واکنش شدید جانسون به درخواست تونی بلر از مردم برای مخالفت با برگزیت

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش شدید جانسون به درخواست تونی بلر از مردم برای مخالفت با برگزیت : یک دیپلمات چینی ضمن واکنش به حضور مقام های ت در منافقان، گفت که نظام و مسیر توسعه یک کشور باید توسط مردم همان کشور تعیین شود. رئیس جمهور روسیه با درخواست نخست رژیم صهیونیستی درباره دور نیروهای ایرانی حاضر در از مرز مخالفت کرده است. بوریس جانسون، امور خارجه مستعفی انگلیس از مردم این کشور خواست که "بریتانیای جهانی" را باور کنند. کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با درخواست برانکو برای حاضر نشدن ملی پوشان پرسپولیس در تمرین ریکاوری تیم ملی مخالفت کرده است. کارلوس کی روش با درخواست سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای مرخصی ملی پوشان پرسپولیس مخالفت کرد. بوریس جانسون خارجه انگلیس طی اظهاراتی در نشست مجلس عوام با ادعای اینکه شهروندان دو تابعیتی بریتانیا از احکام ترامپ مستثنی هستند، بار دیگر تاکید کرد که احکام مهاجرتی رییس جمهوری تبعیض آمیز،… بوریس جانسون، امور خارجه پیشین انگلیس در یادداشتی از مردم این کشور خواست که خود را باور داشته باشند. دادگاهی در ای سنت لوئیس و در منطقه میسوری دستور داد تا شرکت دارویی ایالات متحده ، جانسون و جانسون (j & j) به دلیل ترویج سرطان تخمدان با استفاده از پودر تالک در محصولاتش، محکوم به پرداخت 110 میلیون دلار به یک زن باشد. یک رو مه مصری، از مخالفت دوحه با درخواست هیأت امنیتی عربستان سعودی برای تبعید یوسف قرضاوی مفتی مصری تبار مقیم قطر از این کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اینترنتی شبکه العالم، رو مه الشروق مصر در یادداشتی پیرامون این مذاکرات نوشت: علت این درخواست حکام ریاض، حملات لفظی مداوم قرضاوی به عربستان و دیگر کشورهای عربی شورای همکاری خلیج . ایرنا نوشت: بوریس جانسون خارجه انگلیس طی اظهاراتی در نشست مجلس عوام با ادعای اینکه شهروندان دو تابعیتی بریتانیا از احکام ترامپ مستثنی هستند، بار دیگر تاکید کرد که احکام مهاجرتی رییس جمهوری تبعیض آمیز، اشتباه ، تفرقه انگیز و جنجال برانگیز است. ت فدرال کانادا با درخواست ایران برای استقرار مراکز رأی گیری در این کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مخالفت کرده است. س رست باشگاه پرسپولیس نسبت به اصرار دوباره سازمان لیگ مبنی بر برگزاری جام و پاسخ منفی به باشگاه استقلال برای لغو این مسابقه، واکنش نشان داد. مسئولان باشگاه گسترفولاد تبریز با درخواست مسئولان باشگاه پرسپولیس برای انجام بازی به جای روز پنجشنبه در روز مخالفت د. یک رسانه طرفدار ترامپ مدعی شده ت آلمان در گفت وگوهای ی دیپلمات های و اروپا با درخواست واشنگتن در خصوص حزب الله لبنان مخالفت کرده است. پلیس فدرال با درخواست ت این کشور برای تکذیب گزارش های ارتباط دستیاران ترامپ با روسیه در زمان انتخابات مخالفت کرد. منیژه حکمت، تهیه کننده و کارگردان سینما به درخواست سخنگوی ت از مردم واکنش نشان داد. سخنگوی وزارت خارجه ایران سفر بوریس جانسون خارجه بریتانیا را سفری از قبل طراحی شده دانست و گفت: این سفر ربطی به اظهارات جانسون و انتقاداتی که به وی در داخل بریتانیا مطرح شده بود، ندارد. با توجه به واکنش تند مردم به بحث درخواست ت برای انصراف از یارانه ها به نظر می رسید که دیگر ت درخواستی از مردم حداقل فعلا نکند! مسئولان باشگاه گسترش فولاد به صورت مکتوب مخالفت خود را درباره نقی زاده به ذوب آهن اعلام د. نخست انگلیس گفت که ت این کشور رسما با درخواست مردم این کشور مبنی بر جلوگیری از سفر رئیس جمهور به لندن مخالفت کرده است. نایب رئیس اول مجلس نسبت به درخواست تعدادی از نمایندگان برای استیضاح دانش آشتیانی واکنش نشان داد. ت بریتانیا در واکنش به درخواست برگزاری انتخابات زودهنگام برای تقویت ت در اجرای برگزیت، اعلام کرد هیچ تمایلی برای انتخابات سراسری زودهنگام در این کشور ندارد. کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست فدراسیون فوتبال ایران مخالفت کرد. وزارت خارجه روسیه در واکنش به مقاله یک رو مه انگلیسی، متهم این کشور به دخ در فرایند برگزیت را کذب خواند. ایرنا نوشت: یک رسانه صهیونیستی نوشت، روسیه با درخواست رژیم صهیونیستی برای آنچه که «دور نیروهای ایرانی و حزب الله از 80 کیلومتری مرز این رژیم با » خواند، مخالفت کرده است. سرمربی تیم ملی فوتبال عربستان با درخواست سرمربی آرژانتینی الهلال قبل از دیدار برابر پرسپولیس مخالفت کرد. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح به درخواست مطرح شده پیرامون معافیت 5 ملی پوش فوتبال کشورمان واکنش نشان داد. نخست اسبق انگلیس در اظهاراتی به مخالفت شدید با تصمیم انگلیس در وج از اتحادیه اروپا پرداخت. دیپلماتهای سازمان ملل می گویند که واشنگتن با درخواست تحقیقات مستقل سازمان ملل درباره جنایات رژیم صهیونیستی در مرز غزه مخالفت کرده است. رئیس کمپین «نه به رفراندوم در سلیمانیه» در جمع اقشار مختلف مردم سلیمانیه، با انتقاد از مسعود بارزانی، او را به دو رویی و فریب مردم متهم کرد.
