والیبال

به نقل از خبرگزاریها در مورد والیبال : تیم واليبال ایران مقابل برزیل به برتری رسید
تیم ملی واليبال ایران در نخستین میزبانی خود در لیگ جهانی 2014 با نتیجه 3 بر 2 برزیل را ش ت داد. سالن دوازده هزار نفری تهران یکبار دیگر مملو از علاقه مندان به واليبال شد. گوش تا گوش سالن را هوادارانی پر کرده بودند که از یک ساعت جلو تر از آغاز مسابقه یکصدا ایران را تشویق می د و هر دقیقه به شمار . مربی تیم ملی واليبال ایران درگذشت مربی جوان و خوش اخلاق واليبال ایران دارفانی را وداع گفت. حسین معدنی مربی تیم ملی واليبال کشورمان جاودانه شد
مآ هم از طرف خودمون و باشگآه دانش اهرم این ضایعه را خدمت جامعه ی ورزش خصوصا واليبال کشور و خانواده ی ایشان تسلیت می گوییم. برآی شآدی روحش صلوآت تیم ملی واليبال ایران در سومین دیدار خود مقتدرانه به مرحله پلی آف صعود کرد. واليبال ایران و صعود به مرحله دوم" style="width: 436px; height: 261px;" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00946154.jpg"> در ادامه رقابت های واليبال، تیم ملی ایران امروز (شنبه) در سومین دیدار خود به مصاف مالدیو رفت و در سه ست پیاپی با امتیازهای ۲۵ - ۱۰، ۲۵ - ۱۹ و ۲۵ - ۲۱ حریفش را از پیش رو برداشت.

شاگردان کواچ با برتری در این دیدار به مرحله پلی آف صعود د.

ملی پوشان واليبال کشورمان کشورمان پیش از این مقابل هنگ کنگ و هند پیروز شده بودند.

تیم ملی واليبال ایران بعد از عنوان ششمی در مسابقات جهانی مستقیم به اینچئون رفت.
سید واليبال فکر نمی کرد که ی از آمدن او باخبر باشد و بخواهند چنین استقبالی از او کنند برای همین هم غافلگیر شد. او در این باره گفت: وقتی به هشترود رفتم اصلا تصور نمی ی از رفتن من به این شهر مطلع باشد اما وقتی مردم و بنرهایی که از من زده بودند را دیدند حس غافلگیر شدم.


این طور که شنیده می شود داماد خانواده و اهل هشترود از استان آذربایجان شرقی است که مردمش علاقه بسیاری به واليبال دارند. خلاصه آنکه نامزدی خواهر شنبه 26 مهرماه با حضور م ع بلندقامت واليبال کشورمان برگزار شد. واليبال در نامزدی خواهرش/ ع " src="http://www.rouzegareno.ir/files/fa/news/1393/7/28/182282_799.jpg" alt="غافلگیری سید واليبال در نامزدی خواهرش/ ع " /> تیم ملی واليبال ایران در جدیدترین رده بندی فدراسیون جهانی یک پله صعود کرد. در رده بندی جدید فدراسیون جهانی واليبال تیم ملی ایران با 98 امتیاز و یک پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.ایران 40 امتیاز از ب عنوان چهارمی لیگ جهانی واليبال، 30 امتیاز، از قهرمانی قاره آسیا در سال 2013، 19 امتیاز، از مسابقات قهرمانی جهان سال 2010 و 9 امتیاز از جام جهانی 2011 گرفت و در مجموع با ب 98 امتیاز، تیم یازدهم جهان و تیم نخست آسیا در رنکینگ جهانی است.در این رده بندی برزیل با 345 امتیاز، روسیه با 330 امتیاز، ایتالیا با 288 امتیاز، با 226 امتیاز، لهستان با 200 امتیاز، صربستان با 192 امتیاز، کوبا با 175 امتیاز، بلغارستان با 170 امتیاز، آرژانتین با 166 امتیاز وآلمان با 123 امتیاز، اول تا دهم هستند. تیم ملی واليبال ایران در آ ین رده بندی فدراسیون جهانی واليبال در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت. واليبال ایران در جمع 10 تیم برتر دنیا قرار گرفت" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00991501.jpg" alt="" width="200" height="150" /> بعد از مسابقات قهرمانی جهان در لهستان، فدراسیون جهانی واليبال آ ین رده بندی تیم های ملی دنیا را اعلام کرد که تیم ملی واليبال ایران پس از ب 96 امتیاز به علت چهارمی لیگ جهانی و ششمی قهرمانی جهان 134 امتیازی شد و بالاتر از دیگر رقبای آسیایی خود و تیم هایی چون کوبا و فرانسه در جایگاه دهم ایستاد.

