واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی نصرالله

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش رژیم صهیونیستی به سخنرانی نصرالله : رئیس حزب «القوات اللبنانیه» در واکنش به سخنرانی دبیرکل حزب الله ادعا کرد: اظهارات وی جو نسبتا آرام کنونی لبنان را به هم زد و بسیاری از آنها در حیطه اختیارات ت بوده نه شخص او. مجری شبکه ده تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: حزب الله در سخنرانی اش به بنیامین نتانیاهو حمله کرد و گفت تنها طرفی است که از سقوط در ناراحت است.
حزب الله لبنان روز یکشنبه اعلام کرد شماری از اعضای این ، در حمله هوایی به بخش تحت کنترل در بلندی های ی جولان کشته شدند.
به گزارش جیرفت امروز به نقل از انتخاب حزب الله لبنان روز یکشنبه اعلام کرد شماری از اعضای این ، در حمله هوایی به بخش تحت کنترل در بلندی های ی جولان کشته شدند.

شبکه تلویزیونی المنار وابسته به حزب الله اعلام کرد: گروهی از مجاهدین حزب الله در حمله هوایی صهیونیست ها به قنیطره، به شهادت رسیدند.

این افراد حین یت شناسایی در د ده مزرعه امل در استان قنیطره شهید شدند.

جهاد مغنیه فرزند عماد مغنیه و ابو عیسی از فرماندهان و متخصصان عملیات میدانی حزب الله در میان این افراد بوده اند.

در همین حال، شبکه الحدث گزارش داد که در پی اقدام در به شهادت رساندن شماری از اعضای حزب الله در مزارع الامل در القنیطره ، رسانه های ی اعلام د روزهای خوش آرامش در مناطق شمالی به پایان رسیده است.

انهدام 3 خودروی زرهی صهیونیستها در جولان

خبرنگار العالم از انهدام 3 خودروی زرهی صهیونیستها در جولان ی خبر داد.

خبرنگار العالم شامگاه یکشنبه اعلام کرد، سرنشینان این خودروهای زرهی صهیونیستها نیز به هلاکت رسیدند.

رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی نزدیک مرز لبنان به نیروهای خود آماده باش کامل اعلام کرده است.

حزب الله واکنش نشان داد

حزب الله لبنان اعلام کرد اقدام رژیم صهیونیستی همانند بازی با آتش و گذشتن از همه مرزها است.

سید حسن نصرالله به زودی درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی سخنرانی می کند

