وبلاگ تخصصی جعفر پیش جنگ مدرس ژنتیک

به نقل از خبرگزاریها در مورد وبلاگ تخصصی جعفر پیش جنگ مدرس ژنتیک : اختصاصی از هایدی جزوه روشهای است اج زیرزمینی جعفر خادمی حمیدی تربیت مدرس با و پر سرعت .
جزوه روشهای است اج زیرزمینی جعفر خادمی حمیدی تربیت مدرس
جزوه روشهای است اج زیرزمینی جعفر خادمی حمیدی تربیت مدرس این جزوه به صورت پاو وینت تبدیل شده به pdf است.این جزوه درس روشهای است اج زیرزمینی جعفر خادمی حمیدی تربیت مدرس می باشد که به طور کامل به ارائه مباحث مطرح در این واحد درسی پرداخته است.درس روشهای است اج زیرزمینی از مهمترین دروس کارشناسی رشته ی معدن می باشد. این جزوه در 147 اسلاید بوده و امیدواریم در جهت کمک به شما عزیزان مورد استفاده قرار بگیرد.
با
جزوه روشهای است اج زیرزمینی جعفر خادمی حمیدی تربیت مدرس
کتابخانه تخصصی تاریخی این در دومین سالگرد درگذشتش توسط همسر وی وقف دانشکده علوم انسانی تربیت مدرس شد. رئیس فرا یون نمایندگان ولایی گفت: مجلسی که الگویش شهید مدرس باشد مسلماً در راس امور قرار دارد. موسی بن جعفر الکاظم، یا موسی کاظم ملقب به ابو ابراهیم، ابوالحسن و ابو عبدالله هفتمین شیعیان پس از پدرش جعفر صادق ( ع ) است. شهید مدرس ساده زیست و بسیار شجاع بود؛ و این در حالی است که ما دم از شهید مدرس می زنیم اما حاضر نیستیم از لباس داخلی استفاده کنیم در صورتی که مدرس لباس کاملا داخلی داشت و پیشوای علمای شیعه بود.
مدرس: محمد فتحیجهت شرکت در کلاس های عمومی matlab با جهاد ی کبیر به شماره 88895969 و جهت شرکت در کلاس های تخصصی خصوصی در حوزه matlab به ویژهشبکه عصبی- فازی و ژنتیک الگوریتمکنترل مقاومgui و سیمولینکبا مجتمع فنی نارمک 77203060 تماس حاصل فرمائید خبر مهم: کلاس آمادگی کنکورکارشناسی ارشد و ی زیست شناسی در تهران. مرکز تهران. دوستان با همت جمعی از بچه های مشتاق موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد و ی زیست شناسی، از اول آبان ماه 1395 هر هفته در دو روز توافقی با اعضای کلاس و هر روز شامل 2کلاس 3ساعته، کلاس های زیست شناسی در درس های سلولی و ملکولی. بیوشیمی و ژنتیک برگزار میشود. این کلاس ها در ه.
گریم حسین مدرس , حسین مدرس (زادهٔ ۱۳۴۹ در تهران) مجری، خواننده، شاعر، نویسنده و بازیگر ایرانی است؛ او از سال ۱۳۶۵ در صدا وسیما مشغول به کار است.گریم حسین مدرسگریم حسین مدرس , حسین مدرس (زادهٔ ۱۳۴۹ در تهران) مجری، خواننده، شاعر، نویسنده و بازیگر ایرانی است؛او از سال ۱۳۶۵ در صدا وسیما مشغول به کار است.مهم نیست چند ماه، سال یا دهه است. الگنجی شافعی می گوید وقتی از همه جا ناامید می شدم به حرم موسی ابن جعفر می رفتم و عرض حاجت می . «کراماته تحار منه العقول» یعنی موسی ابن جعفر آنقدر کرامت دارد که عقول آدمیان مبهوت می شود. ﺍﻻﻥ ﯾﮑﯽ ﺯﻧﮓ ﺯﺩ ﮔﻔﺖ ﺟﻌﻔﺮ ﺍﻭﻧﺠﺎﺳﺖ
ﮔﻔﺘﻢ :ﻧﻪ ﻧﯿﺴﺖ!
.
.
.
.
