وبگاه شخصی حاج رضا جهانشاهی نوکنده

به نقل از خبرگزاریها در مورد وبگاه شخصی حاج رضا جهانشاهی نوکنده : وبگاه یی نوشت: پهپادهای ایران در امور مهمی چون دفاعی، تجسسی و تهاجمی کارایی دارند و با برنامه موشکی و سایبری مبدل به تمرکز عمده نظامی ایران شده اند. وبگاه نزدیک به محافل امنیتی رژیم صهیونیستی با تاکید بر این که ایران توانست با شیوه های مسالمت آمیز بحران ایجاد شده را مهار کند نوشت: محو ناآرامی ها تداوم خواهد داشت. در ادامه افشاگری های وبگاه ویکی لی از مجموعه اسناد موسوم به vault 7، این وبگاه، پروژه دیگری از سازمان سیا به نام «پاندمیک» را آشکار کرد. این پروژه با هدف آلوده ساختن ویندوز و دسترسی کاربر مهاجم به شبکه های محلی (local)، بود. یوتیوب سومین وبگاه برتر جهان در چنین روزی در سال 2005 توسط سه نفر ساخته شد که در ادامه به آن می پردازیم. وبگاه تحلیلی روسی نوشت: عربستان سعی دارد به معنای واقعی کلمه ایران را از صحنه خارج کند اما ایران نیز کشوری نیست که از صحنه عقب نشینی کند. شفقنا- وبگاه امریکایی « پاتریوت پست» در مطلبی برنامه هسته ای و موشکی کره شمالی را معضلی برای غربی ها دانست که نه امکان پذیرش آن وجود دارد و نه توان نابودی اش. مرکز پژوهش سیاست های فضای مجازی تهران به سفارش دبیرخانه کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، نتایج پایش عمومی و تخصصی وبگاه های دستگاه های تی را منتشر کرد. لیگ دسته اول فوتبال استان گلستان چهارشنبه 1393.08.21 - زمین ورزشی نوکنده خزر نوکنده - ی یامپی آق قلا داوران: ابوالفضل حسینی -علیرضا بیدختی - کریم قلی نجات -ایوب قزل ناظر داوری:هومن سحری استان:عقیل باستان دوستان عزیز و گرامی، نسبت مشکل تخنیکی وبگاه « روشنایی » مدتی نشرات ندارد، امیدوارم معذرت نشراتی ما را پذیرفته ممنون سازند . مدیر وبگاه ﺟﺎﻧﺸﻴﻦ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻩ اﻧﺘﻆﺎمی ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺑﻨﺪﺭﮔﺰ اﺯ ﻛﺸﻒ ﺑﻴﺶ اﺯ ۱۰۰ ﺭاﺱ ﺩاﻡ ﺑﺪﻭﻥ ﻣﺠﻮﺯ ﺑﻬﺪاﺷﺖ ﺩﺭ اﻳﻦ شهر نوکنده ﺧﺒﺮ ﺩاﺩ. شفقنا- یک وبگاه اسراییلی از قول مقامات این رژیم مدعی شد بنیامین نتانیاهو به این دلیل با توسعه بیشتر شهرک سازی های غیرقانونی در زمین فلسطینی ها مخالف است چون نمی خواهد باعث آزار ترامپ شود. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، جروزالم آنلاین مدعی شده چند عضو ک نه رژیم صهیونیستی پس از حمله اخیر یک جوان فلسطینی و کشته […] هفته سوم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاههای استان گلستان و در دیدارهای گروه غرب که در یوم تختی شهرستان کردکوی برگزار شد ؛ تلاش دو تیم همشهری پرسپولیس چهارده کردکوی و پارس تمیشه سرکلاته نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل در بر نداشت. هر دو تیم که پیش از این،دو دیدار گذشته خود را با ش ت به اتمام رسانده بودند ، با ثبت اولین تساوی خود د. مسابقات اﻧﺘﺨﺎبی ﻭﻭﺷﻮ اﺳﺘﺎﻥ ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ با حضور ۱۰۵ ورزشکار از شهر های استان، ﻓﺮﺩا ۲۴ ﺁﺫﺭ ﺑﺮﮔﺰاﺭ می ﺷﻮﺩ. وبگاه یی در تحلیلی پیرامون برگزاری رزمایش دریایی «ولایت-95 » از سوی نیروی دریایی ایران نوشت: ایران