شبکه العالم در خبری فوری گزارش داد سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان به زودی درباره حمله اخیر رژیم صهیونیستی به اعضای حزب الله سخنرانی می کند. در کتاب "نصرالله" ( گزارش و متن گفتگویی که با دبیر کل حزب الله لبنان انجام داده بودم) داستان اولین کنفرانس خبری جناب سید حسن نصرالله را پس از شهادت پسرش نقل کرده ام. سید حسن نصرالله: حماس ضربه سنگین به رژیم صهیونیستی وارد کند خبرگزاری فارس: حزب الله لبنان از مبارزان مقاومت ی فلسطین (حماس) خواست که در واکنش به حملات نیروهای نظامی رژیم صهیونیستی، تلفات و خسارات سنگین بر صهیونیست ها وارد کنند.
سیدحسن نصرالله سخنرانی سعد الحریری نخست لبنان درخصوص عدم ائتلاف با حزب الله را با جمله صریحی پاسخ گفت. سید حسن نصرالله در نطق تلویزیونی خود همه آزادمردان را به حداقل محکومیت اعلام قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی در شبکه های اجتماعی دعوت کرد. 1ـ قطعنامه تقسیم فلسطین و بین المللی اعلام شدن بیت المقدس درسال 1947. 2ـ قطعنامه 101 در سال 1952 حمله رژیم صهیونیستی به روستای فلسطینی قبیه و کشتن و مجروح ساختن 141 زن و کودک به شدت محکوم گردید. 3ـ قطعنامه 106 در سال 1955 حمله هوایی وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه غزه به شدت محکوم شد. 4ـ قطعنامه 111 در سال 1956 حمله هوایی رژیم صهیونیستی به و کشتن بیش از 56 نفر محکوم شد. 5ـ قطعنامه 127 در سال 1958 از رژیم صهیونیستی خواسته است تامنطقه ممنوعه تشکیل شده در بیت المقدس را ملغی سازد......................... برخی منابع خبری اعلام می کنند سخنرانی های سید حسن نصرالله به عنوان نخستین عرب که نیروگاه دیمونا را مورد تهدید قرار داده، در تل آویو تدریس می شود. رئیس جمهور در سخنرانی خود قدس را پایتخت رژیم صهیونیستی اعلام کرد. این اعلام، با واکنش مقامات مختلف در سراسر جهان همراه بوده است. سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان گفت: جنگ طلب نیستیم اما اگر تکلیف شود، خواهیم جنگید؛ حتی اگر در برابرمان ترامپ و رژیم صهیونیستی و برخی از اعراب و کل جهان باشند. حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای از برگزاری مراسم روز جهانی قدس در روز در مرزهای مشترک با فلسطین ی با سخنرانی سید حسن نصرالله خبر داد. «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم شب عاشورای حسینی که در شهر بیروت برگزار می شد، سخنرانی می کند. سید حسن نصرالله در سخنرانی در جمع عزاداران حسینی خطاب به وه ون و صهیونیست ها گفت: در حدی نیستید که ما شما را دشمنی بزرگ بدانیم! آفیخای ادرعی» سخنگوی عرب زبان رژیم صهیونیستی، سیدحسن نصرالله - دبیرکل مقاومت حزب الله لبنان - را تهدید به ترور کرد.رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرداین نظامی ی در صفحه توییتر خود نوشت: سیدحسن نصرالله در جنگ آینده با لبنان از اه ما خواهد بود چراکه کشته شدن او تاثیر زیادی بر جنگ خواهد گذاشت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دبیرکل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی در منطقه البقاع غربی در حضور طرفداران این حزب و امل به سخنرانی پرداخت. برای بسیاری از آنهایی که سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان را می شناسند، سوابق