وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود

به نقل از خبرگزاریها در مورد وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود : وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند   غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملیی همفکری آینده سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است.رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند. وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند   غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملیی همفکری آینده سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است.رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند. معاون علی بن طالب با بیان این که شعار امسال راهیان نور من یک انقل م است گفت:جوانان انقل با گوش دادن به فرمان انقلاب برای رشد و شکوفایی نظام تلاش کنند. در هر وزارتخانه به طور مفروض چند گزینه را در نظر دارم اما تا وقتی که این احساس اطمینان در من به وجود نیاید که کدام یک را انتخاب کنم از اعلام اسامی آن ها معذورم... روحیه انقل گری نسبی است و ی نمی تواند در مورد خودش قضاوت کند، اما من سعی ، خودم را با ارزش های انقل تطبیق دهم. ارزش های انقلاب به این معنا نیست که انسان حرف های تند بزند.
وجود جوانان انقل باعث بیمه شدن انقلاب می شود/ دشمن قصد دارد با اقدامات شوم خود مساجد را به خانه سالمندان تبدیل کند   غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در کنگره ملیی همفکری آینده سازان انقلاب ی که در ساختمان قدیم مجلس شورای ی برگزار شد اظهار داشت: با وجود چنین جوانانی که امروزه در سطح کشور وجود دارند می توان گفت که انقلاب ی ایران بیمه شده است.رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن مستکبر که حاکمیت دین بر جامعه را خلاف خواسته خود می بیند قصد دارد تا جوانان را از مساجد که کانون های اصلی نشر فرهنگ ی و انقل است دور کند. دبیر وقت شورای عالی امنیت ملی درباره وقایع ۱۸ تیر گفت: اگر منع مسوولین نبود،؛ جوانان انقل این عناصر آشوب طلب را تکه تکه و قطعه قطعه می د. حوزه و با بیان اینکه انقلاب با وجود همه حوادث راه خود را ادامه می دهد، گفت: ما بر این باوریم انی باید بر مسند مسئولیت بنشیند که بتوانند پرچم انقلاب را نگه دارند و روح انقل گری را گسترش…
اگر بخواهیم نظام ی همچنان « ی و انقل » بماند باید حوزه علمیه، «انقل » بماند زیرا اگر حوزه علمیه انقل نماند، نظام در خطر «انحراف از انقلاب» قرار خواهد گرفت.
ایشان با تأکید بر اینکه باید از هرگونه تلاشی برای «انقلاب ز » از حوزه های علمیه احساس خطر کرد، افزودند: باید با فکر و تدبیر و برنامه ریزی حکمت آمیز، با این خطر مقابله کرد تا ح. معاون رییس ت اصلاحات در پاسخ به این سوال که معظم انقلاب شاخصه هایی برای انقلاب دارند با توجه به این شاخصه ها آیا خودتان را انقل می دانید؟ اظهار کرد: انقل بودن به داد و فریاد و یقه بستن نیست. انقل ی است که حق الناس را رعایت کند دوم اینکه باید صادق باشد. همشهری آنلاین: رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: شرط بقای انقلاب ، انقل بودن من و شما دانش آموزان است در حالی که دشمن به دنبال تهی جوانان از دین است. ما جامعه ی نداریم؛ ما ت ی هم نداریم. ما توانستیم یک انقلاب ی یعنی یک حرکت انقل به وجود بیاوریم انقلاب ی گفتند: حفظ و تقویت روحیه انقل در جامعه و ماندگاری انقلاب یکی از آثار آن دوران است و اگر آن حرکت جهادی و فداکارانه نبود، قطعاً روحیه انقل در معرض تهدید قرار می گرفت.  زینب کبری انقلاب ی، خطاب به جوانان می گویند: «انقلاب یک شطّ جاری است و همه انی که در طول تاریخ با این ممیّزات حضور دارند و تلاش می کنند انقل اند، ولو را ندیدند؛ مثل اغلب شما جوان ها.»[1] در این نوشتار، با نگاه به ممیّزات مورد تأکید معظّم انقلاب در مورد انقل بودن، به شاخصه های...ادامه مطلب دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی استان های یزد و همدان با انقلابحضرت آیت الله معظم انقلاب ی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استان های یزد و همدان با تأکید بر وم تقویت روحیه ی انقل در نسل جوان، شهید حججی را نمونه ای درخشان از رویش های انقلاب خواندند و خاطرنشان د: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و جریان انقل را در محیط های مختلف تقویت و از آن پشتیبانی کنند.

