والیبال

به نقل از خبرگزاریها در مورد والیبال : تیم واليبال ایران مقابل برزیل به برتری رسید
تیم ملی واليبال ایران در نخستین میزبانی خود در لیگ جهانی 2014 با نتیجه 3 بر 2 برزیل را ش ت داد. سالن دوازده هزار نفری تهران یکبار دیگر مملو از علاقه مندان به واليبال شد. گوش تا گوش سالن را هوادارانی پر کرده بودند که از یک ساعت جلو تر از آغاز مسابقه یکصدا ایران را تشویق می د و هر دقیقه به شمار . مربی تیم ملی واليبال ایران درگذشت مربی جوان و خوش اخلاق واليبال ایران دارفانی را وداع گفت. حسین معدنی مربی تیم ملی واليبال کشورمان جاودانه شد
مآ هم از طرف خودمون و باشگآه دانش اهرم این ضایعه را خدمت جامعه ی ورزش خصوصا واليبال کشور و خانواده ی ایشان تسلیت می گوییم. برآی شآدی روحش صلوآت تیم ملی واليبال ایران در سومین دیدار خود مقتدرانه به مرحله پلی آف صعود کرد. واليبال ایران و صعود به مرحله دوم" style="width: 436px; height: 261px;" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00946154.jpg"> در ادامه رقابت های واليبال، تیم ملی ایران امروز (شنبه) در سومین دیدار خود به مصاف مالدیو رفت و در سه ست پیاپی با امتیازهای ۲۵ - ۱۰، ۲۵ - ۱۹ و ۲۵ - ۲۱ حریفش را از پیش رو برداشت.

شاگردان کواچ با برتری در این دیدار به مرحله پلی آف صعود د.

ملی پوشان واليبال کشورمان کشورمان پیش از این مقابل هنگ کنگ و هند پیروز شده بودند.

تیم ملی واليبال ایران بعد از عنوان ششمی در مسابقات جهانی مستقیم به اینچئون رفت.
سید واليبال فکر نمی کرد که ی از آمدن او باخبر باشد و بخواهند چنین استقبالی از او کنند برای همین هم غافلگیر شد. او در این باره گفت: وقتی به هشترود رفتم اصلا تصور نمی ی از رفتن من به این شهر مطلع باشد اما وقتی مردم و بنرهایی که از من زده بودند را دیدند حس غافلگیر شدم.


این طور که شنیده می شود داماد خانواده و اهل هشترود از استان آذربایجان شرقی است که مردمش علاقه بسیاری به واليبال دارند. خلاصه آنکه نامزدی خواهر شنبه 26 مهرماه با حضور م ع بلندقامت واليبال کشورمان برگزار شد. واليبال در نامزدی خواهرش/ ع " src="http://www.rouzegareno.ir/files/fa/news/1393/7/28/182282_799.jpg" alt="غافلگیری سید واليبال در نامزدی خواهرش/ ع " /> سعید معروف : مقابل هواداران سر تعظیم فرود میاورم . مغز متفکر واليبال ایران باتوجه به حاشیه ها پیرامون او با هواداران تصریح کرد : من به تمام هواداران واليبال عشق می ورزم وبه هوادارای که طرفدار واليبال است عشق می ورزم و احترام می گذارم.
وی گفت : همیشه سعی کرده است که با هواداران بطور معقول رفتار کنند و با همه به خوبی رفتار
کنند که . تیم ملی واليبال ایران در آ ین رده بندی فدراسیون جهانی واليبال در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت. واليبال ایران در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00991501.jpg" alt="" width="200" height="150" /> بعد از مسابقات قهرمانی جهان در لهستان، فدراسیون جهانی واليبال آ ین رده بندی تیم های ملی دنیا را اعلام کرد که تیم ملی واليبال ایران پس از ب 96 امتیاز به علت چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان 134 امتیازی شد و بالاتر از دیگر رقبای آسیایی خود و تیم هایی چون کوبا و فرانسه در جایگاه دهم ایستاد.

