وبلاگ روستای مهدی آباد

به نقل از خبرگزاریها در مورد وبلاگ روستای مهدی آباد : مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان پس از مراسم سخنرانی وعزاداری با خواندن دعای جوشن کبیر در مسجد جامع روستای محبوب آباد شروع شد وشب زنده داران تا سحر به دعا ومناجات مشغول بودند.تصاویر این مراسم در روزهای آینده در وبلاگ قرارداده خواهد شد. همه ی اهالی سناورد وعباس آباد سناورد وحتی روستا های همجوار می دانند که روستای سناورد از جهت مشرق به جوی آب جاورسیان منتهی می شود وسال های زیادی حتی قبل از شکل گیری روستای عباس آباد اینچنین بوده است.روستای عباس آباد سناورد که نسبت به سناورد یک روستای جدید است و...........(ادامه ی مطلب را کلیک کنید) همه ی اهالی سناورد وعباس آباد سناورد وحتی روستا های همجوار می دانند که روستای سناورد از جهت مشرق به جوی آب جاورسیان منتهی می شود وسال های زیادی حتی قبل از شکل گیری روستای عباس آباد اینچنین بوده است.روستای عباس آباد سناورد که نسبت به سناورد یک روستای جدید است و...........(ادامه ی مطلب را کلیک کنید)
به مناسبت شهادت جعفرصادق(ع) ب ایی ایستگاه صلواتی در روستای حسنلنگی بالا برگزار شد. به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد٬به مناسبت شهادت جعفرصادق(ع)ب ایی ایستگاه صلواتی در روستای حسنلنگی بالا طبق سنوات گذشته برگزار شد. این مراسم به همت حوزه مقاومت بسیج ثارالله حسنلنگی بالا٬دهیاری و هیئت مذهبی اباعبدالله الحسین (ع)روستای علی آباد ب. خیلی صریح بگم من حال و هوای جدید وبلاگ رو خیلی دوست دارم. این که دیگه تو قسمت نظرات بچه ها نمیاند واسه خودشون چت کنند ! حرفهای عجیب غریب بزنند و در واقع تعداد نظرات کم شده.یعنی نظرات مفید زیاد شده! اینکه تو نظرات بچه ها با هم دعوا نمیکنند و یا حتی عاشق همدیگه نمیشند ! اینکه بچه ها فقط برای خوندن مطالب میان روانی ها و در واقع محیط وبلاگ د. دوشنبه 27 دی ماه، جمعی از بزرگان ، ورزشکاران و مسجدی های روستای مریم آباد ابرکوه در زورخانه علی ابن طالب علیه السلام حضور یافتند و از نزدیک شاهد ورزش و اشتیاق مردم روستای م آباد در احداث و راه اندازی این ورزش در منطقه خود بودند.