حسن نصرالله و پیشینه دبیرکل حزب الله روشن نیست. در این ویدیو در می ی د که نصرالله از کجا ظهور و چگونه به موقعیت فعلی اش رسید و در این مسیر چه اتفاق هایی برای او رخ داد. دبیرکل حزب الله لبنان با سخنرانی در مراسم" گرامیداشت «فرماندهان شهید» مقاومت ی"، از مقام شامخ ء تمجید کرد. سید حسن نصرالله: فرماندهان ما، سرمداران پیروزی ها هستند به نقل از "العهد"؛ "سید حسن نصرالله" –دبیرکل حزب الله- با سخنرانی در مراسم " گرامیداشت «فرماندهان شهید» "  که در شهرک "شیث نبی" واقع در منطقه "البقاع" برگزار شد ضمن تشکر از گردهمایی حضار گفت: "سلام و درود می فرستیم به روح و به محضر حضرت .  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] سفیر رژیم صهیونیستی در باکو اهمیت بازیهای اروپایی باکو-2015 را تاکید کرد به گزارش بادکوبه به نقل از خبرگزاری ترند آذربایجان، رافائل ها از سفیر رژیم صهیونیستی در باکو در گفتگو با خبرنگاران گفت: رسانه های اسراییلی خود را برای پوشش نخستین بازیهای اروپایی در باکو در تابستان آینده آماده می کنند.وی گفت: اسراییل و جمهوری آذربایجان طی سالهای متمادی در زمینه های ورزشی همکاری دارند.سفیر رژیم صهیونیستی در باکو برای مهم جلوه دادن حضور رژیم صهیونیستی در بازهای باکو-2015 افزود : هیاتی که اسراییل به باکو اعزام می کند، هیات خیلی بزرگی است و حتی از هیات ورزشی اسراییل در المپیک لندن نیز بزرگتر خواهد بود و موفقیت وزرشکاران اسراییلی در این مسابقات راه آنها را به بازیهای المپیک ریودوژانیرو خواهد گشود.گفتنی است به رغم تشدید انزجار عمومی در میان مردم جمهوری آذربایجان از رژیم صهیونیستی طی سالهای اخیر، این رژیم از هر بهانه ای برای افزایش حضور و نفوذ خود در جمهوری آذربایجان سوء استفاده می کند. «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان یکشنبه شب درباره آ ین تحولات مربوط به لبنان پس از استعفای سعد الحریری از سمتش سخنرانی کرد. وی در ابتدای سخنرانی خود اشاره کرد که فقط به دلیل اعلام استعفای سعد الحریری تصمیم گرفت امشب سخنرانی ایراد کند. همشهری آنلاین: سید حسن نصرالله پنجشنبه در همایش "سروران پیروزی" که حزب الله لبنان هر ساله برای ی فرمانده برگزار می کند، سخنرانی کرد و به بررسی آ ین تحولات منطقه پرداخت. حزب الله لبنان در واکنش به استعفای سعد حریری اعلام کرد نظام سعودی خواهان تغییر موضع و نقش مقاومتی لبنان است. ایرنا نوشت: «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان تصمیم اخیر «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری در شناسایی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی را اهانت به احساسات صدها میلیون مسلمان و ی دانست. جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به تبادل موشکی نیمه شب بین و ، مدعی شد تمام زیرساخت های ایرانی در را هدف قرار دادیم و اگر ایران با باران به ما حمله کند، با سیل جوابش را می دهیم. ین پبام که بدون هیچ توضیحی با ع ی از دبیرکل حزب الله بر روی وجی سایت شبکه المنار قرار گرفته، در واقع اعلام جنگ نصرالله به رژیم صهیونیستی محسوب می شود. به گزارش جهان به نقل از ابنا، «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در پیامی دوکلمه ای به صهیونیست ها هشدار داده «پناهگاه هایتان را حاضر کنید.»