* به گزارش فارس، رده بندی بیست تیم برتر به شرح زیر است:

1- برزیل 335

2- روسیه 330

3- لهستان 275

4- ایتالیا 254

5- ایالات متحده 220

6- آرژانتین 166

7- آلمان 158

8- صربستان 157

9- بلغارستان 156

10- ایران 134

11- کوبا 125

12- فرانسه 113

13- استرالیا 105

14- کانادا 99

15- تونس 75

16- کره جنوبی 73

17- چین 69

18- فنلاند 69

19- مصر63

20- بلژیک 59 واليبال ایران طلایی شد" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991589.jpg" alt="" width="200" height="150" />تیم ملی واليبال ایران امروز در آ ین دیدار خود در بازی های آسیایی 2014 اینچئون برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک ( 28 - 26 ، 23 - 25، 25 - 19، 25 - 19) برابر حریف خود به پیروزی رسید. شاگردان کواچ با این نتیجه طلسم شکنی کرده و سرانجام مدال طلای بازی های آسیایی را هم به جمع افتخارات آسیایی خود اضافه د. انصراف آلمان از لیگ جهانی 2015 واليبال
تیم ملی واليبال آلمان از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید. واليبال" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992085.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی واليبال آ لمان که موفق شد در سال 2014 به مقام سوم رقابت های قهرمانی جهان دست یابد، از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید.

فدراسیون واليبال آلمان اعلام کرد به دلیل تمرکز روی بازی های قهرمانی اروپا و جمع آوری امتیاز برای انتخ المپیک 2016 ریو ترجیح دادیم تا در لیگ جهانی 2015 شرکت نکنیم تا توانمان را برای بازی های قهرمانی اروپا که در باکو برگزار می شود متمرکز کنیم.

تیم ملی واليبال ایران در نخستین دیدار خود در بازی های آسیایی اینچئون، هنگ کنگ را ش ت دادند. واليبال ایران با پیروزی شروع کرد" style="width: 441px; height: 264px;" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00991501.jpg"> تیم ملی واليبال ایران در نخستین بازی خود در مسابقات واليبال بازی های آسیایی 2014 اینچئون با نتیجه 3 بر صفر تیم هنگ کنگ را ش ت داد. بازیکنان ایران این بازی را در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 16، 25 بر 17 و 25 بر 12 به سود خود پایان دادند.

به نقل از تسنیم، لبخندهای کواچ، سرمربی تیم ملی واليبال ایران در این بازی و استفاده از بازیکنانی که در مسابقات جهانی فرصت بازی پیدا نکرده بودند، نشان می داد که او قصد ندارد فشار چندانی به شاگردانش وارد کند. تنها در ست دوم بود که بازیکنان ایران کمی بازی را رها د و حتی یک امتیاز هم از حریف خود عقب افتادند ولی در نهایت با حساب 25 بر 17 پیروز شدند.

این نخستین پیروزی کواچ به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در یک میدان آسیایی بود.