بر اثربارش ۶۵ میلی متر باران و در ادامه بارش ها در صبح امروز، " بند ریزه " در " روستای خیر آباد بخش میان ولایت" شهرستان تایباد ت یب و موجب جاری شدن سیل گردید. عید سعید فطر به ت حجت الا والمسلمین هاشمی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان در روستای علی آباد برگزار گردید. به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد: عیدسعید فطر با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان و اهالی روستای علی آباد در جوار مسجد حسن مجتبی(ع)روستای علی آباد برگزار گردید. هاشمی در خطبه های عید سعید فطر گفت:در۳ماهه رجب٬شعبان و رمضان توشه خود را بستیم وبا استعانت از خداوند منان در شبهای قدر بهترین ها راطلب کردیم و الان که این ماهها به اتمام رسیده باید فرصت غنیمت شماریم وبا حفظ آن تلاش کنیم تا مصمم تر نسبت به انجام اعمال نیک و کمک به همنوعان سرلوحه کار خود قرار دهیم. در حاشیه این مراسم از برگزیدگان کلاسهای قرآنی تجلیل به عمل آمد. s1u4_img-bbkbjwa0000.jpg ابراهیم آباد موری - ابن سینا 1- ابن سینا 2- احمد آباد - احمد عظیمی 1- ارشاد سهل آباد - 1- 2- آزادگان حسینی بلوک -آزادگان مبارکه - اطهر - حسین دخترانه - حسین پسران- حسن مجتبی سر آب چمبران - یه - ایمان داغی - امید انقلاب عباس آباد - معزی 1- انصار - 22بهمن 1- 22بهمن 2- بشروی -بنت الهدی صدر 1-بنت الهدی صدر 2- بهار 1- بهار 2- بهاره سلیمی 1 - بهاره سلیمی 2- بهمان - پ. سلام بر همه بازدید کنندگان گرامی وبلاگ "شنگل آباد" شاید این مطلبی تاریخ گذشته باشد اما دانستن آن خالی از لطف نیست. طبق سرشماری سال 1390 روستای شنگل آباد دارای 630 نفر جمعیت است که شامل 299 نفر مرد و 331 نفر زن می باشد. هم چنین روستای شنگل آباد دارای 196 خانوار می باشد. البته همانطور که خودمان می دانیم بعد از سال 1390 مهاجرت های بسیاری به روستای . پیرو برخی نظرات کاربران وبلاگ مبنی بر چرایی توقف های صفی آباد نیوز لازم دانستم مطالبی چند در این خصوص یادداشت کنم و با منتشر این مطلب جواب 37 کامنت مربوط الذکر رو پاسخ بدهم . مدیریت صفی آباد نیوز در حال حاضر بر عهده ی این حقیر می باشد و شخص دیگری در رابطه با انتشار مطلب در وبلاگ و مدیریت وبلاگ با اینجانب در حال حاضر همکاری نمی کند ولی سابق بر این چند نفری بودند که من را در مدیریت این وبلاگ یاری می د. سایت خبری و وبلاگ خبری داشتن کار آسانی نیست و به مرور زمان با معروف شدن وبلاگ مسئولیت ها بالا می رود چنانکه شما بعنوان مدیر وبلاگ موظف می شوید هر روز در چند مرحله وبلاگ را به روز کنید. و این خود وقت گیر و نیاز به حوصله فراوان دارد. در حال حاضر اینجانب به شدت درگیر مسائلی همچون درس و فعالیت های پژوهشی مرتبط با راهیان نور کشور می باشم./ فلذا در صورت کم شدن با مسئولیتی بنده و سبک شدن کارها دوباره سعی بر راه اندازی این وبلاگ می کنم. در غیر اینصورت اگر مدیریت این وبلاگ از توان بنده خارج بود با صلاحدید مسئولیت این وبلاگ را به شخص دیگری واگذار می نمایم. مراسم احیای شب نوزدهم ماه مبارک رمضان در مسجد حسن مجتبی (ع)روستای علی آباد برگزارشد.
به گزارش وبلاگ خبری روستای علی آباد؛در مراسم معنوی شب زنده داری و احیای شب قدر، مومنان روزه دار در ساعات پایانی شب ضمن قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر و سردادن ندای یکهزار نام الهی و درخواست کمک از خداوند متعال برای تعیین هر چه نیکوتر مقدرات خود در ش. از آن خوشم که شدم نوکر سرای حسین منم غلام ی که بود گدای حسین با فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، در روستای ت آباد نیز مانند سالهای قبل مراسم باشکوهی در شبهای محرم برگزار میگردد.

