واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی نصرالله

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی نصرالله : مجری شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله در سخنرانی اش به بنیامین نتانیاهو حمله کرد و گفت تنها طرفی است که از سقوط در ناراحت است.
حزب الله لبنان روز یکشنبه اعلام کرد شماری از اعضای این ، در حمله هوایی به بخش تحت کنترل در بلندی های ی جولان کشته شدند.
به گزارش جیرفت امروز به نقل از انتخاب حزب الله لبنان روز یکشنبه اعلام کرد شماری از اعضای این ، در حمله هوایی به بخش تحت کنترل در بلندی های ی جولان کشته شدند.

شبکه تلویزیونی المنار وابسته به حزب الله اعلام کرد: گروهی از مجاهدین حزب الله در حمله هوایی صهیونیست ها به قنیطره، به شهادت رسیدند.

این افراد حین یت شناسایی در د ده مزرعه امل در استان قنیطره شهید شدند.

جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه و ابو عیسی از فرماندهان و متخصصان عملیات میدانی حزب الله در میان این افراد بوده اند.

در همین حال، شبکه الحدث گزارش داد که در پی اقدام در به شهادت رساندن شماری از اعضای حزب الله در مزارع الامل در القنیطره ، رسانه های ی اعلام د روزهای خوش آرامش در مناطق شمالی به پایان رسیده است.

انهدام 3 خودروی زرهی صهیونیستها در جولان

خبرنگار العالم از انهدام 3 خودروی زرهی صهیونیستها در جولان ی خبر داد.

خبرنگار العالم شامگاه یکشنبه اعلام کرد، سرنشینان این خودروهای زرهی صهیونیستها نیز به هلاکت رسیدند.

رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی نزدیک مرز لبنان به نیروهای خود آماده باش کامل اعلام کرده است.

حزب الله واکنش نشان داد

حزب الله لبنان اعلام کرد اقدام رژیم صهیونیستی همانند بازی با آتش و گذشتن از همه مرزها است.

سید حسن نصرالله به زودی درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی سخنرانی می کند