پیش از این بازی تیم ملی ژاپن با نتیجه 3 بر یک تیم کویت را ش ت داد. شاگردان کواچ فردا از ساعت 11:30 به مصاف تیم ملی هند می رود.
لرستان با مربیگری هوشنگ منظمی قهرمان زیرگروه واليبال کشور شد تیم واليبال کهمان نوین لرستان با غلبه بر متین دامغان میزبان رقابت های مرحله نهایی لیگ زیرگروه واليبال کشور، به عنوان قهرمانی این مسابقات راهی لیگ دسته اول واليبال کشور در سال آینده شد. به گزارش یافته، در روز پایانی این رقابت ها تیم کهمان نوین برابر تیم میزبان که از حمایت بیش از 2 هزار تماشاگر در سالن 9 دی دامغان سود می برد قرار گرفت و با پیروزی 3 بر 2 برابر این تیم به مقام قهرمانی زیرگروه واليبال ایران دست یافت. این قهرمانی را به بازیکنان و کادر فنی ایت تیم بخصوص سرمربی شایسته این تیم همکار ارجمند جناب آقای هوشنگ منظمی دبیر تربیت بدنی شهرستان بروجرد تبریک عرض می نماییم. واليبال کهمان نوین الشتر لرستان قهرمان زیرگروه واليبال ایران" src="http://yaftenews.ir/images/93/93-12/kahma.jpg" alt="تیم واليبال کهمان نوین الشتر لرستان قهرمان زیرگروه واليبال ایران" width="481" height="306" border="0" /> رییس فدراسیون واليبال گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جام حذفی واليبال باشگاههای کشور هستیم. نخل شمیل سرودقهرمانی خواند. درادامه مسابقات واليبال لیگ دسته یک استان که درمحل سالن فجربندرعباس برگزارمیگردید تیم خوب ویکدست نخل توانست به ش ت 3بر0تیم جوانان هرمزگان قهرمانی این دوره ازمسابقات رابا شایستگی هرچه تما م تربه دست اورد این دیدارکه درحضور اقای الهامی رئیس هیئت واليبال استان ،اعضا هیئت ومسئولین دهستان شمیل برگزارگردی. سرمربی تیم ملی واليبال ایران گفت: واليبال همه زندگی من است و این که در کشوری که مردمش به واليبال علاقه زیادی دارند بیایم برایم بسیار مهم است. فدراسیون واليبال با ارسال نامه ای به باشگاه میزان مشهد اعلام کرد، از این به بعد سالن مهران از میزبانی مسابقات لیگ برتر واليبال محروم است. به گزارش "ورزش سه"، به نقل از روابط عمومی فدراسیون واليبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان تهران و میزان مشهد و همچنین شرایط سالن مهران، از این پس کلیه مسابقات خانگی میزان مشهد در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد.

در نامه رییس فدراسیون واليبال به مدیرعامل باشگاه میزان مشهد آمده است: "براساس گزارش ناظرمسابقه پیکان تهران ومیزان مشهد وباتوجه به شناختی که ازسالن مهران داریم امکان برگزاری مسابقه درسالن مهران مقدور نمی باشد. لذا منبعد کلیه مسابقات درسالن شهید بهشتی که مورد تائید این فدراسیون می باشد، برگزار خواهد شد." واليبال قهرمانی جهان 2014 - لهستان واليبالیست های ایران ششم جهان شدند تیم ملی واليبال ایران با قبول ش ت برابر روسیه در جایگاه ششم جهان ایستاد. -------------------------------------------------------------------------------- تیم ملی واليبال ایران که برای نخستین بار به جمع شش تیم برتر جهان رسیده بود، برای ب رده پنجم رقابت های قهرمانی جهان به مصاف روسیه، قهرمان المپیک رفت. کلیپی از افنخار آفرینی های واليبال ن ایران در سال ۹۵. این ویدئو را روابط عمومی فدراسیون واليبال منتشر کرده است و در آن به افتخارات تیم ملی واليبال پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ… واليبال با شعار حمایت از محیط زیست در لیگ جهانی
گویا قرار است تیم ملی واليبال در مسابقات لیگ جهانی، با شعار حمایت از حرکت های که به کاهش فرآیند تغییر اقلیم و خش الی کمک می کنند، حضور یابد.واليبال با شعار حمایت از محیط زیست در لیگ جهانی" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00991501.jpg" style="margin: 0px; padding: 0px; border-width: 0px;" /> به گزارش "ورزش سه"، محمد درویش مدیر کل دفتر آموزش و مشارکت های مردمی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به برگزاری چندین نشست با مسئولین وزارت ورزش و جوانان و فدارسیون واليبال گفت: با موافقت محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون واليبال، مسابقات سال آینده لیگ جهانی واليبال با شعار های محیط زیستی برگزار می شود. در مسابقات لیگ جهانی واليبال به میزبانی ایران که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود شعار تیم ملی حمایت از حرکت های که به کاهش فرآیند تغییر اقلیم و خش الی کمک می کند؛ خواهد بود. یک شعار محیط زیستی نیز بعنوان شعار محوری تیم ملی واليبال خواهد بود، واليبالیست ها با این حرکت نمادین دغدغه مهم زیست محیطی خود را اعلام می کنند. پیراهن تیم ملی واليبال در راستای این شعار و در حفظ محیط زیست طراحی می شود.