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یااَباعَبْدِاللَّهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَبَقِىَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد جماعت مغرب وعشا ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در حسینیه روستای ت آباد ماه محرم در حسینیه روستای ت آباد ماه محرم در حسینیه روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد ماه محرم در روستای ت آباد روستای کوت آباد طبق تقسیمات اخیر کشوری، ازتوابع دهستان اسفندان و بخش مرکزی شهرستان کمیجان می باشد. این روستا بامختصات جغرافیایی ۴۹درجه و ۴۹دقیقه طول شرقی و۳۹درجه و۲۴دقیقه عرض شمالی درشمال غربی استان مرکزی قراردارد. فاصله روستای کوت آباد تا مرکز شهرستان 20کیلومتر می باشد.پایه گذار کوت آباد حق مراد مرادی است که نوه هایش در این روستا سکنا هستند . رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بجستان گفت: جشنواره برداشت نعنا عصرروز یکشنبه با شرکت تعداد زیادی از اهالی روستاها و مناطق مختلف بجستان در روستای زین آباد این شهرستان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اسان رضوی، مهدی ذوالفقاری افزود: این جشنواره که برای سومین سال متوالی در ا. از 65 قطعه واحد شهرک انصار الحسین(ع) روستای حسن آباد سمنان 58 واحد مس ی به متقاضیان واگذار شد. بخاری نفتی مدرسه روستای میان گلال م آباد را به آتش کشید. روستای علی آباد با قنات پرآب ،درختان گیلاس وانگور مکانی زیبا برای گردشگران طبیعت است. امروز مورخ 22 بهمن ماه سال 93 روستای ما هم در کنار همه مردم ایران به پرداختند که مسیر حرکت از پایگاه مقاومت تا گ ار بود که الحمدالله اهالی روستای جتوط همه در شرکت د انشاء الله در روز های آینده ع و بقیه فعالیت های روستا را در دهه فجر برای شما هم ولاتی های عزیر می زارم در وبلاگ بنده چند وقتی بود که نتونستم وبلاگ رو بروز کنم اما نویسنده جدی. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی کردستان با اشاره به انجام 35 کیلومتر خط انتقال آب و 40 کیلومتر شبکه گذاری برای انشعاب آب در روستای صلوات آباد سنندج تصریح کرد: برای اجرای مجتمع آبرسانی آب شرب روستای صلوات آباد… ی از وزش طوفان شدید در روستای ایبک آباد از توابع شهرستان اراک را مشاهده می کنید. تغییر آدرس وبلاگ کهن آباد با توجه به راه اندازی سایت شهرداری کهن آباد و وم همکاری وتعامل با شهرداری آدرس www.kohanabad.ir جهت راه اندازی سایت شهرداری در اختیار شهرداری قرار گرفت و تا راه اندازی کامل سایت شهرداری،www.kohanabad.ir از دسترس خواهد بود شما برای مشاهده وبلاگ کهن آباد فقط از طریق آدرسهای: http://kohan1. http://kohan2. می توانید اقدام نمائید. به نام خدا روستای ته دره شهرستان طارم دارای دو بخش؛به نام های بخش مرکزی به مرکزیت شهر آب بر و بخش چورزق به مرکزیت شهر چورزق می باشد.

بخش مرکزی شامل سه دهستان است:
o دهستان حومه آب بر (روستاهای حومه شهر آب بر ) با ۱۱ روستا
o دهستان گیلوان با ۲۳ روستا
o دهستان درام با ۲۳ روستا

بخش چورزق از دو دهستان تشکیل یافته است:
o دهستان.
برخی اماکن گردشگری شهرستان شوشتر (این اماکن واقع در محدوده جغرافیایی شوشتر می باشند که در ایام خاص مورد استقبال و بازدید گردشگر واقع می شوند.)
1- بقعه شعیب نبی- روستای حسام آباد واقع در دشت میان آب شوشتر

2- روستای سماله- در ضلع شمالی شهرستان شوشتر و قسمت جنوبی بخش عقیلی

3- بقعه محمد بن زید- شمال شوشتر و در جوار روستای ترکا.
