسان را می یابد که آرامش وقرارشان را از دست داده اند وشب هنگام تا به صبح بیدار مانده  ودر اطاق یا حیاط خانشان به قدم زنی وبی ت می گذرانند .منتظر آنند صبح زودتر سر رسد وآنها را از این مخمصه عظیم نجات بخشد .زمانی آنها را در بستر می یابند که ب شت افتاده اند وغلت می زنند  نه می توانند راحت وآسوده بخوابند ونه می توانند به معنای واقعی بیدار وسرزنده وبا نشاط باشند.این بیماری در درجات مختلف آن بگونه ای شایع است که روانکاوان هربار بخواهند به منبع روانی یک بیماری توجه کنند در اثر کنکاشها وتلاشها نخست به این امر دست می یابند.وهنگامی که عمیق تر از پیش مسأله ای را می نگرند به ریشه وعمق مسأله در دوران کودکی پی می برند سرنخی از قضیه را می یابند که به مرحله کودکی وصل ومربوط است .(همان منبع )در دنیای پنهان بسیاری از افراد ترس های مبهمی از امور مجهول وجود دارد که زمینه را برای نگرانی واضطراب آنها فراهم می آورد  واین خود منشاءبسیاری از حالات  وتمایلات ناصواب ،موضع گیریها ورفتارهای ویژه می شود.تجّلی چنین حالات در همه ی افراد موجود نیست از آن بابت که :گاهی میزان واندازه آن به درجه ای نیست که در آنان تجلی ومتظاهر شود.برخی از افراد سعی دارند اضطراب را مخفی نگه داشته وبه گونه ای بر ظهور آن فائق آیند واین خود مایه مشاهده ح عادی در آنهاست .بعضی از افراد تدریجاًبدان عادت کرده ومتحمل آن می شوند ودر واقع با آن سازگار شده اند بدین سان این حالات در افراد وجود دارد ولی به گونه ای است که دیگران کمتر می توانندبدان پی ببرند .افرادی که بدان عادت کرده اند تدریجاًممکن است خودشان نیزاز آن غفلت کنند وندانند آنها را چه می شود ویا چگونه باید با آن برخورد نمایند .(همان منبع )مساله اضطراب و بررسی آن یکی از مسائل مهم در نظام پرورش می باشد که کمتر مورد توجه صاحب نظران قرار گرفته است.بیان مسألهاضطراب از جمله حالات روانی واز شایع ترین آشفتگی های روحی است که در عصر پرشتاب کنونی بدون آنکه خود متوجه باشیم بر غالب اعمال ورفتارمان سایه افکنده است.اضطراب در بسیاری از افراد وجود دارد وشدت آن در افراد متفاوت است .در این پژوهش مهمترین مسأله این است که :آیا بین ت واضطراب دانش آموزان رابطه وجود دارد؟میزان شیوع واضطراب در بین دانش آموزان چقدر است ؟
با
مقاله بررسی رابطه بین اضطراب و ت در دانش آموزان دختر و پسر
محصول بوستان سعدی قیمت 250,000 ریال بازدید 1,530 بوستان سعدی بوستان سعدی کد محصول: 3356 کاربرد این محصول: بوستان سعدی قیمت: 250,000 ریال روش ید این محصول: نقدی و پستی و ... همه می داند که شیخ سعدی گذشته از قصاید و غزلیات بی نظیری که از خود به یادگار گذاشته است دو کتاب یکی به نثر ، موسوم به «گلستان» و یکی به نظم معروف به «بوستان» به نگارش آورده است که شاید بتوان گفت نه تنها در زبان فارسی بلکه در هیچ زبانی از جهت فصاحت و بلاغت و روانی و زیبایی و دلربایی و حکمت و معرفت مثل و مانند ندارد و منظور ما در اینجا این نیست که در ستایش آثار جاویدانی شیخ اجل قلم فرسایی کنیم چه گمان داریم که برای ادای این وظیفه قدرت بیانی مانند آنکه خود شیخ بزرگوار داشته است باید ، و ی که آن توانایی ندارد دست بردنش به این کار نشاید . غرض این است که در این سال 1356 هجری قمری که هفتصد سال تمام از تاریخ تصنیف «گلستان» گذشته و «بوستان» هم اندکی پیش از «گلستان» به نظم درآمده شایسته بود که فارسی زبانان از ظهور این دو کتاب – که در تاریخ ادبیات ایران به جز نظم کتاب شاهنامه فردوسی و مثنوی مولانا جلال الدین ، هیچ واقعه به آن اهمیت نیست – شادیها کنند و سرافرازیها نمایند ، والحق آن اندازه که در توانایی ایرانیان بود کوتاهی ن د و جناب آقای علی اصغر حکمت معارف ت شاهنشاهی نیز از تشویق و مساعدت در این راه دریغ نفرمودند و من جمله از اینجانب که خود را ریزه خوار خوان نعمت بیدریغ سعدی می دانم ، یعنی بهترین ساعتهای عمر خود را