ﮔﻔﺖ : ﭘﺲ ﺍﮔﻪ ﺍﻭﻣﺪ ﺑﮕﻮ ﺯﻭﺩ ﺑﯿﺎﺩ ﺧﻮﻧﻪ !
ﺟﻌﻔﺮ ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﭘﺴﺖ ﺭﻭ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﯽ
ﺑﺮﻭ ﺧﻮﻧﻪ ...ﻧﮕﺮﺍﻧﺘﻦ :
ﻟﻄﻔﺎ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﺑﺰﺍﺭﯾﺪ ﺑﺮﺳﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺟﻌﻔﺮ ،
ﺯﻭﺩﺗﺮﺑﺮﻩ ﺧﻮﻧﻪ به وبلاگ من خوش آمدید. این وبلاگ متعلق به مدرسه شاهد جعفر شهیدی بوده و من صرفا فقط یک نویسنده هستم امیدوارم لحظات خوشی را در این وبلاگ داشته باشید.
لطفا در نظرسنجی ما در سمت چپ صفحه شرکت کنید.

به نام خدا تاریخ و محل برگزاری دوره های ضمن خدمت درس علوم تجربی نهم به شرح زیر است. 1- شهرستان دهلران- کانون (ره)- از 94/6/14 - مدرس : خانم زهرا رضایی 2- شهرستان ایلام- دبیرستان تیزهوشان(شهید بهشتی)- از94/6/16- مدرس: آقایان حشمت بختی و فرج الله فتحی پور 3- شهرستانهای سیروان و چرداول-مکان؟- از 94/6/18- مدرس آقای اسد زاده 4- شهرستان ایوان- از94/6/24- مدرس ای. در هر حوزه ای مدرسان مرجعی وجود دارند که چندین برابر از دیگران موفق تر هستند. مدرس مرجع ی است که در حوزه فعالیت خودش جزو طراز اول ترین ها است. حال چگونه می توانید تشخیص دهید که شما به یک مدرس مرجع تبدیل شده اید یا خیر. فقه: مکاسب (ادامه مبحث بیع) مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ مدرس 205؛ روزهای درسی: ساعت 10- 11 صبح اصول: حلقات (ادامه مبحث ادله محرزه) مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ مدرس 302؛ روزهای درسی: ساعت 12 - 13 صبح قواعد فقهیه (ادامه مبحث قاعده لاضرر)
مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ ایام تعطیل: به جای ساعات فوق محمدصادق کوشکی مدرس و مهرداد فرید تهیه کننده و کارگردان با حضور در استودیوی خبرگزاری فارس در خصوص اکران خارجی به مناظره نشستند. فقه: مکاسب (ادامه مبحث بیع) مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ مدرس 205؛ روزهای درسی: ساعت 10- 11 صبح اصول: حلقات (ادامه مبحث ادله محرزه) مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ مدرس 302؛ روزهای درسی: ساعت 12 - 13 صبح قواعد فقهیه (ادامه مبحث قاعده لاضرر)
مدرس آیت الله العظمی تبریزی(ره)؛ روزهای تعطیل: به جای ساعات فوق مدرس مدیرت منابع انسانی مدرس کارکنان ت
مدرس انگیزش در کار برای مشاوره با ما تماس بگیرید مدرس بازاری سخنران بازاری بازاری تدریس بازرای معلم بازاری بهزاد حسین عباسی مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس دوره های سازمانی آموزش کارکنان ت سخنران اصول و فنون مذاکرات تجاری زبان بدن و مدرس مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری crm مدرس بازاری معلم بازاری مدرس برند مدرس فروش برندینگ مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری هماهنگی جهت برگزاری سمینارهای سازمانی
با ما تماس بگیرید 09121724677 09128724677 behzadabbasi.ir سالروز شهادت آیت الله مدرس، بهانه ای شد تا نگاهی به دیدگاه (ره) و معظم انقلاب درباره وی بیندازیم. حضور شهید سیدحسن مدرس در کمیته دفاع ملی و مخالفتش با قرارداد ۱۹۱۹ باعث پررنگ شدن نقش او شد. خانه مدرس نمیدانم اگر این روستا و این خانه در یکی از شهر های دیگر هم بود همین اوضاع را داشت یا آنکه گونه دیگری با آن منزل رفتار می شد . در روستای اسفه هم مانند سایر روستاها طی طرح هادی یا زیبا سازی روستا به زیبایی ظاهریش با ج