واکنش رشیدپور به دعوای فرح بخش و رامبد جوان

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش رشیدپور به دعوای فرح بخش و رامبد جوان : رامبد جوان در واکنش به حواشی برنامه شب گذشته «خندوانه» نوشت: «من شب گذشته رامبد «خندوانه» نبودم، بلکه در نقش سرگروه تیم خود بودم و وظیفه ام حمایت از اعضای گروه بود.» رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش پستی را به تصادفات عید اختصاص داد. رامبد جوان ویدیویی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که در آن به واکنش مخاطبان درباره اجرای یکی از کمدین ها پاسخ داد. سعید سهیلی در واکنش به عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی متن کوتاهی را در اینستاگرام منتشر کرد. سعید سهیلی در واکنش به عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی متن کوتاهی را در اینستاگرام منتشر کرد.
رامبد جوان به انتشار فایل صوتی جنجالی وی از یک جمع خصوصی واکنش نشان داد. رامبد جوان در گفت و گویی به بیان ویژگی های نگار و انتظاراتی که از واکنش مخاطبان و منتقدان دارد… رامبد جوان به انتشار فایل صوتی جنجالی وی از یک جمع خصوصی واکنش نشان داد. رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش پستی را به تصادفات عید اختصاص داد. وب سایت خبر فوری، تصویری از پست اینستاگرامى قابل تامل رامبد جوان را منتشر کرد. در برنامه شب گذشته ی خندوانه در قسمت «خنداننده شو» اتفاقی افتاد که باعث واکنش تند مخاطبان و کاربران فضای مجازی شد و به دنبال آن رامبد جوان به انتقادهایی که از او شده بود پستی در اینستاگرامش منتشر کرد.
رامبد جوان در گفت و گویی به بیان ویژگی های نگار و انتظاراتی که از واکنش مخاطبان و منتقدان دارد… رامبد جوان که به تازگی در اینستاگرامش ع های جالبی از خودش منتشر می کند. رامبد جوان با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود، نسبت به پس گرفتن سوله مدیریت بحران از خندوانه واکنش نشان داد. رامبد جوان با اشاره به مصدومیت کربلایی زاده در تصادف از مردم خواست تا برای سلامتی او دعا کنند. رامبد جوان از روند مدیریت بحران در محل سقوط هواپیمای تهران-یاسوج از جمله تامین نبودن امکانات و تجهیزات انتقاد کرد. سعید سهیلی در واکنش به عذرخواهی رامبد جوان از صفر کشکولی متن کوتاهی را در اینستاگرام منتشر کرد.
رامبد جوان در صفحه اینستاگرامش نسبت یه صحبت های اخیر عباس جدیدی واکنش تندی نشان داد. رامبد جوان با انتشار ع ی در اینستاگرام به آلودگی هوای تهران واکنش نشان داد. رامبد جوان با اشاره به حوادث تروریستی تهران اظهار کرد: ما موظف هستیم برای حفظ روحیه جمعی کشورمان به همه نشان دهیم که ادامه می دهیم و در کنار هم هستیم. مهران مدیری در برنامه دورهمی واکنش عجیبی در برابر نام بردن از افرادی چون عطاران و رامبد جوان از خود نشان داد. تعجب رامبد جوان از ک دا نشدن نگار جواهریان
سینماسینما: رامبد جوان کارگردان «نگار» با اشاره به اینکه حضور نداشتن نگار جواهریان در میان نامزدهای جشنواره فجر برای او بسیار تعجب آور است تاکید کرد این در جمع مخاطبان به خوبی دیده شده است.
