وبلاگ کیان کوچولو

به نقل از خبرگزاریها در مورد وبلاگ کیان کوچولو : شازده کوچولو پرسید: تو که هستی؟ چه خوشگلی! روباه گفت: من روباه هستم. شازده کوچولو به او تکلیف کرد که بیا با من بازی کن . من انقدر غصه به دل دارم که نگو. روباه گفت: من نمی توانم با تو بازی کنم .مرا اهلی نکرده اند! شازده کوچولو آهی کشید و گفت: ببخش! اما بعد از کمی تامل باز گفت: اهلی ینی چه؟ روباه گفت: اهلی چیز بسیار فراموش شده ای است یعنی علاق. این مطلب توسط نویسنده آن رمزگذاری شده و از طریق فید قابل مشاهد نمی باشد. شما با مراجعه به وبلاگ نویسنده و وارد رمز عبور می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده نمایید.

[برای مشاهده این مطلب در وبلاگ اینجا را کلیک کنید] روباه گفت:
-سلام.
شازده کوچولو مودبانه جواب داد:
-سلام.
سر برگرداند ولی ی را ندید.
صدا گفت:
-من اینجا هستم،زیر درخت سیب...
شازده کوچولو گفت:
-تو کی هستی؟خیلی خوشگلی...
روباه گفت:
-من روباهم.
شازده کوچولو به او پیشنهاد کرد:
-بیا با من بازی کن.من خیلی غمگینم...
روباه گفت:
-نمی توانم با تو بازی کنم.مرا اهلی ن. شعر و قصه ک نه موش کوچولو و آینه

موش کوچولو و آینه
یک روز موش کوچولویی در میان باغ بزرگی می گشت  و بازی می کرد که  ص شنید:میو میو.موش کوچولو خیلی ترسید.پشت بوته ای پنهان  شد و خوب گوش کرد.صدای بچه گربه ای بود که تنها و سرگردان میان گل ها می گشت و میومیو می کرد.
 
موش کوچولو که خیلی از گربه ها می ترسید، از پشت بوته ه. روباه گفت: -سلام.
شازده کوچولو برگشت اما ی را ندید. با وجود این با ادب تمام گفت: -سلام.
صداگفت: -من اینجام، زیر درخت سیب...
شازده کوچولو گفت: -کی هستی تو؟ عجب خوشگلی!
روباه گفت: -یک روباهم من.
شازده کوچولو گفت: -بیا با من بازی کن. نمیدانی چه قدر دلم گرفته...
روباه گفت: -نمیتوانم بات بازی کنم. هنوز اهلیم نکردهاند آ .
شازده کوچولو آهی کشید و گفت: -معذرت میخواهم.
اما فکری کرد و پرسید: -اهلی یعنی چه؟
روباه گفت: -یک چیزی است که پاک فراموش شده. معنیش ایجاد علاقه است.
شازده کوچولو گفت: ایجاد علاقه ؟
روباه گفت: -معلوم است. تو الان واسه من یک پسر بچه ای مثل صد هزار پسر بچه دیگر. نه من هیچ احتیاجی به تو دارم نه تو هیچ احتیاجی به من. من هم واسه تو یک روباهم مثل صد هزار روباه دیگر. اما اگر منو اهلی کردی هر دوتامان به هم احتیاج پیدا میکنیم. تو واسه من میان همه عالم موجود یگانه ای می شوی من واسه تو.
شازده کوچولو گفت: -کم کم دارد دستگیرم میشود. یک گلی هست که گمانم مرا اهلی کرده باشد. عامل قتل آتنا کوچولو در جریان تحقیقات جنایی، جزئیات جنایت سیاه خود را فاش کرد. مرد معتاد مدعی شده برای سرقت و تحت وسوسه های ی مرتکب قتل شده است. حرفه ای معروف به "کوچولو" و همدستش در مشهد دستگیر شدند. ترجمه ی جدیدی از رمان «شازده کوچولو» به زبان فارسی در اواسط برگزاری نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد. مجموعه چهارجلدی «یه باغ سبز کوچولو» سروده های شاهین رهنما برای گروه سنی دسال است که به تازگی توسط سوره مهر منتشر شده است.  