در مصاحبت آن یگانه سخنور پر معرفت گذرانده ایم ، تقاضا د که به تهیه نسخه معتبری از «گلستان» دست ببرم و سپس نسبت به «بوستان» و اگر ممکن شود برای آثار دیگر اقصح المتکلمین همین وظیفه را انجام دهم . تصرف دیگر که در چگونگی طبع کتاب کرده ایم در عناوین است چون بسیاری از جاها تنطیم کنندگان نسخه ها عنوان حکایت قرار داده اند در صورتی که قصه و حکایتی نیست ، و در جاهای بسیار دیگر همینقدر که مطلب اندکی تغییر می کند لازم دانسته اند عنوانها درست کنند از قبیل «گفتار در ...» یا «در این معنی ...» یا «وله ایضاً» و امثال آنها . پس چون نه نسخه ها درین عناوین متفقند . نه می توان دانست که شیخ سعدی خود چه عنوانها کرده بوده است ، و شاید که اصلاً جز بابها هیچ فصل و ج در مطالب معین نکرده است ، بنابراین گذاشتیم که عناوین باب ها ده گانه را به همان عبارات که شیخ در دیباچه نظم فرموده است اختیار کنیم ، و در درون بابها هر جا که حقیقه قصه و دستانی است حکایت عنوان کردیم و هر جا داستان نیست ومطالب تغییر می کند عنوانی اختیار ننموده بوسیله ستاره مطالب را از یکدیگر جدا ساختیم . ************************************************************ برخی از مزایا و قابلیتهای این محصول بوستان سعدی در قالب word «کلیات» خطی که در سال هزارم هجری نوشته شده است . بوستان سعدی «کلیات» خطی که ماده تاریخ کتابت آن «اخیر الکلام» است (923 هجری.) نسخه گراور شده «بوستان» به خط میرعماد معروف . بوستان سعدی بوستان سعدی شاید در «گلستان» نیز چنین واقع شده بوستان سعدی گذشته از اختلافات جزئی که از تصرفات کتاب است راهنمای ید ! لطفا جهت ب اطلاعات کاملتر و یا سفارش بوستان سعدی ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنیدو کمی صبر کنید تا سایت کد سفارش و مشخصات فروشنده را برایتان رویت کند پس از آن یا با فروشنده مربوطه تماس بگیرید یا منتظر تماس فروشنده باشید تا راهنمایی کامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول به شما ارائه دهد با تشکر از ید شما. فرم سفارش بوستان سعدی نام و نام خانوادگی فارسی و با فاصله بنویسید. کد کشور برای ایران 98 را وارد کنید. تلفن ثابت (اختیاری) تلفن همراه مثلا 09361461252 ایمیل (اختیاری) مثلا: [email protected] آدرس و کد پستی چنانچه در مورد این محصول سؤالی دارید در کادر زیر بنویسید.(اختیاری) سؤال در فیلد زیر روش ید را تعیین کنید. اگر روش ید نقدی را انتخاب کنید 15 درصد تخفیف به شما تعلق می گیرد: نقدی پستی - در فیلد زیر تعیین کنید که قصد ید چه تعداد از این محصول را دارید. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 marmari
باز هم قصه پرواز و رهایی از قفس آسمانی شدن عده‌ای و زمین‌گیر شدن عده‌ای دیگر. آنان که دل به این دنیای فانی نبستند و تنها به شوق پرواز، این چند روزه را طاقت آوردند.صغری خیل فرهنگ
 وقتی می‌خواستم مقدمه‌ای بر گفت‌وگویم با پدر اولین شهید م ع حرم کرمان، شهید سعید بیاضی‌زاده بنویسم هیچ جمله و عباراتی را بهتر و زیباتر از دلنوشته حاج مهدی سلحشور مداح اهل بیت ندیدم. مهدی سلحشور از همراهی و دیدار با این شهید بزرگوار می‌نویسد:
« باز هم قصه پرواز و رهایی از قفس آسمانی شدن عده‌ای و زمین‌گیر شدن عده‌ای دیگر. آنان که دل به این دنیای فانی نبستند و تنها به شوق پرواز، این چند روزه را طاقت آوردند. مرغان باغ ملکوتی که هیچ‌گاه راضی به زندگی در قفس تنگ دنیا نشدند و برای رهایی از زندان تن آرام و قرار نداشتند والحق والانصاف سعید از آن دسته بچه‌ها بود. اولین باری که سعید را در دیدم به دلم برات شد چند روزی بیشتر مهمان ما نیست...  طوری از شهادت صحبت می‌کرد که یک عاشق از گمشده‌ دیرینش صحبت می‌کند.سعید جان! ظاهر آرام و متینت و خوش خلقی و تبسم زیبای همیشگی‌ات، هیچ‌گاه نتوانست درون متلاطم و بی‌قرارت را پنهان کند و چه زود به آرزویت رسیدی. هنیئاً لک...»