همچنین بخشی از فضای میادین ورزشی به این شعار های محیط زیستی اختصاص می یابد تا تماشاچیان بیش از بیش متوجه بحران های محیط زیستی قرار گیرند سید محمد ستاره تیم ملی واليبال از کارلوس کی روش حمایت کرد. حمایتی که بوی انتقاد از انتخاب سرمربی تیم ملی واليبال هم می دهد. به گزارش عصرایران ، ستاره تیم ملی واليبال در پست اینستاگرامی خود اعتراف کرده که تیم ملی واليبال پس از ولاسکو ادعای خوب بودن داشته و هیچ وقت نتوانسته خوب باشد. او با این پست هشدار داده که تیم ملی فوتبال ایران هم . فینال <font style=واليبال ایران ژاپن " src="http://s5.picofile.com/file/8143952750/5372_1_.jpg" border="0" hspace="0"> تیم ملی واليبال ایران امروز در آ ین دیدار خود در بازی های آسیایی 2014 اینچئون برابر ژاپن قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک ( 28 - 26 ، 23 - 25، 25 - 19، 25 - 19) برابر حریف خود به پیروزی رسید. شاگردان کواچ با این نتیجه طلسم شکنی کرده و سرانجام مدال طلای بازی های آسیایی را هم به جمع افتخارات آسیایی خود اضافه د.چهار سال پیش در چنین روزی در حالی که تیم ایران به عنوان اولین بخت قهرمانی رشته واليبال در بازی های آسیایی 2010 گوانجو به حساب می آمد، این ژاپنی ها بودند که با پیروزی 3 بر صفر در عین نا باوری مدال طلای این رقابت ها را از آن خود د. مهمترین چیزی که بازیکنان ایران امروز و در آ ین دیدار خود به آن می شیدند، خوشنودی روح «حسین معدنی» با ب مقام قهرمانی هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون بود تا آرزوی 56 ساله واليبال ایران تحقق یابد. تیم ملی لهستان با پیروزی مقابل برزیل، به مدال طلای مسابقات واليبال قهرمانی جهان رسید. واليبال جهان ایستاد" style="width: 448px; height: 263px;" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00992097.jpg"> تیم ملی واليبال لهستان با پیروزی 3 بر یک مقابل برزیل به مقام نخست مسابقات واليبال قهرمانی جهان در خاک خود رسید.

به نقل از تسنیم، برزیلی ها که در 3 دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسیده بودند، می خواستند برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شاگردان استفان آنتیگا و تماشاگران پر سر و صدای لهستانی این اجازه را به مردان برناردو رزنده ندادند.

تیم ملی لهستان ست اول را 25 بر 18 به برزیل واگذار کرد اما در ادامه در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد تا بعد از 40 سال دوباره به مدال طلای جهان رسیده باشد.

در این بازی والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی هر کدام 18 امتیاز و ماتیوژ میکا 22 امتیاز برای لهستان ب د.