حضرت آیت الله در این دیدار با اشاره به بسترهای فراوانی که در دنیای امروز در جهت گمراه نسل جوان ایجاد شده است، افزودند: در مقابل این تبلیغات مضرّ و صداهای گمراه کننده، ظرفیت های بزرگی در جهت هدایت و رویش جوانان وجود دارد.

انقلاب ی، شهید حججی را نمونه ای درخشان از رویش های ی و انقل خواندند و گفتند: شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.

ایشان با اشاره به درخواست های فراوان جوانان برای حضور در جبهه های مبارزه با دشمن، افزودند: امروز بسیاری از جوانان با انگیزه ی بالا و ایمان باورن ی، به دنبال آنند که از زندگی، خانواده و راحتی خود بگذرند و با عشق به جهاد و دفاع از ارزش ها با دشمن مبارزه کنند که باید قدر این رویش های جدید و ارزشمند را دانست.

حضرت آیت الله ، تقویت روحیه ی انقل و جهادی را مهم ترین وظیفه ی مسئولان و دست اندرکاران فرهنگی خواندند و خطاب به آنان خاطرنشان د: باید همه ی تلاش خود را مصروف تربیت دینی و انقل جوانان کنید و بدانید اخلاق نیز همراه با تقویت روحیه ی انقل و دینی و حرکت جهادی و میل به جهاد در راه خدا، ایجاد و ماندگار می شود.