 سعید بیاضی زاده 22 سال بیشتر نداشت که داوطلبانه به صفوف م عان حرم بانوی مقاومت حضرت زینب کبری (س) در پیوست و در منطقه‌ «حماه» به شهادت رسید. آنچه در پی می‌آید حاصل همکلامی ما با اصغر بیاضی‌زاده، پدر شهید سعید بیاضی‌زاده است.
گویا خود شما هم از رزمندگان دفاع مقدس بودید؟
من متولد 1347 هستم. اهل کرمان و اگر خدا قبول کند از جانبازان جنگ تحمیلی هستم. زمان انقلاب سن و سال کمی داشتم اما پدرم با توجه به فعالیت‌هایی که داشت و به خاطر درگیری اهالی با رئیس پاسگاه و کشته شدن تعدادی از مردم، دستگیر و با انتقال به زندان‌های ساواک، به محکوم می‌شود. اما با پیروزی انقلاب عفو می‌خورد و آزاد می‌شود. بعد از پیروزی انقلاب همچنان در خط بودیم. خیلی از اعضای خانواده ما به جبهه رفتند. برادرم اکبر بیاضی‌زاده در سال 1361 طی عملیات رمضان به شهادت رسید و برادرزاده‌ام شهید غلامرضا بیاضی زاده در آزاد‌سازی مهران و در جریان کربلای یک آسمانی شد. خود من هم جانباز شدم. شغلم هم آزاد است و کارگر روزمزد هستم.
 شما چند فرزند دارید؟
من چهار فرزند دارم که سعید فرزندم سوم خانه و متولد 1373 بود که در دفاع از عقیله بنی هاشم در سن 22 سالگی به شهادت رسید.
کمی از شهید برایمان بگویید، چطور شد لباس مقدس ت را به تن کرد؟
سعید دوران ابت را در روستای حجت آباد و دوران راهنمایی را در شهرستان انار در مدرسه شهید دستغیب سپری کرد و بعد از اتمام مقطع راهنمایی با توجه به علقه‌اش به ت به حوزه علمیه رفت. از همان دوران کودکی علاقه زیادی به احکام و امور دینی داشت. زیارت عاشورا را حفظ کرده بود و همیشه در کنار مادرش که قالی می‌بافت، می‌نشست و می‌گفت امروز باید این دعا یا این را بخوانیم. سعیدم اهل مسجد و بود و رابطه خوبی با ون مسجد داشت. مادرش خیلی دوست داشت ایشان لباس را به تن کند. در نهایت سعید یک روز از مسجد به خانه آمد و به مادرش گفت من دوست دارم آرزوی شما را بر آورده کنم، می‌خواهم شوم. بچه‌ها همیشه به اختیار خودشان رفتار می‌ د. نمی‌خواستیم راه و مسیری که انتخاب می‌کنند به زور و جبر باشد. می‌خواستیم با تمایل خودشان راه صحیحشان را انتخاب کنند که شکر خدا سعید بهترین راه‌ها را انتخاب کرد.