پیش از این بازی دو تیم ملی آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آلمان تمام شد تا آلمان به مقام سوم رسیده باشد. تیم ملی واليبال ایران روز شنبه با ش ت مقابل روسیه به مقام ششم جهان رسید. تا چند وقت پیش پزشکان عواملی چون استرس ، آلودگی صوتی ، آلودگی زیست محیطی و...را عامل افزایش مشکلات روحی وروانی مردم اعلام می د اما با شروع بازیهای لیگ جهانی واليبال آنان پخش مسابقات واليبال را نیز به موارد بالا اضافه نمودند. پپشتو فوق تخصص اعصاب وروان از همین خودمان اعلام کرد طبق تحقیقات به عمل آمده پخش مستقیم مسابقات واليبال از سی. رادوستین استویچف در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون واليبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های واليبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر واليبال خواهد بود رئیس هیات واليبال استان اه کوتاه مدت را شامل تحقیق و بررسی و آسیب شناسی ، تعریف ساختار سازمانی و تشکیل کمیته ها و ارتباط با اداره کل ورزش و فدراسیون واليبال برشمرد و گفت: در اه بلندمدت چگونگی جلب حامی مالی برای واليبال و حضور در لیگ کشوری و ورود به تیم های ملی و در در نظر گرفتن شرایط کنونی واليبال زنجان را در برنامه داریم. کارشناس واليبال کشورمان گفت: ب این نتایج در رقابت های لیگ جهانی واليبال نشان داد که بازیکنان ما از جهات روانی و ذهنی آمادگی کافی این رقابت ها را نداشتند. واليبال ایران با غلبه بر کویت به نیمه نهایی رسید
تیم ملی واليبال ایران با غلبه بر کویت به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی 2014 راه پیدا کرد. واليبال ایران با غلبه بر کویت به نیمه نهایی رسید" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991589.jpg" alt="" width="200" height="150" /> تیم ملی واليبال ایران امروز در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی 2014 برابر کویت قرار گرفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را ش ت دهد.

شاگردان کواچ در این مسابقه در سه ست متوالی و با نتایج 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 14 توانستند حریف خود را ش ت دهند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

پیش از این تیم های واليبال ژاپن، چین و کره جنوبی با ش ت حریفان خود به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی صعود کرده بودند. ولی حیف من بازی رو ندیدم س رست تیم ملی واليبال گفت: فدراسیون واليبال ترکیه از تیم ملی واليبال ایران برای برگزاری دو دیدار دوستانه دعوت کرده است و ملی پوشان دهم مردادماه راهی این کشور می شوند. سایت فدراسیون واليبال نوشت:سرمربی تیم ملی واليبال با انتشار پستی در صفحه شخصی اش عشق به واليبال در ایران را به تصویر کشید. واليبال 2014 شد" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990023.jpg" alt="" width="251" height="188" /> فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم واليبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان واليبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران واليبال 2014 شد" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990023.jpg" alt="" width="251" height="188" /> فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم واليبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان واليبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران ایران دیگر پدیده واليبال جهان نیست!
مدیر تیم‎های ملی مدعی شد ایران یکی از پنج قدرت برتر واليبال دنیاست و دیگر پدیده نیست. واليبال جهان نیست!" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00989968.jpg" alt="" width="200" height="150" /> حسین منظمی با اشاره به اوضاع تیم ایران پیش از شروع پیکارهای قهرمانی جهان، اظهار کرد: وضعیت بچه‎ها از لحاظ روحی و بدنی خوب نبود، درگذشت حسین معدنی افت شدیدی به واليبال کشور داد که اردوی و چند باخت در آن نیز سبب شد روحیه تیم پایین‎تر بیاید اما برتری در بازی‎های تدارکاتی با استرالیا وضعیت را بهتر کرد.

به گزارش ایسنا، وی درباره عملکرد کشورمان در رقابت‎های واليبال قهرمانی جهان، گفت: برد مقابل ایتالیا استارت خوبی بود و روحیه تیم را بهتر کرد و بعد از آن برتری مقابل که قهرمان لیگ جهانی است شرایط روحی و روانی اعضای تیم و انگیزه را چند برابر کرد اما دست‎کم گرفتن فرانسه و نداشتن شناخت از این تیم سبب شد بازی سوم را در عین ناباوری واگذار کنیم.