انقلاب ی تأکید د: مسئولان باید جریان عظیم نیروی انقلاب را که خوشبختانه در بین جوانان جریان دارد، تقویت کنند و به گونه ای عمل نکنند که جریان انقل ، تضعیف و جریانِ مقابل آن در محیط های فرهنگی، ی و تبلیغات دینی تقویت شود. نشریه خط حزب الله در شماره این هفته خود گفتارهایی از معظم انقلاب درباره ویژگی های یک «انقل » در جامعه را منتشر کرده است. سینمای انقلاب نیازمند بازتعریف دوباره در دوران کنونی است و جوانان امروز ایران برای تولید آثار انقل نیازمند تلنگرند. مهدی محمدی نوشت: هدف جبهه مردمی نیروهای انقلاب ی احیای زیست انقل در جامعه ایران و علاوه بر آن، وزیدن رایحه انقل گری در متن حیات مدنی ملت ایران است. جبهه جوانان مومن انقل در بیانیه ای ضمن اعلام حمایت خود از حجت ال والمسلمین سید ابراهیم رئیسی ، از جوانان کشور خواستند در این مسیر را یاری کنند. شهردار تهران گفت: از همان ابتدای انقلاب ی، عده ای نسبت به باورهای انقلاب دچار تردید و شک بودند و در مقابل مشکلات از خود وادادگی نشان می دادند؛ در دوران جنگ نیز بنی صدر هیچ اعتقادی به مبارزه نداشت و افرادی که شاید سابقه انقل گری داشتند، در ادامه مسیر انقلاب از گذشته خود و مبارزات انقل پیش از انقلاب خود پشیمان شدند. سابق مجلس خطاب به جوانان نوشت: امشب و فرداشب ـ که فرصت قانونی تبلیغات عمومی است ـ توقف ممنوع است؛ نباید ی در خانه اش بماند و استراحت کند. محمدباقر قالیباف در برنامه تلویزیونی امشب شبکه خبر، در پاسخ به سوالاتی که خودش برای این برنامه انتخاب کرده بود؛ در تشریح انقلاب و انقلاب گری، گفت: ی نمی تواند بگوید "انقل " است اما به توده ها توجه نکند. افرادی در جامعه هستند که تافته جدا بافته اند. : معظم انقلاب: شهید حججی عزیز، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد
حضرت آیت الله معظم انقلاب ی، صبح امروز (دوشنبه) در دیدار جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی از استانهای یزد و همدان با تأکید بر وم تقویت روحیه انقل در نسل جوان، شهید حججی را نمونه ای درخشان از رویش های انقلاب خواندند و خاطرنشان د: مسئولان فرهنگی موظفند روحیه و #جریان_انقل. مدیرعامل خبرگزاری فارس با بیان اینکه انقلاب ی بلوک غرب و شرق را ش ت، گفت: تا به امروز هیچ انقل نبوده که دامنه آن به اندازه انقلاب ی گسترده باشد. نامزد انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با ارائه تعریفی از انقلاب و انقل گری مدعی شد که ت مستقر نه کارآمد است و نه انقل . ولی فقیه در گفت: انقل ز از واژه های انقلاب، از نهادهای انقل ، از شخصیتها و از مراسم مذهبی و عزاداری های راهبردی است که امروزه شاهد دنبال آن از سوی دشمن هستیم. رئیس فرا یون نمایندگان ولایی مجلس گفت: ایجاد یک شبکه گسترده و متحد در نیروهای مردمی، نیروهای انقل و حفظ نظام از اوجب واجبات است، جبهه نیروهای انقل هیچ هدفی مهم تر از تقویت انقلاب و ارزش های حاکم بر آن ندارد. سخنرانی ی در حرم با تاکید ویژه بر "انقل گری "و خطاب به جوانان، نقطه عطف در جلوگیری از حرکت نظام به سمت"عرفی گرایی"و" اسمی"بود. رییس انجمن موسیقی انقل گفت: موسیقی پس از انقلاب و در روزهای عزاداری حسینی با طبل و سنج، ترکیب سازهای کوبه ای و بادی معنای خاصی بین مردم پیدا کرد و حال جایشان به خوبی باز شده و این برای جوانان خیلی مفید است. ولی فقیه در فارس با اشاره به حرکت مقتدرانه در حمله به مواضع ، گفت: جوانان انقل ما هرکدام کار هزاران موشک را انجام می دهند. رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل ت انقل ، وحدت و همگرایی ک داهای جبهه است. این نسل خود را انقل می داند و با تشکیل جبهه های مردمی، تلاش می کند تا جلوی هرگونه انحراف نسبت به آرمان های انقل را بگیرد. همین رویش هاست که جامعه را نسبت به آینده انقلاب امیدوار کرده و اندوه ناشی از کوچ بزرگان را قابل تحمل می کند.  حضرت آیت الله معظم انقلاب ی صبح امروز (دوشنبه) با جمعی از نخبگان و مدال آوران علمی صنعتی شریف دیدار د و در این دیدار، مدال های ب شده از سوی نخبگان در مسابقات و المپیادهای کشوری و جهانی به معظم انقلاب ی اهدا شد. انقلاب ی، دیدار با جمعی از نخبگان جوان علمی کشور را، باز شدن پنجره ای به سوی یک باغ دلگشا و ورود هوای تازه، و فروزان تر شدن امیدها به تحقق اه والای نظام و کشور، توصیف د و گفتند: من شکرگزار خداوند متعال به سبب وجود جوانهای خوب، صالح و نخبه کشور هستم و این جوانان نیز باید شکرگزار نعمت نخبگی و ظرفیت ها و استعدادهای بالای خود باشند.دیدار نخبگان و دانشجویان مدال آور صنعتی شریف