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] امروز برا مادر بزرگ محمدپرهام داشتم چادر می دوختم که یکدفعه وسط کار آقا کوچولو تشریف آوردند و با قیچی چادر مادربزرگشون رو قیچی د و مجبور شدم از اول با یه پارچه دیگه برا مادربزرگ چادر بدوزم اینم یه شیطنت کوچولو از پسر کوچولو اختصاصی از ژیکو پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 20 اسلاید قابل ویرایش به همراه نکات کلیدی درس
با
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
مریم نشیبا قصه گوی «شب بخیر کوچولو» در جدیدترین همکاری خود با خانه مستند انقلاب ی، سراغ یک موضوع علمی برای ک ن رفته است. روباه گفت: آدم ها این حقیقت را فراموش کرده اند ولی تو نباید فراموش کنی، تو هرچه را اهلی کنی همیشه مسئول ِ آن خواهی بود . تو مسئول ِ گُل ِ خود هستی ... شازده کوچولو برای ِ آن که به خاطر بسپارد تکرار کرد: - من مسئول ِ گُل ِ خودم هستم ... " شازده کوچولو / آنتوان دوسنت اگزوپری / ترجمه ی محمد قاضی " با سلام و تسلیت ایام محرم (95) از آنجایی که حدود یک سال وبلاگ بدون دلیل از طرف سایت بسته شده بود , پس از پیگیری های که اوایل داشتم و ناامیدی از باز شدن دوباره وبلاگ بصورت تصادفی وبلاگ رو باز و دیدم وبلاگ باز شده و من این رو جز لطف زمان (عج) نمی دونم و تصمیم دارم تا پایان عمر این وبلاگ رو اداره کنم یا حسین (ع) عذرا ی گوینده پیش وت برنامه «سلام کوچولو» درباره تولید مجدد این برنامه بیان کرد که ضبط آن را با تغییراتی در آیتم ها آغاز کرده اند. رادیو ایران برای عذرا ی گوینده برنامه «سلام کوچولو» جشن تولد گرفت. عذاب وجدان ماله کیه؟!

پسرک و دخترک مشغول بازی بودند...
پسرک یک سری کامل تیله داشت و دخترک چندتایی شیرینی با خودش داشت.
پسر به دختر گفت : من همه تیله هامو بهت میدم؛ در عوض تو همه شیرینیهات رو به من بده !
دختر کوچولو قبول کرد اما پسر کوچولو بزرگترین و قشنگترین تیله رو یواشکی واسه خودش برداشت و بقیه رو به دختر کوچولو داد...!
بخشی از مطالب پارسال وبلاگ در روزهای آتی دوباره به وبلاگ اضافه خواهد شد. اختصاصی از هایدی پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) با و پر سرعت .
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو ) پاو وینتی زیبا و جذاب در 20 اسلاید قابل ویرایش به همراه نکات کلیدی درس
با
پاو وینت درس 17 فارسی نهم ( شازده کوچولو )
یک صدو چهارده سال پیش در چنین روزی آنتوان سنت اگزوپری شاعر و نویسنده نامی ،خالق اثر زیبای "شازده کوچولو"چشم به جهان گشود. "...بچه ها باید نسبت به آدم بزرگا گذشت داشته باشن..." شازده کوچولو  تصاویر زیباسازی وبلاگ،قالب وبلاگ،خدمات وبلاگ نویسان،آپلودع ، کد موسیقی، روزگذر دات کام http://roozgozar.com برگزیده ای از کودکی اگزوپری: به خاطر کم رویی،دماغ سر بالا ،گونه های برجسته و رویا زدگی بچه ها اسمش را"کوچولوی خواب زده "گذاشته بودن... زهرا کوچولو گریه کن
هرچه قدر میخوای گریه کن
اشکال نداره
  سلام به لطف ابزارهای نوین (دوربین های مدار بسته) و با کمک قابل توجه مدیر کافی نت ر کوچولو پیدا شد و این وبلاگ رو پس گرفتیم! اما راستش دیگه احساس امنیت ندارم و وبلاگ دیگه ای درست میکنم و اونجا می نویسم، هر کی خواست نظر بزاره تا نشانی جدید رو بهش بگم. ممنون پی نوشت: هی بگین دوربین های مدار بسته حریم شخصی رو نقض می کنند! مواظب باشید از کجا . مجری و گوینده «سلام کوچولو» درباره این برنامه که مدت آن نصف شده است بیان کرد که فعلا دو هفته وقت می خواهد تا درباره فرم جدید آن فکر کند.