منظمی تصریح کرد: بازی خوبی با بلژیک داشتیم که باخت مقابل فرانسه جبران شد و توانستیم صعود کنیم. بازی ایران برابر پورتوریکو راحت‎تر از دو دیدار دیگر بود، با این حال فرقی نداشت به ‎عنوان تیم چندم صعود کنیم و مهم این است که ایران به دور بعد راه یافته و ب چنین نتایجی در رقابت‎های قهرمانی جهان بی‎سابقه بوده است.

مدیر تیم‎های ملی با اشاره به اینکه در دور دوم باید سه بازی برگزار کنیم، تأکید کرد: انتظار می‎رود نتایج مطلوبی بگیریم تا خارجی‎ها بازهم نگویند ایران پدیده واليبال دنیاست و باور کنند که کشور ما یکی از پنج قدرت برتر جهان در این رشته است. واليبال دختران واليبال ن ع تیم ملی واليبال نوجوانان دختر کشورمان صبح فردا(دوشنبه) به ایران باز می گردد. واليبال دختران واليبال ن ع
به گزارش روابط عمومی فدراسیون واليبال, دختران واليبال زیر 17 سال کشورمان پس از ب رتبه دهم مسابقات آسیایی ساعت 2 و چهل دقیقه بامداد بانکوک را به مقصد قطر و سپس تهران ترک خواهند کرد و ساعت 10 صبح فردا (دو. یک دوره مسابقات واليبال جام رمضان در رده سنی مینی در محل سالن واليبال مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار می گردد. نتایج مسابقات در تاریخ 93/4/22 به شرح ذیل می باشد : هیأت واليبال (سی) 0 - 2 شهرداری (دی) هیأت واليبال (آ) 0 - 2 شهرداری (سی) از مقام معظّم ی درمورد بازی پرسیدند؛فرمود: بله بازی هم میکردیم؛منتهی درکوچه بازی میکردیم درخانه جای بازی نداشتیم بازی های آنوقت بچه ها فرق میکرد. یک مقدار هم بازی های ورزشی بود؛مثل واليبال و فوتبال و این ها که بازی میکردیم. من آن موقع درکوچه ها با بچه ها واليبال بازی می ،خیلی هم واليبال دوست می داشتم. الآن هم اگر گاه بخواهیم ورزش دسته جمعی -البته یا بچه های خودم-به واليبال رو می آوریم که ورزش خیلی خوبی است. این جا هم جناب آقای غلامعلی حداد عادل (دومین نفر ایستاده از سمت راست) رو مشاهده میکنید کنار تور واليبال: اصولا واليبال یه بازی فراگیر و بسیار دوست داشتنیه..! به امید موفقیت های روزافزون تیم ملّی واليبال ایران در لیگ جهانی واليبال۲۰۱۴ و صعود به قلّه های بالاتر.. ..یامهدی(عج).. درادامه مسابقات واليبال جام نوروز درمرحله یک چهارم نهایی اولین بازی بین تیمهای غدیرگوربند وشهیدتنیده شمیل برگزارگردید .که دراین دیدارتیم غدیر توانست با نتیجه 3بر0 تیم شهیدتنیده راازپیش روبردارد ویکی ازفینالیستهای این دوره باشد.دربازی بعدی تیم نخل بانتیجه 3بر1 تیم کانون فرهنگی زمین سنگ راپشت سرنهاد وتیم دیگرفینالیست این دوره لق.
مدیر اجرایی بخش ارتباطات المپیک 2016 گفته علاقمندان به واليبال در المپیک ریو بیشتر از رشته های دیگر خواهند بود. واليبال؛ پرطرفدارتر از فوتبال و دوومیدانی" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00945629.jpg" alt="" width="200" height="150" /> یک نظرسنجی که از متقاضیان بلیت های بازی های المپیک 2016 ریو انجام شده، نشان می دهد که واليبال یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی جهان است.