گذاری و ساخت پارک کودک رسیدگی شده است ولی ای کاش به جای هزینه این موارد آثار قدیمی اینچنین باز سازی می شد چون با تردد ایرانگردان خود به خود روستا به آبادی.............. بقیه در ادامه مطلب خانه مدرس ورودی خانه مدرس از طرف باغی که م وبه شده خانه مدرس مدرس دوران کودکیش را در این خانه طی کرد و اگر با لهجه قمشه ای صحبت می کرده به این سبب است خانه مدرس خانه مدرس تصاویری از خانه روبه ویرانی مدرس که جزیی از تاریخ این مملکت است . میتوان با تبدیل آن به یک رستوران سنتی موجب رونق و ایجاد اشتغال در روستای اسفه شد چون تا جاده اصلی اصفهان شیراز یکی دو کیلومتر بیشتر فاصله ندارد ولی سازمان میراث فرهنگی گویا منتظر نشسته تا با خاک یکی شود و ساختمان دیگری جایش احداث کنند . خانه مدرس سقف ویران شده زیرزمین و یا به عبارتی کف اتاق خانه مدرس نمیدانم اگر این روستا و این خانه در یکی از شهر های دیگر هم بود همین اوضاع را داشت یا آنکه گونه دیگری با آن منزل رفتار می شد . در روستای اسفه هم مانند سایر روستاها طی طرح هادی یا زیبا سازی روستا به زیبایی ظاهریش با ج گذاری و ساخت پارک کودک رسیدگی شده است ولی ای کاش به جای هزینه این موارد آثار قدیمی اینچنین باز سازی می شد چون با تردد ایرانگردان خود به خود روستا به آبادی.............. بقیه در ادامه مطلب خانه مدرس ورودی خانه مدرس از طرف باغی که م وبه شده خانه مدرس مدرس دوران کودکیش را در این خانه طی کرد و اگر با لهجه قمشه ای صحبت می کرده به این سبب است خانه مدرس خانه مدرس تصاویری از خانه روبه ویرانی مدرس که جزیی از تاریخ این مملکت است . میتوان با تبدیل آن به یک رستوران سنتی موجب رونق و ایجاد اشتغال در روستای اسفه شد چون تا جاده اصلی اصفهان شیراز یکی دو کیلومتر بیشتر فاصله ندارد ولی سازمان میراث فرهنگی گویا منتظر نشسته تا با خاک یکی شود و ساختمان دیگری جایش احداث کنند . انجمن سینمای جوانان ایران - بروجرد برگزاری جلسات شورای طرح و تصویب خود را روزهای پنج شنبه عصر 17 الی 21 در دفتر این شهرستان اعلام کرد و افزود این جلسات بصورت یک هفته در میان برگزار می گردد اسامی شورای منتخب این دفتر عبارتنداز: 1- رضا میرزایی رئیس شورا/ مدرس/ نامه نویس/ تدوینگر/ ساز 2- حسین یعقوبپور/ مدرس/ نامه نویس/ نویسنده/ 3- سعید شاه حسینی/ / نویسنده / ساز 4- همایون هنرور/ دنشگاه/ مدرس/ تصویر بردار 5- بهزاد پورابراهیم/ مدرس/ ساز/ تصویر بردار 6- نادر شیخ الا / مدرس/ ساز/ تهیه کننده 7- سید حسین هاشمی گیلان/ مدرس / تهیه کننده / ساز 8- احمد کاوند/ مدرس/ ساز/ تدوینگر 9- کیانوش دالوند/مدرس/ مدیر عامل شرکت سازی آریا صنعت تخیل/ کارگردان آثار بلند سینمایی 10- محمد حمزه ای/ مدرس/ ساز آثار بلند سینمایی کاربران محترم، در حال حاضر نسخه پشتیبان قدیمی وبلاگ فعال شده است، با توجه به مشکلات به وجود آمده در وبلاگ ها بخشی از مطالب اخیر این وبلاگ (مطالب سال 93) در پنل قابل مشاهده نیست
بخشی از مطالب پارسال وبلاگ در روزهای آتی دوباره به وبلاگ اضافه خواهد شد. تو این پست براتون آهنگ های جعفر رو با کیفیت عالی گذاشتم که همشون ته خنده هستند. هرکدام از این آهنگ ها خیلی طولانی باشه یک دقیقه است. پس حتما کنید و با جعفر و اصغر آشنا بشید.یه معرفی کوچولو: دی جی جعفر یه خواننده ایه (!!) که به ترکی میخونه و آهنگاش بیشتر جنبه ی طنز داره و خنده داره…بهتون پیشنهاد میکنم اگه تا حالا آهنگاشو گوش نکردین حتما کنید و گوش بدین! مطمئنم طرفدارش میشید!