ویدیو رسانه ماجراهای فیل کوچولو کارتون , کارتون , کارتون ماجراهای فیل کوچولو , ویدیو رسانه
لینک های : کیفیت 176p کیفیت 320p یک/ شبکه مستند همین الان(اول مهر 94 ساعت 9/30 ) دارد مشق شبِ کیارستمی را نشان می دهد؛ م است. یادم هست سالها پیش نقدی بر این خواندم به نامِ دروغگوهای کوچولو! دو/ وبلاگ سرِ قرار ه؟ سه/ یاد می کنیم از همه معلمهایی که داشتیم. چهار/ 5 مهر، روز جهانی جهانگردیست. تبریک به همه فعالان این صنعت. پنج/ چه شکر گویمت ای کارسازِ بنده نواز مریم نشیبا می گوید: تازه ترین فعالیت من، گویندگی برنامه «شب بخیر کوچولو» و «گلبانگ» است. سال نو همگی مبارک دلم برای آپدیت این وبلاگ واقعا تنگ شده بود حتی اگر تنها مخاطب این وبلاگ فقط خودم باشم من با این وبلاگ زندگی ... داریم میرسیم به تولد سه سالگی این وبلاگ ... سه سال فراموش نشدنی با تمام اوج و فرود های زندگیم امیدوارم گذراندن این سال 4 ام به خوبی باشه از همتون ماس دعا دارم کارگردان نمایش «ماهی سیاه کوچولو» با گلایه از حذف شدن این اثر نمایشی از جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان از اینکه توضیح واضحی برای این اقدام به وی ارایه نشده است، انتقاد کرد. لیلا اوتادی در «هفت» به مافیای سینمای ایران اشاره کرد که به دست یک دختر کوچولو افتاده است. ب نشستم برای خودم یه سری هدف های کوچولو کوچولو نوشتم که زود بهش برسم و حالم خوب بشه. دوباره کش بستم به دستم که هر موقع دوباره ذهنم قصد داستان سرایی داشت کشو بکشم تا درد لحظه ای منو به خودم بیاره.میدونم مسکن های موقتی اند اما از هیچی خیلی بهتره. آدما همیشه نسبت به انی که اهلیشون د مسول هستند.... اهلی یعنی چه ؟ اهلی یعنی ی را به خود علاقه مند ایجاد علاقه شدید . شازده کوچولو آنتوان سنت اگزوپری   به مناسبت روز ادبیات کودک و نوجوان 18 تیر ماه جلسه نقد و بررسی کتاب شازده کوچولو نوشته آنتوان دوسنت اگزوپری ویژه نوجوانان با حضور گرامی جناب آقای فرضی راس ساعت 17 عصر روز چهارشنبه برگزار می گردد.شرکت برای عمومی آزاد می باشد. شازده کوچولو پویانمایی دو بعدی پارسا کوچولو تولید سیمای مرکز کرمان، با هدف انتقال پیام های آموزشی به ک ن و دسالان در ایام نوروز 96 پخش می شود.بعد از رفتنت
دلم حالِ گلِ شازده کوچولو را دارد
همانقدر دلتنگ...
همانقدر تنها...

_از مجموعه ی خاطرات شبنم گرفته
(شفیقه طهماسبی )
اسم من مهران است .من پسر 14ساله متولد 1380/10/7هستم.رنگ موردعلاقه من نارنجی است. درباره وبلاگ:وبلاگ من کاملا عاشقانه است.اگر خواستید نظر درباره ی من و وبلاگ من بدهید. ♥باتشکر♥ دارم یه وبلاگ دیگه درست میکنم که چرندیات بنویسم هرچییییییییی که دلم خواست چون ی ندونه من کیم اگه بشه ایندفه اشنا نیاد اونطرفا خیلی خوبه..... دیگه اینکه من نظر نذاشتم واستون اما میخونمتون واللااااا..... دوست دارم شازده کوچولو....نمیدونم کی هستی اما مثل فدیمای من مهربونی برنامه «سلام کوچولو» با اجرای عذرا ی که سال ها ساعت یک ربع به ۱۰ صبح پخش می شد با یک برنامه دیگر ادغام شد. داستان از خلبانی شروع می شود که هواپیمایش در صحرا های آفریقا اب شده و دارد سعی می کند که آن را تعمیر کند . خلبان تعریف می کند که وقتی بچه بوده ، چند نقاشی کشیده و چون بزرگ تر ها نقاشی هایش را درک نکرده بودند و مدام به او می گفتند به جای نقاشی ریاضی و فیزیک بخواند و به این شکل ذوق نقاشی در او کور شده بود . در آن جا ناگهان شازده کوچو ظاهر می شود ، و خلبان و شازده کوچولو همراه هم می شوند . شازده کوچولو معنی نقاشی های خلبان را می فهمد و این مسئله رابطه آن ها را با هم نزدیک تر می کند . به نام خداوندگار فرشته کوچولو: یکی از همین روزا چشمامو که باز ، دلم یه ماجراجویی ناب خواست. یه ماجراجویی ای که بعدش بگم این همونی بود که همه عمر به دنبالش بودم ... خودشه من باید مامان باشم. مامان یه فرشته کوچولو که با هم بزرگ بشیم. که بهش عشق بدم بدون اینکه ازش عشق بخوام یا ازش برنجم. حالا من مامانی بالفعل شدم که هنوز فرشته امو بغل ن . ما. ع : سلام و خداقوت به همه فرهیختگان مجازی؛ سپاسگذاری از اینکه به این وبلاگ سر می زنید؛ توجه : توجه : بنرهای تبلیغاتی ارائه شده در این وبلاگ هرگز مورد پذیرش مدیر این وبلاگ نبوده و نیست. "با سپاس" - یا علی - داشتم از خیابون رد میشدم که یهو دختره با تمام توانش شروع کرد به جیغ زدن!
من: یا ابولفضل چی شده؟ پات پیچ خورد؟
دختر: نه!
من: خونتون آتیش گرفته؟
دختر: نه!
من: سوسک دیدی؟
دختر: نه!
من: پس چی شده آخه؟
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
دختره: تورو خدا بیا ز. زن افغان که با انگیزه سرقت النگوی طلا، فاطمه کوچولو، دختر پنج ساله فریمانی را به قتل رسانده بود مقابل چشمان کارآگاهان و پدر و مادر داغدار فاطمه صحنه جنایت را بازسازی کرد. شازده کوچولو به سیاره دوم رفت. آنجا فقط یک پادشاه تنها زندگی میکرد. بعد از ملاقاتی کوتاه، شازده کوچولو خواست که سیاره را ترک کند. اما فرمانروا که دلش می خواست او را نگه دارد گفت: نرو، تو را دادگستری میکنیم. شازده کوچولو گفت: اینجا ی نیست که من او را محاکمه کنم. فروانروا گفت: خب، خودت را محاکمه کن، این سخت ترین کار دنیاست؛ اینکه بتونی د. گریه نکن! کوچولو
موشک که ترس ندارد!
این دعوای احمقانه ی آدم بزرگ هاست
بر سرِ اسباب بازی هاشان.
یک گنبد
و یک دیوار
که نمی شود جا به جاشان کرد.