* به گزارش فارس، رده بندی بیست تیم برتر به شرح زیر است:

1- برزیل 335

2- روسیه 330

3- لهستان 275

4- ایتالیا 254

5- ایالات متحده 220

6- آرژانتین 166

7- آلمان 158

8- صربستان 157

9- بلغارستان 156

10- ایران 134

11- کوبا 125

12- فرانسه 113

13- استرالیا 105

14- کانادا 99

15- تونس 75

16- کره جنوبی 73

17- چین 69

18- فنلاند 69

19- مصر63

20- بلژیک 59 خبرمهم مستندسفرتیم ملی واليبال به لیک جهانی ازتلویزیون بخش میشود مجموعه مستندبرش در١٠قسمت٣٠دقیقه ای از این هفته روزهای زوج بعد از مغرب از شبکه ی مستند بخش میشود این مستند روایت سفر تیم ملی واليبال به جام جهانی لهستان است و ارودیارودی ملی وحضورش در مسابقات را به تصویر میکشد.قسمت اول این مستند بیوکرافی تقریبا کامل تیم ملی واليبال به مخاطبین و بخشی از ان میز مربوط به حسین معدنی عزیز است خخ این ع عاااااااالی از که از بین بروبچ تیم اینارو شناختم!!!! اقا میلاد مهربون♥ و جمعی از دوستان بله ایشونم که جادوگر واليبال ایران هستن در ا م یه عسک دسته جمعی از همه جعفریاااااااااااااا انصراف آلمان از لیگ جهانی 2015 واليبال
تیم ملی واليبال آلمان از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید. واليبال" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00992085.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه" و به نقل از ایسنا، تیم ملی واليبال آ لمان که موفق شد در سال 2014 به مقام سوم رقابت های قهرمانی جهان دست یابد، از رقابت های لیگ جهانی 2015 کنار کشید.

فدراسیون واليبال آلمان اعلام کرد به دلیل تمرکز روی بازی های قهرمانی اروپا و جمع آوری امتیاز برای انتخ المپیک 2016 ریو ترجیح دادیم تا در لیگ جهانی 2015 شرکت نکنیم تا توانمان را برای بازی های قهرمانی اروپا که در باکو برگزار می شود متمرکز کنیم.

کارشناس واليبال کشورمان گفت: اگر با جوانان ببازیم جامعه رسانه واليبال از این تیم حمایت می کند ولی اگر قرار باشد با تمام قوا ببازیم ابهت واليبال ملی ما در هم می شکند! تیم ملی واليبال ایران در مرحله نهایی لیگ جهانی واليبال برابر بزیل به میدان رفت.