آموزش : روی گزینه کلیک کنید ۱۰ ثانیه صبر کنید و سپس روی گزینه رد تبلیغ کلیک کنید تا وارد صفحه شوید آهنگ جعفر -پویا بیاتی(این واسه خود جعفر نیست) با کیفیتmp3 320
جعفر -باشگاه با کیفیتmp3 320 آهنگ جعفر -لاس وگاس با کیفیت mp3 320 آهنگ جعفر -گل های غربت با کیفیت mp3 320 آهنگ جعفر -قرار با کیفیت mp3 320 آهنگ جعفر -گودبای پارتی با کیفیتmp3 320 آهنگ جعفر -قهر جعفر با کیفیت mp3 320 آهنگ جعفر -فلوریدا با کیفیت mp3 320 فول آلبوم جعفر با کیفیت ♥جعفر رضایی♥ متولد 1356 لیسانس اقتصاد از علامه طباطبایی تهران سال 1380 عاشق دختری بنام مریم شد و چون وضع مادی جعفر خوب نبود پدر مریم با ازدواجشان مخالفت کرد...

پنج سال تمام جعفر و مریم برای رسیدن به هم تلاش . سال 85 مریم خود کشی کرد و جعفر دیوانه شد. اکنون دو چشم جعفر کور شده و به هر کی میرسه میگه هفته دیگه عروسیشه همه رو دعوت میکنه !
السلام علیک یا جعفر ابن محمد الصادق )ع( به مناسبت شهادت ششمین اختر تابناک ت وولایت حضرت جعفر صادق )ع( مراسم روضه خوانی و با قرائت دعای کمیل با مداحی برادر تاریخ 30/5/1393 بعد از مغرب و عشاء : در : مسجد حضرت سید ال ء مزویراباد مهریز برگزار گردید بررسی شه های شهید مدرس از نظر سیاستگذاری عمومی نوشتار حاضر با محور قراردادن یکی از شخصیت های مهم ایران ـ شهید مدرس ـ در دورانی که مجلس مقننه به تازگی در ایران ایجاد شده بود، به نقش واسطه ای او در چارچوب سیاست گذاری های کشور می پردازد. مدرس و سیاست گذاری عمومی، نگاهی دوباره به فعالیت های این شخصیت از چارچوب دانش سیاست گذاری است.
الف – مفاهیم اولیه
ب – زمینه ظهور بازیگرانی نوین
ج – مدرس ؛ واسطه ای در سیاستگذاری عمومی
1. نگاه مدرس به مجلس
2. جامعیت، بنیانی برای مرجعیت
3 . مرجعیتی برای سیاستگذاری خارجی
4. قانونگذاری؛ تثبیت مرجعیت کلان در جامعه
5. تز ل ت ها و ناکارامدی سیاستگذاری
د ـ نتیجه
شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس
15 صفحه

دریافت فایل

ادامه مطلب مدرس آشنایی با قانون تجارت
مدرس انگیزش در کار برای مشاوره با ما تماس بگیرید مدرس بازاری سخنران بازاری بازاری تدریس بازرای معلم بازاری بهزاد حسین عباسی مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس دوره های سازمانی آموزش کارکنان ت سخنران اصول و فنون مذاکرات تجاری زبان بدن و مدرس مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری crm مدرس بازاری معلم بازاری مدرس برند مدرس فروش برندینگ مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری هماهنگی جهت برگزاری سمینارهای سازمانی
با ما تماس بگیرید 09121724677 09128724677 behzadabbasi.ir مدرس مدیریت و ی ارزش مدیریت و ی ارزش
مدرس انگیزش در کار برای مشاوره با ما تماس بگیرید مدرس بازاری سخنران بازاری بازاری تدریس بازرای معلم بازاری بهزاد حسین عباسی مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس دوره های سازمانی آموزش کارکنان ت سخنران اصول و فنون مذاکرات تجاری زبان بدن و مدرس مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری crm مدرس بازاری معلم بازاری مدرس برند مدرس فروش برندینگ مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری هماهنگی جهت برگزاری سمینارهای سازمانی
