واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم ها

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش توئیتری ظریف به بیانیه ترامپ درباره تعلیق تحریم ها : محمد جواد ظریف امورخارجه کشورمان با انتشار پستی در توئیتر خود به اظهارات روز یکشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری علیه ایران در عربستان سعودی واکنش نشان داد. [واکنش توئیتری ظ اعلام امضای مشروط تعلیق تحریم های هسته ای ایران از طرف ترامپ با واکنش های مختلف داخلی و بین المللی مواجه شده است. امورخارجه کشورمان با انتشار پستی در توئیتر خود به ادعای روز یکشنبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری علیه ایران در عربستان سعودی واکنش نشان داد. دونالد ترامپ رئیس جمهور در واکنش به دادگاه تجدید نظر که حکم وی را مبنی بر ورود مهاجران به ح تعلیق در آورده است، در پستی توئیتری با لحنی تهدیدآمیز واکنش نشان داده است. خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهور با انتشار یک پیام توئیتری به اظهارات اخیر مقامات آلمانی از قبیل صدراعظم و خارجه این کشور درباره ت کنونی کشورش واکنش نشان داد. ... محمد جواد ظریف به اظهارات اخیر ترامپ علیه ایران در عربستان واکنش داد . توییت ظریف: بیانیه نفرت انگیز کاخ سفید و تحریم های سنا،در حالی که ایران با اقدامات تروریستی افراد وابسته به مقابله می کند؛ مردم ایران چنین ادعای دوستی را رد می کنند. دونالد ترامپ، رئیس جمهور به تصویب تحریم های جدید علیه کره شمالی در شورای امنیت واکنش نشان داد. دفتر ریاست جمهوری در واکنش به تصمیم رئیس جمهوری درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد. خارجه ایران در توئیتر خود به سخنرانی رئیس جمهور واکنش نشان داد. همشهری آنلاین: امور خارجه کشورمان در بخشی از پیام توئیتری خود واکنش ترامپ به حملات تهران را نفرت انگیز دانست. آنکارا به بیانیه ‏دونالد ترامپ ، رئیس ‏جمهور ، ‏درباره سالگرد کشتار ‏ارامنه واکنش نشان ‏داد.‏ امور خارجه کشورمان در بخشی از پیام توئیتری خود واکنش «ترامپ» به حملات تهران را نفرت انگیز دانست. حماس در بیانیه ای اعلام کرد واکنش ها و تحرکات گروه های فلسطینی برای مقابله با تصمیم ترامپ باید در حد و اندازه جنایتی باشد که در حق قدس صورت گرفته است. واکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفیدواکنش ملانیا ترامپ درباره کاخ سفید , امروز ملانیا و بارون ترامپ، همسر و پسر رئیس جمهور امریکا با تاخیریپنج ماهه به طور رسمی وارد کاخ سفید شدند تا به همراه ترامپ دوران زندگی شان را در کاخ ریاست جمهوری ادامه دهند.ملانیا و بارون تا پیش از این به دلیل محل تحصیل پسر 11 ساله ترامپ در پنت هاوس برج ترامپ در . رئیس جمهور در ادامه سریال توئیت های خود درباره مجریان زن یی، این بار به ا اج «گرتا ون ساسترن» از شبکه «ام اس ان بی سی» واکنش نشان داد. امور خارجه کشورمان به در واکنش به اظهارنظر اخیر ترامپ که گفته ممکن است به توافق هسته ای پایبند نباشد واکنش نشان داد. محمدجواد ظریف امور خارجه کشورمان در تازه ترین پست توئیتری خود به تهدیدات اخیر مقامات یی واکنش نشان داد. دونالد ترامپ در بیانیه ای به برخی انتقادات درباره دستور اجرایی جدید درباره محدودیت مهاجرت واکنش نشان داد. دفتر ریاست جمهوری در واکنش به تصمیم رئیس جمهوری درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد. امور خارجه ایران در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهوری گفت: به حرف های ترامپ زیاد توجه نکنید.
