وب سایت شهرک واوان

به نقل از خبرگزاریها در مورد وب سایت شهرک واوان :
مدیرعامل شهرک سینمایی و تلویزیونی ایران از ساخت مجسمه ای برای زنده یاد علی حاتمی در این شهرک خبر… در ایام ارتحال (ره) راه های دسترسی به آزادراه تهران- قم از ساعت 13:00 الی 21:00 روز یکشنبه مورخ 96/03/14 در محدوده های رمپ و لوپ جنوب به شمال پل واوان و پل وهن آباد مسدود است. ویلا شهرک کوی نارنج متراژ زمین : 600متر متراژ بنا : 100متر قیمت : هفتصد میلیون تومان شهرک دارای : پلاژ اختصاصی , است , پارک سند شش دانگ , شاهنشاهی , بنا قدیمی آدرس : متل قو , کلارآباد , سی سرا , شهرک کوی نارنج 09120845771 محمدی ایرانیان املاک باربری در شهرک غربباربری در شهرک غرب : زیبا بار تهران به عنوان یکی از پرکارترین زیر مجموعه های اتوبار شمیرانات آماده خدمت رسانی به نین محدوده شهرک غرب و همینطور ادارات و موسسات واقع در شهرکغرب تهران میباشد. بهترین خدمات را از بهترین ها بخواهید. 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] نین شهرک رجایی شهر ماهشهر،از نداشتن روکش آسف خیابان های شهرک گلایه دارند. نیروهای سوری پس از بازپسگیری شهرک «رسم الحرمل» در شرق استان حلب در حال پیشروی به سمت شهرک های «رسم الشیخ، مناظر الجرف و علصه» هستند. نیروهای سوری امروز موفق شدند شهرک «عین الخضرا» در غرب شهرک «بسیمه» را از دست عناصر تروریستی پس بگیرند. نیروهای سوری امروز موفق شدند شهرک «عین الخضرا» در غرب شهرک «بسیمه» را از دست عناصر تروریستی پس بگیرند. مردم شهرک شیعه نشین نبل نیز با حضور گسترده خود پیکر را تا گلستان ی ( روضه ال ) شهرک تشییع د. و نیروهای مقاومت بار دیگر موفق شدند شهرک «معردس» را آزاد و کنترل مناطق «المباقر و القبان» واقع در غرب این شهرک را به دست گیرند. سریال «شهرک جیم» در روزهای پایانی تصویربرداری خود قرار دارد. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان مرکزی با اشاره به اینکه 64 درصد از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی خیرآباد ، واحدهای ف ی هستند، اظهار داشت: در حال حاضر 373 واحد در این شهرک صنعتی واگذار و 206 واحد به بهره برداری رسیده است، همچنین تاکنون سه هزار و 684 میلیارد ریال میزان سرمایه گذاری در این شهرک بوده است. و نیروهای مقاومت توانستند بعد از شهرک «رسم الحرمل»، شهرک «رسم الشیخ» را از پس بگیرند. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در سال های اخیر تولید در شهرک های صنعتی استان رونق گرفته و هم اکنون 80 درصد واحدهای تولیدی این شهرک ها با اشتغال 10 هزار نفر فعال هستند. دردنامه ی شهروندی از شهرک ولیعصر عج گرمیکجای شهرک به شهرک می ماند؟ ضمن عرض ادب واحترام حقیر یکی ازبینندگان مثبت نگرسایت خبری شماهستم چند روزپیش که حادثه تلخ واندوهگین درجاده شهرک ولیعصر (عج)افتاد واقعا" میشدباچندین راه جلواین جورحوادث راگرفت که متاسفانه فرددیگری که احتمالا" حضرتعالی ازآن بی خبربودیدپس ازتصادف درهمان جاده وحدو. باربری در شهرک غرب : اعزام نیروی مجرب و زبده باربری و ارسال سرویس مجهز باربری در شهرک غرب تهران ( تجهیزات بسته بندی و سرویس مناسب بار ) 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] بعد از آنکه گروه های مسلح در شهرک طفس در استان درعای به روند آشتی ملی پیوستند، وارد این شهرک شد و پرچم در فراز ساختمان های تی آن به اهتزاز در آمد. و نیروهای متحد آن در عملیات امروز خود، 3 شهرک را در ریف شرقی حلب آزاد د که در مجموع 8 شهرک به طور کاملی طی یک روز آزاد شدند. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی گفت: اداره برق متعهد شده با تبدیل پست موقت به دائم، ۵۰ م ات بر ظرفیت برق این شهرک افزوده شود . یک تولیدکننده با اعلام اینکه با وجود انتقال ماشین آلات کارخانه به شهرک صنعتی مامونیه ساوه هنوز این شهرک برق ندارد، گفت: 5ماه است برق نداریم و هر روز فقط وعده مسئولین را می شنویم. و نیروهای متحد آن در عملیات امروز خود، 3 شهرک را در ریف شرقی حلب آزاد د که در مجموع 8 شهرک به طور کاملی طی یک روز آزاد شدند. رئیس هیئت مدیره شهرک صنعتی بهارستان گفت : با توجه به فعال بودن 108 واحد صنعتی ، از توانایی بالایی در جذب ده هزار نفر در شهرک برخوردار هستیم و با رونق واحد های صنعتی ، از جمله شهرک هایی خواهیم بود که میتوانیم نقش موثری را در پیشرفت صنعتی استان داشته باشیم. باربری در شهرک غرب : اعزام نیروی مجرب و زبده باربری و ارسال سرویس مجهز باربری در شهرک غرب تهران ( تجهیزات بسته بندی و سرویس مناسب بار ) 