تاکید می کند که توسعه قدرت نظامی اش تهدیدی علیه کشورهای منطقه نیست و تمایلی نیز در اجرای عملیات تهاجمی ندارد. مانور دریایی ایران زیر ذره بین وبگاه یی به گزارش افکارنیوز،  بر اساس گزارش وبگاه «ژئو پلتیکال فیوچرز»، این رزمایش ها بخشی از پروسه بلند مدت ایران برای توسعه قابلیت های دریایی جهت نمایش قدرت منطقه ای است و رسیدن به این قابلیت ها اگر نگوییم چند دهه اما سال ها طول می کشد و شامل انجام تمرینات در مسافت های طولانی تر و نهادینه ساختارها و فرآیندهای لازم است. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] اگر در جستجوی معادل تاریخ و زمان به میلادی یا برای ای مختلف جهان هستید می توانید از وبگاه زیر استفاده کنید. این وبگاه افزون برای ارائه تاریخها و زمانهای مختلف، امکان استفاده از تقویم آنلاین و اپلیکشن های کاربردی در حوزه های مرتبط را به صورت رایگان برای شما فراهم می سازد. این پایگاه بهترین منبع برای محققان و نیز گردشگران است. http://www.timeanddate.com/ به گزارش «شیعه نیوز»، وبگاه صهیونیستی «روتر» تصویری را از یک قصر در رام الله منتشر و اعلام کرده این قصر متعلق به «محمود عباس» (ابومازن) رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین است. بر اساس این گزارش، قصر مذکور 27 هزار مترمربع مساحت دارد و 13 میلیون دلار برای ساخت آن هزینه شده است. در همین راستا وبگاه خبری «الکوفیه پرس» به نقل از منابع آگاه نوشت که میزان ثروت عباس اخیرا بسیار افزایش یافته و این در حالی است که بر اساس بیانیه های حکومتی حقوق وی از 20 هزار دلار در ماه بیشتر نیست.  قطر یک وبگاه فرانسویِ متخصص در امور قطر، از ناپدید شدن قطر از زمان بروز بحران با کشورهای عربی خبرداد."قطر اینفو" که به مقام های رده بالای قطر نزدیک است و متخصص شناساندن این کشور به فرانسوی ها و کشورهای غربی است، به نقل از "آنتونیو امانییرا" مؤسس این وبگاه، دربارۀ شرایط مبهمِ ناپدید شدن "شیخ تمیم بن حمد" قطر از زمان بروز تنش میان این کشور با کشورهای تحریم کنندۀ آن، ابراز نگرانی کرد و از وجود خبرهای تایید نشده مبنی بر در خطر بودنِ جان قطر خبر داد.این وبگاه، به تحلیل هایی که سرشار از نگرانی برای جان قطر است، اشاره کرد و با بیان این که شیخ تمیم، یک هفته است که مشاهده نشده است، آ ین حضور علنی او را در بازدید از موزۀ ملی در دوحه دانست که در این بازدید، خواهرش "شیخه میاسه" او را همراهی می کرد. این بازدید را رسانه های رسمی قطر، با چند ساعت تأخیر، منتشر د.در این وبگاه آمده است: پس از بازدید از موزه، قطر، در یکی از مراکز فرماندهی محرمانه در دوحه ناپدید شد و از آن تاریخ هیچ نمی داند شیخ تمیم کجاست.با ناپدید شدن شیخ تمیم، ده ها تن از عناصر وابسته به گارد قطر، از بیم ترور شدن او، در چندین منطقه از این کشور پراکنده شدند و به موازات آن به نیروهای ترکیه که در دوحۀ قطر مستقر هستند، آماده باش اعلام شد.به موازات نیروهای گارد قطر و نیروهای ترکیه، شمار دیگری از نیروهای امنیتی سری نیز در قطر پراکنده شدند که هیچ ملیت یا هویت آن ها را نمی داند. وبگاه ویکی لی به تازگی اطلاعاتی از نحوه ی عملکرد ب زار مرد میانی به کارگیری شده توسط سیا را منتشر کرد.

