وبلاگ رسمی هواداران پرسپولیس قهرمان

به نقل از خبرگزاریها در مورد وبلاگ رسمی هواداران پرسپولیس قهرمان : هواداران تیم فولاد خوزستان با شعارهایی در دقیقه 89 بازی مبنی بر اینکه « تیم ات را بردارو برو» خواستار ترک زمین توسط قرمزپوشان شدند.

به گزارش فارس، هواداران پرسپولیس نیز که به شدت از وضعیت پرسپولیس ناراضی بودند با شعارهای « یادت باشه کریمی باید باشه» و «جادوگر به پرسپولیس برگرد» به تشویق علی کریمی پرداختند. هم علی رغم اینکه ب. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، در هفته سی و دوم بوندس لیگا، بایرن مونیخ، قهرمان آلمان میزبان دارمشتات قعرنشین خواهد بود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی آلمان، در خانه قهرمان جام حذفی به مصاف هم خواهند رفت. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هافبک بازیساز پرسپولیسی هاگفت: از روز اول پرسپولیس نشان داد که یک تیم قهرمان است. این قهرمانی اول از همه برای این مردم و هواداران، پیش وتان پرسپولیس و مجموعه باشگاه است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، غول آلمانی می تواند فردا تحت شرایطی، برای بیست و هشتمین بار قهرمان بوندسلیگا شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] لیگ شانزدهم با قهرمانی پرسپولیس و یاران برانکو به اتمام رسید. حالا یکی از سؤالات هواداران پرشمار پرسپولیس لیست مازاد و ید فصل آینده است. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، 17 سال پیش در سال 2001 بایرن مونیخ با درخشش اولیور کان و ش ت والنسیا در فینال، قهرمان اروپا شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تشویق بازیکنان توسط و شعار تماشاگران علیه او http://www.perspolisnews.com/images/93/match/tractor/18.jpg وبلاگ هواداران پرسپولیس : یکی از هواداران تیم فوتبال پرسپولیس از حال رفت و با اورژانس به بیمارستان منتقل شد. بعد از پایان تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی و ش ت سرخ پوشان یکی از هواداران پرسپولیس از حال رفت و با اورژانس به بیمارستان منتقل شد. تهران - ایرنا - دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز تاسف از رفتار هواداران تیمش که بازیکنان را بی غیرت خطاب د، گفت: پس از دیدار با الوحده امارات در لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا می شوم. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مدیر باشگاه بایرن مونیخ ترجیح می دهد که یوونتوس قهرمان این فصل لیگ قهرمانان اروپا شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] واداران خودشان با هوش و با معرفت تر از این هستند که نیازی به توصیه ماها داشته باشند. آنها می دانند که راه سربلندی پرسپولیس در این است که از تیم حمایت کنند. در همه مقاطع هم این کار را کرده اند. حتی وقتی که تیم در بحران بوده و نتیجه نگرفته. اصلا شما فکر نمی کنید چه