واکنش تند کی روش به حرفهای علی کریمی ع

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش تند کی روش به حرفهای علی کریمی ع : علی کریمی در واکنش به برکناری دستیاران وش بخاطر مصاحبه ن علیه برانکو متنی را منتشر کرد. محسن کریمی با انتشار پستی در اینستاگرام به حواشی اخیر واکنش نشان داد. سرمربی پیشین تیم نفت طلاییه نسبت به صحبت های روز گذشته علی کریمی واکنش نشان داد. سرمربی تیم فوتبال نفت تهران به حرف های علی کریمی در صفحه اینستاگرامش واکنش نشان داد. مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد واکنش جالبی به شایعه درگیری اش با فیروز کریمی نشان داد. مهرداد میناوند با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به پیام جنجالی کی روش علیه علی کریمی واکنش نشان داد. نیکی کریمی در واکنش به بردن جایزه نوبل توسط کازو ایشی گورو متنی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. سرمربی تیم نفت تهران به پیام تبریک علی کریمی واکنش نشان داد. حسام الدین اشنا مشاور رییس جمهور در متنی تلگرامی به اظهارات کریمی قدوسی واکنش نشان داد. علی کریمی نسبت به منتشر شدن مکالماتش با مالک باشگاه نفت طلائیه واکنش نشان داد. کاربران فضای مجازی به اهدای انگشتر معظم انقلاب به علیرضا کریمی،کشتی گیر کشورمان واکنش نشان دادند. علی کریمی در کانال تلگرامش به برگه قرارداد خود با استقلال واکنش نشان داد. علی کریمی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به اتفاق تلخ آتش سوزی ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد. پس از ممانعت از ورود علی کریمی به زمین تمرینات تیم نفت، وی در پستی اینستاگرامی حرف های جدیدی در واکنش به این اقدام تیم نفت منتشر کرد. علی کریمی نسبت به درگذشت عطاءالله بهمنش واکنش نشان داد. معاون خارجه کشورمان به اظهارات تازه یکی از نمایندگان مجلس واکنش نشان داد.

قاطی پاتی http://www.facebook.com/iranfootballhttp://www.facebook.com/navad90 صحبتهای علی کریمی درباره علی و واکنش علی foolad f.c. (football
لینک های : کیفیت 270p کیفیت 360p کیفیت علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی علی کریمی امروز با انتشار نامه ای خبر خداحافظی خود را از عرصه فوتبال اعلام کرد.

این موضوع با واکنش فرهاد مجیدی در یکی از صفحه های اجتماعی روبرو بود.

مجیدی در این مطلب نوشت:

«علی عزیز و کاپیتان محبوب پرسپولیس؛ بی شک خداحافظی تو برای همه فوتبال دوستان تلخ و خاطره انگیز است. فوتبال ایران ستاره ای چون تو را خیلی راحت از دست داد. مطمئنم و می دانم که خداحافظی ات از دنیای حرفه ای، سلام دوباره به دنیای فوتبال در حوزه دیگر است.

علی عزیز

جای امید است امروز دیگر اثری از متملقین و ناپاکان دیروز نیست و نسل مافیایی در فوتبال رو به انقراض است. پس آینده روشن است و متعلق به ستاره های پاک فوتبالی.

رقابت در کنار رفاقت با تو برای من روزهای شیرینی را رقم زده است. خاطراتی که همیشه آنها را به یاد دارم.

امیدوارم در کنار خانواده و بچه های دوست داشتنی ات موفق و تندرست باشی.

بدرود رفیق دوست داشتنی!

فرهاد مجیدی سرمربی تیم نفت تهران به پیام تبریک علی کریمی واکنش نشان داد. جادوگر فوتبال ایران در واکنش به بیانیه شب گذشته سرمربی پرتغالی تیم ملی جمله ای مشهور از مبارز آرژانتینی را روی صفحه اجتماعی خود منتشر کرد. علی کریمی پیش وت پرسپولیس نسبت به انتشار قرارداد قدیمی اش با استقلال واکنش جالبی نشان داد. حضور تعداد کمی از ن برای تماشای دیدار والیبال ایران بلژیک واکنش های زیادی را در فضای مجازی به دنبال داشته است. علی کریمی به صحبت های مدیر شبکه سه مبنی بر اینکه "برنامه ای به علی کریمی برای مناظره نمی دهیم" واکنش نشان داد.
جادوگر فوتبال ایران در واکنش به بیانیه شب گذشته سرمربی پرتغالی تیم ملی جمله ای مشهور از مبارز… واکنش تند هواداران پرسپولیس به پست های علی کریمی، او را مجبور به حذف تمامی پست هایش کرد. علی کریمی به برد پرسپولیس مقابل تراکتورسازی واکنش نشان داد. علی کریمی به اظهارات سرمربی نفت تهران و سابق پرسپولیس واکنش نشان داد. ورود اولین ایر یکی کریمی به ورود اولین ایرباس به کشور بعداز چهل سال واکنش نشان داد.اولین هواپیمای ایرباس یداری شده توسط هواپیمایی ایران به زمین نشستکه همین امر واکنش هایی را در بر داشت .در همین راستا نیکی کریمی در اینستاگرامش نوشت:ورود اولین ایرباس 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مناظره ای درباره قرداد کی روش در برنامه نود انجام شد که موجب واکنش سرمربی تیم ملی و در ادامه جواب کریمی به آن گشت. سرمربی تیم فوتبال نفت طلائیه تهران به اظهارات دونالد ترامپ علیه ایران واکنش جالبی نشان داد.
ج علی کریمی دستیار کی روش در روز آ اردو مهمترین خبر تیم ملی در روز سفر به استرالیا بود . علی کریمی که با انتشار پستی در اینستاگرام ج خود را تایید کرده است، عقیده دارد با رفتن اش اگر خدمت نمی کند اقلا در خیانت سهیم نخواهد بود!