به گزارش تسنیم، ماریو آندرادا، مدیر اجرایی بخش ارتباطات المپیک 2016 ریو گفته که 27 درصد انی که برای پیش ید بلیت های المپیک 2016 ثبت نام کرده اند به واليبال علاقه دارند که تعداد آنها به مراتب بیشتر از علاقمندان فوتبال، شنا و دو و میدانی بوده است.

تاکنون 174 هزار نفر در سایت المپیک ریو ثبت نام و علاقمندی خود نسبت به ید بلیت رشته های مختلف اعلام کرده اند که واليبال با 27 درصد، فوتبال با 22 درصد، شنا با 21 درصد و دو و میدانی با 20 درصد، بیشترین تقاضا را برای بلیت داشته اند.

مسابقات واليبال ن و مردان المپیک 2016 در سالن «ماراکانازینیو» برگزار می شود و برزیل نیز با حمایت تماشاگران خودی، ک دای نخست قهرمانی است. ن برزیلی هم پس از قهرمانی در المپیک های 2008 پکن و 2012 لندن به دنبال سومین قهرمانی متوالی هستند. ین بلغاری در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون واليبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های واليبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر واليبال خواهد بود طارمی که با حضور در سالن واليبال و انتشار ع هایش علاقه اش به واليبال نمایان شده بود، اکنون نیز در تمرینات این تیم از هیچ فرصتی برای بازی واليبال کوتاهی نمی کند و اکنون توپ فوتبال به سرگرمی بزرگ او برای بازی واليبال تبدیل شده است. اردوی انتخ تیم ملی واليبال زیر ۲۳ سال ایران از امروز (شنبه) در فدراسیون واليبال شروع شد. سایت تیم ملی واليبال نوشت:سرمربی تیم ملی واليبال ۱۴ بازیکن ایران را در هفته نخست لیگ جهانی معرفی کرد. فدراسیون جهانی واليبال در گزارشی به برگزاری مسابقه های واليبال دربرف در ایران پرداخت. بمناسب هفته تربیت بدنی مسابقه واليبال نشسته بین تیمهای واليبال نشسته شهرستانهای پارس آباد و مشگین شهر در روز دوشنبه 20 مهر ماه سال 94 برگزار و با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم مشگین شهر با تجلیل از تیم مشگین شهر به پایان رسید.بازیکنان تیم واليبال نشسته شهرستان پارس اباد بابک رهنمون ،صیاد اوجاقی ،راهب نظیفی،داور خانی،سجاد وطن خواه،محمد شریفی،هاشم بدلی ،نادر خیری،عارف یاری،ایوب فتحی.
رئیس هیئت واليبال استان اردبیل گفت: کنفدراسیون واليبال آسیا و مسئول کمیته فنی مسابقات واليبال امیدهای آسیا به همراه هیئت هفت نفره از فدراسیون واليبال برای ارزی امکانات و روند آماده سازی سالنهای ورزشی به اردبیل سفر می کنند. سرمربی تیم ملی واليبال ایران گفت: در مسابقات قهرمانی جهان کارمان بسیار سخت است، اما می خواهیم بهترین واليبال را ارائه کنیم. نشست فنی مسابقات واليبال قهرمانی جهان که به میزبانی لهستان برگزار می شود، امشب برگزار شد و مربیان تیم ها در نشست های خبری حضور پیدا د. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی واليبال ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: تیم هایی در مسابقات قهرمانی جهان حاضر هستند که در آ ین دوره رقابت های لیگ جهانی با آنها بازی کردیم و ما آنها را بسیار خوب می شناسیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: کار آسانی در لهستان نداریم و شرایط سخت است. فقط به مرحله بعد فکر می کنیم و می خواهیم خیلی سخت کار کنیم و بهترین واليبال را ارائه کنیم.
تیم ملی واليبال ایران در نخستین بازی خود فردا از ساعت 15:30 به مصاف ایتالیا خواهد رفت. گزینه بلغارستانی هدایت تیم ملی واليبال گفت: من از سطح تیم ملی واليبال ایران آگاهی داشتم ولی هدفم شناخت بهتر سطح واليبال ایران بود. ایران میزبان قطعی واليبال قهرمانی آسیا 2015 شد
داورزنی در اجلاس سالیانه هیأت رئیسه کنفدراسیون واليبال آسیا میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال 2015 را قطعی کرد. واليبال قهرمانی آسیا 2015 شد" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992048.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه" و به نقل از سایت فدراسیون واليبال، در حالی که چندی پیش در کنگره جهانی fivb میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و نوجوانان جهان در سال 2015 – 1394 قطعی شده بود، اما به یک باره میزبانی نوجوانان جهان از ایران گرفته و به آرژانتین داده شد و همچنین بنا به دلایلی نا معلوم مسئولان کنفدراسیون واليبال آسیا اعلام د که میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال آینده مجدداً در اجلاس هیأت رئیسه avc مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