با ما تماس بگیرید 09121724677 09128724677 behzadabbasi.ir رئیس سازمان نظام ی کشاورزی و منابع طبیعی از آموزش و پرورش خواست که از ۱۲هزار دانش آموخته رشته های محیط زیست به عنوان مدرس کتاب درسی "انسان و محیط زیست" استفاده شود. ادامه: ۱۲ هزار دانش آموخته محیط زیست را بعنوان مدرس جذب کنید با سلام و تشکر از همراهی شما دوستان با این وبلاگ،انشاء الله از ۲۵ بهمن ۹۵ بنده باز با مطالب جدید در خدمت شما خواهم بود و به نظرات شما پاسخ میدهم.پس وبلاگ را ترک نکنید و تا آن روز منتظر باشید،من وبلاگ شما را دنبال خواهم کرد.بزودی وبلاگ احیا خواهد شد. مدرس آشنایی با قوانین تجارت جهانی
مدرس انگیزش در کار برای مشاوره با ما تماس بگیرید مدرس بازاری سخنران بازاری بازاری تدریس بازرای معلم بازاری بهزاد حسین عباسی مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس دوره های سازمانی آموزش کارکنان ت سخنران اصول و فنون مذاکرات تجاری زبان بدن و مدرس مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری crm مدرس بازاری معلم بازاری مدرس برند مدرس فروش برندینگ مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری هماهنگی جهت برگزاری سمینارهای سازمانی
با ما تماس بگیرید 09121724677 09128724677 behzadabbasi.ir مدرس آشنایی با نظریه های پرداخت دستمزد
مدرس انگیزش در کار برای مشاوره با ما تماس بگیرید مدرس بازاری سخنران بازاری بازاری تدریس بازرای معلم بازاری بهزاد حسین عباسی مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس دوره های سازمانی آموزش کارکنان ت سخنران اصول و فنون مذاکرات تجاری زبان بدن و مدرس مدیریت مدیریت ارتباط با مشتری crm مدرس بازاری معلم بازاری مدرس برند مدرس فروش برندینگ مدرس اصول و فنون مذاکره زبان بدن مدرس مدیریت ارتباط با مشتری هماهنگی جهت برگزاری سمینارهای سازمانی
با ما تماس بگیرید 09121724677 09128724677 behzadabbasi.ir مدرس دوره المپیک سولیداریتی اسکی برای آموزش به مربیان ایرانی امروز به ایران آمد. مردم اصفهان گفت: وقتی دم از شهید مدرس می زنیم باید رفتارمان در مسائل ، اقتصادی همسو با وی باشد. حسین مدرس به عنوان مجری برنامه تلویزیونی «سین مثل سریال» که از امشب ۲۱ اسفندماه از شبکه یک پخش می شود، حضور دارد. سخنران بازاری ، مدرس بازاری ، مدرس فروش، مدرس اصول و فنون مذاکره، مدرس mba سوابق آموزشی علی خویه(www. تلفن همراه: 09122991608) مدرس دوره mba ,dba در تهران موسس و مجری مدرسه بازاری و فروش ایران www.saleschool. موسس و مجری مدرسه بازرگانی و بازاری ایران مدرس دوره های مختلف انجمن فارغ حصیلان های مختلف تدریس دوره های آموزشی مختلف از جمله دوره های زیر در مر. استخدام مدرس تدریس خصوصی تهران و کرج 96 - از علاقه مندان به تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، عربی، زبان، ادبیات فارسی، زیست، دروس ی و ... در سال 96 و اردیبهشت و داد 96 جهت فعالیت در زمینه آموزش و تدریس خصوصی دعوت به همکاری می گردد. برای ب اطلاعات بیشتر بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.