پس از حمله روز گذشته نظامیان صهی. «محمد البخیتی» عضو دفتر انصارالله در پاسخ به ابراز محبت سید حسن نصرالله نسبت به نیروهای یمنی، گفت که به سید نصرالله قول می دهیم پیروز شویم و دشمن را بیرون کنیم. اسماء الاسد با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود به حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به مناطقی از واکنش نشان داد. رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرد«آفیخای ادرعی» سخنگوی عرب زبان رژیم صهیونیستی، سیدحسن نصرالله - دبیرکل مقاومت حزب الله لبنان - را تهدید به ترور کرد.رژیم صهیونیستی سیدحسن نصرالله را تهدید به ترور کرداین نظامی ی در صفحه توییتر خود نوشت: سیدحسن نصرالله در جنگ آینده با لبنان از اه ما خواهد بود چراکه کشته شدن او تاثیر زیادی بر جنگ خواهد گذاشت.گفتنی است سیدعباس دبیرکل سابق مقاومت حزب الله لبنان در 16 فوریه 1992 در حمله موشکی بالگردهای رژیم صهیونیستی به همراه همسر و تنها فرزندش در سن 40 سالگی به شهادت رسید. ت در واکنش به حملات م انه رژیم صهیونیستی به فرودگاه نظامی «تی-۴»، اعلام کرد که اگر حمایت‎های «نامحدود» از رژیم صهیونیستی نبود، اکنون چنین حملاتی از سوی این رژیم صورت نمی‏ گرفت. مشاهده سخنرانی سید حسن نصرالله دبیر کل حزب الله لبنان به مناسبت سالگرد شهادت «شهادت مصطفی بدرالدین» در منطقه ضاحیه بیروت در لبنان. رئیس جمهور بیت المقدس را به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخت؛ موضوعی که واکنش کقامات کشورمان را به دنبال داشت. نخست لبنان در واکنش به سخنان اخیر دبیرکل حزب الله گفت برای مقابله با نیازی به نیروی خارجی یا شبه نظامیان با ملیت های دیگر نیست. جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه به آزمایش موشکی جدید ایران واکنش نشان داد. دبیر کل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی منطقه « جبیل» در استان «جبل» لبنان در خصوص مسائل داخلی و منطقه ای به سخنرانی پرداخت. یک مسؤول عالی رتبه در حزب الله لبنان اخیرا پیامی را از سید حسن نصرالله به سعد حریری منتقل کرده که نصرالله در این پیام تأکید کرده که از سعد حریری چه ظالم باشد و چه مظلوم حمایت می کند. مولوی خلیل الله مرتضایی مدرس حوزه علمیه الصدیق بیرجند: جهان در رمضان امسال شاهد جنایات رژیم صهیونیستی در قلب جهان یعنی فلسطین بود جنایات رژیم صهیونیستی در غزه و قتل عام مردم آواره فلسطین و به شهادت رساندن صدها کودک معصوم و بی پناه، اوج قساوت و بی رحمی این رژیم غاصب را به نمایش می گذارد. دبیرکل حزب الله لبنان در سالروز شهادت شهید مصطفی بدر الدین مشهور به سید ذوالفقار، در بیروت به ایراد سخنرانی پرداخت. خارجه بحرین در واکنش به سخنان اخیر دبیر کل حزب الله لبنان مدعی شد که جشن توافق هسته ای به پایان رسیده است. دبیر کل حزب الله لبنان به اظهارات اخیر دفاع عربستان علیه ایران و مسأله مهدویت واکنش نشان داد. «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان شب در سخنرانی خود به مناسبت آغاز ماه محرم الحرام اعلام کرد که حزب الله به دنبال جنگ نیست اما اگر تکلیف شود خواهد جنگید. وزارت خارجه در واکنش به حمله اخیر جنگنده های رژیم صهیونیستی به این کشور، دو نامه خطاب به سازمان ملل و شورای امنیت نوشت. وزارت خارجه روسیه به جدید رژیم صهیونیستی به واکنش نشان داد. یک مسؤول عالی رتبه در حزب الله لبنان اخیرا پیامی را از سید حسن نصرالله به سعد حریری منتقل کرده که نصرالله در این پیام تأکید کرده که از سعد حریری چه ظالم باشد و چه مظلوم حمایت می کند. مهرداد فرهمند، خبرنگار از طعنه سید حسن نصرالله به جان بولتون در سخنرانی 13 سال پیش، هنگامى که بولتون در سازمان ملل بود تظاهر کنندگان همچنین در این مراسم علیه رژیم گر صهیونیستی و در دفاع از ملت فلسطین و حزب الله لبنان و نیز سید «حسن نصرالله» شعار سر می دادند. به گزارش شیعه آنلاین، اخبار رسیده از استان شیعه نشین "قطیف" در شرق عربستان سعودی حاکی از آن است که شیعیان این استان، امسال برای اولین بار در این کشور تظاهرات روز جهانی قدس برگزار د.
گفته می شود این مراسم نیز مانند دیگر کشورهای جهان روز گذشته برگزار شد و در آن تظاهر کنندگان تصاویر و پلاکاردهایی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین برافراشته بودند.
قابل ذکر است، تظاهر کنندگان همچنین در این مراسم علیه رژیم گر صهیونیستی و در دفاع از ملت فلسطین و حزب الله لبنان و نیز سید «حسن نصرالله» شعار سر می دادند. دبیرکل حزب الله لبنان به مناسبت سی و هشتمین روز جهانی قدس، سخنرانی کرد. وزارت ارتباطات لبنان اعلام کرد که احتمالا رژیم صهیونیستی در ماجرای شدن خطوط تلفنی در لبنان هنگام سخنرانی «سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله نقش داشته است.
«سیدحسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به انتخابات پارلمانی این کشور ، آن را پیروزی … شورای امنیت سازمان ملل خواستار توقف شهرک سازی های رژیم صهیونیستی و بازگشت آنها به پای میز مذاکره شد و سپس نمایندگان فلسطین و رژیم صهیونیستی در این سازمان به سخنرانی پرداختند. یکی از وزرای ک نه رژیم صهیونیستی مدعی شد این رژیم در حال تولید رباتی ویژه برای ترور سید حسن نصر الله است.