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] معاون فرماندار شادگان از ایجاد شهرک صنعتی کارگاهی در مجاورت شهرک صنعتی این شهرستان خبر داد. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اسان رضوی گفت: درحال توسعه زیرساخت های شهرک صنعتی چناران هستیم و نیاز است مسئولان شهر چناران با حمایت از شهرک صنعتی حامی صنایع چناران باشند. مردم شهرک مضایا پس از وج تروریست ها از این شهرک و ورود نیروهای ، دوباره زندگی عادی خود را از سر گرفتند. شهرک گلمان ارومیه در 15 کیلومتری این شهر چند سالی است هزاران نفر را در خود جای داده بدون آنکه زیرساخت ها و م ومات زندگی شهری را داشته باشد، در گزارش پیش رو بخشی از مشکلات نان این شهرک از نظر می گذرد. کارآگاهان پلیس که در جست وجوی عتیقه فروش گمشده بودند، جسد این مرد را با دست و پای بسته درون خودرواش در حاشیه کمربندی شهر- واوان پیدا د. معاون صنعت، معدن و تجارت از آمادگی برای الحاق پالایشگاه آناهیتا به شهرک صنعتی زاگرس خبر داد. نیروهای سوری و مقاومت امروز موفق شدند چندین شهرک را در ریف شرقی حلب آزاد کنند و فاصله خود را تا شهرک الخفسه به کمتر از 8، تا ایستگاه پمپاژ این شهرک به 6 و تا فرودگاه نظامی «الجراح» به 5 کیلومتری تقلیل دهند. نیروهای سوری در ریف جنوب شرقی استان حلب، به ویژه در محور غرب و جنوب غرب شهرک خنناصر از دو محور عملیات خود علیه النصره را ادامه دادند و 7 شهرک را از تروریستها خارج د. اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: تعدادی از شهرک های صنعتی بدون تقاضا در استان به شهرک های انرژی های نو و تجدید پذیر تبدیل می شود. یک منبع میدانی در شمال استان حماه، خبر مجدد شهرک معردس را تکذیب کرد و گفت: خبر برخی رسانه ها مبنی بر سقوط این شهرک در راستای جنگ روانی است. شورای شهرک سازی در اراضی فلسطین ی آمار جدیدی از تعداد شهرک نشینان در کرانه باختری و قدس منتشر کرد. مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی و شیلاتی وزارت جهاد کشاورزی در چابهار گفت: مطالعات اولیه برای ایجاد شهرک های کشاورزی در نواحی پایین دست سد زیردان در حال انجام است. کیفیت آسف نامناسب جاده شهرک فرهنگیان مرکز استان اسان شمالی موجب ن یتی جمع زیادی از شهروندان این شهرک و اعتراض برخی از اعضای شورای شهر شده است. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان با اشاره به اینکه مشکل ارزی زیست محیطی شهرک آی تی زنجان برطرف شد گفت: اراضی این شهرک آماده واگذاری است. طی پیروزی م عان حرم بر تروریست های تکفیری در حومه دمشق شهرک شهرک مضایا آزاد شد. خوزستان در مجلس خبرگان ی گفت: دیگر شهرک های صنعتی استان بین 20 تا 30 درصد فعال هستند اما فعالیت در عمده شهرک های صنعتی منطقه آزاد اروند بین 70 تا 100 درصد است که امیدوارکننده است و لازم است از حسن مدیریت این شهرک ها به صورت ویژه تشکر کنیم. امروز در دور ۶ وج اهالی الوعر حمص، ۹۰۰ نفر شامل ۱۱۹ تروریست از شهرک الوعر خارج، به شهرک جرابلس واقع در شمال حلب منتقل شدند.
این آ ین دور وج تروریست ها از الوعر بوده و از فردا پا ازی مین های جاسازی شده در شهرک شروع خواهد شد منابع سوری از ورود نیروهای به شهرک استراتژیک «الخفسه» در حومه شرقی حلب پس از هلاکت شمار زیادی تروریست ی و آزادسازی 125 شهرک از ابتدای عملیات نظامی در این مناطق خبر دادند. رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اشاره به اینکه به زودی شرکت تولید نخ بخیه چشم نیز در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان راه اندازی می شود، اظهار داشت: برای این امر ۶۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در شهرک علمی و تحقیقاتی انجام شده است. نشست بررسی مشکلات شهرک های صنعتی بابلسر با حضور نانواکناری مجلس دهم و مدیرعامل شهرک های صنعتی مازندران برگزار شد. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اسان شمالی گفت: همه عملیات ساختمانی و پیمانکاری سطح شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایمن سازی می شوند. مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: ما در استان بدنبال اضافه 'شهرک های صنعتی ' که قابلیت واگذاری و جذب سرمایه ندارند، نیستیم. مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور گفت: این شرکت برای کمک به تکمیل و توسعه شهرک گلخانه ای در استان قزوین آماده است. وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای ضمن محکوم شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی ی فلسطین اعلام کرد که توسعه شهرک ها توسط تل آویو نگران کننده است. وزارت خارجه روسیه با صدور بیانیه ای ضمن محکوم شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی ی فلسطین اعلام کرد که توسعه شهرک ها توسط تل آویو نگران کننده است. شهرک نشینان صهیونیست از رئیس جمهور خواستند تا با حمایت از شهرک سازی در کرانه باختری، فرصت ساخت ده ها هزار واحد جدید را فراهم کند. استاندار اصفهان گفت: روند اجرائی توافقنامه شهرک منظریه شهر مطلوب است و در آینده نزدیک مشکلات و مطالبات مردم این شهرک برطرف می شود .