چیزی سوای زحمت باشگاه و تیم موجب می شود پرسپولیس قهرمان شود. چیزی جز اینکه . به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، الیور بیرهوف ترسی از طلسم شدن قهرمان جام کنفدراسیونها ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس در واکنش به شعار هواداران در جریان بازی مقابل ذوب آهن اعلام کرد که از تیم قهرمان لیگ جدا خواهد شد. اوج سریال مدینه؛زمان حضور عبدی بود. مرگ عبدی در پنجمین قسمت سریال مدینه، یکی از اتفاقات ناگوار برای این سریال ماه رمضانی بود و تماشاگرانش را از پیگیری کشمکش های بعدی محروم کرد؛ زیرا مخاطب باید بلافاصله بعد از آن که عبدی را شناخت و پیش از آن که از حضورش در سریال بهره کافی گرفته باشد، توجهش را به سویی دیگر و شخصیتی تازه تر معطوف کند.  مهدی سلطانی در سریال مدینه همیشه این قهرمان ها نیستند که مخاطبان یک اثر نمایشی را به همراهی و همدلی دعوت می کنند و بهانه ای برای تماشای اثر می شوند، فقط قهرمان ها نیستند که در یک قصه کشش ایجاد می کنند و همیشه این قهرمان ها نیستند که مرگشان با اندوه مخاطب همراه می شود. و عبدی با بازی تاثیر گذار مهدی سلطانی این واقعیت را به بهترین شکل ممکن به نمایش گذاشت. در سال 1374 پرسپولیس پس از 4 سال حضور بالا ه قهرمان شد البته در این 4 سال پرسپولیس فقط جزء 3 تیم اول بوده . پرسپولیس برای دومین بار در سال 1375 هم قهرمان شد. 1376 استقلال قهرمان شد و سپس برای سومین بار در سال 1377 و دوباره در سال 1378 پرسپولیس قهرمان شد. در تمام این 9 سال پرسپولیس جزء سه تیم اول بوده. مهاجم پرسپولیس گفت: قهرمان شدن با پرسپولیس و تقدیم جام به هواداران را با هیچ پیشنهادی عوض نمی کنم. سلام به دوستان همیشگی!تولد یک سالگی وبلاگ هواداران سید دانیال معین آل داود، گوینده محبوبمون رو تبریک میگم. به زودی با ع ها و مطالب جدید وبلاگ رو به روز می کنم. به خاطر غیبت این مدتم عذر میخوام. نظردهی فعاله و لطفا نظر یادتون نره. منتظر باشید. به امید دیدار دوباره و خدانگهدارالهه قهرمان نیم فصل در لالیگا همیشه در پایان فصل جام قهرمانی را بالای سر نمی برد که این موضوع موجب نگرانی هواداران مادریدی شده است. جملاتی زیبا در مورد هنر و هنر مند آنجا که طبیعت توقف می کند، هنر آغاز می شود ویل دورانت «آنچه هنگام مردن بر اندوه می افزاید بی هنری فرزند و کارهای بیهوده و ناپسند اوست و هرآنچه از غم می کاهد، هنرمندی و اندوخته داشتن کردار نیک و پسندیده اش می باشد.» اسکار وایلد «ارزش هنرمند را باید هنرشناس معین کند نه مردم کوچه و بازار، به تعریف این و .
وتبال ایران لیگ برتر - در رابطه با شایعه حضور علی فتح ا... زاده در ملوان با او تماس گرفتیم که بحث به استقلال هم کشیده شد.
به ملوان می روید؟
نه، من استقلالی هستم. البته دوستان ملوانی لطف دارند. ملوان تیم بزرگ و ریشه داری است که هواداران خوبی هم دارد ولی من به قول معروف می خواهم با پیراهن استقلال خداحافظی کنم!

