واکنش یک اصلاح طلب به توئیت جنجالی احمد توکلی

به نقل از خبرگزاریها در مورد واکنش یک اصلاح طلب به توئیت جنجالی احمد توکلی : مراسم ختم مرحوم محمد توکلی پسر احمد توکلی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور مسئولان کشوری در مسجد صادق(ع) برگزار شد. صنعت، معدن و تجارت درباره نامه اخیر احمد توکلی به معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: همه محتوای این نامه دروغ است و او باید در این باره توضیح دهد. شرق نوشت؛«احمد توکلی» گفت: باید کاری کرد تا قضیه حصر تمام شود. احمد توکلی از دلایل اختلافاتش با ت دوران جنگ روایت کرد.
غلامرضا انصاری، عضو اصلاح طلب شورای شهر چهارم به مداحی حاشیه عید فطر امسال در مصلی تهران واکنش… احمد توکلی پیشین مجلس و از شخصیتهای شناخته شده جریان اصولگرا در جمع دانشجویان بوعلی سینا همدان، ضمن اشاره به عملکرد اقتصادی ت به موفقیت در مهار تورم اعتراف کرد. خبرگزاری ایسنا: صنعت، معدن و تجارت درباره نامه اخیر احمد توکلی به معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: همه محتوای این نامه دروغ است و او باید در این باره توضیح دهد. ... احمد توکلی گفت: آقای یک توجهاتی به این مسئله پیدا کرده است که نمی توان امور را به بازار آزاد واگذار کرد. امور خارجه طی پیامی درگذشت فرزند احمد توکلی را تسلیت گفت.
فرزند احمد توکلی به دلیل نارسایی کبدی در بیمارستان شهید ی شیراز گذشت. رئیس مجلس در واکنش به تکرار یک عبارت از سوی یک اصلاح طلب گفت: چه ی این حرف بی ربط را زده است؟! لاریجانی در واکنش به توئیت معاون رئیس جمهور در خصوص تغییرات لایحه بودجه در مجلس گفت: مگر لایحه منقحی دادید که مجلس به هم بریزد کمیسیون تلفیق زحمت کشید و آن را اصلاح کرد.
احمد توکلی با بیان اینکه توجه به مستضعفان و محرومان بزرگترین نقطه قوت پس از انقلاب است، گفت: بلای… احمد توکلی اقتصاددان و سابق مجلس در نامه ای نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری توجه آنها را به چند نکته جلب کرد. ایرنا نوشت: احمد جمال سخنگوی وزارت خارجه عراق روز دوشنبه در واکنش به توئیت ثامر السبهان مشاور ت عربستان در امور خلیج فارس که طی آن بار دیگر به ارزش های عراق اهانت کرده و حاکمیت این کشور را زیر سئوال برده، پاسخ داد و آن را یاوه گویی توصیف کرد. نخست رژیم صهیونیستی به توئیت محمد جواد ظریف امور خارجه کشورمان واکنش نشان داد. همشهری آنلاین: احمد توکلی گفت: ما در جناح های موجود نسبت هم رحم و تحمل کمی داریم و باید نگاهمان را عوض کنیم و یک بازنگری داشته باشیم. علی عسکری رئیس رسانه ملی در پیامی، درگذشت فرزند احمد توکلی پیشین مردم تهران در مجلس شورای ی را تسلیت گفت.
تصویری از توییت احمد توکلی در حمایت از را منتشر شد که... حضرت آیت الله در پیامی، درگذشت فرزند آقای احمد توکلی - از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام- را تسلیت گفتند. احمد توکلی از صبح پنجشنبه به دلیل فشارهای کاری روزهای منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در بیمارستان بستری شد. احمد توکلی معتقد است: حادثه دردآور، عبرت انگیز و بیدارکنندة آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در عین حال نشانة همدردی و مهربانی نیز بوده است. احمد توکلی معتقد است: حادثه دردآور، عبرت انگیز و بیدارکنندة آتش سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو در عین حال نشانة همدردی و مهربانی نیز بوده است نامه نیوز نوشت: صادق زیبا کلام ماجرای جالبی را در مورد دیدار نوه مشترک خودش و احمد توکلی با ابراهیم رییسی روایت کرده است . به گفته بسیاری از کارشناسان، سلیمانی نقش کلیدی در این پیروزی داشته است. سالنامه نوروزی اعتماد گفتگویی را با احمد توکلی درباره آیت الله هاشمی داشته است. سخنگوی اصلاح طلبان شورای شهر در پیامی توئیتری به برخی اعضای شورای شهر که امروز واکنش های متفاوتی به گزارش شهردار تهران در جلسه علنی شورای شهر درباره پلاسکو داشتند، کنایه تندی زده است. در سالروز ربوده شدن حاج احمد متوسلیان بسیاری از کاربران با انتشار پست های متعدد به این حادثه واکنش نشان دادند. «احمد » بازیگر و تهیه کننده سینما درباره حواشی اخیر توضیح داده و درباره حرف های جنجالی زده است. در تابناک می بینید و می شنوید. بدنبال سخنان اخیر آقای در همدان و کرمانشاه احمد توکلی طی نامه ای به به وی هشدار داد.ضرر این سخنان، برای عاقبت شما به مراتب بیشتر از نفع کوتاه مدت احتمالی آن برای جنابعالی خواهد بود. رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام طی پیامی درگذشت فرزند احمد توکلی سابق مجلس را تسلیت گفت. احمد توکلی گفت: متاسفانه ت یازدهم اشتباهات ت گذشته را تکرار کرد و مهمترین این اشتباه ادامه سیاست نئوکلاسیک ها است که از بعد پایان جنگ در کشور اجرا شد و هم ت گذشته و هم این ت کنونی از ان الگو… ترزا می، نخست انگلیس در واکنش به توئیت ترامپ گفت: «گمانه زنی از سوی هیچ ی درباره تحقیقاتی که هنوز به پایان نرسیده اند، مفید نیست.»