تیم ملی واليبال ایران در این دیدار با نتیجه 3 بر یک و امتیازهای 25-21، 25-19، 23-25 و 28-26 پیروز شدپیش از این در دور مقدماتی این دو تیم چهار بار به مصاف هم رفته بودند و هر کدام دوبار یکدیگر را ش ت داده بودند. برزیل با پیروزی 3 بریک مقابل روسیه در روز گذشته، صع. تیم ملی واليبال ایران در هشتمین مسابقه خود در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۵ توانست از سد میزبان عبور کند.تیم های ملی واليبال ایران و ژاپن هشتمین دیدار خود و آ ین بازی مرحله دوم رقابت های جام جهانی 2015 در شهر او ا در سالن او ا مونیسی پال سنترال و در حضور 7 هزار تماشاگر برگزار د که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 22 ، 25 بر 23 ، 18 بر 25، 21 بر 25 و 12بر 15 به سود ایران تمام شد. برد شیرین ایران برابر ژاپن رییس فدراسیون واليبال گفت: در حال برنامه ریزی برای برگزاری جام حذفی واليبال باشگاههای کشور هستیم. نخل شمیل سرودقهرمانی خواند. درادامه مسابقات واليبال لیگ دسته یک استان که درمحل سالن فجربندرعباس برگزارمیگردید تیم خوب ویکدست نخل توانست به ش ت 3بر0تیم جوانان هرمزگان قهرمانی این دوره ازمسابقات رابا شایستگی هرچه تما م تربه دست اورد این دیدارکه درحضور اقای الهامی رئیس هیئت واليبال استان ،اعضا هیئت ومسئولین دهستان شمیل برگزارگردی. فدراسیون واليبال با ارسال نامه ای به باشگاه میزان مشهد اعلام کرد، از این به بعد سالن مهران از میزبانی مسابقات لیگ برتر واليبال محروم است. به گزارش "ورزش سه"، به نقل از روابط عمومی فدراسیون واليبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان تهران و میزان مشهد و همچنین شرایط سالن مهران، از این پس کلیه مسابقات خانگی میزان مشهد در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد.

در نامه رییس فدراسیون واليبال به مدیرعامل باشگاه میزان مشهد آمده است: "براساس گزارش ناظرمسابقه پیکان تهران ومیزان مشهد وباتوجه به شناختی که ازسالن مهران داریم امکان برگزاری مسابقه درسالن مهران مقدور نمی باشد. لذا منبعد کلیه مسابقات درسالن شهید بهشتی که مورد تائید این فدراسیون می باشد، برگزار خواهد شد." سرمربی تیم ملی واليبال ایران گفت: واليبال همه زندگی من است و این که در کشوری که مردمش به واليبال علاقه زیادی دارند بیایم برایم بسیار مهم است. س رست تیم ملی واليبال گفت: فدراسیون واليبال ترکیه از تیم ملی واليبال ایران برای برگزاری دو دیدار دوستانه دعوت کرده است و ملی پوشان دهم مردادماه راهی این کشور می شوند. کلیپی از افنخار آفرینی های واليبال ن ایران در سال ۹۵. این ویدئو را روابط عمومی فدراسیون واليبال منتشر کرده است و در آن به افتخارات تیم ملی واليبال پرداخته است. پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ…
واليبال قهرمانی جهان 2014- لهستان ش ت تلخ واليبال ایران برابر لهستان
تیم ملی واليبال ایران با جبران دو ست باخته ، بازگشتی تاریخی در مسابقه مقابل لهستان میزبان مسابقات قهرمانی جهان داشت اما با وجود برتری در ابتدای ست پنجم در نهایت 16-14 مغلوب حریف شد . واليبال ایران برابر لهستان" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00991731.jpg" alt="" width="200" height="150" /> به گزارش "ورزش سه"، ملی پوشهای واليبال ایران که دو ست اول را مغلوب جو وحشتناک سالن و درخشش واليبالیستهای لهستان شده بودند ، با مصدومیت ناگهانی ستاره تیم حریف به ناگاه بازی را برگرداندند و با پیروزی 24-26 به بازی برگشتند . پس از این برد روحیه بخش ایران ست چهارم را هم با نتیجه 19-25 برد تا کار به ست پنجم برسد . اما در این ست پرهیجان لهستان ،با نتیجه 14-16 این بازی عجیب را به سود خود تمام کرد و بازی را برد .

لهستان با پیراهن سفید و با ترکیب نواکوشی، وینارسکی، پاوول، کارول، لازلی، کوبیاک و لیبرو زاتورسکی بازی را آغاز کرد.