شبکه العالم در خبری فوری گزارش داد سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به زودی درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی به اعضای حزب الله سخنرانی می کند. دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به اعلام قدس ی به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی از سوی ، گفت که این اقدام خطری است که باید همه را به قبول مسئولیت خود و تحرک برای نجات قدس وادارد. سید حسن نصرالله: حماس ضربه سنگین به رژیم صهیونیستی وارد کند خبرگزاری فارس: حزب الله لبنان از مبارزان مقاومت ی فلسطین (حماس) خواست که در واکنش به حملات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی، تلفات و خسارات سنگین بر صهیونیست ها وارد کنند.
«آفیخای ادرعی» سخنگوی عرب زبان رژیم صهیونیستی، سیدحسن نصرالله - دبیرکل مقاومت حزب الله لبنان - را تهدید به ترور کرد. رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرد این نظامی ی در صفحه توییتر خود نوشت: سیدحسن نصرالله در جنگ آینده با لبنان از اه ما خواهد بود چراکه کشته شدن او تاثیر زیادی بر جنگ خواهد گذاشت. گفتنی است سیدعباس دبیرکل سابق مقاومت حزب الله لبنان در 16 فوریه 1992 در حمله موشکی بالگردهای رژیم صهیونیستی به همراه همسر و تنها فرزندش در سن 40 سالگی به شهادت رسید. مقام های بین المللی، ، اروپا، روسیه، رژیم صهیونیستی، رژیم سعود و رژیم آل خلیفه به سخنان دونالد ترامپ درباره ایران و واکنش نشان دادند. سخنرانی های سید حسن نصرالله به عنوان نخستین عرب که نیروگاه دیمونا را مورد تهدید قرار داد، در تل آویو تدریس می شود. سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان روز هفته آینده مصادف با ۲ تیر به مناسبت روز جهانی قدس سخنرانی می کند. رئیس جمهور در سخنرانی خود قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد. این اعلام، با واکنش مقامات مختلف در سراسر جهان همراه بوده است. همشهری آنلاین: تارنمای شبکه العربیه رژیم سعودی در واکنشی توام با عصبانیت و خشم از اظهارات ضد صهیونیستی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم روز جهانی قدس در ضاحیه جنوبی بیروت نوشت که سید حسن نصرالله گفت در هر جنگ علیه ، هزاران نیرو از کشورهای مختلف مشارکت خواهند کرد. به گفته منابع خبری لبنان سید حسن نصرالله امروز درباره حمله به برخی مواضع در سخنرانی خواهد کرد. آفیخای ادرعی» سخنگوی عرب زبان رژیم صهیونیستی، سیدحسن نصرالله - دبیرکل مقاومت حزب الله لبنان - را تهدید به ترور کرد.رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرداین نظامی ی در صفحه توییتر خود نوشت: سیدحسن نصرالله در جنگ آینده با لبنان از اه ما خواهد بود چراکه کشته شدن او تاثیر زیادی بر جنگ خواهد گذاشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سید حسن نصرالله، دبیر کل جنش حزب الله محبوب ترین چهره مذهبی لبنان است، مبارزی که عمر خود را صرف نابودی رژیم گر صهیونیست کرده است. تماس تلفنی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان با رمضان عبدالله دبیر جهاد ی فلسطین و خالد مشعل رئیس دفتر حماس بازتاب گسترده ای در رسانه های صهیونیستی داشته است.
بگزارش خبرگزاری قدس به نقل از رسانه های صهیونیستی، خبر مذاکره تلفنی دبیر کل حزب الله لبنان با مقامات ارشد مقاومت فلسطینی ابتدا توسط شبکه المنار لبنان منتشر شد و به سرعت در رسانه های صهیونیستی بازتاب پیدا کرده است .
رو مه صهیونیستی یدیعوت آحارنوت این تماس تلفنی را به ویژه با خالد مشعل حماس به عنوان تحولی بسیار شگرف در روابط بین حزب الله و حماس توصیف و تاکید کرد : این تماس نشان می دهد که به رغم اخبار منتشر شده در رابطه با وجود اختلاف بین این دو گروه ظاهرا همکاری و هماهنگی های فیم ن همچنان ادامه داشت .
شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی هم تماس نصرالله با رمضان عبدالله و مشعل را نشان دهنده افزایش شدت جنگ و واکنش های گروه های مقاومت فلسطینی دانست . رو مه صهیونیستی معاریو نیزنوشت:این تماس تاکید مجددی بر این مسئله است که نصرالله همچنان در کنار گروه های فلسطینی قرار داشته و از حمله به و شهرک های صهیونیست نشین حمایت می کند .
لینک خبر در خبرگزاری قدس (قدسنا) http://www.qodsna.com/newspage.aspx?newsid=45615 سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است
سید حسن نصرالله: مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است به نقل از شبکه العالم، سخنرانی سید حسن نصرالله -- دبیرکل حزب الله لبنان ( عصر روز 19 آبان ) به مناسبت سالروز اربعین آعاز شد.
دبیرکل حزب الله چند روز قبل درباره استعفای سعدحریری،نخست این کشور و تحولات لبنان سخنرانی کرده بود.
دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم اربعین حسینی و روز شهید گفت: عملیات استشهادی احمد قصیر دوران جدیدی را از مقاومت و عملیات حزب الله ضد رژیم صهیونیستی رقم زد.
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به باشکوه اربعین حسینی در عراق اظهار داشت: شمار زوار اربعین حسینی در کربلا به 20 میلیون نفر از اقصا نقاط جهان رسید.
وی تصریح کرد:تنها از ایران بیش از دو میلیون نفر در این مراسم شرکت د، این مراسم به صورت مردمی اداره می شود و ت فقط حفظ امنیت را بر عهده دارد.  مراسم پیاده روی اربعین حسینی در طول تاریخ بی نظیر است
رسانه های رژیم صهیونیستی بر جدی بودن تهدیدات دبیرکل حزب الله لبنان برای پاسخ دادن به ترور شهید «سمیر القنطار» تأکید د. تهدیدات روز گذشته سید حسن نصرالله با صهیونیست ها چه کرد؟ به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، قطعی بودن پاسخ حزب الله به ترور شهید «سمیر القنطار» اصلی ترین مسئله ای بود که رسانه های صهیونیستی در سخنرانی سید حسن نصرالله به آن پرداختند. «ساره الحاف،» گزارشگر شبکه المیادین گفت: رسانه های صهیونیستی مانند همیشه به دقت سخنرانی سید حسن نصرالله را پیگیری د. تحلیلگران صهیونیست به تاکید دبیرکل حزب الله بر قطعی بودن پاسخ به ترور سمیر القنطار اشاره د. پایگاه های اینترنتی ی به این مسئله پرداختند که نصرالله در این سخنرانی تاکید کرد باید نگران پاسخ قطعی حزب الله باشد و این رژیم در ارزی خود از جدیت تعامل حزب الله با ترور القنطار اشتباه کرده است. تحلیلگران کانال های تلویزیونی هم به جدی بودن تهدیدات سید حسن نصرالله پرداختند. سید حسن نصرالله در ابتدای سخنرانی خود به مساله آزادسازی موصل پرداخت و این پیروزی را به ملت و ت عراق تبریک گفت. ایرنا نوشت: « سعد حریری» نخست لبنان در واکنش به حمایت ژنرال « میشل عون» رئیس جمهوری لبنان از سلاح حزب الله و اظهارات « سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله که معادله « ، ملت و مقاومت» را بهترین گزینه برای حمایت از لبنان اعلام کرده است، گفت که معادله « ت ، عرب و قطعنامه 1701 شورای امنیت» از لبنان حمایت می کند. «سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب الله لبنان امروز پنجشنبه در مراسم «عید دوم آزادسازی» لبنان سخنرانی کرد و این مناسبت را گرامی داشت. همشهری آنلاین: سید حسن نصرالله پنجشنبه در همایش "سروران پیروزی" که حزب الله لبنان هر ساله برای ی فرمانده برگزار می کند، سخنرانی کرد و به بررسی آ ین تحولات منطقه پرداخت. دبیر کل حزب الله لبنان در روز عاشورا برای عزاداران حسینی در جنوب بیروت سخنرانی کرد و بشدت درباره آغاز هر جنگ جدیدی به رژیم صهیونیستی هشدار داد. «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در هفدهمین سالگرد آزادسازی جنوب این کشور از رژیم صهیونیستی گفت جز ایران و هیچ کشوری به لبنان در رهایی از کمک نکرد. ین پبام که بدون هیچ توضیحی با ع ی از دبیرکل حزب الله بر روی وجی سایت شبکه المنار قرار گرفته، در واقع اعلام جنگ نصرالله به رژیم صهیونیستی محسوب می شود. به گزارش جهان به نقل از ابنا، «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی دوکلمه ای به صهیونیست ها هشدار داده «پناهگاه هایتان را حاضر کنید.»