تاریخچه روستا بر اساس شنیده ها که نسل به نسل نقل شده است خسروآباد یا تنگ خسرو آباد دارای آب جاری موسوم به خسرو آباد و طبیعتی زیباست که گویا توسط خسرو پرویز شاه ساسانی آباد گردیده است و چون این منطقه بر سر راه کاروان ها و لشکریان نظامی قرار داشته که ازغرب یا ای عراق که در آن زمان از قلمرو ساسانیان محسوب می شده عازم شرق کشور و یا بال. همزمان با میلاد باسعادت آ ین منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) ؛ مشعل گاز در 8 روستای بخش م آباد تنکابن روشن شد . روستای رسول آباد در شصت کیلومتری شهرستان خاش، دارای پنجاه خانوار است که از چاه بدون حفاظ استفاده می کنند. آب این روستا کاملا غیربهداشتی است و در حوض آب زباله و جانورانی از جمله قورباغه دیده می شود که اهالی روستا را در معرض بیماری قرار می دهد. دعا کنید برای مردم فلسطین برای بچه ها مادر ها و پدر ها برای کمک به وبلاگ باشماره ی 09390876047 تماس بگیریدخواهش می کنم کمک کنید تا این وبلاگ باقی بماند به دوستان خود اطلاع دهید کمک به وبلاگ رسمی حضرت مهدی (عج) کاری خدا پسندانه است ماس دعا ترکیدگی لوله آب در روستای کلیل آباد شهرستان ملایر موجب هدررفت آب شده است. دادستان م آباد گفت: ایجاد کمربند سبز اطراف شهر م آباد باید در دستور کار شورای شهر م آباد قرار گیرد. پیامک های تبریک آغاز ت زمان(عجل الله تعالی فرجه) گل ها همه با اذن تو برخاسته اند
از بهر ظهور تو خود آراسته اند
مردم همه در لحظه ی تحویل، بی شک
اوّل فرج تو از خدا خواسته اند تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com 'خانه تکانی'، رسم قدیمی همه 'منتظران' بهار است؛
خانه تکانی دل را برای رسیدن بهار دلها، مهدی زهرا فراموش نکنیم. تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com آقا جان! حیف نیست ماه شب چهارده پشت ابرهای تیره و پنهان بماند،حیف نیست دیده را
شوق وصال باشد ولی فروغ دیده نباشد... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com مهدی جان!
سئوالی ساده دارم از حضورت ... من آیا زنده ام وقت ظهورت ...
اگر که آمدی من رفته بودم ... اسیر سال و ماه و هفته بودم ...
دعایم کن دوباره جان بگیرم ... بیایم در رکاب تو بمیرم...
بر چهره پر ز نور مهدی صلوات ... بر جان و دل صبور مهدی صلوات ...
تا امر فرج شود مهیا بفرست ... بهر فرج و ظهور مهدی صلوات... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com چه ها که یک به یک غروب شد نیامدی ...
چه بغضها که در گلو رسوب شد نیامدی ...
خلیل آتشین سخن ؛ تبر به دوش بت شکن ...
خدای ما دوباره سنگ و چوب شد نیامدی ...
تمام طول هفته را به انتظار ام ...
دوباره صبح؛ ظهر؛ نه غروب شد نیامدی... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com کجایى اى همیشه پیدا از پس ابرهاى غیبت؟ تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com در انتظار دیدنت همه دلها بیقرارند ... ای تک ستاره بهشت حسرت به دلمان نزار... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com به امید روزی که متن تمام اس ام اس ها یک جمله باشد و آن : مهدی آمد... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com سر راهت در انتظارم ... برده هجرت صبر و قرارم ...