استقلال برای قهرمانی بسته شده؟
راستش نه، وقتی دوستان می گویند می خواهیم سهمیه بگیریم، طبعاً برای این هدف هم تیم می بندند. به نظر من تیم های ان و تراکتور بهترند. البته من دوست دارم استقلال قهرمان شود اما...

امسال شانسی برای استقلال و پرسپولیس قائل هستید؟
متأسفانه بعید می دانم امسال هم استقلال و پرسپولیس قهرمان یا حتی نایب قهرمان شوند. البته بنده هم ناراحتم ولی آینده خیلی امیدوارکننده نیست.

ماجرای صحبت استقلالی ها با حسین فرکــی را چطور ارزی می کنید؟
به نظر من این قضیه اگر رسانه ای نمی شد، بهتر بود چون کمکی به استقلال نمی کند.

در نقل و انتقالات هم که بمبی منفجر نشد.
نه دیگه، الان دو سالی است که فقط ترقه می زنند و بمب کلاً جمع شده! سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد گفت: شانس داریم که در هفته پایانی لیگ برتر و مقابل تیم قهرمان، سند بقای خود را در این رقابت ها امضاء کنیم. مربی دروازه بانان پرسپولیس گفت: امسال قهرمان لیگ برتر می شویم و امیدوار هستم در لیگ قهرمانان آسیا نیز از مرحله گروهی صعود کنیم. سرمربی ناپولی برای جبران ش ت 3-1 بازی رفت مقابل رئال، چشم به حمایت هواداران پرشور حاضر در سن پائولو دارد. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، آلمانی ها از رفتار عده کمی از هواداران تیم ملی این کشور به شدت عصبانی هستند. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هواداران پرسپولیس که خود را در اتفاق رخ داده در خصوص محرومیت این تیم از حمایت هواداران سهیم می دانند، اقدام به واریز مبلغ بلیت بازی برابر لخویا کرده اند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، تیم زیر 21 ساله های آلمان با پیروزی 1-0 مقابل اسپانیا، عنوان قهرمانی اروپا را از آن خود کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، نامزد سابق ریاست باشگاه بارسلونا اعلام کرد که در صورت قهرمانی رئال در این فصل از لیگ قهرمانان، این تورنومنت باید تعلیق شود. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] تلخ تر از همه حاشیه های باورن ی قهرمان لیگ، ناگوارتر از آن غائله اعتصاب و دهان کجی به مردم و زشت تر از 3گل مفتی که پرسپولیس در از ذوب آهن خورد، اظهارات بعد از مسابقه علیرضا بیرانوند بود. گلر شماره یک تیم ملی در این مصاحبه به تندی علیه هواداران پرسپولیس موضع گرفت، هواداران پرسپولیس به خاطر بازی جوانمردانه الهلال عربستان مقابل الریان به صفحه رسمی این باشگاه هجوم آرودند و از آنها تشکر د. هواداران قهرمان فصل گذشته لیگ برتر انگلیس از سرمربی ایتالیایی پیشین تیم شان که هفته گذشته ا اج شد، قدردانی د. هواداران تیم فوتبال الهلال عربستان در شب جشن قهرمانی خود در لیگ هم دست از انتقاد علیه ورزش این کشور برنداشتند. هواداران تیم قهرمان لیگ برتر روسیه دقایقی پس از پایان آ ین بازی به سمت زمین رفتند و علاوه بر تکه تکه تیرهای دروازه ها آسیب جدی به چمن زدند.
پس از حاشیه های زیادی که صحبت های علیرضا بیرانوند بوجود آورد, این بازیکن از هواداران پرسپولیس… وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر و تشکر از هواداران به سبب حضور در دربی و حمایت آگاهانه و متعصبانه از تیم محبوب خود در پایان آن بازی، از آنها… به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، مربی که آلمان ها را به مقام قهرمانی فوتبال جهان رساند، 58 ساله شد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بیزنته لیزارازو، م ع سابق بایرن مونیخ، معتقد است که این تیم می تواند در مقطع پایانی فصل به بهترین فرم برسد و برای قهرمانی در چمپیونزلیگ مبارزه کند.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...]
کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در میان استقبال هواداران خوزستانی به ویژه اهوازی ها وارد این شهر شد و در هتل محل اقامت خود اسکان یافت.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس؛ کاروان تیم فوتبال پرسپولیس که از تهران با بدرقه و دعای تعداد زیادی از هواداران حرکت کرده بود ساعتی پیش وارد شهر اهواز شد.

حضور کاروان پرسپولیس در اهواز در شرایطی روی داد که کارناوالی از هواداران اتوبوس حامل سرخپوشان را تا محل اقامت آنها اسکورت د.