پس با علاقه و انتخاب شخصی‌اش لباس ت را به تن کرد؟
بله، سعید رفت و در همه امتحانات و مراحل حوزه پذیرفته شد. فعالیت‌های خوبی هم داشت. همواره در اردوهای جهادی و راهیان نور شرکت می‌کرد. خوب به یاد دارم وقتی از راهیان نور بازگشت بسیار تغییر کرده بود و برای ما مدام از و شهادت صحبت می‌کرد. گویی نگاه و باب جدیدی در زندگی‌اش باز شده بود.
چه زمانی به خیل م عان حرم پیوست؟ شما از رفتنش خبر داشتید؟
 سال 1394 به من گفت که می‌خواهد به سامرا برود. آن زمان آنجا درگیری بود و پسرم هم می‌خواست به م عان حرم کمک کند. به من گفت فعلا به مادرم حرفی نزن بعد که من راهی شدم به ایشان اطلاع بده. نگران بود نکند مادرش اجازه ندهد. ماه مبارک رمضان بود که به عراق رفت. وقتی از عراق بازگشت به ما گفت می‌خواهد برای بحث دفاع از به برود. برای اینکه دل مادرش را همراه کند و اذن رفتن بگیرد با روایات، احادیث و خواندن آیات قرآن از جهاد و وم حضور و دفاع از سخن به میان می‌آورد. مادرش هم راضی شد و سرانجام سعید در اول ماه رمضان سال 1395 راهی مأموریت شد. بعد از مدتی به ایران بازگشت و با هم به مشهد رفتیم. آنجا خیلی از شهادت برایمان صحبت می‌کرد. وقتی مادرش می‌پرسید چرا این حرف‌ها را می‌زنی می‌گفت می‌خواهم آماده‌تان کنم! کمی بعد از حضور در اردوهای جهادی در مناطق محروم و سفر به کربلا مجدد راهی شد.
به نظر شما چه انگیزه‌هایی جوانی مثل سعید را به جبهه مقاومت ی کشاند. گفتید که ایشان عضو گروه‌های جهادی هم بود و به نظر می‌رسد می‌توانست خودش را به حضور در همین اردوها راضی کند.
این سؤال را می‌توانم از زبان خودش پاسخ دهم. به گفته خود سعید هر ی وظیفه‌ای دارد. امروزگویی حسین(ع) در حال جنگ است و حضرت زینب(س) در خطر است. به نظر شما چه باید کرد؟ شما باید پاسخ در خور بدهید، باید جوانتان را راهی کنید یا خیر؟! فردای قیامت اگر حضرت فاطمه(س)‌ را دیدید چه پاسخی برای ایشان دارید؟ می‌خواهید بگویید جوانی داشتم که برای دفاع از فرزندتان راهی‌اش ن . همه این صحبت‌ها ما را در اینکه سعید به تکلیف خود عمل می‌کند امیدوار می‌کرد. ما افتخار می‌کردیم فرزندی داریم که برای دفاع از حریم حضرت زینب(س) سهمی دارد.
نگران شهادت، اسارت یا جانبازی‌اش نشدید؟
ما شرایط موجود در عراق و را به خوبی می‌دانستیم. همه احتمالات را هم در نظر گرفتیم اما سعید خودش باید راهش را انتخاب می‌کرد و مسیری را هم که سعید در آن قرار گرفته بود تکلیف شرعی بود. سعید 11محرم سال 1395 تماس گرفت و با من و مادرش صحبت کرد و بعد در عصر همان روز یعنی 22 مهر 95 به شهادت رسید. ما باور نمی‌کردیم، چراکه با او به تازگی صحبت کرده بودیم اما گویی خبر شهادتش صحت داشت.
آقای بیاضی زاده شما جانباز دفاع مقدس هستید،   به نظر شما چقدر شباهت بین رزمندگان دیروز و امروز دیده می‌شود؟
امروز در دفاع از اهل بیت همت امثال سعیدها از جوانان دوران دفاع مقدس بیشتراست. آن روزها ما برای دفاع از کشورمان رفتیم و جنگ در خانه خودمان بود اما امروز این م عان حرم برای دفاع از و اهل بیت به کشورهای دیگر می‌روند. امروز شرایط رفتن و جهاد با آن دوران فرق دارد. امروز همه نگاه‌ها یک سو نیست. برخی از چرایی حضور می‌گویند و برخی دیگر زبان به طعنه و کنایه باز کرده‌اند و اصل دفاع از را زیر سؤال برده‌اند. به نظر من اراده این جوانان که در این دوران راهی می‌شوند بسیار بالا‌تر و جهادشان عظیم‌تر است. اما شباهت‌های زیادی بین این جوانان و جوانان دیروز جنگ تحمیلی دیده می‌شود. اینها مرگ با افتخار و شهادت را به زندگی با ذلت ترجیح دادند. شباهت دیگر رزمندگان دیروز و امروز اطاعت از ولایت زمان و نایب برحق ایشان بود. آنها بر بحث و پشتیبانی از آن تأکید داشتند.