سابق مجلس شورای ی و رئیس دیده بان شفافیت و عد در توییتر خود با لحنی تند و تهدیدآمیز… تسنیم نوشت: احمد توکلی مردم تهران در مجلس نهم و رئیس سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عد صبح امروز- 29 اردیبهشت- به دلیل فشارهای کاری ایام منتهی به انتخابات در یکی از بیمارستانهای تهران بستری شد. سخنگوی حزب اعتدال و توسعه به اظهارات رئیس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان واکنش نشان داد و آن را زودهنگام دانست و در عین حال بر هم افزایی بین نیروهای معتدل نیز تاکید کرد. عبدالله ناصری و احمد شیرزاد دو فعال اصلاح طلب با حضور در استودیوی اختصاصی خبرگزاری فارس درخصوص رابطه اصلاح طلبان و ت به اظهار نظر پرداختند. احمد توکلی در نامه ای سرگشاده به سران سه قوه بر ۳ اقدام فوری برای حل معضل مسکن تاکید کرد.
در اولین واکنش مسکو به این توئیت، وزارت خارجه روسیه هر گونه حمله به را "جنایت جنگی" خوانده… حضرت آیت الله در پیامی، درگذشت فرزند آقای احمد توکلی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفتند. دبیر جایزه «احمد محمود» با ارائه توضیحاتی درباره اشتباه پیش آمده برای این جایزه می گوید: جایزه احمد محمود هیچ گونه وابستگی به هیچ نهاد تی و شبه تی ندارد. مرضیه برومند به خبرساز شدن مصاحبه اش در برنامه «بین خومان باشد» با احمد طالبی نژاد، واکنش نشان داد. جعفری ت آبادی در مورد اظهارات احمد توکلی مبنی بر غیرقانونی بودن توقیف رو مه کیهان توسط دادستانی تهران اعلام کرد: دادستان با توجه به ظرفیت قانونی می تواند در این زمینه اقدام کند. احمد دنیا مالی عضو اصلاح طلب شورای ی شهر و معاون سابق شهردار تهران احتمالا به وزارت راه ، استاندار یکی از ا و یا به منطقه آزاد کیش بر می گرد. رصد خانه «تابناک»، خبرهایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیترهایی مانند:بیادی: مانند ترامپ در ایران کم نداریم !/درخواست یک اصلاح طلب از لاریجانی/واکنش دادستان کل به شایعه قریب الوقوع زنجان/مجری تلویزیون: سابقه ی توهین از آقای قرائتی را داشتم و... رصد خانه امروز تابناک. جلسه رسیدگی به اتهامات احمد توکلی مدیر سایت الف، صبح امروز در دادگاه کیفری یک استان تهران برگزار شد. احمد دنیا مالی عضو اصلاح طلب شورای ی شهر و معاون سابق شهردار تهران احتمالا به وزارت راه ، استاندار یکی از ا و یا به منطقه آزاد کیش بر می گردد. معاون سابق برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران نسبت به دروغ اصلاح طلبان در خصوص بازداشت یکی از معاونان قالیباف واکنش نشان داد. پاسخ احمد بهره برداری های از حادثه پلاسکو توسط برخی جریان ها در داخل کشور احمد توکلی را به ع العمل واداشت. به گزارش خبرنگار حوزه ون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احمد توکلی پیشین مجلس شورای ی به برخی بهره برداری های از حادثه ساختمان پلاسکو واکنش نشان داد. از صبح امروز و پس از انتشار خبر این حادثه برخی سایت ها و کانال ها تلاش د از این حادثه تلخ به نفع خود استفاده و از آن بهره برداری کنند.

توکلی در پست خود نوشت: "در حالیکه همه از حادثه پلاسکو متأثرند و در عین حال به قهرمانی آتش نشانان می بالند، برخی مرده خوار پی بهره برداری پای صندوق رأی هستند".

یادآوری می شود صبح امروز ساختمان تجاری پلاسکو واقع در خیابان جمهوری تهران دچار حریق شد و بر اثر شدت آتش سوزی به طور کامل فرو ریخت. شنیده ها حاکی از آن است که حدود 30 مأمور آتش نشانی زیر آوار مانده اند.
پاسخ احمد توکلی به بهره برداری های از حادثه پلاسکو +توییت عضو شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان به انتشار اخباری مبنی بر سرلیستی محسن هاشمی رفسنجانی برای انتخابات شورای شهر تهران واکنش نشان داد.