در حال حاضر تعداد زیادی از هواداران در مقابل هتل تیم فوتبال پرسپولیس حضور دارند. آنها با شعارهای خود و سر دادن سرودهای قهرمانی تلاش می کنند تا روحیه بازیکنان تیم محبوب خود را افزایش دهند. هجوم هواداران خشمگین پرسپولیس به صفحه بازیکن ا اجی پرسپولیس باعث شد وی ضمن حذف یکی از پست هایش در اینستاگرام، بخش نظرات را هم غیرفعال کند. واکنش هواداران پرسپولیس به درخواست سرمربی شان، مثبت نبوده و اغلب با لحنی طنزآمیز با آن برخورد کرده اند.خوش بین ترین هوادار پرسپولیس هم با تردید به ب امتیاز سرخپوشان از دربی 79 نگاه می کرد. اما حمید درخشان توانست تیم پرمهره قلعه نویی را ش ت دهد و به مربی محبوب سکوهای سرخ تبدیل شود.حالا او از هواداران پرسپولیس توقع حمایت دارد. القاب عجیب هواداران پرسپولیس برای درخشان پس از برد در دربی بازی معوقه پرسپولیس رشت و شهید پورزکی انزلی که قرار بود روز 93/8/16 در ورزشگاه جنگل برگزار شود به دلیل بارندگی و آب گرفتگی به روز دوشنبه93/8/16 در ورزشگاه جنگل موکول شد.
پرسپولیس رشت 0 - 3 شهیدپورزکی انزلیاز بازی معوقه تیم پرسپولیس در یک بازی نزدیک با تیم خوب و آماده شهید پورزکی انزلی تن به ش ت داد.3یا4موقعیت گل داشتیم و می توانستیم بازی ر. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، بازیکن سابق مونشن گلادباخ از انتخاب هاین در بایرن مونیخ دفاع کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] هواداران را روبروی بازیکنان قرار دادن سیاست غلطی بود که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای به راه انداختن جنگ قدرت و زورآزمایی آن را انجام دادند. درحالی که دیدار پرسپولیس و پدیده از ساعت۱۷:۴۵امروز برگزار می شود، هواداران پرسپولیس از ساعات ابت صبح درمقابل ورزشگاه حاضر شده تا مجوز ورود به مجموعه را پیدا کنند. رکنا: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود خستگی ها و فشارها توانستیم امسال فاتحانه قهرمان لیگ برتر شویم. س رست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بارها به هواداران پرسپولیس گفتم در بازی های آسیایی اشیا یا مواد محترقه پرتاب نکرده و بهانه دست عرب ها ندهند. پیش وت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس را باید قهرمان لیگ برتر دانست اما دلیل نمی شود آنها دچار غرور کاذب شوند. به گزارش وبلاگ کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران، اوتمار هیتسفلد سرمربی نام آشنای فوتبال آلمان معتقد است که دورتموند شانسی برای قهرمانی در بوندس لیگا ندارد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] از تمامی دوستانی که طی این مدت به جهت بازگشایی مجدد وبلاگ هواداران سلطانی زحمت کشیدند و به ایمیل پیام فرستادن و درخواست لغو مسدود بودن این وبلاگ را د متشکریم. همچنین از بازگشایی مجدد این وبلاگ بسیار خوشحالیم.   شفقنا ورزشی: ش ت در داربی شوک بزرگی به بازیکنان پرسپولیس و هواداران این تیم وارد کرد. آیا تیم برانکو می تواند در نهایت جام را بالای سر برد؟ به گزارش شفقنا ورزشی، شاگردان برانکو ایوانکوویچ با… باشگاه پرسپولیس سعی دارد قوانین جدیدی برای هواداران خود تنظیم و از برخی حرکات همیشگی بر روی سکوهای هواداران جلوگیری کند. در جدیدترین قوانینی که روز گذشته توسط مسئول هواداران پرسپولیس به اطلاع تماشاگران این تیم رسید از این پس به همراه داشتن دست نوشته و شعار علیه دیگران ممنوع خواهد بود. ضمن اینکه استعمال دخانیات هم برای تماشاگران .