تیم ملی واليبال ایران هم با پیراهن قرمز و ترکیب غفور، محمد ، سعید معروف، عادل غلامی، فرهاد قائمی، مجتبی میرزاجانپور و فرهاد ظریف به میدان رفت. این روزها رو خیلی دوست دارم روزهای پر افتخار و شاد ، موفقیت در ورزش اونهم در سطح جهانی از جمله قهرمانی چند وقت گذشته تیمهای کشتی ، حضور در جام جهانی و ارائه ی بازیهای موفق، برتری های غرور انگیز تیم واليبال مقابل قدرتهای جهان و .... امیدوارم تیم واليبال و فوتبال به دور بعد صعود کنند الهی امین سید محمد ستاره تیم ملی واليبال از کارلوس کی روش حمایت کرد. حمایتی که بوی انتقاد از انتخاب سرمربی تیم ملی واليبال هم می دهد. به گزارش عصرایران ، ستاره تیم ملی واليبال در پست اینستاگرامی خود اعتراف کرده که تیم ملی واليبال پس از ولاسکو ادعای خوب بودن داشته و هیچ وقت نتوانسته خوب باشد. او با این پست هشدار داده که تیم ملی فوتبال ایران هم . تیم ملی لهستان با پیروزی مقابل برزیل، به مدال طلای مسابقات واليبال قهرمانی جهان رسید. واليبال جهان ایستاد" style="width: 448px; height: 263px;" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00992097.jpg"> تیم ملی واليبال لهستان با پیروزی 3 بر یک مقابل برزیل به مقام نخست مسابقات واليبال قهرمانی جهان در خاک خود رسید.

به نقل از تسنیم، برزیلی ها که در 3 دوره گذشته مسابقات قهرمانی جهان به مدال طلا رسیده بودند، می خواستند برای چهارمین بار متوالی جام قهرمانی را بالای سر ببرند اما شاگردان استفان آنتیگا و تماشاگران پر سر و صدای لهستانی این اجازه را به مردان برناردو رزنده ندادند.

تیم ملی لهستان ست اول را 25 بر 18 به برزیل واگذار کرد اما در ادامه در 3 ست متوالی با نتایج 25 بر 22، 25 بر 23 و 25 بر 22 برنده شد تا بعد از 40 سال دوباره به مدال طلای جهان رسیده باشد.

در این بازی والاس دسوزا و ریکاردو لوکارلی هر کدام 18 امتیاز و ماتیوژ میکا 22 امتیاز برای لهستان ب د.

پیش از این بازی دو تیم ملی آلمان و فرانسه در دیدار رده بندی به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه 3 بر صفر به سود آلمان تمام شد تا آلمان به مقام سوم رسیده باشد. تیم ملی واليبال ایران روز شنبه با ش ت مقابل روسیه به مقام ششم جهان رسید. در حالیکه کمتر از یک هفته تا شروع مسابقات واليبال قهرمانی جهان در لهستان باقی مانده، فدراسیون جهانی واليبال، تلاش خود را برای ساختن مجدد جام های قهرمانی جهان که روز در برزیل به سرقت رفت با جدیت آغاز کرده است. واليبال جهان به سرقت رفت" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00029261.jpg" alt="" width="200" height="150" /> طبق برنامه ریزی های انجام شده، جام قهرمانی واليبال جهان پس از عبور از بیشتر از کشورهای دنیا قرار بود روز شنبه آینده برای مراسم افتتاحیه وارد ورشو پایتخت لهستان، محل برگزاری مسابقات شود و جام مربوط به مسابقات ن نیز به رم، پایتخت ایتالیا برود اما هر 2 جام در برزیل به سرقت رفت! به گزارش تسنیم , در این شرایط، فدراسیون جهانی واليبال بدون اتلاف وقت به سراغ سازندگان این جام منحصر به فرد رفت تا کار ساخت 2 جام دیگر را بلافاصله شروع کنند تا حداقل تیم های قهرمان جهان در بخش مردان و ن در مراسم افتتاحیه بتوانند شادی خود را با جام قهرمانی برگزار کنند. مسابقات واليبال قهرمانی مردان جهان از شنبه هشتم شهریور در ای مختلف لهستان آغاز می شود. رادوستین استویچف در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون واليبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های واليبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر واليبال خواهد بود واليبال ایران در چند روز گذشته دو تورنمنت بین المللی یکی در برف و دیگری در ساحل برگزار کرد. مسابقات واليبال برفی که برای اولین بار در سطح آسیا و به خوبی برگزار شد. واليبال ایران با غلبه بر کویت به نیمه نهایی رسید
تیم ملی واليبال ایران با غلبه بر کویت به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی 2014 راه پیدا کرد. واليبال ایران با غلبه بر کویت به نیمه نهایی رسید" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/00991589.jpg" alt="" width="200" height="150" /> تیم ملی واليبال ایران امروز در مرحله یک چهارم نهایی بازی های آسیایی 2014 برابر کویت قرار گرفت و توانست با نتیجه 3 بر صفر حریف خود را ش ت دهد.