جز ظهورت ای گل زهرا ... به خدا حاجتی ندارم... تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com گرفته مُلک حق/ ز مقدمش رونق
به گوش جان آید/ندای جاء الحق تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com نهم ربیع الاول روز تجلی حاکمیت مستضعفان بر جهان،
و روز نوید دهنده ی ش ت نمرودیان و روز شادی شیعیان در تاجگذاری زمان(عجل الله تعالی فرجه) مبارک باد. تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com ی نعمت باطنی عالم مهدی
وی نور دل نبی خاتم، مهدی
تکمیل نموده رب به تو نعمت ها
ای نعمت جاری دمادم ، مهدی
// سالروز آغاز ت و ولایت گل سرسبد عالم هستی، تبریک و تهنیت // تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com با سلامدرسایه توجهات حضرت حق و و پیگیریهای مسنمر شورای ی و دهیاری زرح آباد و عنایت ویژه حعفری محبوب شهرستانهای خلخال و کوثر به روستای زرح آباد و درایت ت تدبیر و امید و فرماندار عارف و محبوب شهرستان کوثر وبا حضور گرم اهالی شریف زرح آباد گاز رسانی به زرج آباد کلنگ زنی شد امید است به برکت نظام مقدس و خون پاک مردم در اسرع وقت از این نعمت . سلام خسته نباشی یه انتقاد مردم بیرک رو فقط به نام بیرک میشناسن و همه دوستان چه از روستای بالا و چه روستای پائین اگه از ما بپرسن اهل کجای با افتخار میگیم بیرک .اما شما در قسمت چپ وبلاگ اوقات شرعی رو با نام روستای بیرک علیا ثبت کردی اگه علیاش حذف بشه به نظر من خیلی بهتره.با تشکرجواب: با توجه به اینکه اوقات شرعی روستا را از سابت روستا نت . نبود امکانات رفاهی در روستای حسن آباد سنج شهرستان دلفان، زندگی را برای نین دشوار کرده است. باربری در جنت آباد : حمل اسباب منزل و اداری، باربری شهری و بین شهری، جابجایی جهاز عروس، حمل و نقل وسائل سنگین، بسته بندی حرفه ای با تجهیزات مناسب ، اتوبار و باربری در جنت آباد 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] باعرض سلام خسته نباشید میخوام دوباره وبلاگ قشنگمو راه بندازم راستیتش چون به علت چند وقتی فعال نبودم تا تعیین تکلیف بشه برای همین از این هفته حتما چند متن و ع زیبا برای شما از شمال آباد و قشنگم خواهم گذاشت..... با تشکر مدیریت وبلاگ روستای لاغر تو آباد خواهی شد.با خود عهد کرده بودم در چند صباحی از این عمر کوتاه که دستی بر قلم گله نداشته باشم و حرف های زخم برداشته ی دلم را در جوهر قلم روزگار آغشته نکنم اما حیف ....نگذاشتند و نمی گذارند لحظه ای آرام باشیم چرا ؟ آنانی که با بی نظمی و تشویش باعث از بین بردن آرامش و امنیت در این ملک کهن می شوند آیا می دانند در این خاک چه . از تماشای طبیعت بکر و دوست داشتنی روستای شمس آباد در شهر لردگان لذت ببرید. بقعه تاریخی رو عشق آباد در 10 کیلومتری غرب فریمان در روستای عشق آباد واقع است و مرقد سید نظام الدین از نوادگان سجاد (ع) در آنجا قرار دارد. بنای آرامگاه مربوط به دوره تیموری است ولی شالوده اصلی آن به دوره ایلخانی و حتی سلجوقیان می باشد. این بنا دارای ایوان نسبتاً بزرگی است که به سمت شرق ساخته شده و تزئینات رسمی بندی و گچی زیبایی سقف ایوان را مزین کرده است. در سمت چپ ایوان نیز با استفاده از آجر کلمه محمد (ص) به صورت مشبک و در قسمت راست آن کلمه علی (ع) نقش بسته است بنای تاریخی مذهبی عشق آباد تصاویری از شکوفه های بهاری روستای شهاب آباد