برای شما که با نان کارگری فرزندتان را بزرگ کرده بودید سخت نبود از همه داشته و از تعلق خاطرتان بگذرید؟
من اگر شرایطی برایم در زندگی پیش می‌آمد و پول نان هم نداشتم سعید را راهی می‌ که به آنچه می‌خواهد برسد اما امروز که موضوع دفاع از حرم پیش آمده، بهترین هدیه‌ام را تقدیم . وقتی حضرت زهرا (س)‌ می‌خواست هدیه‌ای به ی بدهد بهترینش را می‌داد. برای همین من و مادر سعید هم بهترین هدیه‌مان را که سعید بود تقدیمشان کردیم. سعید بهترین گوهر زندگی‌ام بود که در راه هدیه . پسرم می‌گفت آنجا خطر وجود دارد وقتی از این خیابان به خیابان دیگر می‌رویم معلوم نیست به دست ی‌ها بیفتیم یا نه. ما همه این خطرات را به جان یدیم و سعید را راهی کردیم. خودش هم پیش‌تر ما را آماده پذیرفتن این شرایط کرده بود. خصوصاً مادرش را. من زمان جنگ را درک کرده بودم و تا حدودی با شرایط جهاد و جبهه آشنا بودم. می‌دانستم که سعید آرزوی شهادت دارد. مستقیم به ما حرفی نمی‌زد اما مثال‌ها و روایاتش از شهادت ما را به این نتیجه می‌رساند که او عاشق شهادت است. به طور مثال می‌گفت وقتی انسان شهید می‌شود خونش بر زمین ریخته نمی‌شود خونش دریایی عظیم می‌شود که به جامعه تزریق می‌گردد و جامعه ی جانی دوباره می‌گیرد. این یعنی اینکه خون شهید هدر نمی‌رود.
به نظر شما روحیه‌ای که شهید را به جبهه مقاومت ی کشاند، چقدر متأثر از گذشته شما به عنوان یک رزمنده دفاع مقدس بود؟
وقتی پسرم به راهیان نور رفته بود از شلمچه با من تماس می‌گرفت و از نحوه شهادت برادرزاده و برادرم سؤال می‌پرسید. از مناطق عملیاتی و از عملیات دوران جنگ اطلاعات می‌گرفت. خودش راوی راهیان نور بود. برای همین کتاب‌های زیادی را در این زمینه مطالعه کرده بود. سعید از سن 11سالگی به خاطر تحصیل و حوزه از پیش ما رفت. وقتی به مناطق محروم می‌رفت برای آنها یادواره می‌گرفت. همیشه هم سعی بر این داشت که و راه و رسم زندگی‌شان را الگوی خود قرار دهد. ارادت خاصی به سید اهل قلم شهید مرتضی آوینی داشت و از ایشان خیلی حرف می‌زد. سعید علاقه خاصی به رزمندگان و ی لشکر فاطمیون داشت. بعد از شهادتش همرزمانش از او بسیار برایما‌ن گفتند، از اینکه ایشان اخلاق بوده و همواره در کنار رزمندگان فاطمیون حضور داشته صحبت د.
گویا شهید بیاضی‌زاده با بچه‌های لشکر فاطمیون هم ارتباط داشتند؟
سعید می‌گفت بچه‌های فاطمیون خیلی مظلوم هستند. در جنگ با دشمن واقعاً مردانه می‌جنگند و از صمیم قلب برای خانم زینب(س) جانفشانی می‌کنند و سختی زیادی می‌کشند. در نهایت هم برات شهادت را از ی فاطمیون گرفت. پسرم زمان همراهی با یکی از ی فاطمیون از حرم تا بهشت معصومه(س) دست در دست شهید فاطمیون گذاشته و از آن شهید خواسته بود تا نزد مادرش حضرت زهرا(س) شفاعت کند تا خدا صبری زینبی به مادرش دهد تا او برای گرفتن انتقام خون ی م ع حرم به میدان برود.