شاگردان کواچ در این مسابقه در سه ست متوالی و با نتایج 25 بر 21، 25 بر 18 و 25 بر 14 توانستند حریف خود را ش ت دهند و راهی مرحله نیمه نهایی شوند.

پیش از این تیم های واليبال ژاپن، چین و کره جنوبی با ش ت حریفان خود به مرحله نیمه نهایی بازی های آسیایی صعود کرده بودند. ولی حیف من بازی رو ندیدم تیم ملی واليبال ایران در یک بازی حساس، سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان را با نتیجه 3 بر یک به فرانسه واگذار کرد. به گزارش "ورزش سه"، ایران ست اول را 25 ـ 18 باخت، ست دوم را 25 ـ14 برد و در 2 ست سوم و چهارم با نتایج 25 ـ 19 و 29ـ27 مغلوب قرمزپوشان فرانسوی شد. ایران با این ش ت به رتبه سوم گروه سقوط کرد تا فرانسه در صدرج قرار بگیرد.

تی. واليبال 2014 شد" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990023.jpg" alt="" width="251" height="188" /> فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم واليبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان واليبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران واليبال 2014 شد" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00990023.jpg" alt="" width="251" height="188" /> فینال لیگ جهانی 2014 در سالن نلسون ماندلای شهر فلورانس ایتالیا بین دو تیم برزیل و برگزار شد.

پس از یک بازی مهیج و پایاپای در نهایت تیم واليبال موفق شد با نتیجه 3 بر صفر و امتیازهای ( 31-29، 21-25، 25-20 و 25- 23) برزیل را ش ت دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

پیش از این در مسابقه رده بندی ایتالیا نیز ایران را با نتیجه 3 بر صفر ش ت داده و برنز گرفته بود.

ملی پوشان واليبال ایران در دومین سال حضور خود در لیگ جهانی با پنج پله صعود در رتبه چهارم ج رده بندی جای گرفتند.

رده بندی چهار تیم اول لیگ جهانی

1-

2- برزیل

3- ایتالیا

4- ایران به گزارش خبرگزاری ورزشی شهر ورزش نیوز حسین معدنی، سرمربی سابق تیم ملی واليبال ایران که به دلیل گرفتگی مجرای صفرا چند روزی در بیمارستان بستری بود، دار فانی را وداع گفت. کاپیتان سابق و خوش اخلاق تیم ملی واليبال ایران چندی پیش به دلیل گرفتگی مجرای صفرا دچار دل درد شد که بعد از مراجعه به بیمارستان، پزشکان متوجه شدند که توده ای راه مجرا را بسته و با قرار دادن یک لوله مجرا را باز د. از عوارض این عمل، هاب پانکراس بود که حسین معدنی با این مشکل مواجه شد. این هاب به ریه هم سرایت کرد و باعث اختلال کار ریه شد؛ به طوری که سرمربی سابق تیم ملی واليبال ایران فقط با دستگاه تنفسی قادر به تنفس بود، اما سرانجام و درحالی که پزشکان و نزدیکان وی از بهبود حال او خبر می دادند، در سن 41 سالگی درگذشت و در تاریخ جاودانه شد.