ریگان را مشاهده می کنید. کلنگ احداث یک باب دبستان دو کلاسه در روستای حاجی آباد بخش صمصامی شهرستان کوهرنگ به زمین زده شد. مراسم ۱۳ آبان ماه مردم شهر ت آباد برخوار با حضور حجت ال اروجی مدیرکل تبلیغات ی استان اصفهان برگزار شد. حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد حضور حجت ال اروجی در ۱۳ آبان مردم ت آباد یک خانواده در روستای وندر آباد شهرستان اسد آباد استان همدان اقدام به ایجاد شغل خانگی کرده اند. مدیر تیم پزشکان قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) از ارائه خدمات بهداشت و درمان رایگان همزمان با هفته وحدت به نان روستای سلم آباد خبر داد. با استقبال خوب روستاییان بخش مرکزی، اولین بازیهای بومی محلی شهرستان میبد در روستای رکن آباد برگزار شد. به گزارش نارین نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، به مناسبت دهه فجر انقلاب ی و با حضور ۷ روستای بخش مرکزی شهرستان میبد اولین بازیهای بومی محلی شهرستان میبد در روستای رکن آباد برگزار شد. یکدوره مسابقات فوتسال جام رمضان در شبهای ماه مبارک رمضان در روستای کلوده بخش مرکزی شهرستان محمود آباد در سالن ورزشی این روستا با همکاری شورای ی ، دهیاری و هیات ورزشهای روستای محمود آباد در حال برگزاری است ((روابط عمومی هیات ورزشهای روستای شهرستان محمود آباد)) مناطق جنگلی روستای ت آباد و نصفی که از ظهر امروز ط حریق شده است کماکان در حال سوختن است. جنگل های روستای ت آباد و نصفی از ظهر امروز دچار حرق شد و جز رئیس و معاون و چند تن از کارکنان منابع طبیعی و جمعی از اهالی روستا و ان توتکابن ی سراغی از اطفای حریق این منطقه نمی گیرد. آتش سوزی جنگلهای روستای ت آباد و نصفی اهالی روستا ۸ ساعت در منطقه برای مهار آتش سوزی بدون آب و غذا و هیچ گونه پشتیبانی در منطقه حضور داشتند بی آنکه مسئولی در منطقه حضور پیدا کند و پیگیر مهار آتش سوزی شود. آتش سوزی جنگلهای روستای ت آباد و نصفی وی با بیان اینکه سطح وسعی از جنگل این منطقه در حال سوختن است، افزود: اگر وزش باد به همین صورت ادامه پیدا کند بخش وسیعی از جنگل این منطقه از بین خواهد رفت. مختاری از ستاد بحران رودبار استمداد خواست و گفت: از مسئولین می خواهیم با بسیج نیروها به امداد جنگل بشتابند تا این سرمایه عظیم ملی از بین نرود. آتش سوزی جنگلهای روستای ت آباد و نصفی آتش سوزی جنگلهای روستای ت آباد و نصفی آتش سوزی جنگلهای روستای ت آباد و نصفی سلام بر قرآن ناطق ، سلام بر مهدی ( عج ) سلام بر صاحب ا مان ( عج ) سلام بر انتظارهای راستین و سلام بر خدا . آقا بیا که جهان در انتظار توست . بیا که دجال زمان با شیعیانت چه می کند؟ بیا که خون شیعه را مباح کرده اند . بیا که صهیونیست نتواند رشد کند . بیا که حرمهای پدرانتان روزانه ت یب می شوند . بیا که بی بی دل خون است . بیا که انتظار تو را داریم . مه. کار ساخت سالن چند منظوره ورزشی در روستای آباد نو بویین زهرا اغاز شد. به زودی دراین وبلاگ هنرمندان تئاتر و شهرستان پارس آباد معرفی می شود که این هنرمندان عبارتنداز: ۱.علی محمدزاده ۲.غریب منوچهری ۳.اکبرمحمدی ۴. غلام حسین جلالی ۵. محمد رزمی ۶. علی بوداغی ۷ . آقامعلی عالیشزاده ۸ . یاشارمنوچهری ۹. مهدی شیری ۱۰. محسن بقایی ۱۱. ضرغام میرزایی ۱۲. شهرام مهر ۱۳. اصغر سعادت ۱۴. مریم ن ۱۵. سولماز ن ۱۶. شهریار شکاری ۱۷.