بر اساس اعلام وبگاه «گلوبال فایِ اوِر»:
ایران جزو 20 قدرتمند جهان
شنبه 23 اردیبهشت 1396 ساعت 16:19

رده بندی تحلیلی مسائل نظامی در وبگاه «گلوبال فایِ اوِر» نشان می دهد که ایران جزو 20 قدرتمند نخست جهان به شمار می رود.

 ایران جزو 20 قدرتمند جهان


به گزارش جهان نیوز به نقل از مهر به نقل از وبگاه «گلوبال فایِ اوِر»، ایران جزو 20 قدرتمند نخست جهان به شمار می رود.

وبگاه مذکور در این باره اعلام کرد: ایران در فهرست های قدرتمند جهان در جایگاه بیستم قرار دارد. بودجه دفاعی سالانه  ایران معادل شش میلیارد و سیصد میلیون دلار است.

در ادامه ارزی های این سایت درباره  ایران آمده است: قابلیت های نظامی ایران شامل بیش از 6800 هزار دستگاه وسیله زمینی است که از جمله آن می توان به تانک های تهاجمی، اسلحه های خ ر و سامانه های راکتی اشاره نمود.
این وبسایت، توانمندی های نظامی کشورها را بر اساس عوامل زیادی از قبیل توانائی های نظامی در حوزه دریایی، هوائی و زمینی مورد بررسی قرار می وبگاه تحلیلی یی نوشت: ش ت در انتخابات میزان ن یتی ایرانیان به « » را نشان می دهد. یک وبگاه خبری مدعی شد که عربستان، امارات، بحرین و مصر مجددا سیزده تقاضای خود از قطر را مطرح کرده اند. یک وبگاه وابسته به مع ن اعلام کرد توافقی برای آتش بس سه روزه در حومه شمالی حمص حاصل شده است. یک وبگاه فرانسویِ متخصص در امور قطر، از ناپدید شدن قطر از زمان بروز بحران با کشورهای عربی خبرداد. ۱۷۸۱_۱ اطلاعات ۷۱۰۰۰ حساب کاربری minecraft به صورت برخط افشا شد! ارسال شده شهریور ۱۶, ۱۳۹۵ کارشناس مشهور امنیت، تروی هانت خبر از افشای ۷۱۰۰۰ حساب کاربری و آدرس ip از وبگاه minecraft world map داده است. یک بار دیگر افشای اطلاعات بر صنعت تولید بازی اثر گذاشت است و این بار ۷۱۰۰۰ حساب کاربری از وبگاه minecraft world map در پی یک عملیات نفوذ افشا شد. وبگاه minecraft world map در[…] ، داوطلبان برای ب اطلاعات بیشتر و مشاهده اطلاعیه های کامل، به وبگاه (بخش آموزش) به www.modares.ac.ir مراجعه نمایند. وبگاه ویکی لی در تازه ترین افشاگری خود، اطلاعاتی درباره دو برنامه سازمان سیا برای دسترسی یافتن به سیستم های رایانه ای ایمن و ایزوله را افشا کرد. از اسپوتنیک، وبگاه ویکی لی به تازگی اطلاعاتی را درباره دو برنامه سازمان سیا موسوم به «کانگوروی بی رحم» «میمون احساساتی» افشا کرد. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] وبگاه انگلیسی نوشت: ایران درحالی گام به گام راهبرد بزرگ خود را به پیش می برد که اعراب منطقه تنها دل به شرکای غرب خود بسته اند. نوکنده . [ ن َ ک َ دِ ] (اِخ ) دهی است از دهستان زیرکوه سورتیجی بخش چهاردانگه ٔ شهرستان ساری ، در 18 هزارگزی جنوب غربی کیاسر در منطقه ٔ کوهستانی جنگلی معتدل هوایی واقع است و 180 تن سکنه دارد. آبش از چشمه و رودتجن ، محصولش غلات و برنج ، شغل مردمش زراعت و کرباس بافی و شال بافی است .لینک:http://www.loghatnaameh.org/dehkhodaworddetail-5642b2f5c6fd4ceca9159192b72476e9-fa امروز با خبر شدم که بعد از مدتها تلاش و پیگیری ادکایی ها، بالا ه در دوره هفتم این اتحادیه علمی دانشجویی صاحب نشریه تخصصی شد. در وبگاه ادکا آمده است که: تاکنون 2 شماره از این نشریه آماده چاپ است و به زودی منتشر خواهند شد. نشریه علمی تخصصی ادکا پذیرای مقالات پژوهشی، ترویجی و ترجمه ای تمامی اساتید و دانشجویان علم اطلاعات و دانش شناسی است. به همه ادکایی ها، این جوانها پرشور و فعال تبریک می گوییم و خوشحالیم که نسل آینده کتابداران ایران را این جوانها می سازند. جزئیات بیشتر در وبگاه ادکا
شبکه خبری یی در وبگاه خود نوشت: «دونالد ترامپ» رییس جمهور شور و شعف هواداران « » را با درخواست به انزوا کشیدن ایران پاسخ داد. نشست همفکری و هماهنگی بین مدیران باشگاههای دسته اول امروز در هیات فوتبال استان برگزار شد . در این جلسه که با حضور مازندرانی رئیس سازمان لیگ هیات فوتبال و باستانی مسئول برگزاری مسابقات برگزار شد از 12 تیم حاضر در دسته اول ،7 باشگاه در جلسه حضور داشتند . محمد ایرجی به عنوان باشگاه دارایی،ملاح از خزر نوکنده،ریاحی از چهارده،غمازیان از . وبگاه یک شبکه خبری یی به نقل از تحلیلگران نوشت: اگر یی ها تصمیم به وج از توافق بگیرند اما بقیه کشورها مصمم به اجرای باشند، سرمایه گذاری در ایران به مشکل خاصی بر نمی خورد. یک وبگاه تحلیلی نوشت: رابطه ایران با قطر و ترکیه، تلاش های ریاض برای رنگ و لعاب دادن قومیتی به اختلاف خود با تهران را کم اثر می کند. وبگاه یی به استقرار یگان ویژه نیروی دریایی و کماندوهای نیروی زمینی در 149 کشورجهان در سال جاری میلادی اشاره کرد. این مدخل در وبگاه همشهری آنلاین به معرفی رو مه ها و نشریات چاپی ایران اختصاص یافته است. وبگاه شبکه خبری «سی ان ان» در یادداشتی روز به بررسی دلایلی پرداخته که دونالد ترامپ، رئیس جمهور توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 را نخواهد کرد. وبگاه یی نوشت: کمک به تسخیر حلب در موجب ارتقا مواضع نیروی مقاومت حزب الله لبنان شده است. وبگاه یی به افزایش محبوبیت پاسداران انقلاب ی و حمایت از این نیرو در شبکه های اجتماعی بعد از لفاظی های ترامپ اشاره کرد. یک وبگاه یی از کمک شبکه اجتماعی به وزارت خارجه در زمینه هشدار بابت حملات سایبری به ویژه از ناحیه ایران اشاره کرد. وبگاه یی «این گجت» از کمک شبکه اجتماعی به وزارت خارجه و دیگر بخش های ت و ارائه سامانه هشدار دهنده جهت رصد حملات س ری به ویژه از سوی ایران خبر داد.