از این رو محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون واليبال که از اعضای اصلی هیأت رئیسه avc است، یکشنبه شب به منظور شرکت در جلسه سالیانه این هیأت تهران را به مقصد بانکوک تایلند ترک کرد و دیروز در مراسم بازگشایی دفتر avc در تایلند که با حضور رئیس فدراسیون جهانی انجام شد، طی نشست های جداگانه با روسای فدراسیون های مختلف و آری ا رئیس fivb و بن ناصر رئیس avc موافقت مجدد آنها را برای میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا جلب کرد. صبح امروز جلسه هیأت رئیسه در مقر avc در بانکوک تشکیل شد و در خصوص موضوع میزبانی ایران در این رقابت ها هم بحث و بررسی شد و در پایان ایران به عنوان میزبان قطعی هجدهمین دوره مسابقات واليبال قهرمانی مردان آسیا معرفی شد.

همچنین شانریت که پیش از این رئیس کمیته مسابقات avc بود، در این جلسه به عنوان دبیر کل کنفدراسیون واليبال آسیا انتخاب و معرفی شد. تیم واليبال ورونای ایتالیا حضور محمد جواد معنوی نژاد، ملی پوش واليبال کشورمان را با این تیم تبریک گفت. آغاز مسابقات واليبال جام رمضان در کیش مسابقات واليبال جام ماه مبارک رمضان در جزیره کیش آغاز شد.در این دوره از مسابقات 14 تیم حضور دارند که در دو گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی با هم رقابت می کنند.مسابقات دور مقدماتی تا بیستم تیر هر شب از ساعت بیست و یک در مجموعه ورزشی المپیک برگزار خواهد شد.در نخستین شب این رقابتها تیم سان لند تیم رعد پایگاه هوایی را ش ت داد ، تیم نمایشگاه سعید از سد پیام نور گذشت و تیم آموزش و پرورش بر تیم سی من غلبه کرد. اردبیل- ایرنا- رئیس هیات واليبال استان اردبیل گفت: تاکنون تیم ملی واليبال امید کشورهای پا تان، ازب تان ، تایلند، سریلانکا، ما ی، چین تایپه و استرالیا برای شرکت در مسابقات واليبال امیدهای آسیا و انتخ … تیم ملی واليبال ایران با پیروزی مقتدرانه برابر به دومین برد خود در مسابقات قهرمانی جهان دست یافت. ملی پوشان ایران بعد از یک شروع طوفانی در آغاز مسابقات قهرمانی جهان و پیروزی مقابل ایتالیا، در گام دوم از ساعت 15:30 امروز( ) برابر به میدان رفتند و توانستند قهرمان لیگ جهانی 2014 را به زانو درآورند. تیم ملی واليبال ایران با نتیجه 3 بر 2 و امتی. در هفته بیست و یکم لیگ برتر واليبال، تیم های صدرنشین پیکان و بانک سرمایه، کار راحتی در خانه واليبال داشتند و حریفان خود را 3 بر صفر ش ت دادند.