[ادامه مطلب را در اینجا بخوانید ...] دبیرکل حزب موتلفه ی گفت: توصیه می کنیم همه گروه های انقل به منظور پیشبرد اه انقلاب و تداوم آن از جبهه مردمی حمایت کنند. نامزد انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری: اول باید ببینیم انقلاب چیست و انقل کیست و سپس مصادیق آن را دنبال کنیم. سخنگوی شورای همگرایی جوانان انقلاب ی با بیان اینکه شورای همگرایی جوانان انقلاب ی عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب است، از وضعیت کنونی کشور انتقاد و بر تغییر وضع موجود در جهت بهبود اقتصاد و معیشت… مهدی صباغ زاده: یکی از دستاوردهای پیروزی انقلاب، ورود نسل تازه به عرصه های فرهنگی بود. دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب ی گفت: آنگونه که از شواهد پیداست با حرکت معقولانه و منطقی جبهه مردمی نیروهای انقلاب، به سمت انتخاب یک رئیس جمهور انقل پیش می رویم. فعالان حزبی و ضمن تاکید بر اینکه نشست سه هزار نفری نیروهای انقل در تاریخ انقلاب بی سابقه است، تصریح د: دموکراتیک ترین تصمیم گیری جریان انقلاب در مجمع «جبهه مردمی» که فرآیند مثبت در توسعه است، اتفاق می افتد. جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت:حماسه هشت سال دفاع مقدس یادآور دفاع در برابر حمله وحشیانه دنیا به انقلاب ی است. فرمانده نیروی قدس پاسداران انقلاب ی گفت: دفاع مقدس ملت ما را به یک ملت انقل که ایستادگی می کند تبدیل کرد، به جز آنچه در صحنه های ظاهری جنگ دیدیم یک اثر اساسی نیز وجود دارد که آن اثر (ره) بود. رئیس جمهور گفت: بینش و منش و روش انقل بودن، بینش و منش و روشی برای جلب بیشتر افراد و اذهان به سمت انقلاب است. یعنی پویایی و مقاومت بیشتر. انقل بودن با تنگ شی و خودمداری سازگار نیست. افزایش کتابخوانی می تواند فرهنگ انقل را در میان جوانان ترویج دهد. جوانان گچسارانی همپای قیام ملت ایران در بزرگترین مسجد شهرشان آماده جان فشانی برای انقلاب ی شدند. حرکت وحدت بخش نیروهای جبهة انقلاب را حرکتی انقل و مردمسالارانه می دانم که سایر تشکل ها نیز می توانند از این الگو استفاده کرده، نسبت به تعمیق و تحکیم مردمسالاری دینی در کشور، بیش از گذشته تلاش کنند. همزمان با میلاد حضرت علی اکبر(ع)، اجتماع بزرگ جوانان انقل در کرمانشاه برگزار می شود. سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب ی گفت: مجمع ۲هزار نفری پنجشنبه که با حضور نیروهای انقل برگزار می شود تاکنون در طول انقلاب سابقه نداشته و این نشست نخستین بار تشکیل می شود. معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از اجرای طرح بیمه ازدواج جوانان در کشور خبر داد و گفت: با همکاری بزرگترین شرکت بیمه ایران زمینه بیمه ازدواج را مهیا کردیم. رو مه جوان نوشت:جمال شورجه، کارگردان سینما گفت: معظم انقلاب با عبارت «آتش به اختیار» حجت را بر مؤمنان و انقل ها تمام د، هر جا که جلوی حرکت های انقل سد می شود نباید ت بود و باید آرمان های انقلاب را از مسئولان مطالبه کرد، حامیان رویکردی که مبارزه با لیبرالیسم را محدود به رقابت انتخاباتی می داند و البته طیف غالب و صاحب ابزار و امکان جریان انقل است، تا حدود زیادی از مساله «هدایت قدرت» غفلت کرده اند. به ظاهر و حتی بواقع چنین برداشت می شود که بیشتر جوانان اعم از اینکه طرفدار یا مخالف انقلاب یا نظام باشند یا در میان طرفداران انقلاب جزو کدام جناح اصولگرا یا اصلاح طلب باشند، نسبت به موقعیت خود معترض و…