حسین معدنی متولد اردیبهشت 1352 و سرمربی سابق تیم ملی واليبال مردان ایران بود. او در سال های 1366 تا 1373 عضو تیم ملی واليبال ایران بود. حسین معدنی مدرک ی شیمی داشت؛ او در رده ملی سرمربیگری تیم های ملی بزرگسالان، تیم ملی ب و نوجوانان را بر عهده داشت. معدنی ایران را به جمع تیم های حاضر در مسابقه های قهرمانی جهان ایتالیا رساند و پس از آن دستیار خولیو ولاسکو و اسلوبودان کواچ شد. وی مدتی هم سرمربی تیم واليبال دانشجویان ایران بود. معدنی سرمربیگری تیم های باشگاهی مانند داماش گیلان، پیکان، شهرداری تبریز و باریج اسانس کاشان را هم برعهده داشت.

درخشش در لیگ جهانی واليبال 2014 همراه با تیم ملی آ ین افتخار ورزشی وی در دوران حیاتش بود، هرچند که درگیری با این بیماری ناگهانی مجال همراهی تیم ایران در مرحله نهایی این رقابت ها را از وی سلب کرد. ایران دیگر پدیده واليبال جهان نیست!
مدیر تیم‎های ملی مدعی شد ایران یکی از پنج قدرت برتر واليبال دنیاست و دیگر پدیده نیست. واليبال جهان نیست!" src="http://www5.varzesh3.com/files/picture/00989968.jpg" alt="" width="200" height="150" /> حسین منظمی با اشاره به اوضاع تیم ایران پیش از شروع پیکارهای قهرمانی جهان، اظهار کرد: وضعیت بچه‎ها از لحاظ روحی و بدنی خوب نبود، درگذشت حسین معدنی افت شدیدی به واليبال کشور داد که اردوی و چند باخت در آن نیز سبب شد روحیه تیم پایین‎تر بیاید اما برتری در بازی‎های تدارکاتی با استرالیا وضعیت را بهتر کرد.

به گزارش ایسنا، وی درباره عملکرد کشورمان در رقابت‎های واليبال قهرمانی جهان، گفت: برد مقابل ایتالیا استارت خوبی بود و روحیه تیم را بهتر کرد و بعد از آن برتری مقابل که قهرمان لیگ جهانی است شرایط روحی و روانی اعضای تیم و انگیزه را چند برابر کرد اما دست‎کم گرفتن فرانسه و نداشتن شناخت از این تیم سبب شد بازی سوم را در عین ناباوری واگذار کنیم.

منظمی تصریح کرد: بازی خوبی با بلژیک داشتیم که باخت مقابل فرانسه جبران شد و توانستیم صعود کنیم. بازی ایران برابر پورتوریکو راحت‎تر از دو دیدار دیگر بود، با این حال فرقی نداشت به ‎عنوان تیم چندم صعود کنیم و مهم این است که ایران به دور بعد راه یافته و ب چنین نتایجی در رقابت‎های قهرمانی جهان بی‎سابقه بوده است.