استخدام تدریس خصوصی، آگهی استخدام مدرس 96دعوت به همکا. سال نو همگی مبارک دلم برای آپدیت این وبلاگ واقعا تنگ شده بود حتی اگر تنها مخاطب این وبلاگ فقط خودم باشم من با این وبلاگ زندگی ... داریم میرسیم به تولد سه سالگی این وبلاگ ... سه سال فراموش نشدنی با تمام اوج و فرود های زندگیم امیدوارم گذراندن این سال 4 ام به خوبی باشه از همتون ماس دعا دارم ماجرای ازدواج “ حسین مدرس و همسرش” بهار  حسین مدرس و همسرش ، همسر حسین مدرس “ حسین مدرس و همسرش” که هر دو ازدواج دومشان را تجربه میکنند در گفتگویی از زندگی شخصی و ماجرای ازدواجشان سخن گفتند.

ادامه مطلب ابوالفضل علامی مدرس و قاری قرآن کریم بر اثر سکته قلبی درگذشت. ادامه: علامی مدرس و قاری قرآن کریم درگذشت تالار یا همان forum محیط اینترنتی برای همه ی استفاده کنندگان است که می توانند به صورت آزاد هر مطلبی را در تالار ثبت کنند و همگی درباره موضوعات مختلف تبادل نظر کنند .
از همه دوستان دعوت می کنم اقدام به عضوبت در تالار کنند و هر مطلب در هر موضوعی راا انتشار دهند . این وبلاگ جزو محدود وبلاگ هایی هست که تالار اختصاصی دارد :) (برای اون دسته . در آ ین جلسه شورای اداری و مالی در سال ۹۵ حق ا حمه کار دانشجویی تربیت مدرس تصویب شد. بعد از پذیرفته شدن «سه رخ» آ ین ساخته ی جعفر پناهی در بخش اصلی و مسابقه جشنواره کن واکنش ها به این کارگردان سینما متفاوت بود. «مهدی مدرس» برای اولین بار در سال 93 در پایتخت روی صحنه رفت. سالن «اریکه ایرانیان» در شامگاه 30 دادماه و طی دو سانس میزبان این کنسرت بود. کنداکتور برنامه او این بار دستخوش تغییرات زیادی شده بود و چند تغییر کوچک هم در بین اعضای ار تر دیده می شد. مهدی مدرس اغلب تک قطعاتی که طی چند وقت اخیر منتشر کرده بود را اجرا کرد. در تنظیم قطعات قدیمی او هم تغییراتی لحاظ شده بود تا به روزتر شوند. آ ین کنسرت مدرس اسفند سال 91 در همین سالن برگزار شده بود و وی تا به امروز تور کنسرت های خود را پیگیری می کرد.  علاقمندی مدرس یونانی برای دیدن نمایش‌های ایرانی   خبرآنلاین /سومین نشست تخصصی جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با حضور مدرس یونانی و با حضور جمعی از هنرمندان تئاتر از ساعت ۱۳ تا ۱۹ روز چهارشنبه ۲۲ دی ماه در تالار مشاهیر مجموعه تئاتر شهر برگزار شد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارگاه تخصصی «برنامه پایتخت‌های فرهنگی» و «میراث ادبی و فرهنگی والگوهای نوین ارایه و بازاری آثار نمایشی» با حضور اکتور ساتسولی از کشور یونان در تاریخ ۲۲ دی ماه در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد. ادامه مطلب جعفر پناهی با "سه رخ" در بخش اصلی جشنواره کن حضور دارد. شهادت سید جعفر توسط + تصاویر کد خبر: ۲۸۵۶تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۰ سایت خبری تحلیلی مسیر آنلاین:به گزارش خبرنگار مسیرانلاین شبکه تلویزیونی امروز در خبری با نشان دادن تصویر پیکر حجت ال و المسلمین سید جعفر از ان شیعه و مبارز عراق از شهادت وی خبر داد؛ در این تصویر پای این شهید به یک خودرو بسته شده و پیکر وی بوسیله خودروی مربوطه. بزرگراه شهید مدرس یکی از قدیمی ترین بزرگراه های پایتخت و البته ایران بشمار آمده که تاریخ احداث آن به سال 1349 هجری شمسی باز می گردد./منبع:آ ین خبر با نظر فدراسیون بین المللی تنیس روی میز (ittf) ، جمیل لطف اله نسبی به صورت رسمی مدرس سطح بین المللی شد.