ظریف در واکنش به اظهارات ترامپ: نه به متن و نه به روح آن پایبند نبوده است امور خارجه کشورمان در بخشی از پیام توئیتری خود در واکنش به اظهارات ترامپ نوشت: نه به متن و نه به روح آن پایبند نبوده است. محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات ترامپ، پیامی را در توئیتر خود منتشر کرده است. متن پیام توئیتری ظریف بدین شرح است: ببینیم که آیا آماده است به متن پایبند باشد، چه برسد به روح آن. تا کنون از هر دو س یچی کرده است. باید باز هم از ماژیکم استفاده کنم؟
منبع: مهر «دونالد ترامپ» رئیس جمهور در پی اظهار تمایل «ر تیلرسون» خارجه ک نه اش برای مذاکره با کره شمالی، در پیامی توئیتری وی را به صرف نظر از ادامه مسیر کذاکره با پیونگ یانگ دعوت کرد. دونالد ترامپ رئیس جمهور که در ژاپن به سر می برد، با انتشار پستی توئیتری به حادثه کلیسای سن آنتونیو در تگزاس واکنش نشان داد. محمدجواد ظریف صبح روز پنچ شنبه در توییتی به بیانیه کاخ سفید در ارتباط با حوادث تروریستی روز گذشته در تهران و تصویب فوریت اعمال تحریم های جدید علیه ایران در سنای این کشور واکنش نشان داد. عضو مجلس نمایندگان با انتشار پستی در صفحه توئیتر خود، گاف عجیب ترامپ درباره اعزام ناو جنگی به شبه جزیره کُره را به سُ ه گرفت. اظهارت جانی دپ درباره کشتن دونالد ترامپ با واکنش کاخ سفید و عذرخواهی این بازیگر هالیوودی همراه شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ترامپ در صفحه توئیتری خود نوشت: کره شمالی با پرتاب یک موشک بالستیک دیگر، بی احترامی بزرگی به همسایه اش چین نشان داد.اما چین سخت (برای مذاکره با کره شمالی) تلاش می کند! دونالد ترامپ در حالی پنجمین پیام توئیتری خود را در حمایت از برخی ناآرامی های روزهای گذشته ایران منتشر کرد که سخنانش در فضای مجازی با واکنش شدید و منفی کاربران ایرانی و یی مواجه شده است.
اظهارت جانی دپ درباره کشتن دونالد ترامپ با واکنش کاخ سفید و عذرخواهی این بازیگر هالیوودی همراه شد. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور در پی اظهار تمایل «ر تیلرسون» خارجه ک نه اش برای مذاکره با کره شمالی، در پیامی توئیتری وی را به صرف نظر از ادامه مسیر مذاکره با پیونگ یانگ دعوت کرد. همشهری آنلاین: امور خارجه کشورمان به اقدام ت جدید در منع ورود ایرانیان به این کشور واکنش نشان داد. رئیس جمهور روز شنبه به حکم یک قاضی درباره تعلیق فرمان ضد مهاجرتی واکنش نشان داد. به گزارش خبرآنلاین، ترامپ در تازه ترین توئیت خود در واکنش به لغو فرمانش از سوی یک قاضی نوشت: اینکه نمی توانیم در مورد ورود و وج افراد هم تصمیم بگیریم، معضل بزرگی است... حکم مضحک این به اصطلاح قاضی، لغو خواهد شد. افزایش اندک سود سهام در بازار موجب ذوق زدگی ترامپ و واکنش توئیتری او شد. رئیس جمهور در پیامی به اظهارات اخیر صدراعظم و خارجه این کشور درباره ت کنونی کشورش واکنش نشان داد. همشهری آنلاین: کارگردانان چهار رقیب «فروشنده» در جوایز اسکار خارجی به قانون مهاجرتی «ترامپ» و تحریم مراسم اسکار واکنش نشان دادند. مهر نوشت: دفتر ریاست جمهوری در واکنش به تصمیم رئیس جمهوری درباره به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیانیه ای صادر کرد. بهداشت نسبت به محدودیت های تحریمی جدید برای تجهیزات پزشکی به دستور ت ترامپ واکنش نشان داد. وزارت خارجه اعلام کرد که ت ترامپ روز درباره تمدید یا عدم تمدید تعلیق تحریم ها علیه ایران تصمیم خواهد گرفت. سخنگوی کاخ سفید به گزارش های ادعایی درباره ل گری شرکت تحت امر ر تیلرسون، خارجه پیشنهادی ترامپ برای دور زدن تحریم های ایران واکنش نشان داد. مهر نوشت: وزارت خارجه ترکیه با انتشار بیانیه ای ناخشنودی خود را از اظهارات ترامپ درباره کشتار ارامنه اعلام کرد. رزیتا به اظهارات برخی از چهره های خارجی درباره ات اخیر واکنش نشان داد. مقام های بین المللی، ، اروپا، روسیه، رژیم صهیونیستی، رژیم سعود و رژیم آل خلیفه به سخنان دونالد ترامپ درباره ایران و واکنش نشان دادند. ترامپ در واکنش به انتقاد مک کین و لیندسی گراهام از قانون محدودیت مهاجرت گفت: به جاى اینکه مدام دنبال جنگ جهانى سوم باشید، انرژى خودتان را براى مبارزه با و بهبود امنیت مرزها صرف کنید. ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری پس از حادثه تروریستی شنبه شب در پل لندن که شماری کشته و مجروح شدند، واکنش نشان داد و در حساب توئیتر خود با استفاده از این حادثه به دستور فرمان مهاجرتی خود تاکید کرد. دستگاه دیپلماسی کشورمان درباره تمدید تعلیق تحریم های هسته ای و برخی اقدامات بیانیه مهمی صادر کرد. ترزا می، نخست انگلیس در واکنش به توئیت ترامپ گفت: «گمانه زنی از سوی هیچ ی درباره تحقیقاتی که هنوز به پایان نرسیده اند، مفید نیست.» امور خارجه، اقدام ت درخصوص ایجاد محدودیت برای مهاجرت اتباع ایرانی به این کشور را نمایشی شرم آور دانست. محمد جواد ظریف بیانیه ترامپ را نقض خواند و بار دیگر تاکید کرد که قابل مذاکره مجدد نیست.