مدیر تیم‎های ملی با اشاره به اینکه در دور دوم باید سه بازی برگزار کنیم، تأکید کرد: انتظار می‎رود نتایج مطلوبی بگیریم تا خارجی‎ها بازهم نگویند ایران پدیده واليبال دنیاست و باور کنند که کشور ما یکی از پنج قدرت برتر جهان در این رشته است. سایت فدراسیون واليبال نوشت:هیئت رئیسه فدراسیون واليبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی واليبال به ایگور کولاکوویچ داد. همشهری آنلاین: شورای دپارتمان لیگ جهانی واليبال مهر ماه سال ۱۳۹۶ در نشست یک روزه خود در پاریس و همزمان با جشن هفتادمین سالروز تاسیس فدراسیون جهانی واليبال (fivb) تصمیم به ایجاد تغییراتی عمده در این رقابت ها گرفت که تغییر نام آن به لیگ ملت های واليبال یکی از آنهاست. درادامه مسابقات واليبال جام نوروز درمرحله یک چهارم نهایی اولین بازی بین تیمهای غدیرگوربند وشهیدتنیده شمیل برگزارگردید .که دراین دیدارتیم غدیر توانست با نتیجه 3بر0 تیم شهیدتنیده راازپیش روبردارد ویکی ازفینالیستهای این دوره باشد.دربازی بعدی تیم نخل بانتیجه 3بر1 تیم کانون فرهنگی زمین سنگ راپشت سرنهاد وتیم دیگرفینالیست این دوره لق. واليبال دختران واليبال ن ع تیم ملی واليبال نوجوانان دختر کشورمان صبح فردا(دوشنبه) به ایران باز می گردد. واليبال دختران واليبال ن ع
به گزارش روابط عمومی فدراسیون واليبال, دختران واليبال زیر 17 سال کشورمان پس از ب رتبه دهم مسابقات آسیایی ساعت 2 و چهل دقیقه بامداد بانکوک را به مقصد قطر و سپس تهران ترک خواهند کرد و ساعت 10 صبح فردا (دو. یک دوره مسابقات واليبال جام رمضان در رده سنی مینی در محل سالن واليبال مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار می گردد. نتایج مسابقات در تاریخ 93/4/22 به شرح ذیل می باشد : هیأت واليبال (سی) 0 - 2 شهرداری (دی) هیأت واليبال (آ) 0 - 2 شهرداری (سی)
مدیر اجرایی بخش ارتباطات المپیک 2016 گفته علاقمندان به واليبال در المپیک ریو بیشتر از رشته های دیگر خواهند بود. واليبال؛ پرطرفدارتر از فوتبال و دوومیدانی" src="http://static1.varzesh3.com/files/picture/thumb/00945629.jpg" alt="" width="200" height="150" /> یک نظرسنجی که از متقاضیان بلیت های بازی های المپیک 2016 ریو انجام شده، نشان می دهد که واليبال یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی جهان است.

به گزارش تسنیم، ماریو آندرادا، مدیر اجرایی بخش ارتباطات المپیک 2016 ریو گفته که 27 درصد انی که برای پیش ید بلیت های المپیک 2016 ثبت نام کرده اند به واليبال علاقه دارند که تعداد آنها به مراتب بیشتر از علاقمندان فوتبال، شنا و دو و میدانی بوده است.

تاکنون 174 هزار نفر در سایت المپیک ریو ثبت نام و علاقمندی خود نسبت به ید بلیت رشته های مختلف اعلام کرده اند که واليبال با 27 درصد، فوتبال با 22 درصد، شنا با 21 درصد و دو و میدانی با 20 درصد، بیشترین تقاضا را برای بلیت داشته اند.