واکنش دامادم و دخترم  شروع شده...الان ده روز تمام هست که دخترم خونه مون نیومده...تماس و زنگ هم نداشته.از وقتی که زهرا اونا رو دعوت کرد ه برای شام، و اونا هم مخالفت کرده بودند و اصرار داشتن فقط برای یک ربع عصر برن خونه ش.مدیر هم مخالفت کرده و گفته مگه جلسه خواستگاریه یا عید دیدنی؟دختر و دامادم هم مخالفت د.مدیر هم کلا مهمونی رو کنسل . ت فدرال کانادا با درخواست ایران برای استقرار مراکز رأی گیری در این کشور برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مخالفت کرده است. «فیل های شاد / funny elephants» یکی از قطعاتی است که جانسون و جو بروننبرگ با گیتار و آکوردئون می نوازند. موزیک ویدیو این قطعه را در تابناک می بینید و می ‎شنوید. به درخواست عالمان دینی افغانستان و شماری از شخصیت های این کشور برای آتش بس در ماه مبارک رمضان واکنش نشان داد و گفت که جنگ این گروه در ماه رمضان نیز ادامه خواهد داشت. دنیس جانسون نویسنده و شاعر در ۶۷ سالگی چشم از جهان فروبست. خارجه انگلیس در یادداشتی در رو مه تلگراف هشدار داد مخالفت با سفر رئیس جمهور به لندن، به منافع ملی انگلیس آسیب می زند. رابرت موگابه با درخواست این کشور برای کناره گیری از ریاست جمهوری مخالفت کرد. کمیسیونر ارشد سازمان ملل مخالفت خود را با درخواست های کشورهای عربی از دوحه برای بستن شبکه قطری الجزیره اعلام کرد. مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درخواست رسمی باشگاه ذوب آهن را برای جذب هافبک های باتجربه تیمش رد کرد. جانشین رئیس سازمان اطلاعات گفت: حصر سران فتنه با درخواست رئیس قوه قضائیه در شورای عالی امنیت ملی مطرح شد و حتی یک نفر هم با آن مخالفت نکرد. دادگاهی در یونان با درخواست ترکیه برای استرداد یکی از اعضای گروه تروریستی چپ افراطی مخالفت که نوامبر گذشته در آتن بازداشت شده، مخالفت کرد. بنی صدر از طریق سید حسین به شورای فرماندهی نامه داد و خواست که سه نفر از بروند؛ با این درخواست مخالفت د و گفتند بمانند اما با بنی صدر مخالفت نکنند. یک نشریه آلمانی نوشت که دبیر کل ناتو با درخواست خارجه آلمان برای لغو تحریم های روسیه مخالفت کرده است. هند درخواست استرالیا را برای حضور در رزمایش دریایی مشترک با و ژاپن به دلیل نگرانی از واکنش چین رد کرد. وریس جانسون دقایقی پیش برای دیدار و رایزنی با مقامات ایران وارد تهران شد. دفتر اسبق کشور به درخواست برگزاری مناظره از سوی تاجزاده واکنش نشان داد. مردم ارومیه با اشاره به قانون مصوب ترامپ برای ممنوعیت ورود ایرانی ها به گفت: ت از ی درخواست کند تا برای ایرانیان مقیم به جز اعضای گروه های ملحد و خائنین به مملکت به باقی عفو عمومی عطا کنند تا آنها به ایران بازگردند. دارایی فرانسه اعلام کرد در نامه ای با درخواست ما برای معافیت شرکت های اروپایی از تحریم های علیه ایران مخالفت کرده است. با افزایش فشارهای نیروهای مقاومت و بر ، این گرو تروریستی درخواست آتش بس کرد اما لبنان این درخواست را مشروط به تعیین تکلیف سرنوشت نظامیان ربوده شده لبنانی کرد. ت آلمان با درخواست رئیس جمهور ترکیه برای سخنرانی در جمع هواداران ترک خود در هامبورگ آلمان و در حاشیه نشست جی ۲۰ مخالفت کرد.