رامبد جوان در جشنواره سی و پنجم با ی متفاوت به نام «نگار» حضور پیدا کرد. نگار جواهریان نقش اول . ماجرای رفتار توهین آمیز بهناز جعفری با خبرنگاران در نشست سریال «زیر پای مادر» اتفاقات دیگری را نیز به همراه داشت، از جمله واکنش رامبد جوان که موجب ناراحتی دوباره اهالی رسانه و البته صفر کشکولی شد. رکنا: رامبد جوان بالا ه سکوتش را درباره علت طلاقش از سحر تشاهی و واکنش های مردم به این قضیه ش ت. سلفی رامبد جوان با رئیس رسانه ملیسلفی رامبد جوان با رئیس رسانه ملی , در حاشیه نشست دیروز مجریان و گویندگان رادیوییو تلوزیونی با رئیس رسانه ملی تصویری از سلفی جالب رامبد جوان با رئیس رسانه ملی منتشر شده است.حاشیه دیدار مجریان با علی عسکری رئیس سازمان صدا و سیما تصویری جالباز سلفی رامبد جوان و علی عسکری منتشر شده است.سلفی رامبد جوان با رئیس رسانه ملیرامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده ای سنتی در تهران با اص آذری زاده شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
رامبد جون در برنامه خندوانه نسبت به ادعای شهرام آذر در مورد ساختگی بودن صدای محسن چاوشی واکنش نشان…
رامبد جوان بالا ه سکوتش را درباره علت طلاقش از سحر تشاهی و واکنش های مردم به این قضیه ش ت. تسلیت رامبد جوان و تیم خندوانه براى فاجعه ناگوار فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت آتش نشان هاى قهرمان را در ویدئوی زیر ببنید. رامبد جوان با تکذیب سخنان حسین فرحبخش درباره «خندوانه» بیان کرد که اگر ادعایی دارید با سند مطرح کنید. رامبد جوان در صفحه شخصی خود درگذشت جمعی از معدن کاران در حادثه معدن یورت را تسلیت گفت. رکنا: رامبد جوان بازیگر و کارگردان در سی و پنجمین جشنواره فجر با «نگار» در بخش سودای سیمرغ حضور یافت، ی کاملا متفاوت از آنچه که تاکنون در کارنامه جوان به ثبت رسیده است. اعتراض به رامبد جوان در خنداننده شواعتراض به رامبد جوان در خنداننده شو , در مرحله نهایی این مسابقه در خندوانه که در حال پخش است،16 نفر حضور دارند که با یکدیگر به رقابت می پردازند و مردم نیز به برترین ها رای می دهند.در این بین و تا به این جا دو سه اجرا قابل توجه بوده که در یادداشت دیگری بدان خواهیم پرداخت.اما نکته قابل تامل درباره برنام. رامبد جوان به انتقاد انی که پخش برنامه های شاد روزهای اخیر «خندوانه» را نادرست خوانده… شبکه آی این هفته سینمایی «اسپاگتی در ۸ دقیقه» را با حضور رامبد جوان به نمایش می گذارد. رامبد جوان با انتشار ع متفاوتی از خود صفحه اینستاگرام خود را به روز رسانی کرد. در حاشیه نشست خبری نگار به کارگردانی رامبد جوان در سومین روز از سی و پنجمین جشنواره فجر رامبد جوان ب در برنامه خندوانه به اظهارات خواننده ی درباره محسن چاوشی پاسخ داد. تابناک؛ تصویری از پست جدید رامبد جوان در اینستاگرام را منتشر کرد. رامبد جوان با انتشار تصویر زیر در اینستاگرامش خبر از فوت پدر همسرش (نگار جواهریان) داد. رامبد جوان گفت: اگر داوران جشنواره فجر باحال باشند قطعاً به «نگار» توجه می کنند. رامبد جوان با انتشار این ع در اینستاگرامش نوشت: خیر، برکت، سندی، سلامت، خوشبختی و سعادت دنیا و آ ت، توشه شب قدرتان باد. روز چهارشنبه گذشته و پس از جر و بحث بهناز جعفری، بازیگر یک سریال تلویزیونی با خبرنگاران، رامبد جوان… رامبد جوان با انتشار ی خطاب به افرادی که قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را ندارند، گفت: خواهش می کنم رأی بدهید. رامبد جوان جدید خود را با موضوع ایران در سال ۱۴۲۵ می سازد. روز گذشته و پس از جر و بحث بهناز جعفری، بازیگر یک سریال تلویزیونی با خبرنگاران، رامبد جوان یک صوتی در این باره منتشر کرد، که ساعتی پیش خو د. پس از آنکه تازه محمدحسین فرح بخش در سالن های سینمای شهر تهران اکران نشد. احمدی مدیر سینماشهر که از قضا تهیه کننده برنامه خندوانه نیز هست و سوله مدیریت بحران شهر تهران در دوره تهیه کنندگی او به «خندوانه» اختصاص یافت، مانع از این اکران شده بود و همین مسئله واکنش فرح بخش را به دنبال داشت و او را رانت ‎ خوار خواند و پای رامبد جوان را به . من با آقای جوان پیش از این برخورد داشتم، اما به این شکل تجربه کاری جدی را در فضای دراماتیک یک نداشتیم. من از این اتفاق خوشحال هستم و کار با رامبد جوان به عنوان یک کارگردان رخداد جایی بود که دوست داشتم.
رو مه جوان در یادداشتی به رامبد جوان به خاطر حواشی اخیر حمله کرده و از رئیس رسانه ملی خواسته تا… رامبد جوان در حال گفت وگو با مهمان برنامه خندوانه بود که تلفن همراهش زنگ زد. مکالمه او با همسرش نگار جواهریان، را در حین ضبط برنامه تماشا کنید. رامبد جوان جسور بودن و متفاوت زندگی را یکی از ویژگی های خود می داند؛ نکته ای که می توان رد آن را در «نگار» تازه ترین ساخته سینمایی او یافت.