مسابقات واليبال ن و مردان المپیک 2016 در سالن «ماراکانازینیو» برگزار می شود و برزیل نیز با حمایت تماشاگران خودی، ک دای نخست قهرمانی است. ن برزیلی هم پس از قهرمانی در المپیک های 2008 پکن و 2012 لندن به دنبال سومین قهرمانی متوالی هستند. هفته سوم دور مقدماتی رقابت های لیگ جهانی واليبال در کشور لهستان آغاز شد. سرمربی تیم ملی واليبال ایران گفت: من اصلاً از برگزاری لیگ ملت های واليبال به شکل فعلی، حمایت نمی کنم. ین بلغاری در مدت حضور 5 روزه خود در تهران ضمن گفت وگو با مسئولان فدراسیون واليبال، بازدیدی از امکانات و زیرساخت های واليبال ایران خواهد داشت و روز چهارشنبه، ششم بهمن ماه نیز تماشاگر برخی بازی های لیگ برتر واليبال خواهد بود طارمی که با حضور در سالن واليبال و انتشار ع هایش علاقه اش به واليبال نمایان شده بود، اکنون نیز در تمرینات این تیم از هیچ فرصتی برای بازی واليبال کوتاهی نمی کند و اکنون توپ فوتبال به سرگرمی بزرگ او برای بازی واليبال تبدیل شده است. مجموعه کادر فنی تیم واليبال شهرداری ارومیه از هواداران خونگرم این تیم تقدیر و تشکر بعمل آوردند. به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ، رقابت های لیگ برتر واليبال با خاطره ای بسیار تلخ و خونین در تهران به پایان رسید و تیم شهرداری ارومیه به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد. اما چیزی که ذهن همه هواداران را فارغ از ب مقام به دست آمده رنجیده خاطر کرده است رفتار ناشایست ین انتظامی حاضر در سالن مسابقه بود که باعث صدمه دیدن و بستری شدن چندین تن از هواداران در بیمارستان های تهران شد. دیدن صحنه های دل اش بازی دیروز دل همه حاضرین در سالن فدراسیون واليبال را به درد آورد و حتی اشک برخی از خبرنگاران ، بازیکنان ، کادر فنی تیم و مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه را نیز درآورد. مجموعه کادر فنی تیم واليبال شهرداری ارومیه از همه هوادارانی که صد ها کیلومتر برای تشویق تیم محبوب شان را پیمودند تا از نزدیک به تماشای بازی فینال بنشینند تقدیر و تشکر نموده و از تک تک هواداران و تماشاگران متعصب مراتب سپاس را بعمل آوردند ، که نه تنها در بازی فینال بلکه از اول شروع فصل با حضور پرشورشان در همه بازی های خانگی و بیرون از خانه پشتوانه ای بسیار محکم برای تیم واليبال شهرداری ارومیه بوده اند. پیش وت واليبال ایران گفت: ما باید به کولاکوویچ فرصت دهیم چون تاثیر مربیان در سطح بالای واليبال، بیشتر از 10 در صد نیست. فدراسیون جهانی واليبال در گزارشی به برگزاری مسابقه های واليبال دربرف در ایران پرداخت. سرمربی تیم ملی واليبال ایران گفت: در مسابقات قهرمانی جهان کارمان بسیار سخت است، اما می خواهیم بهترین واليبال را ارائه کنیم. نشست فنی مسابقات واليبال قهرمانی جهان که به میزبانی لهستان برگزار می شود، امشب برگزار شد و مربیان تیم ها در نشست های خبری حضور پیدا د. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی واليبال ایران در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: تیم هایی در مسابقات قهرمانی جهان حاضر هستند که در آ ین دوره رقابت های لیگ جهانی با آنها بازی کردیم و ما آنها را بسیار خوب می شناسیم.

به گزارش فارس، وی ادامه داد: کار آسانی در لهستان نداریم و شرایط سخت است. فقط به مرحله بعد فکر می کنیم و می خواهیم خیلی سخت کار کنیم و بهترین واليبال را ارائه کنیم.
تیم ملی واليبال ایران در نخستین بازی خود فردا از ساعت 15:30 به مصاف ایتالیا خواهد رفت. هیئت رئیسه فدراسیون واليبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی واليبال به ایگور کولاکوویچ داد. گزینه بلغارستانی هدایت تیم ملی واليبال گفت: من از سطح تیم ملی واليبال ایران آگاهی داشتم ولی هدفم شناخت بهتر سطح واليبال ایران بود. هیئت رئیسه فدراسیون واليبال در نشست امروز خود رای به سپردن سکان هدایت تیم ملی واليبال به ایگور کولاکوویچ داد. تیم ملی واليبال روسیه با پیروزی قاطع برابر برزیل به فینال لیگ ملت های واليبال ۲۰۱۸ صعود کرد و حریف فرانسه شد. آغاز مسابقات واليبال جام رمضان در کیش مسابقات واليبال جام ماه مبارک رمضان در جزیره کیش آغاز شد.در این دوره از مسابقات 14 تیم حضور دارند که در دو گروه چهار تیمی و دو گروه سه تیمی با هم رقابت می کنند.مسابقات دور مقدماتی تا بیستم تیر هر شب از ساعت بیست و یک در مجموعه ورزشی المپیک برگزار خواهد شد.در نخستین شب این رقابتها تیم سان لند تیم رعد پایگاه هوایی را ش ت داد ، تیم نمایشگاه سعید از سد پیام نور گذشت و تیم آموزش و پرورش بر تیم سی من غلبه کرد. رئیس هیئت واليبال آذربایجان غربی گفت: 6 بازیکن ارومیه ای در تیم ملی واليبال حضور دارند که در تاریخ واليبال کشور بی سابقه است.