به گزارش فارس کارشناسان سامانه هشدار دهنده را برای وزارت خارجه فراه. وبگاه یی در تحلیلی رژیم های خ مه عربستان و امارات را مسبب ناآرامی های غرب آسیا به ویژه یمن توصیف کرد. وبگاه یی با اشاره به پیشرفت ایران در ساخت رادارهای جدید، «تلاش- 3» و «باور- 373» را سامانه های جالب توجه نام نهاد. وبگاه نشریه ویکلی استاندارد در تحلیلی به بیان دلایلی پرداخته که طرح ت فعلی برای ش تن ائتلاف بین ایران و روسیه را ناممکن می کند. وبگاه صهیونیستی از توافق ضمنی روسای جمهور روسیه و برای ایجاد «مناطق صلح» در با حضور افسران ایران خبر داد. مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور پنجشنبه 1393/06/27 ساعت: 17:30 فائزکاران ساری- پارس جنوبی ورزشگاه فائزکاران ساری منصور کامکاری- جهانگشت محمدیان- علی جاودان صالح- نوروز آرخی ناظر داوری: صالح خطیر نامنی فدراسیون : گرگین مرادی
ناظر ویژه فدراسیون: جبار سخندان *** **** ***** ****** هفته دوم لیگ دسته یک فوتبال استان گلستان چهارشنبه 1393/06/26 - زم. یک وبگاه تحلیلی-خبری لبنان با اشاره به نقش و تأثیری که حزب الله بر دیگر گروه های مقاومتی در عراق، یمن و غیره مقابل طرح های دارد از تحولی سخن گفت که کل منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد. وبگاه یی ضمن اشاره به سابقه حملات تروریستی گروه های ضد انقلاب در دهه 80 میلادی نوشت: این رویداد در بعد داخلی ایرانیان را باهم متحد کرد. وبگاه شبکه خبری یی به تحلیل دور نخست مناظره های انتخاباتی در ایران پرداخت و نوشت: در قیاس با چهار سال قبل مدیریت زمانی مناسبی نداشت. یک وبگاه خبری-تحلیلی یی لفاظی های ولیعهد رژیم سعودی علیه ایران را عامل وحدت مردم در این کشور دانسته است. وبگاه نزدیک به محافل امنیتی رژیم صهیونیستی با تاکید بر این که ایران توانست با شیوه های مسالمت آمیز بحران ایجاد شده را مهار کند نوشت: محو ناآرامی ها تداوم خواهد داشت. یک وبگاه صهیونیستی اعلام کرد: رئیس سابق سرویس امنیتی تشکیلات خودگردان که ریاست وی بر ت فلسطین در نوار غزه به گوش می رسد، برای کنترل گذرگاه رفح یک تشکیل خواهد داد.