گریه نکن! کوچولو
ی صدایت را نمی شنود!
چشم هایت را ببند،
گوش هایت را بگیر...
شاید موشکی که به سمت تو می آید
راهش را عوض کند!

گریه نکن! کوچولو
مُردن که ترس ندارد!

یغما گلرویی ماهی سیاه کوچولو گفت: نه مادر، من دیگر از این گردش ها خسته شده ام، می خواهم راه بیفتم و بروم ببینم جاهای دیگر چه خبرهایی هست. ممکن است فکر کنی که یک ی این حرفها را به ماهی کوچولو یاد داده، اما بدان که من خودم خیلی وقت است در این فکرم. البته خیلی چیزها هم از این و آن یاد گرفته ام؛ مثلا این را فهمیده ام که بیشتر ماهی ها، موقع پیری شکایت می کنند که زندگیشان را بیخودی تلف کرده اند. دایم ناله و نفرین می کنند و از همه چیز شکایت دارند. من می خواهم بدانم که، راستی راستی زندگی یعنی اینکه توی یک تکه جا، هی بروی و برگردی تا پیر بشوی و دیگر هیچ ، یا اینکه طور دیگری هم توی دنیا می شود زندگی کرد؟...! ماهی سیاه کوچولو صمد بهرنگی پاراگراف کتاب (5) تصاویر جدید زیباسازی وبلاگ , سایت پیچک » بخش تصاویر زیباسازی » سری ششم www.pichak.net کلیک کنید مرگ مرموز صدف کوچولو در شهرکرد/ کشف زمین خواری میلیاردی/ معمای مرگ پسر 2 ساله با متادون/ 8 دختروپسر،قاتل مادرشان را بخشیدند/ دستگیری دو نما در بهارستان/ قاتل فراری در بجنورد دستگیر شد/ واژگونی اتوبوس درجاده «مریوان – سنندج»/ ادعای/ تازه در پرونده قتل پیرمرد ثروتمند/ اتهام قتل به گردن موتورسوار سیاه پوش هفت روز غیبت شاید برای خیلی ها عادی بود اما برای من مثل هفت هفته استراحت بود ، مثل هفت ماه تنهایی مثل هفت سال سکوت ...
و شاید اگر باز هم ادامه پیدا میکرد پای قرنها هم به ماجرا باز میشد امروز ... 21 تیر 93 ... ساعت 7:15 ... اینجا وبلاگ نور گیو اپ است ... یک قول و قرارِ به شدت خاص و البته خصوصی است با خودم :. باشد تا ثبت شود بر روزگار تا همیشه در خاط. مطمئنم امروزه بسیاری از بچه ها پونی کوچولو رو میشناسندحالااین هم کارتهای بازی پونی کوچولو. برای این 52 کارت+4کارت اضافه به صورت رایگان وبا کیفیت بال به ادامه ی مطلب بروید. این دسته کارت بازی برای اولین بار توسط ما (ببرسیاه سحرآمیز)در ایران منشر شده لذا خواهشندیم بدون ذکر منبع کپی نکنید. پونی کوچولو