شما سال‌ها پیش رزمنده جنگ تحمیلی بودید اما سعید خیلی بعدتر از شما رزمنده شد و به شهادت رسید، چه رازی او را اینگونه از شما جلو انداخت؟
 من 23 ماه در جبهه‌های حق علیه باطل حضور داشتم و به یقین رسیده‌ام که شهادت لیاقت می‌خواهد. هر ی که می‌خواهد شهید شود، اگر به آن درجه که باید نرسد، شهید نمی‌شود. به نظر من راه در دست خود انسان است. آنطور که سعید می‌خواست شهید شود، من نخواستم. من ماندم و امروز سعید شهیدم ع حرم شد. باتوجه به مراسم باشکوه عزاداری حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها در سال جاری، عده ای از تفرقه افکنان وه ، شب نامه ای را در برخی از استان های مرزی کشور توزیع د که در آن، شبهاتی را پیرامون شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها مطرح شده بود و در پایان نوشته شده بود: (تقلید کورکورانه را بگذارید و به تبلیغات تاجران بازار مذاهب و تعصب توجه نکنید خ. چگونه فروهر تبدیل به فرکیانی شد؟
آیا اشتباهی پیش آمده که: فروهر و فر کیانی یکی شده اند؟ یا عمدی در کار بوده است. همیشه فاصله بین حق و باطل، به همین سادگی است که: مردم از درک آن عاجز هستند. بین اشتباه و عمد، یا هیچ تفاوت مکانیکی و عملکردی وجود ندارد! بلکه روح یا ادراک از این عملکرد است، که ما را به اشتباه یا عمدی بودن آن، رهنمون می ساز. هولدینگ، وقف و ب وکار. انی که فرق بین هولدینگ و ب و کار را نمی دانند، در راس منتقدان به ت و نهاد های قانونی هستند! و در خواست مجوزهای واهی می کنند. تجارت الکترونیک، ذاتا یک عمل هولدینگ است. یعنی کار با اینترنت یا فضای مجازی، به خودی خود در آمد زا نیست، بلکه واسطه اخذ درآمد از دیگر مشاغل زیر مجموعه است. چرا که طبق برنامه پنجم توسعه، هولد. چگونه فروهر تبدیل به فرکیانی شد؟ آیا اشتباهی پیش آمده که: فروهر و فر کیانی یکی شده اند؟ یا عمدی در کار بوده است. همیشه فاصله بین حق و باطل، به همین سادگی است که: مردم از درک آن عاجز هستند. بین اشتباه و عمد، یا هیچ تفاوت مکانیکی و عملکردی وجود ندارد! بلکه روح یا ادراک از این عملکرد است، که ما را به اشتباه یا عمدی بودن آن، رهنمون می سازد. . چگونه فروهر تبدیل به فرکیانی شد؟ آیا اشتباهی پیش آمده که: فروهر و فر کیانی یکی شده اند؟ یا عمدی در کار بوده است. همیشه فاصله بین حق و باطل، به همین سادگی است که: مردم از درک آن عاجز هستند. بین اشتباه و عمد، یا هیچ تفاوت مکانیکی و عملکردی وجود ندارد! بلکه روح یا ادراک از این عملکرد است، که ما را به اشتباه یا عمدی بودن آن، رهنمون می سازد. . - الاختلاف حول الاحتفال بالمولد النبوی لیس اختلافاً بین من یحب الرسول ویعظمه وبین من یبغضه ویهمل شأنه بل الأمر على الع من ذلک تماماً.
- الفاطمیون الإسماعیلیون هم أول من ابتدع بدعة الاحتفال بالمولد النبوی.
- (الحقیقة المحمدیة) فی الفکـر الصوفی تختلف تماماً عما نؤمن به نحو النبی محمد صلى الله علیه وسلم. مقدمة اطلعت على بعض الم. زندگی نامه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) زندگینامه حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) فاطمه زهرا(س) تولد و لقبهای او     فاطمه (س) دختر حضرت  محمد (ص)، رسول خدا، پیغمبر ، و مادر او خدیجه دختر خویلد است. با همه کوششی که بکار رفته است متاسفانه دربارة سال تولد دختر پیغمبر (ص) اطلاع درست و دقیقی نمی توان داد. زهرا، صدیقه، طاهر.