پس از حمله روز گذشته نظامیان صهی. اسماء الاسد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی از واکنش نشان داد. رژیم صهیونیستی در سازمان ملل به سخنان رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در شورای امنیت واکنش نشان داد. رئیس جمهور بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت؛ موضوعی که واکنش مقامات کشورمان را به دنبال داشت. رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرد«آفیخای ادرعی» سخنگوی عرب زبان رژیم صهیونیستی، سیدحسن نصرالله - دبیرکل مقاومت حزب الله لبنان - را تهدید به ترور کرد.رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرداین نظامی ی در صفحه توییتر خود نوشت: سیدحسن نصرالله در جنگ آینده با لبنان از اه ما خواهد بود چراکه کشته شدن او تاثیر زیادی بر جنگ خواهد گذاشت.گفتنی است سیدعباس دبیرکل سابق مقاومت حزب الله لبنان در 16 فوریه 1992 در حمله موشکی بالگردهای رژیم صهیونیستی به همراه همسر و تنها فرزندش در سن 40 سالگی به شهادت رسید. دبیر کل حزب الله لبنان در روز عاشورا برای عزاداران حسینی در جنوب بیروت سخنرانی کرد و بشدت درباره آغاز هر جنگ جدیدی به رژیم صهیونیستی هشدار داد. مشاهده سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد شهادت «شهادت مصطفی بدرالدین» در منطقه ضاحیه بیروت در لبنان. نخست لبنان در واکنش به سخنان اخیر دبیرکل حزب الله گفت برای مقابله با نیازی به نیروی خارجی یا شبه نظامیان با ملیت های دیگر نیست. یکی از اعضای دفتر حماس در اولین واکنش این به سخنان جنگ رژیم صهیونیستی که چند شرط برای آبادانی غزه اعلام کرده بود، گفت حماس منت طرفی مانند رژیم صهیونیستی را نمی پذیرد و غزه را با دست های خودش می سازد. دبیرکل حزب الله لبنان با سخنرانی در مراسم" گرامیداشت «فرماندهان شهید» مقاومت ی"، از مقام شامخ ء تمجید کرد. یک مسؤول عالی رتبه در حزب الله لبنان اخیرا پیامی را از سید حسن نصرالله به سعد حریری منتقل کرده که نصرالله در این پیام تأکید کرده که از سعد حریری چه ظالم باشد و چه مظلوم حمایت می کند. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به دنبال اظهارات روز دوشنبه رجب طیب اردوغان درباره قدس شریف و مسجد الاقصی، واکنش تندی علیه ترکیه نشان داده است. اعضای پارلمان اروپا در نشست مجمع عمومی این پارلمان در فرانسه، نسبت به تصویب طرح احداث واحد های صهیونیست نشین در مجلس رژیم صهیونیستی واکنش نشان داده و خواستار اعمال تحریم علیه این رژیم شدند. مادر شهیدی می گوید: من از اینجا به سید حسن نصرالله سلام و درود می فرستم، به او می گویم که برایش احترام قائلم و قدرش را می دانم، به همین سبب اسم فرزندم را «نصرالله» گذاشتم. وزارت خارجه روسیه به جدید رژیم صهیونیستی به واکنش نشان داد. وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نسبت به اظهارات رجب طیب اردوغان درباره قدس شریف و مسجد الاقصی، واکنش تندی نشان داد. مولوی خلیل الله مرتضایی مدرس حوزه علمیه الصدیق بیرجند: جهان در رمضان امسال شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در قلب جهان یعنی فلسطین بود جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قتل عام مردم آواره فلسطین و به شهادت رساندن صدها کودک معصوم و بی پناه، اوج قساوت و بی رحمی این رژیم غاصب را به نمایش می گذارد. سید حسن نصراللهدبیرکل حزب الله در عید مقاومت و لبنان تأکید کرد در زمان لبنان توسط رژیم صهیونیستی، و غرب از این رژیم حمایت د و تنها کشورهایی که در کنار ملت لبنان ایستادند ایران و بودند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] مهرداد فرهمند، خبرنگار از طعنه سید حسن نصرالله به جان بولتون در سخنرانی 13 سال پیش، هنگامى که بولتون در سازمان ملل بود پس از حمله روز گذشته نظامیان صهیونیست به عناصر مقاومت و حزب الله در بلندی های جولان، امروز سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله لبنان خطاب به صهیونیست ها تنها به این بسنده کرد که "جهزوا ملاجئکم!" (پناهگاه هایتان را حاضر کنید) این پبام که بدون هیچ توضیحی و به دو زبان عبری و عربی با ع ی از دبیرکل حزب الله بر روی وجی سایت شبکه المنار قرار گرفته، در واقع اعلام جنگ نصرالله به رژیم صهیونیستی محسوب می شود. اعلام کرد که در برابر حمله هواپیماهای رژیم صهیونیستی از خاک خود دفاع کرده و یکی از آن ها را سرنگون کرده است. دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سی و هشتمین روز جهانی قدس، سخنرانی کرد. شورای امنیت سازمان ملل خواستار توقف شهرک سازی های رژیم صهیونیستی و بازگشت آنها به پای میز مذاکره شد و سپس نمایندگان فلسطین و رژیم صهیونیستی در این سازمان به سخنرانی پرداختند. روایتی از اینکه چگونه سید حسن نصرالله؛ حزب الله را به اوج رساند و باطل السحر افسانه ش ت ناپذیری رژیم صهیونیستی شد. نسبت به پیامدهای خطرناک های رژیم گر صهیونیستی به خاک و حمایت مداوم این رژیم از اعضای گروه های تروریستی هشدار داده و تاکید کرد که رژیم صهیونیستی به فرودگاه تیفور در حومه حمص در صورت نبود حمایت نامحدود ایالات متحده از این رژیم رخ نمی داد. دبیرکل حزب الله لبنان در تماس تلفنی با رئیس دفتر جنش حماس، شهادت نیروهای آن در حمله هوایی رژیم صهیونیستی به تونلی در نوار غزه را تسلیت گفت. رژیم صهیونیستی به منظور آمادگی برای واکنش های احتمالی به بمباران برخی مواضع در ، ح آماده باش اعلام کرد. وزارت خارجه رژیم با انتشار بیانیه ای، به سخنان «مارین لوپن» نامزد راستگرای ریاست جمهوری فرانسه واکنش نشان داد.