این موضع گیری تند در شرایطی است که کریمی با تصمیم کی روش به طور ناگهانی به تیم ملی پیوسته بود و به نظر رابطه بسیار خوبی با سرمربی تیم ملی داشت . اما اصل ماجرا به ماجراهای رخ داده بعد از اردوی پرتغال برمی گردد ؛ جایی که ظاهرا کریمی به برخی انتخاب ها و به بعضی بازیکنان حذف شده انتقاد داشته است .

کریمی که حالا در آستانه اولین تجربه جدی مربیگری در حالی از جمع ملی پوشان جدا شد که شاید حرفهای او از دوران همکاری با کارلوس کی روش جنجالی تر از چیزی از آب دربیاید که تصور می کنیم . با این حال هنوز ممکن است کدورتها حل شود و او دوباره به تیم ملی ملحق شود اگرچه این گزینه بسیار غیر محتمل است . سپیدرودی ها با انتشار بیانیه ای در پایگاه رسمی شان به صحبت های علی کریمی واکنش نشان دادند. م ع باشگاه گسترش نسبت به صحبت های فیروز کریمی در خصوص ا اج از این باشگاه واکنش نشان داد. باشگاه سپیدرود رشت به اظهارات علی کریمی درباره این باشگاه واکنش نشان داد. حداقل علی شجاعت این را داشت که از مردم عذرخواهی کند. امسال با اینکه گلر احتیاج داشتم هشت، نه دروازه بان خارجی را رد . اینکه ی علیه من صحبت کند عادی شده است. برای من عادی شده که او راجع به من و صحبت هایم موضع منفی بگیرد. ان شاءالله خدا همه ما را به راه راست هدایت کند. کاپیتان استقلال نسبت به اتفاق های برنامه نود دوشنبه شب و مناظره بین علی کریمی و محمدرضا ت واکنش نشان داد.
واکنش تند هواداران پرسپولیس به پست های علی کریمی، او را مجبور به حذف تمامی پست هایش کرد. علی کریمی به ماجرای قانون ممنوعیت حضور اتباع ایرانی در با پستی در اینستاگرامش واکنش نشان داده است. پیش وت تیم ملی فوتبال به سکوهای خالی ورزشگاه در روز بازی با سیرالئون واکنش نشان داد. علی کریمی در پستی از مخاطبانش درخواست کرد تا در یک ماه آینده هیچگونه کالایی را یداری نکنند تا قیمت آن کاهش پیدا کند. بازیکن تیم ملی جوانان، گفت: یعقوب کریمی و امید ابراهیمی را خیلی دوست دارم و مطمئن باشید که دیگر مشکلی پیش نخواهد آمد. تسنیم نوشت: س رست تیم فوتبال ان به بازگشت محمود کریمی به ان واکنش نشان داد و گفت: اگر بحثی درباره بازگشت کریمی به ان باشد بین او و کرانچار انجام شده و فصل آینده صورت می گیرد. علی با انتشار پستی در اینستاگرامش به اظهارات اخیر علی کریمی درباره وی واکنش نشان داد و علی کریمی هم متقابلا حرف های را بی جواب نگذاشت اما در این میان عابدزاده هم به درگیری لفظی این دو اسطوره… سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید در واکنش به غیبت علیرضا کریمی در اردوی تیم ملی بدلیل حضور در پادگان گفت:در این شرایط حساس آماده سازی اینگونه حواشی به ضرر تیم ملی تمام می شود. کارگردان سینمایی «ابد و یک روز» در واکنش به صحبت های یکی از نامزدهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد. کارگردان سینمایی «ابد و یک روز» در واکنش به صحبت های یکی از نامزدهای ریاست جمهوری واکنش نشان داد. علی کریمی با انتشار ع ی در صفحه اینستاگرامش به خداحافظی همبازی سابق خود در بایرن مونیخ واکنش نشان داد. واکنش اینستاگرامی علی کریمی به حذف شاگردان پیروانی از جام جهانی علی کریمی بازیکن سابق تیم ملی یک بار دیگر در مورد مسائل اجتماعی واکنش نشان داد. او این بار رئیس جمهور را مورد خطاب قرار داد.